W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę  
Podobne tematy
Zmasowany Atak239
Społeczne nieposłuszeństwo40
Zróbmy najazd10bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 10526
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:17, 28 Cze '08   Temat postu: Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę Odpowiedz z cytatem

Jakie działania podjąć musimy aby nasza wiedza nie wydawała sie dla ludzi dziwna i by byla znana szerokiej publiczności.
Jakie macie pomysły na poszeranie kręgu odbiorców naszej wiedzy i informacji?

Przecież jak wiadomo od powszechności naszej wiedzy zależy nasze zwycięztwo !

Ja uważam ze powinno sie korzystać z metod naszych wrogów, powinniśmy wykorzystywać mechanizmy psychologii, PR i marketingu, np. Marketing partyzancki, przekazy podprogowe.
Po części aby trafić do uśpionych półgłówków musimy używać metod uzywanych w reklamie, mówic językiem do którego zwykłego człowieka przyzwyczaiła telewizja,
Musimy mówic językiem kolorowych magazynów, mtv, i innego gówna , tak prebudzimy ludzi szybciej.

Czy moglibyśmy zdobyc jakims cudem finansowanie naszych dzialań z Carracas, czy to mżonka?, czy jest ktos wśród nas kto mówi po espańolsku?
Czy jest jakieś inne źródło finansowania dostępnedla nas?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 28 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba mówić po kolei.

Na przykład 9/11
Nie można wrzasnąć, że 9/11 to oszustwo, bo cię wezmą za wariata, trzeba najpierw zwracać uwagę na drobne nieścisłości np. jak to możliwe, że wieże WTC się zawaliły tak szybko. Późniekj, że nie ma w sumie żadnych dowodów przeciwko Bin Ladenowi, dopiero potem, jak już się człowieka przekona, zapraszać na to forum, gdzie są rozmowy o reptilianach i 2012.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:28, 29 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o 9/11 to już wiele ludzi w to wierzy. Nagłośniłem to jak i parę innych spraw typu terror USA i znalazło się wielu zwolenników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 29 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filjan napisał:
Jeśli chodzi o 9/11 to już wiele ludzi w to wierzy. Nagłośniłem to jak i parę innych spraw typu terror USA i znalazło się wielu zwolenników.


Jak nagłośniłeś (podaj sposób)? I jakie masz dalsze plany i jak je wykonasz?
Dlaczego nie integrujemynaszych działań?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 29 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe ja uczę się hiszpańskiego. Coś tam umiem ale to jeszcze za mało. Ale maturkę pewnie będę zdawał. Ale co do finansowania z Caracas - odpowiem krótko - to mżonka.

A co do tego akapitu:

Cytat:
a uważam ze powinno sie korzystać z metod naszych wrogów, powinniśmy wykorzystywać mechanizmy psychologii, PR i marketingu, np. Marketing partyzancki, przekazy podprogowe.
Po części aby trafić do uśpionych półgłówków musimy używać metod uzywanych w reklamie, mówic językiem do którego zwykłego człowieka przyzwyczaiła telewizja,
Musimy mówic językiem kolorowych magazynów, mtv, i innego gówna , tak prebudzimy ludzi szybciej.


To to z pewnością nie jest droga do prawdy. Gdy będziemy walczyć tymi samymi metodami to nie będziemy różnić się niczym od naszych wrogów. Znów wygra kłamstwo tyle że inne. Więc takie metody sobie darujmy.
_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 29 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JASNY CELESTYN napisał:

Jak nagłośniłeś (podaj sposób)? I jakie masz dalsze plany i jak je wykonasz?
Dlaczego nie integrujemynaszych działań?


Rozpocząłem parę dyskusji na ateista.pl. Na początku napisałem krótkie teksty o USA i NWO dla żartu, myślałem że mnie wyśmieją, ale okazało się że jest wiele osób które jednak coś wiedzą więc zaczynam tam dyskusję na poważnie.

Poruszałem też te tematy na innych forach, historycy.org itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 29 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

To to z pewnością nie jest droga do prawdy. Gdy będziemy walczyć tymi samymi metodami to nie będziemy różnić się niczym od naszych wrogów. Znów wygra kłamstwo tyle że inne. Więc takie metody sobie darujmy.


jakie kłamstwo?. Prawda tylko podana w łatwiejszej do strawienia formie i formule która zagwarantuje szybszą realizację naszego planu.

Powiem tak jeśli sie nie weźmiemy profesjonalnie do roboty ryzyko że przegramy wyscig jest zdecydowanie wieksze. Trzeba zaczać działac na maksa. Marketing partyzancki czyli hasła-relamy na murach, wlepki,itp... to już włożenie szybszego biegu .
Można też zastosować http://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_wirusowy
Musimy działac jak młodziez za czasów okupacji
(pamietacie tzw. mały sabotaż http://pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82y_sabota%C5%BC)
Tylko co pisać na murach jak nie ma nawet centralnej bazy danych wszytko trzeba sobie godzinami wygrzebywać.
Powinnismy stworzyc w tej dyskusji, HASŁA-SŁOWA KLUCZE które zestawialibyśmy z pisanym ponizej adresem internetowym i bysmy je pisali na murach, przystankach, wlepki naklejali na drzwi marketów i w autobusach itd.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 29 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeżeli o pisanie na murach chodzi wlepki itp to spoko. Nieraz jak mam puszkę w reku to coś tam maznę jakąś kotwice, jebać żydów czy coś.


Ale mechanizmy psychologiczne (jakieś bardziej pro bo wiadomo wszystko oddziałuje), reklama podprogowa itp. to już fe. A partyzantka jak najbardziej.
_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 29 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to trzeba się zorganizować.

A)Trzeba wymyślic wzory haseł rysunków, szablonów do osprejowania.

B)Jakaś strona by sie przydała gdzie bedą linki do wszystkich filmów i artykułów, ale takich ktore niebęda dla nowicjusza za ostre żeby go nieodstraszyć.

C)Trzeba założyć jakieś konto gdzie bedziemy zbierac kasę na działanie. Potem oczywiscie rozreklamowac to konto i zbierac datki ludzi dobrej woli, a jak macie Alternatywny (bo jest obawa inwigilacji) pomysł na finansowanie to ŚMIAŁO PISZCIE

D) PLAN DZIAŁANIA-Wogóle musimy zacząć działać profesjonalnie jak ktos ma pomysły albo ksiązke Kaminskiego o małym sabotazu niech ja doda online.

Co nas tak mało w tej dyskusji, śpicie, nikt za nas nie zrobi tej roboty, a jak nie będziemy profesjonalistami to przegramy , musimy mieć PLANY, LOGARYTM DZIAŁANIA.

JEŚLI MACIE DO DODANIA KOLEJNE PUNKTY to śmiało piszcie.

ps Co do wklejek to wydaje mi się że JABBA jest z NOPu a oni takie wlepki mają wiec on sie w tej sprawie wypowiedział.

Własnie mnie wyrzucili za wklejanie naszego linka all the time do szałtboxa, z mojego forum historia.org Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 29 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nieraz jak mam puszkę w reku to coś tam maznę jakąś kotwice, jebać żydów czy coś. czy coś.



no tak, po przeczytaniu tego ludzie z pewnoscia zaczna sie zstanawiac nad rola zydow i tym co zydzi zlego robia. Confused

ja chcesz juz pisac po scianach to lepiej napisz google zeitgeist, albo inny tytul filmu.

poza tym nie wiem czy pod takimi tekstami dodawales adres forum, bo jesli tak, to tylko je osmieszylbys na wstepie i odstraszyl ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 29 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka moich propozycji nad krotymi myslalem od jakiegos czasu

A) Zmasowany atak uświadamiający na wszelkich portalach tematycznych/newsach w postaci komentarzy zachęcających do myślenia i szukania

B) Własne produkcje na Youtube

C) Molestowanie róznych mediów jak gazety czy tv do poruszenia tematów - ale delikatnie, nie z grubej rury

D)Zmiany na stronie - czyli może nowe podforum zbierające własnie takie inicjatywy,
zredagowanie kilku stron z małym wprowadzeniem i linkami do dyskucji i filmów np 'prawda2.info/nwo' tak żeby łatwo dawac innym takie linki . Oraz upożądkowanie wszystkich filmów z działu Multimedia na jednej stronie bez dyskusji tylko z aktualnymi linkami.


Co do punktu A i C to jak wcześniej już tu pisano trzeba to robić bardzo delikatnie. Nie można odrazu walić że 911=bush tylko spokojnie, nic nie wmawiac tylko bardziej zadawać pytania typu 'czy wiesz że nie znaleziono ani jednego elemetu samolotu w pentagonie? czy wiesz ze.....' tak żeby każdy sam się zainteresował. Trzeba też pamiętać że komentarze na portalach są czesto cenzuorawne więc nie można przeginać. Można udawać że się jest za oficjalną wersją i polecać np filmy które to obalają.

Ważne też jest 'uświadamianie' różnorodnych środowisk np na stronach finansowych pisać o FED , kredytach z powietrza. Na stronach kulitarnych/rolniczych pisac o GMO, na stronach ekologicznych o 'global warming swindle' itp


Bez wandalizmu, bez ostrych haseł. Nikomu nic nie wmawiajmy tylko zmuszjamy do myślenia. Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 29 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ważne też jest 'uświadamianie' różnorodnych środowisk np na stronach finansowych pisać o FED , kredytach z powietrza. Na stronach kulitarnych/rolniczych pisac o GMO, na stronach ekologicznych o 'global warming swindle' itp


Ludzie z tych for będą tak przesiąknięci wpojonym im światopoglądem że w jednorazowej dyskusji nic do nich nie przemówi nic niedotrze, szkoda czasu.
Jedynym rozwiązaniem jest korzystać ze sprawdzonych mechanizmów marketingu wirusowego i partyzanckiego, z metod małego sabotażu...

plotka, napis na murze, grafika, wklejki, naklejki i wszelkie temu podobne
z tych metod trzeba zacząć korzystać

Ludzie zwykłe wklejanie linków, rozmowy naforach nie wiele dadzą , zainteresują ludzi lub nie i to tylko na jakiś czas. Nam potrzeba działania masowego planowego i rozległego w czasie. Napisy na murach naprzykład będą czesto nieusuwane przez wiele lat i ludzie stale przechodzący jakąś trasą codziennie, bedą je widzieć.
W końcu siegną po ten adres. Takich ludzi którzy się oświecą będzie wielu np. 10 tys w miescie 200 tysiecznym, a oni dalej będą podawać te informacje.


Musimy tez przedyskutować strategię i kolejność działań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 29 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiech mnie ogarnia na takie posty jak napisał JASNY CELESTYN
- nasi dziadkowie już od dawna mówią o żydach i masonerii , kto ich słucha?. Są wyśmiewani przez młode pokolenie, bo przed śmiercią słuchają Radia M i klepią paciorki - i są przez to zdyskredytowani . A ty co ? Jestem z forum Prawda2 i tylko prawda, mam pare filmów na temat 911 , NWO i reszczie uwierzcie , uwierzcie bo jak nie to.. to co? koniec świata ? - Jechowi już dawno o tym mówią i jakoś wielkiego poklasku nie widzę. Argumentów nie masz żadnych - nawet jak trawisz na czyjąś ciekawość to tylko na chwile - wróg nie działa od dzisiaj i napewno jest lepiej przygotowany pod każdym względem. A kto sie będzie ośmieszał jak nie będzie brał za to pieniędzy - w sumie 1% nawiedzonych, wiedzących i całej reszty która wie że jest coś nie tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 29 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JASNY CELESTYN napisał:

Ludzie z tych for będą tak przesiąknięci wpojonym im światopoglądem że w jednorazowej dyskusji nic do nich nie przemówi nic niedotrze szkoda czasu.

Jak zaczniesz im wmawiać że są głupi i nie znają prawdy to cie oleją. Jak zaczniesz ich prowokować do myślenia to sami zaczną się w to wkręcać na zaszadzie "sam do tego doszedłem i nikt mi tego nie wmówił"
Cytat:

Jedynym rozwiązaniem jest korzystać ze sprawdzonych mechanizmów marketingu wirusowego i partyzanckiego, z metod małego sabotażu...
plotka, napis na murze, grafika, wklejki, naklejki i wszelkie temu podobne

Na murach są wszędzie napisy typu "widzew to k..." "hwdp". wiec nikt już nie bierze tego na poważnie. Można próbwać bardziej inteligentnie jak np Banksy
http://weburbanist.com/2007/07/19/banksy.....et-artist/
(ironia losu spowodowała że jego anty-korporacyjne grafiki są warte wielke pieniądze i kupują je najbogatsi czyli szefowie wielkich korporacji Wink)
Cytat:

Ludzie zwykłe wklejanie linków rozmowy naforach nie wiele dadzą , zainteresują ludzi lub nie tylko na jakis czas. Nam potrzeba działania masowego planowego i rozległego w czasie.

Wg mnie jest odrotnie. Takie propagowanie na wariata że '911 to NWO' powoduje że na starcie każdy ma cie za wariata. Za to jak tylko zasiejesz w nich ziarno niepewności że świat jest inny niz myśleli spowoduje że będa sami dalej szukać informacji

Celestyn - Jesteś na forum od kilku dni i strzelasz pomysłami na lewo i prawo - krzyczmy ,walczmy, malujmy, portale, sponsorzy, chavez! Idziesz w efektowność a nie efektywność. Jak cie energia rozpiera to porponuje przetłumaczyć jakis film z działu multimedia i wrzucić na googla czt youtuba. Da to 100x lepsze efekty niż smarowanie po ścianach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 29 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co się dowiedzialem to BANKSY jest pseudonimem artyty uliczneg robiącgo graffiti.
a O GRAFFITI pisalem juz wcześniej, podawałem je jako przykład marketingu partyzanckiego.
JESTEM za robieniem takich INTELIGENTNYCH szablonów (do Graffiti), które krążyłyby po Polsce lub każdy sciągnąłby sobie wzór z naszej strony i sporzadzil swój własny.
Jestem za inteligentnie MĄDRZE I KRÓTKO sformuowanymi hasłami pisanymi na murach a nie za czyms w styu hwdp. Za ujęciem myśli w krótkim dowcipnym inteligentnym haśle
np ( to tylko przykład) " czy to zima czy to lato skinek lubi depilator"

A' propos mediów, są one kontrolowane przez rynek, a rynek kontrolują bilderbergowie, jak chcesz je zainteresowac nasza wiedzą?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 30 Cze '08   Temat postu: Re: Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę Odpowiedz z cytatem

JASNY CELESTYN napisał:
Jakie działania podjąć musimy aby nasza wiedza nie wydawała sie dla ludzi dziwna i by byla znana szerokiej publiczności.

Tak, tylko najpierw trzeba mieć wspólny zgodny program, a tutak każdy ma swoje zdania, które się różnią. Jedni są ateistami, inni wierzącymi, jedni wierzą w lądowanie inni nie, jedni widzą wszędzie ufo, inni nie i tak dalej.
Nie wiem na czym ta nasza wspólna wiedza miała by polegać... Smile
Cytat:
Przecież jak wiadomo od powszechności naszej wiedzy zależy nasze zwycięztwo !

Jakie zwycięstwo ? Kogo, czego, kogo, co i o co ? Wink
Czy nie porywasz się z motyką na słońce ?

Cytat:
Ja uważam ze powinno sie korzystać z metod naszych wrogów

Jakich wrogów ? Sami przyjaciele dookoła Smile

Cytat:
powinniśmy wykorzystywać mechanizmy psychologii... przekazy podprogowe.

O... to już zaczyna być ciekawie... Zademonstrujesz może ? Może najpierw sprawdzimy, czy te przekazy działają, zanim je zastosujemy ?! Smile

Cytat:
Po części aby trafić do uśpionych półgłówków musimy używać metod uzywanych w reklamie, mówic językiem do którego zwykłego człowieka przyzwyczaiła telewizja,
Musimy mówic językiem kolorowych magazynów, mtv, i innego gówna , tak prebudzimy ludzi szybciej.

Jeżeli ktoś jest głupi i śpi, to jak się przebudzi zrobi się mądry ?...

A jeżeli chce się walczyć najpierw trzeba wiedzieć z kim i o co. Jak się tego nie wie, to będzie trudno... Smile

Cytat:
W końcu siegną po ten adres. Takich ludzi którzy się oświecą będzie wielu np. 10 tys w miescie 200 tysiecznym, a oni dalej będą podawać te informacje.

To rozwalą Bimiemu bazę danych, i zamulą serwer, i będzie posprzątane... Smile
Ale czym oświecą ? Bo nie rozumiem, czy się przebudzą, czy oświecą, czym się różni przebudzenie od oświecenia, ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 30 Cze '08   Temat postu: nie spimy Odpowiedz z cytatem

jasny celestyn, napisal: "co nas tak malo w tej dyskusji, spicie, nikt za nie zrobi tej roboty"

Doceniam twoj entuzjazm i wole walki jasny ale nie mysl ze jestes jedyny. Wiekszosc ludzi ktorzy wiedzą co to nwo czy illuminati chce sie tą wiedza podzielic i robi to tak jak potrafi, nawet jesli nie ma ich w tym wątku.

- gazeta papierowa - wymaga albo sporej kasy albo sporo ludzi, na tym etapie uwazam ze to ciezki orzech
- rozglosnia radiowa, albo audycje. Krajowa rada radiofoni i telewizji jest dzisiejsza wersja cenzury, nie probowalem ale moze byc ciezko dostac koncecje, plus kasa pewnie wymagana.
- ulotki, stickery - zabieram sie za wydrukowanie takich i przyklejenie sobie gdzies na samochod
- tlumaczenie ksiazek, np "bilderberger group" - nei pamietam czy taki jest dokladnie tytul. (osobiscie mam w planach przetlumaczenie czegos, jednak ciagle czasu malo)
- informacje "budzące" na popularnych portalach. np "9/11 to robota ludzi z wewnatrz, zerknijcie na painful deceptions" - robie od czasu do czasu: onet.pl, pytamy.interia.pl

trzeba tez pamietac ze nic na sile, jak ktos woli czerwone tabletki to za nic go nie obudzimy, nie ma co tracic energii tylko rozmawiac z tymi ktorzy chca sluchac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:56, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JASNY CELESTYN napisał:
Jestem za inteligentnie MĄDRZE I KRÓTKO sformuowanymi hasłami pisanymi na murach a nie za czyms w styu hwdp.....
A' propos mediów, są one kontrolowane przez rynek, a rynek kontrolują bilderbergowie, jak chcesz je zainteresowac nasza wiedzą?.


W większości tematów jak 911, NWO, GMO itp nie da się tego przekazać jednym hasłem bo to nie jest prosta sprawa. Ale możesz próbować. Ja pówtórze tylko że dużo lepsze jest np tłumaczenie i promowanie filmów. Zeigeist dzięki tłumaczeniu KFI był omawiany chyba na każdym możliwym forum w internecie -zobacz mój post na 'Zróbmy najazd'. Nie wiem czy jesteś w stanie zrobić szablon który by to samo przekazał.

A co do mediów to nie jest tak źle - o 911 pisało np NIE, Przekrój, Focus. 'loose change' był dodany do 'kropkiTV'. o GMO pisze 'Nasz dziennik'. Plannette daje dużo dobrych filmów, a np BBC zrobił film o globalnym ociepleniu także jest kogo atakować żeby poruszył nowe tematy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:10, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnosnie pomysłu robienia przemawiających grafik
Cytat:
Nie wiem czy jesteś w stanie zrobić szablon który by to samo przekazał.

na forum jest 500 pare osób są wśród nich napewno talenty plastyczne. Moglibysmy przeciez zrobic jakis konkurs na najlepszy projekt LUB COŚ W TYM STYLU.
Poza tym jakby był standardowy wzór, to ludziom by się łatwo kojarzył.
Gryfów, Starogard, Lublin wszedzie taki sam, czlowiek szedłby i nagle widzi nasza grafikę i co? wie ze ktos czuwa pracuje !
Jak jeszcze nie wie nad czym to wielokrotne zobaczenie tego samego wzoru bardziej jeszce zainteresuje go do obczajenia o co chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazanie po murach to zupełnie nieskuteczna metoda. Partyzantka tego typu będzie dobra może jak na ulicach będzie "police state". Wtedy wszyscy będą łapali o co chodzi. Logo "Polski Walczącej" nie znaczyłoby wiele wcześniej przed rozpoczęciem wojny. Dopiero później nabrało swojej symboliki. Tak samo będzie i z tymi proponowanymi przez Ciebie graffiti. Zrobią więcej złego niż dobrego.

Rzeczywiście lepiej promować filmy. Na początek związane z 911, czy złodziejskim systemem bankowym - Money as Debt. Szczególnie ten drugi jest dobry. Ludzie intuicyjnie czują, że banki ich robią w bambuko i nawet na forach inwestycyjnych osoby zainteresowane nieco tematyką finansową szybko łapią mechanizm w jaki system bankowy nas okrada. Myślę, że to jest najlepsze. Przede wszystkim jest to "teoria spiskowa", która wielu jest w stanie łyknąć, podobnie jak 911. Dopiero po tym można przechodzić na wyższy poziom typu elita banków centralnych chce ludzi kredytowo zniewolić i wprowadzić im chipy do rozliczeń. Totalitarny Rząd Światowy itp. aspekty New World Order.

Twój pomysł z ze zrobieniem strony będącej swego rodzaju magazynem materiałów do walki z NWO jest jak najbardziej słuszny. Ja cały czas mówię o tym abyśmy zebrali dobrej jakości, przekonywujące i otwierające oczy teksty, które można wklejać jako komentarze do wiadomości na portalach. Tutaj też się pojawia viralny efekt i często sami komentujący ten post wklejają go ponownie. Zorganizowana akcja internetowych wklejaczy tego typu treści zrobi więcej niż wlepki w autobusach. Nazwijmy to też wlepakrstwem ale na virtualnych murach Smile. I tak najlepiej byłoby zlecić wykonanie viralnego marketingu jakiejś profesjonalnej agencji reklamowej, która za pieniądze zrobiłaby skuteczny projekt np. antyNWO animację flashową mającą szansę być "wirusowo" rozsyłaną między ludzmi. Tylko, że to są wydatki i narazie takie rozwiązania pozostają jedynie w sferze wyobraźni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kraken




Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym odnieść się króciutko do jednego tekstu JASNEGO CELESTYNA:
Cytat:
C)Trzeba założyć jakieś konto gdzie bedziemy zbierac kasę na działanie. Potem oczywiscie rozreklamowac to konto i zbierac datki ludzi dobrej woli, a jak macie Alternatywny (bo jest obawa inwigilacji) pomysł na finansowanie to ŚMIAŁO PISZCIE


A u kogo to konto założysz? Walczyć z systemem jednocześnie go finansując?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@goldbug dobry tok myślenia. Ludzie muszą poznawać prawdę drogą dedukcji - od szczegółu do ogółu. Najpierw zainteresujmy ludzi poszczególnymi aspektami, potem pomóżmy trochę im złożyć to do kupy - czyli w NWO.


Ludzie interesujący się jakąś dziedziną łatwiej zainteresują się oszustwami i manipulacjami w ich dziedzinie. Potem dopiero dojdą do tego że to wszystko jest ze sobą powiązane. Bo tak prosto z mostu to zbyt dużo jak na jeden raz. Zwykły człowiek tego nie dźwignie.


Wszak

Murphy napisał:
Człowiek czasami potyka się o prawdę, ale w większości przypadków podnosi się i idzie dalej...

_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcecie zrobić coś już teraz?

Zacznijcie tłumaczyć filmy i strony takie jak ta:
viewtopic.php?p=42701#42701

Co do pieniędzy to można by zorganizować system punktowy. Punkty będzie się otrzymywało za tłumaczenie stron, robienie do nich grafiki, animacji, filmów, audio... Kto więcej punktów zbierze ten będzie miał większy udział w przychodach z reklam na stronie lub otrzyma w tej samej kwocie ekwiwalent w postaci np. płyt CD/DVD do rozdawania znajomym. To taki dodatkowy system motywacyjny gdyby komuś sama świadomość, że ratuje siebie i swoich najbliższych przed komorą gazową to było za mało. Cool
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasny Celestyn wiesz jaki jest problem z tym, że byś próbował ludzi uświadomić i głosić prawdę? Z tym, że szybko by nas zrąbali w TV i stracilibyśmy autorytet. Jak stracisz autorytet to Ci nikt nie uwierzy.

Nie ma sensu uświadamianie ludzi w to i tamto, bo prowadzi to tylko do kłótni. Próbowałem już na setki sposobów. Spokojnie przedstawiałem dowody i i tak nie uwierzyli. Powtarzali tylko regułki ze szkoły. Przykładowo rozmawiałem ze studentką biologii o fluorkach i ciągle powtarzała "fluor wzmacnia zęby, gdyby nie był dodawany ludziom by sie zęby sypały z powodu małej ilości fluoru". A ja na to, że tego fluoru w zębach potrzeba niewiele i w pożywieniu jest go mnóstwo, że jest to pierwiastek potrzebny człowiekowi w ilościach śladowych, a dodawany jest tu i tam. Po za tym nadmiar jest gorszy od niedoboru co każdy lekarz Wam powie. Na to dostawałem inną regułkę, która brzmiała "fluor uczestniczy w konstruowaniu szkliwa zębnego". Null myślenia, nie obrażając koleżankę, bo ją bardzo lubię Razz. Inny przykład z dzisiaj w sumie. Próbowałem koledze wytłumaczyć, że topnienie się lodowców arktyki nie podwyższa poziomu wody... tu to była już masakra, ale opowiadać nie będę Very Happy. W rezultacie w tych dwóch przykładach nikt nie uwierzył... Takich przykładów mógłbym powielać. W tych wypadkach nie posiadałem autorytetu, gdyż to byli rówieśnicy lub studiujący ze mną, więc na nic było moje gadanie. Na uczelni ocenami nie biję na łeb na szyję raczej jestem przeciętny stąd brak autorytetu. Niektórym ludziom udawało mi sie otworzyć oczy, ale to znikome myślące przypadki, które lubią wdawać się w dyskusje intelektualne.
Posiadanie autorytetu to potęga.
Jakbyś wystąpił w TV jako DR coś tam to może części ludzi otwarłyby oczy, ale i tak szybko by Cię zamknęli. Ta machina działa świetnie, zacytuję "robią to cholernie dobrze", dlatego jak to pewien illuminat powiedział cytując słowa Jezusa "szukajcie, a znajdziecie". Jak ktoś nie szuka to znaczy, że nie myśli, więc sam z własnej woli poddaje sie truciu etc.

Wywalanie wywodów ludowi na nic się nie zda, bo ludzie mają utarte światopoglądy i na nic Twoje wysiłki. A czytać będą tylko to co ich interesuje... Jak zobaczą stronkę o przekrętach i tajemnicach świata to pewnie ją przełączą... Jedynie mass media, ale tam Cię szybko zamkną... Jeśli ktoś będzie chciał znać prawdę to ją pozna i tyle:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:59, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie niestety mają taki pogląd że telewizja=prawda, interent=oszołomy. Ja jak próbuje komus przekazać wiedzę to spokojnie zaczynam od filmów produkowanych i puszczenych przez duże stacje np BBC ('global warming swindle') albo filmy nagrane z Planette. Ten znaczek w rogu ekranu zawsze podnosi wiarygodność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile