W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zmasowany Atak  
Podobne tematy
Społeczne nieposłuszeństwo40
Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę199
Zróbmy najazd10bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 10634
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wintermute




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:54, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ghostface napisał:
dolacze do kazdego pomylsu,o ile bedzie on mozliwy do zrealizowania.

No to jedziemy. Ten pomysł z dawaniem linków do filmów na różnych forach jest imho dobry. Teraz to tylko kilka spraw:

- zrobić listę for na których damy te linki
- ustalić kto to będzie robił (najlepiej kilka osób, w razie gdyby ktoś "odpadł")
- ustalić do jakich filmów linki będziemy zamieszczać

I to chyba wszystko. Bułka z masłem. Kiedy zaczynamy?

EDIT:
Zrobię listę polskich for - dużo tego będzie. W razie gdyby nikt nie chciał się przyłączyć zrobię to sam, tj. ustalę jakie linki i powrzucam je. Jeśli jednak ktoś chce to niech tu napisze że chce i co dokładnie, abyśmy nie robili tego samego dwa razy. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:36, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leech-Moze jesteś jednym z nich i dlatego nas zniechęcasz co? Laughing Laughing

A tak na poważnie to pewnie masz racje jak nagle wyskoczymy z czymś takim a ludzie i tak nic nie zrozumieją jeszcze pomysla ze to jakiś nowy ruch religijny!Ale to co w takim wypadku mamy robić kiedy będzie nas właściwa liczba ?Bo ja sie trochę boje!Pokazuje znajomym te filmy mowie im o tym w taki sposób aby nie wzięli mnie za szalona ale mam wrażenie ze ludzie maja taka nie kontrolowana potrzebę życia w utopi tzn.pomysla no to przerąbane tak nie może być..ale mija jakiś czas i ten obrazek z filmu zaczyna być dla nich tylko złudzeniem tak jakby czas wypierał im te obawy z pamięci!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:38, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

róbcie użytek ze strony patrz.pl by robić łatwe do zapamiętania linki:
Najważniejsze już są:

911.patrz.pl
endgame.patrz.pl
zeitgeist.patrz.pl
terrorstorm.patrz.pl
money.patrz.pl

Wszystkie z polskimi napisami.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:08, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KALIZANTIN napisał:
Leech-Moze jesteś jednym z nich i dlatego nas zniechęcasz co? Laughing Laughing

A tak na poważnie to pewnie masz racje jak nagle wyskoczymy z czymś takim a ludzie i tak nic nie zrozumieją jeszcze pomysla ze to jakiś nowy ruch religijny!Ale to co w takim wypadku mamy robić kiedy będzie nas właściwa liczba ?Bo ja sie trochę boje!Pokazuje znajomym te filmy mowie im o tym w taki sposób aby nie wzięli mnie za szalona ale mam wrażenie ze ludzie maja taka nie kontrolowana potrzebę życia w utopi tzn.pomysla no to przerąbane tak nie może być..ale mija jakiś czas i ten obrazek z filmu zaczyna być dla nich tylko złudzeniem tak jakby czas wypierał im te obawy z pamięci!!!


Bo taka jest rzeczywistość. Ludziom dopóki jest dobrze i bezpośrednio ich to nie dotyczy nie ruszą głową i nie będą sobie zaprzątać głowy jakimiś "spiskami". Większość ludzi żyje tylko tym jak utrzymać rodzine, skończyć szkołe, znaleźć dobrą prace itd. Jakiś tam procent interesuje się tym co dzieje się na świecie oglądając TV, święcie wierząc że to jedyna prawda. Na tym forum zarejstrowanych jest ponad 300 osób, z czego tylko część jest świadoma co się tak naprawde dzieje. Takie są właśnie proporcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:42, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najważniejszą zasadą pozwalającą dostrzec prawdę jest zrozumienie tego, że media KŁAMIĄ. Chyba nie muszę po raz kolejny pisać jaki mam do nich stosunek. Jak dla mnie to jest najważniejsza zasada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starajmy się robić wszystko co tylko można, nikt tego nie lubi ale myślę, że jak jedna osoba na 15 otworzy stronę z łańcuszka typu :

otwórz oczy !
www.911.patrz.pl
www.endgame.patrz.pl
www.zeitgeist.patrz.pl
www.terrorstorm.patrz.pl
www.money.patrz.pl
prawda/

Potem jeszcze tylko niech prześle to trzem innym osobom i w ogóle będzie poezja:). Ja już rozprzestrzeniam, jak jest tu ktoś z mazur niech się odezwie na gg: 7249246 może coś się razem wyskrobie.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermute




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałem się jak stworzyć tą listę forów, aż w końcu mnie olśniło (lepiej późno, niż wcale): nie trzeba robić takiej listy, bo ona już istnieje. O_o
http://www.toszcze.org/top/index.php?s=top&t=posts&c=100

Wszystko jasno i przejrzyście przedstawione. Jest tam nie tylko TOP 100 polskich forów dyskusyjnych, ale również ranking TOP 500 - coś w sam raz dla prawdziwych hardkorowców. Teraz wypadałoby tylko ustalić jakiś wzór tego co będziemy zamieszczać, podzielić się kto co bierze i zacząć działać.
Z tego co widzę, na liście jest 451 aktywnych forów i ponad 2,6 mln użytkowników, więc jest do kogo docierać. A teraz ludzie: deklaracje kto chce to robić. Ja idę na pierwszy ogień. Kiedy zbierze się przynajmniej kilka osób będzie można ustalić całą resztę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś trzeba robić, dołączam się bezapelacyjnie Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów moim pierwszym postem.

Cieszę się że nareszcie jest jakaś inicjatywa! Rozmowy na forum nic nie pomogą bo to przekonywanie ludzi już przekonanych. Trzeba wyjść na zewnątrz!

Pomysł ze zmasowaną propagandą jest świetny. Internet jest jednym z największych mediów we współczesnym świecie a władzę nad nim ma ten który jest najbardziej aktywny. Jeśli jednak robimy propagandę to powinniśmy ją robić w zorganizowany sposób. Żeby się potem nie okazało że na jednym forum jest pięćdziesiąt linków do filmów bo wtedy reakcja ludzi będzie prosta: "kolejne szajbusy z new age albo czegośtam straszą końcem świata". Można też wysyłać linki do jakichkolwiek numerów gg np. z tekstem: "mam dla ciebie link do filmu którego szukałeś www.endgame.patrz.pl". A potem "o sorry, pomyłka".

W razie czego jestem chętny do każdej akcji informacyjnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie kurna go raz to mi się podoba!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JACK




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 57
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,jest to moj pierwszy post na forum i jak najbardziej przylaczam sie do waszej inicjatywy,choc juz spotkalem dzisiaj wasze filmy na o2.pl oraz adres do waszej stronki,choc znalazlem ja juz jakis czas temu,tylko brak smialosci itd.Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy jestem z wami!!

Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już wysyłam przypadkowym osobom na Skypie linki. Może ktoś coś skuma.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli spamujesz. Brawa.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermute




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie że ta inicjatywa spotyka się z takim odzewem. Ja sam dzisiaj już nie będę online, ale jutro rano napiszę kilka swoich propozycji, pomysłów, trochę przemyśleń. Jeśli ktoś z Was ma jakieś pomysły i wizje, to piszcie. Byłoby fajnie gdybyśmy dali radę ustalić wszystkie te rzeczy już jutro i "przyatakować" np. w poniedziałek. Wiąże się to z jedną rzeczą o której napiszę jutro. Cya.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim nauczyć się rozumieć system.
Jego historię, zakres i zasady działania.
Myślicie, że te materiały naprawdę wiele znaczą?
Jeżeli istnieją w tak dostępnej formie to są ich.
Myślicie, że fora są zakładane ot tak przypadkiem?
Słowem "matrix" kontroluje was od kołyski
i dba abyście odkrywali sensacyjną a nieszkodliwą mu
prawdę o nim. "Protokóły mędrców Syjonu" to celowa
dezinformacja, który z was to rozumie?

Tak więc kształcić własne umiejętności w tej materii
przez konsekwentną weryfikację wiadomości.
Ta wiedza jest trwałą wartością i nawet jeżeli
niewiele będzie można zrobić obecnie to zawsze
jest wychowanie naszych dzieci.

Dawid pokonał Goliata wiedzą i umiejętnością.
Przyjdzie wiedza znajdą się umiejętności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poniedziałek? Kto wtedy będzie na kompie? Wigilia:) Wesołych Świąt wszystkim życzę Wink Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JACK




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 57
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 22 Gru '07   Temat postu: Do "wintermute" Odpowiedz z cytatem

Napisales ze tutaj taka cisza brak odzewu,ale jak wiesz to nie takie proste jak sie wydaje nawet te TOP 100 co podales to lipa bo z tego co tam widac to przewaznie same dzieciaki tak wiec dobrze sie wyspij i cos wymysl bo jak przywalic to z grubej rury.See Ya
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak podal wintermute na tej stronce http://www.toszcze.org/top/index.php?s=top&t=posts&c=100 jest lista stu forow.moze kazdy z nas wezmie 10 piec lub dziesiec i zacznie tam mieszac?
ja moge wziac od 1 do 10 moze ktos ze mna do pary? jesli nie to spoko tak czy siak ja namieszam w pierwszej dziesiatce:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z grubej rury ;>? Na grube rury to trzeba mieć ludzi, pieniądze i zajebisty plan... może zaczniemy najpierw od pozyskania ludzi nawet z wąskiej rury a i na grube przyjdzie czas Very Happy Twisted Evil

ghostface przyłączam się do pierwszej 10 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to spoko,niebawem sie zgadamy co i jak,msze sobie tylko zalorzyc trefnego maila:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz jestem w pierwszej dziesiatce,bede linkowal filmy,nie forum.Forum jest reklamowane w samych filmach wiec spoko.Atak jesli ktos bedzie mial problem to do mnie a nie do forum:)A do mie to spoko wszystkie dane oczywiscie "prawdziwe"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:58, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, co wy na to, aby wykorzystać radio? Radiowa jedynka każdego dnia przyjmuje telefony od słuchaczy i oddaje im głos na antenie w sprawie tematu jaki jest właśnie prowadzony. Na żywo. To znaczy, że można zadzwonić i np. w sprawie świąt zadać pytanko: "Dlaczego nie mówicie ani słowa na temat ataków z 11 września? Skoro Mnóstwo ludzi na świecie wie, że prawda na ten temat jest zupełnie inna niż oficjalna? To już byłby włam Very Happy
Na pewno sporo ludzi słucha jedynki. Tylko trzeba by żeby zadzwoniła osoba o dojrzałym, poważnym głosie i powiedziała to pewnie z ładnym zaakcentowaniem i ironią w głosie oraz pytania muszą być przedyskutowane tutaj. Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radiowa Trojka tez ma taka audycje od pn do pt miedzy 12.00a13.00 pt.ZA A NAWET PRZECIW można tam dzwonić i na żywo sie wypowiedzieć na antenie ostatni dzwonił jeden mężczyzna i zareklamował ta stronę.Ale jak P.Tusk zlikwiduje abonament to już nie będzie szansy na wypowiedzenie sie w radiu bo te komercyjne to syf!Z tej możliwości powinniśmy korzystać póki możemy. Smile Smile
_________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
S można zadzwonić i np. w sprawie świąt zadać pytanko: "Dlaczego nie mówicie ani słowa na temat ataków z 11 września? Skoro Mnóstwo ludzi na świecie wie, że prawda na ten temat jest zupełnie inna niż oficjalna? To już byłby włam Very Happy
. Co myślicie?


Moze redaktor prowadzący program nas zbędzie a ludzie mogą pomyśleć ze albo dzwoniący to czubek albo ze media robią ich w ch..
Moze zrozumieją ze są okłamywani albo ze nie dociera do nich cala prawda.
Trzeba to zrobić tak żeby ich zmusić do myślenia i aby sami zaczęli szukac.
_________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zmasowany Atak
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile