W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kolekcja mody: DACHAU 2008  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1517
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:21, 22 Gru '07   Temat postu: Kolekcja mody: DACHAU 2008 Odpowiedz z cytatem

Jest takie polskie przyslowie :"KIlka -klinem" oraz "Czym sie trules tym sie lecz"

Moze to drugie powinno brzemmiec :CZYM CIE TRUJA TYM SIE LECZ aby pasowala do syutacji w naszym (i nie tylko ) kraju.

Nie musze wam mowic jak i ktoredy wpycha sie w nas zydowska wersja historii II wojny swiatowej i slynnego "holkaustyku".

Jak sie nie da gardlem ,bo odruch wymiotny silnieszy,to lewatywa...
A jak i to zawiedzie to zawsze zostaje gowno wybiorcze jako ostatnia deska ratunku.
Postanowilem juz dosc dawno zaczac walczyc ta sama bronia z tymi ,ktorzy powtarzaja mi"holokaustyk ...holokausty..holokausty.."ze wszystkich stron na okraglo.
W zwiazku z tym ,skoro ONI moga to my tez.
W czasie ostatniej wizyty w Chinach odwiedzilem pare fabruk ,ktore szyja rozne ciuchy i ciuszki i nosze sie z zamiarem wypuszczenia w przyszlym roku kolecji "obozowej".

ZAZNACZAM PRZY TYM ,ABY UNIKNAC NIEPOTRZEBNEJ DYSKUSJI I MANIPULACJI ,ZE MOJA AKCJA NIE MA NA CELU OBRAZANIA TYCH , KTORZY CIERPIELI W CZASIE WOJNY A JEDYNIE ZAMKNIECIE MORDY TYM ,KTORZY Z TYCH LUDZKICH CIERPIEN ZROBILI SOBIE SOBIE ZLOTY GESZEFT.

Bedziemy mieli kurtki,dzinsy,koszule i czapki w obozowe ,cvzarnoi biale paski .Hurtki koszule i koszulki beda mialy napis :np.Dachau i numer wieznia.
Mysle tez o kolekcji obowoych "winkli" ktore bedzie mozna naszywac sobie wedlug wyboru i koloru.
Zeby pokazac ,ze jestem tolernacyjny bedziemy mieli rowniez winkle jakim w obozach oznaczeni byli pederasci.
najwiecej "winkli" bedzie mialo ksztalt czerwonego trojkata czyli :"polityczny"
Wepchniemy im ten holokaust tak gleboko do pyska,codziennie 24 godziny na dobe,w domu,w szkole ,w sklepie,,na ulicy,wszedzie az zaczna nas prosic ,zebysmy o nim zapomnieli.
Bede szukal dystrybutorow w Polskie ,krtorzy chcieli by w tym w tym zboznym celu-pomoc.

Moze uda mi rowniez znalzesc w Chinach producenta papeiru tolaetowego z logo i tekstami z gadziny wybiorczej.
Pare projektow koszulek na lato:



[IMG]

http://img521.imageshack.us/img521/5285/buchenwaldfrontpi2.798ea8b9f5.jpg[/IMG]
[IMG]

http://img521.imageshack.us/img521/5899/dachaufrontdz6.jpg[/IMG]



Propozycje z waszej strony mile widziane.

Pamietajcie:nie chodzi o to aby obrazic tych ,ktorzy ciewrpieli ale o to aby pokazac mechanizmy tych ,ktorzy zrobili z tego holo-bizness.

Skoro oni moga to my tez.
Pieniadze uzyzkane w ten sposob przekazemy na walke z NIMI.
i tyle.

Uklony
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomimo srogich protestów sam temat rzeczywistej liczby ofiar holokaustu uważam za ważny, więc pozwoliłem sobie odciąć zasadniczy wątek od jego (sorry za określenie) debilnego pierwszego posta.

Oto nowy link dla IPNu Smile :
viewtopic.php?t=1282
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kolekcja  mody: DACHAU 2008
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile