W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Muzyka, Uświadomieni artyści   
Podobne tematy
Muzyka993
Daj to na full rapu najwyższa półka152
Słowiańska Muzyka179
Pokaz wszystkie podobne tematy (12)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
36 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 72875
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 23, 24, 25   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 07 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

List otwarty Rogera Watersa (były wokalista Pink Floyd) do żony Żeleńskiego:

Cytat:

"Did you exchange a walk on part in the war for a lead role in a cage?"

An Open letter to Mrs. Olena Zelenska from Roger Waters
Sunday 4th September 2022

Dear Mrs. Zelenska,
My heart bleeds for you and all the Ukrainian and Russian families, devastated by the terrible war in Ukraine. I’m in Kansas City, USA. I have just read a piece on BBC.com apparently taken from an interview you have already recorded for a program called ‘Sunday with Laura Kuenssberg’ which is to be broadcast on the BBC today, September 4th. BBC.com quotes you as saying that “If support for Ukraine is strong, the crisis will be shorter.” Hmmm? I guess that might depend on what you mean by “support for Ukraine”? If by “support for Ukraine” you mean the West continuing to supply arms to the Kiev government’s armies, I fear you may be tragically mistaken. Throwing fuel, in the form of armaments, into a fire fight, has never worked to shorten a war in the past, and it won’t work now, particularly because, in this case, most of the fuel is (a) being thrown into the fire from Washington DC, which is at a relatively safe distance from the conflagration, and (b) because the ‘fuel throwers’ have already declared an interest in the war going on for as long as possible. I fear that we, and by we I mean people like you and me who actually want peace in Ukraine, who don’t want the outcome to be that you have to fight to the last Ukrainian life, and possibly even, if the worst comes to the worst, to the last human life. If we, instead, wish to achieve a different outcome we may have to seek a different route and that route may lie in your husband's previously stated good intentions.

Yes, I mean the platform upon which he so laudably ran for the office of President of Ukraine, the platform upon which he won his historic landslide victory in the democratic election in 2019. He stood on the election platform of the following promises.

1. To end the civil war in the East and bring peace to the Donbas and partial autonomy to Donetsk and Luhansk.

2. And to ratify and implement the rest of the body of the Minsk 2 agreements.

One can only assume that your husband’s electoral policies didn’t sit well with certain political factions in Kiev and that those factions persuaded your husband to diametrically change course ignoring the peoples mandate. Sadly, your old man agreed to those totalitarian, anti-democratic dismissals of the will of the Ukrainian people, and the forces of extreme nationalism that had lurked, malevolent, in the shadows, have, since then, ruled the Ukraine. They have, also since then, crossed any number of red lines that had been set out quite clearly over a number of years by your neighbors the Russian Federation and in consequence they, the extreme nationalists, have set your country on the path to this disastrous war.

I won’t go on.

If I’m wrong, please help me to understand how?

If I’m not wrong, please help me in my honest endeavors to persuade our leaders to stop the slaughter, the slaughter which serves only the interests of the ruling classes and extreme nationalists both here in the West, and in your beautiful country, at the expense of the rest of us ordinary people both here in the West, and in the Ukraine, and in fact ordinary people everywhere all over the world.

Might it not be better to demand the implementation of your husband’s election promises and put an end to this deadly war?

Love
Roger Waters


https://m.facebook.com/story.php?story_f.....sn=scwspmo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 07 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

się Watersowi odmieniło? Niedawno grał tam wspierając komika.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 15 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
easy russian napisał:
Laughing Very Happy Ordel, może się Tobie4 spodoba https://www.facebook.com/100015787174019/videos/746636225872610
Tato z czuciem zapodaje na gitarze


15 września grają w Krakowie, ceny biletów z dupy.

trasa odwołana - od 35 minuty jest o tym u Kędzierskiego
https://rumble.com/v1k4kpv-red-pill-news......2022.html
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 949
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 07 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna osoba, która chciała ujawnić pedowood została uciszona:
USA: Nie żyje Aaron Carter. Piosenkarz miał 34 lata
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022.....l-34-lata/
Cytat:
Aaron Carter, piosenkarz i brat członka Backstreet Boys, Nicka Cartera, zmarł w wieku 34 lat. Przedstawiciel piosenkarza potwierdził wiadomość agencji prasowej PA i powiedział, że służby ustalają przyczynę śmierci.


Cytat:
Gość napisal dzień wczesniej to Kaney West'a ze chce pogadac. Chwile pozniej wyladowal w kostnicy. A podobno sporo przeszedl z molestowaniem jako dziecko w Hollywood włącznie. Teraz ciekawostka - podobno (nie wiem nie znam sie) jego ex miala tego samego prowadzacego (personal trainer / handler) co ostatnio napisał grozby do Kaney ze go wsadzi do wariatkowa na stale jesli nie przestanie szczekac. Dzieki West'owi zaczyna wybijać niezle szambo... a smierc tego chlopaka moze byc strzalem ostrzegawczym dla kogokolwiek kto chce sie podzielic sekretami jak dziala branża rozrywkowa i ich powiązania z ... cholera wie kim /czym?

https://www.wykop.pl/link/6889865/usa-ni.....l-34-lata/

https://twitter.com/restoreorderusa/stat....._x79lVcUYQ


Cytat:
Who is Harley Pasternak, the man whom Kanye West has accused of trying to institutionalize him, drug him into oblivion, and take his kids away?

As it turns out, this "personal trainer" is connected to psychological operations, the Canadian military, and other strangeness...y:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 09 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tak jak z Mikel Jacson. Mial koncert w Londynie i sobie opracowal pewna informacje, ktora miala byc wazna dla widowni. Natychmiast go zabili. Rosja wiedziala skad poszedl impuls. Trup na miekscu. Tak dziala HAARP - bron niewidoczna i nieslyuszalna.

Czasy sie troche zmienily, uswiadomieni artysci moga byc zabezpieczeni przed impulsem. Aureola to sie nazywa, ale moze ona byc wrazliwa na pogode i nie kazda bron jest tej samej mocy !!!

Puknac takiego gadule, to sama przyjemnosc. Zawal serca kazdy wszedzie moze miec !!!

Trzeba pamietac o zakazanych piosenkach i to zawsze !!! Tym filmem zaczela sie telewizja w Polsce. Spiewanie i gadanie jest dalej zakazane - teraz juz w ogole !!! Zdaje sie, ze mozna sie jeszcze modlic, ale o co ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 15:27, 30 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



TEKST

Jak wiadomo na początku
to proste zdaje się,
wszytko było w porządku
miałem ciebie a ty mnie.
Nie ma o czym więcej marzyć
być z miłością za pan brat,
uśmiech gościł na twej twarzy,
a u stóp mieliśmy świat

Oto najpiękniesza z bajek
się zdarzyła właśnie mi,
kiedy dałaś mi zegarek
by nam liczył dobre dni.
O ironio kto by wierzył,
że coś poróżni nas,
gdy zegarek nam odmierzał wspólny czas.

A po wszystkim rozpaczałem
w rytm wskazówek "Tik i tak",
bo z zegarkiem sam zostałem
do kompletu ciebie brak.
I tak żyłem własną zgubą,
próżno czekać na twój ruch,
mój przyjaciel stracił lubą,
więc cierpieliśmy we dwóch.

Przykra sprawa to niestety,
że na palcu sygnet miał,
bo go dostał od kobiety
której w zamian serce dał.
Obaj mając artefakty
definiujące nasz stan,
łącząc fakty uknuliśmy nasz plan.

Więc oddałem mu zegarek
choć nie było z tym przyjemnie,
mówię: "schowaj jak najdalej,
jak najdalej ode mnie.
Te zdarzenia też mnie smucą,
lecz swój sygnet oddaj mnie,
a gdy one do nas wrócą
znowu wymienimy się!"

Nadzieja pozwalała
snuć powroty w wyobraźni,
wspólna rozpacz się stała
fundamentem tej przyjaźni.
Gdy oznajmił dnia pewnego
piękna rzecz się zdarzyła,
bo ona do niego wróciła.

Co się później wydarzyło
domyśliło by się dziecię,
on z radością że aż miło
mi przypomniał o sygnecie,
więc czym prędzej mu go dałem,
a przyjaciel do mnie w słowa:
"ja zachowam twój zegarek
wszak umowa to umowa!"

Piszę słowa tej piosenki,
bo go wciąż nie odzyskałem,
nic nie zdobi mojej ręki,
choć już swoje wycierpiałem.
On wyrzucił twój podarek
do pudełka, lub do lasu.
Tak straciłem mój zegarek,
a wraz z nim poczucie czasu!

Lecz o zwrot nie będę prosić,
bo zbyt podle się z tym czuję.
Próbowałem inne nosić,
ale żaden nie pasuje.
Z samym sobą w wiecznej walce,
zmagam się z tą przypadłością,
że ucieka czas przez palce,
a ja żyję wciąż przeszłością.

Nie wiem gdzie szukać pomocy,
na moje niewyspanie,
bo nie mogę zasnąć w nocy,
gdy nie koi mnie tykanie.
Pojawiła się zawiłość
w ciemnym serca zakamraku.
Chciałbym komuś dać mą miłość,
lecz utknęła w tym zegarku.

A, więc jestem pełen złości,
ulga od niej będzie złotem.
Nie chcę mieć twojej litości,
chcę zegarek mieć z powrotem.
Nie wiem ile już minęło,
czas mi zatrzymała strata.
Ile godzin upłynęło,
czy to dni, czy to już lata.

Bo zbyt wielę mnie kosztuje
znowu prosić byś wracała.
Chociaż gdzieś pod skórą czuję,
że zegarek nadal działa.
Oto najstraszniejsza z bajek
się zdarzyła właśnie mi,
kiedy dałaś mi zegarek,
by nam liczył dobre dni.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 03 Gru '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kojarzycie takiego pato rapera jąkałe Kali - Ganja mafia , kiedyś Firma, bo po tym co odjebał w tym materiale Grande to Kali będzie musiał wrócić do swojej dawnej profesji czyli kradzież torebek babcią Wink Laughing



Bardzo sie ciesze że pojawiła sie taka osoba jak Grande bo już dawno mówiłem że to właśnie muzyka, szczególnie hip hop wychowuje dzieci w tym pięknym kraju nad Wisłą i Odrą i Bugiem.
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 03 Gru '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

litości - oczy krwawią, babcią to można zostać.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 03 Gru '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie też mi coś nie pasowało u tej "babci" ale błędu nie podkreślało więc poszło , niestety ale już za puźno na edit, Easy jak moge za dość uczynić za ból twoich oczów ?
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 04 Gru '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierownik napisał:
......... Easy jak moge za dość uczynić za ból twoich oczów ?
juz apomniałem Very Happy
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 08 Gru '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś znany jako AK47 ewoluował do AKASH
Ostrzega przed braniem kwasów jak sie ma nie porządek w głowie bo można złapać bad trip. Odnosze wrażenie że artysta ten chce uświadamiać tylko nie do końca rozumiem o czym, bo to że światem żądzą różne gangi psychopatów to raczej ludzie chyba są świadomi. Może jak dla mnie zbyt skomplikowany przekaz że nie mogę zozumieć co AKASH chce uświadomić słuchaczom ale ewidentnie coś uświadomić chce.



_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:37, 22 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 19 Lip '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 24 Lip '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzą się teraz takie utalentowane dzieciaki. Kolega muzyk załamany - mówi, że boi się wracać do grania:

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 24 Lip '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
rodzą się teraz takie utalentowane dzieciaki. Kolega muzyk załamany - mówi, że boi się wracać do grania:


rodzi się podejrzenie, że to karmiczny skutek nopów poszczepiennych, ale gra, jak się przyjrzeć paluchom, to gra bez kitu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:28, 11 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ROGAL DDL - FATALITY // BONUS RPK, KISZŁO / WOWO & SZYMON TUR
https://youtu.be/IRNpSzTm9Yc?si=WRAcu-XVPwAtFPuR
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 11 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolnosc dla kazdego jest inna i do czego innego potrzebna !!!! Trzeba bardzo uwazac, bo zyjemy wsrod ludzi zniewolonych, hodowanych, rozniacych sie rasowo i intelektualnie. Zyjemy w ciaglej wojnie o przetrwanie. Zyjemy w dzungli spraw wielonarodowosciowych. Europa, zawsze pozostanie Europa, Azja Azją, Afryka Afryką i dziki hiszpanski kosciol ze swoimi koloniami na swiecie.

Nigdy sie nie zmieni chec dominacji w Europie i na swiecie, bo kto ma dominacje w Europie, ten ma dominacje i na swiecie !!! W Europie dawno mamy juz Azje, Afryke, i poludnie Ameryki. Sama Unia Europejska, to mieszance - cyganie. I zawsze tak bylo - to ich organizacja nielegalna. Traktat Lizbonski nie zostal przeglosowany !!!! Unia Europejska i militarne NATO, to Stalin w naszym domu, a Hitler w zagrodzie !!!

Wszyscy na swiecie walcza o wolnosc dla siebie i tylko dla siebie ! Wolny chce byc nawet przestepca ciezki !!! Dzisiaj chce byc wolne WHO - nastepna azjatycko-afrykanska organizacja nielegalna. Jakich lekarzy ma na swiecie WHO ??? Kto moze sie temu przyjrzec !???? Czy lekarze WHO musza byc rejestrowani w miedzynarodowych wykazacch ? Czy leki, ktorymi dysponuje dzisiaj medycyna sa opantentowane !!!???

Madra matka nie daje zupelnej wolnosci dziecku, bo przeciez zginie ! Kazde panstwo dalej musi kontrolowac dla siebie kazda organizacje na Ziemi i dochodzace do nas wymagania !!! Wazna w tym wszystkim jest tez bron - legalna i nielegalna !!! Bron daje przewage i moze dac wladze ! UWAZAJ !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:49, 15 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu Oliver Anthony stał się wiralny ze swoją antyestabliszmentową piosenką 'Rich Men North of Richmond'.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 22 Lis '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stare ale jare i z aktualnym tekstem.



Cytat:
"Renesans alfonsów wojny" Renesans alfonsów wojny Renesans alfonsów wojny Renesans alfonsów wojny Renesans alfonsów wojny Yippee Tai-Yai-Yai-Yo Złe imperium komuchów upadło Yippee Tai-Yai-Yai-Yay Teraz jesteśmy tylko my “Niech nastanie pokój na ziemi” Skąd masz tą myśl? Gospodarka zależna jest od armat Teraz mamy wyścig zbrojeń z samymi sobą Maszeruj, maszeruj Naprzód do jaskiń Renesans alfonsów wojny Renesans alfonsów wojny Renesans alfonsów wojny Renesans alfonsów wojny Generał który nigdy nie widział wojny Jest jak gwałciciel który nigdy nie bzykał Tak jak strzelanie do ryb w beczce Wewnętrzna dziecinność musi być nasycona Usmaż ćwierć miliona turbanów (tł: Arabów) W chrupiące przekąski „Eagle” Czysta przyjemność żucia Czysta przyjemność żucia Maszeruj, maszeruj Aaaa Ha ha ha... Pytaniem nie jest któż zabił Kennedego Ale gdzie gdzie oni teraz są Renesans alfonsów wojny Renesans alfonsów wojny Renesans alfonsów wojny Renesans alfonsów wojny Kto kupi nasze pociski? Kto kupi nasze działa? Każdy na tej przeklętej planecie Dorzucimy darmowe miny lądowe Głódźmy ruskich aż szaleniec przejmie władzę Wrzućmy wyścig zbrojeń znów na ruszt Populacja świata eksploduje Zacznijmy wojny o wodę, nie o ropę Za dużo cholernych ludzi Zatłacza teren idealny na pole golfowe Popychamy ich do krwawiej łaźni jak w Rwandzie Pomożemy im zeżreć się żywcem Chwalcie pana boga Przynieśliśmy koniec świata Hej, poczekaj na mnie

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,lard,war_pimp_renaissance.html

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PewueN




Dołączył: 07 Wrz 2016
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 16 Gru '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
PewueN napisał:
Prawdziwe cudo... tylko rozpowszechniać Smile
https://www.youtube.com/watch?v=L-XwtMADmJo&ab_channel=AnnaSzyszka

co jest cudownego w tym Paprodziadzie? To taka współczesna Maryla Rodowicz czy inne "Pod Budą"- oczywiście zachwycają się tym bezsensem kobiety. Przeminie ten Paprodziad jak Jaruha (nie mogę się oprzeć odczuciu, że to bardzo podobny typ).

Jakiś czas tu nie zaglądałem, zarobiony yestem...
Ale, doprawdy nie znajduję niczego w moim poście, dzięki czemu masz Easy powody, by sądzić, że został zamieszczony z powodu jakiegoś paprocha....
Pani Ania i tylko pani Ania, piękna istota w tym duecie wizualnym, bo jak mniemam artystów lub realizatorów, kryje się gdzieś tam więcej, to właśnie cel wcześniejszego posta. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 25 Gru '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



i jeszcze takie coś:


na koniec mała niespodzianka

(tu wersja nieocenzurowana https://www.youtube.com/watch?v=Z94s6HBpxoI )
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PewueN




Dołączył: 07 Wrz 2016
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:32, 27 Sty '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lubisz Tool'a a do tego "alernatywne" (czy raczej bardziej zbliżone do uniwersalnej prawdy) wersje historii - prawdziwa uczta...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1059
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 28 Sty '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytanie do @oko,



czy ty naprawdę wierzysz chłopku w płaską ziemię? ... Niby taki przenikliwy i czujny cwaniak, zgrywający cynicznego bystrzachę Rolling Eyes --a przyjął z otwartym odbytem największego kija którym CIA -i reszta jej podległych słuszp- przeprowadza globalną operację psycho-przykrywkę dla robienia kiślu w głowach debunkerów spiskowych Rolling Eyes

https://www.youtube.com/shorts/1l9izM0J0bs - (jest jeszcze siła coriolsona ,ale mało kto kojarzy jak to się wiąże ) Confused
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 21:46, 28 Sty '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J a s n y napisał:
pytanie do @oko,



czy ty naprawdę wierzysz chłopku w płaską ziemię? ... Niby taki przenikliwy i czujny cwaniak, zgrywający cynicznego bystrzachę Rolling Eyes --a przyjął z otwartym odbytem największego kija którym CIA -i reszta jej podległych słuszp- przeprowadza globalną operację psycho-przykrywkę dla robienia kiślu w głowach debunkerów spiskowych Rolling Eyes

https://www.youtube.com/shorts/1l9izM0J0bs - (jest jeszcze siła coriolsona ,ale mało kto kojarzy jak to się wiąże ) Confused




zważ na to, otyły białasie, że po zadanym pytaniu, należy czekać na odpowiedź.
Zaś, swoje pustostanowe dywagacje, opowiadaj samemu sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 282
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 28 Sty '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes hehe, powiedział co wiedział -czyli że się nie wytłumaczył... tak jak myślałem. A jeszcze paszczą nakłapał że to takie tam ....przypuszczenia , i dywagacje - więc nie będzie się do tego odnosił Shocked Laughing .. Czysty naocznik - wielkie panisko i urzędnik , jak chcesz o coś zapytać to grzecznie i z dystansem , o audiencję najpierw poproś -i czekaj , protokół obowiązuje Laughing .




_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 23, 24, 25   » 
Strona 24 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Muzyka, Uświadomieni artyści
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile