W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pytanie o szczepienia  
Podobne tematy
Czy szczepionki mają sens?694
Szczepionki - oszustwo w Polsce 56
Dzieci nieszczepione nie chorują na Autyzm 49
Pokaz wszystkie podobne tematy (26)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5808
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA, możesz konkretniej sprecyzować, co cię interesuje w kwestii wirusa Ebola i AIDS?
_________________
Staraj się nie dyskutować z debilem, gdyż najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:39, 08 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to była prawda? Może mordowali murzynów, bo im w czymś przeszkadzali. Dlaczego chorujemy na AIDS, dlaczego EBOLA? Może to produkty inżynierów, a może jednak choroby zakaźne są? Nie wiem... Ebola i Aids, czy też wirus Hamburga... podmień sobie te pytania o ospę. O to samo pytam co wcześniej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taxi driver




Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:24, 08 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kółko różańcowe jest bardziej interesujące od userów wypowiadających w tym wątku.
_________________
Brakujące ogniwo między zwierzęciem a człowiekiem to właśnie my.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 08 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To po co na ten temat wchodzisz? Nie masz nic do powiedzenia to się nie wypowiadaj. Temat jest założony przeze mnie dla mnie. Szukam na coś odpowiedzi. Wielu, którzy czytają to forum, a nie mają konta nurtuje to samo pytanie, więc dałem im możliwość dowiedzenia się czegoś.
Ja czekam na jakieś konkretne odpowiedzi. Dane itp. Z góry dzięki za wkład wszystkim, którzy cokolwiek na ten temat wiedzą Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shigella




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 08 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Może mordowali murzynów, bo im w czymś przeszkadzali. Dlaczego chorujemy na AIDS, dlaczego EBOLA? Może to produkty inżynierów, a może jednak choroby zakaźne są? Nie wiem... Ebola i Aids, czy też wirus Hamburga... podmień sobie te pytania o ospę. O to samo pytam co wcześniej Smile


"...przy pomocy szczepionek jest i dalej będzie prowadzona "masowa kontrola pupulacji" w krajach trzeciego świata – eutanazja. W podawanych tam szczepionkach znajdują się hormony towarzyszące ciąży (aby zapobiec zapłodnieniu) albo genetycznie aktywny kwas nukleinowy, plutonium (w celu sterylizacji osobników męskich) Przy pomocy tych środków zostały zatrute całe plemiona. Jeżeli już znajdują się w tych szczepionkach te same neurotoksyny, jak w naszych szczepionkach, to wówczas mają one 100- czy 1000-krotnie silniejszą koncentrację.
Wynikające z tego "skutki uboczne", takie jak: ostra niewydolność wątroby i spowodowany tym krwotok w całym organiźmie zostają wówczas nazywane infekcją spowodowaną wirusem Ebola, Marburg, Krim-Kongo, Lassa, albo AIDS."
http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/in.....Itemid=565
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 08 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje bardzo Shigella . O to mi właśnie chodziło Smile. Dziękuje za konkretną wypowiedź. Temat otwarty na kolejne pytania, mi już żadne nie przychodzą do głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:19, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odnosnie szczepionki na zoltaczka dla dziecka 3 latka.
DOstalem ostatnio list z przychodzni w UK oraz GP byl u mnie w domu jednak mnie nie zastal wiec zostawil kolejny list z prosba o kontakt w sprawei szczepienie mojego dziecka przeciwko zoltaczce B.
Nie wzielo to sie z nikad, gdyz moja partnerka jest nosicielem tej zoltaczki, jednak virus jest nie aktywny, nigdy nie byla chora na zoltaczka (prawdobodbnie odzidziczyla virusa po ojcu), ja rowniez a przeciez moglem sie zarazic.
Normalnie jestem przeciwko szczepienia, ale w tym przypadku jeszcze sie zastanawiam i potrzebuje wiecej info na temat konkretnie tych szczepionek na zoltaczke, czy to tak ze oni poprostu zarazu mi dziecko zoltaczka ???
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:27, 11 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wypowiedzi naukowców w drugiej połowie tego filmiku . Będzie jeszcze ciąg dalszy wypowiedzi pani wirusolog.

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nanook




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 07:52, 08 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://prawy.pl/z-zagranicy2/7432-onz-sterylizuje-kenijki-bez-ich-wiedzy

Cytat:
Kenijscy biskupi oskarżyli dwie agendy ONZ o nielegalne dokonanie sterylizacji milionów dziewcząt i kobiet pod płaszczykiem szczepień przeciwtężcowych, opłacanych przez kenijski rząd. Dowody są niepodważalne.

Zgodnie z opublikowanym oświadczeniem Stowarzyszenia Kenijskich Lekarzy Katolickich, organizacja znalazła we wstrzykiwanej kobietom substancji antygen, który jest odpowiedzialny za poronienia. Ze zgromadzonych danych wynika, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i UNICEF zaordynowały potraktowanie w ten sposób ok. 2,3 mln przyszłych matek. Kenijscy księża katoliccy prowadzą kampanię informacyjną wśród swoich parafianek, aby pod żadnym pozorem nie poddały się szczepieniom.

- Wysłaliśmy sześć próbek z różnych rejonów Kenii do laboratoriów w Afryce Południowej. Obecność antygenu wykryto we wszystkich sześciu przypadkach - poinformował dr Muhame Ngare z Centrum Medycznego w Nairobi. - We wszystkich było HCG - dodał. Jego zdaniem o przypadku nie może być mowy.

- To potwierdziło nasze najgorsze obawy, że kampania WHO nie ma na celu zapobieżenia chorobie tężcowej u noworodków, ale jest świetnie zorganizowaną masową sterylizacją obliczoną na wymuszenie kontroli liczby narodzin - nie krył emocji. Kenijskie Ministerstwo Zdrowia, mimo informacji od lekarzy o zawartości szczepionek, nie wycofało się z ich aplikowania, twierdząc że... "są bezpieczne".

- Dlaczego międzynarodowe organizacje miałyby sterylizować Kenijki? - pytają przedstawiciele rządu, usilnie usiłujący wmówić społeczeństwu, że tę szczepionkę zaleciliby własnym córkom. Brian Clowes z Human Life International odpowiada: "chcą ograniczyć populację, wyludnić kraj i przejąć jego złoża naturalne".

O sprawie nie chce się wypowiadać żadna z organizacji, której lekarze postawili zarzut nieludzkich praktyk. Owo milczenie jest bardziej niż wymowne.
W Afryce rusza organizowana przez WHO kampania szczepień przeciwko wirusowi ebola. Ciekawe, czy którykolwiek z afrykańskich rządów zdecyduje się na sprawdzenie, jaką substancję zamiast szczepionki, wstrzykuje się ich obywatelom?

Julia Nowicka
Źródło: LifeSiteNews
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pytanie o szczepienia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile