W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Żenujący poziom tego forum  
Podobne tematy
To forum realizuje plan Iluminatów115
Przestańcie się wikłać22
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 11559
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 03 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzed trzech lat. Mój błąd. Ale i tak pachnie odgrzewanym kotletem Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 03 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Szczypior"]Najpierw pogratuluję. Po tym tekście ten szczur admin radykalnie obniżył jego ocenę. To znaczy że jest tu dużo sensownych tez.
p.e.1984 napisał:
Wklejam kilka dawno napisanych uwag o tym forum:1. Dawno temu w sieci nie było platform blogerskich, założenie forum nie było proste. W tych zamierzchłych czasach jakiś idealista założył to forum i stało się one Mekką różnych niepokornych i dociekliwych osób, chcących poznać prawdę w zalewie propagandy wciskanej przez media "oficjalne". prawda2.info było kiedyś forum autentycznie niezależnym, zostało przejęte 3-4 lata temu przez hasbarę bądź Mossad. Kilka lat temu pojawił się na tym forum wątek, w którym ktoś, kto zauważył nagłą zmianę zachowania administratora napisał o tym. Od tamtego czasu na forum grasuje zawodowa agentura, paru aktywistów z hasbary i trochę polskich przygłupów, którzy jeszcze nie poznali się na tym, co tu się dzieje, z racji tępoty. Ci hurtowo zaśmiecają forum swoim bełkotem, bezwartościowymi tematami tworzonymi z nudów. Administracja pozwala im na to, bo są - z racji tępoty nieszkodliwi, a nawet pożyteczni - automatycznie deprecjonują z rzadka pojawiające się na tym forum wartościowe teksty (to pewien wariant zatruwania źródła - prawda przemieszana z bełkotem i fałszem staje się nieatrakcyjna, bo trudno ją wyławiać z szamba). W tym bagienku grasują hasbarowcy lub mossadowcy pokroju Ch*jaduch, korzystający dla niepoznaki z wielu kont na tym forum (dzięki temu może się wydawać, że nie jest tu całkiem pusto).

To wszystko wiadomo. Tutaj wszystkie ksywy typu AQuatro, Alepoco, AlKohol, Sikorski (ale se ksywę wybrał!), ElComendante, jarondo, owlik, mamhattanman, itp itd to wszystko hasbara. Listę można rozbudowywać bo jest tu wiele różnych ksyw używanych w razie potrzeby przez kilka osób. Pomijam oczywiście tego szczura admina. Ten cały biznes służy jako platforma zarządzania frustracją prowadzona przez polskojęzyczną policję polityczną. Zresztą ten szczur sam to uczciwie zadeklarował (https://prawda2.info/viewpost.php?p=252238):
Bimi napisał:
jak widać, niektórym od tej wolności słowa to się już totalnie w głowach popierdoliło.czy ja kurwa chodzę po komisariatach, kółkach różańcowych, albo innych pisowskich spędach dla łysych pedałów i płaczę, że macie tam "żałosny poziom"? :shock:nie, bo nie jestem jebnięty.więc mając to na uwadze, wyobraźcie sobie jak ja was, debile, postrzegam gdy przypełzacie jak ostatnie żule na moje, najbardziej prestiżowe forum w polsce, by mi się tu żalić na jego poziom. Smilez faktu, że się tego nie wstydzicie wnioskuję, że najwyraźniej liczycie na to, iż do końca życia pozostaniecie anonimowi... he - dream on, frajerzy... no, chyba, że planujecie umrzeć już w tym roku? bo jak nie, to wspomnicie moje słowa: w internecie nic nie ginie, więc i wasze kurestwo pozostanie w nim na wieki, a z dnia na dzień będzie coraz mniej anonimowe... już ja się o to zatroszczę.co do tematu, jedyny żałosny poziom jaki jestem w stanie tu wyodrębnić, to zerowy poziom wstydu w waszych ubeckich baniach, wy pierdolone maleszkowe cioty. to forum jest o prawdzie, a prawdy się nie stopniuje, więc słowo "poziom" ma się nijak do słowa "prawda" - trzeba być idiotą waszego pokroju, by stopniować prawdę.w kwestii prawdy natomiast, jedno wam mogę zagwarantować; że wasz idol, nasz dyżurny antysemita szczypior, jest w prostej linii następcą jebanego ubeckiego kapusia maleszki, vel brusa_zły_lisa, czynnego działacza niezalezna.pl i innych pseudo-patriotycznych portali dla odmóżdżonych debili waszego pokroju.a że maleszka, onegdaj zagorzały ubecki kapuś, a później (w "wolnej polsce") czynny pisowski antysemita (tak samo jak m.in. szczypior czy listopad) miał przypadkiem jedynych dwóch facebookowych przyjaciół akurat w izraelu.... eeee, to zbieg okoliczności, o którym nie warto nawet rozmawiać :lol:tak że podsumowując, moja odpowiedź na poruszony tu temat brzmi: chuj wam w dupę, wy pierdolone ubeckie rzadziochy. a im bardziej się cietrzewicie, tym większą mam satysfakcję, więc dogadzajcie sobie małpy w moim cyrku do woli, w ramach tych możliwości, które wam jeszcze dobrodusznie zostawiłem.
Cytat:
2. Forum w takim kształcie działa jednak w jakimś celu, inaczej zostałoby już dawno zamknięte przez hasbarskich/mossadowskich właścicieli. Jakie to cele? Najprawdopodobniej chodzi o:2.1 Zaśmiecania świadomości zbiorowej poprzez szerzenie dezinformacji i plotek (swego czasu w SB istniał cały pion zajmujący się propagandą szeptaną, tzw "Departament plotki") - informacji, których przeciętny zjadacz chleba nie jest w stanie zweryfikować, z braku kompetencji lub dostępu do danych pozwalających zweryfikować prawdziwość komunikatu. Osoba, która otrzymuje duże ilości komunikatów nie jest w stanie ich poprawnie przetwarzać, w jej głowie pojawia się chaos. Na tym forum tylko garstka osób (spoza mossadu i hasbary) potrafi czytać ze zrozumieniem, reszta jest w stanie co najwyżej bezmyślnie powtórzyć to, co tu przeczyta. I o to chodzi, tak się kreuje "świadomość zbiorową" polskiego bydła. Polacy, którzy czytają ze zrozumieniem są z tego forum systematycznie wypłaszani przy pomocy szykan, co inteligentniejsi wiedzą, że systematyczne pisanie tu nie ma sensu, dlaczego - o tym za chwilę.2.2 Demoralizację - agentura działająca na forum stara się, by wypowiedzi były wulgarne i prymitywne. Osoba przebywająca na forum z czasem przesiąknie prymitywizmem i wulgarnością.Wystarczy przejrzeć ten wątek, by się przekonać, jak łatwo się to dzieje.2.3 Ogłupianie i obniżanie progu tolerancji na informacje wyssane z palca. Osoba, która trafi na to forum jest osaczana przez setki bajek, z których nawet przy najlepszych chęciach nie da rady sfalsyfikowąć wszystkich, bo nie ma czasu ani danych. Musi więc wybrać, w co chce wierzyć. Forum kreuje postawy mistyczne, ale zorientowane nie na kult bóstwa, tylko na kult różnych reorii spiskowych (do wyboru do koloru).
To wszystko racja. I co z tego?
Cytat:
2.4 Zmarnowanie czasu i energii. Osoby najwartościowsze będą początkowo próbowały pisać rzetelne teksty. Szybko zostaną sprowadzone do parteru szykanami, aż po knebel - czyli standardową praktykę obcięcia liczby wypowiedzi do 1 i uniemożliwienie tworzenia nowych wątków. Wcześniej będą sobie takie osoby mogły popolemozować z agentami udającymi półdebili, bądź autentycznymi póldebilami i debilami - także nieagenturalnymi. Polemiki z taką hołotą są pułapką, która może tu zatrzymać na jakiś czas pewien typ osób inteligentnych - właśnie takich, które chcą nauczać bądź naprawiać świat. Takich, które liczą, że dla swoich prawd i nauk znajdą słuchaczy i naśladowców, które będą chciały stworzyć jakiś ruch społeczny lub do jakiegoś ruchu dołączyć. To forum służy właśnie do zniechęcania do zaangażowania społecznego. Naucza, że nie warto kilkoma metodami. Po pierwsze - "groch o ścianę" - do agenta nie dotrze żadna argumentacja. Do polskich debili odsianych przez politykę administracji - również nic nie dotrze. To zniechęci znaczną część potencjalnych społeczników. Stwierdzą, że - po drugie - "nie ma z kim ani dla kogo". Nie bez znaczenia dla twórców forum jest to, że zmarnuje ono bezproduktywnie czas, który zainwestowany w innym miejscu mógłby stworzyć autentyczny ruch społeczny - bądź mógłby posłużyć do napisania większej liczby wartościowych analiz. To forum ma odrzeć wartościowych ludzi z jedynego autentycznego kapitału, jaki mają - czasu i entuzjazmu/zaangażowania/solidaryzmu społecznego.
Wszystko racja. Wiadomo że to tak działa. Przypuszczam że Żydzi w ten sposób sprawują władzę od setek lat. Teraz dodatkowo mają Internet. I co z tego?
Cytat:
3. Forum jest odwiedzane przez bardzo niewiele osób (może 4-5), powstało bardzo wiele forów alternatywnych (davidicke, zmianynaziemi, otworzumysl itp. itd.) i nie warto sobie nim zaprzątać głowy. Swego czasu Bofain zwrócił uwagę na to (wątek nie istnieje, był w dziale "p**lnia"), że informacja o liczbie osób przeglądających to forum jest fałszowana. W efekcie jego awatar został podmieniony przez administratora na fotografię jakiegoś gołego mężczyzny, co wydaje się potwierdzać podejrzenia Bofaina.
Ciekawe spostrzeżenie. Biorąc pod uwagę fakt że szczur admin obniżył ocenę tego wątku to myślę że to celne spostrzeżenie.
Cytat:
W odróżnieniu od for pseudopatriotycznopseudonarodowych prawda2.info ma za zadanie formować debili, nihilistów i degeneratów, czyli mniej więcej elektorat Palikota. 
Taka jest specjalizacja tego zboka admina. Gdyby był inteligentny to pewnie dałby radę przyciągnąć więcej takich nihilistów. Ale mit o żydowskiej inteligencji przynajmniej w tym przypadku to tylko marketing. On tylko leci według podręcznika hasbary. I teraz leci offtopic:
Cytat:
P.S. Z jedną wypowiedzią dziennie muszę przeskoczyć do innego wątku. Pan Szczypior miał w swoich wypowiedziach sporo racji, ale w jednym mylił się. Ewolucja to fakt potwierdzony naukowo, mimo pewnych błędów, które ostatnio przy użyciu technik genetycznych (analiza DNA) znaleziono w systematyce. Nowe narzędzia, jakie mają do dyspozycji biolodzy pozwolą na uzupełnienie drzewa ewolucji, poprawienie wielu błędnie zestawionych przodków i następców, ale nie pozwolą na obalenie tego, czego dowodzą skamienieliny. Negowanie ewolucji, modne ostatnio wśród fanatycznych katolików (kreacjonizm) wraz z wieloma innymi postawami neoluddystycznymi to najprawdopodobniej efekt wykładania olbrzymich pieniędzy na szerzenie ciemnoty przez tych, którym zależy na utrzymywaniu mas w ciemnocie. Kto ma olbrzymie pieniądze i zależy mu na ciemnocie mas nie muszę dodawać. Oczywiście wmieszanie wątku ewolucyjnego w wywody pana Szczypiora ( viewpost.php?p=251263 ) może być zarówno oznaką niedostatków wiedzy jak i w pełni zamierzoną autokompromitacją - zorientowaną na skompromitowanie całego przekazu:
Szczypior napisał:
Jeśli to prawda to mamy wyjaśnienie fascynacji Bimiego pseudonaukową ewolucją. Z moich obserwacji wynika że to właśnie Żydzi są fanatycznymi wyznawcami tej religii. W bardzo pobieżny sposób próbowałem przedstawić różne podejścia do świata materialnego tutaj: viewpost.php?p=250605. Judaizm łatwo uchwycić bo jest szalenie prymitywny. Teoria ewolucji to po prostu pseudonaukowa interpretacja Talmudu, nie będę rozwijał tej myśli bo jest długa. Idea jest jednak prosta: ludzie to tylko zwierzęta, no może z wyjątkiem narodu wybranego.

Nie jestem pewien, jak się mają nauki talmudu do Latimerii, ryby dwudysznej, skamienielin dinozaurów, gatunków endemicznych, całego drzewa ewolucji (nawet z wykrytymi niedawno dzięki badaniom DNA błędami - wiem, że rożni fanatycy
Very Happy a co ty kurwa wielkie A-zyren -A-zero-n nie rozumiesz, że aż pożal się koniu i zamelduj . Laughing
viewpost.php?p=254271
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 04 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:

Tutaj wszystkie ksywy typu AQuatro, Alepoco, AlKohol, Sikorski (ale se ksywę wybrał!), ElComendante, jarondo, owlik, mamhattanman, itp itd to wszystko hasbara. Listę można rozbudowywać bo jest tu wiele różnych ksyw używanych w razie potrzeby przez kilka osób. Pomijam oczywiście tego szczura admina. Ten cały biznes służy jako platforma zarządzania frustracją prowadzona przez polskojęzyczną policję polityczną.


Idź się lecz człowieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 04 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Very Happy a co ty kurwa wielkie A-zyren -A-zero-n nie rozumiesz, że aż pożal się koniu i zamelduj . Laughing
viewpost.php?p=254271


A tobie o co znowu chodzi biedny człowieku? Co masz do mnie? Zrobiłem Ci coś? I jeszcze wyskakujesz do mnie z jakimiś infantylnymi wstawkami? Tobie chyba coś nie styka w tym durnym łbie biedny człowieku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 15 Sie '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalsza część morskiej sagi -> viewpost.php?p=310526
czyli mapa drogowa "postępu" któren się dokonał, albo jak określać własne położenie w czasie i przestrzeni.


...i jeszcze raz Widnokręgi, listopad 1982

Lata 80-te... Ech.. Kraj targany kryzysem, w zapaści gospodarczej...
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Żenujący poziom tego forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile