W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dobre kino SF  
Podobne tematy
Film John Carter14
Film S/f Goście-czyżby do czegoś przygotowywał?7bez ocen
Avatar112
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 31768
Strona: 1, 2, 3 ... 11, 12, 13   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:31, 11 Paź '09   Temat postu: Dobre kino SF Odpowiedz z cytatem

District 9

nowe dzieło Petera Jacksona

District 9 - Official Trailer [HD]
http://www.youtube.com/watch?v=pHihFA8q8xI

District 9 - Official Trailer 2 [HD]
http://www.youtube.com/watch?v=d6PDlMggROA


28 lat temu obcy przybywają na Ziemię. Ludzie oczekują na wrogi atak lub olbrzymi postęp technologiczny. Nic z tych rzeczy. Obcy stają się uchodźcami. Zostają osadzeni w prowizorycznej południowoafrykańskiej dzielnicy - "Dystrykcie 9", póki państwa świata nie zadecydują, co z nimi zrobić. Teraz cierpliwość w związku z sytuacją obcych wyczerpała się. Kontrolę nad nimi zlecono Multi-National United ... więcej


opinie:
Dystrykt S-F Pierwszy raz obejrzałem ściągnięty z neta. Wtedy już wiedziałem, że nie obędzie się bez wizyty w kinie i uczciwe zapłacenie za bilet, twórcy D9 zasłużyli sobie na to by ich wesprzeć w ko ...
Miażdży... Istota człowieczeństwa... Tak samo pusta jak pyszne twierdzenie, że Bóg stworzył ludzi na swe podobieństwo. Istotą człowieczeństwa jest bowiem ból, strach i śmierć. Zawsze tak było. Zawsze ...
Wróciłem z kina... Wytłumaczcie mi dlaczego ten film ma tak wysoką ocenę? Za co? Co jest w nim tak świetnego, o wysokim przesłaniu itp., lub przynajmniej ciekawe? Proszę o kulturalne komentarza, a nie ...
Oskar dla Sharlto Copley`a??? Generalnie nie będę się rozwodził o samym filmie bo kto go obejrzał i ma w sobie choć minimum obiektywnego krytyka filmowego oceni film na przynajmniej 7(!)/10, z naciski ...



mnie trailer rozjebał i dzis chyba wybiore sie do kina .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten film to gniot. Oglądam teraz "inwazję" i zapowiada się całkiem nieźle.

http://filmio.pl/inwazja/
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
piotrek




Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogladalem, fakt lepsze niz wiekoszc produkcji sf ale wciaz nic nadzwyczajnego =p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim przeciwnikom reptylian proponuje obejrzeć to:
http://www.filmweb.pl/f217798/V,1983
Jest to 2 częściowy miniserial lub film. Osobiście nie oglądałem ale mam taki zamiar. Na screenach w internecie widać mordy tych jaszczurek wyglądają dokładnie jak reptylianie. Powstał też normalny serial o tytule "V" a teraz w listopadzie ma wejśc na antene jego odmłodzona wersja. Niedługo zajme się tematem, może jest tam jakiś ukryty przekaz.

Prosze tylko spojrzeć
http://www.imdb.com/media/rm3831011328/tt0086822
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny film, wysoko ponad poziom ostatnich lat. Jest tylko jedna wada, jak zachwyt nad efektami zacznie opadać człowiek się zaczyna zastanawiać po co to było?
Jakąś taką pustką wieje, czegoś brakowało w tej historii... Sporo samemu można sobie dopowiedzieć, ale nie przekonał mnie scenariusz, nawet biorąc pod uwagę że to s-f akcja.
_________________
The storm is coming.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swietny film, na pewno obejrze go niedlugo jeszcze raz
co prawda, moze razic to , ze obcy majac do dyspozycji niesamowita bron godza sie na zycie jak na smietniku, jednak w gruncie rzeczy wiele mozna wytlumaczyc, chociazby tym, ze obcy to obcy i maja inne zwyczaje, moze to im odpowiada?

tak czy inaczej nie ma co zbytnio wnikac w realnosc filmu tylko rozkoszowac sie nie banalna fabula, no bo jak czesto to obcy sa ofiarami a jeden z nich to pierwszoplanowa postac

tworcom gratuluje pomyslu,
efekty sa w ilosci w jakiej powinny, mozna powiedziec, ze jest ich nawet malo, ale to jest tylko na plus, film ma klimat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie sie dziwicie , ze obcy mając technike na wysokim poziomie , dysponujac bronia o wiele bardziej zaawansowaną dali zamknac się w slumsach , i godzili sie na takie traktowanie . A nie pomysleliście że owe " krewetki " stoją wyżej w ewolucji i całkiem inaczej podchodzą do wszystkich kwestii , co dla nas jest kompletnie , niezrozumiałe , ale nie omieszkamy tego wykorzystać .
Peter Jackson pewnie nie przypadkowo wybrał Johanesburg , obcy są tutaj traktowani jak czarni w latach apartheidu , a prawdziwe zagrożenie stanowi wielka korporacja szykujaca mała rzeź .
Jest wiele niedomówień , ale pewnie zostaną wyjasnione w drugiej cześci .
Jesli tak postrzegaja nas obce wysoko rozwiniete cywilizacje to nie dziwie się , że unikaja kontaktów z ludźmi .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak są nazwani obcy......krewetki

jedna wielka lipa
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
pewnie sie dziwicie , ze obcy mając technike na wysokim poziomie , dysponujac bronia o wiele bardziej zaawansowaną dali zamknac się w slumsach , i godzili sie na takie traktowanie . A nie pomysleliście że owe " krewetki " stoją wyżej w ewolucji i całkiem inaczej podchodzą do wszystkich kwestii , co dla nas jest kompletnie , niezrozumiałe , ale nie omieszkamy tego wykorzystać .


owszem jest scena w filmie gdzie ów "krewetki" wykolejają pociąg i narrator tłumaczy to w taki sposób że dla nas jest to tragedia a dla nich to poprostu zabawa.
pozatym na początku filmu była wzmianka o tym że te istoty "krewetki" maja system zbliżony do funkcjonowania owadów społecznych - i że na ów statku który uległ awarii znajdowali się mało rozgarnięci przedstawiciele robotnic/robotników (poza 2 moze dowódcami)

the end napisał:
jak są nazwani obcy......krewetki
jedna wielka lipa


a jak maja byc nazwani skoro wyglądaja jak krewetki a pozatym robia dokłądnei to samo co krewetki - czyli całymi dniami "filtrują" wszystko w około w poszukiwaniu żarcia. poza właśnie tymi bardziej rozgarniętymi którzy szukają czegoś innego;] proste ludzkie skojarzenie uwidaczniajace pewne stereotypowe postrzeganie tak siebie jak i innych

co ciekawe na potrzeby filmu stworzono strone MNU
http://www.multinationalunited.com/

i wreszcie akcja fimu nie toczy sie w hamerykańskiej metropolii tylko afrykańskim johanesburgu - co takze narrator bardzo ładnie podkreśla i logicznie pointuje.
film oceniam bardzo na plus;]

to oczywiście film sf - więc nie nalezy brać tam wszystkiego tak dosłownie. tymbardziej że i sami twórcy filmu podchodzą w niektórych momentach dość żartobliwie do tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest taki film: Armageddon - Countdown: Jerusalem (2009)

Z niespotykaną dotąd gwałtownością na Ziemi dochodzi do serii nagłych i następujących po sobie kataklizmów. Banki i giełdy światowe stają na krawędzi największego w historii kryzysu ekonomicznego. Światowi politycy dążą do zjednoczenia wszystkich narodów w nowej formule określanej jako 'Nowym Porządek Świata'. Ich celem jest porozumienie ze zwaśnionymi od lat stronami: Izraelem i Palestyną. Początkowy sukces nagle przeradza się w konflikt, który grozi globalną wojną. Analityk CIA, Mark Thomson stara się zapobiec wydarzeniom jakie zdają się być opisane na kartach Apokalipsy. [http://torrenty.org/torrent/410476]

W związku z tym zastanawiające jest tylko jedno: w jakim celu masony, które przecież kontrolują kino typu hollywood, przemycają takie rewelacje?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:56, 12 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Propaganda ruszyła. Jest coraz wiecej filmów, które mają na celu przygotowanie nas na możliwe przybycie "obcych" w celu uratowania "wybranych". Im bliżej daty-straszaka 21.12.2012, tym więcej sterowanej histerii również w kinie, pomijam fakt, że niektóre z tych filmów są naprawdę dobre ze względu na ich wykonanie, chodzi mi raczej o pranie muzgu, które wywołują.

"dzień w którym zatrzymała się ziemia"
"inwazja"
"dystrykt 9"
"zapowiedź"
"2012 Doomsday"
"2012"
"nostradamus 2012"
"uderzenie"
"Cloverfiel - Projekt: Monster"
"S.O.S. Ziemia"
"Galerianki" - raczej nie Smile
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:25, 12 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film rewelacyjny, jeden z najlepszych filmów s-f po star wars.

the end: wcale nie nawiązuje do 2012 roku, to jakieś twoje psychiczne urojenia, że wszystko dopasowujesz do tego roku.
_________________
Prawda jest jak tlen, otrzymasz zbyt wiele i się rozchorujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:33, 12 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieciaku co ja napisałem wcześniej:

Cytat:
Propaganda ruszyła. Jest coraz wiecej filmów, które mają na celu przygotowanie nas na możliwe przybycie "obcych" w celu uratowania "wybranych".


i teraz dopasuj to do możliwych projektów związanych z mind control, czytaj kontrola umysłu.

PS. jebać star wars, tylko star trek.
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 12 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oglądałem już dwa razy, film niezły, ale niektórzy chyba zapominają że to tylko film Laughing




Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 12 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

D9 fajny, ale i tak nowy stary star trek mi się bardziej podobał.

The end prawdziwy fan sci-fi nie będzie wybrzydzał czy star trek czy star wars. Oba światy są na tyle wiarygodnie stworzone z wlasną polityką i zawiłościami, że utrzymały się tyle lat.

Jednym z lepszych filmów na temat inwazji był "Dzień niepodległości". To jest taki film, który można oglądać wiele razy i się nie nudzi. W przeciwieństwie do np. "Dnia w którym zatrzymała się ziemia", który był po prostu nudny wg. mnie.

Jednym z ciekawszych filmów były również "znaki". Film ma swego rodzaj specyficzny klimat.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 12 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the end napisał:

Cytat:
Propaganda ruszyła. Jest coraz wiecej filmów, które mają na celu przygotowanie nas na możliwe przybycie "obcych" w celu uratowania "wybranych".


i teraz dopasuj to do możliwych projektów związanych z mind control, czytaj kontrola umysłu.


no to dobrze pisałem, to tylko twoje psychiczne urojenia...

Cytat:
Jednym z ciekawszych filmów były również "znaki". Film ma swego rodzaj specyficzny klimat.


ten film to był dopiero gniot.. Zresztą każdy ma inny gust.

Cytat:
W przeciwieństwie do np. "Dnia w którym zatrzymała się ziemia", który był po prostu nudny wg. mnie.


Mało powiedziane, następny kiczowaty film..
_________________
Prawda jest jak tlen, otrzymasz zbyt wiele i się rozchorujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 12 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oglądałem, szału nie ma..
s-f się skończyło wraz
z Diuną.. :/

niby spoko, jakieś fekty tam są, coś tam rusza ciekawy temat człowieczeństa.
wtf? a może to ludzie są tymi krewetkami;) po jakiejś ptasiej/świńskiej grypie:D

kiedyś chyba były lepsze filmy. albo to ja byłem młodszy:]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 12 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jeszcze kilka słów o filmie Dystrykt 9


... Blomkamp (urodzony w RPA) pod pretekstem opowieści o kosmitach tak naprawdę snuje opowieść o życiu i polityce w Południowej Afryce. Jego film w brutalny, ale też i ironiczny sposób pokazuje narodziny rasizmu i nienawiści oraz obnaża działanie politycznego systemu, w którym wystarczy drobny błąd, aby z przyjaciela zmienić się we wroga. „Dystrykt 9” to także jeden z nielicznych filmów, w których ludzie pokazani się od początku do końca jako niebezpieczne i bezwzględne zwierzęta, zaś główny bohater jak był draniem, tak nim pozostaje (z drobnym ustępstwem, kiedy nie ma innego wyboru i robi coś prawie szlachetnego). Dawno nie było w kinie tak dobrego filmu fantastycznego, który choć opowiada o obcych, jest tak inteligentnie skrojony, że wymyka się jednoznacznym klasyfikacjom gatunkowym. Wielkie brawa dla debiutanta.

Tyle, że, nie wiedzieć czemu, dystrybutor promuje „Dystrykt 9” jako nowe dzieło Petera Jacksona. Twórca „Władcy Pierścieni” był producentem (pilotującym Blomkampa od 4 lat) tego filmu, a nie reżyserem

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/k.....cy,47168,1
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 12 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trailer obejrzalem w kinie przed Oszukac Przeznaczenie 4 3d (uk, no co nic innego nie bylo a tak przynajmniej okulary skroilem) tez sie zachwycilem trailerem 'district 9' mialem isc do niego nawet do kina

ale po przyjechaniu sciaglem z neta i gniot kaszana nie dalo sie go obejrzec dalej niz te 15%.
Ponadto kumpel byl w kinie i tez mowil, ze gorszego filmu nie widzial
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 12 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powyższy temat zasadniczo mogę skwitować jednym wyrazem. obcy Smile
aczkolwiek 5ty element też zajebioza.

efekty w district robią wrażenie, ale to gniot na miarę ET, albo ostatniego indiana jonesa - dzieciom pewnie się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mandarck




Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 12 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 12 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku będą co najmniej 3 warte biletu kinowego filmy:

Moon


2012


Avatar


Pozycja no. 2 konieczna do zobaczenia dla efektów i propagandy Very Happy
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 12 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
powyższy temat zasadniczo mogę skwitować jednym wyrazem. obcy Smile
aczkolwiek 5ty element też zajebioza.

efekty w district robią wrażenie, ale to gniot na miarę ET, albo ostatniego indiana jonesa - dzieciom pewnie się spodoba.


Bimi to jest kwestia gustu, tak samo ja mogę inne filmy skwitować tutaj wymienione że są dla ćwierćinteligentów.
Nie chciałbym nikogo obrazić, ale chyba tylko tacy ludzie tak oczerniają ten film, którzy albo pierwsze 10 minut pooglądali, albo go w ogóle nie rozumieją, to , że film jest o ufoludkach nie można go za to od razu degradować do rangi kiczu.
A jeżeli uważacie, że macie wystarczające argumenty, żeby skwitować ten film to zapraszam tutaj http://www.filmweb.pl/f464478/Dystrykt+9,2009


A Ja czekam na tą produkcję Wink

Ten avatar klimatem przypomina starcraft 2, byłby idealny film, gdyby nie wpakowali tam elfów i smoków...., walki smoków z pojazdami zmechanizowanymi...
_________________
Prawda jest jak tlen, otrzymasz zbyt wiele i się rozchorujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:00, 13 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Avatara musze przyznać, że reklame ma dobrą. Ale tyle obiecują, że oczekiwania ludzi będą bardzo wysokie. Fakt niebieskie elfy jakoś mnie nie zachwycają. Przypomina to bardziej bajkę jakąś.

Bimi ma uczulenie na ufoludki, więc za takimi filmami nie przepada.

Jednak źli obcy pojawiają się w filmach sci-fi już od samego początku kina sci-fi i chyba już tak zostanie.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 13 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja dodam co nieco:
1. Clash of the titans 2010
2. 2012: The War for Souls 2010
3. Metropolis (2010)
4. The Road 2010
5. The Fourth Kind 2009
6. The Men Who Stare at Goats 2010
7. Surrogates 2009
8. Splice 2010
9. Book of Eli 2010
10. The Crazies 2010
11. Predators 2010
12. Daybreakers 2010
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3 ... 11, 12, 13   » 
Strona 1 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dobre kino SF
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile