W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kim jest Bimi?  
Podobne tematy
Wolne Media14
Radio Wolne Media 195
Wolne Media zostaną zawieszone? 25
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
23 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 27549
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawlospg




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:14, 13 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byc może to to....

imiB(Bimi) Nan, legendarna korona władzy, pożądana w zamierzchłych czasach jednako przez wszystkich, od królów po włóczegów.


http://esensja.pl/varia/publicystyka/tekst.html?id=2618&strona=1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:06, 13 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sezon ogórkowy w pełni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 13 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kim jest ta ciota?
to facet, z mentalnoscia i rozumkiem chloptasia, ktoremu udalo sie stworzyc jakies tam forum, ktore go po przeroslo...
po drodze cos sie wydarzylo. ze chloptas zaczal negowac wszystko, czemu wczesniej stworzone przez niego forum sluzylo. ki ch...wie co sie wydarzylo, moze ktos chloptasia kupil za pare centow, moze cos innego, nie wazne..

efekt jest taki ze facet z mentalnoscia dzieciatka w piaskownicy, blokuje na rozne sposoby. o ktorych wszyscy wiemy, istotne informacje bawiac sie i promujac pierdolenie o szopenie.

Bimi, stary pryku o o rozumku dwulatka, sram na twoje inwigilacje piesku policyjny, mozesz wsadzis sobie ten moj limit swojej antence w dupe, moze lepiej jej sie zrobi i przy okazji tobie smieciu , po tym jak tluka ja na pl.soc.polityka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:48, 13 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dżizys co za frustraci.

od razu wychodzi jaki wpływ na psychikę ma mieszkanie w zamkniętych osiedlach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 13 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie znowu go ochroniarze nie wpuścili na własne osiedle Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2580
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 14 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie chciałem założyć nowy temat ale okazuje się ,że nie mam juz możliwości. "przysługuje" mi (ooo!!! dzięki Efendi!!) jeden wpis na dobę - mam zatem zamiar wykorzystać go w jak najlepszy i przemyślany sposób .

Uwaga!!!!!!! ważna informacja - dziś jest poniedziałek 14 czerwca - godzina 14 minut 33 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2580
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 15 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako ,że dziś mam do dyspozycji kolejny wpis (ach!!!! ach!!!!) - robię z niego jak najlepszy użytek.
Jest właśnie godzina 14, 36 -wtorek. Pozostaję w ukłonach dla łaskawego admina i
przepełnia mnie wdzięczność za wyświadczona łaskę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 15 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje pól roku na forum.

Choć zaglądam tu z rożnych IP od wielu lat, prawie od początku.

Ci co mieli cos do powiedzenia juz maja ograniczone konta do "1" jedynki.

Inni co mądrze prawili fiksują .... hejka Ordel.

Inni ukrywaja sie jak mogą... Voltar.

Forum dogasa co widac golym okiem choc dochodza ciekawe głowy...hejka Rusku

Dyrektora cyrku wszyscy znają....... ten przynajmniej jest konsekwentny.......

Jeden pozytyw to taki ze ten pryszczaty głos rozpoznam na końcu świata.


Mam nadzieje , że nie w kazamatach NWO Smile

Pozdro wszystkim, miłych wakacji.......
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2580
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 16 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozdrawiam Cię kalfas

jest już środa 16 czerwca 15,30
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jermaj




Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:57, 17 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bou napisał:

to facet, z mentalnoscia i rozumkiem chloptasia, ktoremu udalo sie stworzyc jakies tam forum, ktore go po przeroslo...
po drodze cos sie wydarzylo. ze chloptas zaczal negowac wszystko, czemu wczesniej stworzone przez niego forum sluzylo. ki ch...wie co sie wydarzylo, moze ktos chloptasia kupil za pare centow, moze cos innego, nie wazne..


Ależ właśnie to jest ważne. W tych stwierdzeniach zawiera się ważna obserwacja, którą
całkowicie potwierdzam. Istota oddziaływania przez fora (cały archipelag) polega na
początkowym wytworzeniu nadziei, że to coś autentycznie zajmującego się poszukiwaniem
prawdziwego obrazu rzeczywistości. Tymczasem okazuje się, że była to tylko przynęta na
haczyku. Kiedy forum zaczęli odwiedzać ludzie głębiej rozumiejący rzeczywistość, to
zarząd forum musiał pokazać o co mu naprawdę chodzi. I to jest fajne, że normalne
zasady działają i pozwalają weryfikować takie miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2580
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 17 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czwartek 16, 32
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 17 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie wiecie o tym, że podstawowym celem działania służ specjalnych jest inwigilacja opozycji? to nie skończyło się wraz z upadkiem komuny - chyba nikt w to nie wątpi?

jeśli myślicie, że zbierając przypadkowych ludzi z internetu uda wam się założyć organizację, w której nie będzie kretów to jesteście w ogromnym błędzie bo na pewno będą. jeśli chcecie mieć organizację która nie wymknie się wam spod kontroli to niezbędne jest pamiętanie o tym.
inaczej specsłużby szybko ją przejmą i miast walczyć z korupcją u władzy stanie się ona kolejną posłuszną organizacją wykorzystywaną przez rząd w celach propagandowych, politycznych, a może nawet zarobkowych Smile

tak niestety ten system działa: gdziekolwiek pojawia się opozycja która może zagrozić obecnemu status quo, tam natychmiast wchodzą szpiedzy których zadaniem jest do tego nie dopuścić. a im bardziej zaawansowane i demokratyczne państwo tym więcej forsy i środków technicznych te służby maja.
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4994.....highlight=
Pozwoliłam sobie zacytować fragment wypowiedzi admina z innego tematu, który co prawda dotyczył założenia stowarzyszenia/fundacji antyNWO, ale wnioski można podciągnąć również pod funkcjonowanie for internetowych. Bimi, masz rację w tej kwestii! Zapomniałeś tylko dodać, że władze nie czekają, aż ich opozycja wyprzedzi z inicjatywą i same zakładają różne organizacje lub przejmują kontrolę nad istniejącymi, a jeszcze nie spenetrowanymi. Naturalnie dotyczy to też sieci.


lukup napisał:
Stefani, na innych forum nawet polowy nie mozna napisac co tutaj wolno.

Jesli pozwolisz kazdemu przyglupowi pisac bzdury, to ludzie rozgarnieci przestana odwiedzac to miejsce.

Ja nie znam drugiego takiego forum o podobnej tematyce, gdzie jest cenzura rejestracji i wypowiedzi w postaci np. limitu 1 posta na dobę plus niemożność zakładania nowych tematów. Czy taki Jermaj, Tomkiewicz, Frasobliwy itd. naprawdę obniżają poziom do tego stopnia, że zasługują na takie sankcje? Tu też jest cenzura, ale inna jest jej forma. Cenzuruje się osoby według pewnego klucza. Natomiast tematyka tu poruszana wcale nie jest jakaś wyjątkowa, te zagadnienia są omawiane w sieci w wielu miejscach. Można przyjąć takie założenie, że to właściciel ustala reguły, jakieś swoje kryteria, ale, żeby być konsekwentnym to należy uznać, że właściciele większości zasobów na świecie też mają prawo robić co chcą. I zamiast na nich utyskiwać lepiej się z tym pogodzić i ewakuować, gdzie indziej np. na tamten świat, żeby nie pochłaniać zasobów, które mogłyby być użyte na np. rozwój technologii Smile

PS. easy russian, jak miałeś większy limit to pisałeś całkiem ciekawie. Czyżby admin skutecznie podciął Ci skrzydełka tym posunięciem, że tak Ci się odechciało wszystkiego?
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 17 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi to mój dziadek - od strony mamy .
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalfas napisał:


Ci co mieli cos do powiedzenia juz maja ograniczone konta do "1" jedynki.



popatrz sobie kto ma posty ograniczone do 1 i poczytaj ich wypowiedzi.
Zauwazyles, ze na tym forum nie ma typowych troli? Po 3 dniach bez kompa otwierajac forum nie jestes zasypywany 2 tysiacami nowych postow.
W innym wypadku np temat o Smolensku nie mialby 20 kilku stron tylko dwiescie kilka. Chcialoby ci sie przez to przedzierac? Nie.
Po co ktos ma sie produkowac, tracic czas skoro jego post i tak zginie w natloku jakiegos badziewia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gentleman




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 87
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:15, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzmin, czyżby ego ruszyło że masz więcej niż 1 na dobe? Wink

Trolli było max 10% tych "pobanowanych". Głównie to byli ludzie którzy czynnie uczestniczyli w tworzeniu i rozpowszechnianiu w sieci i realu Płyt Prawdy, ludzie którzy rozpowszechniali Vlepki, ludzie którzy przetłumaczyli setki filmów, ludzie którzy tworzyli trzon tego forum, ludzie którzy uwierzyli że może ono coś zmienić i przenieść się czynem z sieci na rzeczywistość, a przede wszystkim ludzie których prawda była inna od bimioprawdy aka guanoprawdy.

Śmieszy mnie głosik w wywiadzie gdzie obszczymurek Bimi mówi o forum jak się rozwija, jak nic go nie powstrzyma itp. Bimi jak to jest stać nad swoim grobem? No i powiedz w końcu za ile cie kupili?

Dziękuję, dobranoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:50, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto to napisał?
"czy powoli stajemy sie bezmyslna rasa bez serca, wspolczucia i empatii? czy zwerzeta maja wiecej humanizmu niz my? ciekawe porownania w filmie - zwierzeta przejawiaja bardziej ludzkie zachowania niz ludzie.
warto przemyslec skad to sie bierze, skad ta znieczulica i odizolowanie ludzi jednych od drugich."
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:33, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisala:

Cytat:
Ja nie znam drugiego takiego forum o podobnej tematyce, gdzie jest cenzura rejestracji i wypowiedzi w postaci np. limitu 1 posta na dobę plus niemożność zakładania nowych tematów. Czy taki Jermaj, Tomkiewicz, Frasobliwy itd. naprawdę obniżają poziom do tego stopnia, że zasługują na takie sankcje? Tu też jest cenzura, ale inna jest jej forma. Cenzuruje się osoby według pewnego klucza. Natomiast tematyka tu poruszana wcale nie jest jakaś wyjątkowa, te zagadnienia są omawiane w sieci w wielu miejscach.


Nie naleze do ludzi spedzajacych czas na wszelkiego rodzaju forum, niemniej jednak zdarzylo mi sie ze po pewnych wypowiedziach bylem od razu zbanowany i na dodatek moje wypowiedzi znikaly. Tutaj, jak do tej pory, nie zauwazylem aby moje (czy kogo innego) wypowiedzi byly wycinane. W pewnym momencie mialem limit na 4 posty, niemniej jednak nie tracilem ich na ubolewanie nad administratorem. Gdybym mial limit na jeden post to staral bym sie go uzyc na pisanie o tym co mi jest "bliskie". Stekanie i ubolewanie nad soba nic nie daje. Jak jest jakis problem to trzeba patrzec jak go rozwiazac a nie stac nad nim ubolewac i robic z siebie biedna ofiare na ktora wszyscy na swiecie sie uwzieli bezlitosnie.

Dlaczego Jermaj, Tomkiewicz, Frasobliwy itd. maja limit tego to ja nie wiem. Czy obnizaja poziom forum tego tez nie twierdze (poza tym nie bardzo wiem co oni pisza, bo nie wszystkie tematy mnie interesuja). Niemniej jednak Bimi na swoim forum ma prawo robic takie reguly jakie uwaza za stosowne wg. zasady: kto oplaca muzykantow ten wybiera muzyke. Ostatecznie kazdy moze zalozyc swoje forum ze swoimi regulami. Gdybym mial odpowiednia wiedze i gdybym nie robil ogromnej ilosci bledow w pisaniu, oraz mial czes to pewnie tez bym zalozyl forum i nie wachal bym sie wywalac niektorych ludzi z mojego forum.

Cytat:

Można przyjąć takie założenie, że to właściciel ustala reguły, jakieś swoje kryteria, ale, żeby być konsekwentnym to należy uznać, że właściciele większości zasobów na świecie też mają prawo robić co chcą. I zamiast na nich utyskiwać lepiej się z tym pogodzić i ewakuować, gdzie indziej np. na tamten świat, żeby nie pochłaniać zasobów, które mogłyby być użyte na np. rozwój technologii


Stefani, rece mi opadaja Crying or Very sad , palnelas taka glupote ze az szkoda slow.
Ale jesli tego nie zauwazylas to ci wytlumacze.
Co innego jest gdy cos stworzysz, cos co jest efektem tylko i wylacznie twojego wysilku. Wtedy masz prawo mowic ze jestes wlascicielem owocow twojej pracy. Niemniej jednak aby twierdzic ze ktos moze byc wlascicielem zasobow na swiecie czy ziemi to trzeba byc albo naiwnym glupcem, chorym umyslowo lub Zydem. Ziemia i wszystkie surowce naleza do wszystkich ludzi.
Ktos kto wydobywa surowce i je sprzedaje to powinien dostawac zaplate tylko i wylacznie za naklad pracy i wydatki z tym zwiazane a nie za surowiec jako taki, zysk za surowiec powinien isc na dobro calego spoleczenstwa.
Chyba jest zbedne tlumaczenie ze terenow na ziemi nikt nie stworzyl (czsami tylko zagospodarowal), a wiec przemysl to sobie spokojnie.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jermaj napisał:


Ależ właśnie to jest ważne. W tych stwierdzeniach zawiera się ważna obserwacja, którą
całkowicie potwierdzam. Istota oddziaływania przez fora (cały archipelag) polega na
początkowym wytworzeniu nadziei, że to coś autentycznie zajmującego się poszukiwaniem prawdziwego obrazu rzeczywistości. Tymczasem okazuje się, że była to tylko przynęta na haczyku. Kiedy forum zaczęli odwiedzać ludzie głębiej rozumiejący rzeczywistość, to zarząd forum musiał pokazać o co mu naprawdę chodzi. I to jest fajne, że normalne zasady działają i pozwalają weryfikować takie miejsca.


Może by tak przybliżyć tu znaczenie słowa „archipelag” forów. Otóż ludzie zajmujący się
tylko kierowaniem użytkownikami na forach, muszą być zawsze na miejscu. Dlatego
nieekonomicznie jest działać tylko na jednym forum, stąd wyłaniający się cały archipelag
który można namierzyć poprzez te same osoby obsługujące go.

To np. Bimi, P_E, Publius, Enigma jako administrator czy moderator i użytkownik na różnych forach, np. FZN, SFD, i innych a także zarejestrowany na 3`ciej pozycji jako Publius na zamkniętym forum Nowy Horyzont etc. Już samo takie udzielanie się świadczy o pełnym wymiarze zatrudnienia w internecie.

Myślę, że za tym powiązaniem stoi także tak konsekwentne milczenie tutaj o FZN
mimo że mamy tu wielu uczestników z tego forum.

Ogólnie warto zgłębiać ten kierunek stosując zasady ekonomii. Mianowicie jeżeli ktoś
chce wpływać na opinię publiczną w internecie to nie organizował i administrował by jednego forum tylko całą ich sieć. Wtedy nie musi obsługiwać całości armia ludzi (nieekonomiczne) tylko pewne grupy tworzące archipelagi forów.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro
Czy moglbys podac adrest tych forum FZN, SFD, bo dla mnie te skroty nic nie mowia Crying or Very sad
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi kiedy nas aresztuja ? ciagle konserwacje i konserwacje i przerwy techniczne...
Jak komor wygra to mamy wszyscy wjazd do domow aby raz na zawsze sie pozbyc dzikusow takich jak my ?
Chociaz chopie podaj tak w przyblizeniu, rok nam zostal ?
Powiedz im, ze ja wyjade, zeby mnie nie scigali, jak opuszcze unie to odrazu amnezji dostane ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2580
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:
............................................(...)..

PS. easy russian, jak miałeś większy limit to pisałeś całkiem ciekawie. Czyżby admin skutecznie podciął Ci skrzydełka tym posunięciem, że tak Ci się odechciało wszystkiego?

dziękuję stefani - ja również czytuję Twoje pisanie .
Pisuję w pierdolni- tam mi dobrze. Sa tam też ludzie , którzy tu nie maja wstępu a to bardzo dużo.

tak - to ograniczenie powoduje ,że nie chce mi się angażować w żaden temat i jednocześnie mając na uwadze by stać czujnie na zadnich łapkach przed adminem aż mi rzuci łaskawie ochłap w postaci większego limitu.
Miałem takie porywy,że chciałem komuś odpowiedzieć w temacie ale jak wyświetlał mi się zakaz to para ze mnie schodzi .
Po przemyśleniu sądzę,że pierdolnia jest nawet bliższa życia - wypowiedź po czasie rozpływa się w niebycie jak słowo wypowiedziane bezpośrednio do człowieka . Jeśli myśl była coś warta to zostanie na "twardym dysku" pod czaszką rozmówcy. Przecież o to w końcu chodzi . Tworzenie martwego pomnika w postaci archiwum chyba nie ma większego sensu . Zycie się zmienia- my wraz z nim . Może status pierdolni nawet będzie mobilizował do pracy nad sobą?

@ Wiedźmin - co do tematu Smoleńska masz rację - przyklepuję . Dla tak emocjonalnych zjawisk ten mechanizm jest dobry. Nie miałbym o to żadnych pretensji- nawet zachęciło mnie to do rejestracji na forum , bo na innych ( na przykład ruskie w Smoleńsku) były setki stron różnorakich bzdur .

piątek 18 czerwca 18,15
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup, ten kto kontroluje zasoby jest niejako ich "właścicielem". Piszesz też o tym jak powinno być, a nie o stanie faktycznym. Widzę, że przykład z kontrolą zasobów nie trafił do Ciebie, także nie będę tego rozwijać, bo to temat raczej na osobny wątek. Cenzurowanie tego forum nie przeszkadza Ci, bo uważasz, że twórca ma takie prawo. Ale mnie interesuje wg. jakiego klucza odbywa się to cenzurowanie, bo to zawsze jest istotne z punktu widzenia poszukiwacza prawdy. Usuwanie trolli, spamu, wyzwisk, dbanie o porządek to rzeczy zrozumiałe. Ale tolerowanie spamu, wyzwisk, cenzurowanie osób, które w żaden sposób nie naruszają porządku, dobrych obyczajów, regulaminu - powinno zmuszać do refleksji. Ja jedynie dzielę się się swoimi w tej kwestii, podobnie jak np. taki Frasobliwy, który pożegnał się z forum dwa lata temu zostawiając po sobie garść przemyśleń: viewtopic.php?p=40764#40764

Podaję linki do for (informacyjnie):
FZN - http://forumzn.katalogi.pl/
SFD - http://www.sfd.pl/


multipro, zgadzam się, że łatwiej tworzyć, żeby kontrolować niż kontrolować to co inni tworzą.

easy russian, szkopuł w tym, że po miesiącu z waszej twórczości nie zostanie ślad dla potomnych. Czyli energia, potencjał się zmarnuje.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawlospg




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jaja..................
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej miśki, coście się tak ostatnio uwzięli?
Nie znudziło wam się jeszcze?
Chyba wiecie, ze takie zacietrzewienie jeno łechta moje ego? Smile

Spoko - tyle wysiłku, zasłużyliście na jakąś nagrodę.
Skoro już koniecznie chcecie wiedzieć kim jest Bimi to chuj, powiem wam: jestem mesjaszem zasłanym na ziemię przez Pana po to aby skopać wam dupska, frajerzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FreeFighter




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimiemu spadła forma, tylko 6% postów z forum to jego robota. Kiedyś było 7%, czyżby nie wyrabiał normy?
Jakaś pięciolatka by się przydała Laughing
_________________
WAR IS PEACE,
FREEDOM IS SLAVERY
IGNORANCE IS STRENGTH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11   » 
Strona 4 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kim jest Bimi?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile