W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kim jest Bimi?  
Podobne tematy
Wolne Media14
Radio Wolne Media 195
Wolne Media zostaną zawieszone? 25
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
23 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 27635
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 18 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeFighter napisał:
Bimiemu spadła forma, tylko 6% postów z forum to jego robota. Kiedyś było 7%, czyżby nie wyrabiał normy?
Jakaś pięciolatka by się przydała Laughing
stary jak tys to policzył?
jestem pod wrażeniem. Smile

mam 1% mniej postów, ale za to o kilkadziesiąt procent większy ubaw gdy czytam głąbów z PPU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pawlospg




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 19 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i o jajach nie mozna pisac..
Bimi pewnie chop bez jaj...

Pawlospg napisał:
ale jaja..................


thanks Bimi.....hahaha....limit 4.....buaaaa......komuchy u władzy.....zaczyna się rozkręcać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 19 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WTF! limit z 18 -> 8 postow ? Very Happy
Ograniczanie wolnosci wypowiedzi co do ilosci ? za co ? Panie kierownik co Pan zly dzien masz ? Razz
Mozemy latwo sprawdzic czy Bimi sypie ludzi, opublikujemy tu materialy przy pomocy ktorych bedzie kazdy wiedzial jak zrobic DA BOMB i to nie ja zrobie tylko ktos kogo ciezko namierzyc bedzie skad pisal...
Zobaczymy ile forum sie utrzyma na powierzchni czy zatonie przy takich tresciach postow...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 19 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefani napisala:
Cytat:
lukup, ten kto kontroluje zasoby jest niejako ich "właścicielem". Piszesz też o tym jak powinno być, a nie o stanie faktycznym. Widzę, że przykład z kontrolą zasobów nie trafił do Ciebie, także nie będę tego rozwijać, bo to temat raczej na osobny wątek.


Widze ze masz problemy ze zrozumieniem bardzo prostych spraw.
Jesli jakis stan faktycznie istnieje (akceptacja ze ktos jest "wlascicielem" zasobow naturalnych), to tylko i wylacznie dlatego ze wiekszosc bezmyslnych z wypranymi mozgami to akceptuje.
W innym wypadku nikt nawet by sie nie osmielil mowic ze zloza naturalne lub ziemia moze byc czyjas osobista wlasnoscia.

P.S. Jesli uwazasz ze jest to temat na osobna dyskusje to podaj nazwe tematu i watek wstepny.
Z pewnoscia bedzie to ciekawsza dyskusj niz przewlekle jojczenie.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:35, 19 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak przeglądam i przeglądam ten wątek i jakoś nie zauważyłem by bimi zaprzeczył że to on występuje w tym słuchowisku radiowym; to może byś się podzielił uwagami jak do tego wywiadu w ogóle doszło, gdzie go odbyłeś i z kim, i czy było fajnie i w ogóle

na zachętę dam ci kaczkę po smoleńsku:



Uploaded with ImageShack.us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 19 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
tak przeglądam i przeglądam ten wątek i jakoś nie zauważyłem by bimi zaprzeczył że to on występuje w tym słuchowisku radiowym; to może byś się podzielił uwagami jak do tego wywiadu w ogóle doszło, gdzie go odbyłeś i z kim, i czy było fajnie i w ogóle

wszystko jest na forum.
wysil ciut mózgownice to jest szansa że znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 19 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup napisał:
Jesli uwazasz ze jest to temat na osobna dyskusje...
Jak najbardziej, bo tu to wątek poboczny i nie ma sensu robić offtopu i dyskutować na temat kontroli zasobów, choć to arcyciekawe zagadnienie.
kalfas napisał:
Forum dogasa co widac golym okiem....
Widocznie jest taka potrzeba, aby je "wygasić" i admin realizuje tę politykę z żelazną konsekwencją. Zamiast żalić się na jego zamordyzm należy jedynie się zastanowić z czego on wynika i popatrzeć na skutki jakie wywołuje.
easy russian napisał:
...to ograniczenie powoduje ,że nie chce mi się angażować w żaden temat i jednocześnie mając na uwadze by stać czujnie na zadnich łapkach przed adminem...
Trafiłeś w sedno sprawy - po to są restrykcje, aby niepożądanemu "elementowi" odechciało się poruszać zagadnienia, które są tu niemile widziane.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2590
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 19 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sobota 21,09 19 czerwca
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawlospg




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to widzieliście...bimiemu sie powodzi ..

Razz Laughing salut salut
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy "oficialna" nie pisze się przez "J"? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cymeon




Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie w tym przypadku.
ofi C.I.A lna kwatera....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2590
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niedziela jest !! 21,23 20 czerwca!! ( jutro będzie PRAWDOpodobnie poniedziałek 21 czerwca )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian, weź se postaw jakiegoś bota na cronie, to jeszcze zrozumiem.
ale tylko debil postowal by ręcznie, dzien w dzien, z wlasnej woli godzinę niczym jakaś nawiedzona zegarynka.
nie bardzo rozumiem motywy jakimi sie kierujesz postując nam na forum aktualną godzinę. myślisz, ze ludzie nie mają zegarków i chciałbyś im w ten sposób pomóc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2590
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 21 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kombinuj Bimi - kombinuj Smile - mogę buta postawić

21.50 poniedziałek jest dzisiaj !! wczoraj napisałem ,że tak będzie , jestem chyba prorokiem.
aha - nadal jest czerwiec podobno - dzień 21
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2590
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

22 czerwca 22.21
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy russian
Wybitne poczucie humoru. Oby tak dalej, a na pewno dostaniesz się do ,,Najzabawniejszych zwierząt świata".

Bimi
Pn chyba myśli, że w końcu dasz mu bana. Właściwie mógłbyś go posłuchać ;P.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 22 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
Easy russian
Wybitne poczucie humoru. Oby tak dalej, a na pewno dostaniesz się do ,,Najzabawniejszych zwierząt świata".
.



coś w tym jest, ale ewidentnie jebną się kilka razy i powinien - za to - karnąc się dookoła boiska z zawiązanymi rękami z workiem plastikowym na głowie Smile - oczywiście biegiem do tyłu
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2590
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 23 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Astan napisał:
Easy russian
Wybitne poczucie humoru. Oby tak dalej, a na pewno dostaniesz się do ,,Najzabawniejszych zwierząt świata".
.



coś w tym jest, ale ewidentnie jebną się kilka razy i powinien - za to - karnąc się dookoła boiska z zawiązanymi rękami z workiem plastikowym na głowie Smile - oczywiście biegiem do tyłu


dobra - mogę jeszcze klaskać uszami w tej reklamówce Smile

nic się nie jebnałem Smile - to Bimi ma na forum zjebany zegar , u mnie jest ok Smile



jest już środa (podobno) 23 czerwca - a godziny wam dziś nie podam- dziś to zostanie tajemnicą skoro się mój czas nie podoba Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 23 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rusek Smile Podając godzinę jesteś najbliżej prawdy na tym forum Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:09, 24 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He. Niezła beka, naprawdę (pryszcze, głos, a nawet kłamstwo, że nie ma 30 lat). Jeśli tak dochodzicie do prawdy, to Boże, chroń dzieci me przed nisko latającymi samolotami i ludżmi z tego forum Wink.
Może coś konstruktywnego?
Bimi, zapomnij na chwilę, że jesteś nieomylny. Wprowadź abolicje. Przywróć max limity. Niech ludzie, ktorzy piszą, że mają coś ciekawego do powiedzenia, a nie mogą, bo limit uciety - niech napiszą. Co Ci szkodzi? Forum ożyje. A i może czegoś nowego się dowiemy?? A jeśli ja się mylę, zawsze możesz wprowadzić większe "rystrykcje". Inaczej jaki sens ma prowadzenie tego forum? Mówienie ludziom, jak jest, bez możliwości ich uczestnictwa w tej dyskusji? Eee - to nie ma sensu. Tyle ode mnie.
Zapodajcie coś ze swojej strony, co byście chcieli zmienić.
Mam wrażenie, że Bimi jednak nie jest głazem, no i do mosadu raczej mu daleko, więc:
Może coś konstruktywnego?
_________________
Nevermind.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 24 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toscani30 napisał:
Limitowanie wypowiedzi które sa sprzeczne z światopoglądem niejakiego buraka Bimiego a banowanie troli to dwie różne sprawy. Miałem okazję zobaczyć na czym to polega w wątku o Holokauście.

Ponieważ broniłem oficjalnej wersji historii oraz honoru poległych tam min Polaków dostałem szybko limit 1 post.
A niespełna rozumu rewizjonista mający tak naprawdę nikłą wiedzę historyczną za to wielką nienawiść do żydków, którego zresztą wypieprzaja z każdego innego forum jedzie tam na max limicie. Całkowite przyzwolenie ze strony admina. Nie wiem, być może wypada lansować tylko antysemitów w obecnych czasach, lub admin ma z tego inne swoje korzyści. Jaki efekt?
Dyskusja umarła, volksdeutsch na uchoctwie pisze sam ze sobą, czasem przyklaśnie mu jakiś z jego klakierów.

Co to ma wspólnego z prawdą, wolnością słowa i normalną dyskusją?


Wszystkim zwolennikom i liżydupom Bimiego życzę dnia gdzie dostaną limit 1. Na pewno będą zachwyceni.
sp. merdek_69 - jak idę do knajpy to wybieram taką w której właściciel nie limituje mi piwa i nie wypieprza po pierwszym kuflu do domu..


To co tutaj robisz?Mnie nie obchodzi kim jest Bimi, to forum tworzą ludzie którzy chcą się podzielić swoją wiedzą a Admin to wszystko moderuje.I bardzo Cię proszę nie zaczepiaj mnie więcej semito Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2590
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 24 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

23.29
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 25 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
23.29


4 minuty za wczesnie Wink
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawlospg




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 25 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pswierq napisał:
He. Niezła beka, naprawdę (pryszcze, głos, a nawet kłamstwo, że nie ma 30 lat). Jeśli tak dochodzicie do prawdy, to Boże, chroń dzieci me przed nisko latającymi samolotami i ludżmi z tego forum Wink.
Może coś konstruktywnego?
Bimi, zapomnij na chwilę, że jesteś nieomylny. Wprowadź abolicje. Przywróć max limity. Niech ludzie, ktorzy piszą, że mają coś ciekawego do powiedzenia, a nie mogą, bo limit uciety - niech napiszą. Co Ci szkodzi? Forum ożyje. A i może czegoś nowego się dowiemy?? A jeśli ja się mylę, zawsze możesz wprowadzić większe "rystrykcje". Inaczej jaki sens ma prowadzenie tego forum? Mówienie ludziom, jak jest, bez możliwości ich uczestnictwa w tej dyskusji? Eee - to nie ma sensu. Tyle ode mnie.
Zapodajcie coś ze swojej strony, co byście chcieli zmienić.
Mam wrażenie, że Bimi jednak nie jest głazem, no i do mosadu raczej mu daleko, więc:
Może coś konstruktywnego?



Dobrze prawisz,ale...... Bimi zakładając to forum w założeniu miał dyskryminację ludzi myślących inaczej niż ON.Jeżeli nie piszesz tak jak Bimi ,nie popierasz poglądów alaBimi ,sprzeciwiasz się jego wypowiedziom lub w jakiś sposób urazisz jego dziecinną dumę ,zbieraj zabawki i wynocha z piaskownicy.Osobiście mnie to grzeje i powiewa, lubiłem to forum i w chwilach wolnych od pracy fajnie było zajrzeć ,poczytać ciekawych wypowiedzi forumowiczów .Bimi jako admin powinien mieć większą tolerancję do osób wypowiadających się tutaj .W końcu to forum PRAWDA .
Ludzie wypowiadający się na tym forum (nie sam Bimi)prowadzą go i to dzięki nim jest ciekawe,nie dzięki pryszczatemu i wulgarnemu Bimi .Pozbawiając Ich swobody wypowiedzi nazwa forum mija się z prawdą.W końcu lata komuny i cenzury mineły....Być może ,Bimi tęskni za ówczesnym systemem ,lub jest dzieckiem byłego komucha i dlatego robi to co robi...jego sprawa .

limit z 4 na 1.....ewcharysto Bimi megale
wolne(media) wypowiedzi zostały zablokowane przez Bimiego ..Hej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 25 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, daj roznym polmozgom mozliwosc nielimitowanej wypowiedzi i na tym forum po 2 tygodniach zostana same trole, bo nikt normalny nie bedzie chcial przegierac sie przez glab smieci w celu zabrania glosu w jakiejs dyskusji. Chcesz nielimotwane forum? Zapraszam na onet.pl mozesz zamiescic i 1000 postow jednego dnia, kto ci broni? Tymczasem mi wcale nie przeszkadza, ze dziennie nie trzeba przemielic 1000 postow, zeby miec ogolny obraz tego co sie dzieje na forum. Jesli wsiadasz na statek to akceptujesz regulamin, ze statek ma kapitana. Jak dobrego to jest fajnie, jak gorszego to mozesz wysiasc, ale dzieki temu ze ma to statek plynie. Daj bandzie wycieczkowiczow decydowac co jak robic to po 20 min statek pojdzie na dno, razem z tymi matolami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11   » 
Strona 5 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kim jest Bimi?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile