W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wartościowe rozmowy   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7207
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 07 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andy Choinski

https://rumble.com/v4hq859-atak-na-nasz-mzg.html

Pół godziny o czymś takim jak hipokamp. Nie miałem o tyn bladego pojęcia. Jeśli nie słyszeliście to polecam.
Mam zacne grono znajomych o dużo wyższym ilorazie ode mnie i zawsze mnie zastanawiało dlaczego Ci ludzie są tak kurewsko pro systemowi i podatni na propagandę. Ten film dał mi dość klarowną odpowiedź. Do tej pory byłem przekonany, że te chemiczno-farmaceutyczne ataki były skierowane na szyszynkę (jej zwapnianie itp) a tu zupełnie inne spojrzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1774
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 10:14, 08 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sytuacja w nagraniu jest dość drastyczna.
https://www.youtube.com/watch?v=MYp_rK73FbU
Ale, czym można wytłumaczyć takie postępowanie?
Może jednak hipokamp jest trochę przereklamowany? Tu jest przykład budowy mózgu
https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/n.....-V83C.html
Kiedyś budzącym zainteresowanie i owianym tajemnicą elementem mózgu była szyszynka. Ma ona swoje miejsce w starożytnych przekazach jako siedziba duszy a przedstawiana w kształcie szyszki, również w postaci ornamentów i rzeźb.
Hiopokamp upodabniany do konika morskiego...? W jakim celu takie porównanie?
Gdyby skupić się na tylko człowieku, można wysuć wniosek, że uszkadzanie hipookampu - w celu przedstawionym w nagraniu - odnosi się do każdego, od żula do członka tzw. rządu. Można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że różni tych dwóch tylko jakość pokarmu przysługujący członkowi, oraz brak bezpośredniego oddziaływania fal gsm na żula z powodu braku u niego smartfona.

Po co przykład psa na początku wpisu? Po to, by zastanowić się nad tym, skąd u zwierząt 'ludzki" odruch? Czy u psa jest hipokamp? Zaznaczyć trzeba, że 'ludzki' odruch u ludzi, wcale jest u ludzi aż tak ludzki i częsty, bo wielu ludzi pozostawia ofiary wypadków i innych zdarzeń bez pomocy. Więc....
Gdyby przyjąć, że pewne elementy budowy mzógu są tylko narzędziami poprzez które można eksponować to, co te narzędzia umożliwają, ale tylko w pewnych okolicznościach, to co wtedy? Są osoby poszkodowane którym w wyniku np. odstrzelenia pozostała połowa głowy i połowa mózgu a mimo to funkcjonują poprawnie.
Może okazać się, że np. pies, różni się od człowieka ogólną budową i możliwościami, które ta budowa umożliwia. Jego układ narządów mowy uniemożliwia mówienie ludzkim językiem tak, by móc z człowiekiem pogadać jednak pomiędzy sobą psy się porozumiewają. Właściciele psów, mocno z nimi 'zakolegowani' często obserwują sytuacje, kiedy pies chce im coś powiedzieć, wydając dźwięki zupełnie inne od tych które psy zwyczajowo wydają. Innych zachowań wykraczających poza ramy psich zachowań jest pod dostatkiem.
Zatem, można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że ludzie i zwierzęta, to istoty o tym samym źródle pochodzenia wkomponowane jedynie w odmienne w swych możliwościach urządzenia celesne. Zaś im bardziej polegamy na wiedzy ściśle badawczej i nakowej, tym bardziej odgradzamy się od faktycznych uwarunkowań które nami kierują i którym podlegamy a które w ostatecznym rozrachunku... są nam podległe.
Mówa, że IQ jest zależne od sprawnośći hipokampu jest pusta. To zwodzenie ludzi już zwiedzionyhch.
Kim jesteśmy podczas snu? Czy wizje senne uzaleznia jakiś hipokamp? No i co z coraz mniej modną szyszynką? Czyżby starożytna wiedza stała sie passe? to taki przykład deprecjecji.
Efekt jest taki, że im więcej umysłu tym mniej wiedzy o sobie samym. Po co komu odowadniać cokolwiek, skoro to co wie, pamięta z tego co ktoś powiedział?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 13 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trener Frycz i znowu warto.

Żyjemy urojeniami, zaś prawdziwy świat jest gdzieś obok.... 50 lat przed nami....

https://www.youtube.com/watch?v=N5cCoPa-b1I
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 282
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:26, 18 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kędzier szeroko objaśnia swój punkt widzenia


_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 18 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarosław Augustyniak | "Jarosław szuka kłopotów" | Rozmowy Polaków


Pomysł obsadzania stanowisk WŁADZY na drodze LOSOWANIA (zamiast wyborów powszechnych) wydaje mi się ciekawy ....odświeżający. Idę o zakład, że ilość półgłówków, zdrajców, oraz zwykłych patałachów wcale by się w ten sposób wśród kierownictwa nie powiększyła. Wyglądałoby to tak, że pewnego dnia przychodzi do ciebie pocztą list, wiadomość że zostałeś/aś powołany na stołek taki-a-taki. Możesz się oczywiście odwołać do sądu w terminie... z powodów zdrowotnych, lub rodzinnych.... Rolling Eyes
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:41, 20 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jeszcze jedna esencjonalna rozmowa

Nadolski & Pijarski #4 - Reset Państwa i Narodu czyli "gry wojenne", zieluny bezŁad, itd...

_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1774
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:25, 21 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w żołnierskim skrócie i z uśmiechem na buzi, mówią co będzie dwaj chłopcy duzi

a innej strony, czy, na rympał prowadzona akcja przejęcia banku może być właśnie tym?...bo "kolej rzeczy' wskazuje na to właśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 21 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 21 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ten wywiad, jak Kołodko rozmontował w jednym wywiadzie genezę konfliktu. Powinni to puścić w każdej reżimowej TV

[video]https://www.youtube.com/live/I7h_RvNbVeU?feature=shared[/video]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 26 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1774
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 29 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wartościowa przemowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1774
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:04, 30 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakieś wrażenie to wywoła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 31 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogoda dom ducha tego nam nie odbierą ...
Inteligentne myślenie nie modne ....
historię i pamięć wymazują
niepodobne,
jak rozpierdolili ludzki świat

co do końca tesz nie jest PRAWDĄ ,BO

umysł to dwoistość ,rozkochana w wieorzeczach i stanach materii
coby post oodał sens zen bez jaj kukułczych to



_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1774
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:42, 05 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużo, bardzo dużo tego
aż przykro
https://ekspedyt.org/2024/04/01/odblokow.....humanizmu/

cytat komentarza na dole strony

"Wielkanoc spędziłem jak zwykle u teściów. Mieszka tam (jeszcze) z nimi mój szwagier (tegoroczny maturzysta). Większość czasu spędza niestety w telefonie lub przy komputerze. Ostatnio stwierdził, że musi mieć aplikację na telefon, która będzie za niego podejmować decyzję (np. czy kupić ten, czy inny chleb), bo on sam nie wie czego chce. Aż się przeraziłem, jak to usłyszałem, bo uświadomiłem sobie jakie pokolenie nas zastąpi."


.
kurwa, ciężko mi będzie dzisiaj zasnąć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:48, 05 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naiwność powyższego opiera się na przekonaniu, że ma być jakiś wybór. Ummm, chlebek lekko zarumieniony z makiem i ziarnami słonecznika, czy z kamiennego pieca na zakwasie ??? Think ... Shame on you .
-----------

Tymczasem nie rozmowy, a wartościowe monologi - na razie wysłuchałem dwóch, i w porzo gościu.

=> https://www.youtube.com/watch?v=m_WEAV1qrCM <=


=> https://www.youtube.com/@rafalmoravlog

(p.s. Przypominam o trzeciej części rozmów z Leonardem https://www.youtube.com/watch?v=fHQ_DLD2AD4 )
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 09 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek Nejman:

Rocznica rzezi w Rwandzie czyli lekcja dla oficera.

Przerażająca masakra. To lekcja dla każdego kto kolaboruje z okupantem, kto ponad lojalność wobec swojej wspólnoty wybiera brutalną służbę u oprawcy, za pieniądze i awans zawodowy. Dla wielu Tutsi i Hutu to dwa różne plemiona. To błąd, to był kiedyś jeden naród, z tą sama historią, tą sama kulturą i tym samym językiem, tyle że stopniowo był dzielony przez kolonizatorów, którzy wykorzystywali inwigilację do hodowania animozji i konfliktowania ze sobą tubylczej ludności.

Oficerowie wojska i milicji oraz bezpieka, sędziowie i prokuratorzy, z plemienia Tutsi, przez lata wysługiwali się kolonizatorom i by wkraść się w łaski swych mocodawców, prześcigali się w nękaniu i sekowaniu Hutu. Takie zachowania nagradzano awansem społecznym, premiami, prawem do lepszego życia, nominacją na wyższy poziom urzędniczy, oficerski, zawodowy, sędziowski, czy prokuratorski. To jest klasyczne koło zamknięte, bo Tutsi prześladując Hutu wikłali się w zbrodnie i występki, w ten sposób musieli już bronić siebie, swoje rodziny, przed zemstą i rewanżem, okupant nie musiał już nic robić, by utrzymać swoją władzę.

Oczywiście warunkiem trwania tego systemu było totalne rozbrojenie Hutu, nie dopuszczenie by posiadali broń. Kiedy tylko Tutsi zaczęli być problemem dla okupanta, i kiedy na horyzoncie pojawił się KOLTAN, jakiego największe złoża znajdują sią w sąsiadującej z Rwandą Demokratycznej Republice Konga ( 70% złóż ) kolonizatorzy zdecydowali się wywołać wojnę domową i rozlać ją na inne państwa Afryki. Brytyjska spółka Mil-Tec LTD zaczęła zaopatrywać po cichu w broń Hutu już czerwcu 1993 roku, a więc na blisko rok przed masakrą.

6 kwietnia 1994 samolot wiozący rwandyjskiego prezydenta Juvénala Habyarimanę oraz Cypriena Ntaryamirę, prezydenta Burundi, został zestrzelony w Kigali podczas podchodzenia do lądowania. Obaj politycy byli z pochodzenia Hutu. Samolot zestrzelono przy pomocy rosyjskiego zestawu Strieła. To był sygnał do rzezi. W ciągu jednego dnia, 09.04.1994 roku, zarżnięto brutalnie prawie jeden milion sto tysięcy Tutsi.
Teraz wystarczyło szybko dozbroić Tutsi , ich Rwandyjsku Front Patriotyczny, jaki już lipcu 1994 roku zdołał spacyfikować Hutu. Rozpoczęły się krwawe odwety. Ponad dwa miliony Hutu uciekło za granicę. Najpierw do Burundi , a potem dalej, do Zairu, czyli obecnej Demokratycznej Republiki Konga. I o to chodziło pomysłodawcom tej wojny. W 1996 roku wojska Rwandyjskie zaatakowały obozy Hutu w Zairze i tak wywołana została I wojna światowa Afryki, trwająca na przełomie 1996/1997 roku. W konflikt wplątane zostały Rwanda, Uganda, Zair, Burundi, Angola.

Wojna i związana z nią anarchia, bieda i głód stworzyły korzystne warunki dla bandyckiej eksploracji bogactw Zairu, przede wszystkim koltanu. To oczywiste, że za opisanymi wyżej wydarzeniami stały nie tylko zachodnie mocarstwa, ale też wielkie korporacje, jak choćby NOKIA czy giganci z Doliny Krzemowej w USA. Nowoczesna elektronika nie może obejść się bez koltanu.

Im bardzo zależało na destabilizacji regionu, Zairu, by za grosze kupować cenny koltan. W tej sytuacji wyreżyserowano II wojnę światowa Afryki, jaka trwała znacznie dużej, bo od 1997 roku do 2003 roku, a w zasadzie tliła się jeszcze w 2010 roku. W tej wojnie brała już udział Demokratyczna Republika Konga, Namibia, Zimbabwe, Angola, Czad, Uganda, Rwanda, Burundi oraz paramilitarne oddziały Mai Mai, Hutu, Tutsi, MLC i RCD.
To wszystko co tu opisałem co żywo przypomina to co dzieje się w naszym kraju od dekad. Zestrzelenie samolotu w Kigali przypomina wydarzenia 10.04.2010 roku, a stworzony potem konflikt pomiędzy PO i PIS animozje pomiędzy Tutsi i Hutu. Jeżeli dodamy do tego że nasz kraj jest wyjątkowo zasobny w bogactwa, tę lekcje musza odrobić wszyscy. Niech ten tekst będzie ostrzeżeniem dla tych zawzięcie walczących ze sobą w wyborach do Sejmu, do samorządu i europarlamentu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 09 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
dużo, bardzo dużo tego
aż przykro .........
.....
kurwa, ciężko mi będzie dzisiaj zasnąć

jakby mnie na krzyżu przybili też bym nie zasnął.

bierz tyle dobrego ile chcesz
masz wybór świadomości
wiesz czasami cierpią rzywi a martwi się nie martwią.....


dziękuję,pozdrawiam,rzyczę wspaniale izolurucznych snów albo jak wolisz oko
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1060
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 10:46, 10 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wnioskuję do administracji o przekształcenie tematu w autorskie, i przyznanie @Kingowi możliwości wycinania spamu Rolling Eyes
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 10 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Tomasza Drwala wylądował dr Tomasz Wilczewski. Mądry gość, sporo ciekawych spostrzeżeń. Myślałem że mało co mnie zaskoczy w tej dziedzinie a tu jednak sporo oczywistości choć przeze mnie przeoczonych (zignorowanych) Jestem w połowie drugiej części.

https://www.youtube.com/watch?v=5CtybiNppAI ❌ PRZYSZŁOŚĆ NARODU 🇵🇱 TO DZIECI ! CZYM JEST IMOPEKSIS 🤔 ? DR. TOMASZ
WILCZEWSKI #1/2

https://www.youtube.com/watch?v=ja8YQLI-Uks 🆘 DZIŚ TO EKRAN 📺 NIE RODZIC JEST WZOREM DLA DZIECKA. TOMASZ WILCZEWSKI. IMOPEKSIS #2/2

Polecam, w szczególności dla ojców. Matki raczej nie wyciągną z tego sedna sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1774
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 10 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
U Tomasza Drwala wylądował dr Tomasz Wilczewski. Mądry gość, sporo ciekawych spostrzeżeń. Myślałem że mało co mnie zaskoczy w tej dziedzinie a tu jednak sporo oczywistości choć przeze mnie przeoczonych (zignorowanych) Jestem w połowie drugiej części.

https://www.youtube.com/watch?v=5CtybiNppAI ❌ PRZYSZŁOŚĆ NARODU 🇵🇱 TO DZIECI ! CZYM JEST IMOPEKSIS 🤔 ? DR. TOMASZ
WILCZEWSKI #1


4:56
"nie umiemy wychować dzieci"...
"winne są nurt pedagogiki pruskiej i wschodniej
"...
8:35
"powstała książka >imopeksis< psychopedagogiczna metoda zarządzania sobą partnerem grupą i sytuacją stresową.

Trudno się tego słucha, bo gostek zafascynowany tym co mówi, mówi o niczym, na podobieństwo zahipnotyzowanego przez guru jego "wiedzą objawioną".
Zaś, jeśli czymś właściwym wobec wychowania człowieka i jego rozwoju, ma być jakaś metoda zarządzania człowiekiem, to ...dziekuję za taką wiedzę. Takich, zarządzających np. "czynnikiem kludzkim", obecnie jest całkiem sporo, a to co z tego zarządzania już wynikło, widać na całym świecie.
No i jeśli gostek twierdzi, że "nie umiemy wychować dzieci", to znaczy, że sam został źle wychowany i przez to pozostaje jako dorosły w stanie popsutym i skrzywionym, być może już nieodwracalnie. ...więc, powinien wobec tego poddać się jakiejś rekonstrukcji by móc powiedzieć, że już potrafi dzieci wychować, bo jakaś metoda wywarła na niego wpływ potrzebny do tego, by jego wiedza i postawa była właściwa, oczywiście wobec założeń metod odpowiedniego w tym zakresie zarządzania.
Mierzi mnie widok lawiranta, który lansuje siebie jako kogoś kto coś wie, jednocześnie podpierającego się co rusz kimś innym i jakimiś książkami przez innych napisanych.
Jedno co mu wychodzi to to, że dużo i bez przerw gada w sposób sugerujący pewność tego, że wie o czym gada.
Trudno określić, czy to czego się podjął, jest przez kogoś inspirowane, czy robi to z własnej inicjatywy, jedno jest pewne, że zabiera swoim gadaniem czas tych, którzy go słuchają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 282
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 10 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzuciłem dla sprawdzenia, losowy tajming , i takie coś mi wyskoczyło:
"chcesz mieć dziecko które pracuje w mac donaldzie, czy takie które stawia mac donaldy ?" ... No cóż, tak właściwie nie widzę wielkiej różnicy - bo i w jednym i w drugim przypadku są na końcu jakieś macdonaldy ....prawdopodobnie z pracownikami Rolling Eyes , a w tym drugim przypadku to chyba nawet większy wstyd i obciach Think . Taka to mądrość "pomysłowego" janusza - *króla życia*, który objawił swoją mentalność traktując życie jako grę w monopoly, i dobrze podpowiada jak by tu można urządzić się w dupie. Confused . O to mu chodzi?? .. Autentyczny inteligent.
No i cóż - po czymś takim to faktycznie nie chce się dalej słuchać . Bo i cóż taki "dobromir" ma jeszcze ciekawego do przekazania....(?)
_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 10 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież napisałem wyraźnie, że facet wyeksponował trochę ciekawych niuansów które w natłoku codziennych obowiązków potrafią zniknąć z pola widzenia. Kto normalny oczekuje dwugodzinnego, wysyconego precyzyjnymi tezami wywiadu? Z takich rozmów trzeba wychwytywać to czego brakuje w indywidualnym poznaniu i tyle. A wy z marszu gościa pod topór Smile Gra sobie w tle, robisz swoje i wyłapujesz to czego nie wiesz. Ja przynajmniej tak mam, że jak coś wiem to niby ktoś gada i nie słyszę natomiast jak wchodzi jakiś intrygujący fragment to kumacz przywołuje uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 12 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No kurwa, tagentv zrobił przypominajkę z bardzo wartościowego monologu Jackowskiego:

Narkomani informacyjni
https://www.youtube.com/watch?v=Q1ohRw0oqRA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1774
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 12 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak tak, to jest narkotyk, czy ten narkotyk odczuwał jak nastała zaraza?
bo widać i słychać było, jak potwierdza jej istnienie.
Pitolić banały o gapieniu się w tablet można wszędzie i każdy przyzna rację, jednak sprawy istotne wychodzą już mniej udanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1774
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 14 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś chce o tym porozmawiać?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wartościowe rozmowy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile