W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Żenujący poziom tego forum  
Podobne tematy
To forum realizuje plan Iluminatów115
Przestańcie się wikłać22
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 11560
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może rozwiniesz w jaki sposób przewidujesz, że rozwinęła się sytuacja po przeprowadzeniu akcji typu wieszanie za jaja itd.

Skoro piszesz o zatruwaniu umysłów to warto też napisać jak ono przebiega - no i jakie zmiany w strukturze mentalnej by nastąpiły?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:30, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

montrumis napisal:
Cytat:
W kryteriach należało by uwzględnić kulturę osobistą poprzez proste pytanie np. "jakie zaimki piszemy z wielkiej litery a jakie z dużej?".

ej poplakalem sie ze smiechu Laughing dawno juz takich glupot nie czytalem. monstrumis czy nie prosciej byloby podac link do swojego forum niz sie tak bezsensownie produkowac? stary ile to roboty zalozyc wlasne forum hmm? twoje biadolenie jest tak kuriozalne, ze rownie dobrze moglbys byc jakims sztucznym tworem bimiego, ktory z nudow postanowil sie podroczyc z uzytkownikami.

rownie zabawna jest dyskusja chemicloo z novemberem. chlopaki panstwo polskie to nic innego jak przybudowka watykanu. chemicloo czy ty nie kumasz ze nie byloby polski bez kosciola katolickiego? przesledz sobie historie powstania naszego panstwa - katolicyzm jest istota polskosci. dlatego to panstwo jest takie chujowe Very Happy cale szczescie niedlugo ten syf zniknie z map swiata i tylko unia pozostanie. moje dzieci przy odrobinie szczescia beda mialy takie pojecie o polsce jak ja o czasach prl-u. owszem urodzilem sie w nich i w sumie wychowalem ale ani mnie grzeja ani ziebia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monstrumis




Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:06, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
to panstwo jest takie chujowe cale szczescie niedlugo ten syf zniknie z map swiata i tylko unia pozostanie. moje dzieci przy odrobinie szczescia beda mialy takie pojecie o polsce jak ja o czasach prl-u. owszem urodzilem sie w nich i w sumie wychowalem ale ani mnie grzeja ani ziebia.


Alkohol, widocznie nie masz pojęcia o czasach PRLu. Pewnie należysz do pokolenia, które zachłysnęło się MTV i nie ma skali porównawczej. Co Ty widziałeś w PRLu, na własne oczy?

Co nazywasz szczęściem swoich dzieci? Czy praca w obcym kraju na rzecz USA za pomocą niemieckich narzędzi wyprodukowanych w Chinach jest szczęściem? Czy może cieszysz się pieniędzmi w zmian za sranie w swoje gniazdo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:54, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

al kohol
Cytat:
tylko unia pozostanie.


tak ty to widzisz... interesujące. choć mówią że trudno jest być prorokiem we własnym kraju, ja pokuszę się zaprorokować coś odmiennego: Nowa Sławia zwycięży. Odrodzi się jak feniks z popiołów, na gruzach tej twojej ukochanej unii.*

* No, może na części gruzów - wschodniej - tam będą rozciągać się zachodnie rubieże Sławi. Ale spoko, wszystkim którym coś się nie będzie podobało zostawimy drogę wolną - zawsze będą mogli sobie pracować u niemca, abo inszego francuza. W tym zakresie nie przewiduję jednak wielkiej rzeszy ochotników. Może kilku zapaleńców a'l'a kohol.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:06, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monstrumis zachowujesz sie jak typowy manipulant. czemu nie odpowiedziales na to co do ciebie napisalem? cos nie pasowalo? zbyt oczywiste? nie wiedziales co odpisac? wiec uderzasz teraz w ten glupkowaty ton rodem z katechizmu malego polaka liczac na co, hmmm? ale co tam, nie zamierzam cie ponownie stawiac w takiej niezrecznej sytuacji wiec ci troche podpowiem. wez mi prosze napisz cos o przelanej krwi naszych ojcow w walce o polskosc, o to zebym teraz mogl swobodnie rozmawiac w tym pieknym jezyku. te klimaty zawsze mi dobrze robia. pojedz mi od volksdeutschow, to tez jest dobre. albo od zydow - to taki forumowy szlagier. zastanawia mnie tylko czy jestes na tyle uposledzony aby brac te bzdety na powaznie czy po prostu pajacujesz? naleze do tego samego pokolenia co i ty moj drogi - wyjebanego, tak jak wszystkie poprzednie w tym przekletym kraju gdzie wszyscy skacza sobie do oczu o pierdoly. polska to takie kuriozum - kraj ktory istnieje bez narodu. kraj gdzie kazdy patrzy jakby tu wyjebac drugiego. gdzie rzad okrada obywateli a obywatele kombinuja jak by tu wychujac panstwo i siebie nawzajem. co to za kraj ktorego obywatele nie przyznaja sie do siebie za granica? ktorzy sie unikaja bo wiedza ze polak polaka najbardziej wyjebie. wiec co mi tu pierdolisz o sraniu w swoje gniazdo? jakie moje? jesli urodziles sie w patologii to bedziesz sie z nia identyfikowal? gdybys mial starych pijakow ktorzy by cie codziennie napierdalali to bys ich szanowal i sie do nich przyznawal? myslisz ze ja nie chcialbym byc dumny z kraju w ktorym zyje? ze to co pisze sprawia mi radosc? zastanow sie. po prostu widze ze tu juz nie ma co naprawiac. trzeba pozwolic temu zdechnac. otworzyc sie na nowe. i tyle.

chemicloo - tak, tak pomarzyc mozna. slawia? jaaasssnee. to oczywiste ze imperia sie rodza i umieraja wiec unia tez upadnie. byc moze szybciej niz bym tego chcial zwazywszy ze powstala w okresie schylku imperium amerykanskiego. jesli jakas slawia sie na zgliszczach unii narodzi to bedzie to cos znacznie bardziej dzikiego niz to w czym bylbys w stanie zyc. chcesz slawii? pojedz sobie na ukraine - tam juz sie to dzieje, a to tylko wersja soft w porownaniu do hardcoru ktory nas czeka kiedy imperium upadnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monstrumis




Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:19, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
monstrumis zachowujesz sie jak typowy manipulant. [...]. wez mi prosze napisz cos o przelanej krwi naszych ojcow w walce o polskosc, o to zebym teraz mogl swobodnie rozmawiac w tym pieknym jezyku. te klimaty zawsze mi dobrze robia. pojedz mi od volksdeutschow, to tez jest dobre. albo od zydow - to taki forumowy szlagier.

Nie jesteś volksdeutschem ani żydem, po prostu nie rozumiesz tego, że nie zatrzesz swych korzeni, nie wiesz kim jesteś. Mogę Ciebie tylko pożałować, że w tym pierdolniku kapitalistycznym będziesz kapitanem w obozie pracy. Nie wiem czy dla Ciebie ma wartość krew przelana za wolność, dla Ciebie to i tak pewnie jest śmieszna historia, podobnie jak i MTV.

A jeżeli już piszesz o krwi przelanej naszych ojców, powiem Tobie, że każdy lał krew tak, jak chciał i jak mu dane było. Akurat moi ojcowie zwalczali rządy parobków wstawionych na urząd przez Armię Czerwoną. Zwalczali ten sam sposób myślenia: nie ważne jak, kto i co, ważne aby "diengi dla mienja było".


Al Kohol napisał:
polska to takie kuriozum - kraj ktory istnieje bez narodu. kraj gdzie kazdy patrzy jakby tu wyjebac drugiego. gdzie rzad okrada obywateli a obywatele kombinuja jak by tu wychujac panstwo i siebie nawzajem. co to za kraj ktorego obywatele nie przyznaja sie do siebie za granica? ktorzy sie unikaja bo wiedza ze polak polaka najbardziej wyjebie.

Na prawdę? Polska to taki kraj, gdzie każdy patrzy jakby wyjebać drugiego? Mit o ziemi obiecanej to jest kit dla takich młokosów jak Ty. Pojedź sobie do kraju sąsiedniego, pomieszkaj tam więcej niż pół roku, zobaczysz jaką mentalność mają Czesi, Rosjanie, Niemcy, Norwegowie. Może dalej zatęsknisz za żydowskim mitem o ziemi obiecanej, pewnie o AMERYCE! Poleć do USA, zobaczysz.

Dobrze będzie, jeżeli będziesz żył w swojej ziemi obiecanej i nie będziesz przyznawał się, że jesteś polakiem. A jeżeli już przyjedziesz kiedyś tu po latach ze swoimi pieniędzmi, nie becz, że byłeś zawsze obcy. Może zainwestujesz w jakiś mały biznes, np. budkę z kebabem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak sobie siedzę i zastanwiam się jak to Bimi w sobie godzi - lituje się nad losem Pyjasa i Popiełuszki, przecież Popiełuszko był ... księdzem. A Bimi kleru nie znosi, więc czemu używa tego argumentu?

Inna rzecz, @chemicloo piszesz że Popiełuszko z tym drugim sami sie prosili... a księża należą do Watykanu który nas okupuje od 966roku, temat z Watykanem jest ostatnio bardzo popularny.

Mam w związku z tym kilka nurtujących mnie pytań.
Pierwsze primo - gdyby tak ktoś chciał zajebać watykan dla siebie, nic przeciez nie stoi na przeszkodzie. Np. chińska triada chciałaby zrobić igrzyska przy użyciu uzi i narkotyków, często tak robią u ziomali, nawet bywały incydenty w Polsce na niektórych targowiskach, z tym, że głównie rozwalai siebie, Polaków nie tykając. Dlatego się tak zastanawiam... pominmy chinskich gangsterów ale np. jakas grupa podobna do izrealitów która by sie mieściła w pobliżu i zechciałaby przejąć interes, drobna gwardia watykańska mogłaby iść na lody, gdyż oni walczą sercem, przemową wiarą i strefą ustalonych wpływów, firemka prosperuje świetnie, ale nie rozumiem tego ze jeszcze nikt sobie nie ostrzy pazurków, przecież właściciel ropy w dowolnym miejscu na ziemi już jest albo się zaraz zmieni i będzie to właściciel amerykańskich korporacji.

Po 2. primo, nie jest tak, że w Polsce jest źle od momentu 966, chociaż niejako w pewnym zakresie można sie z tym zgodzić. wchodząć w detale jednak, to głównymi rozgrywającymi mecz są Niemcy i Rosja i to sie nie zmienia przez, czasem wyskoczy jakis angol i amerykaniec i kilku innych przebierańców i doją te Polskę. Otóz państwo papieskie przymyka na to oczy. My podajemy tylko piłki jako zwykli chłopcy od podawania piłek z autu.

Po 3. primo, primo-ultimo, ostatnia kwestia - wyobrażcie sobie co to było za narzędzie wpływu, czy to tylko psychospołeczne techniki perswazji i wczesna socjotechnika lub czy większa forma nacisku militarnego ? Że zdrowy chłop jak Mieszko I dał sie tak bezpardonowo wypierdolić w kakało, no bo pizdy chyba nie miał, może był i transem, ale źródła by o tym mówiły.
Psychologicznie każda sytuacja daje się wyjaśnić kiedy znamy motywy i tamte okoliczności polityczno-gospod-militarne itp. Jednak zdrowy chłop, który musiał się liczyć, inaczej papiestwo by ze śmundokiem nie gadało, zatem był kimś i taki gostek dał sobie sprać czerep jakiemuś cwaniakowi w białej sukience żeby ostatecznie dać sie zruchać jak ostatnia kurwa, dlaczego papiestwo nie poszło se na RUŚ? nie zruchało rusi itd. oczywiście jak zawsze tak i na początku zaczęli ruchać to co najbliżej, ale w zasadzie RUS patrząc na mapę z tematu Civitas Schinesghe państwa Mieszka I, nie znam historii, pewne sprawy można ogarnąć poszlakowo i na zdrowy rozum. Masz samochód? masz no i przychodzi do ciebie jakiś obdartus i mówi - biore twoją fure suko, pocałuj mój pierścień, przelecie cie w odbyt ale będziesz miał kawałek krainy dla siebie na papierku i nazwe cie dyrektorem a sąsiedzi bedą mieć cie za dyrektora. Zaraz? Kiedy chce miec kawałek krainy na papierku to se działke kupuje, tak jak kupiłem auto, wiec co za kretynem trzeba być zeby dać się tak zruchać? Oficjalne wytłumaczenie przyjecia chrzestu jest takie, że zapobiegło to najazdom Prusów na nas jako pogan.. wzrost znaczenia państwa polskiego na arenie...WTF??!! CHYBA JUŻ GDZIEŚ to słyszałem!!!!

... dobra współpraca z Niemcami, zgoda na limity mleka, zgoda na zamknięcie stoczni, zgoda na rurociagi, w prasie niemieckiech same pochwały naszego premiera kochanego! Wzrost obliczalności finansowej kraju na arenie w Europie z powodu "ptorzebnej" reformy emerytalnej do 67 lat...

brak mi słów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zjadło mi zdanie - w zasadzie RUS patrząc na mapę panstwa Mieszka I z wiki
nie bylo az tak daleko zeby papiestwo tam mogło sięgać, po prostu ruscy zawsze mieli jaja a polacy ich nigdy nie mieli, wystarczy poptrzec na pranie mozgu w szkolach:

przyjecie chrztu
Pozytywne
Spokój w państwie , dalsze wyznawanie religi pogańskiej

Negatywne
Wtrącanie się państw sąsiednich , niska pozycja władzy , słaby rozwój państwa .

inne dziecko pisze kartkowke:
Korzyści :
1. Pokój z Państwami chrześcijańskimi
2. Możliwość wzięcia ślubu z chrześcijańską córką królewską

Zagrożenia :
1. Sprzeciw ludu na podstawie siłowego narzucenia nowej wiary
2. Wyrzeknięcie się wielu pogańskich zwyczajów .

kolejna osoba:
Korzyści:
* w miarę oświecone społeczeństwo - misjonarze, nauka przybywają;
* postrzeganie Polski jako PAŃSTWA na arenie międzynarodowej - Polska wreszcie partnerem.

Zagrożenia:
* Niemcy i ich chęć do chrystianizacji wszystkiego drogą wojenną (obraza wielka, że z Czech przyjeliśmy);
* odrzucenie chrześcijaństwa (co później się na chwilkę stało) i dalsza ślepota społeczeństwa.


..dalsza slepota spoleczenstwa...
Slepota na co, przepraszam? na technologię, poczucie własnej wartości? poczucie goności i samostanowienia?
Skoro istniało Państwo przed chrztem, istniałoby i po chrzcie, trzeba tylko twardej ręki gostka z jajami a nie suki, co za parę świecidełek oddaje mocarstwo. Skoro byly jakies granice panstwa ogolnie zaakceptowane i przez prusy i morawy itd. to pare ataków prusaków chyba dałoby się odeprzeć, najlepiej dać się wyruchać zupełnie bez walki, to jest najprostsze rozwiązanie, dostaniesz tablet do łąpy i czujesz coś twardego w dupie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurfa miało być - istniało państwo przed chrztem, istniałoby pomimo odrzucenia tego chrztu, tylko cos mi tu smierdzi wiedzą książkową papiestwa i jakąś przewagą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawosławie na Rusi
W 988 roku chrześcijaństwo w jego wschodnim rycie przyjął kijowski książę Włodzimierz I. Data chrztu Rusi często jest uważana za początek samego Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego. Kościół stanowił początkowo metropolię w składzie Patriarchatu Konstantynopola i to właśnie patriarcha ekumeniczny dokonywał konsekracji głowy ruskiego prawosławia. Metropolita początkowo rezydował w Kijowie. Po najazdach tatarskich Kijów stracił jednak swe polityczne znaczenie.
W 1299 metropolita Maksym przeniósł swoją siedzibę do Włodzimierza nad Klaźmą. W I połowie XIV wieku siedzibą ruskich metropolitów stała się Moskwa. W 1448 roku Kościół uzyskał niezależność od Patriarchatu Konstantynopolitańskiego (status autokefalii), a metropolita Jonasz tytuł metropolity moskiewskiego i całej Rusi. Działo się to zaledwie na 5 lat przed upadkiem Konstantynopola, toteż Moskwa zaczęła być postrzegana jako sukcesorka jego tradycji, co zrodziło pojęcie Trzeciego Rzymu.

Nie trudno to zrozumieć, więc nie będę mieszał własną wypowiedzią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@chemicloo ta cała historia to chuj wie czy tak było jak piszą, to wszystko jest zakłamane, można sobie poczytać ale prostych wniosków z tego bym nie wiciagał, natomiast popatrz co mamy teraz, KK można zignorować, ta instytucja nie jest tym czym była dawniej, nikt cię nie zmusza do wiary czy uczestniczeniu w życiu parafialnym, kwestia wyboru, nawet niema specjalnej presji otoczenia do tego tak skutecznie jest ta instytucja obrzydzona przez żydomedia, nie przypadkiem jest głównym celem ataków żydowszczyzny...

jak wspomniałem KK można zignorować, kwestia wyboru ale systemu w którym żyjesz nie zignorujesz bo dopada cie na każdym kroku, z roku na rok zaciska pętlę, skraca smycz, niema nawet gdzie spierdolić od tego, walenie w kościół to tylko przysługa dla tego systemu, oni chcą żeby na tym sie skupiać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ignorować KK może każdy, ale czy na pewno?
mają olbrzymie połacie majątku i rzesze wyznawców, osobiście nic bym do tego nie miał, bedąc stale obecne w takiej postaci mają wpływ na każdego, przynajmniej w Polsce.

przyjmowanie czyichś reguł jak to się stało w 966 r. nie jest bez wpływu na samodzielność państwa, osłabia pozycję monarchy, wprowadza dodatkowe kryteria, rozwadnia władzę... bez takich wpływów to jest chrześcijańskich i przed rozbudowywaniem biskupstwa itp, władza była skoncentrowana, nie chodzi tu o sam KK, ale wszelki wpływ na siłę i samodzielność władzy.

władza niezależna opierająca się jakimkolwiek wpływom mogłaby uczynić Państwo silniejszym względem sąsiednich mocarstw. I z tego powodu tak się trochę, rozwinąłem Smile. To jest po prostu zasada. W którymś momencie dziejów stało się tak, że Polska zaczęła być bita w dupę i tak jest po dziś dzień, więc warto sięgać do samych początków, po kropelce, po kropelce i flaszkę się uzbiera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

november:
Cytat:
jest ta instytucja obrzydzona przez żydomedia, nie przypadkiem jest głównym celem ataków żydowszczyzny...


November, zachodzi obawa że ty czegoś nie rozumiesz... a u spowiedzi już byłeś...?
o czym ty piszesz chłopie? Do mnie? Powiem więc tylko raz boś nieuświadomiony, jak widzę: kościół katolicki nie może być celem ataków żydowszczyzny - bo sam jest prawym ramieniem żydowszczyzny. Księża katoliccy to dla mnie żydzi, jeno nieobrzezani, i każdy kto uznaje biblię jest żydem. Ta księga pejsatej ciemnoty i ogłupienia powinna być odrzucona w każdym normalnym kraju, jako nawołująca do aktów przemocy, szerząca ciemnotę i opisująca akty czarnej magii. Akt oskarżenia biblii zresztą już dawno jest gotowy i trafił do niejednego sądu.. Proszę, nie pisz do mnie takich rzeczy, że KK jest obrzydzany przez żydomedia, skoro sam KK to poprzebierani żydzi w sukienkach i żydówki w habitach.

al kohol:
Cytat:
tak, tak pomarzyc mozna. slawia? jaaasssnee. to oczywiste ze imperia sie rodza i umieraja wiec unia tez upadnie.


no co? ty se poprorokowałeś i ja se poprorokowałem. Nie zamierzam ci teraz tłumaczyć dlaczego sławia ma większy potencjał od 10-ciu unii jewropejskich razem wziętych. Unia to zupełnie sztuczny twór - wszystkie państwa, całkowicie odrębne, prowadziły ze sobą podstępne wojny od setek lat, a nagle mają być połączone ze sobą i jeszcze wspólna waluta... Dlaczego? Aaa, bo tak. Gdyż jakiś mason sobie to ubzdurał. A sławia... zwycięży, bez obaw. Tylko czystość krwi jest ważna, żeby mieszańców nie było. Krew ma swoją pamięć, tam jest wszystko. Jeśli uważasz się za niemca albo francuza, to proszę - droga wolna. Nie chcesz pomagać w budowaniu sławii - twoja sprawa. Widocznie krew twojego rodu jest już tak wymieszana, że kompletnie straciłeś orientację... Ale poradzimy sobie i bez ciebie. Krew może obudzić się nawet po 1000 latach.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@chemicloo ciężko się rozmawia z fanatykiem, masz racje że KK jest zażydzony, ale na prowincjach są księża którzy z tego zdają sobie sprawę i często się od tego odcinają, KK jest tak naprawdę podzielony obecnie... KK to przede wszystkim nowy testament, stary testament to wrzutka żydów, z praktyki dnia codziennego, z obserwacji widzę że katolicy w nikłym stopniu zwracaja uwagę na stary testament, podstawa to nauki jezusa, chyba zupełnie odwrotnie niz u jehowców...nauki jezusa to bardzo dobre nauki, to lepsze niz róbta co chceta

walić w kościół a nie zwracać uwagi na prawdziwych macherów to domena młodych wypranych łbów lub prowokatorów, stąd ta mnogość różnych dziwnych trendów jak te ze slavią, to niema w dzisiejszych czasach żadnego uzasadnienia chociażby dla tego że etnicznie jesteśmy wszyscy wymieszani i sieganie do wspólnych słowiańskich korzeni jest bez sensu, podstawą wspólnym mianownikiem do działania we wspólnocie w dzisiejszych czasach musi być coś innego niż etniczne pochodzenie, to jest ślepa droga w którą pakują was żydzi, z jednej strony multikulti z drugiej nazi-faszyzujące ruchy, jak to mowią dziel i rządź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

november:
Cytat:
KK można zignorować, ta instytucja nie jest tym czym była dawniej


nie! Po stokroć nie. kościoła nie można ignorować!, tak jak nie można ignorować złodzieja plądrującego nocą nasz dom tylko po to by się smacznie wyspać do rana. Nie. Tę instytucję należy tępić nie szczędząc środków - to kwestia racji stanu i obowiązek dla każdego komu leży na sercu pomyślność i trwanie narodu. Bierność oznacza zgodę na dalsze trwanie status quo. Tę instytucję należy wypierdolić totalnie, nie tylko ze świadomości swojej. Należy walczyć o uświadomienie każdego dookoła. Z księżmi włącznie - że jak tego nie odrzucą, to będą eksterminowani jak robactwo. To oczywiście taki żarcik. Będą po prostu zapakowani i odesłani na madagaskar.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:51, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyną rozsądną płaszczyzną jest człowiek, każda inna prowadzi do podziału i możliwości podżegania ugrupowań a tym sam obcinania od jednych i drugich dla własnych korzyści.

Zresztą tutaj nie ma co dyskutować. Bo sposób myślenia jest taki - nie wiem tak naprawdę jaki jest problem - ale mówią, żebym nie lubił religii, więc to może ona. Nie ma to dla mnie znaczenia, bo jedyne czego chce to opróżnić umysł z własnej frustracji. Jakby się okazało, że się pomyliłem to nie ma to większego znaczenia, znajdzie się kolejny koziołek, żebym mógł poczuć się lepiej.

Wentylek Smile

Tak naprawdę to religia, to tylko jeden z poziomów w wielkim wieżowcu. Nie wiem - powiedzmy 20 piętro ze 100 i trzeba zejść aż do piwnicy, żeby coś zmienić, tam są zawory wody, prądu, itd. Głębiej... Nawet jak uciąć 81 poziomów, 19 zostanie i dalej będzie dymało wszystkich na lewo i prawo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kapitan nemo:
Cytat:
Bo sposób myślenia jest taki - nie wiem tak naprawdę jaki jest problem - ale mówią, żebym nie lubił religii, więc to może ona. Nie ma to dla mnie znaczenia, bo jedyne czego chce to opróżnić umysł z własnej frustracji.


Nie rozumiesz kapitanie. Tu nie chodzi o religię... Tu chodzi o kościół katolicki, a on z prawdziwą religią ma niewiele wspólnego. No może tylko z żydowską.
nie chodzi mi opróżnianie umysłu z własnej frustracji. Chodzi o złapanie przestępcy. Nie będę uznawał tego pościgu za akcję religijną, czy jak kto woli anty-religijną tylko z tego powodu że bandzior podaje się za duchownego, kapłana.

Co do reszty twoich uwag: to ty jesteś zafiksowany na religii i duchowości człowieku. Tkwisz we śnie. Co z tego że zdajesz sobie sprawę z tego że śpisz, skoro nadal śpisz... Masz poważny problem. Wszystko odbierasz w zawężonych kategoriach, czując jednocześnie że posiadłeś tajemnicę kamienia filozoficznego. Twoje rady mają wartość zerową. Nie wnoszą absolutnie żadnej wartości dodanej. To co wypisujesz zwykle biegnie gdzieś obok. Nie tylko obok dyskusji off-top, ale obok rzeczywistości: OFF-bottom.

Cytat:
Bo sposób myślenia jest taki - nie wiem tak naprawdę jaki jest problem - ale mówią, żebym nie lubił religii


bredzisz, bez pokory. Nie masz zielonego pojęcia o zakresie mojej wiedzy.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie obrażaj mnie, tylko rozwiń - prosiłem już wcześniej

Co się według Ciebie stanie kiedy to co mówisz zostanie osiągnięte.

Jakie zmiany i dlaczego. Ja się nie fiksuje - chętnie zrozumie Twój punkt widzenia - tylko na razie zatrzymujemy się na poziomie nienawiści.


Możemy równie dobrze zacząć mówić, że istnienie księżyca jest problemem i powinniśmy go rozwalić atomówkami i wszystko będzie dobrze. Jak ja księżyca nie lubię, nie pozwala mi spać w nocy jak jest pełnia.

Temat jest o żenującym poziomie forum - offtop - offbottom. Jak byś nie zauważył nie próbuje nawet wpływać na treści dyskusji - a raczej skupiam się na tym, żeby wszystko było dla mnie jasne. Według mnie żenujący poziom wynika z kilku czynników - z których jednym jest sposób w jaki się tu komunikuje, więc jak na moje oko jak najbardziej trzymam się tematu. Jak ktoś nie chce uczynić czegoś jasnym znaczy, że chce zaciemnić, no bo czemu nie miałby powiedzieć o co mu chodzi. Tak samo jak z Bimim i limitem - nie mówi nigdy czemu, bo nie ma tłumaczenia innego niż....

Nie śpię Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kapitan nemo:
Cytat:
Nie obrażaj mnie, tylko rozwiń - prosiłem już wcześniej

Co się według Ciebie stanie kiedy to co mówisz zostanie osiągnięte.


jest dokładnie odwrotnie niż piszesz, co świadczy o tym że nie rozumiesz sedna. A sprawa jest prosta: dekapitacja kościoła tzw. katolickiego, nie będzie przyczyną, i jak to zostanie osiągnięte to dopiero coś się stanie. Nie. dekapitacja kościelnych pejsatków będzie jedynie skutkiem. Skutkiem zrozumienia jakie potworne szkody wyrządzała ta instytucja przez cały okres swojego istnienia, i na jakie straty naraża nas jako polaków, jeśli mówimy akurat o polsce i polakach.

Zadajesz naiwne pytania, kapitanie. Nie chce ci się sięgnąć do źródeł, a potem się głupio pytasz: co się stanie kiedy w zatęchłym pomieszczeniu otworzysz okno? co się stanie kiedy spedalony żydo-złodziej zostanie złapany i kiedy będzie to osiągnięte? A co ma się stać? będzie o jedną zgniliznę mniej, powietrze zrobi się świeższe. Nie chwytasz? sam akt pochwycenia bandyty i wyrzucenia go z domu na zbity ryj jest początkiem i końcem. Ale do tego trzeba wiedzieć że bandyta jest bandytą. Więc nie rozumiem o co pytasz? Czy pytasz jaki jest sens wieszania biskupów na latarniach za jaja? (no, przecież nie dosłownie - to taka metafora - przecież jesteśmy cywilizowani, i miłosierni) O jakiej nienawiści mówisz? Czy złapanie parcha plądrującego dobytek w naszej zagrodzie, złapanie go za mordę i wyjebanie jest aktem nienawiści, czy konieczności? Należy raczej mówić o miłosierdziu i litości, nie chcemy się mścić, chcemy tylko żeby wypierdalał. Czy to takie trudne do pojęcia? Czy potrzeba do tego dorabiać jakąś filozofię, mówić zaraz o jakiejś nienawiści? Dostrzeganie problemu i żądanie ujęcia bandyty to nienawiść, tak?

Cytat:
Możemy równie dobrze zacząć mówić, że istnienie księżyca jest problemem i powinniśmy go rozwalić atomówkami i wszystko będzie dobrze. Jak ja księżyca nie lubię, nie pozwala mi spać w nocy jak jest pełnia.


pierdzielisz. Nie możemy równie dobrze tak mówić. skąd ty się urwałeś? Istnienie księżyca nie jest problemem (przynajmniej nic mi tym nie wiadomo). W odróżnieniu od istnienia i działalności kościoła. Wbrew temu co się niektórym wydaje - to jest problem, poważny problem, i bez względu na stopień marginalizacji tej instytucji nie można o tym zapominać i tolerować, ignorować, mieć w dupie etc. Trzeba z tym WALCZYĆ! Jak inaczej do kurwy mamy się niby tego pejsatego robactwa pozbyć? Walka i działanie są niezbędne, a ty mi tu pierdolisz o jakichś wentylkach i księżycach. Bujasz w obłokach; ale tak to już jest są ludzie czynu i są niezdecydowani-bierni-bezwolni.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli zgodnie z Twoim tokiem rozumowania, tam gdzie kościoła nie ma powinno być super, a tam gdzie jest powinna być kicha?
Ja mam pracę domową odrobioną i wiem, że korelacji nie ma.


Po za tym:
A co jak w pomieszczeniu, które wietrzysz wszystkim została wpojona fobia przed zarazkami?
No ale załóżmy, że nic się nie stanie i powietrze będzie świeższe - to co to zmieni? Sam zapach, estetyka?
Będziesz mógł powiedzieć, że wreszcie nie śmierdzi? Bo z tysiąca gówien pozbyłeś się jednego?

Jak dla mnie Polska sytuacja wygląda tak:
Mądrość jest procesem wielopokoleniowym - ja jestem mądrzejszy od dziadka swojego, ale wiem to, co on wie i mój wnuczek też będzie mądrzejszy. Ale jak proces przekazu informacji zostanie zaburzony - np. ja zginę młodo to mój syn, będzie musiał sam zdobywać doświadczenie. Chodzi o tak zwaną mądrość życiową. Hitler nas siepnął z jednej strony i wybił to co się nazywało elitą, a potem Stalin nas rypnął z drugiej i dobił tych, którzy zostali. Tak więc Polska elita została przetrzebiona. Porównując to do oprogramowania komputerowego - weź wciśnij sobie alt+ctr+del wejdź w procesy i zakończ proces explorer.exe. Wtedy zrozumiesz co się dzieje w Polsce.

Tak naprawdę w ogóle nie ma znaczenia jakie procesy są po włączane - tylko sprawdź Smile.

Samo istnienie kościoła jakoś nie miało znaczenia na rozwój w okresie między wojennym i za czasów komuny. Tylko teraz kiedy okupuje miejsce, gdzie ma wejść coś nowego nagle przeszkadza. Wystarczy propagować mądrość=równa się praca nad sobą, wytrwałość, szacunek do bliźniego, współpracę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monstrumis




Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@chemicloo, o czym Ty rozmawiasz? Czy potrafisz w kilku prostych zdaniach uargumentować swoją chęć zniszczenia kościoła katolickiego?

Pytam się o rzeczowe argumenty, bo jak na razie mówisz obrazami o dużym natężeniu emocjonalnym, podobnie zresztą jak księża. Twoja retoryka o pochwyceniu bandyty plądrującego w nocy dom i wieszaniu za jaja na latarni pasuje do przypowieści biblijnych konstruowanych dla "maluczkich". Napisz coś sensownie, dlaczego ten kościół jest taki zły, może czegoś się dowiem. Wink

Dostojewski opisał sytuację (nie pamiętam w której powieści) w której młody nihilista wchodzi do cerkwi, niszczy obrazy świętych i gasi świece. Następnie wiesza w miejsce zniszczonych obrazów fotografie filozofów ateistycznych, których za cholerę nie rozumie i zapala ponownie świece. Podobnie widzę dzisiejszych ateistów, którzy nie potrafią wyjaśnić swoich idei używając retoryki stricte religijnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

November:
Cytat:
KK jest tak naprawdę podzielony obecnie...


nie interesują mnie ich podziały. Nie jestem na bieżąco w ich wewnętrznych potyczkach, ani też nie interesują mnie Natanki, pożyteczni idioci, otworzyły mu się oczy na masonerię w kościele, ale że papież też może być i że wszystko teatr to już nie przyznają i dalej modlitwy do maryji dziewicy czyli ogłupianie i ciemnota. chcesz tkwić w ciemnocie - twoja sprawa.

Cytat:
KK to przede wszystkim nowy testament, stary testament to wrzutka żydów, z praktyki dnia codziennego, z obserwacji widzę że katolicy w nikłym stopniu zwracaja uwagę na stary testament, podstawa to nauki jezusa


no i ? wyciągnąłeś wnioski z tego? Czy do tego potrzebny jest kościół? Czy naprawdę wierzysz że jezus przyszedł ustanowić jakiś kościół, a przynajmniej taki jaki istnieje w obecnej formie: z natankami, rydzykami, biskupami, paieżem, dogmatami, dziewicą maryją , a choćby i bez starego testamentu...

Cytat:
walić w kościół a nie zwracać uwagi na prawdziwych macherów to domena młodych wypranych łbów lub prowokatorów


ale przecież to są prawdziwe machery oraz współpracownicy macherów. To nie domena młodych wypranych łbów, to powiew świeżego powietrza.

, s
Cytat:
tąd ta mnogość różnych dziwnych trendów jak te ze slavią


to nie są żadne dziwne trendy. dlaczego dziwne? ty się dziwisz? Ja nie...

Cytat:
to niema w dzisiejszych czasach żadnego uzasadnienia chociażby dla tego że etnicznie jesteśmy wszyscy wymieszani i sieganie do wspólnych słowiańskich korzeni jest bez sensu
,

etnicznie bez sensu? wymieszani? Marzenia....

a na jakich niby podstawach mamy budować wspólnoty, jeśli już mamy je budować, jeśli nie na etnicznych? może kapitałowych? heheh, wolne żarty...

Cytat:
podstawą wspólnym mianownikiem do działania we wspólnocie w dzisiejszych czasach musi być coś innego niż etniczne pochodzenie, to jest ślepa droga w którą pakują was żydzi, z jednej strony multikulti z drugiej nazi-faszyzujące ruchy, jak to mowią dziel i rządź


boisz się? nie bój się, to nic strasznego... to tylko powiew świeżego powietrza...
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monstrumis:
Cytat:
Czy potrafisz w kilku prostych zdaniach uargumentować swoją chęć zniszczenia kościoła katolickiego?


w kilku zdaniach tak? Spróbuję, chociaż wydaje mi się to dziwne że takie rzeczy trzeba jeszcze tłumaczyć...

Kościół katolicki aktywnie uczestniczył w rozkradaniu polskiego majątku narodowego, wspierał bandycką "Solidarność", obalał PRL i tzw. komunę. (zarzut niegospodarności, i działania na szkodę majątku narodowego). Ale to tylko wycinek historii. Ostatnio błogosławił "wejście do unii" - a teraz udaje idiotę i straszy unią jako złem z zachodu, ale zasadniczo pochwala "integrację" i ekumenizm. Dlaczego mielibyśmy słuchać tego schizofrenika...

Kościół katolicki to debilne celebry dla idiotów, przymuszanie dzieci do uczestnictwa we mszach, w komuniach, w spowiedziach! - to sekciarska indoktrynacja głupotą, absolutnie bezproduktywna i rodząca depresję w społeczeństwie, wypaczająca młode umysły. Pamiętam to ze swojego doświadczenia i nikomu tego nie życzę... Kościół katolicki, poprzez ogłupionych rodziców, którzy boją się z kolei swych starych teściów, jest przyczyną zjebanego dzieciństwa.

Dwa zdania, wystarczą? Powinno; mądrej głowie dość... a głupiemu i elaborat nie wystarczy.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale uzasadnij, że ateizacja prowadzi do wzrostu mądrości.
Bo według mnie to doświadczenie uczyniło Cię mądrzejszym - rozumiesz?
Czy przeciętny Polak jest głupszy od przeciętnego ateisty?

Pomyśl jak dużo więcej rozumie przeciętny Polak jeżeli chodzi o procesy globalizacyjne w porównaniu do ludzi z zachodu. Oni mają harz4 i wszystko w dupie. A słowo Żyd jest dla nich Tabu.

Tak gdzie ten cały proces indoktrynacji nie istnieje obywatele nie wierzą w jej możliwość - jest dla nich jak UFO. Np. W Niemczech, W.Brytanii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nemo:
Cytat:
Czyli zgodnie z Twoim tokiem rozumowania, tam gdzie kościoła nie ma powinno być super, a tam gdzie jest powinna być kicha?
Ja mam pracę domową odrobioną i wiem, że korelacji nie ma.


ty korelacji nie dostrzegasz bo patrzysz wyrywkowo. sprawa nie jest czarno-biała, bo przecież KK to nie jedyny czynnik. Ale można powiedzieć że tam gdzie kościoła nie ma powinno być dużo lepiej, a tam gdzie jest to raczej kicha. Ale to nie tak działa: to nie jest żadna korelacja. to jedynie kwestia zrozumienia czym kościół jest, skąd się wziął , i że jego cele i priorytety są absolutnie rozbieżne z polską racją stanu. Korelacja nie jest prosta i nie na tej zasadzie że jak kościół jest to już jest źle. nie. może być całkiem nieźle - np. tak jak w USA, o ile można powiedzieć że tam jest dobrze... a przecież amerykanie są nieźle przez kościół omamieni. Jeśli w ameryce jest dobrze pomimo istnienia kościoła, to byłoby jeszcze lepiej gdyby w ogóle tam nie istniał. W chinach rola kościoła jest podobno ograniczona i jest źle. gorzej niż w usa. ale poczekamy, zobaczymy... jak to naprawdę jest.

nemo:
Cytat:
a potem Stalin nas rypnął z drugiej i dobił tych, którzy zostali


czyli że nie masz pojęcia o doniosłej roli Stalina w nowożytnych dziejach, i co zawdzięczaliśmy tej wielkiej postaci. Szlag mnie trafia jak słyszę takie żydowskie bajania o złym stalinie, mordercy milionów, zwykłe kalumnie. nie odrobiłeś lekcji.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Żenujący poziom tego forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile