W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kim jest Bimi?  
Podobne tematy
Wolne Media14
Radio Wolne Media 195
Wolne Media zostaną zawieszone? 25
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
23 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 27493
Strona:  «   1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 31 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi jest Palestyńczykiem. Patrzcie w prawy górny róg. Smile

Edit: Teraz już na logo. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pasożyd




Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 31 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako że forum jest zakłada dość specyficzną zasade oceniania postów
Zachęcam wszystkich zainteresowanych którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej do takiego zabiegu.
Na stonie głownej forum jest taka zakładka Zmień ustawienia pokazywanych tematów
i po kliknięciu na nią najlepiej wybrać Pokazuj wszystkie możliwe tematy .
Wtedy pojawią się nie tylko promowane "..." ale też te które ze względu na za małą ocene
nie pokazują się w widoku domyślnym , nie pokazują się w domyśłnym widoku także
wiadomości z "pierdolni " a nierzadko pojawiają się tam interesujące tematy.
Sami spróbujcie Wink


Jak to ktoś kiedyś powiedział na tym forum -
Cytat:
"Nie ma prawdy są tylko rożne wersje wydarzeń" a tą wersję wydarzeń w którą chcą żeby wierzyli , lub w którą wierzy największa liczba osób nazywają prawdą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roala42




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 02 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roala42 napisał:
Bimi - AGENT WPŁYWU
DEZINFORMATOR Exclamation Exclamation Exclamation


I właśnie w ten sposób ubyły mi 3 posty.Czyżbym stała się niewygodna bo go rozszyfrowałam? Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jermaj




Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:40, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tal sobie myślę, że te głosy mogą być podstawione, albo zmienione. W innej audycjitego radia, Jan Korczyński (podobno ekonomista) ewidentnie czyta odpowiedzi z kartki (nieudolnie) kiedy całość jest przedstawiona jako rozmowa. Przy okazji, to
także nastolatek, no może bliżej dziesto ale brzmi jak nasto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że admin już żałuje taktyki, którą obrał. Gdyż jak to zawsze zwyczaj miał robić z nie wygodnymi tematami, mógł olać wątek o tajemniczych ocenach i samym sobie. Niestety, poczuł się wyraźnie zagrożony tymi dwoma wątkami i postanowił uciszyć dociekliwych. A wynik tego działania był odwrotny od oczekiwanego, gdyż zamiast uciszyć sprawę, to wywołał jeszcze większe zainteresowanie, gdyż zasianie tylu limitów postów, nie mogło odbyć się bez echa. Świadczy to ewidentnie, że sprawa manipulacji ocenami jest na rzeczy.

Dostrzegam też druga stronę medalu i wiem, że pracę, którą wykonuje jest niewdzięczna. Gdyż on osobiście nie miał żadnego interesu by mieszać przy ocenach, najprawdopodobniej taki był rozkaz. Inna sprawa to nieodpłatność za hosting witryny, bo która firma odda charytatywnie miejsce na serwerze z dużym łączem. A jeszcze ciekawe czym się zawodowo zajmuje -jeśli się zajmuje, głoszeniem prawdy ? Wiadomo, z czegoś trzeba żyć, a nie spotkałem na stronie zaproszenia do sponsorowania. Tak czy siak, myślę, że jest pionkiem w grze, chodź do tych działań nikt go żywym ogniem nie zmuszał.

A tak na koniec, to mam receptę na honorowe rozwiązanie sytuacji dla BiJu. Wystarczy, że ogłosi wszem i wobec, że aby bronić prestiżu forum, zastosował taka formę oceniania, by nie zarejestrowani użytkownicy nie nasiąkali głupotą niektórych wątków (a'la ochrona rozumu czytelników i poziomu forum). Oczywiście musiał by wtedy założyć oddzielny wątek w dziale technicznym by toczyć tam wojny z pokrzywdzonymi autorami zaniżonych wątków. A co się tyczy wątku kim jest bimi. To wystarczy zakomunikować, że nie będzie rozmawiał o sferze prywatnej, gdyż wtedy narazi się na epitety i porównania nie mające związku z jego wypowiedziami, a posłużą jako kontr-argumenty dla rozmówców (a'la sugestie co do zawodu, wykształcenia, majętności itd.)
Heh, czasem mój geniusz nawet mnie przeraża Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 04 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

placebo czego on niby żałuje- ludzie przychodzą i odchodzą, a bal trwa

Sorry że zapytam, ale pisujesz do jakiejś prasy?

A co do oceniania tematu. Nie mów że nie wiesz o co chodzi.
Mając jeden post twoja ocena nie ma racji bytu.
Wypadasz z gry , to jest jakby kolejne zmniejszenie limitu.
Tak mi się wydaje Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:16, 04 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kim jest Bimi? A co to za pytanie? "Po zasługach ich poznacie" - czytam posty forumowiczów stosując tą zasadę. Jak się okaże, że za ksywą mądrych wypowiedzi stoi Rydzyk, albo Napieralski - będę zaskoczony, ale tym lepiej dla nich, a niekoniecznie gorzej dla ich wypowiedzi. Czy marna biografia autora upodla jego wypowiedzi, a wypasiona automatycznie uszlachetnia? Nie zgadzam się z tezą, że tylko mędrzec ma prawo wpowiadać odkrywcze myśli, podobnie, jak jestem przeciwny jednorodnemu patriotyzmowi Kaczora.
Zatem gówno mnie obchodzi, kim jest Bimi, dopóki nie będzie mi wisiał kasy, albo nie umówimy się w Holland Park Smile na browara. Obchodzi mnie, co pisze i jak administruje. Dopóki tu jestem będę współczuł tym, którzy "wzięli autorytet za prawdę, zamiast prawdę za autorytet"
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:21, 04 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ile mnie w rzyciu intuicja nie myliła ,to wam piszę ,to forum jest w łapkach brudnej władzy / a 1 bimi ,dzisiaj ma huj do napisania/

Prześledżcie sobie jego wszystkie wpisy /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:47, 04 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
.
Audycję z udziałem partnera Bimi z audycji „Poszukiwanie prawdy” (pierwszy post) Janusza Korczyńskiego, hmm ekonomisty, jak widać słychać i czuć, można posłuchać tutaj:

http://www.przeklej.pl/plik/kryzys-ekonomiczny-2009-mp3-0016s9aqu1dc

Fakt, niby rozmowa z fachowcem w wyszło czytanie odpowiedzi z kartki.
Pewnie dyskusje tak samo przygotowują, pełny spontan Very Happy

Źenada to fakt, ale czy nie o taki efekt właśnie chodziło, czy nie to samo Bimi realizuje na tym forum? Tam JK duka odpowiedzi z kartki (zna pytania), zupełnie odbierając powagę i znaczenie idei Wolne Media. Tutaj Bimi robi to samo w wersji pisanej. Z całości takich działań wyłania się metoda dezinformacji. Wymieszać prawdę z inną, brzydko pachnącą substancją.

Tylko pytanie kto za to płaci, skoro nie są to przedsięwzięcia komercyjne? Takie działania wymagają zaangażowania w pełnym wymiarze czasowym, nie pozwalającym na pracę zawodową. W takim razie uprawnione jest domniemanie, że jest to pracą tych ludzi. Ale kto płaci, komu zależy na takiej, szeroko zorganizowanej dezinformacji?

Wygląda na to, że Czekan ma rację i to my płacimy.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:45, 04 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Takie działania wymagają zaangażowania w pełnym wymiarze czasowym, nie pozwalającym na pracę zawodową.

Zakup serwera, postawienie phpBB, stukanie kilka razy dziennie w klawiaturę i od czasu do czasu ucinanie limitów zajęłoby Ci cały dzień? Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 04 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kim jest Bimi? Postać zupełnie anonimowa, ale tylko dla bywalców tego forum, bo odpowiednie organy z pewnością znają jego personalia. Inną taktykę obrał niejaki Piotr Bein, gwiazda blogu Grypa666's, ale nie każdy jak on może się pochwalić doktoratem. Taktyka Bimi`ego, (na "prymitywa") wręcz wymaga anonimowości, a nawet pewnej tajemniczości. Administracja forum, czytanie tematów, pisanie tysięcy postów, obserwowanie zachowań forumowiczów wymaga jednak trochę czasu i zachodu. Zwłaszcza jak robi się to praktycznie samodzielnie, bez pomocników.

Czy głosy w wywiadzie są zmienione, czy też podstawione to sprawa drugorzędna. Admin może być zwykłym figurantem, a ktoś zupełnie inny może obsługiwać jego "stanowisko". Jedyna metoda poznania kim jest admin to obserwowanie jego działań i twórczości na forum.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ciekawskaN.




Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 04 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:
Administracja forum, czytanie tematów, pisanie tysięcy postów, obserwowanie zachowań forumowiczów wymaga jednak trochę czasu i zachodu. Zwłaszcza jak robi się to praktycznie samodzielnie, bez pomocników.


Ja to bez pomocników? Np. działania w parze z tajemniczą Antenką? Widać również tych pomocników nieformalnych, ilu z nich jest Bimm to już inna kwestia.

Ponawiam pytanie, kim u licha jest Antenka? Dlaczego jest taka tajemnicza?

Podobnie Janusz Korczyński wiekiem i stylem pasuje do tego forum, założyła bym się, że działa tutaj pod jakimś nickiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 04 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kim jesteś ciekawskaN.??? Opowiedz nam o sobie. Na pewno zaskoczysz swoim c.v. Niniejsze forum aż się prosi o dalekoidącą otwartość. Przecież z założenia forum prawda2.info służy powszechnemu ekschibicjonizmowi. Czyż nie?
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 04 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi to dzikus tak jak wiekszosc tutaj, ja tez dzikusem jestem.

Hej bimi wiesz jak sie ludzie bulwersuja z tymi podaniami, ze sie dostac nie mozna ? xD
Tlumacze im, ze to walka ze spambotami itp.

Musi byc mala cenzura ze strony Bimiego, to nie TOR gdzie jest hardcore! Jakby jej nie bylo to na bank Bimi mialby gosci w domu, o ile juz nie mial ;p
A na bank mozna go przekupic, kazdy ma swoja cene, jak nie to Ci kobiete zabijemy i bedziesz sypac Bimi (joke no nie).

Nie traktujcie tego forum jako anonimowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 07 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:
Kim jest Bimi? Postać zupełnie anonimowa, ale tylko dla bywalców tego forum, bo odpowiednie organy z pewnością znają jego personalia.


Ejże, czy aby na pewno tak bardzo anonimowa? Pamiętasz Stefani na FZN taką nierozłączną parę nieuprzejmych moderatorów? Jak papużki nierozłączki brutalnie pacyfikowała ona użytkowników dochodzących sprawiedliwości, usiłując ich przy tym wyprowadzić z równowagi bezczelnością.

Otóż zawsze zastanawiało mnie dlaczego tylko „ona” udziela się na forum, kiedy „on” prawie się nie odzywa, a jednak zawsze jest obecny. Pomyślałem sobie, że powoduje to jego szczególnie duże zaangażowanie gdzie indziej. Tym samym para ta, może działać z odwrotną aktywnością na tych forach. Tam Ona się udziela a On działa w tle, tutaj na odwrót On się udziela, Ona zaś działa za kulisami. Inaczej rzucali by się w oczy jako ci sami ludzie.

Czyżby to byli tutejsi Bimi i Antenka?
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 07 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro napisał:
Pamiętasz Stefani na FZN taką nierozłączną parę nieuprzejmych moderatorów? Jak papużki nierozłączki brutalnie pacyfikowała ona użytkowników dochodzących sprawiedliwości, usiłując ich przy tym wyprowadzić z równowagi bezczelnością. Otóż zawsze zastanawiało mnie dlaczego tylko „ona” udziela się na forum, kiedy „on” prawie się nie odzywa, a jednak zawsze jest obecny. Pomyślałem sobie, że powoduje to jego szczególnie duże zaangażowanie gdzie indziej. Tym samym para ta, może działać z odwrotną aktywnością na tych forach. Tam Ona się udziela a On działa w tle, tutaj na odwrót On się udziela, Ona zaś działa za kulisami. Inaczej rzucali by się w oczy jako ci sami ludzie.
"Ona" rozmowna i aktywna, "on" na ogół milczący i pojawiający się błyskawicznie jako "wsparcie" przy pacyfikacji forumowiczów poruszających niezbyt przyjemne sprawy dla administracji. Obserwowałam ich poczynania przez długi czas, pięknie współpracuje ta parka przy zamiataniu swoich brudów pod dywan. Bardzo możliwe, że obydwie osobowości to tak naprawdę tylko jedna posługująca się (co najmniej) dwoma nickami. Takie osoby mogą swobodnie krążyć po sieci i obsługiwać wiele for (również jako funkcyjni) korzystając z wielu nicków. To jest ich praca, a nie hobby.

multipro napisał:
Czyżby to byli tutejsi Bimi i Antenka?
Niewykluczone, ale może to być tylko podobieństwo metod wynikające z przeszkolenia przez ten sam ośrodek. Nie należy zapominać, że admin sam może wprawić w ruch nawet setki "tożsamości", a potem korzystać z przewagi jaką dają "głosy zorganizowane". Skłonna jestem raczej założyć, że Antenka to alter ego Bimiego, a nie dwie rożne osoby. Tu schemat jest odwrotny: "on" rozmowny, "ona" milcząca (tylko 30 postów na koncie). Jednak to sprawa w sumie drugorzędna, należy się skupić na rozpracowaniu metod jakimi posługują się dane osobowości, bo tylko po tym można ze 100% pewnością się zorientować, czy mamy do czynienia z poszukiwaczem prawdy, czy też współpracownikiem czegoś co potocznie zwą "policją polityczną".
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:07, 10 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kim jest Bimi? To jest niewazne! Wazne jest co robi. Ze jest mlody, to bardzo dobrze bo wszystkie wielkie dokonania byly zrobione przez bardzo mlodych ludzi. Wypowiedz w ktorej Bimi sie wypowiada jest bardzo ciekawa i godna pochwaly.
Ze przyglupom i pejsatym nie podoba sie forum to dlaczego z limitem jednego posta na dzien pisza tylko o adminie? A moze sa oplacani za to?



P.S. Byc moze forum by uzyskalo na jakosci gdyby niektorym osobom wolno bylo pisac tylko i wyacznie w smietniku.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 10 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no, żeby już robić filmy o Bimim i forum...



Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 10 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - agent masonerii, zwykły podwykonawca na zlecenie lub członek jakiejś niższej loży masońskiej być może rytu francuskiego , ponieważ ona jest ideologicznie zbliżona do ateizmu. Dezinformator, kłamca, manipulator. Jego praca polega na zmarnowaniu chęci i siły młodych ludzi , wprowadzenie ich w błąd na terenie polski, oczernia IPN dzięki któremu dowiedzieliśmy się min prawdy o agenturze TW Bolka - Lecha Wałęsy. Lansuje każdą bzdurną teorię spiskową np o lądowaniu na księżycu, ale jednocześnie zaprzecza istotnym sprawom które dzieją się w Polsce - katastrofa w Smoleńsku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 10 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bofain napisał:
Bimi - agent masonerii, zwykły podwykonawca na zlecenie lub członek jakiejś niższej loży masońskiej być może rytu francuskiego , ponieważ ona jest ideologicznie zbliżona do ateizmu.

Masz jakies dowody? Chetnie poczytam. Jesli nie to pierdolnij sie ta lopatka w glowe zanim cos napiszesz, bo mi sie niedobrze robi jak czytam cos takiego.
Katastrofa pod Smolenskiem? Mysli, ze to takie dziwne, ze samolot moze sie rozjebac podczas ladowania w takich warunkach? Gdzie tu cos nadzyczajnego.
Ja moge sobie powiedziec, ze jestes sodomita, a w przerwach miedzy czytaniem postow robisz minete swojej suczce imieniem Miki. Ludzie ogarnijcie sie troche. Oczerniac kogos bez dowodow to zadna sztuka, a zachowanie gowniarskie, rodem z piaskownicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacdor




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 10 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie to chuj obchodzi kim jest Bimi, a jedyne uczucie jakie mogę do niego żywić to wdzięczność za założenie takiego polskiego forum, na którym bezwzględnie każdy może mówić sobie o czym chce i jak chce, bez obawy przed banem, a że ma to dwie strony medalu, no cóż...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 10 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimi to agęt!!!!111
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 12 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup napisał:
Kim jest Bimi? To jest niewazne! Wazne jest co robi.
Ograniczenie rejestracji, limitowanie postów, tolerowanie chamstwa, wulgaryzmów, spamu, ataków personalnych itd. Te rzeczy również wchodzą w skład "zasług" admina.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 12 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do eutanastyBimiego nie cofnę żadnego mojego słowa napisanego na tym forum.

Mnie jego metody dzialania przypominają niejakiego autora .....

viewtopic.php?t=6043

który zamieścił w łonecie blog , a ma za uszami ,oczym oczywiście komentujących nie poinformował. Kiedy w komentarzach zaczęły pojawiać się ciekawe pytania ntb. jego persony ,to wprowadził CENZURĘ ,potem logowanie.

Hahaha ,tak żmijna władzuchna cuchnąca zbiera dane, a ja to pi........lę .poniewarz uwarzam ,że MASA KRYTYCZNA SIĘ KUMULUJE.


Co do przekleństw Stefani ,to się nie przejmój ,faceci tak mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 12 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefani, na innych forum nawet polowy nie mozna napisac co tutaj wolno.

Jesli pozwolisz kazdemu przyglupowi pisac bzdury, to ludzie rozgarnieci przestana odwiedzac to miejsce.

Ostatecznie skoro sa inne strony gdzie nie trzeba sie rejestrowac i nie ma limitow to dlaczego niektorzy tak stekaja zamiast zmienic miejsce? Poza tym kazdy moze zalozyc swoje forum ze swoimi zasadami.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11   » 
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kim jest Bimi?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile