W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zmasowany Atak  
Podobne tematy
Społeczne nieposłuszeństwo40
Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę199
Zróbmy najazd10bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 10642
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do listy to mogę wziąć od 11 do 15.
w poniedzialek będę na kompie ale tylko do 17:00 18:00
_________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik napisał:
Czyli spamujesz. Brawa.


Cel uświęca środki Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo popularny serwis na którym można rozprzestrzeniać informacje:
http://grono.net/
Niestety z tego co się orientuję trzeba mieć zaproszenie wysłane przez innego użytkownika żeby się zarejestrować. Gdyby ktoś się zdecydował coś tam pisać (a warto bo użytkowników jest bardzo dużo) to mogę mu przesłać zaproszenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jean Armand de Richelieu napisał:
Bardzo popularny serwis na którym można rozprzestrzeniać informacje:
http://grono.net/
Niestety z tego co się orientuję trzeba mieć zaproszenie wysłane przez innego użytkownika żeby się zarejestrować. Gdyby ktoś się zdecydował coś tam pisać (a warto bo użytkowników jest bardzo dużo) to mogę mu przesłać zaproszenie.



MOŻESZ MI WYSŁAĆ POPISZE!!jucz zaliczyłam forum o bieganiu nie łatwo jest wkręcić na takie stronki nasze filmy ale jakoś poszło.. Smile Smile Smile
_________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grono to całkiem niezgorszy pomysł, zaraz się loguję Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermute




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JACK - źle mnie zrozumiałeś. Ja jestem zadowolony z odzewu. No i nie rozumiem dlaczego piszesz że TOP 100 to lipa. Wink

ghostface napisał:
moze kazdy z nas wezmie 10 piec lub dziesiec i zacznie tam mieszac?

Ja mysłałem raczej o 20/25 na głowę. Razz Żebyśmy się jakoś w miarę sprawnie rozprawili z tą setką na początek.

ghostface napisał:
ja juz jestem w pierwszej dziesiatce,bede linkowal filmy,nie forum.Forum jest reklamowane w samych filmach wiec spoko.

A co Wy na to żeby razem napisać tu jakąś wiadomość, która byłaby "uniwersalna" i którą można by po prostu wklejać na kolejne fora? Wydaje mi się to sensownym pomysłem bo radykalnie przyśpieszyłoby to nasze działania.
Poza tym ustalmy jakie linki dajemy, rozumiem że xxx.patrz.pl. Myślę że dobrym pomysłem będzie również podanie linków do torrentów i innych źródeł z których można powyższe filmy ściągnąć, a także umieszczenie linków do napisów. Co dalej... A, no tak - wypadałoby ustalić jaki film będzie pierwszy na liście. Wydaje mi się to istotnym szczegółem z kilku powodów. Mianowicie: 90% ludzi zacznie od filmu który będzie na pierwszym miejscu naszej listy, więc film ten zanotuje prawdopodobnie najwięcej wejść, i najwyżej skoczy w rankingu Google'a. Dobrze byłoby więc pomyśleć który film najbardziej chcemy w ten sposób "wyróżnić" i który się na to nadaje ze względów merytorycznych. Ktoś ma jakiś pomysł? Zeitgeist chyba odpada ze względu na część I która zniechęci wielu ludzi.
Pierwszy film powinien być w jak najmniejszym stopniu "naciągany", aby nie zniechęcić, ale zaintrygować i skłonić do obejrzenia całej reszty.
Wpadłem też na pomysł aby w naszej wiadomości umieścić również prośbę o to żeby ludzie którzy nawet nie mają zamiaru obejrzeć tych filmów, przynajmniej otworzyli linki, co by nam bardzo pomogło. Zakładając że na każdym forum zrobiłoby to dajmy na to 50 osób, to na sto forów daje nam to 5000 wejść na jeden film, w ciągu jednego dnia. To chyba nie tak źle. Biorąc jeszcze pod uwagę to że filmy pójdą w górę, wylądują gdzieś w TOP 100 Google'a i być można przyciągną uwagę innych ludzi do których nie dotarliśmy przez fora.

Dobra, tak piszę i piszę, a z tą "uniwersalną wiadomością" to nie był żart. Wink Serio, bardzo by nam to pomogło. Stąd też moja propozycja takiej wiadomości:

Cytat:
"Chciałbym Wam polecić 5 filmów dokumentalnych, które prawdopodobnie sprawią że inaczej spojrzycie na świat który Was otacza. Nie oczekuję, że uznacie fakty tam przedstawione za Prawdę Objawioną, ale oczekuję że się zastanowicie, zdziwicie i że zaczniecie szukać odpowiedzi, a przynajmniej że staniecie się bardziej świadomi tego co się aktualnie dzieje, i tego co może wydarzyć się w przyszłości.

Nawet jeśli z jakichś względów nie macie zamiaru obejrzeć tych filmów, proszę Was abyście przynajmniej otworzyli poniższe linki. Myślę że to drobiazg, a bardzo nam to pomoże w naszej akcji. Z góry dzięki za wszystko, i miłego oglądania. Wszystkie filmy są z polskimi napisami:

http://www.911.patrz.pl/
http://www.endgame.patrz.pl/
http://www.zeitgeist.patrz.pl/
http://www.terrorstorm.patrz.pl/
http://www.money.patrz.pl/

TUTAJ LINKI DO TORRENTÓW I NAPISÓW PL

Jeśli powyższy temat znalazł się w złym dziale lub w jakikolwiek sposób narusza regulamin, proszę moderatorów aby dokonali koniecznych poprawek, edycji, a nie usuwali go od razu. Dziękuję."


Coś w tym stylu. Pisane na szybko. Wink Wszelkie komentarze i uwagi mile widziane. Na razie tyle z mojej strony.

P.S. Jeśli ktoś ma linki z których można ściągnąć te filmy, to byłoby fajnie gdyby dał znać. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:01, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz broje w pierwszej dziesiatce:) troszke zajela rejestracja. Ogolnie ja robie to tak ,dopasowywuje sie do tematu.Jesli jest temat sponsora pieniedzy itp to daje "ja iwm jak znalezc pieniadze" i wklejam link do http://video.google.com/videoplay?docid=-1887591866262119830 czyli maney as debt.
Nie chce aby mnie wyrzucili z tych for po pierwszej akcji:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolski123




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aby mieć wpływ na ludzi w skali o której się wam marzy, musicie zgromadzić ich z różnych środowisk, a więc:

1) internet - poprzez różne formy kierowanie osób na to forum i znalezienie spośród nich jak najwięcej świadomych i aktywnych użytkowników

2) wyjście z internetu - tu droga otwarta poprzez wszystkie dostępne media, pod kierownictwem liderów

pytanie jednak jest następujące: Co się stanie kiedy ludzie się dowiedzą prawdy?

być może jestem w błędzie, ale o ile te forum i strona ma informować ludzi o istnieniu "ludzi za kurtyną" i innych rzeczach, to nie ma planu co wtedy zrobić z tą wiedzą

wydaje mi się, że nie chodzi tu o to żeby problem odkryć dla innych, ale żeby coś z tym zrobić
_________________
viewtopic.php?t=1307

"Zaiste w ciekawych czasach przyszło nam żyć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam plan co zrobic "dalej":

zorganizowac sie w jakas wieksza grupe (bardzo duza) i oglosic niepodleglosc (cala sprawe oczywiscie naglosnic aby do naszego panstwa emigrowalo coraz wiecej nowych obywateli pragnacych prawdy)!!! potem zorganizowac jakos to "nowe panstwo" a gdy juz wszystko bedzie dobrze w nim funkcjonowac to wtedy zaczac zmasowany atak na naszych wrogow (czytaj inne panstwa i instytucje) atak zarowno informacyjny jak i dezinformacyjny... podbuzac zniewolone spoleczenstwa do buntu przeciwko panujacemu WO aby zapobiec NWO... "i zyli dlugo i szczesliwie..."

kto widzi jakakolwiek przeszkode jaka stanie nam na drodze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłoby się kilka przeszkód, ale póki co są święta, pożyjmy chwilę marzeniami : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puki co pierwsza dziesiatka zainfekowana:) linkami do filmow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to teraz ja biorę się do roboty, przyjmę pozycję popieracza Very Happy

hmm Ghostface gdzie dokładniej mam Cię szukać ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w pierwszej 10 szukaj postow "pierdolcia",nie zakladalem nowych tematow.ciezko bedzie ci mnie znalezc bo te fora sa naprawde duze. ale juz po swietach zaloze na nich nowe tematy i wtedy sie dogadamy co i jak,ok?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheh ciekawe jestem jak to sie rozwinie?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doszedłem do wniosku że będę starał się odpowiadać na posty lecz w "podpisie" jest 300wolnych znaków które wykorzystam na linki i zaproszenie Very Happy i tak każdy może sobie na to kliknąć a nie zarzuci mi, że nie piszę do tematu Smile bo ciężko pisać o prawdzie na forum o elektronice czy o adopcji kotów : O : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe,widze ze juz zaznajomiles sie z temetami:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można by założyć gazetę:

http://www.slowawsieci.com/sws/content/view/171/33/
http://www.mediadig.pl/artykul/25.html

Albo radio lub telewizje w sieci:
http://www.pcworld.pl/artykuly/48805.html


Najważniejsze by zebrać jakąś grupę chętnych i skoordynować działania.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie spamujcie ludziom do skrzynek mailowych, skype i gg, bo to tylko wnerwia.

Lepiej rzucajcie linki na fora i zakladajcie własne stronki z linkami. W ten sposob wypozycjonujecie w Google porzadane tresci. Goscie z uerojihadu tak robia. Czasem ich portalik wyskakuje jako pierwszy w wynikach wyszukiwania mimo, ze tresci nie byly zwiazane z terroryzmem i islamem. Wiem, ze oni spamuja po forach, byc moze zatrudnili jeszcze pozycjonera albo sami pozycjonuja. Na pewno nie wybili sie w sposob naturalny, bo jakosc treści w tym portalu jest mierna, zacietrzewiwnie ideologiczne az nadto widoczne, a entuzjazm dla "wojny z terroryzmem" coraz bardziej rozbiezny z opinia spoleczenstwa.

Poczytajcie jak dziala algorytm pagerank.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.dh-zone.com/forum/viewtopic.p.....start=5565



jak możecie to zerknijcie czy takie coś może być (odnosnie wysyłania linków)
_________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZALICZYŁAM JUŻ OD 11 DO 15 I BIORĘ TERAZ OD 16 DO 25
_________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejdzie. Tylko "Zeitgeist" zawsze na końcu dawać!!! Frasobliwy ma rację, a poza tym to musimy pomyśleć tak jak ktoś kto akurat się zainteresował naszą sprawą i łapie za google, no i co może taka osoba wpisać? Takie właśnie słowa musimy zamieszczać na naszych stronach. Hmmmmm np. "prawda o ..........." tak żeby w googlaczu wyskakiwały nasze materiały tym początkującym osobnikom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermute




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:35, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Najważniejsze by zebrać jakąś grupę chętnych i skoordynować działania.

Dobrze powiedziane, ale sam widzisz co się dzieje. Wink Zamiast działać wspólnie każdy działa na własną rękę. IMHO to bezsens, i ja na razie nic nie działam na forach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poniekad dzialania sa zkoorynowane:) ja dzialam na forach od 1 do 10,KALIZANTIN od 11 do 20,moze ktos wezmie od 21 do 30 i juz bedzie leciec.W sumie to pierwsza akcja jaka tutaj podjeto:) oby tak dalej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolski123




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem od siebie, że ja właśnie zacząłem od "Zeitgeist'u" (dostałem linka od kolegi) i to przez ten film znalazłem sie tutaj

tylko mam pytanie co tak naprawdę chcecie osiągnąć przez to?
_________________
viewtopic.php?t=1307

"Zaiste w ciekawych czasach przyszło nam żyć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żyjemy w Polsce. Jesteśmy bezpieczni. Ludzie w tym kraju zajmują się codziennością. Nie obchodzą ich takie sprawy. OK. Problem w tym, że tu nie chodzi o nas. My sobie w spokoju dożyjemy starości. Więc słuchaj tu chodzi o to aby nasze wnuki nie wyparowały w wojnie nuklearnej, która się szykuje, tu chodzi o to żeby nasze wnuki nie skończyły w obozach koncentracyjnych, tu nie chodzi o nasze bezpieczne dupska, tylko o przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zmasowany Atak
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile