Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

 
Czy Kaczyńscy są Żydami?  
Podobne tematy
Wielki przyjaciel Żydów i Izraela 14
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 81727
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Faraon
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:40, 18 Kwi '10    Pojedynczy post Temat postu: Czy Kaczyńscy są Żydami? Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie został złożony wniosek o zbadania zasadności nadania ich przodkom polskiego obywatelstwa. Wszystko bowiem wskazuje na to, że zostało ono wyłudzone.

Na wstępie trzeba powiedzieć, ze Kaczyńscy nie są to żadnymi filosemitami, nie są oni też zwykłymi Żydami. To czystej wody i największej próby nacjonaliści żydowscy, próbujący w sposób wyjątkowy budować na gruzach RP... Judeopolonię.

Co wiemy o Kaczyńskich?

Rajmund Kaczyński, urodzony w Grajewie z matki Franciszki ze Świątkowskich, zrodzonej w Gronowce koło Odessy, z rodziny Naczelnego Prezesa Sądu Wojskowego z okresu stalinizmu, pułkownika armii czerwonej Wilhelma Świątkowskiego też urodzonego w tej samej Gronowce. Sami bracia Kaczyńscy podają, że przodkowie Rajmunda Kaczyńskiego po mieczu byli wysokimi oficerami armii carskiej.
Co to oznacza? Jedno! Nie mógł on być Polakiem, bo ci byli na ogół albo prawie zawsze wyznania katolickiego.
W imperium Rosyjskim obowiązywał od polowy XIX wieku carski ukaz, który zakazywał piastowania wysokich urzędów przez Polaków wyznania rzymsko-katolickiego oraz Żydów mojżeszowego wyznania. Identyczna sytuacja dotyczyła innych wysokich posad, np. dyrektora stacji kolejowej. Zatem funkcja oraz imiona zarówno Rajmund jak i Wilchelm wskazują na to, że mogli to być Żydzi wyznania ewangelickiego. Nic dziwnego. Zarówno w Polsce zaborowej jak na wschodzie Europy było całe mnóstwo takich haskalizowanych (Haskala) Żydów.

Do Rosji przenosili się w ramach kolonizowania południowych rubieży cesarstwa rosyjskiego tj. tworzenia tzw. Nowej Rosji. Pierwotnie Nazwisko Świątkowski, brzmiało Sviatkowski, co można potwierdzić w bazie genealogicznej jewishgen.org. Interesującym źródłem informacji o żydowskich i ewangelickich osadach i ich składzie są żydowskie strony www, pokazujące osadnictwo, budowanych na zasobach archiwów rosyjskich państwowych. Na wschód Europy szli polscy i pruscy (menonici) Żydzi.
Przodkowie po stronie ojca, np. matka ojca Rajmunda, Aleksandra Kaczyńskiego, Zofia z domu GUTOWSKA, też wykazują żydowskie korzenie.
Zaskakujące jest też to, ze ojciec Rajmunda Kaczyńskiego ożenił się z Żydówka z Odessy, co miało miejsce około 1922 roku, będąc kolejarzem w okolicach Grajewa, granicznej stacji kolejowej. W tym czasie przez ta cześć granicy przybywało z rejonów Odessy mnóstwo żydów uciekających z Rosji wskutek prześladowań przez bolszewików lub rożnych innych pogromów. Na stronach żydowskich poświęconych koloniom żydowskim na południowej Ukrainie, są umieszczone dokumenty, np. wizy ze zdjęciami mówiące o tym ze uzyskiwano je w drodze przestępstw miedzy innymi w konsulatach polskich w krajach bałtyckich. Aby dostać się z rejonu Rygi czy Tallinna w kierunku na Warszawę niestety trzeba było przejechać jedyną linią kolejową tj. przez Grajewo.

Czy tam właśnie ojciec Rajmunda Kaczyńskiego wyszukał sobie przyszłą żonę?

Przemyt Żydów z Rosji organizowały organizacje żydowskie z Wielkiej Brytanii oraz USA. Centralą tej przestępczej działalności była Łódź, a miejscami gdzie przechowywano na początku przemyconych żydów był szkoły religijne.
Dalsza poszlaka żydowskiego pochodzenia jest fakt, potwierdzany przez samych Kaczyńskich, mówiący o tym, że po przeniesieniu się do Baranowicz na Polesiu, Franciszka Kaczyńska zajmowała się prowadzeniem agencji nieruchomości. Ze stron internetowych związanych z tym miastem i rożnych innych dowodów, np: książki telefonicznej, wynika, że w 100 % pośrednictwa nieruchomościami było zdominowane przez Żydów. Jeden wpis dotyczy Kaczyńskiej - jest w nim przypis interes żydowski. Jeszcze większe zdziwienie budzi to, że kiedy Żydzi polscy uciekali na wschod Europy, rodzina ojca Kaczyńskich, a konkretnie jak podają sami Kaczyńscy sam Rajmund, przeprowadził się do Warszawy - czyli pod okupację niemiecką.

W jednej z publikacji książkowych (Zdrajcy narodu?) dotyczących Volksdeutschy jest mowa o tym, że na Zachód jechali żydzi. Na peronach kolejowych, podczas postojów pociągów Żydzi z Zachodu dziwili się Żydom ze Wschodu, że ci uciekają do niemieckiej strefy wpływów, tj. pod okupację niemiecką. Wtedy nie mógł nikt wiedzieć, o jakich Żydów chodzi. Wyjątkowo dziwnym jest to, ze prócz szczątkowych informacji dotyczących Rajmunda nie do odszukania w publikacjach podawanych przez samych Kaczyńskich są informacje dotyczące dziadka i babki. Co się z nimi stało? Póki co nie wiadomo.
W przypadku Rajmunda Kaczyńskiego i jego ojca oficera armii carskiej jest znamiennym to, ze do czasu wejścia w życie Traktatu Ryskiego musiał on mieć rosyjska przynależność państwowa i być obywatele imperium rosyjskiego. Gdyby było inaczej, to nie byłby tak wysoko postawionym oficerem. Kaczyńscy twierdza, ze wśród ich przodków był nawet generał carski. Co to oznaczało dla niego w późniejszym okresie? Otóż, a aby otrzymać stwierdzenie lub uznanie obywatelstwa polskiego w ramach Traktatu Ryskiego, nie można było być wysokim oficerem armii carskiej lub piastować inne wysokie funkcje państwowe.Z tajnych dokumentów, różnych rozporządzeń i ogólników z lat 30 wynika, że nie można było nadać obywatelstwa takim osobom. Nadto koniecznym było dokładne badanie życiorysów takich osób, w tym przodków począwszy od 1863 roku, w szczególności zaś, czy przodkowie nie byli beneficjentami skonfiskowanych majątków. Kaczyńscy taki majątek posiadali pod Łomżą.
W przypadku Rajmunda Kaczyńskiego istnieje jeszcze jedna wątpliwość. Jest nią okres zaraz po II wojnę światowej i jego rzekoma akowska działalność. Tu nie ma prawie żadnych informacji, prócz tego, ze studiował on na Politechnice Łódzkiej. Jeżeli chodzi od działalność w Powstaniu Warszawskim, to z analizy monografii oddziału AK "Baszta", nie wynika, aby taka osoba należała do tego oddziału.
Dziwnym jest też to, że ten "akowiec", już w 1945 roku w październiku, załapał się nas studia na Politechnice Łódzkiej. Inni za działalność w AK byli prześladowani, a pan Rajmund studiował zdobywając w ciągu roku z hakiem tytuł magistra.
Dalsza działalność Rajmunda jest znana - beneficjent okresu stalinizmu.
Żona Rajmunda była Jadwiga Kaczyńska z domu Jasiewicz, córka Aleksandra Jasiewicza oraz Stefanii Szydlowskej primo voto, Fyuth,.
Jadwiga, jak sama podaje, urodziła się w Starachowicach w 1926, jako córka inżyniera budującego Zakłady Starachowickie. Kiedyś Pani Jadwiga w jednym piśmie chlapnęła, że braćmi stryjecznymi byli Adam i Jerzy Szydłowski, urodzeni w 1924 roku w Sosnowcu. Dalsza kwerenda, wykazała, że syn jednego z braci stryjecznych, Adam Szydłowski, będący obecnie zastępca USC w Będzinie, jest przewodniczącym Zagłębiowskiego Centrum Kultury Żydowskiej. Informacja ta jest dostępna na stronie www tego stowarzyszenia.
Adam Szydłowski w jednej z rozmów potwierdził, ze jego ojciec i stryj wyglądali z rysów tak, że powinni trafić jako Żydzi z pierwszym transportem do Oświęcimia. Jak widać bliska rodzina braci Kaczyńskich ma żydowskie pochodzenie. Sam Adam Szydłowski junior, twierdzi, że nie wie nic o tym, jakoby był rodzina do prezydenckiej rodziny. Obydwie rodziny dziwnym zbiegiem okoliczności twierdza, że są z Szydłowskich tego samego herbu. Jako naczelnik USC w Będzinie nigdy tez nie zajrzał do ksiąg i nie wie, w jakiej wierze zostali ochrzczeni ojciec i stryj.
Jerzy Szydłowski, stryj Jadwigi Kaczyńskiej zginął w KZ Mauthausen. Za życia był dyrektorem gimnazjum im Prusa w Sosnowcu i założycielem wielu drużyn harcerskich. Zona Jerzego Szydłowskiego pochodziła z Galicji i nazywała się z domu Mokrasinska. Z tego samego rejonu pochodzą przodkowie Szydłowskich i Jasiewiczów. Taka informacja jest do odszukania w publikacjach pisanych z udziałem Kaczyńskich.
Z monografii szarych szeregów wydanej w Starachowicach wynika, że skończył on UJK, przy czym z rejestru danych miasta Sosnowica, wynika, iż ukończył on chemie na Politechnice Lwowski
Cytat:
Jerzy Szydłowski, stryj Jadwigi Kaczyńskiej zginął w KZ Mauthausen. Za życia był dyrektorem gimnazjum im Prusa w Sosnowcu i załozycielem wielu drużyn harcerskich. Zona Jerzego Szydłowskiego pochodziła z Galicji i nazywała się z domu Mokrasinska. Z tego samego rejonu pochodzą przodkowie Szydłowskich i Jasiewiczów. Taka informacja jest do odszukania w publikacjach pisanych z udziałem Kaczyńskich.
Z monografii szarych szeregów wydanej w Starachowicach wynika, że skończył on UJK, przy czym z rejestru danych miasta Sosnowica, wynika, iż ukończył on chemie na Politechnice Lwowskiej. Jerzy Szydłowski przynależał do klubu BBWR
Krótko jeszcze do Aleksandra Jasiewicza.
Do 1939 roku mieszkał on przy Al. Jerozolimskich 87. Próba sprawdzenia książki meldunkowej nie przyniosła efektu bowiem akurat dla tego domu się nie zachowała. Obok tak, ale nie dla tego domu.
Aleksander Jasiewicz miał w 1940 roku dotrzeć do Starachowic i zamieszkać wraz z rodzina na czas wojny. W czasie okupacji zamieszkiwał on wraz z rodzina w urzędniczej dzielnicy, tj Orłowie. Sama Kaczyńska twierdzi jednak w wypowiedzi dla Gazety Starachowickiej, ze na koniec wojny zamieszkiwała ona w leśniczówce przy drodze wylotowej na Wierzbicy. Co wiec się stało, ze z Orłowa Jadwiga przeprowadziła się pod miasto, do leśniczówki?

Jest jedno pewne wytłumaczenie. Otóż, AJ był inżynierem budownictwa pracującym w zakładach Starachowickich również w czasie okupacji. Zapewne tam dorabiał! W jednej z żydowskich publikacji wydanych w Starachowicach wynika, ze 20 sierpnia 1943 roku hitlerowcy otoczyli ścisłym kordonem zakłady i zabrali około 1000 osób. Wszystkie osoby wywieziono do Bliżyna filii Majdanka i dalej do Oświęcimia.
Czy był wśród nich ojciec Jadwigi? Jeżeli zatem założyć, iż AJ był wśród internowanych, to zasadnym jest próba tłumaczenia, ze leśniczówka mogła służyć jako miejsce ukrywania się matki i córek.
Dziwny los AJ wydaje się tez potwierdzać fakt, że nie pojawia się on w żadnych publikacjach powojennych dotyczących losów rodziny Jasiewiczów czy tez seniorów Kaczyńskich. Jest Jadwiga, jest Rajmund, jest Stefania Szydłowska (na zdjęciu z lat 50) ale nie widać nikogo innego. Dlaczego? Czy zginęli w ramach Holokaustu? Czy z tego powodu jest patologiczna niechęć do Niemców?
Dalsza kwerenda dziejów przodków zarówno Jasiewczow jak i Szydłowskich, doprowadziła do Bukowiny i województwa Braclawskiego. Tam właśnie na stronie internetowej www.odessa3.org, lub na stronie www.jewishgen.org, można było odszukać przodków tych rodzin. Są to okolice Niemirowa koło Winnicy, Radautza w Rumunii oraz Czerniewic na granicy ukraińsko-bukowińskiej. Można była nawet odszukać informacje dot. ślubu Jas(i)ewicza z Szydłowską. Z tych samach dokumentów widać, że protoplasta rodu Szydłowskich był Leon SZYDŁOWSKI.. Taka osoba jest podawana przez samych Kaczyńskich. Rejony też był wyjątkowo żydowskie. Z innych żydowskich stron internetowych, a mianowicie z bukowińskich ewangelików, wynika wprost, że byli to Żydzi.
Strony tych ziomkostw prowadzone na amerykańskich serwerach internetowych w sposób ewidentny pokazują, ze mamy do czynienia z jednej strony z kolonizatorami niemieckimi tamtych stron, a z drugiej ci ludzie wyraźnie potwierdzają, ze są Żydami, oraz ze im tęskno za heimatem. Co ciekawe, nikt z tych Żydów nie używa typowego dla Żydów imienia, np. Riwka, Lejser itd. Same niemieckobrzmiace. Ostatnio media niemieckie donoszą, że do RFN przybyla znaczna ilość ukraińskich Niemców wyznania mojżeszowego. jeżeli byli by to jedynie potomkowie dawnych menonitów, to dlaczego dziś deklarują sie jako wyznawczy judaizmu?
Nie bez znaczenia jest tez to, ze Kaczyński podaje w dla WPROST, ze Neyli Jasiewicz, stryjenka, w okresie miedzy wojennym był lekarzem na dworze króla Rumunii. Czyż to nie potwierdza skąd byli Jasiewiczowie vel Jasiewiczowie? Inna sprawa - Kaczyński twierdzi, ze Jasiewiczowie byli dobrymi znajomymi Józefa Becka, ministra Spraw Zagranicznych. W tym miejscu trzeba zaakcentować, ze Józef Beck był Żydem rumuńskiej prowinencji (zresztą zmarł w Rumuni, rzekomo jak podają sami Kaczyńscy- na rekach Neyli Jasiewicz) kalwińskiego wyznania.
Wszystko zatem wskazuje na to, ze rodziny Szydłowskich i Jasiewiczów byli konwertowanymi luteranami pochodzącymi z Ukrainy i Bukowiny. Pewna odpowiedz dała by analiza wykazu członków zboru ewangelickiego lub ewangielicko-reformowanego z Warszawy za lata do 1939.
Takie dokumenty są w całości znajdują się one w AGAD - Warszawa, jednak archiwum pokazuje spis członków filialu Paproć Duża (miejsce ślubu Piłsudskiego) ale nie chce nic pokazać tego samego z terenu Warszawy. Dlaczego?


Indagowany ostatnio o potwierdzenie pochodzenia Lech Kaczyński odpisał, iż nie musi on tego podawać. Jednak w ostatnich dniach będąc na Kazimierzu w Krakowie - Lech Kaczyński przyznał wobec obecnych... że historia narodu żydowskiego jest jego historią...
Teraz pozostaje jedynie udać się do pewnych archiwów zagranicznych i zakupić metryki. Do dokładniejszego zbadania pozostaje tez inny aspekt życia Rajmunda Kaczyńskiego, a mianowicie za okres II wojny światowej. Nie da się wykluczyć ze niedługo światło dzienne ujrzą nowe okoliczności.
Trzeba tez zadać pytanie - w jakich okolicznościach ewakuował się on z Warszawy w Kierunku na Pruszków i Skierniewice. Z dokumentów poniemieckiego zespołu archiwalnego EinwanderungsZentrale Litzmanstadt wynika, ze w tym samym czasie i w tym samym kierunku ewakuowało się około 10 tyś. Volksdeutschy. Póki co nie da się nic wyjaśnić, AP w Warszawie odmówiła bowiem wglądu do Volkslisty, przy czym wgląd do takich dokumentów wyraziła naczelna dyrekcja w odniesieniu do łódzkiej volkslisty. Na Volksliście są jednak np Sasinowie...

Prócz tego, ze Kaczyńscy są Żydami ważniejszym jest zbadanie wszystkich aspektów ich zachowania tak są jak ich przodków to wydaje się bardziej ciekawe. Kaczyńscy maja bowiem tendencji do konfabulacji jeżeli chodzi o życiorysy.
Najważniejszym powodem prowadzenia tych badań jest fakt wyjątkowej przychylności władz stalinowskiej Polski do rodziny Kaczyńskich. Jeżeli ma się jednak w rodzinie takich stalinowców jak płk. Wilhelm Świątkowski, to trudno było być prześladowanym. Osobne pytanie, to kwestia ministra sprawiedliwości z lat czterdziestych, Henryka Świątkowskiego. Kaczyńscy wspominają, iż maja PPSowskie konotacje. Ten ostatni był ppsowcem.
W związku z powyższym został złożony do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego wniosek o zbadanie w trybie ówcześnie obowiązujących ustaw, czy polskie obywatelstwo nie zostało wyłudzone, a przede wszystkim - w jakim trybie nadano przodkom braciom K. polskie obywatelstwo?
Zbigniew NOWAK

Poniżej zainteresowania badawcze jednego z najważniejszych historyków Żydowskiego Instytutu Historycznego:
dr Paweł Fijałkowski
zajmuje się dziejami Żydów w dawnej Polsce (X-XVIII w.), historią polskiego protestantyzmu, pradziejami Mazowsza oraz obyczajowością starożytnych Greków i Rzymian.
Najważniejsze publikacje:
Mennonici na Mazowszu (od połowy XVIII w. do 1945 r.), Rocznik Mazowiecki, t. 13, 2001,

Parafia św. Mikołaja na Kamiennej Grobli w Królewcu jako centrum polskiego luteranizmu w Prusach, Studia Historica Slavo-Germanica, t. 22, 1997-1999,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 22:20, 18 Kwi '10    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś to wrzucił na pardon.pl i zniknęło w ciągu 20 minut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 22:44, 18 Kwi '10    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie został złożony wniosek o zbadania zasadności nadania ich przodkom polskiego obywatelstwa. Wszystko bowiem wskazuje na to, że zostało ono wyłudzone.
ale głupoty, nawet jeśli faktycznie było to wyłudzone, niczego to nie zmienia. Przodkowie byli osobnymi podmiotami prawnymi, oznaczało to tyle, że jeśli ożyją, to pozbawimy ich obywatelstwa.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 236
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 10:47, 19 Kwi '10    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszkaniec_eurok
Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 113
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 11:39, 19 Kwi '10    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu jest genealogia przodków Lecha i Jarosława Kaczńskiego.

http://www.szlachta.org.pl/pub/Kaczynski_Genealogia.pdf

Jak ktoś nie wierzy może sobie pójść do Archiwum Państwowego gdzie otrzyma bezpłatny wgląd do wszystkich ksiąg metrykalnych starszych niż ~100 lat. Po kilku miesiącach przeglądania kilkuset lat rękopisów po polsku, rosyjsku i łacinie z niecierpliwością będę oczekiwał na przedstawienie spiskowych dowodów tu na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold
Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 10:07, 20 Kwi '10    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faraon napisał:
Ktoś to wrzucił na pardon.pl i zniknęło w ciągu 20 minut.


Abstrahując czy jest to prawda czy nie, to jednak nic nie znikło bo jest na pierwszej stronie gdzie zostało to opublikowane: http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=320
http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=319
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kozak
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:30, 20 Kwi '10    Pojedynczy post Temat postu: Zionist are puppets of satan Odpowiedz z cytatem

Tak, pewnie, Kaczyńscy są nie tylko Żydami, ale pewnie również i masonami, libertynami, syfilitykami, filatelistami i (zgniłymi) liberałami...

Ludzie, zachowujecie się jakbyście słuchali Radia Maryja – o co tylko chodzi pociągającym za wasze sznurki – nie dostrzegając, że syjonizm to tylko pionek tak jak masoneria.

Nakręca się obecnie nienawiść do Żydów, którzy z powstaniem państwa Izrael jak i globalną lichwą nie mają nic wspólnego. To, że przedstawiciele bogatych syjonistycznych rodów mają garbate nosy to nie znaczy, że to Żydzi, lecz na polecenie watykanu zwalają na Żydów to, co sami robią. Żydzi (Chasydzi jakich macie nie lubić a nawet nienawidzić) nie uznają satanistycznego tworu państwowego i ich „elit”.

Można być syjonistą i jednocześnie nie być Żydem – Chasydem. To dwie sprzeczne rzeczy.

Syjoniści są biali, czarni nawet żydowscy, ale to nie Żydzi !!! Ci brzydzą się np. lichwą. Nie mylcie pojęć.

Dlatego też nigdy w TV nie zobaczycie takich scen z paleniem przez wiernych Prawu Bożemu – Torze (pierwszych pięć Ksiąg w Biblii) flagi państwa z satanistycznym znakiem.


Więcej na ten temat tutaj:

viewtopic.php?p=100048#100048


Znak słońca jako satanistyczna Gwiazda Remfana znajduje się na fladze obecnego tzw. Izraela. Flaga ta nagminnie palona jest przez wierzących Żydów (Chasydów), Żydów nie-syjonistów (Szerzej w: Yakov Rabkin, "W imię Tory. Żydzi przeciwko syjonizmowi", Wydawnictwo Akademickie Dialog, Warszawa 2007 r. )

http://video.google.pl/videosearch?q=The+Hexagram+Exposed++&hl=pl&emb=0#

http://www.polonica.net/PrawdziwiZydzi.htm

Dzieje 7:43 Obnosiliście raczej namiot Molocha i gwiazdę bożka Remfana, wyobrażenia, które zrobiliście, aby im cześć oddawać. Przesiedlę was za to poza Babilon.
Amosa 5:(26) Owszem, nosiliście namiot Molocha waszego i Kijuna, obrazy wasze, gwiazdę bogów waszych, którycheście sobie naczynili.


Więcej o gwiazdkach jako symbolach tu:

viewtopic.php?p=87802&highlight=#87802

Określenie krypto-żyd jest używane dla opisania odpadłych od wiary Żydów, którzy w sposób niejawny nadal praktykują swe tradycje, lecz zazwyczaj służą światowemu katolicyzmowi.
A zatem byli Żydzi, już jako satanistyczni kabaliści potajemnie służą Rzymowi (watykańskiemu antychrystowi – 17 rozdział Księgi Objawienia - Apokalipsy) dokonując gigantycznych przekrętów, lecz wina spada na wierzących w Boga biedaków.

Zasadniczo satanistycznym elitom chodziło o to, by móc obwinić za wszystko czego się dopuszczali, prawdziwych Żydów.
Miało to związek ze zwiększeniem się władzy i wpływów podległych watykanowi żydowskich przechrztów – syjonistów jak Rotszyldowie i Rockefellerowie właśnie w tamtym okresie, stąd problem pochodzenia sług watykanu został rozwiązany poprzez zwalanie od tamtej pory wszystkiego na wiernych Bogu Chasydów a nie dopuszczających się zła w oczach Boga – nie tylko w postaci ogromnej lichwy – syjonistycznych pomocników watykańskiego antychrysta.

Pewien artykuł pochodzący z 20 marca 2007 o związkach syjonistycznej Ligi Antydefamacyjnej z watykanem

http://lethal-injection-florida.blogspot.....e-for.html

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnew.....mercy.html

ujawnia nam pewne ciekawe szczegóły tej kolaboracji ze sobą satanistów różnych rytów. Szef Ligi otrzymuje z rąk papieża najwyższe odznaczenie „zakonu papieskiego”, konkretnie „Rycerskiego zakonu św. Grzegorza”. Jak już wspomniałem większość ludzi skłonna jest widzieć Żydów w takich organizacjach, ale ten fakt dowodzi, że to krypto-żyd, czyli syjonista podległy papieżowi i przyjmujący od niego rozkazy.
I pamiętajmy, że „zakon” oznacza starożytny Rzym a w prostej linii – jak dowodzi 2gi i 7my rozdział Księgi Daniela – Babilon.

Oglądacie filmiki o wprowadzeniu przez syjonistów NWO jednak wcale nie przeszkadza wam zignorować słusznych dowodów na niebawem wdrażane przez wszystkie watykańskie przekaziory próby ogłupienia świata bzdurą, że „za wszystko odpowiedzialni są Żydzi bo to oni wywołali III wojnę światową między cywilizacją Islamu a judeo-katolicką, oni i ich i Chrześcijan wiara i Tora, którą czczą zgodnie z jakąś tam ich świętą księgą zupełnie nie naszą zachodnią i katolicką”.
To syjonistyczny bzdet mający odciągnąć uwagę od Rzymu, jezuitów i bogatej syjonistycznej masonerii na ich usługach i zwalić winę za wszystko na biedaków z Palestyny i Izraela, również tych chodzących co sobotę do Synagogi (pewnie "synagogi Szatana").

Waszym zdaniem to zapewne pejsaci Chasydzi podpalają świat, nie Rzymski Antychryst i jego - świadomi swojej roli bądź nie – pomocnicy.

Tak jak przed II wojną. Identycznie.


„Protokoły mędrców” też napisali ci, którzy chcieli w ten sposób pozbyć się tych, którzy nie mają z nimi nic wspólnego.

Kiedy na początku XX wieku rosła z tego powodu do nich niechęć a wypełniało się to co w nich zapisane przyszedł holocaust. Teraz też się wypełnia i też rośnie do nich niechęć i też nie ma to z nimi nic wspólnego bo to ściema mająca zniszczyć kozły ofiarne a nie sprawców.

Kowal ukradł a cygana powiesili. Nic nowego, nowe jest to, że uważałem, iż jesteście mniej podatni na fałszywe, bo wyrwane z kontekstu faktów, antysemickie teorie.

Wielu na świecie nieświadomie spełnia polecenia syjonistów i po prostu chce opluć Żydów zaprzęgając do antysemickich tez jakieś bardzo niepewne i podejrzane materiały. Tylko ich autorzy wiedzą, czy i od kogo dostają za nie pieniądze. To zwykły rozwój przez dociski jakiemu ulegacie i obyście to kiedyś dostrzegli.

Rozejrzyjcie się wokół ilu takich jak Leszek Bubel żyje dostatnio bo dostaje kasę może nawet od KRK któremu na tym bardzo zależy, aby w waszym mniemaniu światem rządzili „żydzi i masoni” co do pewnego naskórkowego poziomu jest prawdą, ale nie do końca BO TO TYLKO NARZĘDZIA!!!!

To, że „kasą rządzą Żydzi”, nie znaczy, że rządzą światem a jeśli wprowadzają NWO to na polecenie tego, którego najmniej w tym wszystkim widać. Kogo? Przeczytajcie.

Nicht Mein Kampf
viewtopic.php?p=127310#127310

Druga część powyższego
viewtopic.php?p=142008#142008


Przemyślcie to gruntownie i patrzcie szerzej, niż przez pryzmat „Żydów” na to, co się na świecie obecnie dzieje.
Polecam znaki końca opisane w 24 rozdziale Ewangelii Mateusza a zwaszcza opis watykańskiego antychrysta w 17 rozdziale Objawienia, ostatniej Księgi Biblijnej.

Kwestia walki z NWO.
Przeczytajcie
viewpost.php?p=82234

Powód walki
viewtopic.php?t=6512

Hitler i jego zaplecze z NSDAP i komuniści jako członkowie masońskiej loży Grand Orient, opisanej przeze mnie tutaj

viewtopic.php?p=108846#108846

byli w znacznej części Żydami – syjonistami. Dlatego wymordowali Żydów wierzących w Boga i podległych Jego Prawu – Torze, bo pozostawienie ich przy życiu utrudniałoby im implementowanie znamienia Bestii, którego PRAWDZIWE ZNACZENIE odkrywa tylko BIBLIA z którego to określenie pochodzi a nie z mitów i legend dezinformacji jakie posiadacie na tym forum wyciągniętego z netu opanowanego przez syjonistów.

PRAWDZIWE ZNACZENIE I LOKALIZACJĘ ZNAMIENIA BESTII I ZNAKU BOGA CHRONIĄCEGO PRZED JEJ PRZYJĘCIEM OPISAŁEM TU:

viewtopic.php?p=142008#142008


Ciekawe dlaczego obecnie tak bardzo prześladują tych (i tylko tych !!), którzy stanowią dla nich powód do obaw, jako wielbicieli Prawdy => Oto wypowiedź mentora waszych idoli. viewtopic.php?t=1770 Albert Pike: na końcu wyrżniemy chrześcijan, nasz główny cel
Cytat:
"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasa oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

Dodam tylko na koniec odnośnie symbolów na dolarze: III wojna światowa w wyniku rychłego zderzenia cywilizacji [Dialektyka Hegla: teza (Islam) <=> antyteza (religia judeo-katolicka) synteza (Seclorum) Nowy Świecki Porządek - napis wokół oka Lucyfera]

RUSS DIZDAR - ANCIENT RITUALS UNLEASHING REAL SATANIC POWERS
http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....4059389531

zionist puppets of satan
http://www.google.pl/#hl=pl&source=h.....8b12dcd749

Lucis Trust for A One World Religion
http://www.youtube.com/watch?v=qnadU0aN7jE

Lucis Trust One World Religion 2009 Part 1/2
http://www.youtube.com/watch?v=g7QQ3QEHU0k

Obejrzyjcie i dopiero się przekonajcie jakie siły kręcą syjonizmem i dopiero się wypowiadajcie. Nie wcześniej.
_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jabba
Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 11:15, 21 Kwi '10    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żydami to oni na 100% nie byli.
Byli szabesgojami
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r
Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 379
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:08, 30 Maj '12    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 2459
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 01:25, 31 Maj '12    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I nie zapomnijcie, ze Tusk i Palikot sa Niemcami !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 6691
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 14:52, 31 Maj '12    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieszkaniec_eurokołchozu napisał:
Tu jest genealogia przodków Lecha i Jarosława Kaczńskiego.

http://www.szlachta.org.pl/pub/Kaczynski_Genealogia.pdf

Jak ktoś nie wierzy może sobie pójść do Archiwum Państwowego gdzie otrzyma bezpłatny wgląd do wszystkich ksiąg metrykalnych starszych niż ~100 lat. Po kilku miesiącach przeglądania kilkuset lat rękopisów po polsku, rosyjsku i łacinie z niecierpliwością będę oczekiwał na przedstawienie spiskowych dowodów tu na forum.


Na razie widze tylko ,ze zona L.Kaczynskiego byla o 6 lat starsza od meza.

LECH ALEKSANDER
* 1949 † 2010
x Maria z Mackiewiczów
* 1943 † 201

........

Kozak napisal:
"Nakręca się obecnie nienawiść do Żydów, którzy z powstaniem państwa Izrael jak i globalną lichwą nie mają nic wspólnego. To, że przedstawiciele bogatych syjonistycznych rodów mają garbate nosy to nie znaczy, że to Żydzi, lecz na polecenie watykanu zwalają na Żydów to, co sami robią. Żydzi (Chasydzi jakich macie nie lubić a nawet nienawidzić) nie uznają satanistycznego tworu państwowego i ich „elit”.

Można być syjonistą i jednocześnie nie być Żydem – Chasydem. To dwie sprzeczne rzeczy.

Syjoniści są biali, czarni nawet żydowscy, ale to nie Żydzi !!! Ci brzydzą się np. lichwą. Nie mylcie pojęć.

Dlatego też nigdy w TV nie zobaczycie takich scen z paleniem przez wiernych Prawu Bożemu – Torze (pierwszych pięć Ksiąg w Biblii) flagi państwa z satanistycznym znakiem. "Pozwol ,ze zamiast dlugiej odpowiedzi poslusze sie krotkim skrotem:

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=52&t=15097
http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=52&t=5927

Poczytaj.Potem podyskutujemy.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jbravo
Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 131
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 12:05, 20 Sty '13    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy, można prosić o upload całego zbioru jednocześnie na http://www.speedyshare.com/ i podzielenie się linkiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 6691
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 23:14, 20 Sty '13    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jbravo napisał:
Jerzy, można prosić o upload całego zbioru jednocześnie na http://www.speedyshare.com/ i podzielenie się linkiem?


Jesli mi powiesz jak to zrobic Smile

Moja wiedza komputerowa jest na etapie:copy/paste Smile


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jbravo
Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 131
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 00:45, 21 Sty '13    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie zdjęcia pakujesz jako archiwum zip lub rar lub inne, wchodzisz na tamtą stronę, przeciągasz i upuszczasz plik archiwum na niej. Uruchomi się uploadowanie pliku na serwer. Jak się skończy to poda link, którym możesz się podzielić, żeby można było ściągnąć to archiwum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 6691
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 05:47, 21 Sty '13    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jbravo napisał:
Wszystkie zdjęcia pakujesz jako archiwum zip lub rar lub inne, wchodzisz na tamtą stronę, przeciągasz i upuszczasz plik archiwum na niej. Uruchomi się uploadowanie pliku na serwer. Jak się skończy to poda link, którym możesz się podzielić, żeby można było ściągnąć to archiwum.


"Wista wio latwo powiedziec" Smile
Sprobuje:)
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 6691
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 02:20, 22 Sty '13    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jbravo...
Nie dziala:)

.........


Nie tylko do Odbiorców mediów o.T.Rydzyka

Zmarła matka braci Kaczyńskich
- co to nie miała najlepszej pamięci i wydawało się jej, że brała udział w Powstaniu Warszawskim, a jej synowie dzielnie nie wyprowadzali jej i nas z błędu.
Ojciec Jacka Kuronia – działacz PPS, mocno antykomunistyczny (antykomunistyczny był dopiero od 1956r.!!!) – mieszkał w tym samym, budowanym przed wojną przez WSM bloku, co dziadek Braci Kaczyńskich – Warszawa ul.Mickiewicza 27.
Kiedy Bracia opowiadali o aktywnym politycznie Żoliborzu z czasów, gdy chodzili do Liceum im. Joachima Lelewela. Przyznawali, że polityczny Żoliborz tworzyło raczej środowisko skupione wokół Seweryna Blumsztajna (dzisiaj redaktor w żydowskiej gadzinówce Michnika). Ludzie ci byli zbyt czerwoni jak na gust Braci, przeważnie dawni walterowcy: Konrad Bieliński, Mirosław Sawicki, Andrzej Seweryn, Lejb Fogelman (wrócił do Polski w 1990r. i jako prawnik dzielnie wspomagał procesy prywatyzacyjne!!!, A.Seweryn przyjaźnił się także z J.Kuroniem, K.Modzelewskim i Michnikiem – doborowe towarzystwo, sami “polscy patrioci”).
Bracia często podkreślali, jak wielki wpływ wywarło na nich wychowanie żoliborskie: inteligenckie i patriotyczne. Tylko jakoś tak się dziwnie składa, że ta “inteligencja” miała prawie wyłącznie żydowską proweniencję.

Więcej pod adresem: http://www.polityka.pl/kraj/analizy/1505.....z2IbwEWQk5

Dariusz Kosiur

http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/0.....ment-28151

........................

Sadzac po informacjach w zydowskich szczekaczach wyglada na to ,ze zwykla smierc jest dla nich ogromnym zaskoczeniem.
Czy im sie zaczelo wydawac ,ze sa niesmiertelni?

…………..

“2010.
Jeden z polskich kosmonautow wyladowal na Ksiezycu.Sensacja oczywiscie ..kosmiczna.
“Gowno Wybiorcze’ oplacilo bezposrednia transmisje dla telewidzow.
Miliony ludzi oglada i slucha wrazen pierwszego POLAKA na Srebrnym Globie.
W pewnym momencie kosmonauta,ktory opisywal dla telewidzow swoje uczucia powiedial nagle: “O la la..Panie Jarku..!!!” a potem kontunuowal relacje z Ksiezyca jakby nigdy nic.

Naturalnie po jego powrocie na ziemie jego-pozbawiona zwiazku z wyprawa- uwaga znalazla sie w centrum zainteresowania.
Kosmonauta ,podczas licznych konferencji prasowych rozgladal sie bacznie po sali a potem..odmawial odpowiedzi.
Po latach o tajemnicy zapomnieli wszyscy oprocz najbardziej upartych tropicieli tajemnic.
Po 40 latach od powyzszych wydarzen byly kosmonauta a obecnie szanowany biznesmen w starszym wieku, spotkal sie ze studentami jednego z uniwersytetow.

Niespodziewanie jeden ze sluchaczy przypomnial stara i zapomniana juz historie o pierwszym ladowaniu i tajemniczej uwadze jaka padla w trakcie trwania transmisji.

Byly kosmonauta rozejrzal sie uwaznie po sali i powiedzial:
Pytanie to padalo juz setki razy i wiele razy mialem ochote odpowiedziec.
Tak sie jednak skladalo ,ze za kazdym razem byly na sali niewiasty wiec mowy nie bylo rzeczach nieprzystojnych…
Dzisiaj-z tego co widze-jestesmy tylko w meskim gronie…

Zeby wyjasnic zagadke musze sie cofnac do wczesnego dziecinstwa…
Wtedy gdy mialem 12 lat mieszkalismy na tej samej klatce schodowej co -niezyjacy juz- Jaroslaw Kaczynski z zona.
Ktoregos dnia gdy wracalem ze szkoly uslyszalem podniesiony glos pani Kaczynskiej dochodzacy z ich mieszkania :
“Mam ci zrobic loda!!!? Ty wiesz kiedy ja ci zrobie loda!???Wtedy gdy ten chlopaczek spod jedynki wyladuje na Ksiezycu…”!!!!

Stajac,po wielu, wielu latach na powierzchni Srebrnego Globu przypomnialem sobie to wydarzenie z dziecinstwa i po prostu nie moglem sie powstrzymac ….

Tym ,ktorych zatka z oburzenia i beda chcieli mnie pouczac co wolno a czego nie wolno ,co godne i moralne a co nie-pozwole sobie zacytowac zdanie specjalisty na temat tego co wolno a czego nie wolno…
W tym momencie zgadzam sie calkowicie ,w 100% z jego zdaniem :


“§ 6. Wróg wewnętrzny
Gdyby ktoś z głębi swej duszy liberalnej powiedział, że rozumowanie podobne jest nienormalne, zapytam wówczas: jeżeli państwo posiada dwu wrogów i jeżeli w stosunku do wroga zewnętrznego wolno mu i nie jest uważane za nienormalne używanie wszelkich środków walki, jako to: nie wtajemniczać przeciwnika w plany ataków, czy obrony, napadać nań w nocy, lub przy użyciu sił przeważających, to na jakiej zasadzie można uważać za niedopuszczalne lub niemoralne używanie tych samych środków walki w stosunku do gorszego wroga, gwałcącego ustrój społeczny i pomyślność?”


__________
To ja mam z nimi….po rycersku?

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 6691
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 03:22, 23 Sty '13    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lech Kaczynski - zdrada panstwa, kryptosyjonista w Izraelu

http://www.dailymotion.com/video/xl0772_.....P9I3x2E2I2

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
85r
Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 379
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 07:43, 30 Lis '14    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarosław Kaczyński pozdrawia tłum w Kijowie banderowskim zawołaniem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r
Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 379
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 12:47, 08 Gru '14    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szabas w pis w białymstoku pis chanuka

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman
Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1038
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 08:08, 15 Gru '15    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim to jest frakcja schizofrenikow, co walczą za ojczyznem podpisując traktat lizbonski i oddając suwerennosc ojczyzny, by nastepnie udawac ze są niechetni unii europejskiej. w zasadzie to obłuda i obłęd pełną gębą, w zasadzie to sugerowałbym rozstrzeliwać, gdyby było można, bądź zgodnie z zasadami allaha - upierdolić jęzor i łapki, by incydent się nigdy więcej nie powtórzył w skali tego biednego spróchniałego kurwistanu,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czy Kaczyńscy są Żydami?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.