W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Gdzie znajduje się ośrodek kierowania?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Odsłon: 8357
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M. Jachowicz
Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 43
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 11 Gru '07   Temat postu: Gdzie znajduje się ośrodek kierowania? Odpowiedz z cytatem

Podział sceny politycznej na lewicę i prawicę staje się powoli anachronizmem. Powyższe rozróżnienie zapoczątkowali w XIX wieku parlamentarzyści, którzy zaczęli zajmować miejsce po lewej stronie, aby w ten sposób wyrazić swoją opozycję. Później reprezentowali sprawę robotniczą. Istniało wiele odłamów lewicy charakteryzujące się różnymi podejściami do problemu. Dotychczasowe stronnictwa zachowawcze bardzo mało miejsca poświęcały sprawie robotniczej. Papież Leon XIII rozpatrzył ten problem dopiero w 1891 roku dowodząc, że rozwiązania socjalistów są gorsze od samej choroby. Praktycznie przez cały XX wiek aplikowano nam lekarstwo lewicy wyhamowywane przynajmniej w niektórych częściach globu przez prawicę. Opozycja ta powoli traci na znaczeniu.

Od mniej więcej dwudziestu lat obserwujemy zjawisko zanikania różnic pomiędzy lewicą i prawicą u tzw. ustabilizowanych ugrupowań politycznych. Obowiązującym stał się kolor różowy. Zarówno ideologiczne partie tradycyjnej lewicy jak i prawicy zostały zepchnięte na margines życia politycznego. Czy wobec tego nie ma żadnych podziałów, nie ma stron, nie ma konfliktów politycznych? Przecież każda nowa ustawa to nadanie nowych praw lub zabranie praw już raz nadanych, a ilość ustaw liczy się już nie w stronach i nie w tomach ale w tonach.

Zapewne nastąpił upadek parlamentaryzmu i demokracji, bo spraw nie dyskutuje się na forum romanum, ani w parlamencie, dyskusje polityczne już nie wzbudzają emocji, bo i po co? Decyzje i tak już zapadły gdzie indziej. Wobec ton pakietów ustaw do uchwalenia parlamentarzyści nawet nie są w stanie dowiedzieć się tego, nad czym głosują, nie mówiąc o dyskusji lub zajęciu stanowiska w konkretnej sprawie. Ich zadanie polega na naciśnięciu odpowiedniego klawisza w odpowiednim momencie zapewne zgodnie z instrukcją osób trzecich. To przeniesienie dyskusji pod stół stawia nam kolejne pytanie: kto siedzi pod tym stołem tzn. kto jest ustawodawcą, jeżeli nie parlament? Za komuny rządził rząd a partia kierowała zgodnie z instrukcjami z Moskwy. Ustawodawca był określony. A kto obecnie jest ustawodawcą?

Wiadomo, że w sprawach zupełnie przyziemnych jak np. w kwesti, gdzie postawić przystanek autobusowy politycy potrafią rozmawiać bezideologicznie. Im sprawa bardziej abstrakcyjna tym więcej ideologii pojawia się za kulisami i dlatego o zamieraniu ideologii w zamierającym parlamentaryźmie jeszcze nie można mówić. Weźmy sprawę rozdzielania dzieci od rodziców. Praktykowany w Trzecim Świecie handel dziećmi spotyka się z krytyką państw postmodernistycznych. Urzędy ONZ-owskie zbierają dane. International Labour Organization (ILO) szacuje, że przedmiotem hadlu jest rocznie 2,44 miliona ludzi. Praktyka handlu dziećmi jest stałym elementem w indyjskiej Zachodniej Bengalii. Rodzic może sprzedać dziecko np. do pracy przy uprawach ryżu lub do fabryki tekstyliów. W Tajlandii dziewczynki sprzedaje się do burdeli. Za taką szesnastkę rodzina może dostać dobrą kasę. Oczywiście sprawa jest jak najbardziej naganna z psychologicznego jak i moralnego punktu widzenia. Następuje rozdzielenie rodziców od dziecka, dziecka, które potrzebuje miłości rodziców. Jednakże wszelkie raporty w sprawie handlu dziećmi zajmują się zupełnie materialistyczną stroną, czyli kasą jaką zbijają handlarze i rodzice, a nie sprawami uczuć i miłości, jakie potrzebuje dziecko w pierwszej fazie rozwoju, nie wspomniawszy o uczuciach rodziców.

Handel niewolnikami miał miejsce w czasach archaicznych i jest niemalże tak starym problemem jak sama ludzkość. Bilijny Józef został sprzedany przez braci do Egiptu. Obecnie nie jest inaczej. Jak do zjawisk handlu dziećmi dochodzi w krajach Trzeciego Świata, tak w krajach postmodernistycznych spotykamy się coraz to częściej ze zjawskiem kradzieży dzieci pod państwowym patronatem. Różnica pomiedzy światem rozwiniętym i rozwijającym jest następująca: podczas gdy np. w Indiach rodzic podejmuje decyzję o sprzedaży dziecka i może decydować komu je sprzedaje, a za swoją „inwestycję” dostaje zapłatę, tak w krajach tzw. wysokorozwiniętych rodzic zostaje pozbawiony dziecka pod przymusem i nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia za zrabowanych potomków (względnie musi się o nie sądzić za co ewentualnie otrzyma odszkodowanie). Stąd określenie takiego procederu jako kradzież dzieci jest najbardziej na miejscu. Dalej okradziony rodzic nie ma najmniejszego wpływu do jakich rąk dostaje się jego pociecha. Niekiedy wmawia się dzieciom, ze rodzice umarli. Konkretne przypadki odbierania praw rodzicielskich usiłowałem włączyć do dyskusji przed przystąpieniem do UE. Jednakże wobec subwencji i raju na ziemi jaki miał nastąpić po przystąpieniu do UE, zainteresowanie taką problemamtyką było znikome. Obecnie niektórzy działacze spod znaku pro familia i dobra dziecka obudziło się z letargu, niewierząc własnym oczom, co się dzieje. A tu kradzież dzieci taka sama jak w ustabilizowanych gospodarkach świata.

Na stronach internetowych pani prof. M.Łopatkowej http://lopatkowa.blog.onet.pl mamy akcję, mającą na celu, aby dzieci oddać ojcu. Żądanie wprost kuriozalne mogłoby się wydawać. W postmodernistycznym świecie, do którego przystąpiła m.in. Polska, sprawa ta jest jednak na porządku dziennym. Kto nie wierzy, niech np. na niemieckojęzycznej wyszukiwarce wybije hasło „kinderklau” czyli kradzież dzieci. Otrzyma tam cały plik, częściowo zablokowanych stron rodziców, którzy zostali wywłaszczeni z dzieci i nawet nie otrzymali za nie odszkodowania, tak jak rodzice w Indiach, którzy za sprzedane dzieci otrzymali zapłatę. W końcu rozpatrując sprawę od strony finansowej, to wychowanie dziecka od poczęcia do - dajmy na to - czwartego roku życia to spora inwestycja. Rodzice europejscy niekiedy nawet utracili całe majątki, aby prowadzić akcje, by odzyskać dzieci. Są to np. sprawy sądowe, zbieranie petycji, podpisów, filmy na youToube, organizowanie demonstracji, odwoływanie się do wyższych instancji w tym do UE, czyli wszystko to, co można zaliczyć do kosztów przystąpienia do EU i wszystko to, przed czym pani Łopatkowa jeszcze stoi, jeżeli jej starczy sił i się nie zniechęci. By zaoszczędzić sobie czasu na wymyślanie akcji warto podpatrzyć na stronach internetowych, co już wymyślili inni rodzice. Bo trzeba naprawdę mieć dobrą głowę, aby wymyśleć oryginalną akcję, której jeszcze nikt nie przeprowadził. W końcu na zachodzie od 68 roku żyją w postmoderniźmie, więc mają więcej doświadczeń. W przypadku akcji pani Łopatkowej sprawa nie jest jeszcze taka skompliwana, bo nie wciagnięto w to np. psychiatrii, albo nieadekwatnie do sytuacji zachowujących się zwierząt domowych jak miało to miejsce w przypadku rodziny Haase w Westfalli. Krótki reportaż na stronach :

http://freepage.twoday.net/stories/3821390/

Sibylle Plogstedt nakręciła przynajmniej dwa reportaże na temat wielodzietnej rodziny Schmitz z Bonn. Sprawa jest jeszcze bardziej kontrowersyjna, bo dzieci są opóźnione w rozwoju i na początek odebrano rodzinie tylko dwójkę dzieci. Do tego sąsiedzi pisali petycje, w inną stronę, bowiem takie sąsiedztwo tzn. rodziny wielodzietnej - jak pisali - obniża wartość innych znajdujących się w sąsiedztwie nieruchomości. A w krajach skandynawskich już nadwaga rodziców lub dzieci może stać się przyczyną sporych kłopotów.

Rozumię bezsilność pani profesor, członka urzędu ustawodawczego, która powołując się na prawo naturalne i z całym pakietem argumentów jak miłość, licznych świadków, petycji i podpisów od kilkunastu miesięcy nie może wygrać z biurokratyczną machiną. Na pociechę można dodać, że dotknięci plagą rodzice walczą o takie same prawa latami. Ostatecznie stanęło na tym, że wobec nabrania wody w usta przez opinie publiczną z pomocą pani prof. Łopatkowej (lewica) przyszedł Korwin-Mikke określający się sam jako reakcjonista z poglądami skrajnej prawicy, aby w tej jak najbardziej ideologicznej sprawie wypływającej z systemu wartości wesprzeć panią pedagog.

Wobec problemu o takiej wadze jak sprawa czyje są dzieci (nasze?, państwowe?, rodziców?, a może są darem Boga?) obaj politycy o tak odmiennych poglądach wspierają się w sprawie na wyższym poziomie i dotyczącej systemu wartości. Ten przykład dowodzi zmierzchu podziału na lewicę i prawicę, bo obaj politycy stoją w opozycji..... no właśnie w opozycji do czego? Do materialistycznej koncepcji człowieka? Co łączy obu polityków ? Chyba nie tylko wiek.

Korwin-Mikke zorganizował akcję skierowania sprawy do RPO, który już łaskawie podjął pierwsze kroki. Na razie bada proces sądowy w Grodzisku Mazowieckim, ale rozpatrzyć będzie musiał w oparciu o paragrafy te przywiezione na TIR-ach, a nie w odniesieniu do prawa naturalnego, albo nauki wypływającej z chrześcijaństwa lub nauk wypływających z kazań JPII, któremu liczni klakierzy chętnie przyznawali rację. Sam jestem ciekawy, czy opowie się za ustawodawstwem tym „wstecznym” czy tym „postępowym”, zgodnym z nowym porządkiem świata.

Nowy porządek, jaki nam się obecnie aplikuje wywołuje pewien opór. Jakkolwiek zwolenników starego porządku łatwo będziemy mogli zdefiniować, tak sprawa wyłuskania czynników wbijających nam do głowy nowy porządek świata staje się o wiele trudniejsza. Znajdują się oni za zasłoną, pod stołem, czy jeszcze gdzie ? Ale pewnie są, bo choć ich nie widać, widzimy skutki ich działania. Widzimy te paragrafy. Są czymś na kształt bytów niematerialnych. Jak powrót do korzeni antycznych, to bądźmy konsekwentni. No i oczywiście nie zapomnijmy: Logos kierujący światem utożsamiany przez chrześcijan z Synem Bożym. Dotychczasowa kwestia filozoficzna: materialistycznej, czy też niematerialistycznej koncepcji człowieka (np. dualistycznej tzn. człowieka składającego się z nieśmiertelnej duszy i śmiertelnego ciała, które według chrześcijańskiej koncepcji zmartwychwstanie) wkrada się do polityki. Czyżby podział na materialistów i niematerialistów stanie się nowym podziałem politycznym? W dobie postmodernistycznej pora zaglądnąć do podręcznika z metafizyki. Ojciec Albert Krąpiec się kłania. Kto by pomyślał ?

Maciej Jachowicz / 08 XII 2007

Wersja do druku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 11 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to gdzie? W redakcji Gazety Wyborczej, aj waj! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
multipro
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 13 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marsz ośrodka kierowania rozpoczyna się w Egipcie, skąd trafia do Rzymu. Po czym kiedy wdrożono plan zagospodarowania europy północnej i wschodniej to ląduje w Niemczech. Później omija Paryż i przenosi się do Anglii - rule Britania. Następny plan to zagospodarowanie Ameryki (znanej od Egiptu co najmniej) gdzie "cud" separacji od Anglii, szyty grubymi nićmi, świadczy o przeniesieniu kwatery głównej do USA (będzie rym) gdzie trwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Boruta
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 13 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro napisał:
Marsz ośrodka kierowania rozpoczyna się w Egipcie, skąd trafia do Rzymu. Po czym kiedy wdrożono plan zagospodarowania europy północnej i wschodniej to ląduje w Niemczech. Później omija Paryż i przenosi się do Anglii - rule Britania. Następny plan to zagospodarowanie Ameryki (znanej od Egiptu co najmniej) gdzie "cud" separacji od Anglii, szyty grubymi nićmi, świadczy o przeniesieniu kwatery głównej do USA (będzie rym) gdzie trwa.
...

no tak ... Wink jakoś tak się dziwnie składa, że ten ośrodek przenosił się w ślad za wedrującym po świecie "Narodem Wybranym" ...


...no dobra ...żartowałem Wink

P.S.
serio ...

nie wiem gdzie znajduje się ten cały "osrodek" ... podejrzewam nawet, że (jeżeli w ogóle istnieje to) nie ma on "jednej", "stałej" siedziby ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 13 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie należy żydów łączyć z ośrodkiem kierowania w sensie zarządzających. Oni mają inną funkcję dobrze widoczną na przykładzie Izraela. Bo to oczywiście silne USA wykorzystują Izrael jako fasadę swojej bliskowschodniej polityki naftowej i nie tylko. Jakże łatwo było naiwnej publice wcisnąć zupełnie odwrotny obraz.

Druga funkcja Żydów to fasada na której mają utknąć poszukiwacze prawdziwych władców świata - działa bardzo skutecznie. Dlatego tak podgrzewana jest przez agenturę atmosfera sensacji, kontrowersji i gojowskiej krzywdy, prawdziwej zresztą lecz będącej jedynie środkiem do skupiania uwago na tej fasadzie.

Boruta, wykonałeś typową agenturalną technikę rozmydlania i zasypywania ważnych tematów. Mam nadzieję, że to przypadek.
Jeżeli nie masz nic do powiedzenia to milcz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Boruta
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 13 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro ... Cool nie wiedziałem, że ten wtręt o Żydach potraktujesz poważnie, ...


osobiście (w odniesieniu do tego o czym dyskutujemy) nie łącze ich z żadnym ośrodkiem, ani nie przypisuje im żadnej roli ...oni kierują się własnymi (egoistycznymi) interesami, ... (i nie są w tym odosobnieni ... grup intereu, nacisku, lobby itp. jest więcej)

P.S.
ja ...i agenturalna technika rozmydlania ? ...

...bez jaj ... Laughing


Już spadam Wink

...i Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy
Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:53, 14 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro napisał:
Bo to oczywiście silne USA wykorzystują Izrael jako fasadę swojej bliskowschodniej polityki naftowej i nie tylko.


Fakty temu przeczą:

Już raz wprost Ci odpowiedziałem co myślę o teorii Izraela jako pionka USA, a w watku Wpływ Żydów na rządy światowe jest zatrzęsienie informacji na potwierdzenie tej tezy. Sorry, ale jak w kraju gdzie Żydzi stanowią 2%, w prestiżowych miejscach władzy menora zaczyna zastępować drzewko bożonarodzeniowe, szefem FED jest Żyd, szefem HS jest Żyd, dokrytne wojny prewencyjnej opracował Żyd, Amerykanski ambasador USA w Izraelu nie miał nawet obywatelstwa amerykańskiego (izraelskie widać wystarczyło), Izrael ma pociski balistyczne z głowicami atomowymi, AIPAC ostentacyjnie pośredniczy miedzy amerykańskimi politykami a Mossadem...No to kurka, trzeba być niezlym naiwniaczkiem, żeby twierdzić, że USA steruje Izraelem. USA w Izraelu chyba nie mają szansy stworzyć nawet siatki wywiadu, bo ich własna ambasada składa sie z Żydów.

Cytat:
Jakże łatwo było naiwnej publice wcisnąć zupełnie odwrotny obraz.


Ja na razie obserwuję, że gawiedź łyka strzępy informacji o Bilderbergach i na tej podstatwie buduje skomplikowane teorie. Natomiast jawny materiał, o ktory sie można potknąć leży nie zauważony.

Cytat:
Druga funkcja Żydów to fasada na której mają utknąć poszukiwacze prawdziwych władców świata - działa bardzo skutecznie.


Fasada to G.Bush, Condoleezza, Cheney. Do dyscyplinowania tej fasady służą żydowskie AIPAC i JINSA. Jak możesz za fasadę uważać środowisko kontrolujące druk pieniądza. Jak za fasadową możesz uważać firmę AMDOC z Izraela kontrolującą bilingi w USA! Jak fasadą moga byc monopliści na rynku najwiekszych diamentów (mimo holokaustu nadal siedza w Antwerpii) Evil or Very Mad

Liczą się fakty. Kurde felek. Jeśli jakaś ciemna siła wybrała dawno temu Żydów na swoich macherów to założę się, że kilka wieków temu Żydzi ich zrobili w ch... Laughing

Po kiego grzyba w Europie ludzi wsadza się do wiezien za negowanie holokaustu? Komu na tym zależy? Logika nakazuje szukać NAJPROSTRSEJ odpowiedzi a nie dziesięciopietrowych spisków.

Cytat:
Dlatego tak podgrzewana jest przez agenturę atmosfera sensacji, kontrowersji i gojowskiej krzywdy, prawdziwej zresztą lecz będącej jedynie środkiem do skupiania uwago na tej fasadzie.


To własnie Bilderbergowie, iluminaci itp. to kanalizowanie uwagi sceptyków na rzeczach trudnych do zweryfikowania. Świetnym przykładem prace Alexa Jonesa, zwłaszcza EndGame. W TerrorStorm było już lepiej bo odwżył się wspomnieć o USS Liberty, ale już chłopcy od "Loose Change" srają widac ze strachu bo jako background filmu dali niezrealizowaną operacje Northwood, a namacalne USS Liberty i aferę Lavona olali ciepłym moczem. Ciepłym moczem olali też całe towarzystwo, ktore rzad USA po 11 wrzesnia wydalił do Izralea pod pretekstem naruszenia warunków wizowych. A trzeba było tych bydlaków torturować zamiast pastuchów z Afganistanu Exclamation Exclamation Kurde, wspaniałe filmy debunkerskie zalewają świat Evil or Very Mad

Rzecz jasna jestem otwarty na rożne teorie. Proszę jednak by byly poparte faktami i logiką, a nie chciejstwem autora Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy
Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 14 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz z innej beczki bo wtret żydowski był tylko jednym z aspektów sprawy (Żydzi jednak nie rządzą swiatem, przynajmniej nie niepodzielnie)

multipro napisał:
Marsz ośrodka kierowania rozpoczyna się w Egipcie, skąd trafia do Rzymu. Po czym kiedy wdrożono plan zagospodarowania europy północnej i wschodniej to ląduje w Niemczech. Później omija Paryż i przenosi się do Anglii - rule Britania. Następny plan to zagospodarowanie Ameryki (znanej od Egiptu co najmniej) gdzie "cud" separacji od Anglii, szyty grubymi nićmi, świadczy o przeniesieniu kwatery głównej do USA (będzie rym) gdzie trwa.


Wiesz jaki błąd popełniasz?

Zakładasz, że istnieje super dokładny plan. A to nie tak. Klimat się zmieniał, zachodziły pewne nieoczekiwane odkrycia (naukowe, geograficzne), pewne procesy (np. wprowadzenie masowego szkolnictwa). Nawet z dzisiejszą techniką nie dałoby się tego zaplanować, bo tu wchodzi teoria chaosu, która matematycznie przekreśla możliowośc długotermionowego, dokładnego planowania. Jeśli istnieje jakaś tajemna siła, to ona musi się dostosowywać do bieżacych wydarzeń. Z resztą, ona musiałaby co i rusz popełniać katastrofalne błedy. No bo czyż nie lepszym pomysłem byłoby po prostu przejecie władzy w cesarstwie rzymskim i dopilnowanie by podbiło cały świat? A w czasach współczesnych wystarczyłby sojusz III Rzeszy i ZSRR. Nie, z pewnością nie ma jakiś "starożytnych" co pociągaja za wszystkie sznurki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 15 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Frasobliwy (kursywa)
Sorry, ale jak w kraju gdzie Żydzi stanowią 2%, w prestiżowych miejscach władzy menora zaczyna zastępować drzewko bożonarodzeniowe...

Nie rozumiemy się. Najtrudniejszym politycznie zadaniem jest panowanie nad najważniejszą częścią opinii publicznej świata w USA. W tym właśnie celu używana jest rozdmuchiwana wizja lobby żydowskiego i stąd ta menora. Wyjaśnia to też pozostałe Twoje wątpliwości, a jeżeli nie to zadaj szczegółowe pytania bo trudno mi się odnosić do wielu informacji które zamieszczasz, chociaż nie widzę w nich nowości.

Wiesz jaki błąd popełniasz?
Zakładasz, że istnieje super dokładny plan. A to nie tak. Klimat się zmieniał, zachodziły pewne nieoczekiwane odkrycia (naukowe, geograficzne), pewne procesy (np. wprowadzenie masowego szkolnictwa). Nawet z dzisiejszą techniką nie dałoby się tego zaplanować, bo tu wchodzi teoria chaosu, która matematycznie przekreśla możliowośc...


Niczego nie zakładam. Widać od razu że historia w tej kwestii jest Ci obca i
próbujesz przedstawić jako przeciwne argumenty z poza historycznego obszaru, kiedy sprawa ściśle go dotyczy.
Zrozum zdanie "niczego nie zakładam" bo po prostu wiem.
Podejdź do sprawy historycznie to porozmawiamy.
Polecam historyków niezbędnych do przeprowadzenia takiej syntezy:
Mika Valtari i Feliks Koneczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kondrix
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 12 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabieranie dzieci rodzicom to nie kradzież, to niewolnictwo. Nie można ukraść czegoś co nie jest czyjąś własnością. To moja opinia

"W końcu rozpatrując sprawę od strony finansowej, to wychowanie dziecka od poczęcia do - dajmy na to - czwartego roku życia to spora inwestycja." - to zdanie pozostawie bez komentarza, na wypadek gdyby autor nie mógł odpowiedzieć, chociaż nóż mi się w kieszeni otwiera.
*****************************************************************
multipro i Frasobliwy. Ciekawa dyskusja, sam sie zastanawiam kto pociąga za sznurki.

1. brak dokładnego planu? Może nie dokładny ale na pewno jest plan.
- novus ordo seclorum na dolarze drukowanym od...?
- widziałem gdzieś mape prawie identyczną do dzisiejszego podziału świata na unie (amerykanską, euro, afro), która pochodziła gdzieś z okresu 2 wojny św.

2. Frasobliwy: "Jak możesz za fasadę uważać środowisko kontrolujące druk pieniądza" Jest taka opcja: jeżeli ktoś ma siłe, przewyższającą wszystko co można kupić za pieniądze będzie dyktował bankierom swoją wole.

3. centurm władzy - chyba dzisiaj jest bez znaczenia czy ktoś siedzi w bunkrze w usa czy w drapaczu chmur w chinach

4. władcy świata: żydzi czy nie żydzi.
Frasobliwy twoja teoria jest bardzo sensowna, i jest masa argumentów żeby to poprzeć dowodami ale są rzeczy które nie pasują:

a. 2 ww i żydowskie ofiary
Nawet jeżeli holokaust jest rozdmuchany, żydom podczas 2 wojny światowej nie bylo lekko. Obóz pracy przymusowej w Oświecimiu - żyd u władzy nie zgotowałby takiego losu swoim ziomkom. Dlatego niektórzy modyfikują tą teoria zakłądając ze to Syjoniści sa u włądzy, czyli odłam żydów który pragnie nadejścia prawdziwego (wg nich) mesjasza. W tym celu żydzi muszą zasiedlic Judeą vel. Jerozolime.

b. Pradawna wiedza, technologia
a) ufo na obrazach sprzed ery technologi, kregi zbozowe na starych obrazach, statki powietrzne w księdze Henocha, niebo w bibli, piramidy, mega obelisk w izraelu, książka zakazana archeologia
b) księżyc, który wcale nie jest naturalnym satelitą
c) zima podczas 2 wojny św. która była najwieksza od 80 lat. akurat wtedy kiedy hitler rozjeżdzał stalina.

Na wypadek gdybyście sądzili że to żydzi pokrzyzowali mu plany powiem ze: himmler, Reinhard Heidrich, Goebbels, Adolf eichmann - to byli żydzi. Hitler miał żydowskiego fotografa i żydowską narzeczoną. Więco to nie żydzi ani nie syjoniści pokrzyżowali mu plany.

Nie mam teorii które nie byłyby dość absurdalne wiec może wy się wypowiecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tokebit1
Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:46, 21 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okazuje sie, ze nawet prawda2 doczekala sie swoich zapomnianych kart historii.
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 22 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osrodek kierowania, to Korona Brytyjska - Niemcy z pochodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin
Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 23 Lip '14   Temat postu: Re: Gdzie znajduje się ośrodek kierowania? Odpowiedz z cytatem

M. Jachowicz napisał:
Podział sceny politycznej na lewicę i prawicę staje się powoli anachronizmem.

taaa..... bo podział ludzkiej cywilizacji na dobro i zło, na pozytywne i negatywne to już nie Laughing
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Gdzie znajduje się ośrodek kierowania?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile