W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zmasowany Atak  
Podobne tematy
Społeczne nieposłuszeństwo40
Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę199
Zróbmy najazd10bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 10638
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:16, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szosta strona "dyskusji" i nic. Wiecej robia - prawdopodobnie ci, ktorzy nie maja takiego bojowego zaparcia a po prostu po mału i co wazne z głowa działaja, nie chwalac sie przy tym. Powodzenia, ale postarajcie sie nie spamowac, bo za to nogi i rece sie łamie w niektorych krajach.
Wink
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik napisał:
Szosta strona "dyskusji" i nic. Wiecej robia - prawdopodobnie ci, ktorzy nie maja takiego bojowego zaparcia a po prostu po mału i co wazne z głowa działaja, nie chwalac sie przy tym. Powodzenia, ale postarajcie sie nie spamowac, bo za to nogi i rece sie łamie w niektorych krajach.
Wink


wlasnie... tez o tym sobie pomyslalem... ale to bylo jak watek mial "tylko" 4 strony...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolski123




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego powinniśmy "po prostu po mału i co wazne z głowa" przemyśleć wszystko i ustalić jednolity plan działania, a nie chaotycznie zarzucać spamem po forach

weźmy np. twórców filmu "Money as Debt" (lub każdego innego, który jest polecany na tej stronie) - to jest przykład dobrego działania, przemyślanego i dającego takie efekty, że niektórzy zaczęli się zastanawiać nad wieloma kluczowymi sprawami, co zaprowadziło ich dalej i dalej...

a niektórych, tak jak wszystkich tutaj, na stronę "www.prawda.w.pl"
_________________
viewtopic.php?t=1307

"Zaiste w ciekawych czasach przyszło nam żyć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok moze zacznijmy od tego.
gdzie chcemy dzialac? internet czy moze jakis inny ze tak powiem front?

jestem za netem bo tytaj mozemy zjednoczyc nasze sily
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermute




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ghostface napisał:
ok moze zacznijmy od tego.
gdzie chcemy dzialac? internet czy moze jakis inny ze tak powiem front?

jestem za netem bo tytaj mozemy zjednoczyc nasze sily

Noo, też jestem za netem. Jak nie można się dogadać tutaj, to niby co chcesz robić na innym froncie? Wink


Ludzie, ja naprawdę nie rozumiem dlaczego tak to komplikujecie. Moja propozycja, którą już prezentowałem, wygląda tak:
Napiszmy jakiś jeden post tutaj, który będzie postem-wzorem. Przykład takiego posta podawałem już wcześniej. I teraz, schemat działania:
Mamy TOP 100, każdy bierze jakąś ilość for, ustalamy to tutaj - tzn. kto i które bierze. Dalej... Osoba ta rejestruje się na forum, znajduje odpowiedni dział (najczęściej będzie to Hydepark, albo coś w tym stylu) i robi tam nowy temat a jako treść wkleja to co ustalimy. W ten sposób moglibyśmy "obskoczyć" TOP 100 dosłownie w kilka godzin, i gwarantuję Wam że te filmy zobaczyłyby dziesiątki albo i setki osób. To jest realne i proste. A Wy, z całym szacunkiem, wymyślacie jakieś stopki i spamujecie. Ilu ludzi w ten sposób przekonacie? 5? 10? Nie rozumiem czegoś takiego. Zacytuję sam siebie, bo nie chcę się powtarzać.

Ja na temat całej tej akcji, moje pomysły i propozycje.
wintermute napisał:

A co Wy na to żeby razem napisać tu jakąś wiadomość, która byłaby "uniwersalna" i którą można by po prostu wklejać na kolejne fora? Wydaje mi się to sensownym pomysłem bo radykalnie przyśpieszyłoby to nasze działania.
Poza tym ustalmy jakie linki dajemy, rozumiem że xxx.patrz.pl. Myślę że dobrym pomysłem będzie również podanie linków do torrentów i innych źródeł z których można powyższe filmy ściągnąć, a także umieszczenie linków do napisów. Co dalej... A, no tak - wypadałoby ustalić jaki film będzie pierwszy na liście. Wydaje mi się to istotnym szczegółem z kilku powodów. Mianowicie: 90% ludzi zacznie od filmu który będzie na pierwszym miejscu naszej listy, więc film ten zanotuje prawdopodobnie najwięcej wejść, i najwyżej skoczy w rankingu Google'a. Dobrze byłoby więc pomyśleć który film najbardziej chcemy w ten sposób "wyróżnić" i który się na to nadaje ze względów merytorycznych. Ktoś ma jakiś pomysł? Zeitgeist chyba odpada ze względu na część I która zniechęci wielu ludzi.
Pierwszy film powinien być w jak najmniejszym stopniu "naciągany", aby nie zniechęcić, ale zaintrygować i skłonić do obejrzenia całej reszty.
Wpadłem też na pomysł aby w naszej wiadomości umieścić również prośbę o to żeby ludzie którzy nawet nie mają zamiaru obejrzeć tych filmów, przynajmniej otworzyli linki, co by nam bardzo pomogło. Zakładając że na każdym forum zrobiłoby to dajmy na to 50 osób, to na sto forów daje nam to 5000 wejść na jeden film, w ciągu jednego dnia. To chyba nie tak źle. Biorąc jeszcze pod uwagę to że filmy pójdą w górę, wylądują gdzieś w TOP 100 Google'a i być można przyciągną uwagę innych ludzi do których nie dotarliśmy przez fora.

Efekt? Zero reakcji z Waszej strony.

Mój pomysł na "post-wzór":
wintermute napisał:

"Chciałbym Wam polecić 5 filmów dokumentalnych, które prawdopodobnie sprawią że inaczej spojrzycie na świat który Was otacza. Nie oczekuję, że uznacie fakty tam przedstawione za Prawdę Objawioną, ale oczekuję że się zastanowicie, zdziwicie i że zaczniecie szukać odpowiedzi, a przynajmniej że staniecie się bardziej świadomi tego co się aktualnie dzieje, i tego co może wydarzyć się w przyszłości.

Nawet jeśli z jakichś względów nie macie zamiaru obejrzeć tych filmów, proszę Was abyście przynajmniej otworzyli poniższe linki. Myślę że to drobiazg, a bardzo nam to pomoże w naszej akcji. Z góry dzięki za wszystko, i miłego oglądania. Wszystkie filmy są z polskimi napisami:

http://www.911.patrz.pl/
http://www.endgame.patrz.pl/
http://www.zeitgeist.patrz.pl/
http://www.terrorstorm.patrz.pl/
http://www.money.patrz.pl/

TUTAJ LINKI DO TORRENTÓW I NAPISÓW PL

Jeśli powyższy temat znalazł się w złym dziale lub w jakikolwiek sposób narusza regulamin, proszę moderatorów aby dokonali koniecznych poprawek, edycji, a nie usuwali go od razu. Dziękuję."

Efekt? ZERO ODZEWU. Nikt nawet nie podjął tematu, ale latacie już po forach i spamujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nieprzesadzaj ze 0 odzewu mi pomysl z tym "gotowym" postem sie spodobal:D

a i ja nie latam po forach i spamuje tylko robie "ukryta reklame" majac w mojej sygnaturce linki to tych filmow... oraz zakladajac tematy o wlasciwej nazwie i we wlasciwym miejscu///
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze propozycja wintermute jest rozsadna.mozna by sie zaglebic w ten sposob dzialania.Napewno to co trzeba zrobic to obmyslec tekst,wiadomosc zamieszczana na takich forach.Jeszcze jedno,zamieszczamy linki do filmow czy wspieramy to forum?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic na sile... linki do folmow beda lepsze (nie reklamujesz innego forum tylko sam film, przez co najczesciej nie lamiesz regulaminu)... bo przeciez w nich jest adres tego forum:D... tak ja tu trafilem.. .obejzalem film ktory mnie zaciekawil... a na koncu napisow pojawil sie link do tego forum///

edit.1

i ktos kto zna sie na grafice mogl by zrobic jakas ladna (zachecajaca) sygnaturke z aktywnymi linkami do tych filmow...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermute




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:04, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morgan666 napisał:
no nieprzesadzaj ze 0 odzewu mi pomysl z tym "gotowym" postem sie spodobal:D

No wiesz, nie pamiętam aby ktokolwiek to skomentował, albo wyszedł z jakąś własną propozycją, więc jeśli to nie jest "zero odzewu", to ja nie wiem co nim jest.

Fajnie że niektórzy coś robią, ale z drugiej strony widzę że 90% czeka aż ktoś coś za nich ustali. Powtarzacie "trzeba coś ustalić, trzeba się zorganizować", a nikt nic nie ustala i nikt nic nie organizuje. Krzyczycie "naprzód" jakbyście mieli poprowadzić szturm, a tylko stoicie w miejscu i przebieracie nogami.
Ja napisałem co sądzę o tej inicjatywie, ale nikt nie podchwycił tematu i nie rozwinęła się żadna konstruktywna dyskusja, a moim zdaniem właśnie tego tu potrzeba - sensownej burzy mózgów. Ale najpierw musicie przestać czekać aż coś samo się zrobi, i wziąć sprawy w swoje ręce. :/

ghostface napisał:
mysle ze propozycja wintermute jest rozsadna.mozna by sie zaglebic w ten sposob dzialania.Napewno to co trzeba zrobic to obmyslec tekst,wiadomosc zamieszczana na takich forach.Jeszcze jedno,zamieszczamy linki do filmow czy wspieramy to forum?

Czekam więc na propozycję "wiadomości" z Twojej strony, i zajęcie przez Ciebie konkretnego stanowiska. Co do pytania na końcu: moim zdaniem linki do filmów, Morgan słusznie to uzasadnił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:07, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ale najpierw musicie przestać czekać aż coś samo się zrobi, i wziąć sprawy w swoje ręce. :/"

a co my tu robimy?

twoje pomysly tez sa dobre... a brak komentarzy do nich zazwyczaj oznacza akceptacje i czekanie na finalna wersje:D/// (tak jak z klikaniem linkow w google). niestety takie mamy spoleczenstwo.., leniwe...

a co do "dzialania" to nalezy zrobic "gotowy post" zawierajacy wszystkie wazne informacje (cos na twoj wzor) ktory kazdy wklei na wszystkich forach w jakich jest juz zalogowany... (bierze aktywna dyskusje a nie spamuje) oraz odpowiednia sygnaturke... (czytaj ukryta reklama)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermute




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morgan666 napisał:
a co do "dzialania" to nalezy zrobic "gotowy post" zawierajacy wszystkie wazne informacje (cos na twoj wzor) ktory kazdy wklei na wszystkich forach w jakich jest juz zalogowany... (bierze aktywna dyskusje a nie spamuje) oraz odpowiednia sygnaturke... (czytaj ukryta reklama)

Skoro uważasz że coś jest dobre, i że należy to zrobić, to pokaż swój punkt widzenia. Zaprezentuj swoją wersję takiej wiadomości lub wprowadź poprawki do wersji zaprezentowanej przeze mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:12, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wintermute napisał:
Ludzie, ja naprawdę nie rozumiem dlaczego tak to komplikujecie. Moja propozycja, którą już prezentowałem, wygląda tak:
Napiszmy jakiś jeden post tutaj, który będzie postem-wzorem. Przykład takiego posta podawałem już wcześniej. I teraz, schemat działania:
Mamy TOP 100, każdy bierze jakąś ilość for, ustalamy to tutaj - tzn. kto i które bierze.


OK. Ja jestem chętny na takie zorganizowane działania. Jeśli ktoś chce wziąć udział w takiej akcji niech się zadeklaruje na forum. Czekam na przydzielenie mi zadania Wink (nawiasem mówiąc kto to zrobi?).

Jeśli ktoś rozpoczął samodzielne działania niech powie jakie filmy i gdzie umieścił coby się nie powtarzać.

Ponadto czekam jeszcze na chętnych do akcji na
http://grono.net/
Wyślę zaproszenia wszystkim chętnym którzy mi wyślą adres e-mail na pw. Kiedy ktoś już się zarejestruje proszę o kontakt, ustalimy razem co i jak. Tu jest mój profil:
http://grono.net/users/1605112/

wintermute napisał:

Mój pomysł na "post-wzór":
wintermute napisał:

"Chciałbym Wam polecić 5 filmów dokumentalnych, które prawdopodobnie sprawią że inaczej spojrzycie na świat który Was otacza. Nie oczekuję, że uznacie fakty tam przedstawione za Prawdę Objawioną, ale oczekuję że się zastanowicie, zdziwicie i że zaczniecie szukać odpowiedzi, a przynajmniej że staniecie się bardziej świadomi tego co się aktualnie dzieje, i tego co może wydarzyć się w przyszłości.

Nawet jeśli z jakichś względów nie macie zamiaru obejrzeć tych filmów, proszę Was abyście przynajmniej otworzyli poniższe linki. Myślę że to drobiazg, a bardzo nam to pomoże w naszej akcji. Z góry dzięki za wszystko, i miłego oglądania. Wszystkie filmy są z polskimi napisami:

http://www.911.patrz.pl/
http://www.endgame.patrz.pl/
http://www.zeitgeist.patrz.pl/
http://www.terrorstorm.patrz.pl/
http://www.money.patrz.pl/

TUTAJ LINKI DO TORRENTÓW I NAPISÓW PL

Jeśli powyższy temat znalazł się w złym dziale lub w jakikolwiek sposób narusza regulamin, proszę moderatorów aby dokonali koniecznych poprawek, edycji, a nie usuwali go od razu. Dziękuję."

Efekt? ZERO ODZEWU. Nikt nawet nie podjął tematu, ale latacie już po forach i spamujecie.


Pomysł z uniwersalną wiadomością dobry tylko trzeba ją będzie czasami wpasować w kontekst. I usunąłbym ten fragment: "Nawet jeśli z jakichś względów nie macie zamiaru obejrzeć tych filmów, proszę Was abyście przynajmniej otworzyli poniższe linki. Myślę że to drobiazg, a bardzo nam to pomoże w naszej akcji. ". Teorie spiskowe już są źle kojarzone w społeczeństwie a jeszcze jak się powie o jakiejś akcji to może i to zrobi duże wrażenie ale czy ja wiem czy pozytywne Confused .

Lepiej żeby wyglądało to na spontaniczną wypowiedź kogoś zainteresowanego tematem.

Cya!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:15, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrym pomyslem bylo by tez zalozenie nowego tematu zbiorczego na tym forum.. .aby kazdy pomysl mial swoj osobny watek... bo ju zpowoli zaczynam sie gubic w tym temacie... (Bimi help as!).. a co do grono.net ktos moze mi powiedziec co to wogule jest???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:20, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REASUMUJAC!!

do tej pory ustalilismy ze dzialamy w sferze netu,popieramy linki do filmow poniewaz one zawieraja info i reklamuja to forum.

Dalej musimy ustalic jednolityu tekst wstawiany na wszystkich forach itp.

Jest dobrze,brniemy w dobrym kierunku



Ps: wintermute dal dobry przyklad

Cytat:
Chciałbym Wam polecić 5 filmów dokumentalnych, które prawdopodobnie sprawią że inaczej spojrzycie na świat który Was otacza. Nie oczekuję, że uznacie fakty tam przedstawione za Prawdę Objawioną, ale oczekuję że się zastanowicie, zdziwicie i że zaczniecie szukać odpowiedzi, a przynajmniej że staniecie się bardziej świadomi tego co się aktualnie dzieje, i tego co może wydarzyć się w przyszłości.

Nawet jeśli z jakichś względów nie macie zamiaru obejrzeć tych filmów, proszę Was abyście przynajmniej otworzyli poniższe linki. Myślę że to drobiazg, a bardzo nam to pomoże w naszej akcji. Z góry dzięki za wszystko, i miłego oglądania. Wszystkie filmy są z polskimi napisami:

http://www.911.patrz.pl/
http://www.endgame.patrz.pl/
http://www.zeitgeist.patrz.pl/
http://www.terrorstorm.patrz.pl/
http://www.money.patrz.pl/



zawsze mozna go troszke podrasowac:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:22, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morgan666 napisał:
a co do grono.net ktos moze mi powiedziec co to wogule jest???


To jest taka społeczność internetowa. Jest tam mnóstwo róznych for, gron tematycznych. Znajduje się tam masa ludzi (1 400 000 użytkowników. Oczywiście nie wszyscy regularnie korzystają ale nawet przy najbardziej pesymistycznym wariancie jest tam kuuuupa ludzi).

I jeszcze jedno: reklamować filmy a nie forum. Jeśli komuś się spodoba film wejdzie też na to forum (ja tu właśnie tak trafiłem). A tak można tylko kogoś przestraszyć prawdą Laughing .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:26, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostało wybrać jeszcze kogoś kto będzie organizował wszystkie działania. Żebyśmy się nie zachowywali jak banda chłopów z widłami buntująca się przeciwko dobrze zorganizowanej armii Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:31, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do takiego sprawnego organizowania przydal by sie ktos z "uprawnieniami" (mod lub admin), ktory moze edytowac posty kiedy chce a nie tylko w 1 godzinie od napisania... Bo wtedy mozna by zalozyc nowy temat (mam nadzieje ze juz w nowym dziale) i "na biezaco" edytowac pierwszy post w celu aktualizacji naszych dzialan (np. "infekcji" poszczegulnych for (jak to sie odmienia???) przez poszczegolnych uzytkownikow). i wtedy wystarczylo by spojzenie na pierwszy post i "wszystko bylo by jasne kto gdzie i kiedy"///
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermute




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:33, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jean napisał:
OK. Ja jestem chętny na takie zorganizowane działania. Jeśli ktoś chce wziąć udział w takiej akcji niech się zadeklaruje na forum. Czekam na przydzielenie mi zadania Wink (nawiasem mówiąc kto to zrobi?).


No, ja jestem chętny oczywiście. Ale najpierw ustalmy formę wiadomości.

Jean napisał:
Pomysł z uniwersalną wiadomością dobry tylko trzeba ją będzie czasami wpasować w kontekst. I usunąłbym ten fragment: "Nawet jeśli z jakichś względów nie macie zamiaru obejrzeć tych filmów, proszę Was abyście przynajmniej otworzyli poniższe linki. Myślę że to drobiazg, a bardzo nam to pomoże w naszej akcji. ". Teorie spiskowe już są źle kojarzone w społeczeństwie a jeszcze jak się powie o jakiejś akcji to może i to zrobi duże wrażenie ale czy ja wiem czy pozytywne Confused .


Hmm, nie zgodzę się z Twoimi obawami. Wink Martwisz się że ktoś wymięknie na widok słowa "akcja"? Cholera! To jesteśmy w ciężkiej sytuacji, bo filmy traktują o spiskach, 11 września, NWO. Nie przesadzajmy. Wink Jeśli kogoś odstraszy słowo akcja to do cholery z nim, krzyż na drogę. Poza tym jeśli usuniemy ten fragment to stracimy tysiące wejść na każdy z filmów - warte swojej ceny? Nie sądzę.

Jean napisał:
Ponadto czekam jeszcze na chętnych do akcji na
http://grono.net/
Wyślę zaproszenia wszystkim chętnym którzy mi wyślą adres e-mail na pw. Kiedy ktoś już się zarejestruje proszę o kontakt, ustalimy razem co i jak. Tu jest mój profil:
http://grono.net/users/1605112/

Pomysł IMHO dobry i wart uwagi, ale proponowałbym na razie skupić się na jednej akcji, bo jeśli będziemy robić dwie rzeczy na raz, to prawdopobnie nie zrobimy dobrze ani jednej, ani drugiej.

Jean Armand de Richelieu napisał:
Pozostało wybrać jeszcze kogoś kto będzie organizował wszystkie działania. Żebyśmy się nie zachowywali jak banda chłopów z widłami buntująca się przeciwko dobrze zorganizowanej armii Wink .

Podjąłbym się tego zadania, jeśli nikt nie ma nic przeciwko. Mogę być dzisiaj online nawet do rana, więc jest szansa wszystko ustalić. Mój numer gg dawałem już w temacie i jeśli ktoś chce coś omówić "na żywo", to może zagadać nawet teraz. W razie czego jeszcze raz: mój gg 6437437

morgan666 napisał:
do takiego sprawnego organizowania przydal by sie ktos z "uprawnieniami" (mod lub admin), ktory moze edytowac posty kiedy chce a nie tylko w 1 godzinie od napisania... Bo wtedy mozna by zalozyc nowy temat (mam nadzieje ze juz w nowym dziale) i "na biezaco" edytowac pierwszy post w celu aktualizacji naszych dzialan (np. "infekcji" poszczegulnych for (jak to sie odmienia???) przez poszczegolnych uzytkownikow). i wtedy wystarczylo by spojzenie na pierwszy post i "wszystko bylo by jasne kto gdzie i kiedy"///


Lolz, edytować można tylko w 1 godzinę od napisania? Nie wiedziałem nawet - kiepsko. Faktycznie, przydałbym się mod. Ktoś się pisze, panowie? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:59, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat się kręci, ale zauważyliście że nie uczestniczą w nim Ci którzy piszą najwięcej postów i którzy są najbardziej obeznani tzw. weterani...chyba uznali, że gra nie jest warta świeczki ; ]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:03, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok,mam opis na komunikatorze...niby niewiele ale zawsze coś,dobre na początek Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:03, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie sugerowal bym sie tym,trzeba patrzec na siebie.Jesli wiemy ze mamy racje i chcemy cos zdzialacto nie mozemy ogladac sie na innych.A kto wie moze i onni w koncu dolacza..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:16, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musi istnieć coś co może a nawet jest wstanie zjednoczyc ludzi.Najaktualniejszym przykładem jest tutaj śmierć JPII,jakby nie było nawet kibice przeciwnych drużyn sie wtedy jednoczyli..fakt ,że na krótko bo z czasem emocje opadają i wracamy do codziennosci,zastanawiam sie co mogłoby być takim impulsem do społecznego zorganizowania.Jednostka sama w sobie nic nie może,grupa może więcej,a w połeczeństwie o wiele więcej.Pamiętajmy ,że tu w Polsce nasz cel to informowanie społeczeństwa,inny cel jest w USA..tam musiałoby to przybrać bardziej radyklany pogląd i działania.Opracujmy coś wspólnie Smile Jakieś pomysły?
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:19, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb chyba nie zamiezasz uzbroic "kazdego nawruconego na prawde" w przyslowiowego kalacha i wyruszec na wojne przeciwko wielkiej ameryce... nie boj sie tam tez sa ludzie tacy jak my i tez walcza o swoja prawde...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:38, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze impulsem będzie pojawienie sie Planety X,rok 2012..moze cos sie zmieni w świadomości ludzkiej..
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:59, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście nie podoba sie wzór z tymi linkami.Pewnie większość ludzi uzna to za jakieś sekciarstwo i zupełnie zignoruje.Pelno jest w necie tego typu tekstów a nie można sie wypiąć na tych co to oleją bo może być wśród nich wiele osób które tez szukają lub są po prostu ciekawe świata.

e. Wyrazy i wyrażenia nacechowane emocjonalnie;

...by kogoś do czegoś zachęcić, nadużywa się słów zabarwionych dodatnio, zaś chcąc kogoś zniechęcić - słów o wydźwięku ujemnym.

Rozbudzenie emocji przez stosowanie nacechowanych słów i wyrażeń, których konotacje są silniejsze od znaczenia (ojczyzna, dom, matka) jest stałym zabiegiem manipulacyjnym. To samo można powiedzieć o odwoływaniu się do podstawowych potrzeb, wywołaniu poczucia zagrożenia, odpowiedzialności, siły. Dlatego za manipulację można też uznać prowokację, szyderstwo, szantaż oraz stosowanie zabiegów zjednujących takich jak: pochwały i komplementy oraz używanie zwrotów i wyrażeń akcentujących rzekomy szacunek odbiorcy do nadawcy takich jak np.: jako osoba znająca zagadnienie rozumie pan, że ta inwestycja jest najlepsza.


g. Charakterystyczne zaimki i czasowniki stwarzające wrażenie tożsamości poglądów nadawcy i odbiorcy.

Za manipulację językową można uznać także uzurpacyjne identyfikowanie się z odbiorcą. W tym celu stosowane są odpowiednie zaimki, stwarzające wrażenie tożsamości poglądów, sugerujące jedność wizji świata oraz wspólnotę celów i dążeń nadawcy i odbiorcy. Są nimi zaimki takie jak: my, nasz. Służą one wywołaniu u odbiorcy pożądanych mniemań, podczas gdy ten nie zdaje sobie sprawy z intencjonalności tych chwytów np.: My zdecydujemy o jutrze; to nasz przywilej, ale i obowiązek

Aby uzyskać podobne efekty stosować można także czasowniki w pierwszej osobie liczby mnogiej np.: spotkajmy się jutro w lokalach wyborczych; zadbajmy o lepszą przyszłość. Manipulację w tych wypadkach ułatwia fakt, iż łatwiej jest manipulować większymi grupami ludzi, z którymi w momencie odbioru utożsamia się adresat wypowiedzi, a niżeli pojedynczym odbiorcą.

Siła MY

Bo takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego - żart stary, ale pokazuje siłę MY. Mamy (nie ja sam, ale to MY maMY) tu kilka aspektów owej siły MY, siły pewnej wspólnoty. Wystarczy iść w Krakowie na Rynek (u nas nie ma Starówki!) i wejść do zaprzyjaźnionej piwnicy. Jeśli selekcja, ochrona i barman nas rozpoznają - to rzeczywiście jesteśmy MY. PodlegaMY innym regułom, tym dla przyjaciół, więcej nam wolno.

Bycie zaliczonym do grupy MY jest przede wszystkim mocnym elementem scalającym nas przed obcymi, innymi. Pozwala też stosować inne, łagodniejsze zasady wobec naszych i żądać restrykcji wobec innych, obcych. Jeśli nasz zawodnik fauluje, to jest to rozsądne unikanie gola, zrozumiały, ba - nawet pożądany, rozsądny, inteligentny (niepotrzebne skreślić) faul taktyczny. Jeśli zrobi to ich zawodnik - jest to gra brutalna.



Profesor Bralczyk podkreślił, że znaczna większość czytelników prasy zaznajamia się tylko z tytułami, nadtytułami, ilustracjami i na tej podstawie wyrabia sobie opinie o danym zjawisku.

Ja zaproponowałabym teks zawierający manipulacje

''kilka tysięcy inteligentnych osób obejrzało te filmy, MY także!!
Wszyscy są wstrząśnięci i nie dziwią sie ze tego nie pokazują oficjalne media!!ONE nie chcą abyś myślał bo możesz stać sie dla nich groźny
Jako osoba MYŚLĄCA o przyszłości SWOJEJ i BLISKICH zrozumiesz jak ważne jest to co zobaczysz z NAMI w tych filmach.

http://www.911.patrz.pl/
http://www.endgame.patrz.pl/
http://www.zeitgeist.patrz.pl/
http://www.terrorstorm.patrz.pl/
http://www.money.patrz.pl/



Ja proponuje coś w tym stylu bez proszenia i ściemniania.
_________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zmasowany Atak
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile