W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Żenujący poziom tego forum  
Podobne tematy
To forum realizuje plan Iluminatów115
Przestańcie się wikłać22
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 11562
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Takie pyskate typki jak pyjas czy popiełuszko [...] dostali od społeczeństwa jedynie to czego się w tak dramatyczny sposób domagali.

ja pierdole, co za typ. kolejna bezwstydna gnida - i zapewne jeszcze nie ostatnia, w tym temacie...
on powinien mieć tytuł nie "Żenujący poziom tego forum", ale "patrzcie jaki jestem popierdolony".
później mu zmienię, jak już się przeniesie na główne, a na razie: następny proszę... Smile

ej to weź może z kolegami szczypiorem & resztą napiszcie i opublikujcie "ode do maleszka", za to jak pięknie swego czasu reprezentował interesy społeczeństwa. no i oczywiście zakończoną apelem, aby broń boże nie rezygnował ze starych sprawdzonych metod, bo jest waszym bohaterem! Laughing
wiesz, mi to tam już w piździe, bo spierdoliłem z tego ubeckiego kurwidołka i wracać tam, bynajmniej, nie mam zamiaru - więc im bardziej rozpierdolicie ten chlew zwany jeszcze polską, tym lepszą będę miał polewkę obserwując jak się tarzacie w gównie którym się najpierw sami dobrowolnie osraliście Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:

jeszcze się do kółka różańcowego zapisz, a legendy o jakichś pyjasach możesz opowiadać kundlom sanhedrynu na dobranoc. To są świetne bajeczki żydowszczyzny mające na celu usprawiedliwić atak na komunę, komunizm i każdą formę socjalizmu czy wspólnotowości. Takie pyskate typki jak pyjas czy popiełuszko (no ten ostatni to już przykład ewidentnego robaka toczącego, jak rak od środka, zdrową tkankę organizmu, na bazie opium - wypróbowanych przez stulecia ogłupiających misteriów religijnych) dostali od społeczeństwa jedynie to czego się w tak dramatyczny sposób domagali. Może źle się stało, że kara była jaka była, gdyż teraz żydowszczyzna ma męczenników którymi może epatować na lewo i prawo. Lepiej byłoby odesłać ich na madagaskar, po uprzednim odebraniu obywatelstwa polskiego.



o takie rozumowanie to cie @chemicloo nie podejrzewałem ...ci ludzie jednak próbowali coś robić, stawiali się reżimowi i za to ponieśli śmierć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

November09 napisał:
ci ludzie jednak próbowali coś robić, stawiali się reżimowi i za to ponieśli śmierć

aha... bo jakby nie próbowali nic robić, ani się nie stawiali reżimowi - to wtedy byłoby ok, że ich twoi ziomale ubecy zajebali, tak?
no raczej - jak ubek kogoś zajebie, podjebie, albo mu przyjebie, to najwyraźniej musi mieć dobry powód - czyli typ sobie zasłużył, czyli ubekowi trzeba dać awans... logika godna prawdziwego pisowskeigo patrioty antysemity.

kurwa, listopad czy ty przypadkiem nie masz jakiś chodów u władzy?
bo nie mogę się oprzeć wrażeniu że polski rząd, od wielu już zresztą dekad, realizuje dokładnie twoją politykę...
psy i ubecy zabijają kogo chcą, spuszczają wpierdol komu chcą, a nawet wrabiają w przestępstwa kogo chcą - a potem... dostają medale!
taki np. agent tomek, o którym niedawno sąd najwyższy powiedział, że nielegalnie wrobił sawicką w korupcje - pierdolony najpierw dostał nagrode, a teraz jest zaszczytnym posłem pisu! i dalej jest z siebie dumny... Laughing
z tym że nie wiem jak można być dumnym z tego że się zwalczało korupcję, samemu będąc o wiele bardziej skorumpowanym... no ale najwyraźniej w tej twojej polsce wszystko jest możliwe - nikogo to tam nawet nie dziwi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu chodzi o tu i teraz.

Możecie skończyć teatrzyk i gadać konkrety?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:05, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi czy ty musisz zawsze interpretować czyjeś wypowiedzi pod swój skostniały sposób myślenia?

widze że próbujesz wciągnąć mnie do dyskusji na temat twoich fobii pisowskich....co do sawickiej to jestem jak najbardziej za tym żeby wszystkich urzędników państwowych tak testowano prowokując do łapówek, jak już ma być złodziejstwo to niech będzie zawężone do wysokich szczebli, jeszcze tego brakuje żeby każda sekretarka w gminie swoje lody kręciła ( w sensie interesy)
a z pisem mam tyle wspólnego co ty z kościołem katolickim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty, bimi, zapewne uważasz że prawdziwe interesy narodu reprezentował niejaki popiełuszko z biblią w ręku. Ciekawe co to były za interesy? Obalić komunizm, obalić PRL, sprzedać, oddać co najlepsze, zamknąć całą resztę... a to wszystko z hipnotycznym śpiewem na ustach: "pod twą obronę...". Tjaaa, chyba takie interesy masz na myśli? Ale, zaraz, zaraz... Ogłupianie narodu, żydowska biblia, atak na komunizm... w czyim to mogło być interesie? Czy aby nie tych panów?

http://ocdn.eu/images/pulscms/OGY7MDMsMj.....00aa52.jpg

november:
Cytat:
...ci ludzie jednak próbowali coś robić, stawiali się reżimowi i za to ponieśli śmierć


jakiemu reżimowi? I co tak właściwie próbowali robić? Cóż, pyjas to był tylko "pożyteczny idiota" i faktycznie - na śmierć pewnie nie zasługiwał. Jednak zginął, można rzec, w wypadku. Jak kto wkłada łapy w kosiarkę musi się liczyć że poucina. Aparat Państwowy to nie zabawka. co innego popiełuszko - ten elegancik, szerzący żydowską ciemnotę, szerzący ferment w narodzie, nie ustępujący pomimo wielu próśb, upomnień, wreszcie gróźb! - w końcu sam się o to prosił... teraz huj w dupe jego legendzie. Chociaż nie żyje, wciąż świetnie służy żydowszczyźnie. Powiedziałem - prymitywne zabójstwo typka nie było rozwiązaniem problemu. PRL też nie było doskonałe, po wielu latach zmagań z wewnętrznymi problemami, po latach walk i wyrzeczeń, do tajnych służb dopuszczono w końcu ludzi bez wyobraźni. Co nie zmienia faktu że popiełuszki nie żałuję.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

November09 napisał:
Bimi czy ty musisz zawsze interpretować czyjeś wypowiedzi pod swój skostniały sposób myślenia?

a czy ty zawsze musisz się wypowiadać tak, żeby być za a nawet przeciw?

wciągania w dyskusję n.t. "moich pisowskich fobii" mogłeś bardzo łatwo uniknąć; wystarczyło byś w którymkolwiek z setek swoich postów napisał choć jedno złe słowo n.t. kogokolwiek związanego z tą partią...

jest to statystycznie niemożliwe, aby ktoś kto pisze tyle o polityce i żydach kontrolujących polskę, oraz świat, nie wspomniał ni razu tej partii - jedyne logiczne wytłumaczenie jest takie, że podobnie jak twój przyjaciel maleszka, ty też jesteś z pisu. nie wiem tylko gdzie ty budujesz ich struktury, bo szczecinek zdaje się jest już zajęty.

co do sawickiej, jak i kogokolwiek innego - zdziwił bym się bardzo gdybyś zajął pozycję apolityczną i stanął jak człowiek po stronie wolności obywatelskich, zamiast po stronie swoich kumpli z ubecji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Ty, bimi, zapewne uważasz że prawdziwe interesy narodu reprezentował niejaki popiełuszko z biblią w ręku.

nie debilu. ja w odróżnieniu od ciebie nie jestem religijnym fanatykiem, coby stawiać jakiś wyimaginowany ideologiczny "interes narodu" nad ludzkie życie - choćby było to życie takiej tępej gnidy jak ty, twojego idola ubeckiego kapusia maleszki, albo tego twojego drugiego bohatera i patrioty piotrowskiego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@chemicloo lata 70 i 80 to strażnicy systemu szykowali sie już do zmiany systemu i przedzierzgnięcia się w biznesmenów i likwidowali wszystkich którzy mogli im w tym przeszkodzić... bronisz systemu który na to nie zasługuje

@Bimi pis u mnie stracił kompletnie jak zdałem sobie sprawę jak mocno jest powiązany z izraelem, jednak jesli chodzi o sprawy gospodarcze niema do czego sie przyczepić bo nic po prostu nie zdążył zrobić, koncentracja na pisie i kościele katolickim jako tych których w pierwszej kolejności należy winić za stan kraju to jakaś schizofrenia... statystycznie rzecz biorąc jak ktoś tyle pisze o pisie a nic o ludziach od 2 kadencji przy władzy to co mozna o tym myśleć? dodatkowo każdy piszący o przekretach obecnej władzy jest na twój sposób banowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
lata 70 i 80 to strażnicy systemu szykowali sie już do zmiany systemu i przedzierzgnięcia się w biznesmenów i likwidowali wszystkich którzy mogli im w tym przeszkodzić...


zgoda.

Cytat:
bronisz systemu który na to nie zasługuje


może z tego punktu widzenia masz odrobinę racji...

ale w zasadzie, w tym wątku, nie tyle bronię systemu który na to nie zasługuje, co [i]nie staram się bronić tych, którzy system obalali (popiełuszko) by potem inni mogli krzyczeć że ten sam system był taki niewydolny (a jaki miał być skoro wpychali kij między szprychy?) Ekipa: popiełuszko-a(?)-okrągłostołowi biznesmeni : to nie opozycja! - dla mnie to jeden TEAM. grający do tej samej bramki z polecenia CIA i MOSADU Popiełuszko był taką samą wtyką, tu, elementem operacji, eksperymentem, lub jednym z elementów szeroko zakrojonej akcji dywersyjnej na tyłach. CIA miało mnóstwo kasy przeznaczonej na te potrzeby, że praktycznie każdy możliwy i najgłupszy nawet sposób był realizowany. Skąd wiesz czy ten popiełuszko nie miał lewych kont w szwajcarii? Może UB się dowiedziało, no to się wkurzyło... żydostwo zdobyło bezcenne doświadczenia, w pełni wykorzystane potem w akcji pod kryptonimem J.P.II.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamknąć na arenie rozdać dmuchane młotki , każdemu po kwasie i poczekać , aż ostanie jeden Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopóki nie będziecie umieli powiedzieć:
To moja wina, że jest tak chujowo będzie korzystać z usług kozła ofiarnego, zaniedbując jedyne miejsce, w którym możecie coś zmienić, czyli w was samych. I wszystko pozostanie bez zmian. Ale patrząc te kilkanaście postów wstecz to chyba o to chodzi co nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
koncentracja na pisie i kościele katolickim jako tych których w pierwszej kolejności należy winić za stan kraju to jakaś schizofrenia...


co do pisu to masz i nie masz racji. zdałeś sobie sprawę że pis jest mocno związany z izraelem.. świetnie. Kiedy zdasz sobie sprawę że PO, SLD, PSL, PALIKOTY, RYDZYKI - także są, w ten czy w inny sposób, związane z izraelem, to daj znać, może pogadamy...

co do kościoła katolickiego - nie masz racji. To właśnie dokładnie ta z organizacji którą należy w pierwszej kolejności winić za stan kraju. Nie tylko zresztą tego kraju. Watykan i jego macki oplatają praktycznie cały glob. To Kościół KATOLICKI [w tym banialuki wygłaszane przez popiełuszkę] - Żydowski Wąż na piersi narodu jest w istotnej mierze odpowiedzialny za stan gospodarki, stan życia, ogólny stan mentalny ludności polskiej, nie rtylko zresztą, Także amerykańskiej (ale tam mają inne plany, inne priorytety) albo np. japońskiej (choć tu już wpływy mają mocno ograniczone) czy francuskiej włoskiej, niemieckiej, kanadyjskiej... itd. Ale nie da się zaprzeczyć, nigdzie czarna żydówka (przynajmniej do tej pory) nie miała tak dobrze jak w III RP.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kapitan nemo:
Cytat:
Dopóki nie będziecie umieli powiedzieć:
To moja wina, że jest tak chujowo będzie korzystać z usług kozła ofiarnego, zaniedbując jedyne miejsce, w którym możecie coś zmienić, czyli w was samych. I wszystko pozostanie bez zmian. Ale patrząc te kilkanaście postów wstecz to chyba o to chodzi co nie?


kapitanie nemo, o najmądrzejszy z mądrych, a skąd nie wiesz czy przypadkiem właśnie tego nie robię? nie biję się w piersi i nie mówię: "To moja wina, że jest tak chujowo"...?
Tak - to moja wina że jest tak chujowo! To moja wina że byłem do tej pory taki głupi. Taki głupi że nie widziałem tego, co oczywiste - że żydowskie macki oplatają Ludową Władzę. Tak, to moja wina że wcześniej byłem na to ślepy i nie przeciwdziałałem.

Ale dość z tym! Od dziś będę zwalczał wroga na każdym terenie, o każdej porze dnia i nocy i wszelkimi dostępnymi środkami, aż do ostatecznego rozwiązania tej kwestii.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem cierpliwym idiotą, który walczy cierpliwie z własną głupotą powoli, ale nieustannie Smile,

To powiedz co masz zamiar zrobić, gdzie uderzyć i dlaczego.
Jak masz zamiar pozbyć się macek?

Jeżeli Twój plan będzie dobry pozwól, że się przyłożę. Jak będę widział niedociągnięcie nie złość się jak skrytykuje. Jak nie będę rozumiał pozwól, że zapytam o szczegóły.

To co jest dobre zasługuje na to, żeby je wysłuchać - więc słucham Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:42, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@chemicloo wydaje mi sie, choć nie jestem tego dokonca pewien, że istnieje coś takiego jak polski kościół katolicki, taki trochę specyficzny i trochę z boku tego zażydzonego rzymskiego, nazwijmy go patriotyczny, chyba to w min i przy nim przetrwała polskość i tradycja przez wszystkie lata niewoli, ludzie wyrośli w duchu tej tradycji stawali do walki za ojczyznę tak jak to rozumieli, że taki popiełuszko był wykorzystywany przez korowców i innych żydów to zwyczajnie przecież nie musiał sobie z tego zdawać sprawy, tak zwyczajnie po ludzku, myślał że czyni dobrze i uczestniczy w pozytywnym ruchu...

na forum jest trochę wyliczeń ile to KK pochłania kasy i tego typu pierdoły, zupełnie to jest niewspółmierne do tego ile kasy przepierdalają lokalni politycy nie mówiąc juz o szczeblu krajowym, waga czynów jest niewspółmierna do oskarżeń, to jest specjalnie robione żeby odwrócić uwagę od prawdziwych złodziei

żeby nie było, jestem areligijny, wychowałem się w rodzinie katolickiej, bunt przeciwko KK mam juz za sobą i teraz jestem wolny od tych religijnych pierdół, i tu uwaga- także ateizm to religia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi a tak wracając do tematu, może byś przemyslał utworzenie zakładki dla dla banitów jednopostowców, nie zaśmiecali bysmy ci forum, forum by zyskało na różnorodności poglądów ale nie psuło by ci linii programowej, oczywiście na głównym dalej mielibyśmy limit 1, przynajmniej nasze tematy pozostały by na dłużej niż miesiąc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

November09 napisał:
@Bimi pis u mnie stracił kompletnie jak zdałem sobie sprawę jak mocno jest powiązany z izraelem

serio?
czyli kiedy to było? bo jakoś nie zaobserwowałem u ciebie żadnej przemiany..

wiesz, technicznie rzecz biorąc, to maleszka też nie buduje struktur pis w szczecinku - on buduje struktury solidarnej polski! nie wiem co prawda jaka to różnica, ale wiem, że on tez nie zawahał by się powiedzieć, że "pis u niego stracił..." Laughing

a poza tym, ty wiesz listopad, że ja nie wierzę w ani jedno twoje słowo, co? oraz, że nie wszystko co o tobie wiem, to tu od razu piszę... co bynajmniej nie znaczy że nie możemy się poprzekomarzać, bo to najlepszy sposób na poznanie się, a przecież jak mam inaczej zdobyć do ciebie zaufanie, jeśli nie poznając cię jeszcze bardziej? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

huja tam wiesz czy to był maleszka, skoro doszukałes się jakis powiązań z izraelem to pewnie jakaś hasbara, ale czy źle że podawał życiorysy ubeków i ich dzieci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ty chuja wiesz, na temat tego co ja wiem.

wiem np. też to, że normalnemu człowiekowi słowo "hasbara" kompletnie nic nie mówi - za to ubeccy żydzi używają go na potęgę, bo to ich praca, czyli życie.
ty, maleszka, szczekan, nostradamus, JAR, czy inny szczypior - stary, jak dla mnie wy wszyscy to jeden wielki chuj - jakby nie to, że forum was inaczej podpisuje to po postach ni chuja bym was nie odróżniał. a ponadto, brak napletka da się odczuć w każdej waszej zapisanej na tym forum samogłosce.
więc wiesz, biedaku; antysemicić to my, a nie nas... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wszystko wiesz, to pewnie też wiesz że niewiele ludzi przegląda to forum dla twoich pogladów i twoich postów, gdybyś dał możliwość zaistnieć poglądom innym niż twoje i dał mozliwość merytorycznej dyskusji to forum by odżyło, niechby to była tylko jedna zakładka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale beka, nie wiem czemu ale tu jest najpiękniej i chyba zostanę na tym forum, to uczucie co tu się odpierdala bezcenne Very Happy
PS:pluszowy miś http://prawda2.info.pandastats.net/ Alternative Spellings
drawda2, pawda2, paawda2, pcawda2, ppawda2, priwda2, prowda2, prswda2, praada2, prabda2, pragda2, prajda2, pralda2, prayda2, prazda2, prawya2, prawdg2, prawdm2, prawdp2, prawdr2, prawdv2, prawdaw, prawdaz, pradwa2, prawad2, bprawda2, jprawda2, rprawda2, zprawda2, pcrawda2, pirawda2, prmawda2, pragwda2, praiwda2, pratwda2, prawwda2, prawfda2, prawgda2, prawkda2, prawoda2, prawdea2, prawdpa2, prawdza2, prawdab2, prawdaf2, prawday2, prawda2c, prawda2g, prawda2i, prawda2s,
oraz copy i paste Kapitan_Nemo ma nieźle nasrane w bani i wciśnij przycisk... : Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

November09 napisał:
jak wszystko wiesz, to pewnie też wiesz że niewiele ludzi przegląda to forum dla twoich pogladów i twoich postów, gdybyś dał możliwość zaistnieć poglądom innym niż twoje i dał mozliwość merytorycznej dyskusji to forum by odżyło, niechby to była tylko jedna zakładka

odżyło? pierwsze słyszę, żeby to forum nie żyło... Smile
myślenie życzeniowe, he?

wszystkiego oczywiście nie wiem, ale wiem też np. to, że z pewnością więcej ludzi przegląda to forum dla "moich poglądów", niż dla twojej marnej hasbarskiej propagandy. że o twoim ziomalu kapusiu maleszcze i drugim szczypiorze nie wspomnę...

no, z tym że jak mówię "więcej" to nie liczę oczywiście tych, co cię sprawdzają czy dobrze wykonujesz swoje służbowe zadania. ale chyba rozumiesz, że twoi przełożenie nic dla mnie nie znaczą, że liczą się dla mnie za zero?
szczerze mówiąc jakbym wiedział którzy to są, co cię tak sprawdzają, to bym chujom im już dawno wprowadził abonament. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
monstrumis




Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpłynęliście od brzegu napierdalając się gumowymi członami udowadniając sobie komu kuku zrobiła gmina na członie. Gruntu już nie macie.

Wracając do brzegu, dam prosty schemat nowego forum.
W Atenach, z grubsza biorąc był podział na:
- obywateli,
- niewolników,
- cudzoziemców,
- kobiety,
- dzieci,
- banitów (10 lat, skorupki).

System podań jest niedoskonały, ponieważ nie wiemy czy nowy user nie przekleja bezmyślnie tekstu ze źródła. Trzeba by było wstawić jakiś test z pytaniami dotyczącymi dziedziny, którą user deklaruje jako "znaną" lub "poznaną" Wink. Nie ma sensu robić następnej pierdolni a później pisać w pierdolni tej pierdolni.

I teraz mam pytanie, jakie kryteria przyjąć na nowym forum po których można by było poznać kto kim jest. Zakładam, że forum jest miejscem dyskusji ludzi na wspólnej płaszczyźnie (nawet jeżeli to jest cudzoziemiec lub niewolnik).

W kryteriach należało by uwzględnić kulturę osobistą poprzez proste pytanie np. "jakie zaimki piszemy z wielkiej litery a jakie z dużej?". Oprócz tego jakiś proste pytanie, np. "Czy Karol Marks był marksistą?" - dla tych, którzy wyznają komunizm lub anty-komunizm.

Jakie pytania przychodzą Wam do głowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
@chemicloo wydaje mi sie, choć nie jestem tego dokonca pewien, że istnieje coś takiego jak polski kościół katolicki, taki trochę specyficzny i trochę z boku tego zażydzonego rzymskiego, nazwijmy go patriotyczny, chyba to w min i przy nim przetrwała polskość i tradycja przez wszystkie lata niewoli, ludzie wyrośli w duchu tej tradycji stawali do walki za ojczyznę tak jak to rozumieli, że taki popiełuszko był wykorzystywany przez korowców i innych żydów to zwyczajnie przecież nie musiał sobie z tego zdawać sprawy, tak zwyczajnie po ludzku, myślał że czyni dobrze i uczestniczy w pozytywnym ruchu...


Srała babcia w kapcie. November. Co ty za pierdoły smażysz?



To jest film o początkach tej zbrodniczej organizacji na ziemiach polski. Do obejrzenia w częściach na żydotubie. Całej prawdy tam nie ma. Ale daje pewien pogląd: czym kościół jest, był i będzie.

NIE MA tam ŻADNYCH WARTOŚCI. Żadnego polskiego myślenia. Ani w ogóle, myślenia. Tradycja? A i owszem - żydowska. KOŚCIÓŁ KATOLICKI TO JADOWITY WĄŻ KTÓREGO NARÓD POLSKI HODUJE NA WŁASNEJ PIERSI OD TYSIĄCA LAT! nie ma zmiłuj. To ścierwo zatruwające umysły, okadzające sławiańskie dusze należy wyciąć w pień. Kościoły przerobić na muzea, teatry, kawiarnie, domy opieki, schroniska, biblioteki. Biskupów, natanków rydzyków wieszać na latarniach za jaja.

Cytat:
dał mozliwość merytorycznej dyskusji to forum by odżyło, niechby to była tylko jedna zakładka


ależ listopad, Bimisracja nigdy nie posunie się do wycofania z raz zajętych pozycji. Wiesz co mogłoby się stać? Taka zakładka mogłaby urosnąć do niebagatelnych rozmiarów, a w końcu pochłonąć to forum jak ten wąż co zjada własny ogon. Wszelkie ustępstwa to zbyt duże ryzyko.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Żenujący poziom tego forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile