W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zmasowany Atak  
Podobne tematy
Społeczne nieposłuszeństwo40
Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę199
Zróbmy najazd10bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 10639
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 19 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ghostface napisał:
oto pierwsze pare miejsc w setce filmow googla
obrazek

oryginalny sposób robienia screenshotów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 19 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe,spoko bimi ,poprostu jade na Viscie a z tym dranstwem ciezko cos zsynchonizowac.Moze jak juz ja obadam bedzie lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 19 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat "Zmasowany Atak" jest obecny na forum 2 dzien.Do chwili napisania tego postu temat mial 517 odslon.Zalozmy iz tylko co drugi zagladajacy otwozyl kazdy z filmow (linkow).Co nam to dalo???

Film 11 września Niewygodne fakty PL.Lektor Loose change 2nd.Edition (Pełny dokument) -Poniedzialek 43 miejsce,Obecnie 38

Film Alex Jones - EndGame (Polskie Napisy). Poniedzialek 61 miejsce,Obecnie 46

Film Alex Jones - TerrorStorm Final Cut (Polskie Napisy).Poniedzialek poza lista,Obecnie 62 miejsce jako Nowosc!

Do sukcesu jeszcze troszke,ale nasza inicjatywa zaczyna byc widoczna.Pracojmy dalej razem,otwierajmy linki i nie dajmy sie znudzic.Wiadomo ze sukcesow nie odnosi sie z dnia na dzien.

Co otwieramy

http://video.google.com/videoplay?docid=3803479213130455881

http://video.google.com/videoplay?docid=4618227146744255189

http://video.google.com/videoplay?docid=1364247616051038290

http://video.google.com/videoplay?docid=-5739634563260751371

http://video.google.com/videoplay?docid=330945914471163504

http://video.google.com/videoplay?docid=-1887591866262119830
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 19 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ghostface zrób może konkurs na najlepszego klikacza, w nagrodę dostanie nagrodę dostanie czekoladowy medal internetowego pogromcy spisków Laughing ja już z 5razy zaklikaczyłem ;- )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:48, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KLIKAM CO GODZINĘ ALBO JAK TYLKO MAM DOSTĘP DO NETA!!POZDRAWIAM Very Happy Very Happy

mam jeszcze takie małe pytanko czy wiecie jak można zostać moderatorem w jakimś dziale na Interia.pl z tego co wyszukałam to trzeba tylko napisać prośbę do konkretnego działu(i tak zamierzam zrobić)tylko jaki dział możecie mi poradzić? ja myślałam o finansach.Wkurza mnie strasznie ze moje komentarze nie zawsze są zamieszczane wystarczy ze napisze coś na temat nie wiedzy ludzi odnosnie kasy(lichwy) bądź polityki(teorii spiskowej)i cisza..

ach i jeszcze jedno odnosnie ''komentowania razem'' jestem jak najbardziej ZA tylko zauważyłam jedna prawidłowość zaczniesz coś..moi zdaniem.. albo w jakiś ze tak sie wyrażę normalny sposób większość nie czyta bądź ignoruje.
Zrobiłam mały test i na zwykła uwagę 2-3 odpowiedzi a jak zaczniesz wulgarnie to 29-40.Moze lepiej na początek samemu sprowokować..?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:51, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://dobrestrony.interia.pl/zasady[/GVideo][/youtube][/url]II.


Zgłoszenie Strony do Plebiscytu

9. Zgłoszenia Strony do Plebiscytu dokonuje jej właściciel lub upoważniony przez właściciela administrator Strony.
10. Celem zgłoszenia Strony do Plebiscytu, właściciel/ administrator Strony powinien:
1. dokonać rejestracji na stronie www.dobrestrony.interia.pl, poprzez wypełnienie wskazanych pól formularza rejestracyjnego, w tym dotyczących określonych danych osobowych,
2. wyrazić zgodę na brzmienie regulaminu Plebiscytu, poprzez zaznaczenie odpowiedniego checkboxu w formularzu rejestracyjnym,
3. dokonać zgłoszenia swojej Strony, poprzez wskazanie koniecznych danych i informacji, dotyczących Strony,
4. pobrać kod banneru plebiscytu "Dobre strony INTERIA.PL" i umieszczenia go na Stronie w miejscu widocznym bez przewijania strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otwieramy dalej

http://video.google.com/videoplay?docid=3803479213130455881

http://video.google.com/videoplay?docid=4618227146744255189

http://video.google.com/videoplay?docid=1364247616051038290

http://video.google.com/videoplay?docid=-5739634563260751371

http://video.google.com/videoplay?docid=330945914471163504

http://video.google.com/videoplay?docid=-1887591866262119830
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ach i jeszcze jedno odnosnie ''komentowania razem'' jestem jak najbardziej ZA tylko zauważyłam jedna prawidłowość zaczniesz coś..moi zdaniem.. albo w jakiś ze tak sie wyrażę normalny sposób większość nie czyta bądź ignoruje.
Zrobiłam mały test i na zwykła uwagę 2-3 odpowiedzi a jak zaczniesz wulgarnie to 29-40.Moze lepiej na początek samemu sprowokować..?



Ciekawe spostrzezenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:59, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wy na to, aby zrobić pare dużych plakatów, ładnych graficznie, z naszą tematyką, zadać na nich pytania typu czy wiesz że kredyt które spłacasz w swym życiu mogłyby być wcale nie oprocentowane? Czy wiesz że oficjalnie nie ma żadnych wiarygodnych dowodów winy osamy bin ladena na zorganizowanie ataków 911? Czy znasz prawdę o 911? Czy zdajesz sobie sprawę z tego że media nie mówią ci 90 % informacji, które powinieneś wiedzieć? Czy zdajesz sobie sprawę z tego jakie korzyści odnieśli wysoko postawieni ludzie w usa po 911? Czy wiesz, po co i kto stworzył terroryzm? itp. Oczywiście pewnie zadałem złe pytania ale chodzi mi o sam koncept. I nakleić takie plakaty w sobotę o 5.30 na słupach informacyjnych przed kościołami w jakimś miasteczku i zobaczyć co się stanie. Tylko taki test. Oczywiście jeżeli pytania będą poprawne, tzn. kulturalne, nienachalne, i odpowiedzi na nie jasne dla nas i poparte dowodami, to jest spora szansa że plakaty dotrwają do mszy południowej, ładnie zaprojektowane na pewno przyciągnęłyby wzrok ludzi np. w tle dziurka po shanksville. I wielki znak zapytania. I podać tytuły kilku filmów, tylko nie zeitgeist!!!!!! O tym ani słowa narazie. Coś delitakniejszego: Money as debt itp. Sam nie mam sprzętu, ale ja tylko podsunąłem pomysł. cO MYśLICIE o tym????????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super pomysł z tymi plakatami.Zostaje tylko problem natury technicznej.mogę jedynie zrobić takie na kompie a sami wiecie ze wzroku one nie przyciągną.Ale wielkie dzięki nie pomyślałam o tym do tej pory?przecież jest tyle firm, które to robią.Ciekawe jaki jest koszt może uda sie coś taniej?! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy.W moim mieście będzie mały problem bo wszystkie slupy są prywatne ale coś pokombinuje ceny tez sprawdzę.Ale na sobotę to nie da rady za mało czasu.No i hasła wydaje mi sie ze powinny zaczynać sie bardziej..no tak żeby na starcie wzbudzić ich emocje nie tylko ciekawość!!!Cos w stylu ZGINĘŁO 2752 OSÓB!! TO TEJ PORY NIKT NIE WIE DLACZEGO!!!???
Albo CZY WIESZ ZE JESTEŚ WYKORZYSTYWANY!!WALCZ O SWOJE PRAWA I PIENIĄDZE!!! mogę tez przegrać filmy na płyty i powrzucać do skrzynek pocztowych większość ma komputery a taka tajemnicza płyta zawsze intryguje wiec jestem pewna ze ludzie będą chcieli ja obejrzeć z drogiej strony może pomysla ze skoro to takie ''tajemnicze'' to sami zaczną szukać no i jak ich to zaciekawi to pokazać płytę komuś innemu.Mieszkam w małym mieście wiec mogę napisać do lokalnej gazety ze dostałam taka płytę i jeszcze wiele innych osób i ze nie wiem od kogo pochodzi ale zawiera bardzo ciekawe materiały dotyczące naszych pieniędzy i tak dalej wiec ludzie którzy nie dostali a przeczytają o tym tez będą chcieli zobaczyć co to takiego i przede wszystkim o co chodzi z ich pieniędzmi,i!!!Napiszcie co myślicie o tym pomyśle.
Klikam na filmy i jestem z wami!!!Sama zapraszam do siebie znajomych którzy nie maja kompa bądź internetu i im puszczam seansik lub dwa !!to tez pomaga!! Smile Smile Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze jedna sprawa na WIKIPEDI w info o WTC pisze ze to przez samoloty i zamachowców..zresztą sami wiecie.. jest tylko mała wzmianka o innych teoriach ale jest tez opcja EDYTUJ ???Moze ktoś sformułuje jakiś fajny tekst ale żeby nie wyglądało jak prowokacja i wrzuci.Sama coś pomyślę ale jak macie pomysły to czekam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapomnij. usuną twój fragment 5 minut po skorzystaniu z opcji edytuj
wielu juz próbowało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to co na takich plakatach powinno być napisane, najpierw powinno być przedyskutowane na forum, tak aby nie zaszkodzić naszej sprawie niechcący. Zauważyłem, że sporym problemem dla ludzi dorosłych może być to że nie są przyzwyczajeni do filmów z napisami i w ogóle na komputerze. Bardzo nad tym ubolewam, bo chciałem te wszystkie filmy pokazać moim rodzicom, ale oni jak tylko patrzą w monitor to słyszę: Ojej ajk ty możesz w to patrzeć? Oczy bolą od razu! No i tak już zostało. Mimo że mam 100Hz to ich dalej oczy bolą. No ja nie mogę!!!!!!! Wkurza mnie to. Ale najważniejsze jest moje pokolenie, młodzież.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem jedno.Wieze ze ludzie zagladajacy w ten temat a bylo ich prawie tysiac otwierali podane linki z filmami.To daje naprawde spoko srednia dziennie wiec filmy spowinny piac sie do gory.Dzieje sie zupelnie na odwrot i filmy spadaja lub znikaja.Delikatnie rzecz ujmujac lisat setki filmow jest delikatnie ujmojac niewiarygodna.Chuje! ze tak pozwole sobie opisac osoby z googla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermute




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku chciałbym powitać wszystkich - to mój pierwszy post na tym forum.

Można powiedzieć że jestem nowy w temacie, bo jak do tej pory widziałem tylko "Zeitgeist", "Endgame", "Terrorstorm" i "Money As Debt", ale to wystarczyło aby otworzyć mi oczy. Wink

ghostface - podoba mi się pomysł "zmasowanego ataku". Sam też uważam że powinniśmy zrobić coś bardziej konkretnego, namacalnego, i również wkurza mnie moja dotychczasowa bierność w tej kwestii. Proponuję aby wszyscy chętni jakoś się zadeklarowali, bo zwykle bywa tak że dyskusje takie jak ta przez jakiś czas trwają, a potem umierają, i nic z tego nie wynika. Ja w tym miejscu deklaruję: chcę coś zrobić. Mam 20 lat, jestem z okolic Szczecina i jeśli ktoś poważnie myśli o jakichś działaniach to możemy zacząć o tym rozmawiać - tutaj, na gg, przez mail, irc - obojętnie. Mój numer gg to 6437437, email wintermute@interia.eu. Będę dzisiaj online do późnych godzin nocnych, więc jest okazja pogadać. Na razie to tyle z mojej strony. Możecie być pewni że jeszcze się tu pojawię. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ghostface: Nie pomyslałes, ze osob klikajacych na te linki jest znacznie mniej niz osob, ktore wola obejrzec wygłupy roznych ludzi itp filmiki?
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podejrzewam, że google kontroluje sztuczne nabijanie odwiedzin. Być może sprawdza cookies albo IP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem szczerze iz myslalem ze wyzej powedruja nasze filmy.Nie sadzilem ze przykladowo filmik "katowanie poloneza" bedzie czesciej otwierany niz nasze filmy.Ale to chyba tylko kolejny dowod na wyprane przez telewizje mozgi mlodych ludzi szukajacych tylko przyjemnosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wspomniał Lech, na pewno jest brate pod uwage to, z jakiego ip został otwierany dany filmik.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to co myślicie o tych filmach na płytach??

sprawdziłam ceny plakatów..droga imprezka!
może uda sie jakoś to zorganizować.
Jak możecie to rzucie jakieś hasła na te plakaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermute




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:14, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KALIZANTIN napisał:
to co myślicie o tych filmach na płytach??

sprawdziłam ceny plakatów..droga imprezka!
może uda sie jakoś to zorganizować.
Jak możecie to rzucie jakieś hasła na te plakaty.

Zwolnij trochę. Wink Filmy na płytach to jakiś pomysł, lecz realizacja takowego wydaje się być raczej odległa w czasie. Nie ma sensu rozdawać ludziom płyt na ulicy jeśli nie będzie istniała jakaś struktura w ramach której będziemy to robić, i która będzie za to bezpośrednio odpowiedzialna. Jeśli wiesz co mam na myśli. Przecież nie wyjdziemy na ulicę jako "ludzie z forum". Zresztą, dzisiaj jeśli ktoś ma komputer najprawdopodobniej ma również dostęp do internetu, więc pomysł z płytami jest taki średni, chociaż niegłupi. Jeśli już to na małą skalę, raz, przy okazji jakiejś demonstracji rozdawać przechodniom.

To samo z plakatami - zwolnij. Muszą najpierw istnieć ludzie którzy chcieliby to zrobić, porządnie. Bo zrobienie czegoś takiego bez przemyślenia sprawy to zwykły "samobój" który na pewno w niczym nie pomoże, a może nawet zaszkodzi. Jeśli coś robić, to porządnie. A jeśli nie zdołamy zrobić tego porządnie, to nie róbmy tego wcale. Jak na razie nie widzę tu nikogo oprócz Ciebie, i ewentualnie mnie, kto zechciałby robić coś takiego, więc może poczekajmy aż reszta się zadeklaruje jakoś, albo nas osra. Pomysły są ciekawe, ale do ich zrealizowania daleka droga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:20, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie na dobry początek powinno się głównie podziałać w samej sieci np. poprzez dodawanie linków do filmów na gęsto zaludnionych forach a`la pardon.pl o2.pl onet.pl wp.pl interia.pl itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wintermute




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leech napisał:
Wg mnie na dobry początek powinno się głównie podziałać w samej sieci np. poprzez dodawanie linków do filmów na gęsto zaludnionych forach a`la pardon.pl o2.pl onet.pl wp.pl interia.pl itp.

A i owszem. Nie ulega jednak wątpliwości (przynajmniej dla mnie) że również takie działania wymagają jakiejś "formalizacji", tj. jakaś grupa ludzi powinna się zebrać razem, ustalić co będzie robić, i to robić. A jak na razie to wszyscy tylko piszą o działaniu, a nikt nie działa. Może jestem jakiś niedzisiejszy, ale serio: gdyby istniała wystarczająco duża liczba osób które chciałyby zrobić jakąś demonstrację w Warszawie, to byłbym gotów na to pójść. Ale to już wymaga odrobiny poświęcenia, zaangażowania i jaj, a nie wiem jak z tym u Was. Więc pomysły, pomysły. I deklaracje. Nikt Was nie zje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:30, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dolacze do kazdego pomylsu,o ile bedzie on mozliwy do zrealizowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:37, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wintermute napisał:

A i owszem. Nie ulega jednak wątpliwości (przynajmniej dla mnie) że również takie działania wymagają jakiejś "formalizacji", tj. jakaś grupa ludzi powinna się zebrać razem, ustalić co będzie robić, i to robić. A jak na razie to wszyscy tylko piszą o działaniu, a nikt nie działa. Może jestem jakiś niedzisiejszy, ale serio: gdyby istniała wystarczająco duża liczba osób które chciałyby zrobić jakąś demonstrację w Warszawie, to byłbym gotów na to pójść. Ale to już wymaga odrobiny poświęcenia, zaangażowania i jaj, a nie wiem jak z tym u Was. Więc pomysły, pomysły. I deklaracje. Nikt Was nie zje.

No to już jest hardcore Wink
Pomysł oczywiście doskonały ale arcytrudny do zrealizowania. Za wcześnie i za mało nas jeszcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zmasowany Atak
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile