W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przemysław Błoński   
Podobne tematy
Polska Policja - mordercy i tchórze408
Olsztyńska mafia znowu w nagłówkach 34
Okno Życia w Olsztynie 1bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (9)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
29 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Odsłon: 28089
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy będąc w Polsce boisz się policji?
Tak
54%
 54%  [ 32 ]
Nie
45%
 45%  [ 27 ]
Wszystkich Głosów : 59

Autor Wiadomość
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 02 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc współpraca mediów z policją??????No tak i dlatego taka nagonka w prasie,telewizji,tylko jedno słowo pasuje SWOŁOCZ,nie ludzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AKKDB napisał:
Więc współpraca mediów z policją??????No tak i dlatego taka nagonka w prasie,telewizji,tylko jedno słowo pasuje SWOŁOCZ,nie ludzie.
Teraz wiadomo dlaczego sprawa przybrała taki obieg,przekazanie sprawy do Łomży miało potwierdzic o tym że nie ma w tej sprawie kumoterstwa...........nic dodać,nic ująć MAFIA OLSZTYŃSKA........
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/cbs.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystyna




Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 30 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AKKDB napisał:
Więc współpraca mediów z policją??????No tak i dlatego taka nagonka w prasie,telewizji,tylko jedno słowo pasuje SWOŁOCZ,nie ludzie.
.......Tak to prawda że to mafia,sprawa dotyczy mojej osoby jako matki której zamordowano dziecko.Po tym dramatycznym dla mnie zdrzeniu,skontaktowal się ze mną reporter gazety ;Fakt',na moje usilne prośby by dał mi spokój ponieważ nie jestem w stanie z kimkolwiek rozmawiać o zdarzeniu,wymusił na mnie cofnięcie się do mieszkania i wbrew mojej woli wszedł do mojego mieszkania,na moje usilne prosby by opuścili moje mieszkanie[był to pan Mariusz K z fotografem i innym nieznanym mi mężczyzną}.Podczas pobytu w moim mieszkaniu skradli mi fotografie z albumu[ stojącego na regale] mojego 17 letniego syna,ktorej użyl do napisania reportażu.W tym reportażu oszkalował mojego syna,mnie oraz moją rodzinę.Sprawę zgłosiłam w prokuraturze,Mariusz k i fotograf z gazetą Fakt zostali skazani na wyroki w zawieszeniu i wysokie grzywny. Był to Sąd Rejonowy w Olsztynie.Po odwołaniu się do Sądu Okręgowego w Olsztynie,sąd uniewinnił ich od zarzucanych im czynów.Sąd stwierdzil że sama ich wpuściłam do mieszkania sama im dałam zdjecie syna,a na moje prośby o opuszczeniu mieszkania opuścili je [po 30-40 min].Tym samym podważył wiarygodnosć moich zeznań.TEN SAM SĄD rozpatrywal sprawę Dawidczyka który zastrzelił mojego syna,wiadomo też uniewinnil Dawidczyka.w reportażu ;UWAGI TVN występuje reporter Mariusz Korzus ktorego podejrzewają o kontakty z olsztyńską mafia,to ten sam osobnik.Wiec smiem twierdzić że to rzeczywiście mafia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystyna




Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 30 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://uwaga.onet.pl/39023,wideo,210208,.....ortaz.html
proszę to obejrzeć i przeczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 18 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nietrzeźwą policjantkę ścigali w dzielnicy Praga-Południe strażnicy miejscy w nocy z niedzieli na poniedziałek - ujawnia "Życie Warszawy". - Podczas ucieczki policjantka potrąciła strażniczkę miejską.

Strażniczki miejskie, patrolujące w nocy tę dzielnicę, zauważyły jadący środkiem drogi samochód osobowy. Próby zatrzymania pojazdu nie dały rezultatu.

Wezwano posiłki. Pościg trwał kilkanaście minut a uciekający samochód jechał niebezpiecznie. Gdy został zablokowany z przodu, próbował uciekać wstecz, uderzając w radiowóz, który odciął mu ten kierunek. Przy okazji potrącił jedną ze strażniczek miejskich.

Po unieruchomieniu uciekającego auta, prowadząca nie chciała z niego wyjść. Konieczne okazało się wybicie bocznej szyby i siłowe wyciągnięcie kobiety.
Okazała się nią młoda policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej.

Dopiero na komendzie, po wyraźnej prośbie strażników miejskich, zbadano kierującą alkomatem. Godzinę po zatrzymaniu miała 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pomimo niebezpiecznej ucieczki, stawiania oporu i gróźb wobec funkcjonariuszy Straży Miejskiej, policjantka nie została od razu przesłuchana, lecz odwieziona do domu. Nie zawieszono jej też dotąd w czynnościach służbowych, a nawet nie zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne. Także zespół prasowy Komendy Stołecznej milczał pytany o to zdarzenie.

Natomiast szybko zareagowała na informacje prokuratura, która od razu zapowiedziała wszczęcie śledztwa w tej sprawie - informuje "Życie Warszawy".

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,N.....caid=1b43c

Ciekawe że w tym wypadku nie strzelali...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 19 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Cytat:
Nietrzeźwą policjantkę ścigali w dzielnicy Praga-Południe strażnicy miejscy w nocy z niedzieli na poniedziałek - ujawnia "Życie Warszawy". - Podczas ucieczki policjantka potrąciła strażniczkę miejską.

Strażniczki miejskie, patrolujące w nocy tę dzielnicę, zauważyły jadący środkiem drogi samochód osobowy. Próby zatrzymania pojazdu nie dały rezultatu.

Wezwano posiłki. Pościg trwał kilkanaście minut a uciekający samochód jechał niebezpiecznie. Gdy został zablokowany z przodu, próbował uciekać wstecz, uderzając w radiowóz, który odciął mu ten kierunek. Przy okazji potrącił jedną ze strażniczek miejskich.

Po unieruchomieniu uciekającego auta, prowadząca nie chciała z niego wyjść. Konieczne okazało się wybicie bocznej szyby i siłowe wyciągnięcie kobiety.
Okazała się nią młoda policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej.

Dopiero na komendzie, po wyraźnej prośbie strażników miejskich, zbadano kierującą alkomatem. Godzinę po zatrzymaniu miała 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pomimo niebezpiecznej ucieczki, stawiania oporu i gróźb wobec funkcjonariuszy Straży Miejskiej, policjantka nie została od razu przesłuchana, lecz odwieziona do domu. Nie zawieszono jej też dotąd w czynnościach służbowych, a nawet nie zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne. Także zespół prasowy Komendy Stołecznej milczał pytany o to zdarzenie.

Natomiast szybko zareagowała na informacje prokuratura, która od razu zapowiedziała wszczęcie śledztwa w tej sprawie - informuje "Życie Warszawy".

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,N.....caid=1b43c

Ciekawe że w tym wypadku nie strzelali...
dlaczego nie strzelali???????,w tym przypadku nie mieli powodu by mordować,a w tym reportażu jest zawarte zemsta,myślę i wiem że tak napewno było,to było morderstwo,i za to powinno go to samo spotkać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 19 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mama Przemka Błońskiego ma swoją teorię

dymał żonę policjanta i dla tego miał zszarganą opinie,był zastraszany, przykładano mu bron do głowy , zmuszany do niegodziwych czynów i unieszczęśliwiony przez policję tak ogólnie i w rezultacie dostał strzał w tył głowy

zorganizowana akcja rozpoczęła się w 2002

Cytat:
Mój syn od 2002r był prześladowany przez jednego policjanta i jego kolegów, którzy przez parę lat wyrobił mu opinię, dlatego że związał się z jego żoną. Oni (policjant z tą żoną - red.) mieszkali w jednym domu ale prowadzili osobne życie. Mój syn był zastraszany, prześladowany przez tą grupę policjantów. Jakieś 5-6 miesięcy przed zdarzeniem miał przystawioną broń do głowy przez 3 osobników, których nie znał - powiedziano mu "jeżeli nie odp.......sz się od Marzeny, to nie żyjesz". Ona potem wzięła rozwód i z moim synem ma dziecko. Sprawę zgłaszaliśmy na policję, ale została umorzona bo "nie ustalono sprawców". Zresztą już policjantka, która mnie przesłuchiwała, powiedziała że i tak sprawa będzie umorzona. W zeznaniach powiedziałam, że obawiam się o życie i zdrowie mojego syna i wnuka, ponieważ ten były mąż przychodzi pod mój dom. Policjantka powiedziała, że on ma rentę i "ze względów psychicznych" nic mu nie można zrobić. On często dzwonił do mego syna i zastraszał go.


cóż takiego zrobił Przemek ze go utłukli
ktoś wie?
to że se śmigał nie pierwszy i nie siódmy raz po pijaku bez pojęcia narażając zieleń miejską i chodniki to już wiadomo

tylko szkoda facetki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 19 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skorpion biedaku, nie ściemniaj że nie wiesz jacy jesteście, pierdoleni prymitywni post-sbcy co się uważają za chuj wie kogo choć są jedynie banda prymitywnych trepów. zwierzęta to przy was ludzie. jeżeli możecie kogoś bezkarnie zamordować, choćby za to że krzywo się na was popatrzył to niewątpliwie powinien się on lękać o własne życie.
bo jesteście bezkarnymi mordercami - najpodlejszą grupą społeczną w polsce, prtzy której najgorsi kryminaliści to niewinne dzieci.

pozwól że przy okazji uraczę cię fragmentem programu który wczoraj nagrałem - jest o forum policyjnym o którym wspominam na początku tego wątku...
może przypomnę. wysłałem in na forum linka do tego artykułu, bo mają dział "Policja w mediach"...
więc najpierw mi jakiś spalony skurwysyn napisał PW że będzie kasował wszystko co wyślę na forum... potem psy zarzucały mi że "chowam się za zagranicznym IP"... a następnie nie tracąc czasu zbanowali pomimo że nic nie postowałem Shocked... chyba abym nie miał szansy dokończyć prywatnej korespondencji z innym skurwionym kundlem, który ku mojemu zdziwieniu próbował się bornić "na argumenty" - zupełnie jak ty, beznadziejny ćwoku Smile

w każdym razie internetowe forum policyjne naprawdę wymiata. aż dziw bierze że nie zajął się niem jeszcze żaden prokurator.


a tutaj cały program:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 19 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno w okolicy domu znajomej doszło do wypadku. Facet pijany jak bela dachował uprzednio przelatując przez chodnik, ścinając słup latarni. Dachował z 40 metrów koziołkując. Gliniarze, którzy przyjechali byli oburzeni, facet miał ponad promil we krwi. Miał mieć przejebane.

Po niespełna 4 miesiącach znajoma otrzymała pismo o umorzeniu postępowania, ponieważ facet nie stworzył zagrożenia (!) i w wydychanym powietrzu miał 0,34 promila (podali w miligramach, aby szary człowieczek zgłupiał?). Co ciekawe, poniżej 0,5 promila to już nie jest przestępstwo.

Spojrzałem na zdjęcia wykonane po wypadku (bo takie mam, i niedługo pójdą do prasy... a może tutaj też) i zatkało mnie. Auto kompletnie skasowane. Facet koziołkował, przelatując przez chodnik (będąc pijanym jak świnia) i ... "nie stwarzał zagrożenia czym nie ma podstaw do zakwalifikowania tego jako wykroczenia" (jak dobrze że to mam na piśmie Smile).

No żesz - chodnikiem nikt nie chodzi, na pewno nie stworzył zagrożenia też na drodze. Pewnie kolega w policji czy coś. Nie odpuszczę im tego (ani pijakowi ani miśkom). Pewnie niewiele wskóram, ale przynajmniej spróbuję.

Chwała wszystkim dzielnym xxx?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 19 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beezle napisał:
Niedawno w okolicy domu znajomej doszło do wypadku. Facet pijany jak bela dachował uprzednio przelatując przez chodnik, ścinając słup latarni. Dachował z 40 metrów koziołkując. Gliniarze, którzy przyjechali byli oburzeni, facet miał ponad promil we krwi. Miał mieć przejebane.

Po niespełna 4 miesiącach znajoma otrzymała pismo o umorzeniu postępowania, ponieważ facet nie stworzył zagrożenia (!) i w wydychanym powietrzu miał 0,34 promila (podali w miligramach, aby szary człowieczek zgłupiał?). Co ciekawe, poniżej 0,5 promila to już nie jest przestępstwo.

Spojrzałem na zdjęcia wykonane po wypadku (bo takie mam, i niedługo pójdą do prasy... a może tutaj też) i zatkało mnie. Auto kompletnie skasowane. Facet koziołkował, przelatując przez chodnik (będąc pijanym jak świnia) i ... nie stwarzał zagrożenia czym nie ma podstaw do zakwalifikowania tego jako wykroczenia (heh, jak dobrze że to mam na piśmie Smile).

No żesz - chodnikiem nikt nie chodzi, na pewno nie stworzył zagrożenia też na drodze. Pewnie kolega w policji czy coś. Nie odpuszczę im tego (ani pijakowi ani miśkom). Pewnie niewiele wskóram, ale przynajmniej spróbuję.

Chwała wszystkim dzielnym xxx?!
bredzisz pało,wstyd wam że opinie sami sobie robicie,by być człowiekiem trzeba miec rozumek,a tego wam Bozia nie dała i w tym sęk że nie potraficie być ludżmi tylko sługusami,lojalnymi sługusami,a ja takimi ludżmi gardzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 19 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AKKDB napisał:
beezle napisał:
Niedawno w okolicy domu znajomej doszło do wypadku. Facet pijany jak bela dachował uprzednio przelatując przez chodnik, ścinając słup latarni. Dachował z 40 metrów koziołkując. Gliniarze, którzy przyjechali byli oburzeni, facet miał ponad promil we krwi. Miał mieć przejebane.[...]

Nie odpuszczę im tego (ani pijakowi ani miśkom). Pewnie niewiele wskóram, ale przynajmniej spróbuję.

Chwała wszystkim dzielnym xxx?!
bredzisz pało,wstyd wam że opinie sami sobie robicie,by być człowiekiem trzeba miec rozumek,a tego wam Bozia nie dała i w tym sęk że nie potraficie być ludżmi tylko sługusami,lojalnymi sługusami,a ja takimi ludżmi gardzę.
Coś pomieszałeś. Ja piszę, że dowalę glinom, bo mnie wkurwili kryjąc swojego kolegę (nie glinę) a Ty mnie od pał wyzywasz. Ja z miśkami nic wspólnego nie mam i nie chcę mieć. WTF? Późno już i ja Cię nie rozumiem, czy Ty czytasz i rozumiesz to, co chcesz zrozumieć, a nie to co jest napisane?
PS. To ostatnie zdanie z "chwałą" było niedokończone i wyrażało sarkazm.

PPS. Obejrzałem ten materiał na DailyMotion. Ładnie, ten rzecznik policji to jakiś debil. Święcie przekonany, że każdy obywatel jest winny. Nawet burak sam zapomniał, że zarzuty to tylko zarzuty. Gość może zostać z nich oczyszczony i co wtedy? Jak będzie tłumaczył kolegów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 19 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba AKKDB pisał to do skorpiona, tylko ma problemy z obsługa interfejsu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 19 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
chyba AKKDB pisał to do skorpiona, tylko ma problemy z obsługa interfejsu Smile
Też tak mi się wydaje Wink, ale odpisać musiałem. Nie chcę aby mnie ktoś za glinę brał Razz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 20 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beezle napisał:
Bimi napisał:
chyba AKKDB pisał to do skorpiona, tylko ma problemy z obsługa interfejsu Smile
Też tak mi się wydaje Wink, ale odpisać musiałem. Nie chcę aby mnie ktoś za glinę brał Razz.
Sory,faktycznie przeoczenie,jeszcze raz sorki zwracam honor.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 20 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he
jeden głupszy od trzeciego
w sumie to bardzo się ciesze że egzorcysta zrobił ze mnie psa na forum
to w jakimś stopniu mnie nobilituje he he i świadczy o jego wróżbiarstwie w stopniu zaawansowanym he he

bimi odpowiedz proszę swoim kolegom cóż takiego wyprawiał Przemek Błoński ze go zastrzelili jak psa na łańcuchu
niestety

chyba że masz problem z obsługą interfejsu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 20 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
he he
jeden głupszy od trzeciego
w sumie to bardzo się ciesze że egzorcysta zrobił ze mnie psa na forum
to w jakimś stopniu mnie nobilituje he he i świadczy o jego wróżbiarstwie w stopniu zaawansowanym he he

bimi odpowiedz proszę swoim kolegom cóż takiego wyprawiał Przemek Błoński ze go zastrzelili jak psa na łańcuchu
niestety

chyba że masz problem z obsługą interfejsu Smile
dla psa o psach,którzy jak im sie dobierają do dupy to wyją!!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=Fo4XvJgnokE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 22 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AKKDB napisał:
... dla psa o psach,którzy jak im sie dobierają do dupy to wyją!!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=Fo4XvJgnokE


tak tak oczywiście ,bardzo ładnie
tylko nie zapomnij polizać dupy swojego pana
specjalisty od rakiet

no i
zmarnowałem posta na ćwierć półprzygłupka
szkoda że się przy tym nie uśmiałem jak zwykle

ps a może nasz mądry kolega AKKDB ma jakieś dodatkowe informacje o działalności Przemka
i się podzieli
z zacnym forum2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 22 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
AKKDB napisał:
... dla psa o psach,którzy jak im sie dobierają do dupy to wyją!!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=Fo4XvJgnokE


tak tak oczywiście ,bardzo ładnie
tylko nie zapomnij polizać dupy swojego pana
specjalisty od rakiet

no i
zmarnowałem posta na ćwierć półprzygłupka
szkoda że się przy tym nie uśmiałem jak zwykle

ps a może nasz mądry kolega AKKDB ma jakieś dodatkowe informacje o działalności Przemka
i się podzieli
z zacnym forum2
drążysz temat,jesteś tak baaaaardzo psie zainteresowany tym tematem ,brałeś udzial w tym morderstwie,czy sam to zrobiłeś?Tak bardzo pilnujesz tego tematu psie.A ja mam ubaw ale z ciebie i inni też.Myslenie nie boli,ale trzeba mieć to coś co pozwala myśleć,z tym masz problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 22 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beezle napisał:
[...]zdjęcia wykonane po wypadku (bo takie mam, i niedługo pójdą do prasy... a może tutaj też)[...]
Poniżej fotka. Prawda, że nikomu nie zagroził?

Postaram się podrzucić tutaj też skan tego powiadomienia, ale nie wiem, kiedy znajdę czas (i skaner).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 24 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto fotka feedback'u z policji. Pełen "szacunek" dla naszych stróżów prawa za tak piękne zatuszowanie tematu. Patrząc na zdjęcie powyżej, z całą pewnością można stwierdzić, że nikomu nie zagroził - przecież nie przeleciał przez chodnik, nie koziołkował kilkadziesiąt metrów. Nie... przecież na zdjęciu nie ma piaskownicy.

Tak więc, wszystko w porządku - proszę się rozejść.



PS. Nawet pedały zmieniły zawartość akoholu we krwi :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 24 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beezle napisał:
Oto fotka feedback'u z policji. Pełen "szacunek" dla naszych stróżów prawa za tak piękne zatuszowanie tematu. Patrząc na zdjęcie powyżej, z całą pewnością można stwierdzić, że nikomu nie zagroził - przecież nie przeleciał przez chodnik, nie koziołkował kilkadziesiąt metrów. Nie... przecież na zdjęciu nie ma piaskownicy.

Tak więc, wszystko w porządku - proszę się rozejść.



PS. Nawet pedały zmieniły zawartość akoholu we krwi :/
to są wiarygodne dowody na to łajdactwo,to rzeczywiście mafia.Wszystko zrobią by siebie i kolesi wybielić,bandyci w mundurach.tak to trzeba powklejać na inne fora,czas zacząć robić z tą bandą porządki,pozwalasz ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 25 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AKKDB napisał:
to są wiarygodne dowody na to łajdactwo,to rzeczywiście mafia.Wszystko zrobią by siebie i kolesi wybielić,bandyci w mundurach.tak to trzeba powklejać na inne fora,czas zacząć robić z tą bandą porządki,pozwalasz ?
Dlaczego miałbym nie pozwolić? Zresztą na tym zdjęciu nic nie widać (auto/lokalizacja), natomiast na "powiadomieniu" zamazałem szczegóły. Pewnie i tak każdy podważy to, że zamazane itp. Zrób jak uważasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 26 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beezle napisał:
AKKDB napisał:
to są wiarygodne dowody na to łajdactwo,to rzeczywiście mafia.Wszystko zrobią by siebie i kolesi wybielić,bandyci w mundurach.tak to trzeba powklejać na inne fora,czas zacząć robić z tą bandą porządki,pozwalasz ?
Dlaczego miałbym nie pozwolić? Zresztą na tym zdjęciu nic nie widać (auto/lokalizacja), natomiast na "powiadomieniu" zamazałem szczegóły. Pewnie i tak każdy podważy to, że zamazane itp. Zrób jak uważasz.
Dzieki,szkoda że zamazałeś,prawdy nie ma się co obawiac,zrobiłeś jak uważasz i ja też,dzięki i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 26 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamazałem, ponieważ prawda ta nie dotyczy mnie bezpośrednio, a nie chcę aby moja luba miała przez to jakieś problemy. Na razie zastanawiam się - może coś spróbuję zdziałać w tym temacie - może przez KWP - jeśli wydział wewn. się zainteresuje to już będzie coś (a zdjęcie i do powiadomienie to już podstawa moim zdaniem).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 16 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
mama Przemka Błońskiego ma swoją teorię

dymał żonę policjanta i dla tego miał zszarganą opinie,był zastraszany, przykładano mu bron do głowy , zmuszany do niegodziwych czynów i unieszczęśliwiony przez policję tak ogólnie i w rezultacie dostał strzał w tył głowy

zorganizowana akcja rozpoczęła się w 2002

Cytat:
Mój syn od 2002r był prześladowany przez jednego policjanta i jego kolegów, którzy przez parę lat wyrobił mu opinię, dlatego że związał się z jego żoną. Oni (policjant z tą żoną - red.) mieszkali w jednym domu ale prowadzili osobne życie. Mój syn był zastraszany, prześladowany przez tą grupę policjantów. Jakieś 5-6 miesięcy przed zdarzeniem miał przystawioną broń do głowy przez 3 osobników, których nie znał - powiedziano mu "jeżeli nie odp.......sz się od Marzeny, to nie żyjesz". Ona potem wzięła rozwód i z moim synem ma dziecko. Sprawę zgłaszaliśmy na policję, ale została umorzona bo "nie ustalono sprawców". Zresztą już policjantka, która mnie przesłuchiwała, powiedziała że i tak sprawa będzie umorzona. W zeznaniach powiedziałam, że obawiam się o życie i zdrowie mojego syna i wnuka, ponieważ ten były mąż przychodzi pod mój dom. Policjantka powiedziała, że on ma rentę i "ze względów psychicznych" nic mu nie można zrobić. On często dzwonił do mego syna i zastraszał go.


cóż takiego zrobił Przemek ze go utłukli
ktoś wie?
to że se śmigał nie pierwszy i nie siódmy raz po pijaku bez pojęcia narażając zieleń miejską i chodniki to już wiadomo

tylko szkoda facetki
czytaj ze zrozumieniem,jeżeli masz problem to ci pomogę,Z BYLĄ ŻONĄ POLICJANTA,PACANIE. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przemysław Błoński
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile