W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kim jest Bimi?  
Podobne tematy
Wolne Media14
Radio Wolne Media 195
Wolne Media zostaną zawieszone? 25
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
23 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 27534
Strona:  «   1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 31 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamakusa napisał:
@Choone
A ty wybrańcem jesteś czy wyrocznią? Czy te forum nie jest przypadkiem twoją życiową odskocznią ?


No speed only weed.
Peace


Jestem Wyrońcem albo Wybrocznią Wink Jak wolisz... Laughing

I mówi się "to forum", a nie "te forum". Pracuj i nad polskim i nad angielskim Wink ("te kobiety", "tamte drzewa", "te pieniądze"... kumasz już? Wink aha... mogą być "te fora")
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:30, 09 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Choone

Jednak odskocznia skoro bardziej interesują cie błędy ortograficzne od istotnej treści. Ciężkie zabawki miałeś? No rusz wreszcie mózgiem Mr. Anderson i uświadom sobie jak nisko upadasz.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:01, 10 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joł Wink Bimi wydaje mi się, że jak ktoś Cię drażni, to piszesz mu to co myślisz. Mi jakoś nic nie odpisujesz. Hehe całkiem możliwe, że mam jakieś egocentryczne zapędy, ale mi jakoś bezpośrednio nie piszesz. Być może nie wiesz do końca jeszcze po której jesteś stronie. Być może wiesz...... Także być może, powinieneś podjąć decyzje co ?
Nie widzę tutaj jakiegoś zaangażowania naszego Administratora.
Np. mam taki pomysł. Napisz mi tak jak najbardziej szczerze, za kogo mnie uważasz. Pomijając oczywiście alkoholizm, i dragarstwo, często pod postacią palenia Wink
Wsadź mnie w jakieś ramy Very Happy. Moim zdaniem jestem maniakalnym schizofrenikiem który chce lepszego świata.
Sorki ze sam się zdiagnozowałem.
Bimi zdiagnozuj mnie Very Happy



PS:Niestety trzeba odświeżać niektóre tematy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bolis




Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 10 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi nie jest żadnym agentem ani nie cenzuruje z premedytacją ciekawszych wypowiedzi. On po prostu wierzy w to, że ma zawsze rację i postępuje zgodnie ze swoimi poglądami. Daje limity za ciekawe wypowiedzi bo całkiem możliwe, że po prostu ich nie rozumie i dlatego, że ich nie rozumie to uważa, że są do dupy. Młodzieńcza ignorancja połączona z wyżywaniem się (chce być kozakiem więc jest nim tutaj) i poczuciem władzy, przy świadomości bezkarności i anonimowości. Może i jego celem rzeczywiście jest prawda ale chyba z biegiem czasu nieświadomie o tym zapomniał i teraz ważniejsze jest samo prowadzenie forum i bycie "zajebiście mądrym i inteligentnym uświadomionym człowiekiem który coś robi" a cała reszta jest nieważna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:19, 12 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@bolis
ciekawa analiza Smile, choć przez samego adresowanego będzie "prawdopodobnie" potraktowana jako prowokacja Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bidzi Bidzi




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:53, 27 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
pierdoleto, być może nie mam predyspozycji do bycia dj'em, ale jednego jestem pewien; że ciebie zmiażdżył bym w każdej konfrontacji - pisanej, mówionej czy migowej...
noo, może z wyjątkiem śpiewno-tanecznej. nie wątpię że taka pyszna ciota jak ty giba się jak ta lala, a mi akurat taniec nie leży


jak wyłączysz gówniarskie zapędy małego pedałka (choć do nich nic nie mam, chyba że "przegięci" przegięcie konwertują na racjonalne myślenie)
to moze podskoczysz mi centymetr nad kostki....

I jestem pewien na 1000% że nie robisz tego sam, chyba że masz kilka osobowości. A myslę że każdy, nawet średnio rozgarnięty człowiek to widzi.

Pochodzisz z niewielkiej miejscowości (lub obrzeżnych blokowisk średniego miasta), stawiałbym na wilekopolskę,
nie jesteś wielkiej postury, myślę że max 170 cm, chudy, ciemne włosy, typ haplogrupy Y - E , mozliwe że I (typowe: chudy zasuszony niski brunet "żylasty" acz to nie pewne bo moze jakiś mieszany z północnymi rodzajami)
Twoi rodzice pochodzą z klasy robotniczej lub najwyzej niscy urzędnicy.


Masz napady obsesji przechodzące w depresje (lekkie) i zachowania kompulsywne - dlatego zająłeś się informatyką aby odciąć się od społeczeństwa.
Nie masz określonej osobowości (brak "charakteru"), jest płynna i niektóre z zachowań powyzej są niezgodne z twoim charakterem, stąd epizody depresyjne. Ogólnie również niedojrzałość emocjonalna.
Jesteś troszke inteligentniejszy od sredniej środowiska w którym się wychowałeś. Zapewne wychował cię ojczym lub macocha.
Raczej nie jesteś jedynakiem, w rodzeństwie byłeś kolejnym dzieckiem, tym pasywnym, ale wybuchającym, którego nikt nie lubi.
Masz zapędy gejowskie, ale są dwie mozliwości:
albo jesteś gejem i sie z tym nie zgadzasz, albo nim nie jesteś, ale ta płynność osobowości zachacza o gejostwo (czyli czasem masz pociąg do facetów, co sprzeczne jest z twoją prawdziwą naturą).
Ogólnie to wszystko robi perpetuum mobile.
(o kompleksach nie musze chyba mówić)

Dobra charakterystyka?
Daje 90% na trafność.

(z tej charakterystyki moze wynikać zmienna osobowość, ale nie aż tak zmienna aby całkowicie inna, ma kogoś dojrzalszego do pomocy przy forum)

jeszcze jedno, teraz pół żartem pół serio ale...
może bimi ma jakiegoś prawdziwego rodzica który jest żydem i go nie wychowywał?
A całe to forum służy udowodnieniu samemu bimiemu że żydzi rzeczywiscie rządzą światem, i chce udowodnić swojemu biologicznemu rodzicowi który odszedł, "że jest godzien", i "że się postarał" i biologiczny rodzic nie powinien go zostawiać?
(takie dzieci często myslą że to przez nie same rodzic odszedł, a żydzi, bo od dziecka uczą ich aby wykazywali się intelektualnie - choć tutaj nie widzę go zbyt duzo)
_________________
http://www.acontrario.pl/ <-- KLIKNIJ, forum o prawdzie bez cenzury, czytaj, pisz, bądź wtajemniczony w wiedzę nie dla wszystkich...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 12:28, 27 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że sami się zapętliliście w tym kim jest Bimi i sami go tworzycie. Nie musi odpisywać na ten temat, bo sami łechtacie jego ego swoimi wypowiedziami odnośnie niego.
W ogóle ludzie sami się zgadzają na cenzurę rejestrując się tutaj. Konstytucja - można się nią podetrzeć jak w życiu tak i tutaj. Brakuje mu konsekwentności w tym co robi - a robi raczej nic.
Zakładacie zresztą, błędnie, że JW jest w ogóle zainteresowany rozmową z Wami. Ma Was gdzieś gdzie pokazuje to na każdym kroku. Czysty ignorant na fakty a cała jego egzystencjalna persona tutaj sprowadza się do kopiowania wpisów z największych serwisów informacyjnych.
Jak już odpowiada to cała linia obrony opiera się na ubliżaniu użytkownikowi. Mało tego - jest zdania, że sam zacząłeś i sobie zasłużyłeś. Nie ocenia obiektywnie wpisów - bo kto tu jest obiektywny. Ale nie powinno się zmniejszać limitu osobom, które mają odmienne zdanie.

Zamiast robić analizy psychologiczne wystarczy spojrzeć na avatar JW Admina by wiedzieć kim jest.

Życzcie mi powodzenia w Comedy Central Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nihil novi




Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 27 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może to forum jest po to aby się wyszczekać ...
i tyle,
i na tym poprzestać.. no może bić sie w piersi wołając : jako i my odpuszczamy naszym winowajcom"..no może ostatecznie zgasić, wywalić TV Smile ,
a może aby zidentyfikować szczekających? i jak to prawi rabin NY wyeliminować ich finansowo
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 27 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O adminie Bimi:
-nienawidzi Policji i policjantów
-nienawidzi wszelkich służb tajnych, wywiadów itd
-nienawidzi polityków, ale szczególnie tych z PIS bardziej niż z PO
-broni pedałów
-nienawidzi konfidentów, ale co ciekawe, jak w Policji znalazł się podpierdalacz donoszący na współpracowników, to taki konfident jest OK.
-sam się obroni i nie będzie nigdy potrzebował Policji. NIGDY!
-uważa, że przynależność do organizacji determinuje człowieka i kiedy ktoś należy do takiej nielubianej przez Bimiego organizacji, to jest także przez Bimiego nie lubiany
-nie ma odwagi na stworzenie czegoś wielkiego, lub jest za leniwy lub właśnie wcale nie ma takiego celu. Może faktycznie jest opłacany przez czyjś rząd?

Bimi, opowiedz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 27 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham napisał:
O adminie Bimi:
-nienawidzi Policji i policjantów

muszę, bo skąd inaczej będą wiedzieć, że źle robią?

Cytat:
-nienawidzi wszelkich służb tajnych, wywiadów itd

istnienie takich służb jest zaprzeczeniem wolności i demokracji. moi przodkowie też walczyli z komuną

Cytat:
-nienawidzi polityków, ale szczególnie tych z PIS bardziej niż z PO

bo ci z PIS są głupsi, a nienawidzę też głupoty

Cytat:
-broni pedałów

ktoś powinien

Cytat:
-nienawidzi konfidentów, ale co ciekawe, jak w Policji znalazł się podpierdalacz donoszący na współpracowników, to taki konfident jest OK.

to nie był konfident, tylko bohater. widać, żeś z policji

Cytat:
-sam się obroni i nie będzie nigdy potrzebował Policji. NIGDY!

papieru toaletowego potrzebuję codziennie, ale nigdy bym się nie zgodził na to żeby mi mój własny papier toaletowy rozkazywał, a już nie daj boże do mnie strzelał gdy będę uciekać z kibla Smile

Cytat:
-uważa, że przynależność do organizacji determinuje człowieka i kiedy ktoś należy do takiej nielubianej przez Bimiego organizacji, to jest także przez Bimiego nie lubiany

chyba że przełamał stereotyp, ale tobie to nie grozi.

Cytat:
-nie ma odwagi na stworzenie czegoś wielkiego, lub jest za leniwy lub właśnie wcale nie ma takiego celu. Może faktycznie jest opłacany przez czyjś rząd?
co ty gadasz za głupoty. mam odwagę stworzenie czegoś wielkiego, pewnie że mam.
tylko mi się nie chce
jeśli ktoś mógłby mi za to zapłacić to ja poproszę Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bidzi Bidzi




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 31 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na którym forum warto pisać?
które jest najbardziej niezależne i nie ma takiego chujka za administratora?

poważne propozycje prosze i z góry dziękuję...


Poczytajcie w internecie o tym forum, przejrzyjcie na oczy, mnie też na początku zaciekawiło, a Bimiemu płacą aby zbierać IP (ADL), aby wiedzieli gdzie może być mądry (groźny) przeciwnik,

poszukajcie w necie i PRZEBUDŹCIE SIĘ, to forum to wielka PUŁAPKA na wasze IP i wasze dane!!!!
_________________
http://www.acontrario.pl/ <-- KLIKNIJ, forum o prawdzie bez cenzury, czytaj, pisz, bądź wtajemniczony w wiedzę nie dla wszystkich...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:18, 03 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieciaku... a co z tymi , którzy unaznali sié wacicielami kawalka ziemskiego naskórka - domu, osiedla, banku? Co z nimi?

Jak mam was wszystkich pogodzic?

Czemu nie kochacie sie?

cZEMU UTRATA wlosci pralizuje was?

WaszA Agharto

Smile


...




po próbie wyslania posta pojawil sie komunikat "dodaj zero do -zero"

hmmm

nie bójcie sié - to prawdopodbnie etatowa bankierka - ,,,nie wstydzi sié ciÁgnác od WladcyPutina i reszty wlascicieli ludzkiej rasy



demaskowanie takowych jegomosci powinno byc wasza przyjemnoscia...[youtube][/youtube]
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
moim zdaniem to czy coś jest twoje czy nie to jest kwestia wielce umowna - zapis w księgach wieczystych, urzędzie stanu, czy cyfra w komputerze... własność jest ulotna oraz względna.
może z wyjątkiem twoich narządów, wszystko inne co należy do ciebie, należy też w innym sensie do kogoś innego. ale technicznie rzecz biorąc nawet twoje ciało nie jest twoje, lecz należy do państwa - kiedy państwo będzie chciało powoła je do wojska i przerobi na mięso armatnie. to idea stara jak świat - o wiele starsza niż komunizm, ale skoro mimo tego chcesz ją sobie nazywać komuną to be my guest. znam takich co ateistów nazywają wierzącymi, więc nic mnie już nie zdziwi. z tym że wiesz, większość ludzi jednak stwierdzi że co najmniej trochę mijasz sie z prawdą... a wychodząc z błędnych założeń nie można dojść do poprawnych wniosków,
viewtopic.php?p=177105#177105

Pytanie brzmi, czy ten jąkający się pryszczaty z nagrania mógł to napisać? Nic podobnego, zupełnie inny styl i zakres.Niechętnie przyznam że zakres owszem, owszem. Żeby tylko jeszcze zwrot wektora był właściwy. No i ta poza na małolata piszącego zdania z małej litery......
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro, proponujesz mi wyskoczyć ze sobą na solo, gdzieś na czacie dźwiękowym?
chętnie, pod warunkiem, że zrobimy transmisje na żywo.
ty jedno pytanie do mnie - ja jedno do ciebie.
i tak do momentu aż się nie rozłączysz... czyli na moje oko max 10 minut, bo dłużej nie zdzierżysz się kompromitować w konfrontacji z prawdą, ty załgana mendo. Smile
to jak, wchodzisz w to? czy srasz w gacie już na samą myśl?
ewentualnie wystaw swoją mamę - chętnie se z nią porozmawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polowanie na milf'a ? Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Truthseeker




Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 26
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak szczerze was posłuchać (raczej poczytać posty). To niewiele różnicie się od nastolatków kłócących sie na samoscie czy innym gównie.Moim zdaniem konwersacja na ten temat jest jałowa i nic nieprzyniesie.Bimi stara sie trzymać forum w jakichś ryzach niekoniecznie wszystkim musi się to podobać ale jeszcze sie taki nie urodził co by każdemu dogodził.
_________________
„Kto nie pamięta historii, skazany jest na jej ponowne przeżycie”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franek Dolas




Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To poziom prezentowany przez czerwońca taki, że proszę Cię Multipro- nie schodź na ten poziom i nie odpowiadaj... Zbyt wartościowy z Ciebie user na takie świńskie taplanie się w gnoju.

Dołączyłem do zaszczytnej elity z limitem 1 posta. Widać, że dosłownie wszędzie najbardziej wartościowy intelekt musi być wszędzie udupiony, żeby tego syfu nie mógł głosić. Czuję się zaszczycony tym awansem. To ukrócenie wolności powoduje przynajmniej wzbogacenie treściowe postów.

Bidzi Bidzi- mam to na uwadze, ale powiedz- skąd Ty się tu logujesz?

Bimi napisał:
a prawda owa brzmi: wasz prezydent super hero, bohater nieomal już błogosławiony, był debilem jakich ze świeczką szukać. natomiast polska armia, kwiat polskiego lotnictwa, nasza duma narodowa; jaka była, taka jest i taka będzie: fuszerka, arogancja i kozactwo w każdym calu, plus oczywiście łojenie wódy już od rana.

czy wam się to podoba czy nie to nie jest wina ruskich.
natomiast nie wątpię że bardzo byście chcieli, wy biedne dogorywające na złudnej nadziei zakompleksione polaczki bez mózgów, aby przyczyny które wymieniłem powyżej nie były prawdą.
poródźcie się jednak z tym że są, nie dla mnie, a wyłącznie dla własnego dobra - im szybciej to nastanie, tym szybciej nie będziecie już potrzebować leczenia u kolegów dromka. bo teraz najwyraźniej macie poważny problem, który ja osobiście jak najszybciej zabrał bym do specjalisty, zanim stanie się śmiertelny. a że się wam pogarsza w zastraszającym tempie - to wystarczy przejrzeć ten wątek by wiedzieć.


Tłumacząc z języka agenturalnego na polski:
nakaz myślenia ów brzmi: prezydent wybrany przez większość narodu debili- był takim samym debilem. A wszystko co polskie to chujowe, wy jesteście chujowi i powinniście dawać dupy wszystkim dokoła bez zmrużenia oka zamiast jakieś pohukiwania robić.
To nie wina rosyjskiego rządu, że was Polaków robi jak chce w chuja. Tak ma być i już.
Wy Polacy jesteście gnoje, pachołki, śmiecie, idioci niewarci godnego życia etc. etc. etc., i lepiej żebyście to szybko zrozumieli bo wam grozi obóz reedukacji jak Dromka.

A propos tego chlania wódy przez gen. Błasika (bo pewnie o to chodzi) to poproszę dowody byle nie związane z rosyjskim rządem, bo przecież te dla ciebie nie mogą nic znaczyć "siewco prawdy". Nie bronisz przecież rosyjskiego rządu, więc nie musisz brać wszystkiego co bekną za dogmat. Sam coś znajdź w internecie.

Bimi napisał:
Natomiast insynuując bezczelnie, iż moje genialne wnioski są niczym twoje, czyli nie mają podstawy logicznej i są jedynie skutkiem jakiejś fanatycznej stronniczej wiary, tudzież pochodzą z innych jeszcze mniej szlachetnych pobudek - tu spotkać się możesz jedynie z jedną reakcją z mojej strony. I, niestety dla ciebie, nie będzie to polemika.

Inaczej mówiąc: zarzucając mi bezczelnie, iż moje wnioski są tezami popełniłeś poważny błąd, kolego.


Bezczelność to wielka zaleta szczególnie w stosunku do takich niecnych typów. Ja ją posiadam i w tej materii możesz mi jedynie pozazdrościć... Zarzucam bezczelnie, że twoje marne wnioski uznajesz za dogmaty i mam rację. Nie da się rady prowadzić polemiki z tobą, bo nie jesteś wolnym od interesu "człowiekiem".

"Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności."

Ja przynajmniej jestem uczciwym człowiekiem, a ciebie trudno choćby o człowieczeństwo posądzać, a co dopiero o uczciwość!

A propos zmarłego prezydenta to mimo jego wielu tragicznych wad i błędów typu traktat lizboński, radziłbym wstrzemięźliwość, bo ekstradycja z jednego województwa UE do drugiego to teraz już nie taka trudność. ;]
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jedenras




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 07 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi zmieniłeś avatari i na początku myślałem że ktoś Cię broni.

I powiem Ci że skoro temat ma 7 stron to znaczy że nie jesteś przeciętniakiem, Ciekami mnie kto z tych anty Bimich na jakimkolwiek forum uzbierał by tyle na swój temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jermaj




Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:10, 10 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
multipro, proponujesz mi wyskoczyć ze sobą na solo, gdzieś na czacie dźwiękowym?
chętnie, pod warunkiem, że zrobimy transmisje na żywo.
ty jedno pytanie do mnie - ja jedno do ciebie.
i tak do momentu aż się nie rozłączysz... czyli na moje oko max 10 minut, bo dłużej nie zdzierżysz się kompromitować w konfrontacji z prawdą, ty załgana mendo. Smile
to jak, wchodzisz w to? czy srasz w gacie już na samą myśl?
ewentualnie wystaw swoją mamę - chętnie se z nią porozmawiam Smile


Na mój rozum, sprawa już jest rozstrzygnięta. Jeżeli Bimi komuś obcina limit do 1 postu dziennie, znaczy to że nie jest się w stanie poradzić sobie w rzeczowej dyskusji z taką osobą. Może dlatego zaciera to wrażenie jakąś nierealną propozycją. Zawsze wartościowe są rozmowy bez jakichkolwiek limitów (poza grzecznością), jako że wtedy, bez emocji, temat jest najgłębiej przedstawiany.

Pyskówka to jedna z technik dezinformacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:12, 10 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na mój rozum... masz bardzo mały rozum.. oraz proporcjonalny limit Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dzenszanren




Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 10 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego to takie ważne kim jest Bimi?
_________________
Spisek??? Ależ skąd. Postęp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Franek Dolas




Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 10 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzenszanren napisał:
Dlaczego to takie ważne kim jest Bimi?


Dlaczego to takie ważne kim jest Obama?
Dlaczego to takie ważne co się stało z Usamą ibn Ladinem?
Dlaczego to takie ważne co się stało 10 kwietnia na lotnisku Siewiernyj?
Dlaczego to takie ważne kim jest JKM?
Dlaczego to takie ważne po co jest to forum?
Dlaczego to takie ważne, że B. Blida straciła życie?
Dlaczego to takie ważne kto zabił Marka Papałę?
Dlaczego to takie ważne co się wydarzyło w Madison County?

Najlepiej pozamykajmy wszystkie tematy i to forum, bo... dlaczego to forum jest takie ważne?! Very Happy
Nie sądziłem, że pytania rozpoczynające się od "dlaczego" mogą być takie idiotyczne dopóki nie przeczytałem postu Dzenszanrena. A potem sam byłem w stanie wymyślić kilka innych, równie idiotycznych, ale szczerze mówiąc był ból.

Jermaj- racja. plan zakładający ściągnięcie na to forum jak najwięcej osób szukających prawdy i sprowadzenia ich do poziomu widza TVN czy TVP przez bzdurne rozwodzenie się nad banałami typu:
- kto to był ibn Ladin i czy w ogóle był,
- Stalin,
- Kim jest Bimi, (!!! sam ulegam temu systemowi),
- etc.
spalił na panewce i akcja ratunkowa "1 post dziennie" ma pokazać, że 1postowcy to durnie nie potrafiący obronić swoich argumentów. No i rzeczywiście nie dadzą rady mając 1 post dziennie. Wink
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciekawskaN.




Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 11 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzenszanren napisał:
Dlaczego to takie ważne kim jest Bimi?

Nie chodzi o samą osobę, lecz o sposób działania, a że akurat Bimi się nawinął jako admin, więc trafił do tytułu tematu.

Interesujący jest intelektualny kontrast jaki w/w osobnik prezentuje. Narzędzie to czy cecha charakteru?
Raz jest to chłodny intelekt, innym razem premedytacja w jego unikaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacdor




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 11 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo człowiek nie zawsze zachowuje się tak samo, może coś go akurat wkurwiło i nie miał chęci na logiczną polemikę. W sumie z perspektywy tego forum ważne jest tylko to, że jest jego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 11 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie przyszło ci do głowy, jeden z drugim, że aby choćby móc zrozumieć to kim jest bimi, musielibyście mieć mózg który pozwala wam zrozumieć cały mój geniusz. co jest zwyczajnie niemożliwe, gdyż gdybyście byli sami aż tak genialni to nie zżulali byście się tu, jak jakieś śmierdzące menele, na moim prestiżowym forum. Smile najwyraźniej nie macie wstydu. ewentualnie wierzycie w anonimowość w sieci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11   » 
Strona 7 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kim jest Bimi?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile