W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ktoś bardzo nie lubi polityków  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 3677
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 12 Cze '12   Temat postu: Ktoś bardzo nie lubi polityków Odpowiedz z cytatem

Trafiłem na dziwnego gościa...
Znacie go? Smile
Dziwne, że go nie wsadzili za kratki...



Uff. dostało się Donkowi. Smile
To już wiem dlaczego przeklinanie jest zakazane.

W tym filmiku mogę go uznać za normalnego. Występuje w słusznej sprawie. Może język trochę za ostry.
Ale w innych filmikach jak próbuje maić panienki lub chce, żeby mu pracy szukać wydaje się co najmniej dziwny.
Dziwię się, że te filmy tak długo się utrzymują na youtube.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astre Occlu




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:04, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieńdobry

Bardzo polubiłem tego miłego człowieka. Cóż za orzeźwienie… no jakbym wypił lemoniadę.

pozdrawiam.
_________________
Vitam impendere vero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu jego strona
http://tomaszpodlaski.pl/

i nowy kanal
http://www.youtube.com/user/ProkuratorNarodowy2


Tu widać w jaki sposób działają polskie sądy, jestem zszokowany!!!

http://www.youtube.com/watch?v=y1nyfqe0cNI&t=720
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astre Occlu napisał:
Cóż za orzeźwienie… no jakbym wypił lemoniadę.


Podobne wrażenie odniosłem, jak to zobaczyłem.
Przeglądasz sobie znudzony, kolejne strony, kolejne fora, kolejne wiadomości i filmiki, już taki zmulony, oczka się kleją, a tutaj nagle taka adrenalina Smile Lemoniada albo wiadro zimnej wody w pysk. Smile Teoretycznie, można by to sobie puszczać rano, zamiast kawy. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten typ to podobno ja... jakiś szczekan, czy inny szczekanopodobny zjeb kiedyś mnie o to posądził..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie powinniście ujawniać jego danych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Sprawa prowadzona na zlecenie Tuska i podległej mu ABW: http://www.nie.com.pl/art24484.htm , w związku z aktywowaniem domeny "KurwaDonaldTusk.pl"

Na prośbę kurwy***("4") prowadzącej sprawę, która pozbawiła mnie praktycznie obrony, umożliwiła dokonanie przestępstw podczas procesu biegłym: Aleksandra Ściepuro i Agnieszka Orłowska-Pawliszyn - http://youtu.be/as70bpZe1yA , aktywowałem stronę poświęconą procesowi, która została umieszczona pod adres: http://LidiaJedynak.pl




High five:



ściągajcie na dysk jego filmy

http://www.savevid.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Częściowe dowody rzeczowe znajdują się protokole sprawy w postaci wniosku o wyłaczenie adwokata, a także łącznie kilkunastu ustnych wnioskach złożonych na sali sądowej podczas trzech postępowań, które prowadząca nie zaprotokołowała, a w momencie próby zarejstreowania momentu przestępstwa niedopełnienia obowiązku, przejawiała fizyczną agresję, z rękoczynami włącznie

Żeby sąd odmawiał zaprotokołowania tego co się dzieje na sali rozpraw - to jest kurwa możliwe tylko w Polsce!
Bezczelność i arogancja która przechodzi ludzkie wyobrażenie, że tak się może jeszcze dziać, ponad 20 lat od upadku komuny.
Tymczasem w TV się jebańcy - politycy i dziennikarze pierdoleni, hipokryci zajebani, Ukrainy i Białorusi czepiają, że u nich sądy są nieuczciwe... Taaa... przyganiał kocioł garnkowi - jak widać choćby na załączonym obrazku Laughing

Prowadzenie protokołu i zapisywanie w nim każdego słowa jakie pada - jest pierdolonym obowiązkiem sądu, a nie żadną jebaną łaską. Za odmowę zaprotokołowania czegokolwiek co zostało powiedziane w czasie rozprawy, każdego sędziego powinno się natychmiast wypierdalać z roboty na zbity pysk - a najlepiej od razu do jakiegoś łagru, skoro system łagrowniczy jest jego ulubionym. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleś nawet nieźle mówi, tylko szkoda, że swoim niestety gównianym pr`em deklasuje się w roli internetowego publicysty. Sposób w jaki mówi, sterta bluzgów no i mina wariata w zupełności przysłania to co ma do powiedzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet jest mocno zaszczuty, z tego co obejrzalem kilka filmikow to chca go wsadzic do psychiatryka, jedyna jego bron do kamera, co ciekawe jak urzedasy widza kamere to boja sie jej, jak diabel swieconej wody... ot ciekawe porownanie mi wyszlo, takie prawdziwe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Koleś nawet nieźle mówi, tylko szkoda, że swoim niestety gównianym pr`em deklasuje się w roli internetowego publicysty. Sposób w jaki mówi, sterta bluzgów no i mina wariata w zupełności przysłania to co ma do powiedzenia.

Co do gościa - to się nie wypowiadam.
Choć ja sam od bluzgów nie stronie, to on mi bynajmniej nie imponuje swoją "elokwencją".

Ale wierzę mu, że sędzina bezczelnie odmawiała protokołowania - bo takie rzeczy są niestety w prowincjonalnych polskich sądach na porządku dziennym.
Ich motto przewodnie brzmi: Od początku wiem jaki wydam wyrok, nie uznaję twojego dowodu, nie ma to związku ze sprawą - nie zaprotokołuję tego - i co mi zrobisz, frajerze?

I odwołuj się pan potem do kolejnej instancji, czy w końcu do Strasburga, że twój proces w Polsce był totalnym przegięciem, prodią i farsą, gdy protokoły z rozpraw są jednym wielkim falsyfikatem - bo sąd sobie w nich zapisał to co chciał, a nie to co musiał - i chuja im zrobisz. A spróbuj włączyć kamerę coby sobie zaprotokołować przebieg rozprawy samemu - to skończysz zamknięty w psychiatryku, o ile nie w normalnym pierdlu, bo przecież "sąd nie zezwolił na nagrywanie!" Smile

Komuna wiecznie żywa - tyle się jebańcy nalustrowali, z dwieście ustaw lustracyjnych napisali; z polityków to już każdy wiemy że donosił... ale nie ruszyli jednego sędziego ni prokuratora z poprzedniego systemu, zwanego dziś "totalitarnym". Do tego stopnia był totalitarny, że za noszenie dziś sierpa i młoda na koszulce można pójść do pierdla - za propagowanie totalitaryzmu.. Laughing
No to jak cokolwiek mogło się zmienić w metodach sądowniczych, skoro ludzie w togach są ci sami, co w poprzednim systemie? A samo prawo - jest jeszcze bardziej totalitarne. Zaś nową konstytucję co gwarantuje wolność słowa i że Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej - to polskie sądy mają zwyczajnie w dupie; nie mieli tego na swoich studiach prawniczych 40 lat temu - to nie muszą się dziś z tym liczyć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to fakt, że lekką paranoją trąci niechęć do protokołowania przez szacowny sąd. Pojechał kolo po Komorze i Tusku-Łobuzku i niechybnie poniesie konsekwencje. Nawet jego prawo do obrony zostanie zdeptane i wszelkie nabyte jeśli zajdzie taka konieczność. Cejrowski gdzieś w jakimś wywiadzie bardzo ładnie ujął system sądownictwa w Polsce po 89, który tak naprawdę zmienił wyłącznie szyld. "Wszyscy won!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii protokołowania - kurwa, ja sąd rozumiem. Gdyby z każdym świrem bawić się w dyktando, to prosta sprawa dorobiłaby się setek tomów akt. Jeśli zjeb domaga się protokołowania bzdur, nie mających żadnego wpływu na ocenę meritum, a także będących całkowicie oderwanymi od przepisów regulujących dany typ postępowania, to po ki chój się nad tym pochylać. Każdy zjeb i sądowy pieniacz-awanturnik powinien być świadomy jednego, że żaden jego skowyt nie przekona sędziego do umieszczenia czegoś w protokole. To sędzia dyktuje do protokołu. Czasem należy zwrócić uwagę na kwestie istotne, które sędzia pominął, ok. Ale jeśli mimo to wnioski nie są dyktowane do protokołu, to w trosce o własny interes należy zamknąć pysk, gdyż to nie koniec świata. Każdy zjeb zawsze ma prawo złożyć wniosek o sprostowanie protokołu i zamieścić w nim swoje fanaberie. Jeśli będą istotne dla oceny sprawy lub dla przebiegu postępowania to zostaną w protokole umieszczone. Jeśli są chója warte - to protokół nie zostanie sprostowany. A jeśli są istotne, a zostaną zlane przez sąd, będą stanowić pokarm dla późniejszego skierowania sprawy do ponownego rozpoznania.

Rozhisteryzowane zjeby pouczające sąd to zwykłe czubki, którym wcale nie chodzi o korzystny dla nich wyrok. Przychodzą do sądu z założeniem, że "ta kurwa z łańcuchem na szyi i tak mnie upierdoli". Zamiast podniecać się i spuszczać nad "kurestwem" sądów, proponuję wziąć do łapy przepisy regulujące dany typ postępowania, komentarze, orzeczenia. Z sądem można wojować wyłącznie na paragrafy z zachowaniem zimnej krwi. Jakiekolwiek zadzieranie nosa, wymądrzanie się, pouczanie sądu itp. jest działaniem na własną szkodę. Tak postępują ludzie chorzy lub beznadziejnie głupi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
W kwestii protokołowania - kurwa, ja sąd rozumiem. Gdyby z każdym świrem bawić się w dyktando, to prosta sprawa dorobiłaby się setek tomów akt. Jeśli zjeb domaga się protokołowania bzdur, nie mających żadnego wpływu na ocenę meritum, a także będących całkowicie oderwanymi od przepisów regulujących dany typ postępowania, to po ki chój się nad tym pochylać. Każdy zjeb i sądowy pieniacz-awanturnik powinien być świadomy jednego, że żaden jego skowyt nie przekona sędziego do umieszczenia czegoś w protokole. To sędzia dyktuje do protokołu. Czasem należy zwrócić uwagę na kwestie istotne, które sędzia pominął, ok. Ale jeśli mimo to wnioski nie są dyktowane do protokołu, to w trosce o własny interes należy zamknąć pysk, gdyż to nie koniec świata. Każdy zjeb zawsze ma prawo złożyć wniosek o sprostowanie protokołu i zamieścić w nim swoje fanaberie. Jeśli będą istotne dla oceny sprawy lub dla przebiegu postępowania to zostaną w protokole umieszczone. Jeśli są chója warte - to protokół nie zostanie sprostowany. A jeśli są istotne, a zostaną zlane przez sąd, będą stanowić pokarm dla późniejszego skierowania sprawy do ponownego rozpoznania.

Hehe. Widzę, że na studiach prawniczych dalej uczą starych metod sądownictwa. Cóż wykładowców szkół prawniczych też nie zlustrowali - to fakt Smile

Protokół nie służy do tego żeby sąd sobie do niego dyktował co mu się spodoba - jego zadaniem jest udokumentowanie przebiegu procesu.
I tylko proces udokumentowany co do słowa można uznać za uczciwy - cała reszta to procesy nieuczciwe.
A już z całą pewnością nieuczciwy jest proces w którym sąd odmawia stronie umieszczenia w protokole jakiegokolwiek jej wniosku przed jego odrzuceniem - choćby był to wniosek o wyjście do toalety.

Więc mi tu nie pierdol, że to jest normalne gdy sąd redaguje protokół jak mu się podoba, odmawiając umieszczenia w nim treści które padły na sali, bo nie wiem... troszczy się o drzewa, a poza tym w piwnicy kończy się miejsce na tomy akt Laughing
Zajebista wymówka - ale niestety niczego tu nie zmienia: sąd nie ma prawa redagować protokołu jak mu się podoba, za to ma obowiązek umieszczać w nim wszystko co którakolwiek ze stron rozprawy uzna za istotne - choćby to że ktoś pierdnął.

Umówmy się: w normalnym kraju redagowanie przez sąd protokołu podchodzi pod skrajny przykład korupcji sądu i jest wręcz dowodem na nieuczciwość procesu. Tymczasem, proszę co ja słyszę: polscy studenci prawa uważają, że redagowanie protokołu przez sąd jest nie tylko w porządku, ale wręcz niezbędne..! Laughing
Ja pierdole - i jak uczciwi ludzie mają nie spierdalać z takiego kraju?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@chójaduch

Nie pozostało nic innego tylko respektować onieśmielającą subiektywność sądu i się nią podbudowywać Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing? Bo jebnę z krzesła huehehue, tylko szkoda, że nie działa ona w dwie strony pokazując obraz obiektywny i nie chodzi tu o ten odosobniony przypadek. Twoje błogosławione przepisy faszystowskiego systemu są rajem dla spółek sędzia-prokurator-komornik, więc czemu i wyższe szczeble nie mogłyby z tego korzystać Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:25, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej ja nie widze w czym problem. jesli takie cuda dzieja sie rzekomo na sali sadowej to uzbrajamy sie w to i po sprawie:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:47, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli sąd nie zezwala na nagrywanie - to w świetle prawa nie możesz nagrywać.
Więc nie możesz użyć takiego tajnego nagrania z zegarka, w kolejnej instancji, jako dowodu na stronniczość poprzedniej - bo zasadniczo nie dopuszcza się dowodów zdobytych z naruszeniem prawa.
Możesz sobie je co najwyżej na youtube zapodać, coby się pożalić na swój los. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, ale wiesz, jezeli naruszenia sądu sa razace to taki material moglby zainteresowac jakiegos reportera. w najgorszym wypadku samo umieszczenie tego na tubie tez mogloby przyniesc jakis efekt np. ten filmik o goralach goniacych radiowoz w terenie zabudowanym byl komentowany w tv.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musiałby nagrać z ukrycia całość rozpraw, opóźniając tym samym publikacje jeżeli uznał że doszło do złamania prawa. nastepnie poskarzyc się na konstytucje w strasburgu albo jakiejś niszowej telewizji. i tak do usranej smierci – same straty w czasie, pieniądzach, zdrowiu nic nie zmienią. żeby mieć na cokolwiek wplyw trzeba poskładać środki lub posiadać „jakiś” status spoleczny oraz oczywiście poparcie tępych prymitywów polaków katolików.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 01 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma gość jaja. Jak czołgi. Albo pozbawiony jest instynktu samozachowawczego. Ciekawe kiedy popełni "samobójstwo"?
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ktoś bardzo nie lubi polityków
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile