W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kim jest Bimi?  
Podobne tematy
Wolne Media14
Radio Wolne Media 195
Wolne Media zostaną zawieszone? 25
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
23 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 27492
Strona:  «   1, 2, 3, ... 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawlospg




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 27 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
skoro bimi siedzi w Holandii to jakim cudem występuje w jakimś zadupiastym polskim radyjku?


Nie słyszałeś o czarnych dziurach ???jest obszerny temat na forum Razz Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 27 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jaja... nowe teorie spiskowe się tworzą Very Happy . Za dwa lata Zeitgeist 3: Kim jest Bimi? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 28 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi to Elvis. Niech żyje król.
http://www.youtube.com/watch?v=4HhAcvlCPb4&feature=related
Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:35, 28 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
.
Audycja z cyklu „Gdzie leży prawda?”

Bimi - „Większość rzeczy, które wiemy o świecie, większość historii jest po prostu kłamstwem, wynikiem działania propagandy, która została, że tak powiem, wypromowana przez jakieś tam grupy wpływów..”

Jakie grupy wpływów? Jeżeli ktoś poszukuje to zapewne ma jakąś wiedzę na dany temat. Tymczasem Bimi „niedawny licealista” najwyraźniej nie dąży na forum do rozwoju wiedzy na ten temat. Konsekwentnie realizuje schemat aroganckich komentarzy i przyzwolenia dla zamieszania.

Pytanie prowadzącego „ Czy poprzez to próbujecie jakoś informować ludzi......?”

Bimi - „Tutaj odpowiedź jest chyba oczywista. Oczywiście światopogląd, oczywiście się zmienił, kiedy człowiek zrozumiał, że chociażby media mają inne zadanie niż myślał w dzieciństwie, że większość rzeczy, które, o których mówią nam książki, o których mówią nam encyklopedie, to są po prostu kłamstwa, które mają konkretny cel.......”

Jak widać nasz Admin za jedyny okres odniesienia ma swoje dzieciństwo, w takim razie proszę Go nie obrażać wiekiem 30 lat. Ma tyle latek na ile wynika z tonu i treści jego wypowiedzi.

Także ten przypadek potwierdza pojawiające się doniesienia, o werbunku do służb już w liceum. Cały ten mechanizm bazuje na „nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera”. Zwyczajne potrzebni są przede wszystkim posłuszni i tacy co innym ludziom bez skrupułów mogą obrywać skrzydełka. Pewnie sami nie wiedzą, że to było główne kryterium wyboru.

Widać jak Bimi lubi się dowartościować poprzez traktowanie innych z góry, bo sądząc
po głosiku to jedyna dla niego możliwość.

Także pytanie dlaczego np. szkoła dostarcza narybku? Dlatego że tam niektórzy nauczyciele mający cichy etat w służbach, są w stanie łatwo obserwować charaktery młodych ludzi i typować ich na kandydatów. Propozycja pada już np. w klasie maturalnej bo dbają o wzięcie pod swoje wpływy i kształtowanie, zanim delikwent nabierze własnego doświadczenia w świecie dorosłym.

Mnie osobiście znany jest jeden taki przypadek złożenia oferty wstąpienia do służby pewnemu licealiście, a pamiętajmy że nikt chętnie o tym nie mówi.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 28 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu na nowo Amerykę odkrywa - ten wywiad jest dostępny w temacie o rwm już od ponad roku Razz
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 28 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słusznie multipro, zróbcie transkrypt - mi się przyda do biografi, a wam do mojej teczki Laughing

jest jeszcze druga audycja, o demokracji bezpośredniej - tam na pewno tez znajdziesz jakieś niebanalne fragmenty Very Happy

debil debila debilem pogania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 28 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jednej strony to wisi mi kim jest Bimi. Z drugiej strony jak czytam o zmniejszaniu limitu postów to trochę zaczynam mieć jakieś tam przemyślenia. Ten wątek mnie do tego sprowokował. Koleś jakoś tam ogarnia to forum - szacun - mnie by się nie chciało. Widać, że to spora część jego życia... Z drugiej strony dostają mu się joby i kolejny raz ciśnienia nie trzyma - zaczynają się epitety a to jest słabe. I znowu - typowo polskie przyjebywanie się jeden do drugiego, wycieczki osobiste, itp. Wkrótce dowiemy się kim była czyjaś matka i kto ma iść dokonać samogwałtu.
Krótko tu jestem ale przeżyłem już rozpad i roszady personalne na jednym z forów, na którym byłem od samego początku i powiem jedno - ludzie tak naprawdę po fakcie żałują wielu swych wypowiedzi na forum - nigdy by nie powiedzieli tego w realu.. Internet daje złudzenie anonimowości i niektórym zdaje się, że tu uchodzi wszystko...
Może niezłym pomysłem było by zwiększenie liczby moderatorów?
A może po prostu brakuje istotnych tematów do dyskusji i stąd ten dym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:58, 29 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

pierdoleto, być może nie mam predyspozycji do bycia dj'em, ale jednego jestem pewien; że ciebie zmiażdżył bym w każdej konfrontacji - pisanej, mówionej czy migowej...
noo, może z wyjątkiem śpiewno-tanecznej. nie wątpię że taka pyszna ciota jak ty giba się jak ta lala, a mi akurat taniec nie leży


Slabo, na takie teksty szkoda strzepic klawiatury, juz nie jeden raz dales popis swojej blyskotliwosci... np twierdzac ze analiza techniczna to wrozenie z fusow czy szarlataneria.


BTW zobacz gdzie jest USD/PLN dzisiaj, racja nie jest na 4.5(jeszcze i moze nigdy nie bedzie) ale nie zmienia to faktu ze wybilo z 2.70 i jest sporo powyzej 2.90 (kurs USD/PLN kiedy pisalem ponizsza prognoze) - chcesz konfrontacji to mierz sily na zamiary i trzymaj sie z dala od rynkow kapitalowych tak jak ja nie zgrywam eksperta od informatyki.
viewtopic.php?p=107226#107226
Pewnie malo kto juz to pamieta...
viewtopic.php?t=3055&postdays=0&postorder=asc&start=1750
a najbardziej wkurwiasz sie wlasnie wtedy kiedy ktos pisze prawde o tobie, ze chocby wspomne faszystowskie metody prowadzenia tego forum a jest o tym chyba kilka watkow tutaj. Klasyczna polska buracka mentalnosc pt "nie podoba sie to wypierdalaj".

I po co to wszystko ? Przeciez prawdziwa cnota krytyk sie nie boi.
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:55, 29 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kim Jest Bimi? zanim odpowiem zapytam?

A co mozna zrobic raz na dobe? Nasuwa mi sie jedno....kupe prosze Państwa....
mozna sie wyproznic...fizliologia tak nas ograniczyła że kupe mozna raz na dobe zrobic. I tak jest ze znanym limitem postow 1/dobe.
Limit ten sprowadza forum do ograniczonej fekalnej formy.
Wielu z nas cos zruca na forum...w tej liczbie i ja ...raz na dobe....forma i tresc tego z reguly jest krotko mowiac niegodna....

Kim jest Bimi nie ma w tym kontekscie wielkiego znaczenia. Czyz ma to znaczenie kto u Panstwa steruje przeplywem gowna w miejscowej oczyszczalni scieków?

Forum z definicji to miejsce wymiany, w otwartej formie...pogladow jego czlonkow.
Wezmy takie Forum Romanum...tez zz zalozenia piekne zostalo z czasem sprowadzone do
miejsca spotkan prozniakow, zlodziei, pederastow i zbokow wselkiej masci.....

Ludzie prawi byli likwidowaniu, truci...mordowani...takie bylo forum Romanum.

Ale oddajmy cesarzowi co jego. Forum jest prywatna inicjatywa i wolno jemu tzn. Bimiemu robic co z nim zechce...Moze nawet zrobic na nim po jakims czasie eotyczne show Antenki choc ja powatpiewam w jej istnienie.

Dlaczego wiec tu jestem? Bo i w morzu gowna mozna czasem wylowic prawdziwe perly.
Z pewnoscia jest tu kiloro lludzi ktorzy moga cos waznego powiedziec. Od wielu z Was dowiedzialem sie ciekawych rzeczy...zdobylem ciekawa lektura..., zobaczylem ciekawy film za co z góry Wszytskim Wam dziekuje.W tej liczbie dziekuje rowniez Bimiemu....

Za co mu dziekuje....za to że stworzyl to miejsce....on jest w nim yang my yin.

Zwracalem mu wielokrotnie uwage na aspekty prawne forum. jego jest szkielet bazy danych
i kilka tysiecy operacji CTRL+C/CTRl+V). Nasze są posty. Tzw. wlasnosc intelektualna.
Nie musze nikomu mowic kim jest ten co sprzeniwierza dobro wspolne.

A kim jest , jakie ma fizys...jakie to ma znaczenie...wielu mowi ze mlody i pryszcaty...... ze niby co wiek ma go dyskryminowac?

Jako urodzony empata powiem Wam jedno niepokoja mnie ludzie pokroju Bimiego i to bardzo.Coz jest mlody i jeszcze wiele przed nim. Wileu ludzi kształtuje sie w ten sposob ze najpierw zbiera doswiadczenia, dzialal na forum poznawczym dopiero pozniej ksztaltuje swoje poglady...sa głodni wiedzy..u niego jest tak ze element poznawczy nastepuje za zdefiniowana wczesniej strukturą/koncepcja swiata....

Tak jak juz pisalem swietny meaterial na lokatora ul. Mysiej w Warszawie, czlonka KC,
wachmana na drewniana wiezyczke etc.

Pozwolmy mu więc byc takim jakim jest...z wiekiem forma myslowa ktora przyjal stanie sie dla niego za ciasna....zwierając jego mozg w stalowym uscisku myslowych kleszczy.

Jesli nie uwolni sie od tego ...nic sie nie stanie....po prostu wyksztalci sie z tego nowa forma.....mocz ...co sprzyjac bedzie tylko tym fekalnym kilmatom

Veni Vidi faecalia forum
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:36, 29 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Limit postów 1 na dobę = niemożność zakładania nowych tematów. Jak wiadomo do założenia tematu trzeba mieć limit 2 postów co najmniej. Nowocześniejsza forma cenzury, bo treści nie są kasowane, a blokowana jest możliwość wypowiedzi. Nadreprezentacja takich indywiduów na forum, które składnie i bez wulgaryzmów nie umieją się wypowiedzieć to też zasługa admina. Widocznie komuś zależy na tym, żeby "prawda" kojarzyła się z prawdą, ale w wersji 2, czyli z brukiem i głupotą. Forum to zadanie spełnia idealnie.

Nie dziwią mnie "głosy", które za wszelką cenę starają się usprawiedliwiać to co ewidentnie naganne. Zwracam uwagę na ciekawy sposób myślenia - jak właściciel to mu wszystko wolno, bo to jego. Tej samej logiki owe "głosy" nie stosują do możnych tego świata, na których psioczą ile wlezie. Przy okazji dobrze widoczny jest jest mechanizm sterowania informacją - najlepiej się to robi będąc właścicielem danego środka przekazu.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 29 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@pirdoleto, ty kiedykolwiek napisałeś prawdę o mnie? Laughing
czy ktoś kto nigdy nie napisał prawdy o sobie ma jakiekolwiek szanse napisać prawdę o innych?

zgrywasz sie na wielkiego cinkciarze od analizy chuj wie czego co siedząc na dupie zarabia kolejny tysiąc jednym kliknięciem - marzenie ściętej głowy synku Very Happy
znając życie na chleb zarabiasz sprzedając gacie na bazarze a walutą jeśli już obracasz to co najwyżej modląc się do monitora aby 200 dolarów które akurat kupujesz za z trudem odłożone złotówki jutro były warte 2% więcej. jak już niejednokrotnie pokazałeś skuteczność twojej ekspertyzy w tej dziedzinie jest taka że miast się srać w dolary i marki, z równym powodzeniem mógłbyś obstawiac na bet-at-home.

tak że jeśli ci kiedykolwiek zmniejszyłem limit synku to tylko dlatego że pierdolisz jak potłuczony.
prawda jest taka że taki zapatrzony w siebie półgłówek jak ty nigdy nie będzie i nigdy nie był w stanie przewidzieć niczego - choćby wyniku wyborów do sejmu.

zapewne pyszniąc się non stop i masturbując kreskami na wykresach podbudowujesz swoje ego, ale wiedz że jeśli ktoś wierzy w twoje przechwałki czy "prognozy" to jest zwykłym debilem, głupszym od ciebie. więc jeśli mimo to podbudowuje ci to ego to gratuluję; najwyraźniej niewiele ci trzeba do osiągnięcie satysfakcji Smile

ja niestety mam o wiele większe potrzeby. i dlatego pierdoły które z siebie wyrzygujesz nie zasługują na moim forum na więcej niż 4 posty/dzień. tak że ciesz się ze masz choć tyle by podbudowywać swoje ego, dzieciaku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jermaj




Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:49, 29 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:

Nie dziwią mnie "głosy", które za wszelką cenę starają się usprawiedliwiać to co ewidentnie naganne. Zwracam uwagę na ciekawy sposób myślenia - jak właściciel to mu wszystko wolno, bo to jego. Tej samej logiki owe "głosy" nie stosują do możnych tego świata, na których psioczą ile wlezie. Przy okazji dobrze widoczny jest jest mechanizm sterowania informacją - najlepiej się to robi będąc właścicielem danego środka przekazu.


Bo to linia obrony, a właściwie usprawiedliwienia sterowania metodą „na własność”. Tymczasem tę własność coś i ktoś napędza, ktoś tworzy cały archipelag obsługiwany przez te same osoby. Archipelag o takich samych zadaniach, o czym świadczy promowana tematyka i zachowania administracji. Tekściarz zespołu Strachy Na Lachy, biedny nie wiedział, że to co niżej jest ściśle wyreżyserowane.

Bywasz piekącym jadem trollów
na internetowym forum
Wiwat Polonia, frustrata,
wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć
Tylko tu możesz być Bogiem, na wszystkich podnosisz nogę
I załatwiasz te sprawę jak pies
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 29 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audycja perelka:) pelen profesjonalizm haha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 29 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.... Dla mnie sprawa jest jasna , gość EUTANASTA BIMI ,albo już współpracuje ,albo dopiero ma taki plan .

2...... Gość EYANASTA BIMI , czeka na kupca za dobrą kasę ...patrz punk 1 .

3...... Przystępując do tego forum ,przeczytawszy wiele tematów i postów .... mój błąd ,że nie wszystkie .... widziałem ,że to kawał wała .


4..... Sam się przypierdolił ,a nie zrozumiał treści mojego wpisu .....,

viewtopic.php?t=6043&postdays=0&postorder=asc&start=50


,,Bimi,jeszcze raz proszę cię o przecztanie tego wpisu po którym publicznie stwierdziłeś z zapytaniem żem kłamczuszk .Wkleję tu mój post z dokladnym rozdzieleniem ,gdzie były moje słowa a gdzie cytat niejakiego ~foczka, 2009-11-13 03:13 .Ponieważ zmniejszyleś mi limit postów ,mam nadzieje ,że w wyniku błędnego odczytania tego wpisu ,proszę o przywrócenie poprzedniego limitu .------------A teraz ten wpis /////////--------.hanuman ,,, ja jestem ,bardzo prosty czlowiek ,więc nie jestem skażony ,grami ,ani manipulacjami,a ponieważ swoje przeżyłem,więc trochę wiem .Przeanalizuj odpowiedzi T.W urbasia na temat Dempkracji Bezpośredniej ,a może odgadniesz ichnie intencje,w slowie MY . ,, a to bardzo ciekawa -zaznaczam nie moja odpowiedż ,ale niosąca moje myśli na temat T.W urbasia roli--------//////////////,,,,,,,,, -Tola miala racje, ten Urbas to kompletny socjopata jest. Koncze psychologie wlasnie i ja rowniez widze w tym profilu socjopatie. Socjopaci tak maja, ze sa bardzo pracowici i cholernie zaklamani.
Nikt normalny nie spedzalby przed kompem godzin i dni calych, zeby tworzyc wielki elaborat o niczym. Duzo przeklejanych mapek, wykresow, pseudo danych bez zwiazku aby czytelnik odniosl wrazenie, ze to powazne i naukowe opracowanie. Oczywiscie, ze powazne to nie jest ale niebezpieczne jesli ktos sie da nabrac i wplaci pieniadze. Socjopatom zawsze chodzi tylko i wylacznie o wlasna korzyc. Stad mechanizm, ktory zreszta robia od dawna globalisci, wlasciciele pieniadza. Zastraszyc nas porzadnie, nawet zburzyc swoje WTC zeby wiarygodnie to zagrozenie wygladalo i zaoferowac swoja pomoc jako wybawiciela i skasowac wiecej pieniedzy na to konto.
To samo robi Urbas, czy kimkolwiek jest ten socjopata, bo kto ma gwarancje jak on sie na prawde nazywa, czy faktycznie ma zone i dzieci i czy mieszka w Gdansku, dlatego nie chcial sie z nikim spotkac w jakims szerszym gronie z czytelnikami wykrecajac sie glodnym kawalkiem, ze nie jestescie gotowi do ruchu. Ale pieniadze to juz chce teraz, prawda?
Straszy was impaktami, Chinami i co kolwiek mu wyobraznia do glowy podsunie, skompiluje bez sensu dane i wyciagnie chore wnioski. Wiecej, zaoferuje Wam, ze nie lekajcie sie , bedzie lepiej, ja was ochronie, obiecuje wam, itd... tylko wplaccie pieniadze. Jak nie wplacicie to sie obraze ...jak w czerwcu zrobil, pamietacie?

Ale sami nakrecacie takich socjopatow, bo lgniecie do nich jak muchy na lep, a sensacja jest waszym pokarmem intelektualnym. Nie lepiej zaspokoic swoja potrzebe sensacji idac do kina na film 2012?


~foczka, 2009-11-13 03:13 ,,/////////,,,,,,,,, Ateraz znowu ja ,i powiem ci ,TWurbaś wypełnia taką samą rolę jak JKM, czyli -a teraz się skoncentruj-...poczekam co odpowiesz/ . ///////---------Bimi moje doświadczenie pisaniu na forum jest nikłe ,mam dużo zajęcia poza internetem ,do dzisiaj nie obcykałem z braku czasu jak poprawnie edytować swoje posty .Cenię tą stronę i ,jeszcze raz proszę cię o przywrócenie postów i większą rozwagę w nazywaniu ,kogoś kłamcą .Dzięki ==========.MAM NADZIEJĘ ,ŻE JUŻ JEST OCZYWISTE ,ŻE TO NIE JA - cytat- ,,Koncze psychologie wlasnie ,,
czekan






Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 372
Powrót do góry


Wysłany: 11:06, 16 Lis '09

czekan napisał:
MAM NADZIEJĘ ,ŻE JUŻ JEST OCZYWISTE ,ŻE TO NIE JA - cytat- ,,Koncze psychologie wlasnie ,,


nie - nie jest to oczywiste ani trochę.
bredzisz człowieku ,,


PS . EUTANASTO BIMI . JEST TAKIE PRZYSŁOWIE .... KTO SIĘ HUJEM URODZIŁ .TEN SKOWRONKIEM NIE ZDECHNIE . .....

ALE WĄTPIĘ ,ABYŚ TO POJĄŁ EUTANASTO BIMI.

Antenek ,chyba ,a nie antenka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciekawskaN.




Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 29 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka, nie tak brutalnie, kogo my tu omawiamy, autorytet czy zwykłego żałosnego gostka? I tak ma już za swoje a jeszcze musi nadrabiać miną.

A kto to jest Antenka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 29 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to logiczne, że jak Bimi chce utrzymać w miarę normalny poziom na swoim forum. To musi blokować niektórych gości.
Rozumiem, że ma jakąś wizję i ją troszeczkę kierunkuje, blokując ludzi, którzy do tej wizji nic nie wnoszą, a wręcz szkodzą.
Chociaż przyznam, że trzyma tutaj niektórych ciekawych typów. Pewno ma w tym jakiś cel, lub uatrakcyjnienie forum. Smile

Pełna wolność wypowiedzi obserwowana jest np w komentarzach onetu i na forum gazeta.pl (największym w Polsce).
Założyłem tam raz jeden temat. Nagle pojawiło się 60 odpowiedzi, z czego dosłownie kilka było wartościowych. A cała reszta to było postękiwanie, przytakiwanie, gdybanie i że się tak wyrażę pieprzenie od rzeczy, prawdopodobnie niedojrzałych jeszcze nastolatków.
Dlatego nie dziwię się blokowaniu. Bo podnosi to poziom forum. Widać też, że admin nie "leci" na reklamy, bo gdyby leciał, to trzebabyłoby robić wręcz odwrotnie, czyli puszczać wszystkich gówniarzy i pozwalać im pleść ile wlezie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 29 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimi jest agentem wplywu na forum
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 29 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę, bo... na większości forum za totalne pisanie bzdetów, a już tym bardziej za epitety dostaje się bana, tutaj zmniejszany jest limit postów, ale na pierdolni chulaj dusza piekła nie ma i szczerze powiem, że jak patrzę na tematy i posty w pierdolni to za głowę się łapię i myślę sobie, że limit postów nie jest bezzasadny.

Kwestia tego, że zanim pierd*lniesz bzdetę trzy razy się zastanowisz, bo już nawet nie chodzi o to, kim jest Bimi, bo tak na prawdę mało mnie to interesuje, wszakże kogo interesuje kim jest np.: Softsoul. Ludzi zawsze interesowało to co nieznane, a skoro nieznane i obce to podejrzane. Dawno temu, miałam coś podobnego jak forum i powiem jedno: jeśli chcecie wolności w dosłownym jej słowa znaczeniu, zawsze możecie sobie popisać bez limitów i do woli na kafeterii, ale zapewniam, że zanim ktoś przeczyta waszego posta, zaleją go hektolitry rzadkiego gówna. Viel Spass Wink
_________________
Staraj się nie dyskutować z debilem, gdyż najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cat-unit




Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:34, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa, nie macie co robić ?
Może tak na grilla idźcie albo piwko z sąsiadem wypijcie, a jak Wam limity nie pasują, to po wała piszecie jakieś pierdoły ?
Załóżcie własne forum, to nikt Wam nie obetnie limitu, śmieszne są te utyskiwania wasze.
Jak będzie wojna, to też będziecie śmigać do starej ze skargą, że was biją albo, że nie ma chleba w sklepie ?
Do roboty ciepłe kluchy!
Zabierzcie się za coś pożytecznego zamiast się zastanawiać nad tym o czym i tak większość z nas gówno wie - czyli kim jest Bimi.
Bimi to Bimi, zapewne.
Jego sprawa kim jest, a forum używam dla własnej potrzeby i nawet jakby mnie ów wypierdolił stąd, to przecież się nie osram.
Ej ludzie, złapcie kontakt z podłożem co ?
Co poniektórym tutaj się to przyda...
Pozdro 600.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odezwal sie koci dupowlaz i kobieta...

Mysl kobieto mysl ! a najpierw naucz sie czytac ze zrozumieniem posty innych uzytkownikow.

Limity przez wielce oswieconego admina sa przyznawane nie przez wulgaryzmy jak to napisalas a poprzez :

- krytyke matody prowadzenia forum (ogolnie koncepcja limitow, ocen itp)- masz odmienne zdanie na ten temat zmnijesza ci limit -> vide @goldbug w temacie @stefani.
A wiec my jako uzytkownicy to tolerujemy dlatego od czasu do czasu jeszcze tu zagladamy ale to nie oznacza ze pochwalamy te metody(rodem z eurokolchozu)! wiec jak myslisz mamy prawo do jakiejkolwiek krytyki czy nie ?

- dyskusje z omnibusem

bimim znawca od wszystkie zaczynajac od informatyki(w co nie watpie bo to jego zawod) ale dalej mamy eksperta od lotnictwa, materialoznastwa, mikrobiologii, ewolucjonizmu, chemii (vide topic GMO)astrofizyki, neich ktos doda jeszcze co pominalem a i zapolnialbym przeciez o krolowej pseudonauk ekonomii.


-Notoryczne zaprzeczanie FAKTOW ! - wazniejsze dla niego sa teorie, poszlaki i spekulacje.
przykladow od chuja wiec sobie sama poszukaj...

- Chcesz sobie wyrobic o nim zdnie zacznij z nim dyskusje na jakikolwiek z tych dzienin. To doswiadczysz osobiscie za co limity a nie pierdolisz farmazony ze przez wulgaryzmy ktore de facto sam notorycznie uzywa i toleruje !


Dyskusja z nim jest jak z dzieckiem "tata a dlaczego trawa jest zielona a niebo niebieskie" ?
I z cala pewnoscia jestem przekonany ze wielu z nas moze sie podpisac pod tym co napisalem.


Kocim dupowlazom na liste wstep wzbroniony !

Dziekuje za uwage a raczej, mam nadzieje juz w mniejszosci przypadkow na forum, nieuwage.
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otelodreiP napisał:
Odezwal sie koci dupowlaz i kobieta...

.


Punkt 1. limity sa zmniejszane/zwiekszane niezaleznie czy sie ma ciekawe informacje do przekazania czy sie zasmieca forum, ale za poglady i za bycie/lub nie dupowlazem
Punkt 2. wynika z punktu 1. wystarczy wejsc na strone glowna i przeleciec "tematy" od razu mozna sie zorientowac jak forum preznie dazy do stania sie pudelkiem.2 albo nawet go wyprzedzic
Dwa lata temu prawie kazdy temat byl ciekawy. dzien zaczynalam od prasowki tego forum. teraz zagladam tu od czasu do czasu aby wrzucic jakas nowosc czy wiadomosc. nawet nie czytam bo niechcialobymi sie grzebac w 100 tematach aby znalezc cos godnego uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roala42




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - AGENT WPŁYWU
DEZINFORMATOR Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kot z rogami w czarno-białym szaliku - jak napisał Pierdoleto, pseudospecjalista od wszystkiego. Ostatnimi czasy, objawił się jako pseudospecjalista ds. bezpieczeństwa IT, wykonując dobrze nam znaną operacje kopiuj/wklej, z pewnego "niebezpiecznego" czy też "hardcorowego" serwisu www. Jestem pewien, iż nasz szanowny admin tego forum, pisząc te swoje eksperckie wywody, przy każdym takim pseudospecjalistycznym poście, zupełnie jak Pan Komorowski, siedzi z nosem w Wikipedii, tudzież innych źródłach informacji teoretycznej, nie mając zapewne w dużym procencie - wiedzy faktycznej, na temat, o którym pisze. Tak Panie Bimi - jesteś tylko kiepskim infobrokerem/cyberianem - jak wolisz. Czy masz w tym jakiś cel, czy poprostu taki jesteś - to już jest Twoja "słodka" tajemnica...

Pozdrawiam 1 postowców i całe szanowne grono forum...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamil.k




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 31 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten wątek może być początkiem końca tego forum. Wiemy już, że osobnik "Bimi" skłamał na temat swojego wieku (rzekomo miał mieć 30 lat) co słychać po głosie w audycji. Ale tego można było się domyślić po jego wypowiedziach - przekleństwa, obrażanie innych forumowiczów to jeszcze okres buntu i dorastania. Na innych forach administratorzy tak się nie zachowują. Ciekawe czy mieszka w tej Holandii, bo dziwne, że miałby przyjeżdżać do polski tylko po to, żeby wystąpić w radiu jak już ktoś wspomniał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 31 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest już wiele tematów, gdzie jedno postowcy siedzą godzinami i bluzgają na bimiego. Doprawdy trzeba zakladac nowy i śmiecić jeszcze bardziej? Administrator nie musi robić za jakiegoś jezusa i osądzać sprawiedliwie, to człowiek z krwi i kości, taki sam jak każdy inny użytkownik tego forum, z wadami i zaletami, własnymi poglądami i jeszcze ktoś sie dziwi, ze jest subiektywny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, ... 9, 10, 11   » 
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kim jest Bimi?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile