W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Borys rezygmuje z szefowania ZPnB  
Podobne tematy
Nagonka na Białoruś110
Prezydent Łukaszenko wśród liliputów10
NATOwskie prowokacje wobec Białorusi2
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3387
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gasienica




Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 532
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:35, 14 Cze '10   Temat postu: Borys rezygmuje z szefowania ZPnB Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Borys rezygmuje!

No, i stało się! IAR i GW podały, że Andżelika Borys, szefowa tzw. Związku Polaków na Biąłorusi, a w istocie tworu wirtualnego istniejącego dzięki wsparciu możnych protektorów politycznych i medialnych, złożyła rezygnację! Jak zwykle w takich sytuacjach, A. Borys powołała się na ważne przyczyny osobiste. Działacze"Związku" są zszokowani i liczą, że szefowa jeszcze zmieni zdanie. Ona z kolei zapowiada, że to decyzja ostateczna.
Tyle oficjalnych wiadomości, a teraz komentarz. Wygląda na to, że mamy do czynienia z końcem eksperymentu pod tytułem "legalny ZPn(ienawidzących)B". Prawdopodobnie doszło do porozumienia pomiędzy władzami Białorusi a polskim rządem i znaleziono wyjście, które pozwala zachować twarz jednym i drugim władzom, jak również samej p. Borys. Po cichu, w cieniu Smoleńska, powodzi i wyborów prezydenckich, odchodzi do lamusa jeden z najgłupszych politycznych pomysłów realizowanych przez polski obóz prometejski w ostatnich kilkunastu latach. Pysznie! P. Borys była twarzą tej polityki. Jej zejście ze sceny oznacza owej polityki zarzucenie. Nie da się, i prawdopodobnie nikt nie ma takiego zamiaru, wykreować na poczekaniu nowej, tak, bądź co bądź, dość wyrazistej postaci, jak Andżelika Borys. Jej rezygnacja to krok polskiej polityki zagranicznej, który musimy pochwalić. Stanowi kolejny element zmiany dokonującej się na kierunku wschodnim. W ramach nowego sposobu myślenia o Wschodzie, nasze relacje z Białorusią powinny być jak najlepsze. W interesie gospodarczym Polski, w interesie Polaków na Białorusi i naszego dziedzictwa kulturalnego na tych ziemiach. Miejmy nadzieję, że zniesienie haniebnej czarnej listy i nawiązanie przez państwo polskie normalnych stosunków z całą społecznością polską na Białorusi (jak i w ogóle, z władzami Białorusi), oraz likwidacja pożerających publiczne pieniądze w imię utopii inicjatyw, takich jak TV Biełsat, nastąpi już wkrótce, jako naturalna konsekwencja rezygnacji Andżeliki Borys.

Adam Śmiech
www.jednodniowka.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 14 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I niech suka spierdala na drzewo a historia nigdy nie zapomni kim/czym była. Chociaż znając życie i filmy Barei i tak spadnie na cztery łapy.

A właśnie oglądam Wiadomości TVPiS i szkoda że nie umiem szybko pisać. Większej manipulacji i steku bzdur dawno nie słyszałem i nie widziałem. Jaka to wielka narodowa tragedia. Jak wiele tracą Polacy na Białorusi. Słowem szok i niedowierzanie. Kurwa mać... jakbym się w czasie przeniósł do Dziennika z 1985 roku!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 14 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Millais napisał:
A właśnie oglądam Wiadomości TVPiS i szkoda że nie umiem szybko pisać. Większej manipulacji i steku bzdur dawno nie słyszałem i nie widziałem. Jaka to wielka narodowa tragedia. Jak wiele tracą Polacy na Białorusi. Słowem szok i niedowierzanie. Kurwa mać... jakbym się w czasie przeniósł do Dziennika z 1985 roku!

niee, no jak na standardy TVP to tym razem nie było aż tak źle. Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 14 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"kilkadziesiąt razy była zatrzymywana i karana grzywnami pod byle pretekstem"
należałoby dodać, że gdyby Borys analogiczne chuligaństwo uprawiała na terenie Najciemniejszej, to lokalny reżim potraktowałby ją dokładnie w ten sam sposób...
... poza tym można podyskutować, czy świadome, pełne premedytacji, popełnianie wykroczeń może być traktowane jako "byle pretekst"...

zastanawiam się jakie nowe zajęcie wymyślili mocodawcy tej marionetki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 14 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Millais napisał:
A właśnie oglądam Wiadomości TVPiS i szkoda że nie umiem szybko pisać. Większej manipulacji i steku bzdur dawno nie słyszałem i nie widziałem. Jaka to wielka narodowa tragedia. Jak wiele tracą Polacy na Białorusi. Słowem szok i niedowierzanie. Kurwa mać... jakbym się w czasie przeniósł do Dziennika z 1985 roku!

niee, no jak na standardy TVP to tym razem nie było aż tak źle. Laughing



nie no Panie kolego... znajdź i wstaw reportaż po wypowiedzi tej manipulatorki. W materiale który wrzuciłeś go nia ma.... a szkoda bo jest się z czego pośmiać i właśnie o drugą część mi chodziło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:05, 15 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Millais napisał:
I niech suka spierdala na drzewo a historia nigdy nie zapomni kim/czym była. Chociaż znając życie i filmy Barei i tak spadnie na cztery łapy.



Nie obrażaj żony psa,
bo może poczuć się urażona porównaniem jej do amerykańskiej agentki Angeliki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 15 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
Millais napisał:
I niech suka spierdala na drzewo a historia nigdy nie zapomni kim/czym była. Chociaż znając życie i filmy Barei i tak spadnie na cztery łapy.



Nie obrażaj żony psa,
bo może poczuć się urażona porównaniem jej do amerykańskiej agentki Angeliki


ja bym się bardziej martwił o drzewo....

a z innej beczki - ponawiam prośbę o wstawkę z wczorajszych wiadomości TVPiS n/t Borys. Ale chodzi mi o drugą reportażową część newsa. Ja nie mogę ( nie umiem) znaleźć, ale może ktoś będzie miał więcej szczęścia. Naprawdę warto !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 15 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Millais napisał:
nie no Panie kolego... znajdź i wstaw reportaż po wypowiedzi tej manipulatorki. W materiale który wrzuciłeś go nia ma.... a szkoda bo jest się z czego pośmiać i właśnie o drugą część mi chodziło

dałem tylko zapowiedź bo reszta nie wydała mi się jakoś specjalnie ciekawsze.

tu masz jakby co: http://yfrog.com/59producez
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 15 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i o to mi chodziło. Dzięki.

Podziękujmy więc TVP za ten miedialny hołd złożony Jej oświetleniowości A. Borys wspólnie:

Hip Hip - Huja! Huja! Huja!

Łzy aż same cisną się na oczy. Husteczki.... husteczki poproszę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Borys rezygmuje z szefowania ZPnB
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile