W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 384163
Strona:  «   1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 302, 303, 304   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 12 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Zdrowych ludzi mają testować?

Może jeszcze przymusowo, jak z tymi szczepionkami? Smile


A ile jest na kwarantannie? Wg. różnych danych ok. 300.
Ich się nie bada? Nic. Bo nie ma testów, same gazety z lubuskiego o tym piszą.
Nie wiem dlaczego szpital był zamknięty, ale piszą, że będzie otwarty od 8 maja:
http://lubuskie.pl/news/27174/806/Szpita.....bootstrap/
Inna sprawa, że sami ludzie boją się testów, wg. tego artykułu, osoba przychodząca do tego szpitala, będzie testowana, jeśli wynik pozytywny, będzie kierowana do szpitala zakaźnego.
I teraz powiem ci, tak, po takiej informacji, ja bym jak inni raczej nie przyszedł do tego szpitala.

Szpital w Zielonej Górze
http://lubuskie.pl/news/27184/806/Zielon.....bootstrap/
Od 1 maja testuje przychodzących do szpitala. Od 1 maja do 8 (data art.) przebadano 383 osoby...

Co chce przez to napisać:
Ludzie się boją, boją się, że trafiając do szpitala zakaźnego złapią nie tylko większa dawkę Covid-19 ale i inne choroby, dlatego wolą siedzieć w domach i nawet jak mają wizyty w szpitalach to je odwołują.
Z tego co czytam, to w lubuskim, możesz mieć zabieg lekarski jak w prywatnym szpitalu, dzwonisz i juto zabieg.
Nie wiem, czy można pojechać do Niemiec, ale mieszkając przy granicy, to bardziej bym ufał tamtejszej służbie zdrowia niż Polskiej.


Co do szczepionek. Nie ma szczepionek na Covid-19 i z tego co się pisze, nie będzie co najmniej do jesieni. Niektórzy piszą, że by szczepionkę stworzyć, potrzeba jest 14-18 miesięcy.



Bimi napisał:
goral_ napisał:
Nie, jeśli zachorowalność w lubuskim była by na poziomie np. Finlandii czyli 1000 osób na milion. To zarażonych było by 1000 osób.
Jak sam piszesz lubuskie to 1 mln. ile osób znasz w lubuskim z którymi widujesz się codziennie?

Jakby 1000 osób było zarażonych, to zgodnie z twoją teorią 15-procentowej śmiertelności, 150 z nich by umarło.
A o tym bym się na pewno dowiedział - choćby pocztą pantoflową.

Wiesz, ludzie mają krewnych, którzy mają facebooka.. nie da się tak, żeby 150 osób umarło w szpitalu od covid-19 i ludzie się o tym nie dowiedzieli.
Polskie szpitale to nie Projekt Manhattan, nawet jeśli personel ma zakaz rozmowy z mediami.


Jeśli by mieli zapisany Covid-19.
Ile osób na Facebook, chwali się, że ktoś zmarł w rodzinie? Ile osób to czyta i czy piszą na co zmarł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 12 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:


Ulotki i plakat protestu do samodzielnego wydruku. Ulotki mogą być drukowane obustronnie w formacie A6. Plakat protestu w formacie A4 i A3. https://drive.google.com/folderview?id=11fnDm5lWmDhx8wDOzBsIjdTJqrZolfrS

https://stopnop.com.pl/przekaz-darowizne/


ale, ale... nie ma szczepionki na Covid-19 i nikt nie robi przymusowych szczepień...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 12 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przymusowych szczepień jeszcze nie - na razie mówimy o przymusowych badaniach.

W ogóle wyobrażacie sobie taką akcję, że robicie zakupy w Biedronce i nagle wpadają pały, zamykają wyjście i mówią, że wszyscy muszą się teraz stestować na covid-19.
W ramach wprowadzonej własnie przez rząd kampanii walki z kreowaniem statystyk.

Ty weź im lepiej @gorla nie podpowiadaj, bo oni naprawdę są skłonni robić takie rzeczy.
Tak jak z tymi kurwa ich rękawiczkami i maseczkami - wszak jest epidemia i rząd musi z nią walczyć, chuj tam czy skutecznie, czy nie.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 12 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

Poszukaj sobie może inna piaskownicę dzieciaku, z takim jednym od bestii sobie piaseczek poprzerzucaj.

Widzisz, jesteś jak zużyty polsilver, tylko umiesz powielać myśli i tezy innych, cytować i linkować strony internetowe, daję ci proste zadanie matematyczne a ty nie umiesz mi podać wyniku i się ustosunkować do śmiertelności grypy, bo co ,tego nigdzie nie napisali a google nie chce zbytnio pomóc, co nieeeeee,

- jakby to powiedział znajomy mojego znajomego





goral_ napisał:
Reprodukcja to dokładnie to samo co namnażanie.
Ale skąd ty to możesz wiedzieć....
I tym się różnimy, ja mam trochę większy zasób słownictwa.
Więc zrobię to, i dam ci małą podpowiedź na przyszłość - różne słowa mają swoje zamienniki czy odpowiedniki, czasem, dokładniej określające konkretne zdarzenie, czy czynność.
Nie musisz dziękować.

Normalnie czytam i ......... chyba masz na myśli SYNONIM - wyraz lub dłuższe określenie równoważne znaczeniowo innemu.
Tylko że przeczysz sam sobie bo napisałeś
goral_ napisał:
Wirus sam z siebie się nie namnaża, bo nie może, to nie bakteria, czy grzyb.Wirus do reprodukcji, potrzebuje komórki, która zajmuje się reprodukcją
Czyli 3 posty wcześniej nie znałeś słowa zamiennika i dlatego zrobiłeś wykład o tym że wirus to nie bakteria, bo bakteria się namnaża a wirus reprodukuje się w komórce. Odpisałem ci tylko dlatego, że sam uważałem że te słowa są zamienne ale chciałem cie pobudzic do pomyślenia nad tym co piszesz.
goral_ napisał:
I tym się różnimy, że ja staram się poznać dogłębniej poprzez zadawanie pytań a nie głupkowate kopiowanie tabelek.
Z których i tak niewiele rozumiesz. Nawet nie potrafisz ich poprawnie analizować, miesza ci się jedno z drugim - to brak umiejętności czytania ze zrozumieniem - tabelki tez trzeba zrozumieć.

Podaj przykład tabelki, to ja wytłumaczę. Co mi się miesza, konkrety poproszę...
..............a co ty starasz się dogłębniej poznać, chyba dziennikarzy z gazety i ich opinie na jakiś temat, bo sam nie masz zdania, tylko papugujesz media, ......................................................ale mówię tak naprawdę o dogłębnym poznaniu panów z gazet, tak bez majtachów.
goral_ napisał:
Piszesz bzdety, że wirusy się reprodukują w górnych drogach oddechowych - gdzie? Podałeś jakieś materiały na ten temat, czy tak sobie ot wymyśliłeś by było ciekawiej?
.
At, choćby niemieckie badania z Heinsberg, były podpięte w poście, po angielsku, więc można przeczytać.
I chyba wiesz że przy SARSCoV2 wymazy do testów PCR pobiera się gardła albo nosogardzieli, to są górne drogi oddechowe, badania dolnych dróg oddechowych wykonuje się z plwociny.
A to jak białka S korona wirusa się łączą i z jakimi enzymami komórki się łączą to wiem i większość ludzi którzy się interesują tematami medycznymi też wiedzą, więc daruj sobie.
goral_ napisał:
Zero - tylko tabelka i wykresik. I od czasu do czasu jakieś bzdety typu "wirus się namnaża w górnych drogach oddechowych" A ty wiesz co to są górne drogi oddechowe - tak poza tym?

Tabelkę i wykresik trzeba umieć zrobić, a ty działasz na forum jak taki mały wróbelek, którego aktywność w ciągu przeciętnego dnia sprowadza się do 2 czynności - coś podziubać i potem to wysrać - ty tak samo, nakarmisz swój móżdżek artykułami z BBC i Youtuba, a że móżdżek masz malutki, to musisz się szybko wysrać, znaczy opróżnić jego zawartość.
Dlatego jak się nałykasz medialnego syfu to lecisz na forum i przelewasz to na posta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 12 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opening Up Our country Again

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 12 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Rubicon napisał:
A w Lubuskiem, powinna być masakra, bliskość niemiec, dużo osób z pogranicza pracuje w DE, transport osobowy wjeżdżając do PL, robi postoje, ludzie idą do polskich barów, sklepów i na stacje benzynowe - powinni coś przywlec a tu nic, ale Bimi, wg. kolegi z gór nizinynch macie najlepszy PR

Codziennie jestem w przeróżnych sklepach i spotykam ten sam personel, który każdego dnia ma styczność z tysiącami różnych klientów.
Pani listonoszka, panowie kurierzy wszelkich firm co mi paczki przywożą - ciągle ci sami i ciągle wszyscy zdrowi.
Budowę mam za płotem - już kolejny miesiąc napierdalają maszynami od siódmej rano. Ci mogli by chociaż zachorować, nawet maseczek nie noszą... ale chuj - też wszyscy zdrowi. I gdzie jest ten lock-down jak go człowiek potrzebuje? Razz
W każdym razie jakby była taka zjadliwa ta epidemia, a rząd ino zaniżał statystyki, to któraś z tych osób które spotykam każdego dnia w domu, w sklepach i na ulicy by zachorowała. Ale wszyscy zdrowi.


Napisałem o kierowcach busików, teraz napiszę coś o budowlańcach, u mnie w miejscowości nie ma ulicy że się remontuje dom, maluje, coś na podwórku, chodniki są wykładane nową kostką, ulice asfaltowane i nikt, NIKT z pracowników nie nosi masek, prace trwają w różnych miejscach już przed "korona pandemią", w sklepach co pójdę to pełno ludzi, sklepowe te same i powtórzę jeszcze raz - tu gdzie mieszkam dużo ludzi pracuje za granicą i powracali do PL tuż przed Wielkanocą, więc mogli coś nawieść do domu.
Zresztą parę dni temu na biedronie była pani autem z Włoch i kilka samochodów z DE.

Wiec GORAL wybacz takie PIERDOLENIE ze w PL się robi mało testów, bo to czy mało czy dużo to chuja daje.
Jedynym prawdziwym i namacalnym rezultatem prawdziwej pandemi i zjadliwości jakiegoś patogenu jest umieralność na liczbę populacji.
Gdyby nawet nie robili testów a ludzie by padali jeden za drugim jak kawki, to znaczy że jest coś groźnego co zabija. I nie ma co szukać teorii spiskowych że w PL są ukrywane zgony ( nie covidowe ) zgony ogólne - wystarczy że każdy widzi u siebie w miejscowości czy są pogrzeby czy nie, czy znajomi idą na jakiś pogrzeb czy nie, czy babcia albo dziadek kumpla zmarł czy nie - nie ważne na co, chodzi czy pogrzeby są częste czy standardowo, jak kiedyś.
A może wg. ciebie goral, władze samorządowe i szpitalne przy nakazie rządu wszystkich zmarłych przechowują w naczepach - chłodniach i nikt nie może się wygadać że tak jest i dlatego polscy przedsiębiorcy pogrzebowi notują mniej pogrzebów niż w analogicznych okresach lat poprzednich???

Ja jutro obdzwonie zakłady pogrzebowe w moim poweicie, podam że piszę artykuł o wpływie wirusa na gospodarkę i usługi i się sam, empirycznie pzrekonam co mówią grabarze.

DOBRANOC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 12 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A właśnie, apropos, wczoraj natknąłem się na ten artykuł.

Piszą w nim, że w kwietniu 2019 zmarło w Polsce o 10% więcej osób niż teraz (w kwietniu 2020).
Natomiast w kwietniu 2018 było to jeszcze gorzej - bo o ponad 13% więcej niż teraz.
Tak więc nie ma się co dziwić, że grabarze liczą straty.

Kolejny zresztą przykład na to, że jak nasz rząd się za coś weźmie, to na pewno spierdoli.
Nawet pandemii nie potrafią porządnie zrobić - a taką grabarze pokładali w nich nadzieję.. Smile


Jak epidemia wpłynęła na statystyki zgonów w Polsce?

Serwis Konkret24, należący do TVN24, przeanalizował statystyki zgonów z 2019 roku i 2020 w celu porównania, jak epidemia koronawirusa wpłynęła na ogólną liczbę zgonów w Polsce. Okazuje się, że w ostatnich miesiącach zmarło ogółem mniej osób, niż w tym samym okresie w roku poprzednim.


Redakcja Konkret24 na podstawie danych o liczbie zgonów z ubiegłych lat zebranych z Głównego Urzędu Statystycznego (który przekierował redaktorów do MZ), urzędów wojewódzkich i urzędów stanu cywilnego przeanalizowała, czy pandemia miała wpływ na ogólną liczbę zgonów w populacji.

Według danych, w kwietniu 2020 roku w Polsce zmarły 30 534 osoby. W tym czasie z powodu COVID-19 zmarło 615 osób. Co ciekawe, mimo pandemii, w kwietniu 2020 zmarło ogółem mniej osób niż w kwietniu 2019 roku. Wtedy liczba zgonów wyniosła 33 613. Dla porównania, w kwietniu 2018 roku zmarło 34 639 osób.

Dodatkowo łączna liczba zgonów w czterech pierwszych miesiącach 2020 roku, jest niższa niż w latach ubiegłych, w tym samym przedziale czasowym.


całość: https://www.medonet.pl/koronawirus/koron.....45387.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1098
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:20, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rubicon napisał:

Wiec GORAL wybacz takie PIERDOLENIE ze w PL się robi mało testów, bo to czy mało czy dużo to chuja daje.
Jedynym prawdziwym i namacalnym rezultatem prawdziwej pandemi i zjadliwości jakiegoś patogenu jest umieralność na liczbę populacji.
Gdyby nawet nie robili testów a ludzie by padali jeden za drugim jak kawki, to znaczy że jest coś groźnego co zabija. I nie ma co szukać teorii spiskowych że w PL są ukrywane zgony ( nie covidowe ) zgony ogólne - wystarczy że każdy widzi u siebie w miejscowości czy są pogrzeby czy nie, czy znajomi idą na jakiś pogrzeb czy nie, czy babcia albo dziadek kumpla zmarł czy nie - nie ważne na co, chodzi czy pogrzeby są częste czy standardowo, jak kiedyś.
A może wg. ciebie goral, władze samorządowe i szpitalne przy nakazie rządu wszystkich zmarłych przechowują w naczepach - chłodniach i nikt nie może się wygadać że tak jest i dlatego polscy przedsiębiorcy pogrzebowi notują mniej pogrzebów niż w analogicznych okresach lat poprzednich???

Ja jutro obdzwonie zakłady pogrzebowe w moim powiecie, podam że piszę artykuł o wpływie wirusa na gospodarkę i usługi i się sam, empirycznie przekonam co mówią grabarze.

DOBRANOC
Nie wiem po co wy jeszcze poświęcacie uwagę i wchodzicie w jakiekolwiek interakcje z tym oszołomem; ....jego nie przekonacie, a tylko czas i energię stracicie, on w obliczu suchych faktów i czystej logiki musiałby się przyznać że dał się zrobić w grubego wała, wszak na taki poryw szczerości żadnego betona nie stać. PSYCHOLOGIA. Poza tym , pisałem już — tu wcale nie chodzi o żadną epidemię (sic!).. u tego barana to kwestia czysto ideologiczna, nawet gdyby żadnego wirusa nie było to należałoby go wymyślić, aby pokazać całemu trzeciemu światu wyższość marksizmu-leninizmu nad konserwatywno-liberalną prawicą w dobie walki z wrażą zarazą. Zrozumcie to w końcu ..on ma wręcz orgazmiczną potrzebę upajania się wydumanym zwycięstwem nad "upadającym kapitalizmem". Tyle, i aż tyle. Surprised


kto boi sie prawdy, ten kłamie



znalezione w sieci:
Cytat:
Mam wrażenie, że jesteśmy w czarnej syjonistycznej dupie! A najgorsze, że zaczynamy się w niej urządzać...
Cytat:
Co nie którzy mają już wyprany mózg, sąsiadowi powiedziałem jakie skutki przynosi noszenie maseczki a odpowiedź była taka : Ja już się przyzwyczaiłem.

_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 07:33, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




https://www.tichyseinblick.de/tichys-ein.....regierung/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2590
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 08:47, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



NAPIS GŁOSI:
W pracy wydano nam maski ochronne rodzimej produkcji.
Przymierzałem na wszelkie możliwe sposoby - zakryjesz nos to odkryte usta,
zakryjesz usta to odkryty nos.
Próbowałem założyć na oczy i rzeczywiście pomaga-
- nic nie widzę i przestałem się bać.
współczesne problemy potrzebują współczesnych rozwiązań.
Laughing

aha- znalezisko zaczerpnięte ze strony Bruska Kołducha https://kodluch.wordpress.com/2020/05/11.....ia-swiata/
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:07, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



jacki caleib

Przepisy dotyczące munduru zgodnie z Ustawą o Policji określa rozporządzenie szefa MSWiA. Dokument aktualizowany w kwietniu 2019, opisuje szczegółowo takie detale, jak kolor rajstop funkcjonariuszek (beżowe) czy odległość krawędzi beretu od brwi (4 cm).

Wyraźnie określone są też emblematy i odznaczenia, jakie może nosić policjant. Paragraf 36. mówi dodatkowo, że „zabrania się policjantom noszenia przedmiotów umundurowania w połączeniu z przedmiotami ubioru cywilnego”.
Na stronie wydawanego przez Komendę Główną Policji magazynu „Policja 997” w zakładce „Mundurowy savoir-vivre” widnieje już wyraźnie: „Policjanci, zarówno panie, jak i panowie, powinni ograniczyć noszenie biżuterii do niezbędne go minimum, a już w żadnym wypadku nie mogą przypinać jakichkolwiek ozdób lub cywilnych emblematów do munduru”.

Inny komentarz pod filmem :

Andrzej Jastrzębski
17 godzin temu
@jacki caleib Zobacz co znaczy logo " Punisher" i dlaczego używają go policjanci, wojsko i jednostki antyterrorystyczne na całym świecie. Jest to symbol kary dla przestępców, wrogów i terrorystów. Blackwater mają w logo łapę niedźwiedzia wpisaną w celownik i od 2009 roku nazywają się "Academi" Nawet takich rzeczy nie chce ci się sprawdzić i tylko siejesz ferment.

Czy znajdzie się osoba - thrueseeker z prawdziwego zdarzenia, który to sprawdzi ? Rubicon, Ordel, Aniołek ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 12:29, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Źródło: Interwencja milicji Rybołówka Mikołów 05.04.2020

Warto czytać też komentarze.




Jestem optymistką. Kiedy ktoś mi mówi, że gorzej już być nie może, odpowiadam: MOŻE, MOŻE !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykły smieć jakich wielu, hańba dla munduru.

Tu jest hicior, warto posluchac całe. Najlepsze newsy: rządowi podpowiadają osoby prywatne, za darmo - społecznie, ministerstwo kupiło maseczek za 5mln zł, na których zarobił znajomy Szumowskiego, instruktor jazdy, który nr tel dostal od brata ministra zdrowia ale to nie była żadna pomoc w załatwianiu, ogólnie większośc info to fejki przeciw rządowi. Warto zapoznac się z tym co mówi.


_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto czytać wpisy na Wolnych Mediach. Tu cytuję z linka https://wolnemedia.net/grozna-dla-zdrowi.....ent-259501

Jeśli nadal ktoś uważa, że Ministerstwo Zdrowia (szczęścia i pomyślności) służy zdrowiu (szczęściu i pomyślności), to niech nadal tak myśli. Tak jak nieszczęsny @góral, porażony fronemofobią ( lęk przed samodzielnym myśleniem). W mediach (słucham tylko radia, narażając się na odbiór bezczelnych, ogłupiających manipulacji ale trzeba wiedzieć, co robactwo umysłowe knuje)

"cenzura na stronie Ministerstwa Zdrowia
Opublikowano: 13.05.2020 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 332

Od jakiegoś czasu jesteśmy w mediach państwowych bombardowani komunikatami, by osoby szukające informacji o epidemii koronawirusowej szukały ich tylko na zaufanych stronach, ze wskazaniem na portale rządowe w domenie Gov.pl. Ale czy faktycznie można im ufać? Oto dowód jak mogą zagrażać zdrowiu i życiu obywateli! Czy cenzura, o której zaraz przeczytasz, jest dowodem, że rządowi PiS zależy na pogłębieniu epidemii a nie jej pokonaniu?



Jak donosi nasz czytelnik w wiadomości z 12.05.2020 r.: „Dziś rano wszedłem sobie na stronę rządową w celu sprawdzenia, co tam piszą ciekawego o tych maseczkach. Jakże zdziwił mnie zapis mówiący – zacytuję: „Maseczki chirurgiczne blokują kontakt między ustami i nosem a potencjalnymi zanieczyszczeniami. Mają też wady: po pierwsze są jednorazowego użytku, po drugie nie przylegają szczelnie do twarzy, a po trzecie łatwo nasiąkają wilgocią, dlatego po kilkunastu minutach trzeba je zmieniać. Inaczej staną się siedliskiem bakterii i mogą być przyczyną bakteryjnego zapalenia płuc.”. Po południu chciałem skopiować treść (którą wkleiłem powyżej [po znalezieniu kopii strony w internecie]) i znów wszedłem na tę stronę, aby to zrobić. Moje zdziwienie było olbrzymie, gdyż treść z rana wyparowała i pojawiła się zupełnie inna.”

Jak to sprawdzić? Można porównać aktualną wersję strony Pacjent.gov.pl należącą do Ministerstwa Zdrowia z jej starszą kopią zarchiwizowaną automatycznie przez Internet Archive Weyback Machine. I co? Czytelnik ma rację – dokonano zmiany tekstu! Cenzura nie wygląda na przypadek, ale działanie z premedytacją, gdyż usunięto KLUCZOWĄ, BARDZO WAŻNĄ DLA ZDROWIA INFORMACJĘ!



Zmieniono też kilka innych fragmentów komunikatu. Ale to nie wszystko! Nie ujawniono informacji, że wpis został 12.05.2020 r. zmodyfikowany! Na dole AKTUALNEJ strony (stan na 13.05.2020 r., godz. 9:2Cool można przeczytać:

„Opublikowano: 16.04.2020
Zmodyfikowano: 16.04.2020
Za informację odpowiada: Główny Inspektorat Sanitarny
Redakcja: CSIOZ”

Jakie wnioski? Rząd i Ministerstwo Zdrowia usunęły informację podważającą sens noszenia maseczek, bo chcą by ludzie nie byli świadomi zagrożenia bakteriologicznego i wdychali zarazki z maseczek do płuc. Dzięki nim więcej osób ufających stronom rządowym zachoruje na zapalenie płuc, które w statystykach można podciągnąć pod COVID-19. Czy planem ministra zdrowia jest NASILENIE EPIDEMII?

Przypomnijmy też, że 26.02.2020 r. minister Szumowski publicznie wyśmiewał noszenie maseczek: „Po co ludzie je noszą? Nie wiem”. Sam maseczki nie nosi, bo jak powiedział w telewizji 03.05.2020 r.: „Ja nie noszę, bo nie mam objawów”. Za to każe nosić je wszystkim pod groźbą wysokich kar pieniężnych, bo „brak objawów nie oznacza, że nie jest się chorym”."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Protesty przeciw korona - faszyzmowi

to co dzisiaj obserwujemy to stopniowe znoszenie blokad, zakazów i restrykcji, dzieje się to w wielu krajach Europy mimo że cel kwarantanny nie został osiągnięty, tzn.oficjalnie nadal są zakażenia, zgony.

jaki jest cel tego kontrolowanego "powrotu normalności" ?

sądzę iż jest to etap przejściowy w oczekiwaniu na drugą falę, "znacznie bardziej śmiertelną" a dla uwiarygodnienia tej nowej fali może być zastosowana w niektórych miastach broń biologiczna, tj. prawdziwe wirusy bojowe,

druga fala spowoduje znacznie większe restrykcje i kontrolę społeczeństw, będzie też "dowodem" na to że nie można luzować zasad kwarantanny, na jesieni, a kto wie czy nie wcześniej śruba zostanie ostro dokręcona i to bez odwołania, do tego załączy się w październiku kosmiczny modem muska, zacznie się napromieniowywanie co faktycznie może spowodować zwiększoną śmiertelność zwłaszcza w ośrodkach miejskich...






_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
Protesty przeciw korona - faszyzmowi

to co dzisiaj obserwujemy to stopniowe znoszenie blokad, zakazów i restrykcji, dzieje się to w wielu krajach Europy mimo że cel kwarantanny nie został osiągnięty, tzn.oficjalnie nadal są zakażenia, zgony.
dlaczego tak się dzieje?
sądzę iż jest etap przejściowy w oczekiwaniu na drugą falę, "znacznie bardziej śmiertelną" dla uwiarygodnienia tej nowej fali może byc zasostosowana w niektórych miastach broń biologiczna, tj. prawdziwe wirusy bojowe,
druga fala spowoduje znacznie większe restrykcje i kontrolę społeczeństw, będzie też dowodem na to że nie można luzować zasad kwarantanny, na jesieni, a kto wie czy nie wcześniej śruba zostanie ostro dokręcona i to bez odwołania, do tego załączy się w październiku kosmiczny modem muska, zacznie się napromieniowywanie co faktycznie może spowodować zwiększoną śmiertelność zwłaszcza w ośrodkach miejskich...


Nie, to jest ratowanie profitu, kosztem zdrowia i życia ludzi.
Dziś Biuro statystyczne w UK podało, że w I kwartale tego roku, GDP UK skurczyło się o 2% (wzrost gospodarczy wyniósł -2%).
Kraje które wprowadziły lock down bardzo ścisły, jak Chiny, Francja, Włochy czy Niemcy zamknęły I kwartał na poziomie -5% do -9%
W UK, a raczej w Anglii przestały obowiązywać restrykcje w wielu dziedzinach. Mimo, że UK jest nr. 1 pod względem śmiertelności na Covid-19 w Europie.
Dochodzi do paradoksu, gdzie obcy ludzie mogą przyjść do domu, wystawionego na sprzedaż, gdzie mieszkają np. osoby 70+ ale ich dzieci już nie mogą.
Podobnie jak np. sprzątaczka, może do takich osób przyjść ale dzieci już nie.
To jest ratowanie na gwałt kapitalizmu i funta, który obecnie traci do euro.
Wirusolodzy ostrzegają, że takie zluzowanie może oznaczać, że nie tyle druga fala będzie znacznie mocniejsza, ale jej nie będzie, tylko po prostu liczba zarażonych skoczy znacznie do góry, a to może rozłożyć totalnie służbę zdrowia.

Liczba ofiar śmiertelnych na Covid-19 w UK przekroczyła 32 tys.
W tej liczbie nie ma zgonów z domów opieki. Gdzie podaje się, że miesięcznie na wiosnę (kwiecień) umiera ok.8 tyś osób, w tym roku w kwietniu liczba sięga 27 tyś. Rząd mówi, że 8 tys to norma co roczna, dodatkowo 8 tyś to mogą być zgony spowodowane Covid-19 Jednak rząd nie ma wyjaśnień dotyczących brakujących ~10 tyś zgonów.

ps. Szkocja, Walia i Irlandia Północna nadal utrzymują restrykcje jakie obwiązywały do niedzieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
Brawo Edyta. A miałam wrażenie, że masz przewrócone w głowie. Edyta zwróciła uwagę na "scenariusz" - zapowiadaną "powtórkę" rzekomej epidemii. Ona próbuje resetować myślenie ludziom. Niech @góral wysłucha , o czym Edyta mówi !
Chociaż nie ma klasycznej urody i jest po 40, pięknie wygląda.



Brawo! widzę, ze jak do mnie się zwracasz, to nauczyłaś się nie używać pogrubionej czcionki.
A co do Górniak, wiesz, może to być twój idol i wzór naukowy (co mnie nie dziwi po twoich wypowiedziach), ale ja raczej osoby która ledwo skończyła podstawówkę (Górniak nie ma innej szkoły) jakoś nie bardzo mam chęć nawet słuchać co ma do powiedzenia.
Kiepska śpiewaczka która ledwo skończyła podstawówkę... Masz super autorytety - gratulacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink .




Z tym że Al Kaida przy nich , to klasa ekonomiczna Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Przymusowych szczepień jeszcze nie - na razie mówimy o przymusowych badaniach.

W ogóle wyobrażacie sobie taką akcję, że robicie zakupy w Biedronce i nagle wpadają pały, zamykają wyjście i mówią, że wszyscy muszą się teraz stestować na covid-19.
W ramach wprowadzonej własnie przez rząd kampanii walki z kreowaniem statystyk.

Ty weź im lepiej @gorla nie podpowiadaj, bo oni naprawdę są skłonni robić takie rzeczy.
Tak jak z tymi kurwa ich rękawiczkami i maseczkami - wszak jest epidemia i rząd musi z nią walczyć, chuj tam czy skutecznie, czy nie.. Smile


Przymusowych badań de facto tez nie ma, zwróć uwagę, że te badania są przed wizytą w szpitalu, czyli lekarze się boją, chcą mieć pewność, że pacjent go nie zarazi.
Skoro lekarze się boją...
Masowych "wywózek" do szpitali zakaźnych nie będzie, z prostej przyczyny - nie ma tyle szpitali.
Tu, ja rozumiem, że chodziło o to, że jak pacjent przyjdzie np. z bólem zęba i ma Covid-19 to szpital go skieruje do zakaźnego, może nawet bez jego woli. Trudno tu przewidzieć.

Masowych testów tez nie będzie, bo to by mogło zatopić "zieloną wyspę". Poza tym, nie ma testów.
Tak więc ani przymusowych badań a nie szczepień.
Na razie, z tego co widzę, to lekarze się zabezpieczają.
I z mediów Covid-19 znikł na rzecz serialu pt. wybory.

Pisałeś, że nie znasz nikogo. Ja znam, z rodziny (dalszej) pracownik Londyńskiego szpitala, anestezjolog.
Przeszedł Covid-19 dość ciężko, był pod wentylatorem, obecnie wraca po woli do zdrowia. Gdyby nie był przebadany na Covid-19 też by nikt nie wiedział, że to miał.
W najbliższym otoczeniu, wiem, kto miał Covid-19 (testy pozytywne).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:



Z tym że Al Kaida przy nich , to klasa ekonomiczna Wink .


Rozumiem, ze referujesz to do tego artykułu:
https://www.smh.com.au/politics/federal/.....54na9.html

To polecam raz jeszcze przeczytać, bo bzdury wypisujesz, lub kopiujesz za kimś bez sprawdzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze gdybyś ty @goral coś rozumiał , to byśmy pogadali , jesteś inspiracją w temacie dla wielu ( dzięki nim wszystko jest jasne Smile ) ale nie dla mnie.
Więc , bez odbioru Neutral .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Jeszcze gdybyś ty @goral coś rozumiał , to byśmy pogadali , jesteś inspiracją w temacie dla wielu ( dzięki nim wszystko jest jasne Smile ) ale nie dla mnie.
Więc , bez odbioru Neutral .


No to zamieniam się w słuch, wytłumacz mi, co ten plakat niesie? Jaki przekaz?
Chyba, ze chodzi ci o to, ze ludzie którzy zrobili ten plakat to debile - to to fakt nie złapałem przekazu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 16:42, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Ordel napisał:
Jeszcze gdybyś ty @goral coś rozumiał , to byśmy pogadali , jesteś inspiracją w temacie dla wielu ( dzięki nim wszystko jest jasne Smile ) ale nie dla mnie.
Więc , bez odbioru Neutral .


No to zamieniam się w słuch, wytłumacz mi, co ten plakat niesie? Jaki przekaz?
Chyba, ze chodzi ci o to, ze ludzie którzy zrobili ten plakat to debile - to to fakt nie złapałem przekazu.


Ekstra , zamieniłeś się w słuch , pozostań w tej pozycji , nic nie zmieniaj . Nie wiesz ilu ludzi uszczęśliwisz Wink .


PS. pamiętasz , że miało być ; bez odbioru Neutral .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
goral_ napisał:
Ordel napisał:
Jeszcze gdybyś ty @goral coś rozumiał , to byśmy pogadali , jesteś inspiracją w temacie dla wielu ( dzięki nim wszystko jest jasne Smile ) ale nie dla mnie.
Więc , bez odbioru Neutral .


No to zamieniam się w słuch, wytłumacz mi, co ten plakat niesie? Jaki przekaz?
Chyba, ze chodzi ci o to, ze ludzie którzy zrobili ten plakat to debile - to to fakt nie złapałem przekazu.


Ekstra , zamieniłeś się w słuch , pozostań w tej pozycji , nic nie zmieniaj . Nie wiesz ilu ludzi uszczęśliwisz Wink .


PS. pamiętasz , że miało być ; bez odbioru Neutral .


Czyli nie potrafisz uzasadnić swoich tez. Coś a'la Górniak:)
Powtarzasz coś jak papuga, nie zastanawiając się co to jest i skąd się wzięło. Brawo.
Wiesz, jak coś nie rozumiesz, to po prostu zapytaj, ja ci przetłumaczę ten artykuł i zobaczysz jakie bzdury wklejasz. Chyba, że jak wcześniej napisałem, chciałeś pokazać, ze ten plakat to debilizm i ludzie którzy go zrobili są na poziomie Górniak.
A może wstyd przyznać się do błędu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 17:42, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli miało być bez odbioru , ale ty męczysz bułę , bo chcesz odpowiedzi jak dziecko lizaka . To ja ci powiem , przejrzyj temat , przeczytaj co napisałem , może zrozumiesz moje stanowisko , może masz to w dupie . Dla mnie WHO jest organizacją przestępcza , i to nie od wczoraj , ale nie chce mi się teraz produkować od początku . No ludzie , ile można Very Happy .

I kłamiesz , że się zamieniłeś w słuch , wciąż nie słuchasz i nic do ciebie nie dociera . W temacie jesteś jak fanatyk religijny , no nie pogadamy .
Zrozum @goral , tolerancja ma granice , a ty je naciągasz .
Aż przykro patrzeć jak takiego nowego forumowicza ( @Rubicon ) doprowadzasz na skraj załamania nerwowego Wink . Nawet swojego największego "sojusznika" na forum - administratora - tak irytujesz , że pewnie z przyjemnością by ci upierdolił limit , przynajmniej w jednym temacie , choć pewnie nieźle go bawisz Smile .





zamieniony w słuch napisał:
A może wstyd przyznać się do błędu?

Dla mnie nie , ale ciebie to nawet Wstyd by się wstydził Laughing .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 302, 303, 304   » 
Strona 79 z 304

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile