W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czynnik rh w historii ludzkości  
Podobne tematy
Broń genetyczna2
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 18376
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 24 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:


JAPIERDOLE! Shocked

Laughing

podanie wyglądało obiecująco no i po tym researchu alkohola trudno czuc się zawiedzonym Very Happy

podejrzewasz co ten biedak z Rh+ musiał z nią przezyć?
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcinm




Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 263
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:55, 24 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie wiem czy jestem Rh- czy Rh+, ani jaką mam grupę krwii i w zasadzie chuj mnie to obchodzi. Moja żona jest Rh+, więc nie ma konfliktu serologicznego i to mi wystarczy. Najwyżej szybciej zdechnę jak zajdzie potrzeba podać mi krew Very Happy
Chociaż patrząc na to jakim jestem prymitywem, to chyba wnioski nasuwają się same Very Happy
Z drugiej strony też przeczytałem tą 12 stronnicową "książkę" i wynika z tego tyle, że powinienem być Rh-, bo tylko wulgarne tępe chuje Rh+ odrzucają najprawdziwszą prawdę i nie mogą się pogodzić ze swoim losem podludzi.

P.S.
@Tańcząca,
gdybyś miała jeszcze jakieś ciekawe materiały dot. genomu i broni biologicznej to chętnie poczytam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bohomazy




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 151
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:51, 24 Lut '14   Temat postu: Re: Czynnik rh w historii ludzkości Odpowiedz z cytatem

Bożena33 napisał:
Odpowiedzi na wyżej zadane pytania można znaleźć w dalszej części, ale na mojej stronie. pozdrawiam


Absolutnie nie ma nić na temat tego - jak sensacyjnie ujęłaś wyżej "Ujawnienie informacji, o znaczeniu posiadania Rh minus, może celowo być ukrywane jako prawda bardzo niewygodna dla rządzących i przywódców duchowych."

Gdzie jest wskazany jakikolwiek związek "prawdy o czynniku rh" z rządzącymi politykami?

Proszę o rzeczowe wyjaśnienie w kilku zdaniach, a nie wskazywanie wielotomowych opracowań z których naprawdę niewiele wynika w sprawie zagadnienia wyżej.

Inaczej należy to potraktować jako nierzeczowe wywody o pięknych hasłach i pustej treści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcinm




Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 263
Post zebrał 1.200 mBTC

PostWysłany: 05:26, 24 Lut '14   Temat postu: Re: Czynnik rh w historii ludzkości Odpowiedz z cytatem

Bohomazy napisał:

Proszę o rzeczowe wyjaśnienie w kilku zdaniach, a nie wskazywanie wielotomowych opracowań z których naprawdę niewiele wynika w sprawie zagadnienia wyżej.


To wielotomowe opracowanie ma dokładnie 12 stron Laughing
Jeśli odejmiesz od tych 12 stron okładkę i pierwszą stronę to zostaje 10, a właściwie 9,5 strony bzdetów o Adamitach, Neodytach itp., napisanych w oparciu o przeinaczone zabobony z biblii, a ściślej pół na pół z biblii i apokryfów.

Podrzucę może link do tego słowotoku, gdyby komuś się nie chciało szukać na stronie "Bożenki".
http://www.bozenaszymborska33.pl/ksiazki.....zkosci.pdf

Całość sprowadza się do tego, że jak ktoś jest Rh+ (zwłaszcza mężczyzna), to jest niedojebanym prymitywem, który nie powinien mieć możliwości rozmnażania się, bo nie otrzymał i nie może przekazać "Adamicznej Plazmy", przez co jego dzieci będą prymitywne, wulgarne, zawistne i będą tworzyć przemoc, blabla, chujalala i w ogóle chujowy świat pełen przemocy i zła.
Ale jeśli wysterylizuje się wszystkich Rh+, to na świecie będzie zajebliście, bo potomstwo uzyska "Adamiczną Plazmę", nie będzie chorób i w ogóle utopia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bożena33




Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 27 Lut '14   Temat postu: "Czynnik rh w historii ludzkości" Odpowiedz z cytatem

Jest to moja ostatnia wypowiedź na tym forum, ponieważ do dyskusji włączyły się już trolle. W życiu kieruję się zasadą, będącą parafrazą wypowiedzi Salomona, „nie odpowiadaj chamowi według jego chamstwa, bo się do niego upodobnisz, ale odpowiedz mu tak, aby nie pomyślał sobie, że jest taki kulturalny”. Osoby chore psychicznie i chore umysłowo posiadają dwie cechy szczególne po których można je rozpoznać, bez wdawania się w dyskusje. Mają uszkodzoną wątrobę. Wątrobę uszkadza spożywanie nadmiernych ilości alkoholu, nienawiść i lekarstwa. Ci pierwsi nie umieszczają pełnych nienawiści wpisów w Internecie, bo w tzw. godzinie wątroby od 2 do 4, kiedy to jest najwięcej zapalonych świateł w oknach, leżą pijani. Wątroba chora z nienawiści-trzeźwym- nie pozwala spać od ok 2 do ok 4 w nocy. Wtedy zasiadają do komputerów. Innym znakiem świadczącym o chorobie umysłowej lub psychicznej jest tzw. linia głowy zwana linią mądrości, biegnącej przez środek dłoni. Ma ją każdy. Zaczyna się między kciukiem a palcem wskazującym. Im jest dłuższa i prostsza i im bardziej dochodzi do grzbietu dłoni, tym większej mądrości można się spodziewać po posiadającym taką linię. Im jest krótsza tym mniejszy iloraz inteligencji. Nawet jednocyfrowy iloraz nie jest dowodem na istnienie choroby psychicznej. Gdy linia głowy jest długa, ale skręca od środka dłoni ku dołowi i wbija się w tzw. wzgórze księżyca wtedy wiadomo, że taka osoba jest, albo wkrótce będzie stałym bywalcem oddziału zamkniętego. Tam się nikogo nie leczy, ponieważ psychiatra od swego pacjenta różni się tylko tym, że jeśli nie ma dyżuru, to może się przespać w domu. Najbardziej chorzy z nienawiści to ci, którzy stwierdzają u wszystkich chorobę psychiczną, z wyjątkiem siebie, nie odróżniając choroby umysłowej od psychicznej. Jakby zgodnie z powiedzeniem: „nie ma ludzi zdrowych, są tylko nieprzebadani”. Dla przykładu podam, nienawiść jest chorobą umysłową, depresja jest chorobą psychiczną. Nienawiść jest tą chorobą, która wiedzie do więzienia. U nas chorób umysłowych w żadnym stadium nie tylko nie leczy się, a wręcz przeciwnie podsyca. Ktoś kto tego nie odróżnia sam sobie wystawia świadectwo. Ja nie odczuwam w sobie takiej potrzeby aby wmawiać innym choroby, zwłaszcza psychiczne i umysłowe, bo nie mam z takimi osobami nic wspólnego i nie muszę się w ten sposób dowartościowywać. Nie czerpię z ich chorób korzyści i tacy się do mnie nie zgłaszają. Jeśli są w ogóle tacy chorzy, to jest to ich problem, a nie mój. Z mędrcem i z głupcem nie toczę zwady, bo wiem, że żadnemu nie dam rady. I tego się trzymam. Psy szczekają a karawana idzie naprzód.
„Nie zadawaj się z idiotami jeśli nie jesteś psychiatrą. Oni niefachowcom nie płacą za towarzystwo” Tak napisał St. Jerzy Lec. Psychiatrą ani psychologiem nie jestem. Mam życie poukładane i ciekawe. Linię głowy wyjątkowo długą i prostą, kończącą się aż na grzbiecie dłoni. Pozostawiam Was w towarzystwie wzajemnej adoracji. Potwierdziliście moją hipotezę -za co dziękuję- co było do udowodnienia. Pozdrawiam

I po godzinie wpisów w Internecie można zorientować się co komu wysiadło. (Moje)

Salomon napisał „Nie odpowiadaj głupiemu według jego głupoty, bo się do niego upodobnisz, ale odpowiedz mu tak, żeby nie pomyślał sobie, że jest taki mądry.”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:49, 27 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypierdalaj czubie i nigdy nie wracaj Twisted Evil

Cytat:
Jestem przewodnikiem duchowym, pisarką, egzorcystką, konsultantką i nauczycielką Feng Shui. Na seminariach przekazuję wiedzę i mądrość jak uzdrawiać siebie, uwolnić się od alkoholizmu i innych uzależnień, zmienić relacje międzyludzkie i w rodzinie na harmonijne, podążać drogą światła, miłości, mądrości do domu Ojca Niebieskiego, podnieść świadomość, rozwiązać problemy i kreować własną rzeczywistość.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 27 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
wypierdalaj czubie i nigdy nie wracaj Twisted Evil

Cytat:
Jestem przewodnikiem duchowym, pisarką, egzorcystką, konsultantką i nauczycielką Feng Shui. Na seminariach przekazuję wiedzę i mądrość jak uzdrawiać siebie, uwolnić się od alkoholizmu i innych uzależnień, zmienić relacje międzyludzkie i w rodzinie na harmonijne, podążać drogą światła, miłości, mądrości do domu Ojca Niebieskiego, podnieść świadomość, rozwiązać problemy i kreować własną rzeczywistość.


Widzisz Alkohol, dokąd prowadzi ciebie twoje Rh+? Na pewno nie do domu ojca niebieskiego.
Co, wątroba nie daje spać? No ale mogłeś wytrzymać te 11 minut zanim wybiła 2am w Honolulu. Jak tam ci się zyje?Wink
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcinm




Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 263
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 27 Lut '14   Temat postu: Re: "Czynnik rh w historii ludzkości" Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy jesteś taka popierdolona, czy cechujesz się tylko wspomnianą przez siebie chorobą umysłową.
Również miałem więcej nie pisać w tym temacie, ale Twój post mnie do tego zachęcił aż nadto Very Happy

Mimo deklaracji:
Bożena33 napisał:
Jest to moja ostatnia wypowiedź na tym forum, ponieważ do dyskusji włączyły się już trolle.

liczę jednak na odpowiedź, bo jestem ciekawy co mi wywróży wróżka Bożena.

Bożena33 napisał:
Osoby chore psychicznie i chore umysłowo posiadają dwie cechy szczególne po których można je rozpoznać, bez wdawania się w dyskusje. Mają uszkodzoną wątrobę. Wątrobę uszkadza spożywanie nadmiernych ilości alkoholu, nienawiść i lekarstwa. Ci pierwsi nie umieszczają pełnych nienawiści wpisów w Internecie, bo w tzw. godzinie wątroby od 2 do 4, kiedy to jest najwięcej zapalonych świateł w oknach, leżą pijani. Wątroba chora z nienawiści-trzeźwym- nie pozwala spać od ok 2 do ok 4 w nocy. Wtedy zasiadają do komputerów.

Nie pomyślałaś debilko, że nie wszędzie na ziemi jest ta sama strefa czasowa? Ten fragment świadczy tylko o tym jaka jesteś ograniczona.

Bożena33 napisał:
Innym znakiem świadczącym o chorobie umysłowej lub psychicznej jest tzw. linia głowy zwana linią mądrości, biegnącej przez środek dłoni. Ma ją każdy. Zaczyna się między kciukiem a palcem wskazującym. Im jest dłuższa i prostsza i im bardziej dochodzi do grzbietu dłoni, tym większej mądrości można się spodziewać po posiadającym taką linię. Im jest krótsza tym mniejszy iloraz inteligencji. Nawet jednocyfrowy iloraz nie jest dowodem na istnienie choroby psychicznej. Gdy linia głowy jest długa, ale skręca od środka dłoni ku dołowi i wbija się w tzw. wzgórze księżyca wtedy wiadomo, że taka osoba jest, albo wkrótce będzie stałym bywalcem oddziału zamkniętego.

Wyczytałem w tych ezoterycznych bzdetach o chiromancji, że wzgórze księżyca znajduje się na zewnętrznej części dłoni.
Załączam obrazek pomocniczy (może przyda się do wróżby, o której poniżej):



Bożena33 napisał:
Najbardziej chorzy z nienawiści to ci, którzy stwierdzają u wszystkich chorobę psychiczną, z wyjątkiem siebie, nie odróżniając choroby umysłowej od psychicznej.

Jestem homofobem, nienawidzę pedałów, golę łeb na łyso. Liczy się?


Bożena33 napisał:
Ja nie odczuwam w sobie takiej potrzeby aby wmawiać innym choroby, zwłaszcza psychiczne i umysłowe, bo nie mam z takimi osobami nic wspólnego i nie muszę się w ten sposób dowartościowywać.

A czymże w takim razie jest Twój post, który pozwoliłem sobie cytować? Nie wmawiasz "nadludziom z Rh-", że wszyscy z Rh+ to chore psychicznie, wulgarne prymitywy? Charytatywnie napierdalasz te swoje bzdury i nikt Ci nie płaci za "książki" (niektóre są płatne na tej Twojej stronie), reklamy ze strony internetowej, wykłady dla "nadludzi"?

Bożena33 napisał:
Z mędrcem i z głupcem nie toczę zwady, bo wiem, że żadnemu nie dam rady. I tego się trzymam.

No tak, natrafiłaś na rzeczowe argumenty i sprzeciw wśród "nadludzi" 0 Rh-, więc teoria nie trafiła na podatny grunt, czyli najlepiej spierdalać.
Mam wrażenie, że napisałaś na tym forum tylko i wyłącznie po to, żeby znaleźć kolejnych czytelników swojej strony internetowej i swoich książek, chociaż mogę się mylić.

Pozwolę sobie jeszcze przypomnieć reptiliana ElComendante:
ElComendante napisał:
Nawet gorzej: O Rh-.
Jestem ukrytą opcją żydostwa, reptilian, kosmitów oraz antycznych stowarzyszeń
albo jestem Baskiem Wink

Cuż za dualizm, ja pierdole, "nadczłowiek z Rh-", który otrzymał "Adamiczną Plazmę", a śmieje się z jedynej słusznej teorii.


Bożena33 napisał:
Mam życie poukładane i ciekawe. Linię głowy wyjątkowo długą i prostą, kończącą się aż na grzbiecie dłoni.

No tak, w Twoim świecie jest na pewno fajnie. Też ciekawe, że statystycznemu mieszkańcowi psychiatryka, też się podoba jego życie i jest mu fajnie, tylko nie wie o tym, że jest uciążliwy dla otoczenia.


Aż jeszcze specjalnie pójdę na badanie krwi, żeby ustalić u siebie grupę i czynnik Rh, może lepszą wróżbę przypierdolisz, ale może na razie wystarczy dłoń.
Dobra napierdalaj tą wróżbę, bo umieram z ciekawości.

link do wysokiej rozdzielczości bez kreśleń: http://imgur.com/pACdPPh

P.S.
przy okazji mam długą linię życia, więc długo będę wkurwiał, prawdziwych, dobrych potomków Adamitów, chyba że coś chujowo zrozumiałem z tych ezoterycznych zabobonów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czynnik rh w historii ludzkości
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile