W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

9/11 okiem CNN - dziwne fakty i tv-fakery - 8:48 do 9:55 AM  
Podobne tematy
9/11 Wiadomości i Fakty z 200111
Telewizyjne Archiwum 9/11 TV Coverage Archive22
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 2653
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 06 Gru '07   Temat postu: 9/11 okiem CNN - dziwne fakty i tv-fakery - 8:48 do 9:55 AM Odpowiedz z cytatem

Polecam wszystkim stronkę

http://www.archive.org/details/cnn200109110848-0929

gdzie można obejrzeć zarchiwizowane relacje wszystkich ważniejszych mediów amerykańskich z dnia 9/11. Warto!

Zaczynamy od pliku CNN, który zaczyna się o godzinie 8:48:05'' (= 0:00:00 czasu pliku)

- 30" - ostatnia relacja przed przełączeniem na Nowy Jork - kącik biznesowy a w nim informacja o dramatycznym spadku cen akcji boeinga do najniższego w roku z bodajże 60 do 42 dolarów

- 1'30'' (czyli 8:49:35) przełączenie na NJ - i od razu rozmowa z pierwszym naocznym świadkiem, a jest nim... Vice Prezes ds. Finansów CNN Sean Murtagh, który przypadkiem zobaczył jak samolot uderza w WTC... "samolot miał trudności w locie, poruszał się do przodu i do tyłu" (cytat z pamięci)

- 6'10'' - pierwszy świadek z ulicy - reporter: czy w budynek coś uderzyło czy ekplozja nastąpiła wewnatrz? kobieta: No! It was INSIDE!

po tych słowach mamy CIĘCIE, CZARNY EKRAN "chyba straciliśmy polaczenie z NJ"

- 7'06'' - Rosa przy telefonie - niestety nie dano jej dojść do słowa CIĘCIE

- 8'00'' - nowy rozmówca: Jeanne Yurman "there was a sonic boom" - długa rozmowa, ani słowa o samolocie...

- 13'51'' - minuta przed drugim atakiem, przełączenie sygnału na WABC - cóż za zbieg okoliczności!

- 14:55'' (czyli 9:03:00) samolot pojawia się na ekranie

- 14:56" BLACK SCREEN (w momencie uderzenia), po czym widać eksplozję


- reporter na miejscu toczy dyskusję ze świadkiem, obydwaj zastanawiają się czy przypadkiem nie eksplodował samolot który wleciał do WTC 1, żaden z nich nie słyszał drugiego samolotu, głos ze studia przerywa im "we are getting word that pehaps... a second plane was involved"

- 17'36 rozmowa z dr. jimem, któremu nie pozwala się za bardzo dojść do głosu

- 18:39'' reporter dwa razy powtarza to samo: spectacular pictures... perhaps some type of navigating system or electronic put two planes...

cięcie.. głos w słuchawce

19:17 "some type of navigating equipment" -reporter kontynuuje to samo co wcześniej... dr jimm czeka na zabranie głosu

19'53'' KOLEJNE CIĘCIE - nie dowiemy sie więc za dużo o tym systemie nawigacyjnym, WABC zostaje zdjęte z anteny CNN, na ekrnaie pojawia się stacja WNYW

tak więc mamy relację ze stacji WNYW

20:15 reporter: sth hit the building, sth hit both buildings, some people siad they tought they saw a MISSILE, this was a MISSILE ATTACK...

reporter ze studia przerywa - my widzielismy samoloty na ekranie "we were watching live picture here" - na dowód czego puszczony zostaje fragmnet z uderzenia w wykonaniu tv FOX bodajże (widok ze wschodu)

21:27 THERE IT IS! - na ekranie nic nie widać, żadnego samolotu, baner reklamowy przesłania pół ekranu
---------------
dalsza notacja wg czasu rzeczywistego:

9:29 AM - krótkei przemówienei Busha,

"it was AA from Boston"

9:40 - fire at Pentagon
9:44 - Biały dom ewakuowany
9:45 - fire at Washington Mall (???? - nie wiem o jaki budynek chodzi)
9:48 - relacja świadka wojskowego: w Pentagon uderzył "military helicopter" krążący wokół budynku
9:51 - zamknięcie lotnisk
9;54 - tajemniczy ""white jet" krazy nad Białym Domem
- fire at State Department
9:54 - Kapitol i M. Skarbu ewakuowane

9:55 - TA DAAMMM! "to MÓGŁ BYĆ OSAMA BIN LADEN"

c.d.n.

uwagi: wyjątkowo duża rozbieżność między relacjami reporterów ze studia a tymi na miejscu i świadkami (praktycznie żaden z nich nie wypowiada słowa "plane"), cięcia, "czarne ekrany"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 06 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejna uwaga: widać jak samolot uderza dokładnie o 9:03:01 - Komisja 9/11 przyjęła autorytarnie że zdarzenie to miało miejsce 10 sekund później... co świadczy o samej komisji i jej rzetelności...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DrabikPany




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 177
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



To wyprodukowany przeze mnie. Pokazuje kolejne nie jasności związane z relacja CNN. Ale nie tylko są wątpliwości co do relacji CNN. Inne telewizje również "ciekawie" pokazywały 9/11.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kapitalny filmik, nie znałem tego ujęcia - tak przy okazji, nie tylko CNN miało kamerę wycelowana w WTC - również NBC - możesz to sprawdzić w moim forum autorskim przy tv fakery.

Pytanie: dlaczego do tej pory nie ujawniono nagrań z tych dwóch kamer? widok z nich nie był nagrywany????

Czyżby w WTC 1 uderzyło coś innego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DrabikPany




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 177
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że kiedyś się dowiemy Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie mogę... łapiecie te dezinformacje o TV fakery? Jak ja widzę jakie dowody prezentują jej zagorzali wyznawcy to nie mogę nie załamać rąk. Jakieś pocięte filmiki gdzie autor sugeruje, ze ktoś tak nieudolnie składał film z ataku na wieże. Jakies bredzenie o tym, ze na jednym filmie samolot jest czarny, a na innym nie...
Policja pozuje jako demonstranci aby wszcząć zamieszki i to samo jest z TV fakery. Wszystko po to aby zdyskredytować, dezinformować i skłócić ruch. O ile w przypadku 1 wieży mogę polemizować, to w przypadku drugiej nie ma o czym gadać. Dziesiątki tys. osób widziało samoloty, a tylko nieliczni nie - i zapewne z prostego powodu przebywania po przeciwnej stronie od ataku. I to wszystko pojawiło się w miarę nie dawno, a nie zaraz po 11 września. 100% disinfo - i zapewne nie jedyne o 911...
Sam dodałem parę postów na tym forum z TV fakery, ale nie długo kupowałem te bzdury... sorry to głupota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to powiedz mi czemu do tej pory nie ujawniono nagrań CNN i NBC z ataku na pierwszą z wież? TV Fakery w moim rozumieniu to nie jakieś tam bzdety o czarnych samolotach, ale skryptowanie, cenzurowanie i kreowanie przekazu - wycinanie niewygodnych świadków, wprowadzanie własnych opinii typu "za tym musi stać Osama Bin Laden"... o 9:55

"dziesiątki tys. osób widziało samoloty, a tylko nieliczni nie - i zapewne z prostego powodu przebywania po przeciwnej stronie od ataku."

nie tyle tysięcy co milionów - na ekranach telewizorów Smile

"Wszystko po to aby zdyskredytować, dezinformować i skłócić ruch".

brednie, to smao mozna powiedziec o kazdym innym aspekcie - brak smaolotu przy pentagonie czy shanksville jest tam samo kretyński co tv fakery - każdy aspekt powinien być badany zachowaniem dawki racjonalizmu i zdrowego rozsądku... AA77 też widzało nad Waszyngtonem dziesiątki tysięcy osób... więc o czym my mówimy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
AA77 też widzało nad Waszyngtonem dziesiątki tysięcy osób... więc o czym my mówimy?


Nawet nie była to 4-cyfrowa liczba. Nie widzisz różnicy? Hallo, jedna wieża plonie i wszyscy sie tam gapią, a przy zeznaniach świadków z Pentagonu większość powie Ci, ze to sie stało bardzo szybko i nie każdy kto był na miejscu widział to...

Cytat:
nie tyle tysięcy co milionów - na ekranach telewizorów


No i po co przekręcasz... wiadomo, ze miliony w TV, ale odsetek osób mówiących o rakietach i braku samolotu jest tak mały, ze pasuje do teorii, ze "nie widzenia nadlatującego samolotu", a nie "nie było nadlatującego samolotu".

Cytat:
to powiedz mi czemu do tej pory nie ujawniono nagrań CNN i NBC z ataku na pierwszą z wież?


Co to za pytanie? Przecież najzwyczajniej mogli nie nagrać nadlatującego samolotu i było widać tylko tyle co pokazali?
Sorry, jak widzę ten ruch TV Fakery na YT i to co sobą reprezentują, jakie tematy poruszają oprócz tego - nie mam wątpliwości. A tym bardziej kiedy atakują ekipę Loose Change i mówią o pieniądzach albo, ze Alex Jones to Zionist, ze chroni Watykan i takie tam inne bzdury bez pokrycia.

Ciekawe, ze debunkerzy jakoś nie zajmują sie TV Fakery, oczywiście poza mówieniem "niektórzy z 911truthmovement mówią, ze nie było zdanych samolotów..." co idealnie dyskredytuje ruch. Ale w sumie co maja mówić... to nie nadaje sie do debunkowania. Nie da sie nic głupszego wymyślić...

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=561&highlight=fakery
Sam tu pisałem o TV fakery i widziałem w jednym z Twoich postów w innym topicu, że napisałeś, ze nie wierzysz w TV Fakery... Twoja opinia się na ten temat też zmieniła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:08, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu ni echodzi o ideę ale o mentalność - znam dziiesiatki innych "badaczy" nie wierzących w tv fakery, którzy z równą ochotą obrzucają siebie nawzajem pomyjami - widzisz, w pewnych kręgach afiszowanie się z No-plane at pentagon traktowane jest z taką samą pogardą jak no-plane at WTC... Wiadomo że poważni badacze powinni skupiać sie na wątkach military wargames, ISI, CIA, sobowtórach terrorystów, finansowaniu al kaidy, przekrętach na giełdzie na akcjach AA i UA, wysadzeniu WTC i WTC 7... ale nikomu bym nie zabranial w grzebaniu w bazach BTS, wyszukiwaniu niejaasnośći w listach pasażerów czy szukania "przekrętów" w relacjach telewizyjnych - najlepszym tego przykładem jest odkrycie relacji o zawaleniu się WTC 7 z WTC 7 w tle 20 minut przed czasem - dlatego warto grzebać w tych relacjach i szukać różnych rzeczy niezgodnych z wersją oficjalną

a kiedy w ciągu godziny relacji słyszę jak reporterzy mówią o pociskach... zobacz sobie jak wygląda dolny manhattan i ile osób mogło widzieć ten samolot

a tak dla wyjasnienia - oczywiscie wieże że w WTC 2 uderzył samolot, tyle że zdalnei sterowany - wystarczy spojrzeć na film Dive Bomber, tak smao niemożliwe akrobacje co przy pentagonie... niczym celowanie nitką w igłę z zamkniętymi oczami

aha, i powiedz mi jaka jest maksymalna szybkość boeinga 767

bo UA 175 pokonał ostatnie 83,86 km w przeciągu 271 sekund.

Wychodzi mi 1037 km/h... To tak jakby fiatem UNO jechać 180 km/h....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:30, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku Pentagonu zadanie, jest rożne u różnych osób, a TV fakery to towarzystwo wzajemnej adoracji i atakują resztę ruchu...

OK, whatever... mówienie o tym tylko pogarsza sytuację bo promuję "No Planes". A więc kończę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


9/11 okiem CNN - dziwne fakty i tv-fakery - 8:48 do 9:55 AM
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile