W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
9/11: rozmowe telefoniczne z samolotów  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 2399
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 11 Cze '08   Temat postu: 9/11: rozmowe telefoniczne z samolotów Odpowiedz z cytatem

Dyskusja wycięta stąd: viewtopic.php?t=2795
Bimi

http://www.thepentacon.com/PentagonFlyover.htm

W piątym numerze tegorocznego miesięcznika Magazine Pilot Club szef kontrolerów polskich linii lotniczych w swoim artykule ,,Telefony głuche na prawdę'' pisze jaką bzdurą są twierdzenia iż możliwe były rozmowy telefoniczne z pokładów samolotów pasażerskich, które rzekomo brały udział w atakach 11 września. Odsyłam wszystkich zainteresowanych do tego artykułu. Co więcej, swego czasu ktoś na tym forum zamieścił filmik, na którym pokazano rzekomo wmontowane w fotele pasażerów telefony w samolocie B757, lot nr. AAL 77, który również rzekomo rozbił się nad Pensylwanią, i z których to ponoć właśnie telefonów pasażerowie mogli przeprowadzić rozmowy z ziemią. Otóż drodzy moi ten filmik to bajeczka zmontowana po tylu długich latach od tamtego wydarzenia na użytek różnych wierzących jak komuniści w socjalizm z ludzką twarzą w oficjalną wersję wydarzeń. We wczorajszej rozmowie telefonicznej z autorem tegoż artykułu usłyszałem od niego wiadomość, że linie lotnicze American Airlines powiadomiły oficjalnie, że na pokładzie dokładnie tegoż lotu nr AAL 77, nie było wmontowanych w fotele tegoż samolotu ani jednego telefonu, z którego ktokolwiek mógłby przeprowadzać jakiekolwiek rozmowy z kimkolwiek! Tak więc między bajki można włożyć takie filmiki, jak ten, że samolot ten miał jakiekolwiek aparaty telefoniczne wmontowane w fotele pasażerów, z których można byłoby przeprowadzić wtedy rozmowy z ziemią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 11 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiaora, widzę zaczynasz pisać z sensem,

dodam do tego, że juz kilkukrotnie publikowałem tu posty z informacjami, że bodajze w 2005 r. American Airlines zaczęło testy systemu umożliwiającego prowadzenie rozmów z telefonów komórkowych

bo część osób dzwoniła z telefonów pokładowych, a część osób z komórek!!!

gdyby ktoś rzetelnie prowadził śledztwo to sprawdziłby billingi, czy rozmowy faktycznie miały miejsce z danych aparatów, bo jeśli tak to ludzie ci dzwonili z ziemi...

moja koleżanka opowiadała mi jak jej kumpela dzwoniła po kryjomu z komórki, i w pewnym momencie po starcie samolotu straciła sygnał... i to dość szybko straciła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 11 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
, lot nr. AAL 77, który również rzekomo rozbił się nad Pensylwanią, i z których to ponoć właśnie telefonów pasażerowie mogli przeprowadzić rozmowy z ziemią. Otóż drodzy moi ten filmik to bajeczka zmontowana po tylu długich latach od tamtego wydarzenia na użytek różnych wierzących jak komuniści w socjalizm z ludzką twarzą w oficjalną wersję wydarzeń.

?? Bodajze chodzi o lot 93, ktory rozbil sie w pensylwanii... To, ze nie bylo tam telefonow pokladowych, opierasz moze na zdjeciasz szczatkow z tego samolotu?? Masz moze na mysli te zdjecie:

?? Pisanie z sensem... Taaa..
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 11 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun nie osłabiaj mnie. To zdjęcie, które tu prezentujesz jest tyle samo warte, co ten filmik wzięty z youtoube przedstawiający rzekome wnętrze samolotu B757 lot nr AAL 77!!! Czy ty Adun masz tych, którzy zmajstrowali akcję 9/11 za kompletnych debili, którzy nie używają mózgu??? Czy sądzisz, iż rzekome miejsce równie rzekomego upadku tegoż samolotu w Pensylwanii nie zostało odpowiednio wcześniej przygotowane do tego spektaklu, z tego rodzaju gadżetami, jak to, które prezentujesz na tej fotce? To dla Ciebie oczywiście niezbity dowód, ale oficjalne oświadczenie przesłane przez American Airlines do wszystkich linii lotniczych zaledwie kilka dni temu właśnie odnośnie tej kwestii dotyczącej tegoż lotu, to dla Ciebie przyjacielu rzecz niepodobna. I ty twierdzisz, że piszesz z sensem? Jaaasne....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 11 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra napisał:
To dla Ciebie oczywiście niezbity dowód, ale oficjalne oświadczenie przesłane przez American Airlines do wszystkich linii lotniczych zaledwie kilka dni temu właśnie odnośnie tej kwestii dotyczącej tegoż lotu, to dla Ciebie przyjacielu rzecz niepodobna. I ty twierdzisz, że piszesz z sensem? Jaaasne....


Jak bardzo często kłania się kompletna nieznajomość wersji oficjalnej, która nie mówi nic o tym, że używano w locie AA77 telefonów pokładowych:
http://killtown.911review.org/chart.html#phone_calls

A Adun pisał o UA 93 i stamtąd pokazywal zdjęcie. (chyba Wink )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 11 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH napisał:

Jak bardzo często kłania się kompletna nieznajomość wersji oficjalnej, która nie mówi nic o tym, że używano w locie AA77 telefonów pokładowych:
http://killtown.911review.org/chart.html#phone_calls


jak to nie używano:

http://911research.wtc7.net/planes/evidence/calldetail.html

używano na wszystkich lotach, na wykresach podano również z jakich stanowisk dzwoniono, gdyby te dane dotyczyły komórek, jedna osoba nie figurowała by na kilku miejscach

a z komórek też niby dzwoniono, ale to inna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sebasebo




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:10, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:


moja koleżanka opowiadała mi jak jej kumpela dzwoniła po kryjomu z komórki, i w pewnym momencie po starcie samolotu straciła sygnał... i to dość szybko straciła


Już pisalem o tym w temacie o locie 93 ...
Sam osobiscie probowalem dzwonic z telefonu komorkowego podczas 3 godzinnego lotu z Chicago na Floryde ok. 40 razy, zarowno zaraz po starcie, jak tez podczas samego lotu jak rowniez podczas podchodzenia do ladowania - efekt byl zawsze ten sam - wykonanie takiego polaczenia jest niemożliwe!, przypominam ze byl to rok 2008 a nie 2001 no ale coz Adun wie lepiej twierdzac ze niektore rozmowy byly prowadzone z telefonow pokladowych ( co takze jest watpliwe, bo oprocz jednego zdjecia dowodow na to nie ma) a niektore z telefonow komorkowych ale o pewnych sprawach z Adunem i jemu podobnymi po prostu nie ma sensu dyskutowac.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:26, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sebasebo, a jak jest z używaniem "zwykłych" telefonów pokładowych

w innym wątku już wykazywałem że część osób dzwoniła z komórek część jakoby z telefonów pokładowych

część rozmów to zwykła fikcja np. ta z Barbarą Olson... taka sama fikcja i propaganda jak ta z Iracką Dziewicą ratowaną przez komandowsów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sebasebo




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:32, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm niestety nie jestem w stanie ci powiedziec jakim samolotem dokladnie lecialem ( kilka fotek zapodalem w temacie o 93) , ale dla pasazerow nie bylo dostepu do zadnych telefonow pokladowych! Specjalnie pytalem obsluge samolotu czy jest taka mozliwosc, jednak dostalem odpowiedz ( i odnioslem wrazenie ze kiedy o to pytalem to dostalem odpowiedz, ale wygladalo na to ze zadalem pytanie conajmniej abstarkcyjne -0 np. typu czy na pokladzie tego samolotu jest basen i sauna) ze zaden z pasazerow nie ma mozliwosci wykonywania polaczen telefonicznych.

Edit

W sumie podczas moich lotow jakie odbywalem zawsze sie zastanawialem czy latwo by bylo "przejac taki samolot" tzn. sterroryzowac i moje wrazenia sa takie - taki duzy samolot jaki leci z Polski do USA bylo by niezwykle ciezko z powodu duzej ilosci obslugi znajdujacej sie na pokladzie , ktora notabene reaguje na kazde zachowanie ktore lamie regulamin ( np. kiedy ktos wstanie po wyladowaniu a kiedy samolot jeszzce koluje, od razu jest proszony ( trybem rozkazujacym) o powrocenie na miejsce i zapiecie pasow) ponadto trzeba by bylo dokladnie znac plany samolotu ( gdzie co jest) bo dla zwykly pasazer nic praktycznie nie wie, jest od razu kierowany na swoje miejsce i moze powiedzmy wyjsc na chwile do najblizszej ubikacji i tyle) jednak jesli ktos planuje zamach to takie plany ma wyryte na pamiec Wink
Natomiast jesli chodzi o samoloty kursujace po terenach USA to sprawa wydawala mi prostsza, sa to samoloty mniejsze gdzie mozna przejsc od jego konca ( gdzie znajduja sie przewaznie WC oraz gdzie swoja "siedzibe" ma obsluga pasazerow(i sa to przewaznie tylko dwie osoby)az po same drzwi za ktorymi jest juz tylko kabina pilotow), kontrola na lotniskach jest duzo duzo mniej rygorystyczna niz w pierwszym przypadku ktory opisywalem ( raz np. nie zarekwirowano mi w ogole kosmetykow ( zel do golenia, pasta do zebow, perfum itd ) i mialem je caly czas przy sobie jako bagaz podreczny natomiast innym razem zostalo mi to wszystko zabrane wiec zalezy po prostu na kogo sie trafi przy kontroli. Na koniec moge jeszzce dodac ze jak slysze w oficjalnej wersji ze terrorysci sterroryzowali zaloge i pasazerow plastikowymi nozami to ogrania mnie wielki wielki smiech, ja sam zauwazylem ze mozna by bylo tego dokonac wieloma innymi rzeczami , np mozna zamowic sobie dowolna ilosc piweczek albo coli, ktore sa podawane w ..... puszkach a wiadomo jakim ostrym narzedziem moze byc puszka kiedy ja ze tak powiem "otworzymy" pomijam juz fakt ze nie wolno zabrac ze soba do samolotu zapalniczek czy tez zapalek, i tak kiedy mialem pierwsza odprawe - zostaly mi zarekwirowane obie zapalniczki jakie mialem, pozniej sie okazalo ze samolot jest opozniony, wiec wyszedlem w ogole z lotniska, kupilem zapalniczke zapalilem papierosa i odruchowo schowalem ja do kieszeni, kiedy przechodzilem juz druga odprawe ( na bilecie wtedy jest informacja ze powiedzmy pol godziny temu byla juz odprawa) juz nie bylem praktycznie w ogole sprawdzany i w samolocie sie kapnalem ze mam zapalniczke w kieszeni Smile pomijam juz fakt ze mozna np. wziasc sobie zapalniczke zzippo wlozyc do pudelka i powiedziec ze wieziemy prezent i puszcza nas bez problemu i nawet nie sprawdza czy jest "naladowana" benzyna i czy byla uzywana ( tez sparwdzony patent), dlatego islamistom w chustach z nozami plastikowymi od posilkow, ktorzy tym wystraszyli cala zaloge i taka duza ilosc pasazerow jest jedna reakcja - Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem





W 1999 roku niejaki pan Neil Whitehouse został skazany na rok wiezienia za rozmowy na pokladzie Boeinga.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/399932.stm
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nacho66




Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:01, 23 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na temat artykulu o tym nieswornym Panu
Cytat:

Although he made no airborne calls, experts said interference from the phone could have sparked an explosion or affected the plane's navigational systems as it flew at 31,000 feet.

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


9/11: rozmowe telefoniczne z samolotów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile