W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Cała prawda o szczepieniach H5N1 w Grudziądzu  
Podobne tematy
Czy szczepionki mają sens?694
Szczepionki - oszustwo w Polsce 56
Dzieci nieszczepione nie chorują na Autyzm 49
Pokaz wszystkie podobne tematy (26)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3590
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 14 Kwi '09   Temat postu: Cała prawda o szczepieniach H5N1 w Grudziądzu Odpowiedz z cytatem

Napisałem ten post również w temacie "Szczepionki - oszustwo w Polsce", jednak iż jest to informacja z pierwszej ręki od poszkodowanego postanowiłem napisać ten temat.

Tak się składa, że to oszustwo było w mojej osiedlowej przychodzi lekarskiej w Grudziądzu i jestem bezpośrednio zainteresowaną osobą w tej sprawie. Moja mama podczas kontrolnej wizyty została poinformowana o darmowej szczepionce przeciw grypie (zwykłej) , że za darmo jakaś promocja i żeby skorzystała z okazji bo normalnie trzeba płacić. Niestety skusiła się i zaszczepiła, nie dostała żadnych pieniędzy i totalnie o niczym nie wiedziała.

Kwestia "płacenia" wygląda następująco: sprytni lekarze widzieli, że za wolno idzie szukanie jeleni do szczepienia więc wybrali się do bezdomnych do domu św. Alberta w Grudziądzu, szczepili jedną osobę nawet kilkakrotnie za każdym razem dając jałmużnę na odczepnego, z reguły 5 zł na alkohol. Kwoty te były różne, czasem 5 zł czasem 10 zł, bezdomni pokłócili się między sobą dlaczego tak jest przez co dowiedziała się dyrekcja św. Alberta i zdziwieni postanowili wyjaśnić sprawę.
Kilka osób zmarło, jednak nie wiadomo, czy szczepionki były tego przyczyną, ponieważ liczba zgonów wydawała się w "porządku" w porównaniu rocznym do lat wcześniejszych a powinna być diametrialnie wyższa.

Nagle po kilku miesiącach zadzwonili z przychodni do mojej rodzicielki i powiedzieli, że należy jej się jakieś dofinansowanie na dojazd. Zdziwiona poszła, wciśnięto jej dosłownie bodajże 60 zł za darmo i dali kartkę do podpisania. W ten sposób próbowali zafałszować dokumentację i kłamać, że ludzie wiedzieli i brali pieniądze za to. Po jakimś czasie dostała wezwanie na policję w roli świadka. Przychodnia miała swojego kreta na policji i od razu dzwoniła z groźbami i rozkazami, co ma mówić, że o wszystkim wiedziała ,zarobiła swoje i wszystko było w porządku. Na policji dowiedziała się, że wszyscy inni świadkowie byli zastraszani.

Ani jedna osoba nie wiedziała na co się szczepi, i powszechne gadanie w mediach, że zwykli ludzie byli skuszeni zarobkiem to obrzydliwe wierutne kłamstwo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caly lobbyzm farmaceutyczny sprawil, ze lekarze robia z nas kroliki doswiadczalne i potem bez problemu zasypiaja bo im tak placa, ze sa znieczuleni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bofain: bierz sprawę w swoje ręce, nakręć relację mamy (tak w cieniu), idź z ukrytą kamerą (np z komórki albo z allegro) do tej przychodni, albo postaraj się nagrać ich jak zadzwonią i montuj z tego film na youtuba a my go wypromujemy. tylko tak można pogonić gnoi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:23, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musimy obalić mit lekarza. Lekarza którego należy darzyć zaufaniem.Dochodzi do coraz bardziej absurdalnych sytuacji. Nie tak dawno, syn mojego sąsiada przyniósł ze szkoły zawiadomienie o planowym szczepieniu które odbędzie się w dniu xxyyzz. Sąsiad poszedł do szkoły by dowiedzieć się co to za szczepienie, przeciwko jakiemu wirusowi itd. Jakież było jego zdziwienie kiedy nie potrafiła na to pytanie odpowiedzieć ani szkolna pielęgniarka, ani dyrektor. Pomijam fakt że szkoła nie dysponowała kartą szczepień syna sąsiada... Ręce opadają... pale
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toto




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:49, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkTech napisał:
Musimy obalić mit lekarza. Lekarza którego należy darzyć zaufaniem.


Jeżeli korzystasz z uslugi lekarza to musisz mu w jakiś sposób zaufać. Nie widzę możliwości świadczenia uslug bez elementu zaufania. Inną sprawą jest proces oceny tego co lekarz zrobił, jednak jest to już po fakcie. I dopiero tutaj widzę możliwość oceny pracy lekarza, wcześniej powinieneś mu ufać albo nie korzystać z jego usług.

DarkTech napisał:

Dochodzi do coraz bardziej absurdalnych sytuacji. Nie tak dawno, syn mojego sąsiada przyniósł ze szkoły zawiadomienie o planowym szczepieniu które odbędzie się w dniu xxyyzz. Sąsiad poszedł do szkoły by dowiedzieć się co to za szczepienie, przeciwko jakiemu wirusowi itd. Jakież było jego zdziwienie kiedy nie potrafiła na to pytanie odpowiedzieć ani szkolna pielęgniarka, ani dyrektor. Pomijam fakt że szkoła nie dysponowała kartą szczepień syna sąsiada... Ręce opadają... pale


Chociaż sam nie jestem związany z medycyną ani jakimkolwiek zawodem medycznym, wiem jak wygląda struktura rynku medycznego w Polsce. I za stan rzeczy, jak opisałeś ponosi, odpowiedzialność dyrektor szkoły i pielęgniarka szkolna, która nie zawsze jest uzależniona od lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Cała prawda o szczepieniach H5N1 w Grudziądzu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile