W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Społeczne nieposłuszeństwo  
Podobne tematy
Zmasowany Atak239
Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę199
Zróbmy najazd10bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4061
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:54, 22 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Riviera napisal:
Cytat:
.."Talking loud saying nothing" - wlasnie to robicie.

Dalem propozycje dzialania miesiac temu na forum, NIKT sie nie ustosunkowal,...


Stosunkowo od niedawna jestem na forum i nie wszystkie tematy czytalem, czasami stary temat natchnie mnie to i zdarza sie ze dorzuce swoje 3 grosze.
Pomysl twoj (i twoje wypowiedzi ktore czytalem w innych tematach) swiadcza o twoim zaangazowaniu i zrozumieniu sytuacji w jakiej sie obecnie znajdujemy. Niemniej jednak podchodzisz zbyt optymistycznie do pewnych spraw, lub ze tak powiem niedoceniasz przeciwnika. W temacie
viewtopic.php?t=768&postdays=0&postorder=asc&start=25
napisalem:
Cytat:
....Jak ktos nas wyrzuca gdy wchodzimy drzwiami, to byc moze szukac lepiej innego wejscia, sa jeszcze okna a i dziure mozna zrobic w scianie. Poza tym drogi ktore sa typowo obierane sa zawsze najbardziej pilnowane. A jesli jeszcze sie wezmie pod uwage prawa natury to mozna powiedziec ze:
identyczna akcja w identycznych warunkach daje identyczne efekty. Co oznacz ze oni chca abysmy walczyli na ich terenie akceptujac ich zasady i "ich rodzaj broni". Walczac w ten sposob nie wygramy, owszem bedziemy walczyc, nasze sumienie beda spokojne ale efektow bedzie brak. Moim zdaniem w pierwszej kolejnosci, kazdy z nas powinien sie zapoznac z technikami propagandy. Zrozumiec jak roznosi sie informacja i co decyduje ze dana informacja roznosi sie lub tez ze "umiera smiercia naturalna". wiecej o tym mzna znlezc w ksiazce
The Tipping Point: How Little Things Can Make a Big Difference by Malcolm Gladwell

http://www.amazon.com/Tipping-.....amp;sr=8-1

http://www.amazon.com/gp/reader/0316346624/ref=sib_dp_pt#reader-link

Nigdy nie nalezy zapominac ze zdecydowana wiekszosc ludzi jest naiwna i nic nie rozumie, ale jesli ich sie zlekcewarzy to bedziemy malenka grupka ktora byc moze wszystko wie, ale ktorej nikt nie slucha. Czyli NIC nie zmienimy. Wbrew pozorom nie przez e-mail mozna zmienic poglady innej osoby, najlepsza metoda jest ciagle rozmowa z druga osoba. Nasi przeciwnicy tej metody uzywajom od tysiecy lat bo ona jest skuteczna. Doswiadczenie wykazaly ze miedzy obojetnie jakimi 2 osobami na swiecie jest tylko 7 posrednikow potrzebnych do przekazania np. listu czy wiadomosci. Innymi slowy w tym ludzkim "lancuchu znajomosci" z 7 osob, pierwsza mnie zna osobiscie a siodma ciebie osobiscie.
Genghis Khan i jego cala armia zmiescila by sie na jednym wielkim stadionie olimpijskim, innymi slowy nie byli liczni, ale wygrywali bo uzywali swoich metod walki na ktore przeciwnik nie byl przygotowany. Polecam
Genghis Khan and the Making of the Modern World by Jack Weatherford
http://www.amazon.com/s/ref=nb.....3&y=14

Trzeba ludziom powtarzac:
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.


Owszem marsze i protesty sa bardzo ladne, ale one nic nie zmieniaja wrecz przeciwnie szare owce mysla ze zrobily co mialy zrobic i ze problemy znikna, a tu $%#@ nic z tego, cwaniacy wiedza ze po takiej akcji to tak jak zawor bezpieczenstwa : para wylatuje z gwizdem ze az wszyscy sie ogladajom, ale cisnienie w srodku kociolka spada, a wiec cwaniaki wiedza ze bedzie znowu spokuj po paru pustych obiecankach.
Dla tych co mysla ze mozna zmienic poglady ludzi przez jedna czy dwie ulotki, czy e-mail rade aby oni sprubowali zmienic poglay swoich znajomych czy nawet czlonkow wlasnych rodzin. Wbrew pozorom nie jest to az tak latwe jak wam sie wydaje.
Wiele osob mysli ze aby zmienic poglady innej osoby trzeba im pokazac wiecej faktow, dotyczacych danej sprawy, niemniej jednak moim zdaniem jest to bzdura. Dam przyklad:
Aby przekonac ze nie bylo holocaust wystarczy mi obojetnie jaka ksiazka gloszaca jej istnienie, gdy osoba z ktora dyskutuje potrafi samodzielnie myslec i chce znac prawde. Jednoczesnie mozna pokazywac dziesiatki fimow rewizjonistycznych negujacych istnienie holoco$t i nie miec zadnych rezultatow, gdy ogladaja ja bezmyslne barany.
To samo dotyczy sie 11 wrzesnia , ladowania na ksiezycu i bardzo wielu innych przekretow. Dowodow jest dosyc nawet w oficjalnych zrodlach, tylko trzeba miec odwage aby je widziec. Bo niema bardziej slepych od tych co chca byc slepi.
Nie zapominajcie ze w klamstwie zawsze mozna znalezc prawde, ale w prawdzie nigdy nie znajdziecie klamstwa.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 22 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tylko tyle. Listy to dobry pomysł. Sam ostatnio jeden wysłałem i od roku urzędy mają z nim problem bo odpowiedzieć muszą a już złamali prawo bo mieli na to miesiąc Smile.
Ważne by w liście nie tylko zadać pytanie czy wyrazić oburzenie, ale zastosować sensowną merytoryczną argumentacje. Wtedy w odpowiedzi muszą się do tego ustosunkować a to wymaga myślenia a to z kolei niejednego będzie bolało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 22 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielę się swoim drobnym "śledztwem" i interwencją odnośnie sprawy prof. S.K. Wiąckowskiego i jego kasiązki ' Genetycznie Modyfikowane Organizmy -obietnice i fakty” o czym pisałem we wcześniejszym poście.

Wykonałem trzy telefony i dwa emaile.

Fajna reakcja była w wydawictwie, jakby zabroniono im mówic o tej książce, a w CIoŚ (Centrum Informacji o Srodowisku) pani się wiła, jak węgorz, aby wykręcic sie od odpowiedzi. W ogóle było zdziwienie skąd ja wiem o tej pozycji (nakład tylko 1000 sztuk i bezpłatny).
W końcu wyszło na to, że wydawnictwo i CIoS , tych książek nie mają. Dotarłem do autora, a on przesłał mi namiary na dyrektorów CIoS i wydawnictwa, stwierdzając, że na pewno oni będą wiedzieli, gdzie są w tej chwili ksiązki i co zamierzają z nimi zrobić.
I co najbardziej ciekawe, że telefon za ambasady Wielkiego Brata rzeczywiście był.



Zapraszam na dalsza relację może jutro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 22 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziel się jakimiś namiarami na wydawnictwo, albo autora. Może uda się książkę zdobyć w wersji elektronicznej to i chętnie bym przeczytał a i posunął kilku ludziom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 22 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Namiary masz parę postów wyżej.

Może jutro będe rozmawiał z dyrektorami ww instytucji. Jak nie da rady zdobyć to wiem kto ma parę egzemplarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:15, 23 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisal:
Cytat:
Powiem tylko tyle. Listy to dobry pomysł. Sam ostatnio jeden wysłałem i od roku urzędy mają z nim problem bo odpowiedzieć muszą a już złamali prawo bo mieli na to miesiąc .


Byc moze dobry pomysl, ale brak jakiego kolwiek efektu! ONI OLEWAJA takie listy, a jednoczesnie ty spusciles z siebie nadmiar cisnienia (a mogles wybychnac i narobic im szkod) i przez rok nic nie robiles czekajac az system SAM sie naprawi po twoim liscie.
Co sie tyczy PRAWA to nie badz taki naiwny! To przeciez Rzad Polski po II Wojnie Swiatowej tez byl niezgodny konstytucja, a czy to Czerwonym Bandytom przeszkadzalo?
A ci dzisiejszy to z tej samej bandy pochodza! To chyba latwo zobaczycz, jesli sie tylko chce.

R4S napisal:
Cytat:
Wykonałem trzy telefony i dwa emaile.

Fajna reakcja była w wydawictwie, jakby zabroniono im mówic o tej książce, a w CIoŚ (Centrum Informacji o Srodowisku) pani się wiła, jak węgorz, aby wykręcic sie od odpowiedzi.


To potwierdza co wczesniej napisalem ze najlepsza metoda jest ciagle rozmowa z druga osoba. Gdyby to byl email to pani by go olala, ale w rozmowie nie mogla juz sie slizgac. Mozg tej kobiety musial tyle nawydzielac hormonow stresu ze w ciagu paru minut musiala sie postarzec o co najmniej dziesiec dni. Laughing Gdyby ona codziennie miala chociaz z dziesiec rozmow w tym stylu to albo porzucila by prace po pewnym czasie albo by zaczela inaczej pracowac, bo inaczej wykonczyla by sie psychicznie.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 24 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

9/11 to akurat słaby temat, bo w sumie kogo to obchodzi że amerykanie rozwalili sobie kilka budynków i powiedzieli że to araby ? Mnie to totalnie nie obchodzi bo mnie nie dotyczy.
Lepiej zrobić demonstracje antypodatkową, przeciw publicznej służbie zdrowia albo czemukolwiek co nas dotyka bezpośrednio!
I tak nic nie zrobicie bo wy jesteście zorientowani na pisanie, narzekanie itp. A jeśli nie? to może niech ktoś wysadzi urząd? albo inny rządowy syf? jak nie wiecie jak zrobić materiały wybuchowe to wam mogę podać przepis...
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:59, 24 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o działania uświadamiające w wielu punktach podzielam poglądy Lukupa.

Najlepsze efekty daje rozmowa przeprowadzona spokojnie i rzeczowo z drugą osobą. Trzeba pamiętać, że często 'wywalamy' do góry nogami światopogląd drugiej osoby, więc opanowanie i rzeczowość jest bardzo ważna.
Umiejętność przekazywania treści informacji w odpowiedniej formie również jest b. ważna.

W rozmowie trzeba dostosować formę do poziomu świadomości rozmówcy.
Należy się wykazać sporą empatią.

Ogromnym błędem jest postawa "bo ja wiem lepiej, ja znam PRAWDE - Ty nic nie wiesz; nie znasz PRAWDY" to zraża kompletnie odbiorcę do nas.
Trzeba uważać z własnym ego, które często lubi przejąć inicjatywę i podać się emocjom.
Sam się wiele jeszcze uczę.

To jest cała psychologia i naturalne umiejętności komunikacji oraz empatii.

Jeżeli chodzi o działania uświadamiające, jakieś konstruktywne akcje to jestem za, jednakże najlepiej z ludżmi z którymi się znam i do których mam zaufanie. Dużych grup nie czuję.
Najlepiej działać w swoim rejonie, bo tam potrzebne sa zmiany, wsparcie i ...wasze życie.

Co nie znaczy, że pewnych akcji nie możemy zrobić na skalę globalną. Pewne akcje, a szczególnie informacyjne przy użyciu technologi nam dostępnych są możliwe i jak najbardziej pożadane (uwaga na treść i formę!!!).
Przekaz może dotrzeć do setek tysięcy osób i to tanim sposobem. Kwestia tylko (aż!!!) formy i treści przekazu, aby nie został od razu odrzucony przez odbiorców.

Teraz krótko o mojej małej akcji odnośnie książki GMO - obietnice i fakty.
Tak pokombinowałem, że będę miał tą pozycję.


Możecie to zrobić to samo.
Centrum Informacji O Środowisku po otrzymaniu telefonu z ambasady USA nie zapłaciło Wydawnictwu za wydanie książki.

Centrum Informacji o Środowisku
ul. Wawelska 52/54 00-922 Warszawa
tel. 022 579 22 11 dział techniczny nr tel. 022 579 22 15 odpowiedzialny za publikację;
centrum@cios.gov.pl

Wykonacie 100, 200, 300 telefonów czy faksów w tej sprawie, spowoduje, że Pani zza biurka w końcu powiadomi dyrektora (dotarłem również do nr telefonu do niego- podam jak nic nie poskutkuje) , że trzeba coś zrobić, że trzeba nam społeczeństwu dać jakieś wyjaśnienie, jakąś odpowiedż. Tylko kulturalnie i bez złości.

Możecie nagłośnię tą sprawę do mediów, które znacie. Będzie jazda. Będzie sensacja, która pomoże sprawie. Smakowitym kąskiem informacyjnym jest to, że ambasada USA cenzuruje nam polskie publikacje. . patrz najnowszy NEXUS lub parę postów wyżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 24 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
to może niech ktoś wysadzi urząd? albo inny rządowy syf? jak nie wiecie jak zrobić materiały wybuchowe to wam mogę podać przepis...


zastanów się nad konsekwencjami przez chwilę. To jest woda na ich młyn.
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:09, 25 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R4S napisal:
Cytat:
Trzeba pamiętać, że często 'wywalamy' do góry nogami światopogląd drugiej osoby, więc opanowanie i rzeczowość jest bardzo ważna.

Poniewaz naszym glownym celem powinno byc zmiana poglaow naszego otoczenia, a wiec wazne jest podejscie do sprawy, tak jak na polowaniu, zanim "strzelicie" badzcie pewni ze "cel" jest dobrze namierzony. Chce przez to powiedziec ze jesli przy pierwszej probie wam sie nie uda, to byc moze nie bedzie drugiej okazji. Nie starajcie sie zmieniac poglady innych, ale starajcie sie aby inni sami zmienili poglady, zamiast mowic co maja myslec zmuscie ich do myslenia, postawcie im pytania o ktorych oni nie mysleli.
Jak na przyklad: Dlaczego pomimo niesamowitego wzrostu produkcyjnosci, automatyzacji i postepu technicznego poziom zycia ludzi wcale nie jest lepszy niz 100 lat temu? Czy to jest normalne ze w dzisiejszyc czasach kobiety musza pracowac? Czy dzieci nie byly by szczesliwsze gdyby matka mogla je wychowywac zamiast zlobek czy przedszkole? Gdzie sie podziewaja pieniadze z podatkow? Ile godzin dziennie ludzie pracuja na podatki? Dlaczego pomimo niesamowitego postepu i dostepnych srodkow oraz liczby policji gangsterzy sa coraz silniejsi? Dlaczego niezwalcza sie korupcji? Dlaczego handlarzy narkotykow nikt nie sciga, a sciga sie zwyklych ludzi bo jechali pare kilometrow na godzine za szybko? Czy to jest normalne ze polacy musza jezdzic do pracy za granice? Dlaczego istnieje lichwa? Co by bylo gdyby lichwa stala sie nielegalna? A dlaczego takich pytan nie staiaja w srodkach masowego przekazu? Dlaczego politycy o tym nie mowia? ......Takich pytan jest mnostwo a postawienia pytania nie stawia was w sytuacji kogos kto zmusza innych do zmiany pogladow. Ostatecznie niektore osoby byc moze chca byc baranami, ale niech wiedza ze barany sluza aby je golic a gdy sa malo wydajne to odstawia sie je do rzezni.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 25 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup napisał:
Dlaczego istnieje lichwa? Co by bylo gdyby lichwa stala sie nielegalna?


Lichwa napędza bankowość i system kredytowy. Niegdyś lichwa była całkowicie zakazana. Arystoteles uznawał ją za nienaturalną. Później w średniowieczu uznano, że lichwa jest uzasadniona od środków materialnych (tzn. moralne jest zwrot pożyczonego np. mieszkania z procentem za użytkowanie). Dalej było zakazane pożyczanie 'czystych' pieniędzy na procent. Bez tego bankowość nie miała szans na rozwój. A więc pod koniec średniowiecza podzielono transakcje pieniędzy na 3 możliwości, jedną z nich była 'zapłata w późniejszym terminie' co otworzyło furtkę do procentu i systemu kredytowego. Dzięki temu rozwinęła się przedsiębiorczość, z drugiej strony jednak odsunięto od ekonomii 'poczucie sprawiedliwości'. Nie można jednak nie zaznaczyć, że efektem był niewątpliwie przyspieszony rozwój cywilizacji. Niestety efektem ubocznym po raz kolejny jest bogacenie się najwyższej klasy - klasy bankierów i ubóstwo niższych klas.
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:51, 27 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mashine napisal:
Cytat:
Lichwa napędza bankowość i system kredytowy.

I opoznia rozwoj cywilizacji. W III Rzeszy lichwa byla nielegalna, efekt byl bardzo wyrazny. Ekonomia, produktywnosc, postp, standart zycia obywateli, to wszystko wzroslo duzo wiecej niz w innych krajach.



_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BOJKOT

Cytat:
Kiedy w 1880 Charles C. Boycott odmówił dzierżawcom zmniejszenia czynszu na pewno nie przypuszczał, jak bardzo stanie się sławny. Zarządca irlandzkiego hrabstwa Mayo zapewne mógłby spokojnie przeżyć fakt, że sąsiedzi zaczęli go ostentacyjnie ignorować, ale gdy sprzedawcy w okolicznych sklepach przestali na niego zwracać uwagę, a listonosz odmówił dostarczania listów jedynym wyjściem okazał się odwrót i droga w rodzinne angielskie strony.

Dziś na całym świecie nazwisko Boycott jest synonimem buntu i ostracyzmu wobec działań władz lub firm.

Bojkot rośnie w siłę głównie dzięki internetowej poczcie pantoflowej. Maluczcy mogą się skrzyknąć i masowo wypiąć na podejrzaną ofertę rynkową czy na manipulacje władzy. W Polsce bojkot koncernów nigdy nie osiągnął masowej skali. Na razie raczej to jednostkowe przypadki.
– Piętnujemy żywność genetycznie modyfikowaną (GMO). Wydaliśmy przewodnik, gdzie wyliczyliśmy sieci handlowe sprzedające tego typu produkty i ich producentów. W mediach zrobiło się o tym głośno. Już po tygodniu zgłosił się do nas szef marketingu Biedronki. Podpisał deklarację o niesprzedawaniu produktów z GMO w sieci – mówi Muskat z Greenpeace.

Innym przykładem akcji bojkotującej jakieś wydarzenie może być olimpiada w Chinach. Amnesty International Polska nie chciało w czambuł potępiać Chin oraz sponsorów igrzysk. – Taki bojkot mógłby uderzyć w osoby niemające nic wspólnego z łamaniem praw człowieka – mówiła Monika Deptuła, rzeczniczka organizacji. Przytakiwał jej Mariusz Pleban z Multi Communications. – Właśnie dzięki tym firmom wielu Chińczyków może dzisiaj żyć na przyzwoitym poziomie. Brak pieniędzy i światowej uwagi skutkowałyby biedą, której następstwa mogłyby być niewyobrażalne.

Deptuła dodała, że Amnesty naciskało na polski oddział Coca-Coli, która zdaniem organizacji powinna propagować prawa człowieka. WWF Polska z kolei wywarło presję na producentów proszków. – Pytaliśmy się o powodujące kwitnienie sinic fosforany w ich produktach. Gdy okazało się, że te związki występują w proszku, wpisywaliśmy produkt na internetową listę z apelem o jego niekupowanie. Ale na ogół firmy deklarowały odejście od fosforanów w najbliższym czasie – mówi Anna Piekut z WWF. Wyjątkiem był Procter and Gamble. Koncern za nic nie chciał ujawnić składników proszków, choć trochę zdradziła go własna opinia o tym, że to nie fosforany, lecz odchody wzmagają rozwój sinic. Zmiękł po artykułach zainspirowanych przez WWF.

Źródło: http://www.marketingandmore.pl/search/ar.....Pointer]=2

Czy bojkot w Polsce jest legalny? Prawo nie zabrania podejmowania takich akcji, ale na pewno trzeba uważać, by uniknąć procesów o naruszenie dóbr osobistych itp.


http://mstop.pl/658/zaczelo-sie-w-irlandii/#more-658
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem hakerem, ale sadze ze tacy ludzie mogli by nam pomoc.

Napisanie informacji o NWO w "pigulce" takie najwazniejsze info potwierdzone obecnymi faktami ze swiata, przeslane specjalnym mailem, kotry u odbiorcy sam by sie przesylal dalej do kolejnych osob ze ksiazki adrsowej, w ten sposb ta informacja mogla by dojsc do milionow.
Takie rzeczy juz sie zdalazy tytlko zamiast info byly glupoty lub jakies zarty itp.

W USA jakis czas temu hakerzy wlamali sie do bazy sterujacej wyswietlaniem infomacji dla kierowcow na autostradzie, pozmieniali informacje na texty typu: "uwaga zombi", a gdyby zmaist gluot pisac jakies text nawiazujace do NWO o becnych wydarzen ale inaczej niz to jest pokazene w TV ???

Chyba kazdy z nas slyszal jak hakerzy przejeli jaks strone www rzadowa itp. a zamiast wklejac na taka strone linki do xxx, podac info o NWO, np na stronie tvn24 nie zmeiniac calej strony tylko wkleij zeby sie ludzie nie pokapowali news z nasyzmi informacjami ???

wiem ze to napewno skomplikowane i nielegalne, ale nie jest to niemozliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Społeczne nieposłuszeństwo = "prosty" sposób na nwo:

viewtopic.php?t=3088
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 23 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś woła o pomoc ===========================================================

,,W cieniu wielkiej polityki są robione ruchy które mają na ...

W cieniu wielkiej polityki są robione ruchy które mają na celu wzięcie za twarz wszystkich przeciwników systemu - oto przykład jak Donald posyła do więzienia ludzi niepokornych -

Tu sa linki do sprawy Klaudiusza Wesołka, skazanego na 12 miesięcy za obrazę prokuratora IPN, 19.01 rozpoczął odbywanie kary więzienia
- materiał o nim - http://24l.eu/1i
- materiał w sprawie aresztowania - http://24l.eu/1h


~kj88, 2010-01-23 13:15 ,,=========================================================
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Społeczne nieposłuszeństwo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile