W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Żenujący poziom tego forum  
Podobne tematy
To forum realizuje plan Iluminatów115
Przestańcie się wikłać22
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 11561
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To powiedz, jaka wybitna postać była w opozycji do polityki ZSRR i nie dostała po dupce od matuszki rosiji?
Ja nie oceniam Stalina i działania po powiedzmy 50tym roku. Chodzi o to co się działa z tymi, którzy wrócili po IIWŚ do Polski.

Cytat:
ty korelacji nie dostrzegasz bo patrzysz wyrywkowo. sprawa nie jest czarno-biała, bo przecież KK to nie jedyny czynnik. Ale można powiedzieć że tam gdzie kościoła nie ma powinno być dużo lepiej, a tam gdzie jest to raczej kicha. Ale to nie tak działa: to nie jest żadna korelacja. to jedynie kwestia zrozumienia czym kościół jest, skąd się wziął , i że jego cele i priorytety są absolutnie rozbieżne z polską racją stanu. Korelacja nie jest prosta i nie na tej zasadzie że jak kościół jest to już jest źle. nie. może być całkiem nieźle - np. tak jak w USA, o ile można powiedzieć że tam jest dobrze... a przecież amerykanie są nieźle przez kościół omamieni. Jeśli w ameryce jest dobrze pomimo istnienia kościoła, to byłoby jeszcze lepiej gdyby w ogóle tam nie istniał. W chinach rola kościoła jest podobno ograniczona i jest źle. gorzej niż w usa. ale poczekamy, zobaczymy... jak to naprawdę jest.


To nie ma znaczenia.
Co ze Szwajcarią,
A czemu w Czechach nie ma dobrobytu?

Dzisiaj to jest używane tylko do tego, żeby jedna strona walczyła z drugą. Tak jak np. ja z Tobą, marnujemy energie, czujesz? Gdzie 2 się kłóci 3 korzysta. Zawsze jak są 2 przeciwstawne siły szukaj tego 3ciego, który zyskuje.

Lepiej znaleźć coś co może zostać zasilone przeze mnie i przez Ciebie, bo jest oczywiste niż skupiać się na rzeczach gdzie jest odmienne zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jbravo




Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak reszta userów tego forum ale jak ja widzę, że dyskusja jest prowadzona na jakiś konkretny temat i każdy pisze w miarę rzeczowo to wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, nauczyć od bardziej rozwiniętych od siebie osób. Nie widzę innego celu w zakładaniu takiego wątku jak chęć odegrania się na adminie za coś lub świadoma działalność wywrotowa mająca na celu zniechęcenie nowych, starych do odwiedzania tego forum. Zazdrość, nienawiść, zło w czystej postaci? Tracicie czas ludzie. Nie lepiej skupić się na obalaniu lub podtrzymywaniu konkretnych tez na tematy, które coś mogą nam wszystkim dać? Ok. Może macie trochę wolnego czasu i lubicie komuś wrzucać Razz ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
marnujemy energie, czujesz?


nie czuje. ja nie marnuje, jeśli choć jedna osoba się zastanowi i zacznie dociekać sensu to nie mam poczucia zmarnowanej energii.

Cytat:
Zawsze jak są 2 przeciwstawne siły szukaj tego 3ciego, który zyskuje.


pierdzielisz. sam se szukaj. jest obóz nasz: indoktrynowanego i omamionego społeczeństwa; zwykłych ludzi, i jest obóz ich: masonerii, iluminatów, obamy, natanka, KK, telewizji, Nycza, niesiołowskiego, palikota i busha seniora z brzezińskim jako podwykonawcą. Oni zyskują - my tracimy, my zyskujemy - oni tracą. KPW? Nie ma żadnego trzeciego.

Cytat:
To powiedz, jaka wybitna postać była w opozycji do polityki ZSRR i nie dostała po dupce od matuszki rosiji?


Gada się z tobą jak z dupą. Wybitna postać i w opozycji? Nie znam. Ale czuje różnice między trockim albo Leninem, tą mendą żydowską, a poczciwym Stalinem albo Marksem.
Jak ktoś mógł być w opozycji do komunizmu i być jednocześnie wybitną postacią? - czyli co? W opozycji do dobrobytu, w opozycji do pomyślności, w opozycji do wzajemnej współpracy i pomocy. I to miałaby być wybitna postać? Schizofrenia cię męczy. Kapitanie kończę rozmowę z tobą bo jesteś ciężki typ. Zawracasz mi dupę. Ja cię na siłę z żydowskiego bagna za uszy wyciągać nie będę. Chcesz sam dochodź i sprawdzaj, bo mnie już dyskusja z tobą męczy...
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To czym Ty mówisz to koń a ja mówię zobacz jeźdźca.
Bo lepiej ściągnąć jeźdźca i mieć konia dla siebie niż kierować strzały w konia.
Jeździec ucieknie i wróci na nowym rumaku.

Dziękuje za cierpliwość Smile. Nie musisz mnie obrażać, to nie działa.

Z opozycji chodziło mi o tych, co uciekli z Polski i wrócili po końcu wojny i nie zostali dojechani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monstrumis




Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Kościół katolicki aktywnie uczestniczył w rozkradaniu polskiego majątku narodowego, wspierał bandycką "Solidarność", obalał PRL i tzw. komunę.

Zgadzam się z tym, władze naszego kościoła nieświadomie dały się wpuścić w kanał cwaniaczkom z USA. Później Soros utworzył plan Balcerowicza i przejęcie kraju poszło jak po maśle.

Do tych "win" kościoła dodałbym jeszcze rozwinięcie kultu matriarchalnego, który tak naprawdę jest przyczyną polskiej biedy i niewykorzystanych szans. Zauważcie, że mapa ekonomiczna państw chrześcijańskich jest zbieżna z mapą religijną. Bieda w każdym kraju jest wprost proporcjonalna do udziału matriarchatu w religii.

chemicloo napisał:
Kościół katolicki to debilne celebry dla idiotów, przymuszanie dzieci do uczestnictwa we mszach, w komuniach, w spowiedziach! - to sekciarska indoktrynacja głupotą, absolutnie bezproduktywna i rodząca depresję w społeczeństwie, wypaczająca młode umysły. Pamiętam to ze swojego doświadczenia i nikomu tego nie życzę... Kościół katolicki, poprzez ogłupionych rodziców, którzy boją się z kolei swych starych teściów, jest przyczyną zjebanego dzieciństwa.

Z tym troszeczkę pojechałeś, bo na równi z kościołem powinieneś postawić edukację, która na poziomie podstawowym i gimnazjalnym najczęściej zabrania samodzielnego myślenia produkując współczesnych niewolników. Zawsze jest jakiś system społeczny i nie może nie być systemu. Nawet w kulturach prymitywnych mały chłopak może mieć pretensję do starszyzny, że każe mu chodzić na polowania i wymusza respekt dla niezrozumiałych zasad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trzaciul
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 22:32, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze tak: harz4 w polsce jest w niejednym domu, uwzgledniajac bezrobocie mlodych i ich matki co podcieraja dupska starym niemrom?

reszta jak stala tak stala po bramach i przychodnich kieszeniach, nie znajdziesz dla nich recepty. oni jej nie potrzebuja a ty @ nemo nie masz zycia jak chcesz sie troszczyc o dobro ogolu.

nie zapominajcie ze dla nas no jako narodu heh, to tez kurwa wiele slow jest abstrakcja, nie jestesmy madrzejsi, wiesz "moja krew" jest i twoja. nie ma co pierdolic.

jprawda jest taka ze jako ludzie to jestesmy szczurami, adaptujemy sie do zastalych warunkow albo zdychamy, a ze zdychac nie chcemy to jeszcze zyjemy, walczymy, mamy wyjebane w polityke.

ladnie swoja droga was tu admin zjezdza, hehehe pomyslec ze stare kurwa huje siedza przed monitorem i sie wzruszaja czekaniem na zabawke w czyjejs piaskownicy. ja rozumiem ze po grzybach mozna troche odjechac, ale wy kurwa przebijacie swoja paranoja wszystkie kurwa granice glupoty. hehehe


hiehehehe

ten baran bimi sie kurwa brechta jak wy jeczycie o brak huja do dupy.

pies jebal ta szopke, naiwniakow i kolka wzajemnego wsparcia, pierdolic to forum, jebac milf-fanty policje urzedy sady i wszystkie kurwa instytucje stworzone na potrzebe naszego narzekania.

albo jestesmy wolni albo nie.

albo jestesmy falszywi albo szczerzy, wiedza nie ma nic tu it, ja wiem po ktorej stronie stoje i nie mam potrzeby spierania sie o to, a wy?
Powrót do góry
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


jeszcze trzecia część...

Cytat:
Nawet w kulturach prymitywnych mały chłopak może mieć pretensję do starszyzny, że każe mu chodzić na polowania i wymusza respekt dla niezrozumiałych zasad.


jeśli tak zaczniemy to analizować, niechybnie otrzemy się o kwestię użyteczności... otóż celebry kościelne są absolutnie pozbawione użyteczności pozytywnej (w kontekście tego filmiku co go wkleiłem), a nakazy starszyzny w plemieniu miały przynajmniej jakiś konkretny cel lub naukę. Msza święta to po prostu stracony czas. No niestety. A przy szamańskich tańcach można sobie było chociaż poskakać nad ogniskiem, albo posłuchać przyjemnego zawodzenia i bicia bębnów. Przy tym żydowski śpiew kapłana trzymającego hostię to horror dla uszu.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[youtube][/youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3dJjAly_rys[youtube]

To nie jest tak Smile,
nawet jak któryś ksiądz próbuje mówić z sensem i mu to wychodzi to się go wywala albo ma problemy. Ten Pan z wyżej:
Ja bym to zrobił tak, poszedłbym do swojego proboszcza i powiedział mu, że od dzisiaj ja mam kazanie w niedziele. A jak się nie zgodzi to użyje się mocniejszych argumentów i sprawa załatwiona.

http://rebelya.pl/forum/watek/60355/

Witam

czy ktos wie co jest z Ojcem Fabianem B. , jezuita i wspanialym kaplanem, autora m.in. "Jestem legenda" swietnego audiobooka ??
Podobno w listopadzie zostal przez prowincjala ojca Wojciecha Ziolka oblozony kara suspensy, wie ktos cos wiecej ??
W dniu 7 grudnia pojawil sie w Gazecie Krakowskiej artykul na jego temat "Na kazaniach gromadził tłumy. Gdzie teraz jest o. Fabian Błaszkiewicz? "
Wiecej tutaj: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/71.....,t,sa.html



Cytat:
@ nemo nie masz zycia jak chcesz sie troszczyc o dobro ogolu.

A moje życie jest moje i robię co z nim chce. Sukces to trafianie w to co się celuje - ja zawsze trafiam.

Admin nie może nikogo zjechać, bo wartość jego wypowiedzi kwalifikowana jest przez wszystkich na 0.
Każdą wypowiedzią potwierdza tylko własny poziomi[/youtube]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Źle mi się wstawiło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trzaciul
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 23:34, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma swietosci. kazdy na swoj sposob buduje jej obraz brandzlujac sie potem, swietosc to wyskrobany plod maloletniej narkomanki ktora to predzej czy pozniej bedzie trafiona.

mozna w tym wiadrze z plodami grzebac, mieszac, mozna pewnie i z niego zrec, ale ja tam osobiscie opowiadam sie za surwiwalem w ktorym szczere nie wiem jest lepsze niz tysiac innych slow.
Powrót do góry
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On powiedział to samo Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:15, 10 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nemo:
Cytat:
On powiedział to samo


no, wreszcie! uciąłeś trzaciuulowe gadanie, gładko i skutecznie. To pierwsza sensowna i trafiająca w sedno wypowiedź z twojej strony, kapitanie, którą dostrzegam. A już się bałem że w tak pięknych okolicznościach tematu rozpocznie się jakaś bezsensowna wymiana ciosów na temat kurwa świętości tym razem.. jeszcze tego by tu brakowało, a trzaciulowi widocznie o to tylko chodziło. Dziś trol bez kolacji ostał.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:22, 10 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile jak Ty lubisz dopiekać.

Upieczemy wielką pizzoche, taką, że wszyscy się najedzą Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:23, 10 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monstrumis napisal:
Cytat:
Akurat moi ojcowie zwalczali rządy parobków wstawionych na urząd przez Armię Czerwoną. Zwalczali ten sam sposób myślenia: nie ważne jak, kto i co, ważne aby "diengi dla mienja było".

a ja tam nie wiem co robili moi ojcowie i w sumie malo mnie to obchodzi. teraz jest teraz, a wtedy bylo wtedy. nie uwazam tez abym reprezentowal sposob myslenia o ktorym wspomniales, wrecz przeciwnie - po prostu nienawidze rzadu naszego panstwa, partii politycznych, wszystkich tych zaklamanych, sprzedajnych gnoi ktorzy wlasnie mysla tylko o swoich pieniadzach a powinni dbac o interesy tzw. 'zwyklego obywatela'. dlatego wlasnie uwazam ze najprostszy sposob na ukrocenie im koryta to demontaz tego chujowego panstwa, ktory de facto i tak juz nastapil. likwidacja cyrku na wiejskiej to w obecnej sytuacji jedynie czysta kosmetyka.

co do drugiej czesci twojej wypowiedzi to niestety nigdzie stad nie wyjade i bede tu gnil. nienawidze tego panstwa ale tu jestem u siebie i nie zamierzam czuc sie rownie chujowo tyle ze z innych powodow gdzie indziej. po prostu taka chora sytuacja ktorej nie widze mozliwosci zmiany - przynajmniej na razie. wierze jednak ze jeszcze wiele przed nami wiec nie ma co biadolic. wystarczy nie ogladac telewizji i nie widziec tego calego syfu aby kulac ta kulke gnoju przed siebie calkiem znosnie. i tak wlasnie robie. niemniej jednak mylisz sie co do tego jak zachowuja sie polacy za granica i jak zyja inne narody. tak, podrozowalem troche, troche tez mieszkalem za granica i wiem jak to wyglada. zdanie podtrzymuje. wystarczy popatrzec jak zyja polacy na wyspach, kto organizowal niewolnicze plantacje we wloszech itd itp. to jest patologia i nie ma takiego drugiego narodu. dunczycy np. jeszcze dziesiec lat temu nie zamykali drzwi do swoich domow, a przed gospodarstwami staly bezobslugowe kramiki gdzie klienci sami sobie wydawali towar i za niego placili wydajac reszte z pudelka w ktorym lezaly wszystkie pieniadze z calego dnia, ciekawe nie? holendrzy, czy wspomniani przez ciebie norwegowie jakos nie zakladali blokad na swoje rowery. ale to sie juz zmienilo odkad w calej europie polacy dali sie poznac gorzej niz najbardziej uciazliwe robactwo. jedynie cyganie maja chyba gorsza reputacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 10 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a se tak postne post pod postem Very Happy

chemicloo ty to niezly doberman jestes z tym kosciolem Laughing lepszy ode mnie. mi sie juz tak nie chce. z ta slawia to ciekawe marzenie ale jakos nie wierze w jego realizacje, choc chyba nie mialbym nic przeciwko, pod warunkiem ze ukraincow by sie jakos spacyfikowalo - toz to gorsze bydlo od polakow. slawia od morza do morza tylko te wegry jakos tak z dupy w samym srodku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 10 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a ja tam nie wiem co robili moi ojcowie i w sumie malo mnie to obchodzi. teraz jest teraz, a wtedy bylo wtedy. nie uwazam tez abym reprezentowal sposob myslenia o ktorym wspomniales, wrecz przeciwnie - po prostu nienawidze rzadu naszego panstwa, partii politycznych, wszystkich tych zaklamanych, sprzedajnych gnoi ktorzy wlasnie mysla tylko o swoich pieniadzach a powinni dbac o interesy tzw. 'zwyklego obywatela'. dlatego wlasnie uwazam ze najprostszy sposob na ukrocenie im koryta to demontaz tego chujowego panstwa, ktory de facto i tak juz nastapil. likwidacja cyrku na wiejskiej to w obecnej sytuacji jedynie czysta kosmetyka.


Nikt tego nie lubi. Tylko jak zdemontujesz dostaniesz coś większego od Brukseli. Lepiej naprawić to co się ma - a Unii powiedzieć A-ku-ku, niż brać cokolwiek od nich. Dopóki nie dojdzie do zmiany paradygmatu systemu politycznego na warunkach szarego człowieka będzie on zawsze jak kura w klatce, której obcięło się dziób, zabiera jajka, dla której przybliżanie własnej śmierci jest oczywistym wyborem.

Każda zmiana musi się zacząć w głowie - każda inna nie zmienia niczego, prócz wystroju, ale istota rzeczy pozostaje ta sama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admini
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 21:08, 10 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ladnie swoja droga was tu admin zjezdza, hehehe pomyslec ze stare kurwa huje siedza przed monitorem i sie wzruszaja czekaniem na zabawke w czyjejs piaskownicy. ja rozumiem ze po grzybach mozna troche odjechac, ale wy kurwa przebijacie swoja paranoja wszystkie kurwa granice glupoty. hehehe


hiehehehe

ten baran bimi sie kurwa brechta jak wy jeczycie o brak huja do dupy.

pies jebal ta szopke, naiwniakow i kolka wzajemnego wsparcia, pierdolic to forum, jebac milf-fanty policje urzedy sady i wszystkie kurwa instytucje stworzone na potrzebe naszego narzekania.


Gratuluje najtrafniejszej wypowiedzi z tego żenującego tematu Very Happy

aha, i by sie wtopić w tłum to moja prawda jest najprawdziwsza i teraz aż chyba se strzepie z zachwytu nad samym sobą Laughing Laughing Laughing Laughing a 1 strona tak sie fajnie zapowiadała ale jak zwykle jebać to Laughing

aha, i kpt. Nemo jesteś zajebisty w swym bojkocie Laughing szkoda tylko że nie moge rzucić okiem na twe wypociny Laughing Laughing Laughing Laughing ale jesteś chardy i sie nie poddajesz Very Happy tak trzymaj i nie trać cierpliwości i iiiiii i , jebać to Very Happy

jak już przeliczyłem te zajebane cyferki to wypadało by napisać coś wartościowego Smile yyyyy , yyyyyyyyy, yyyyyyyyyyyy , yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, Very Happy jutro też jest dzień Very Happy i noc jest też Laughing Laughing Laughing Laughing
a teraz brawa na kolanach sie należą Very Happy
Powrót do góry
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 10 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:43, 27 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wklejam kilka dawno napisanych uwag o tym forum:
1. Dawno temu w sieci nie było platform blogerskich, założenie forum nie było proste. W tych zamierzchłych czasach jakiś idealista założył to forum i stało się one Mekką różnych niepokornych i dociekliwych osób, chcących poznać prawdę w zalewie propagandy wciskanej przez media "oficjalne". prawda2.info było kiedyś forum autentycznie niezależnym, zostało przejęte 3-4 lata temu przez hasbarę bądź Mossad. Kilka lat temu pojawił się na tym forum wątek, w którym ktoś, kto zauważył nagłą zmianę zachowania administratora napisał o tym. Od tamtego czasu na forum grasuje zawodowa agentura, paru aktywistów z hasbary i trochę polskich przygłupów, którzy jeszcze nie poznali się na tym, co tu się dzieje, z racji tępoty. Ci hurtowo zaśmiecają forum swoim bełkotem, bezwartościowymi tematami tworzonymi z nudów. Administracja pozwala im na to, bo są - z racji tępoty nieszkodliwi, a nawet pożyteczni - automatycznie deprecjonują z rzadka pojawiające się na tym forum wartościowe teksty (to pewien wariant zatruwania źródła - prawda przemieszana z bełkotem i fałszem staje się nieatrakcyjna, bo trudno ją wyławiać z szamba). W tym bagienku grasują hasbarowcy lub mossadowcy pokroju Ch*jaduch, korzystający dla niepoznaki z wielu kont na tym forum (dzięki temu może się wydawać, że nie jest tu całkiem pusto).

2. Forum w takim kształcie działa jednak w jakimś celu, inaczej zostałoby już dawno zamknięte przez hasbarskich/mossadowskich właścicieli. Jakie to cele? Najprawdopodobniej chodzi o:
2.1 Zaśmiecania świadomości zbiorowej poprzez szerzenie dezinformacji i plotek (swego czasu w SB istniał cały pion zajmujący się propagandą szeptaną, tzw "Departament plotki") - informacji, których przeciętny zjadacz chleba nie jest w stanie zweryfikować, z braku kompetencji lub dostępu do danych pozwalających zweryfikować prawdziwość komunikatu. Osoba, która otrzymuje duże ilości komunikatów nie jest w stanie ich poprawnie przetwarzać, w jej głowie pojawia się chaos. Na tym forum tylko garstka osób (spoza mossadu i hasbary) potrafi czytać ze zrozumieniem, reszta jest w stanie co najwyżej bezmyślnie powtórzyć to, co tu przeczyta. I o to chodzi, tak się kreuje "świadomość zbiorową" polskiego bydła. Polacy, którzy czytają ze zrozumieniem są z tego forum systematycznie wypłaszani przy pomocy szykan, co inteligentniejsi wiedzą, że systematyczne pisanie tu nie ma sensu, dlaczego - o tym za chwilę.
2.2 Demoralizację - agentura działająca na forum stara się, by wypowiedzi były wulgarne i prymitywne. Osoba przebywająca na forum z czasem przesiąknie prymitywizmem i wulgarnością. Wystarczy przejrzeć ten wątek, by się przekonać, jak łatwo się to dzieje.
2.3 Ogłupianie i obniżanie progu tolerancji na informacje wyssane z palca. Osoba, która trafi na to forum jest osaczana przez setki bajek, z których nawet przy najlepszych chęciach nie da rady sfalsyfikowąć wszystkich, bo nie ma czasu ani danych. Musi więc wybrać, w co chce wierzyć. Forum kreuje postawy mistyczne, ale zorientowane nie na kult bóstwa, tylko na kult różnych reorii spiskowych (do wyboru do koloru).
2.4 Zmarnowanie czasu i energii. Osoby najwartościowsze będą początkowo próbowały pisać rzetelne teksty. Szybko zostaną sprowadzone do parteru szykanami, aż po knebel - czyli standardową praktykę obcięcia liczby wypowiedzi do 1 i uniemożliwienie tworzenia nowych wątków. Wcześniej będą sobie takie osoby mogły popolemozować z agentami udającymi półdebili, bądź autentycznymi póldebilami i debilami - także nieagenturalnymi. Polemiki z taką hołotą są pułapką, która może tu zatrzymać na jakiś czas pewien typ osób inteligentnych - właśnie takich, które chcą nauczać bądź naprawiać świat. Takich, które liczą, że dla swoich prawd i nauk znajdą słuchaczy i naśladowców, które będą chciały stworzyć jakiś ruch społeczny lub do jakiegoś ruchu dołączyć. To forum służy właśnie do zniechęcania do zaangażowania społecznego. Naucza, że nie warto kilkoma metodami. Po pierwsze - "groch o ścianę" - do agenta nie dotrze żadna argumentacja. Do polskich debili odsianych przez politykę administracji - również nic nie dotrze. To zniechęci znaczną część potencjalnych społeczników. Stwierdzą, że - po drugie - "nie ma z kim ani dla kogo". Nie bez znaczenia dla twórców forum jest to, że zmarnuje ono bezproduktywnie czas, który zainwestowany w innym miejscu mógłby stworzyć autentyczny ruch społeczny - bądź mógłby posłużyć do napisania większej liczby wartościowych analiz. To forum ma odrzeć wartościowych ludzi z jedynego autentycznego kapitału, jaki mają - czasu i entuzjazmu/zaangażowania/solidaryzmu społecznego.

3. Forum jest odwiedzane przez bardzo niewiele osób (może 4-5), powstało bardzo wiele forów alternatywnych (davidicke, zmianynaziemi, otworzumysl itp. itd.) i nie warto sobie nim zaprzątać głowy. Swego czasu Bofain zwrócił uwagę na to (wątek nie istnieje, był w dziale "p**lnia"), że informacja o liczbie osób przeglądających to forum jest fałszowana. W efekcie jego awatar został podmieniony przez administratora na fotografię jakiegoś gołego mężczyzny, co wydaje się potwierdzać podejrzenia Bofaina.

Zjawisko "for fałszywych prawd" jest obecnie powszechne, zniknęły bariery technologiczne z jednej strony (postawić forum lub platformę blogerską jest łatwo), z drugiej - wzrosła liczba Polaków z dostępem do sieci. Służby specjalne Izraela (i Polin), zajmujące się wojną informacyjną, musiały na to zareagować. I zareagowały - odsyłam do tekstu Fora fałszywych prawd – i z góry zaplanowanych autorytetów. Wiele osób może się bardzo zdziwić, do jak wielu forów w Internecie powyższe uwagi mają zastosowanie ... nawet wielce "narodowych" i "patriotycznych" (bardzo to specyficzny rodzaj "narodowości" i "patriotyzmu" ...). W odróżnieniu od for pseudopatriotyczno-pseudonarodowych prawda2.info ma za zadanie formować debili, nihilistów i degeneratów, czyli mniej więcej elektorat Palikota.

A co ja tu robię, skoro przejrzałem tą grę? Jeśli jeszcze czasem zaglądam na to forum, to wyłącznie po to, by ostrzec nieliczne wartościowe osoby, które tu zabłądziły. Tak, jak mnie kiedyś ostrzegła Stefani.

P.S. Z jedną wypowiedzią dziennie muszę przeskoczyć do innego wątku. Pan Szczypior miał w swoich wypowiedziach sporo racji, ale w jednym mylił się. Ewolucja to fakt potwierdzony naukowo, mimo pewnych błędów, które ostatnio przy użyciu technik genetycznych (analiza DNA) znaleziono w systematyce. Nowe narzędzia, jakie mają do dyspozycji biolodzy pozwolą na uzupełnienie drzewa ewolucji, poprawienie wielu błędnie zestawionych przodków i następców, ale nie pozwolą na obalenie tego, czego dowodzą skamienieliny. Negowanie ewolucji, modne ostatnio wśród fanatycznych katolików (kreacjonizm) wraz z wieloma innymi postawami neoluddystycznymi to najprawdopodobniej efekt wykładania olbrzymich pieniędzy na szerzenie ciemnoty przez tych, którym zależy na utrzymywaniu mas w ciemnocie. Kto ma olbrzymie pieniądze i zależy mu na ciemnocie mas nie muszę dodawać. Oczywiście wmieszanie wątku ewolucyjnego w wywody pana Szczypiora ( viewpost.php?p=251263 ) może być zarówno oznaką niedostatków wiedzy jak i w pełni zamierzoną autokompromitacją - zorientowaną na skompromitowanie całego przekazu:
Szczypior napisał:
Jeśli to prawda to mamy wyjaśnienie fascynacji Bimiego pseudonaukową ewolucją. Z moich obserwacji wynika że to właśnie Żydzi są fanatycznymi wyznawcami tej religii. W bardzo pobieżny sposób próbowałem przedstawić różne podejścia do świata materialnego tutaj: viewpost.php?p=250605. Judaizm łatwo uchwycić bo jest szalenie prymitywny. Teoria ewolucji to po prostu pseudonaukowa interpretacja Talmudu, nie będę rozwijał tej myśli bo jest długa. Idea jest jednak prosta: ludzie to tylko zwierzęta, no może z wyjątkiem narodu wybranego.

Nie jestem pewien, jak się mają nauki talmudu do Latimerii, ryby dwudysznej, skamienielin dinozaurów, gatunków endemicznych, całego drzewa ewolucji (nawet z wykrytymi niedawno dzięki badaniom DNA błędami - wiem, że rożni fanatycy katoliccy już obwieścili triumfalnie w internecie, że oto "drzewo ewolucji ścięto"). Metoda naukowa nie polega na badaniu, czy przypadkiem dana teoria ma jakieś punkty wspólne z judaizmem/talmudem czy nie, tylko na tym, czy w sposób weryfikowalnie prawdziwy opisuje rzeczywistość. I na korygowaniu obowiązujących teorii tak, by odpowiadały odkrywanym faktom. Pan Szczypior mając rację w kwestii etyki (https://prawda2.info/viewpost.php?p=250605 , zwracam uwagę, że etyka nie ma żadnego związku z religią, wiemy, kiedy robimy świństwa nawet nie wyznając żadnej religii, religie uzurpowały sobie jedynie prawa własności do etyki - często ją wypaczając, zwracając do wewnątrz plemienia - tak, jak to zrobił judaizm) zabrnął na manowce, polemizując z faktami w dziedzinie wiedzy, o której nie ma pojęcia.

Co czytelnikowi pozostanie w głowie? Ano tyle, że zarządca konta Bimi, mimo, że jest łotrem i agentem, jednak w sprawie ewolucji ma rację (więc może i w innych?), a pan Szczypior, mimo że bardzo ładnie analizuje różne zagadnienia społeczno-ekonomiczne (np. viewtopic.php?p=249803#249803 ) - ma jednak jakieś niedostatki intelektu bądź dobrej woli, więc czy mozna ufać czemukolwiek, co napisał? I właśnie o to chodzi prowadzącym takie fora. Prawda musi być kompromitowalna niedostatkami kultury (język pana Szczypiora jest minimalnie mniej ohydny od języka użytkowników konta Bimi czy Ch*jaduch - nie wiem, czy to efekt zdeprawowania pana Szczypiora wskutek przebywania na tym forum [patrz 2.2 powyżej], czy co innego ) lub wiedzy jej głosiciela.

__________________________
Więcej moich tekstów można znaleźć na moim blogu palmereldritch1984.wordpress.com, zapraszam też na stronę myslnarodowa.wordpress.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 27 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzisz o Jego (Szczypiora) germanoflistwie/filonazizmie/syndromie Davida Duke (o ile oczywiście ta kwestia wydaje ci się na tyle ważka, by mieć na ten temat jakiekolwiek zdanie)?
P.S. Witaj z powrotem, jak dobrze, że jesteś.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 28 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgodzę się, że używany przeze mnie język nadwiślański jest ohydnym. Ohydnym natomiast jest beznamiętne pierdolenie mentorskim tonem chój wie po co i chój wie o czym. Idealne zastosowanie znajdzie tu nadwiślańskie powiedzonko: "najmądrzejszy w całej wsi". Rozumiem, że nie każdy może zdrowo zaruchać, ale czy nie lepiej zakręcić śmigłem niż brandzlować się na forum w roli wsiowego mędrka...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:21, 28 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

palmer czy ty nie widzisz ze juz nie ma co ratowac? ze panstwa narodowe to juz przeszlosc? jezeli faktycznie byl jakis plan syjonistow lub innych spiskowcow to powiodl sie w stu procentach. do kogo adresujesz swoje slowa? do mlodych? do ludzi w srednim wieku? do starych? wszyscy maja na to wyjebane w pogoni za kasa ktorej ciagle brakuje. no chyba ze masz jakis szatanski plan ktory bez angazowania szerokich mas ludzkich, mediow i/lub armii pozwoli na przejecie rzadow przez ciebie - bo z tego co piszesz to nie widze nikogo innego na tym miejscu. dla mnie ok, jak juz pisalem podoba mi sie to co piszesz i zgadzam sie z tym. problem polega na tym ze takich jak ja jest garstka nawet na tym niszowym forum. wiec gdzie tu pragmatyzm? dawaj swoj cudowny plan palmer. napisz jak dokonasz przewrotu w naszym kraju, obalisz zdrajcow z wiejskiej. bo to ze sie widzi syf i jego przyczyny krystalicznie czysto to niestety za malo. latwo jest widziec wszedzie agenture tyle ze moze ona wcale juz nie jest potrzebna? moze w naturze gatunku ludzkiego jest egzystowac od katastrofy do katastrofy? moze bilans zawsze musi wynosic zero i nigdy nie bedzie tak ze dobrobyt, zaawansowana technologia i wysoka etyka beda cechami jednej cywilizacji? mleko juz sie rozlalo palmer i nie ma co po nim plakac. czasu nie cofniesz, krzywd nie odwrocisz. polska jest wyprzedana, a my jestesmy niewolnikami. poczuj sie znowu jak pod zaborami i zastanow sie czy to co piszesz nie jest wlasnie agitka do kolejnego przegranego powstania ktore tak rozsadnie krytykujesz. moze polski narod naprawde nie umie sie soba rzadzic? brales to kiedys pod uwage?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 10:09, 28 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o czym Wy pierdolicie?

Temat jest jasny a offtop leci aż się ż/rzygnąć chce.

@Al Kohol
Ty chcesz sobie zamienić rządzących, bo uważasz że zagraniczni są inteligentniejsi. Wystarczy przypomnieć:


Święta wojna, jihad i popularne po dziś dzień kamieniowanie innowierców jest zapisane w Koranie.



On to zrobił w imię Islamu. Jednak "poprawność polityczna" w Anglii (hue hue, wystarczy sobie przypomnieć czasy Cromwella jak tworzył się ustrój republikański) doprowadza do absurdów. A ten kraj jaki by nie był nie dopuści przez swoją zaściankowość i ciemnogród islamistów, który będą stanowić sobie quasi-państwo w państwie.

Mówiąc wprost - jesteś naiwnym debilem, który sądzi że wszędzie będzie lepiej, a politycy w "międzynarodówki" nie będą robili swoich partykularnych interesów.

W sumie jebać Was wszystkich! Pojeby bez celów życiowych Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Żenujący poziom tego forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile