W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
pokonać bestię  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4853
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:28, 07 Lis '11   Temat postu: pokonać bestię Odpowiedz z cytatem

moi drodzy Smile patrzac na ostatnie wydarzenia trudno nie oprzec sie wrazeniu ze zblizamy sie do jakiegos przesilenia. byc moze tylko ja tak mam ale chyba jednak nie. masa ludzi na forach psioczy na usa i ich zbrodnie, znajomi tez jakos w innym tonie sie wypowiadaja, nawet ludzie z roboty wcale nie oponuja kiedy rzucam dosc odwazne (w porownaniu do panujacej propagandy) teksty. nie musze chyba pisac, ze smierc kaddafiego byla dla mnie ogromnym ciosem. z tego co widze to dla wielu z was tez. jak nigdy w zyciu poczulem sie maly i nic nie znaczacy, co wywolalo we mnie gniew jakiego jeszcze nie zaznalem. w glowie kipialo mi od mysli, a wszystkie krazyly wokol jednej, jedynej sprawy - jak zatrzymac ta piekielna machine? wiem juz na pewno, ze jakiekolwiek rozwiazanie silowe na pewno nie wchodzi w rachube. zbyt latwo takie wydarzenie moga psychopaci uzyc do wlasnych celow. z drugiej strony wszystkie pomysly ktore tutaj sie przewijaly (jakies ulotki, plyty, plakaty, ugrupowania itd itp) to jakas dziecinada. zeby cos zmienic trzeba naprawde sie wysilic. w gruncie rzeczy nie jestem nawet pewien czy jest to wykonalne ale zakladam ze tak. przede wszystkim musimy sobie wszyscy uswiadomic ze jedyna i prawdziwa wladza sa media. a krolowa mediow jest telewizja. radio i prasa to cieniasy, mozna je olac. jednakze portali internetowych takich jak onet i wp na pewno bym nie lekcewazyl. moja propozycja jak juz pewnie sie domyslacie sprowadza sie do wyemitowania za ich posrednictwem wlasnego materialu. w przypadku portali internetowych mysle ze byloby to mozliwe - vide ostatnia dzialalnosc anonimowych. co do telewizji to nie wiem, ale bez watpienia jest najwazniejsza. wystarczyloby puscic pol minuty materialu w trakcie glownych wiadomosci aby wielu zaczelo sie drapac po glowie. jezeli mamy cos zrobic to na pewno jest to cos wartego naszego czasu i energii. wyobrazacie sobie ta satysfakcje? te zszokowane mordy prezenterow? te miliony tv-zombie przed odbiornikami ktorym nagle ktos wali prawda w ryj? byloby to wydarzenie bez precedensu na skale swiatowa. zrobmy to a przejdziemy do historii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 07 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może trochę będzie przykre to co powiem (choć nie powinno) ale wg mnie przede wszystkim powinno się:
- nauczyć opanowywać gniew i emocje, w tym celu poszerzać wiedzę i pozyskać zrozumienie wtedy gniew znika,
- jak najszybciej i w jak największym stopniu uniezależnić się od systemu poprzez życie na własny rachunek "na garnuszku" natury zamiast na lejcach kosztownej infrastruktury technicznej. To wymaga przestawienia zwrotnicy w głowie i odwrócenia się od konsumpcji. Jak najszybciej zbić rozdmuchane koszty życia, spłacić zobowiązania, zrobić zapasy żywnościowe. Te działania zwrócą nas znów twarzą do natury, pozwolą odnaleźć prawdziwe człowieczeństwo oraz dadzą mnóstwo czasu. A czas przyda się na zdobywanie wiedzy.
- w ten sposób świadomie odciąć źródła zasilania dla systemu, który w rękach najbardziej chciwych widać już jasno, że jest oprawcą a wkrótce stanie się naszym mordercą.

To raz. To w jakiś sposób pomoże nam poczuć się spokojniej, bezpieczniej i osłabi system ale nie w tym rzecz. Uciec od systemu tak naprawdę nie da się bo dysponuje on środkami kontroli, egzekucji i przymusu więc zamiast z nim walczyć powinniśmy nauczyć się (jak wspomniałem w minimalnym zakresie) z nim żyć i tak żyć by go naprawiać jak tylko się da. Tak żyć by wyławiać z tego matrixa jak najwięcej obudzonych. Nie walczyć z nimi pomimo, że póki zamykają oczy na prawdę teoretycznie są naszymi wrogami. Ale nie traktować ich jak wrogów a raczej jako wymagających pomocy i ratunku. Oczywiście muszą decyzję podjąć samodzielnie. Nie wolno robić nic na siłę. Tylko siać ziarno. Jeżeli spada na skały nic nie możemy zrobić. Tu nasza rola się kończy.

Ale równocześnie trzeba zdiagnozować i mieć świadomość tego co się na planecie obecnie dzieje i czym są owe bestie.
Bestie to kiedyś królestwa dziś imperia i właśnie trwa przepychanka której bestii uda się wydrzeć największy kawałek tortu.
najsilniejsze bestie to
- Rzym dzisiejszy Watykan
- USA
- "europejski" rząd w Brukseli
reszty nie będę wymieniał, każdy wie. Każdy też wie, że macki tych bestii sięgają daleko, sięgają głęboko sięgają w rządy narodowe, w struktury społeczne, religijne i dochodzą aż do naszych znajomych, sąsiadów i rodzin.

Ostatecznie to nie ma znaczenia jaka bestia wygra bo i tak wszystkie mają cel ten sam (totalną władzę i posłuszeństwo) więc uczestnictwo w działaniach mających na celu wsparcie jednej i osłabianie innej bestii jest wciągnięciem się w pułapkę i stanie się częścią bestii. Co prawda można odważnie stawać na drodze czołgów i się sprzeciwiać jest to bardzo bohaterskie i chwalebne ale jeżeli tylko pozna się plany i możliwości bestii to jest to wysiłek, który pójdzie bo musi pójść na marne. Dlatego również uważam, że działania z zakresu oporu powinny być ograniczone do ujawniania prawdy. Jednoczenie na siłę wszystkich nie ma sensu. Każdy musi poznać prawdę i podjąć decyzję sam. Albo ją przyjąć i wybrać życie albo odrzucić i wybrać śmierć.

I równocześnie trzeba być przygotowanym na ostateczne starcie, które nadejdzie i jest to tylko kwestią czasu bo nawet jeżeli oporu nie będzie to bestia-imperium, które przejmie władzę globalną ostatecznie przyjdzie po nas, najpierw po nasze majątki, potem po naszą wolność a na końcu po nasze czyny i myśli.
Jeżeli się bestii poddamy to wybije ona swój symbol na naszych rękach (czynach) i na naszych czołach (myślach) i nastąpi pozorne ocalenie ale na to skusić się nie możemy.
Jeżeli się nie damy zwieść to pojawi się ostateczny opór i ostateczna globalna konfrontacja. I na to trzeba się mentalnie przygotowywać. Bo konfrontacja będzie z pozoru bardzo nierówna i trzeba będzie wiele odwagi by stanąć po właściwej a z pozoru przegranej stronie.
I tu potrzebna będzie wiara, taka wiara jak pod Kircholmem, w czasie cudu nad Wisłą i wielu innych miejscach przykładach że garstka chcących żyć w wolności i uczciwości może zmiażdżyć przeważające siły imperium.
I na to wydarzenie powinniśmy czekać i w zasadzie cieszyć się, że ono nadchodzi bo wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują. Cieszyć się bo zwycięstwo jest blisko.

Naturalnie po drodze do tego wszystkiego, co się stanie być może za lat trzy a być może za lat trzydzieści (tego nikt nie wie) ale każdy się obawia, że może się stać w każdej chwili bo jest to realne ale istotne jest żeby po drodze nie dawać wciągać się w żadne oszustwa i szachrajstwa i jasno stać po stronie prawdy i dobra oraz obnażać nieprawdę, ganić zło w każdym jego przejawie i przez to stawać się mądrzejszym, spokojniejszym, cierpliwszym czyli ogólnie mówiąc lepszym. Trzeba być przygotowanym i czujnym bo moment wyboru nadejdzie jak złodziej w nocy. Do ostatniego momentu jedni będą pracować, kupować i bawić się. Zadaniem znających prawdę jest mieć się na baczności i cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń. Miotają się tylko niepokorni a niepokorna jest tylko ciemna strona naszej natury. Ona żywi się negatywnymi emocjami. Nie można dawać się jej zwodzić bo to pułapka.
A można nauczyć się zamieniać wyciągniętą pięść w pomocną dłoń. Można i trzeba. Na tym polega nadstawianie drugiego policzka, zaparcie się samego siebie i zarzucanie po drugiej stronie łodzi. (każdy rybak wie, że kiedy łódź płynie sieć i tak ląduje ostatecznie z tyłu) dlatego ta zmiana ma być symboliczna i symbolizować złamanie naszej niepokornej natury.
Każdy z nas dobrze wie jak ciężko jest przekonać kogokolwiek do zmiany decyzji jeżeli nawet wiemy, że przyniesie ona same korzyści. Upór jest bardzo silny. I to ten upór należy uczyć się likwidować. To ten upór stoi tak naprawdę na drodze do prawdziwej jedności tych co chcą żyć inaczej niż proponuje się dzisiaj.
Nie wygramy z tym uporem walką na ulicach a tylko go poglębimy.
Wygramy z nim cierpliwością, pracą, wiedzą i miłością.
Wtedy kiedy naprawdę będziemy gotowi stanie się to nawet zabawne jak łatwo można wygrywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 07 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdobywanie wiedzy, keidy teraz masz ją praktycznie w zasięgu klikniecia?

Własnie to mnie urzeka w teoriach, ta wizja sielankowości, piękne utopijne, życie "w zgodzie z przyrodą".

Osobiście brałem już udział w survivalowych przygodach, wiem tez, że mogę się przyzwyczaić do kazdych warunków, jednak w krzewieniu wizji niezaleznosci proponuję troszkę więcej realizmu. Proponuje najpierw sprawdzić, czy takie życie nam odpowiada, czy jednak nie, bo tak naprawde to ten świat wygląda tak jak wyglada, bo ludzie tego chcą. Ludzie chcą zyć wygodnie i bezpiecznie, nawet jeżeli jest to iluzja bezpieczeństwa i kontroli. Matrix.

Słusznie Patin piszesz, że to jest dobra droga, ale dobra dla Ciebie. Wielu ludzi powie, pierdolę Smile i z tego trzeba sobie zdawać sprawę.
Dla wielu ludzi to co jest to lepsze zlo, ktore świadomie wybierają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:26, 07 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się że to Ty Mike
The Mike napisał:
Zdobywanie wiedzy, keidy teraz masz ją praktycznie w zasięgu klikniecia?

Kliknięcie to tylko pierwszy krok. Prawdziwa wiedza ukazuje się w działaniu kiedy przeradza się w efekty. Sama możliwość kliknięcia lub przeczytanie i zapomnienie nic nie daje.
The Mike napisał:
Własnie to mnie urzeka w teoriach, ta wizja sielankowości, piękne utopijne, życie "w zgodzie z przyrodą".

Osobiście brałem już udział w survivalowych przygodach, wiem tez, że mogę się przyzwyczaić do kazdych warunków, jednak w krzewieniu wizji niezaleznosci proponuję troszkę więcej realizmu. Proponuje najpierw sprawdzić, czy takie życie nam odpowiada, czy jednak nie, bo tak naprawde to ten świat wygląda tak jak wyglada, bo ludzie tego chcą. Ludzie chcą zyć wygodnie i bezpiecznie, nawet jeżeli jest to iluzja bezpieczeństwa i kontroli. Matrix.

Ludzie mają naturalne prawo żyć jak chcą. Chcą zabijać nic ich nie powstrzyma, chcą harować również. Jeżeli daje im to spełnienie i czują że są woli niech tak żyją. Tylko niech nie narzekają, że im źle skoro sami się na to godzą.

The Mike napisał:
Słusznie Patin piszesz, że to jest dobra droga, ale dobra dla Ciebie. Wielu ludzi powie, pierdolę Smile i z tego trzeba sobie zdawać sprawę. Dla wielu ludzi to co jest to lepsze zlo, ktore świadomie wybierają.

Dobra dla każdego kto jest człowiekiem - częścią natury. Ulepionym z natury. A w tym zakresie każdy jest taki sam.
Jestem pewien jak nigdy dotąd, że wzięcie do ręki kupki kompostu, który pachnie jak krowia kupa roztarcie go i poczucia prawdziwego jego zapachu i tym czym naprawdę jest może nastąpić u każdego jak nastąpiło to u mnie.
Żeby to osiągnąć trzeba spróbować i się o tym przekonać. Nie można stać w oknie z pilotem i śmiać się ze mnie tylko trzeba spróbować.
Nie wiem czy to tylko chwilowy kaprys po tym jak już miałem 2 samochody do zabawy z mocą powyżej 170 koni, cyfrową lustrzankę Nikona której możliwości nie wykorzystuję nawet w 20%, w końcu własne mieszkanie w którym tylko pracuję, śpię, jem i czytam w necie i nawet go nie wykończyłem tak jak marzyłem.
Być może. O tym przekonam się za kilka lat a może wcześniej. Ale na razie póki tak czuję to w tę stronę chcę podążać bo uczucie jedności z naturą daje satysfakcję bez porównania do zabawy produktami konsumpcji które wymieniłem, które mogą dać tylko namiastkę wolności.
Jeżeli okaże się że trop, którym chcę pójść będzie fałszywy niewątpliwie o tym Cię powiadomię. Mam jednak dziwne uczucie pewności, że stanie się inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 07 Lis '11   Temat postu: Re: pokonać bestię Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
...
przede wszystkim musimy sobie wszyscy uswiadomic ze jedyna i prawdziwa wladza sa media. a krolowa mediow jest telewizja. radio i prasa to cieniasy, mozna je olac. jednakze portali internetowych takich jak onet i wp na pewno bym nie lekcewazyl. moja propozycja jak juz pewnie sie domyslacie sprowadza sie do wyemitowania za ich posrednictwem wlasnego materialu. w przypadku portali internetowych mysle ze byloby to mozliwe - vide ostatnia dzialalnosc anonimowych. co do telewizji to nie wiem, ale bez watpienia jest najważniejsza. wystarczyłoby puścić pół minuty materiału w trakcie glownych wiadomosci aby wielu zaczelo sie drapac po glowie. jezeli mamy cos zrobić to na pewno jest to cos wartego naszego czasu i energii. Wyobrażacie sobie ta satysfakcje? te zszokowane mordy prezenterów? te miliony tv-zombie przed odbiornikami którym nagle ktoś wali prawda w ryj? Byłoby to wydarzenie bez precedensu na skale światową. zróbmy to a przejdziemy do historii.


By ją pokonać, najpierw należy zrozumieć w jaki sposób ona nas kontroluje.
Najszybciej pozwoli to zrobić cykl kilku odcinków z serii "Magia umysłu"/"Deception with Kaith Barry":

Cytat:
1. http://seanse.org/filmy/dokumentalne/149.....or-pl.html

- ... Nazywam się Keith Barry(TV. Wykrywam kłamstwa, czytam i kreuję myśli oraz wpływam na zachowanie innych...
... Myśli mogą być kontrolowane ... a nawet usuwane. ... Każdego można przejrzeć i nim manipulować.

2. http://www.kino.pecetowiec.pl/video/1495.....1--E02--Le
ktor

- ... Nazywam się Keith Barry, potrafię zaszczepiać myśli i włamywać się do cudzego umysłu. ... Co by było gdyby taką moc posiedli inni ? ...


- To już nie kwestia - co by było gdyby?, ale kwestia, że to jest i to od bardzo dawna.
Nazwisko Kaith Barry spokojnie możecie zastąpić słowem TV, Radio, Prasa lub inne media, a sprawa przedstawi się wyjątkowo przejrzyście

Pozostałe, nie mniej ciekawe odcinki tej serii oglądajcie na bieżąco:
http://www.teleman.pl/tv/Magia-Umyslu-w-Salonie-Samochodowym-602491

Pozdrawiam Obudzonych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 07 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

erde niedawno znalazł ciekawy materiał przedstawiający alternatywę dla obecnego, pochałaniającego mnóstwo środków i energii stylu 'prowadzenia się' cywilizacji.
swogo rodzaju kompromis między 'życiem na garnuszku natury', a wykożystywaniem zaawansowanych narzędzi, ułatwiających przeżycie. Średnia radość spać w lepiance i wpierdalać szyszki z chrząszczem na śniadanio-kolację Razz
ponadto w deseń tego typu rozwiązań wpisują się earthship'y i może jeszcze taka perełka (ogólnie jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań - to się może przydać przy kolonizacji marsa X] )

odnośnie mediów - Al Kohol - jeśli masz taki kapitał, to masz możliwość kupić czas antenowy w bloku 'reklamy' i emitować co ci się żywnie podoba. Jeśli to mało, to można próbować nawiązać współpracę ze stacją Planete, wyciągnąć od nich kapitał, zrealizować dokument i docierać do coraz większej liczby osób. I wszystko w ramach obowiązujących reguł Gry.
Cytat:
wystarczyloby puscic pol minuty materialu w trakcie glownych wiadomosci aby wielu zaczelo sie drapac po glowie

Jeśli natomiast powyższa idea miałby nieść za sobą złamanie zasad Gry - w stylu rozwiązań stosowanych przez Anonimus, czy LulzSec myślę, że delikatnie mówiąc stopa zwrotu byłaby bardzo niska w zestawieniu
z kosztami takiej operacji + konsekwencjami które niewątpliwie trzebaby było ponieść. Suma podrapanych głów jest bardzo, ale to bardzo gównianą nagrodą w tym wypadku.
Myślę, że to co dzieje się teraz jest aż nadto wystarczającym działaniem - generalnie każdy kto ma dostęp do sieci, ma możliwość dotarcia do tego 'drugiego' obiegu informacji.
Nie jestem zainteresowany tworzeniem opozycji dla hegemonii opiniotwórczych mediów. Jestem natomiast żywo zainteresowany wymianą pomysłów i rozwiązań z ludźmi, którzy już 'coś tam' wiedzą,
czują, że to nie do końca jest takie, jakie jest pokazywane w tv, relacjonowane w radio, czy publikowane w prasie. Ale i tak w większości są to ludzie, którzy zatrzymali się na poziomie fascynacji
'spiskami' i kto ma rację - cia czy kgb. A mi rozchodzi się o coś na kształt thinktanku, zamiast spuszczaniu się nad docieraniem do fanów topgear, tańcu z łyżwami, czy z drugiej strony roztrząsaniu czy aby
papierz czasem sam się nie postrzelił.

Coś mi się tu rozmyło, chyba. Idę sobie to przemyśleć jeszcze raz, no i będę śledził dalej wątek. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 07 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokonać bestie to znaczy pokonać swój strach . Strach przed śmiercią , cierpieniem , utratą bliskich , utrata domu , pracy itp.
Wszystko opiera się na strachu . Prosty przykład. Starzy ludzie mnóstwo kasy wydaj na leki , gdyż chcą żyć za każdą cenę . Po co , czy nie lepiej godnie przeżyć kilka dni , niż całe lata nie dojadać , dając zarobić wielkim koncernom farmaceutycznym .
Takie działanie - o ile będzie masowe - może przyczynić się do zmiany prawa , cen leków itp. Ale ktoś musi się poświęcić. A nie , oby MI starczyło do pierwszego .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 07 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/embed/6Q406SgilNY?rel=0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 07 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patin wszystkie emocje sa potrzebne. jest czas na spokoj i zadowolenie oraz czas na gniew. ja akurat bardzo dobrze opanowuje gniew bo jeszcze nikogo nie zabilem pomimo tego, ze wielu na to zasluguje. nie zamierzam tez w zadnej mierze wracac na drzewo jak postulujesz. powrot do natury? dobre sobie. natura jest dla zwierzat, a ja jestem czlowiekiem. moim srodowiskiem jest miasto. mam alergie na zwierzeta i pylki, czyli zrozum jestem genetycznie predysponowany do zycia w srodowisku industrialnym. jak chcesz to sobie wykop ziemianke i karczuj lasy, nic mi do tego. zapewniam cie jednak ze w ten sposob czasu nie bedziesz mial na nic bo wiekszosc zostanie roztrwoniona na rzeczy ktorym teraz nie poswiecasz chwili uwagi - jak np. splukanie wody w kiblu. stworzylismy zajebista cywilizacje a ty chcesz sie cofac do sredniowiecza? bo co? bo kilku psychopatow dobralo sie do spolki a ty boisz sie im sprzeciwic? czekasz na ostateczna bitwe a jestes tak slepy ze nie widzisz ze ona sie zaczela juz kilka lat temu i trwa w najlepsze. bedziesz czekal i czekal az wsadza cie w kamasze i wyekspediuja do jakiegos afganistanu czy iranu czy gdzie tam beda sie bili. obudz sie - trzecia wojna swiatowa juz trwa! na co czekasz, az oglosza to w telewizji? myslisz ze w 39 roku ktokolwiek ogarnial co sie tak naprawde dzieje? czasy sie zmienily. propaganda skoczyla na kolejny poziom. na tym polega przewaga psychopatow - oni dzialaja a tzw. "przebudzeni" tylko ględzą i tkwia w niczym nieuzasadnionym przekonaniu o jakiejs moralnej wyzszosci. ludzie gina a przebudzeni siedza i pierdola o dupie maryni. "musisz sie nauczyc opanowywac gniew". jasne! czym sie roznimy od zwyklych obywateli trzeciej rzeszy? oni tez siedzieli na dupach mimo ze wielu hitler pewnie sie nie podobal.

stanley - zbadam temat. dzieki.

wiraz wez mnie nie zalamuj. kupowac czas antenowy?????? ze co??? Shocked jakie obowiazujace reguly gry???? czlowieku reguly sa po to aby nic sie nie zmienilo. przesledz historie swiata - wszystkie zmiany zaczynaly sie od tego ze ktos pierdolil te reguly. mam gdzies planete, tego nikt nie oglada oprocz ludzi ktorzy i tak juz cos tam wiedza. stopa zwrotu akcji z wbijaniem sie na wizje bylaby bezcenna. ludzie by zobaczyli ze jest RZECZYWISTA opozycja ktora jest gotowa na wiele. ze sa ludzie dla ktorych idealy jeszcze cos znacza a nie tylko kasa kasa kasa i nic mnie nie obchodzi. wielu odzyskalo by nadzieje i wiare. wielu zaczelo by sie zastanawiac. telewizja jest kluczem do rozjebania tego systemu bo na niej sie to wszystko zasadza. to jest prawdziwy globalny mozg ktory mysli za wszystkich. poza tym przestancie sie tak bac. system jest w istocie gluchy, slepy i bardzo powolny. jedyna jego sila jest iluzja ze jest dokladnie inaczej. system zbudowany jest z ludzi. a ludzie jacy sa kazdy widzi - wszyscy wszystko maja w dupie. ja na przyklad jezdze samochodem jak chce. juz dawno przestalem zwracac uwage na znaki - szczegolnie jesli chodzi o ograniczenia predkosci. jak nie ma korkow to ponizej setki nie schodze (mowimy o jezdzie po miescie). razu pewnego udalo mi sie nawet spierdolic przed straza miejska ktora gonila mnie na sygnale - scena jak z filmu Laughing oczywiscie nie zrozumcie mnie zle - przy tym wszystkim jezdze bardzo ostroznie. ale nie w tym rzecz. chodzi mi o to ze system to sa ludzie a nie jakies roboty z kosmosu. nie bojcie sie konsekwencji bo tez o jakich konsekwencjach moze tu byc mowa? nikogo nie chce zabic, nikogo okrasc. rzekomo jest wolnosc slowa, no nie? nawet jakby nas zlapali to co nam zrobia? zabija? wsadza do wiezienia? dadza grzywne? policjanci sa tacy sami jak my - tez maja tego syfu dosc. wszystko jest przygotowane, ludzie sa gotowi - wystarczy tylko impuls i wszystko zacznie sie palic. posluchajcie rozmow na ulicach. pogadajcie ze sprzedawcami w sklepach. ludzie sa gotowi!

wlasnie ordel! chodzi o strach. ludzie sie boja wlasnego cienia - nawet tutaj na tym forum. jak mozna tak zyc? ja robilem w zyciu juz rozne rzeczy i mam sie calkiem dobrze. generalnie co sobie wymysle to sie spelnia wiec predzej czy pozniej znajdzie sie ktos kto mi pomoze to zrobic albo poradze sobie sam. plan jest dobry i w gruncie rzeczy najbardziej pokojowy jak sie da. piszac to co tu piszecie tylko wystawiacie sobie opinie kanapowych rewolucjonistow co to cos tam by chcieli ale sie boja. wy sie boicie nawet pomyslec o zrobieniu czegos powazniejszego. po prostu niewolnicy idealni.

goska obejrze.

dobra a dla ludzi ktorzy maja odwage marzyc podsuwam kolejny pomysl. idac tropem prawdziwej wladzy, czyli telewizji, moznaby uderzyc w ludzi ktorzy naprawde cos znacza w utrzymywaniu masowej hipnozy, czyli dziennikarzy. szczegolnie w redaktorow naczelnych poszczegolnych programow informacyjnych. czym ci ludzie roznia sie od dziwek ktorzy zadaja sie z okupantem? pamietacie co sie z nimi robilo za hitlera? golilo glowy. wiec jakby tak zlapac jednego z drugim i leb ogolic to moze by te kurwiszony zaczely bardziej miarkowac sie z ta propaganda Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 07 Lis '11   Temat postu: Re: pokonać bestię Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
moi drodzy Smile moja propozycja jak juz pewnie sie domyslacie sprowadza sie do wyemitowania za ich posrednictwem wlasnego materialu. w przypadku portali internetowych mysle ze byloby to mozliwe - vide ostatnia dzialalnosc anonimowych. co do telewizji to nie wiem, ale bez watpienia jest najwazniejsza. wystarczyloby puscic pol minuty materialu w trakcie glownych wiadomosci aby wielu zaczelo sie drapac po glowie. jezeli mamy cos zrobic to na pewno jest to cos wartego naszego czasu i energii. wyobrazacie sobie ta satysfakcje? te zszokowane mordy prezenterow? te miliony tv-zombie przed odbiornikami ktorym nagle ktos wali prawda w ryj? byloby to wydarzenie bez precedensu na skale swiatowa. zrobmy to a przejdziemy do historii.


Też mi to chodzi po głowie Wink ale do tego trzeba jednak trochę środków ,kiedyś był taki film o nowych rodzajach broni i było tam coś o tym że USrAńcy brali pod uwagę ośmieszenie Saddama Husajna poprzez wyemitowanie podczas wiadomości na kanale Irackiej TV zmontowanego filmu o tym jak Husajn posuwa wielbłądzicę czy coś w tym stylu...Mając środki można dziś naprawdę wszytko...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:21, 08 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeeeee tam nie wierzę
ja myślę , że rewolucja nie ma szans
a jak za bardzo ktoś podskoczy to mu neta odetną i spokój
przecież my nawet nie potrafiliśmy się na tyle zorganizować żeby się spotkać w realu
tyle
rewolucja jest e tych czasach tylko indywidualna
Dobranoc
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:38, 08 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z kupowaniem czasu antenowego to była mała prowokacja. naturalnie, rozumiem, że rzecz rozchodzi się nie tyle o złamanie reguł gry, co o narzucenie reszcie swojej gry.
nie mniej jednak, już abstrahując od skali problemu - bo dywagujemy sobie tutaj chyba o przejęciu kontroli nad kilkoma satelitami telekomunikacyjnymi - to oprócz hurra-optymistycznych efektów jakie chciałbyś osiągnąć (rozbudzić w ludziach nadzieję, zmotywować do działania), tak czy inaczej warto przewidzieć i pozostałe konsekwencje. System jest ślepy i głuchy w sprawach błahych. Możesz sobie tam piracić po drogach, unikać fiskusa etc. Ale przy tego typu kalibrze rozwiązań jak zwrócenie tuby propagandowej systemu przeciwko jemu samym - system zareaguje błyskawicznie i nieuchronnie. Nawet zakładając powodzenie takiej operacji - co byś chciał tak naprawdę wyemitować? Jakbyś spreparował tego typu przekaz aby był uniwersalny i łatwy w odbiorze dla niejednorodnej masy odbiorców? wytresowanej już poniekąd do odbioru jednej i jednej prawdy od ukochanego prezentera cnn, bbc etc.
A następnie po ewentualnej emisji - spodziewasz się czego? komentarzy na forach internetowych, powodzi kontratakujących publikacji włączających organizatorów piracjkiej emisji do czołówki 'cyberterrorystów'? Będziesz czekał, aż smutni panowie Cię odwiedzą, dasz się skuć i doprowadzić przed oblicze sądu, by bronić swoich racji? No bo przecież nikogo nie zabiją. Tyle jeśli chodzi o rzekomą wolność słowa.
To co proponujesz jest spektakularny i efektowne - to na pewno. Ale też kompletnie nieefektywne. Chyba, że byłaby to część większej strategii.
Np powtarzające się 'przerwy w ramówce' tak by ośmieszyć system, by okazać światu jego bezradność - że król jest nagi.
Ale po kolejnym pomyśle jaki serwujesz (z dziennikarzami) wątpię, by chodziło Ci o cokolwiek więcej niż efekciarską rozpierduchę. Ewentualnie o rozgłos, czy 'sławę'.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:22, 08 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to sa bardzo dobre pytania wiraz. kluczowe rzeklbym. zaraz sprobuje na nie odpowiedziec, ale zanim to zrobie to chce napisac ze jakkolwiek bardzo bym chcial ogolic te miernoty dziennikarskie to jednak sam bym sie za to nigdy nie zabral. ot, jak to mawial bill hicks, rzucam nasiona - moze ktos sie tego podejmie Smile mam tez lepszy pomysl, bynajmniej niezbyt oryginalny ale wielu z was powinno go zaakceptowac. bedzie na koncu.

z ta kontrola nad kilkoma satelitami to nie przesadzajmy - mi sie marzy akcja w polsce, a nie na swiecie (co i tak niewiele zmienia biorac pod uwage moja obecna wiedze w tym temacie). to samo sie tyczy materialu do emisji - to ma byc zrobione pod polakow (co tez niewiele zmienia). generalnie chce wyemitowac krotki spot w ktorym padnie teza ze media klamia, podaja gotowe opinie zamiast informacji oraz ze sa zwyczajna tuba propagandowa. to wszystko ma byc oparte na jakims przykladzie. najchetniej bym tu widzial kaddafiego ale nie wiem czy dla polakow to bedzie mialo sens.
efekty. hmm no raczej nie ma sie co oszukiwac ze akcje uda sie powtorzyc. nie wiadomo jak sie zachowaja media po czyms takim. sa dwie opcje: albo sprawa bedzie wyciszana, albo naglosniona. obstawialbym pierwsza bo na pewno nie jest w interesie systemu trabienie o tym ze ktos wlazl kuchennymi drzwiami. na pewno warto by zapodac ten filmik z niusow do tuby w dwoch wersjach - oryginalnej oraz nagranej z tv. moznaby dodac jakis trop tak aby ludzie sami zaczeli czytac o co kaman na swiecie. tak jak pisalem wczesniej, widzialbym to jako iskre ktora jednych zachecilaby do poszukiwan, innym dala nadzieje i wiare, a jeszcze innych zmotywowala do podobnych dzialan. z kolei jak zareaguja organy scigania? hgw. wydaje mi sie ze taka akcja dla systemu bylaby zajebiscie trudna do rozegrania - z jednej strony zalezaloby im na ujeciu sprawcow, a z drugiej na uciszeniu sprawy. jedno z drugim trudno pogodzic zakladajac ze wciaz zyjemy w kraju w ktorym rzekomo jest wolnosc slowa. poza tym tez nie ma co ich przeceniac. sory ale moim zdaniem to tumany. w kazdym badz razie to co mogloby sie wydarzyc po tej akcji jest totalna zagadka ze wzgledu na fakt ze czyn wymyka sie jakimkolwiek klasyfikacjom. dlatego moznaby to zrobic z czystej ciekawosci Laughing
po to wlasnie poruszylem ten temat na forum, aby ludzie tacy jak ty wypowiedzieli swoje zdanie. to wlasnie jest konstruktywna rozmowa.

wracajac jednak do pomyslu o ktorym wspomnialem na poczatku. mam cos dla wszystkich kanapowych rewolucjonistow ktorymi na razie jestesmy. pewnie wiekszosc z was korzysta z facebooka. idac za przykladem tych sterowanych rewolucji moznaby porozsylac swoim znajomym krotka wiadomosc na temat swiata w ktorym zyjemy z prosba o rozeslanie tego dalej. chyba nie wstydzicie sie swoich przekonan co?

privillege majac srodki mozna wszystko. ciekawe ile mozna zrobic nie majac srodkow? na ten moment jedyne co musielibysmy zrobic to dowiedziec sie jak rozsylany jest ten sygnal. reszta wyjdzie w praniu.

realista nie stekaj. to tez moze zrobic przeciez jedna osoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:18, 08 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wziąłeś pod uwagę, że jakieś służby mogą czytać ten temat? Nie byłoby trochę bezpieczniej umieścić to w dziale autorskim?
Mała uwaga: jeżeli jesteś zdecydowany coś zrobić, najlepiej ujawnić swoje imię i nazwisko. Wtedy będziesz nietykalny dla służb (przynajmniej w tym kraju) - o wiele łatwiej jest zdjąć/postraszyć bezimiennego prowokatora, niż kogoś kto jest znany wśród społeczności i na bieżąco relacjonuje stan rzeczy.

Jak na razie najbardziej do mnie przemawia owo "sianie ziarna" - a to czy trafi na kamień czy na żyzną glebę to już nie mój problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 08 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwól, że trochę zagłębię się w twój tekst.

Al Kohol napisał:
patin wszystkie emocje sa potrzebne.

Nieprawda. Nienawiść jest zbędna. I już nie wszystkie. Chyba, że wykażesz pozytywny cel, do osiągnięcia którego nienawiść jest niezbędna.

Al Kohol napisał:
jest czas na spokoj i zadowolenie oraz czas na gniew. ja akurat bardzo dobrze opanowuje gniew bo jeszcze nikogo nie zabilem pomimo tego, ze wielu na to zasluguje.

Jeżeli jako sankcję za zło przyjmiemy śmierć to na nią zasługują albo wszyscy albo nikt. Jeżeli śmierć oddamy naturze a jako sankcję przyjmiemy konsekwencje to w zakresie poczynionego zła będziemy różnić się ich rozmiarem i niczym więcej. Także piszesz z emocji może i masz je pod kontrolą ale kompletnie nie zastanawiasz się co głębszego z nich wynika. Pomyśl o szczegółach, Twoja propozycja to chaos i równia pochyła moja propozycja to dokładna analiza gdzie zyski przewyższą koszty w sposób zdumiewający co zresztą zaraz pokażę.

Al Kohol napisał:
nie zamierzam tez w zadnej mierze wracac na drzewo jak postulujesz. powrot do natury? dobre sobie. natura jest dla zwierzat, a ja jestem czlowiekiem.

Zwierzęta i ludzie są częścią natury. Choćbyś nie wiem jak chciał co najmniej kilka razy w roku zew natury w różnej postaci przyciągnie cię i dobrze o tym wiesz.

Al Kohol napisał:
moim srodowiskiem jest miasto. mam alergie na zwierzeta i pylki, czyli zrozum jestem genetycznie predysponowany do zycia w srodowisku industrialnym.

Sam fakt istnienia genotypu potwierdza to co napisałem powyżej. Jako najwyższa dostępna forma technologii natura nie wymaga postępu. Miasto jest środowiskiem sztucznym i zastępczym i istnieje tylko dla obsługi postępu a nie dla twojego widzimisię. Poza tym zauważ, że od kilku dziesiecioleci mamy epokę postępu informatycznego. Co prawda postęp industrialny jeszcze nie gaśnie ale bardzo proawdopodobne jest to, że wszystko będzie zmierzać w kierunku jego ostatecznego przeżytku i być może upadku.

Al Kohol napisał:
jak chcesz to sobie wykop ziemianke i karczuj lasy, nic mi do tego. zapewniam cie jednak ze w ten sposob czasu nie bedziesz mial na nic bo wiekszosc zostanie roztrwoniona na rzeczy ktorym teraz nie poswiecasz chwili uwagi - jak np. splukanie wody w kiblu.

Nie zrozumiałeś mnie więc powtórzę. Napisałem jasno. Ograniczyć udział w systemie do minimum. Zminimalizować koszty. Dzięki temu przyczynimy się do rozkładu systemu to raz a dwa pracy na wygenerowanie zysku do opłacenia kosztów będzie nam potrzeba na 3-4 dni w miesiącu. To będzie jakieś 400-500zł na osobę.
Pod warunkiem naturalnie, że uniezależnimy się od systemowej infrastruktury (prąd z sieci, gaz z sieci, kanalizacja z sieci, woda z sieci).
Zdziwisz się ale to jest właśnie postęp i to krok ku naturze. Prąd można otrzymać bądź ze śmieci (bio gaz) wiadomo jednego człowieka na wybudowanie takiej turbiny nie stać ale lokalną niewielką społęczność i owszem. Gaz można zastąpić drewnem lub węglem, kanalizację można zastapić złożem biologicznym właśnie parę miesięcy temu dostałem pozwolenie, klient będzie budował podobno działa min. 10 lat do 1-szej wymiany. Wodę można pobierać ze studni. Widzisz jakies koszty??? Dlaczego mam nie mieć czasu skoro studnię wykopię 1 raz na całe życie, złoże biologiczne 3-4 w życiu, kominek raz na całę życie, piec raz na całe życie itp. Do tego dochodzi wsparcie w postaci pomp ciepła, gruntowych i powietrznych wymienników ciepła, baterii i kolektorów słonecznych, rekuperatorów (wymienników ciepła) ściany akumulacyjne, ogrody zimowe, prądnice wiatrowe, zbiorniki z instalacją na deszczówkę do prania, podlewania ogrodu i spłukiwania w kiblu, gospodarka kompostowa i wiele wiele innych rozwiązań. Wszystko to wymaga jednokrotnego zainwestowania przy dziesięcioleciach czerpania korzyści a czasem raz na całe życie. To jest równowaga i życie. A ty co proponujesz? Spaliny i betonowe nawierzchnie?
Większość jedzenia wyhoduję lub zbiorę sam co sprawi tylko przyjemność, część mogę sprzedać (owoce, warzywa, masło, miód, sery, śmietanę, grzyby, ryby, wina, alkohol itp. itd) Jedyne co będę potrzebował to parę złotych misięcznie na benzynę, narzędzia, odzież i laptopa do wymiany raz na kilka lat. Spójrz za ile Kluska sprzedaje sery z oryginalnego owczego mleka. To są ceny od 115 do 190złza kg. Sprawdź sam. http://www.prawdziwejedzenie.pl/index.php?cPath=0
Myślę, że ten niebiedny facet lepiej się orientuje w tendencjach gospodarczych niż ty choć początki mogą wyglądać skromnie. O przemyśle w Polsce już zapomnij. Nie za tej cywilizacji.
A ty o oferujesz? Mieszkanie 42m2 w Krakowie na blokowisku? Mieszkanie które będziesz spłacał lat 30ści bądź nawet 40-ści a blokowisko zestarzeje się w lat 10? Wiesz jak przez ten czas będzie wyglądał mój ogród i ile będzie wart?

Al Kohol napisał:
stworzylismy zajebista cywilizacje a ty chcesz sie cofac do sredniowiecza? bo co? bo kilku psychopatow dobralo sie do spolki a ty boisz sie im sprzeciwic?

Co do zajebistej cywilizacji pominę. Co do marnowania czasu na sprzeciw psychopatom wypowiedziałem się w jaki sposób można doskonalić siebie i swoje otoczenie powyżej. Lubisz psychopatów to się z nim baw w kotka i myszkę. Ja nie lubię. Poza tym jeżeli uważasz że jako uczeń 1-szej klasy wygrasz w pokera z szulerem, który ma wszystkie karty znaczone i jest właścicielem kasyna w którym grasz to pozostaje mi życzyć ci powodzenia.

Al Kohol napisał:
czekasz na ostateczna bitwe a jestes tak slepy ze nie widzisz ze ona sie zaczela juz kilka lat temu i trwa w najlepsze. bedziesz czekal i czekal az wsadza cie w kamasze i wyekspediuja do jakiegos afganistanu czy iranu czy gdzie tam beda sie bili. obudz sie - trzecia wojna swiatowa juz trwa! na co czekasz, az oglosza to w telewizji?

Jest chłodno wyjdź trochę na zewnątrz i ochłonij boś w gorącej wodzie kąpany. Wojna o której mówisz trwała zawsze i trwać będzie dopóki będziemy żyć. nie zas zaprzatać sobie głowę wojną tam gdzie nie ma ku temu potrzeby. Mądrość i świadomość można zdobyć w kilka lat potem przychodzi okres by tę wiedzę i intuicję wykorzystać w praktyczny sposób dla dobra siebie i bliskich. Chcesz wolności? To żegluj lub lataj szybowcem! Chcesz emocji to uprawiaj wspinaczkę skałkową! Ale nie mąć ludziom w głowach by zamiast pracy dla dobra siebie i natury marnowali czas najakieś puste i z góry przegrane przepychanki z niewiadomo kim w dodatku. Chcesz protestu? To wyjdź. Ja zawsze tak robię jak towarzystwo na imprezie mi się nie podoba. Odłącz się od matrixa i stwórz wlasny, lepszy na jakimkolwiek przykładzie i jakiejkolwiek bazie wzorców.
No chyba, że lubisz się szarpać w szambie po uszy ale otwarcie o tym powiedz a nie ciągnij w ciemno innych ślepców.

Al Kohol napisał:
myslisz ze w 39 roku ktokolwiek ogarnial co sie tak naprawde dzieje?

Każdy kto dostawał karabin do ręki w wystarczający sposób wiedział, że ryzykuje życiem. Miliony poległy i co? Jeszcze mało?

Al Kohol napisał:
czasy sie zmienily.

Czasy się nie zmieniają. To ludzie się zmieniają.

Al Kohol napisał:
propaganda skoczyla na kolejny poziom. na tym polega przewaga psychopatow - oni dzialaja a tzw. "przebudzeni" tylko ględzą i tkwia w niczym nieuzasadnionym przekonaniu o jakiejs moralnej wyzszosci. ludzie gina a przebudzeni siedza i pierdola o dupie maryni. "musisz sie nauczyc opanowywac gniew". jasne! czym sie roznimy od zwyklych obywateli trzeciej rzeszy? oni tez siedzieli na dupach mimo ze wielu hitler pewnie sie nie podobal.

Propaganda jest zawsze na tym samym najniższym poziomie. Poziomie oszustw, kłamstw i manipulacji. Nie warto walczyć z nią jej orężem a tymbardziej uczyć się od niej metod walki jak ty proponujesz. Spażysz się i tyle narobisz, że z płaczem pobiegniesz do mamy albo wylądujesz w wariatkowie. Pisałem ci co możesz zrobić. Jedynie co to możesz szerzyć prawdę i napominać - nic więcej. Ludzie giną z wielu przyczyn. Wrzucanie wszystkich do jednego wora nie wiem czemu ma służyć. Ty jakoś żyjesz, ja też więc można. Jak ci jeszcze za dobrze to się możesz w końcu przekonać, że może być gorzej i się przekonasz.
Skąd porównanie do obywateli III Rzeszy od razu? Niewygodnie ci? Chcesz być porównywany do Żydów w momencie zapakowywania ich do bydlęcych wagonów? Mówię ci chłopie ochłonij i zamiast wroga postaraj się w każdym nawet w najgorszym dostrzec człowieka, który potrzebuje litości i pomocy. I to będzie twój sukces i twoje zwycięstwo.
A jeżeli uważasz się, za lepszego od nich to powiedz co takiego to sprawia? Jakie cnoty sprawią, że po rewolucji nie staniesz się bohaterem Orwellowskiej rzeczywistości folwarku zwierzęcego skoro już miotają tobą emocje?

Jak cię zbytnio nie poniesie to zaryzykuję i wkleję zdjęcie pewnej chaty oraz opiszę pewną rzeczywistość, której zazdroszczą prezesowie naprawdę wielkich firm a na którą z różnych przyczyn ich nie stać. Przeważnie nie są w stanie uwolnić się od swojego niewolnictwa względem zysku i wyrwać mu z gardła trochę czasu i trochę siebie. Napomnę tylko, że z odpowiednio skonfigorowanego miejsca może bić tak niesamowita "energia" że dosłownie można poczuć się jak oniemiały. Ale jak mówiłem to wszystko musi być zrobione w zgodzie z naturą bo ona negatywne emocje wyczuwa. Ty byś się nie nadał bo wszystko by uschło i mówię tu zupełnie poważnie. Twoje negatywne emcje nie zrobią krzywdy szklanym szybom, chromoniklowym balustradom i betonowym ścianom i może dlatego tam czujesz się bardziej swój. ja ci mówię - dorośnij i przekonaj się o pewnych rzeczach już bo na starość powiesz sobie, że zmarnowałeś kawał życia a i wówczas nikt cię nie zrozumie i nie wysłucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 08 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pandante nie, nie wzialem pod uwage, ze jakies sluzby moga czytac ten temat, bo nie ma takich sluzb w polsce, ktore marnotrawilyby czas na takie bzdety. sluzby maja ciekawsze zajecia niz czytanie mokrych fantazji jakichs forumowych frajerow jakimi dla nich niewatpliwie jestesmy. i maja calkowita racje Smile

patin bardzo przyjemnie sie ciebie czyta Smile przy tobie prezentuje sie jak maly, wredny psychopata ziejacy nienawiscia do wszystkiego. i chyba tak jest w istocie, przejrzales mnie Laughing serio Smile
problem polega na tym ze twoja ucieczka od systemu w prywatna utopie jest totalnie nierealna. generalnie dobrze kombinujesz i ja bym z checia zamieszkal w osadzie powstalej pod twoim kierownictwem, tyle, ze nie rozumiem dlaczego nie chcesz dojrzec, ze taki projekt juz powstal i to na skale panstwowa. wszystko bylo pieknie, ale juz go nie ma, zostal zniszczony - nazywal sie libia. i stad wlasnie moja nienawisc. nienawisc do klamstwa i chciwosci. taki z ciebie filozof a nie rozumiesz ze skoro cos jest, to widocznie jest potrzebne, bo inaczej by tego po prostu nie bylo. nie mozna odrzucac zadnych emocji bo skoro sa to maja byc. jedyne co trzeba to znalezc konstruktywne ich ujscie i tyle. jestes piewca natury a nie widzisz ze natura jest brutalna i bezlitosna. zycie karmi sie zyciem. samica rodzi a samiec zabija - takie sa nasze wrodzone funkcje. ty sie od tego odwracasz i za wszelka cene chcesz widziec tylko jedna strone medalu. to bynajmniej nie jest dojrzala postawa ktora tak usilnie probujesz tu kreowac. chcesz czy nie dopoki psychopaci beda u wladzy to nie znajdziesz miejsca na ziemi gdzie bedziesz mogl spokojnie zyc. to ze teraz tobie i mi zyje sie dobrze nie oznacza ze tak bedzie zawsze. podnies glowe i zobacz co sie dzieje na swiecie. wezmiesz w tym udzial czy ci sie to podoba czy nie - tak jak my wszyscy. w ogole zabawna jest twoja krytyka cywilizacji przy jednoczesnym promowaniu jej zdobyczy - pompy ciepla, kolektory sloneczne, wymienniki ciepla, szmery bajery. wydaje ci sie ze jak nie czuje ekstazy lazac po lesie to automatycznie kreca mnie betony, chromy i spaliny. ze podoba mi sie kapitalistyczna liberalna ekonomia ktorej efektem sa takie kurioza jak wspolczesne ceny mieszkan. skad w ogole takie zalozenie? w ogole nie przygotowales sie do tej rozmowy. ot wyprojektowales na mnie swoje fobie bazujac na paru slowach-kluczach. podsumowujac uwazam ze doszlismy do przelomowego momentu naszej cywilizacji i odwracanie sie do tego plecami, i udawanie ze nic sie nie dzieje jest po prostu glupota ktorej konsekwencja bedzie smierc. spoko, wszystkich nas to predzej czy pozniej czeka, ale ja wole byc zaskoczony z pistoletem w reku a nie z marchewka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:02, 09 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bestie trzeba pokonc. Ktos uzbrojony moze kiedys to zrozumie ?

Trzeba pamietac o jednym, ze Bestia nigdy nikomu nie da o sobie zapomniec [zatacza coraz szersze kregi].

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1.....eramy.html

Szlag mnie trafi najjasniejszy na ten rurociag pod Baltykiem. Kraje europejskie w ogole nie mysla !!! Niemcy dwa razy przegraly wojne tylko dlatego, ze brak im bylo surowcow. Majac teraz gaz z Rosji po niewolniczych cenach, bo Rosja nie ma wymiennego rubla, mozna po cenach swiatowych sprzedawac gaz dalej w swiat [Europa] i za to kupowac co sie tylko podoba, z dostawa do domu. Teraz juz Niemcom nie zabraknie surowcow, a co za tym idzie wojne wygraja na pewno !!!

Tylko Polska zostala na polu bitwy przeciwko gazociagowi pod Baltykiem. Niemcy wymkneli sie spod kontroli i nikt dzisiaj jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy. Nikt tez nie zdaje sobie sprawy z tego, ze na Baltyku topia sie czasem statki i co sie stanie, jak taki topielec uszkodzi ta rure ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tosemja




Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:35, 09 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótki przepis na NWO

1. Wykorzystujemy skłonności/uzdolnienia Al Kohola, który zrobi totalny rozpierdol i sprzątnie przeszkody.
2. Potem wykorzystujemy Patina który posprząta po resecie Al Kohola i odbuduje od początku Nowy Porządek Świata.

Przy czym Al Kohol-owców powinno być miliony a Patin-owców miliardy, a Al Koholowcy powinni przy okazji resetu wyginąć żeby się im potem nie zapomniało że już swoje zrobili.

Dodatkowe zalety obydwu postaw wyżej wymienionych osobników:
-Reset Al Kohola oprócz przygotowania gruntu pod odbudowę zredukuje liczebność populacji (optymalizacja Twisted Evil ), a jego uczuciowość i reakcyjność pozwoli odwrócić uwagę od rozmyślań o tym "co będzie potem"
-Umiłowanie przez Patina porządku, szacunek dla pożytecznej pracy i natury gwarantuje wysoką efektywność i odwróci uwagę od rozmyślań o tym "komu to naprawdę służy"

PS. Nie mam lepszego pomysłu, ten i tak uważam za najlepszy, nawet po części zgadzam się z każdym z Was, boję się tylko że ktoś myśli o krok bardziej do przodu niż my i w związku z tym że ludzie dzielą się przedewszystkim na Patinowców, Al Koholowców i dupy wołowe nie będzie nikogo kto zabezpieczy wyżej wspomnianych przed subtelną manipulacją a w konekwencji działania na własną niekorzyść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 09 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obetniecie łeb hydrze i co? I gówno, bo

Patin napisał:
najsilniejsze bestie to
- Rzym dzisiejszy Watykan
- USA
- "europejski" rząd w Brukseli


TO?.. Poganiacze owieczek? Pieski hhehe. Weź mnie nie rozpierdalaj człowieku. Naprawdę myślisz, że wyżej wymienione instytucje, które pełnią rolę prasowych marionetek do mówienia tego co im każą, są bestiami? To tylko lachociągi.

Bankowe bestie muszą być geniuszami matematycznymi i swoje ruchy wyliczać umownym kodem, mając jednocześnie dostęp do najwyższych osiągnięć technologicznych w dziedzinie mocy obliczeniowych. Pomyśl, dlaczego dosłownie wszystko w okół nas jest zapisane w cyfrach? Sami nimi jesteśmy, posegregowani w jakiś układach.

Co nam pozostaje?
Niech każdy odpowie sobie sam.


(liczyć, liczyć, liczyć, liczyć)
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nanook




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 09 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszelkie wysiłki zdane są na porażkę. Nawet jeśli uda się wywołać rewolucję (nikłe szanse) i powstanie nowy rząd, nowe prawo, ludzie poznają czym jest ekonomiczna wolność, nic dobrego nie powstanie. Społeczeństwa świata nastawione są na materializm i dopóki tak będzie, każdy następny system (nawet jeśli zaistnieje) doprowadzi do tego samego, co mamy dzisiaj - do upadku. Zorientowanie na materializm powoduje ogromne dysproporcje, powoduje zanik wartości, moralności, przywiązanie do rzeczy, to system w którym człowiek jest przedmiotem a nie podmiotem. Jedyną drogą cywilizacji i stabilizacji takiego motłochu goniącego przed siebie jest jego pacyfikacja. I to właśnie ma miejsce dzisiaj. NWO to właśnie droga do okiełznania instynktów kierujących ludzkimi istotami. To jest konieczne by utrzymać określony porządek ..i każdy kolejny porządek o materialnych filarach.
Socjalizm czy kapitalizm w materializmie niczym się nie różnią. Obydwa namawiają do "dobrobytu" czyli do posiadania.
Gdy prawdziwa przemiana nastąpi w ludziach, system sam się zmieni. W każdym z osobna, musi zaniknąć instynkt jako siła przewodnia życia, a pojawić się musi na to miejsce ideologia "bycia" czy jakby to nazwać Boga/natury.
Dlatego uważam, że nie ma szans na jakąkolwiek zmianę systemu i nie ma to nawet większego sensu. Po co? Chcemy by ulice spłynęły krwią, a potem znowu i znowu...? To nie rewolucja.
Jest za to możliwość zmiany siebie i ja staram się tego dokonać i namawiam każdego by spróbował. Najważniejsza jest edukacja dzieci aby nie były małpami, ale żeby były ludźmi - z ludzkim rozumem i by kierowały się ludzkimi wartościami. Ja uważam że taką przemianę można nazwać prawdziwą rewolucją. Niestety to zwrot o 180 stopni...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 09 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bitcoin (hmm troche mozna by go "podkrecic" z badaniami podstawowowymi np jako podatku) jako rownolegly piniadz do zlotego to mnie jakos tam kreci no ale do tego trza pradu tak ze jest duzy zgryz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 09 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się podoba to określenie -
trzeba siać, siać, siać X]

Jest w Twoim pomyśle, Al Kohol wiele romatyzmu -
myslę, że rozumiem pobudki i ogólny zarys.
Skoro moim celem jest nie torpedowanie tego pomysłu, a wskazanie problemów, które wysoce prawdopodbne, że pojwiłby się przy ewentualnej realizacji, będę kontynuował ;]

Ogólne spostrzeżenie - taka akcja z penością posłużyłaby jako argument przemawiający za ściślejszą kontrolą sieci.

Zaletą ograniczenia się do jednego kraju na pewno jest to, że ilość technicznych problemów spada o rząd wielkości (nie manipulujemy ramówką np 300 stacji tv, a 'tylko' 30) Ale odwrotnie proporcjonalnie spada nam liczba odbiorców.

Odnośnie spotu - przygotowany pod Polaków, co znaczy dla mnie ni mniej ni więcej tyle, że miłby być w języku Polskim. Spoty są targetowane nie wg narodowości, a stanu portfela, statusu społecznego etc. W tym momencie, bardzo trudno by było znaleść element wspólny, którym możnaby było się podeprzeć. Element, z którym target (Polacy) mogliby się utożsamić. Nie wiem.. Papież? prędzej Kopernik (w sumie Kopernik nadawłaby się..) Wobec sloganu 'media kłamią' 99% ludzi przejdzie obojętnie. Bo to powszechna wiedza.
btw skuteczność reklamy zależy dużej części
od częstotliwości jej nadawania. Przy jednorazowym spocie 2/3 widzów to poprostu umknie. Ale w sumie nie chcemy się wpychać w podświadomość mas, tylko wedrzeć się wytrychem do świadomości tej optymistycznym rzutem 1/3 audytorium.

Kadafi byłby obosiecznym argumetem - zadziałałby pozytywnie na młodą widownie, a negatywnie na roczniki starsze (ur. '60 ~ +/- 10lat), na ludzi i ich otoczenie, którzy tam (w Libii) pracowali w latach '80.

Co by zrobiły służby.. Albo by cię pozyskały, albo zlikwidowały. A jeszcze wcześniej zapobiegłyby. Dlaczego do tej pory nie było (była?) takiej akcji? Newralgiczne elementy systemu są najściślej chronione. Wystarczyłby podejrzewam, że zacząłbyś szukać kontaktu z ludzmi, którzy mieliby jakiekolwiek pojęcie o technice nadawczej i zostawiasz wskazówkę, która na 90% zostanie wygrzebana i użyta przeciwko Tobie. Tym bardziej, że nie szukają tego ludzie, a algorytmy. No i to o czym piszesz PanDante- nawet jeśli nie czytają osobiście to raczej napewno jest ustawiony automat, reagujący na słowa-klucze. Słuszna uwaga z imieniem i nazwiskiem.
Naturalnie ujawnienie swoich personaliów też niesie za sobą konsekencje o których nie będę się rozpisywał - machina medialna rzuci się na Ciebie i po miesiącu szumu skończysz pracując dla jakieś stacji jak np 'gotuj z gulczasem' etc Razz

Uważałby z taką oceną ludzi pracujących w służbach. Ogólnie - mam o 180st inny punkt widzenia.
Imho służby zatrudniają ludzi wg potrzeb - nieprzecientnie inteligentnych, spostrzegawczych oraz bezwzględnych. Zależy do czego mieli by służyć.

btw, też mi chodził jeden pomysł po głowie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1415
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 10 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

best-ja nie ist-nie-je nie ma ko-go po-ko-ny-wa-ć


Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 10 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiraz chociaz ty masz odwage fantazjowac, cala reszta tylko biadoli Smile ok wiec przede wszytkim mysle ze nie ma wiekszych szans aby puscic to na wszystkich kanalach. ni chuja, zbyt wiele zrodel sygnalow, z czego olbrzymia czesc dostepna w kablowce na pewno puszczana zza granicy. ja bym sie skupil tylko i wylacznie na tvp1. sam spot po dluzszych przemysleniach widze jako przemowienie komorowskiego do narodu. a co? jak juz cos robic to z kopytem Laughing musialoby to byc oczywiscie puszczone w trakcie glownych wiadomosci. mysle, ze nie ma sensu sie specjalnie bawic w jakies niuanse typu zgodnosc ruchu ust ze slyszanym tekstem. ot bierzemy jakies jego przemowienie noworoczne czy inny szajs i podkladamy pod to ivone (jakas tam meska wersje). wczesniej w taki sam sposob robimy wstep gdzie ktoras tam redaktorka telewizyjna mowi ze teraz nadamy specjalne oredzie prezydenta do narodu. i jazda. komorowski mowi tak: "dobry wieczor niewolnicy. w imieniu moim i moich kolegow z wszystkich partii chcielibysmy podziekowac wam ze od dwudziestu lat nikt nie rozlicza nas z naszych rzadow. dzieki prymitywnej propagandzie my i nasi przelozeni w north atlantic terrorist organisation czyli nato mozemy pod byle pretekstem najezdzac i okupowac suwerenne kraje jak np. afganistan, irak (na ekranie pojawia sie zdjecie saddama sprzed egzekucji z podpisem "posiadal bron masowego razenia" i wielkim migajacym napisem "KLAMSTWO"), czy ostatnio libia (pojawia sie zdjecie kaddafiego podczas linczu z podpisem "krwawy despota" i wielkim migajacym napisem "KLAMSTWO"). popieramy izrael ktory w palestynie robi dokladnie to samo co robila trzecia rzesza (jakies drastyczne zdjecia z palestyny). wyprzedalismy za bezcen majatek narodowy, zupelnie zadluzylismy panstwo i zwiekszylismy w sposob bezprecedensowy biurokracje. osiagnelismy to tylko dzieki waszej biernosci. dziekujemy. niedlugo wielu z was wsadzimy w kamasze i wyslemy na nowe wojenne areny. trzecia wojna swiatowa juz trwa." i tyle Very Happy oczywiscie tekst moznaby rozbudowac ale mysle ze w takiej konwencji byloby to niezle pierdolniecie.
takiej akcji nie bylo bo jak sam widzisz ludzie sie boja nawet wlasnych mysli. szczerze mowiac to nawet licze na to ze jakies sluzby to czytaja i jezeli sa tam tacy inteligentni ludzie jak twierdzisz to powinni wiedziec ze predzej czy pozniej oni tez moga zle skonczyc. miej swiadomosc ze system to ludzie a nie roboty. ludzie sa nieprzewidywalni.

nanook, tosemja tak naprawde ja nie chce zadnej rewolucji. nie chce krwi na ulicach. o wiele bardziej pragnalbym rzeczywistej spolecznej debaty w ktorej w koncu porusza sie tematy tabu. pragne ogolnonarodowego sprzeciwu wobec tyranii partii podporzadkowanych zagranicznym interesom. pragne odmowy wykonywania swych obowiazkow przez armie i policje. pragne aby media zaczely informowac obywateli a nie ich indoktrynowac. pragne wrzucic cegle w jezioro i zobaczyc jak sie rozejda fale. tak naprawde pomysl jest ekstremalnie pokojowy i de facto nie sposob sie przyczepic do tresci tego spotu bo wszystko to co tam padnie jest do udowodnienia. chodzi o to ze to w naszym interesie - w interesie wszystkich polakow jest zmiana polityki zewnetrznej i wewnetrznej bo na razie jak te lemingi biegniemy prosto w przepasc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 10 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moim poziomie świadomości walka z NWO, bestią czy jak to zwał jest bezcelowa. Pomijając walkę zwaną ujawnianiem nieprawdy i obroną prawdy. Oczywiście każdy ma swój pogląd na to wszystko i jeżeli chce się zmagać w inny sposób - jego sprawa.

Ja wiem, że to nie ma sensu bo prawdziwa odmiana, która zadziała polega zupełnie na czymś innym. Nie na zmianie zewnętrza a wnętrza. Każdy musi zrozumieć i zmienić wnętrze ale pod wpływem samego siebie. Każdy musi to sam zrozumieć inaczej to nie zadziała.
A gdyby na sprawę spojrzeć z punktu biblijnego to można być więcej jak w 100% pewnym, że opór o jakim wielu z was mówi nie zadziała a przyniesie takie same skutki albo nawet gorsze. Dlatego to drugi mój argument, że nie warto mocować się z kimś kto gra znaczonymi kartami.

nie myślcie, że mi się żyje wygodnie i dostatnio tak jakbym chciał. Nie raz miałem ochotę wszystko wysadzić w powietrze ale wiem i zawsze wiedziałem, że to niewłaściwa droga że to tak naprawdę moje nieopanowane emocje. Póki co rozładowanie znajduje w pisaniu tego co uznaję za słuszne, ujawnianiu kłamstw i manipulacji oraz kontakcie z naturą. Natura to kolejny i wyczuwam, że bardzo ważny krok w tym wszystkim. Jeszce nie wiem dlaczego ale tak czuję.
Nikogo nie uważam, za psychopatę większego od siebie. Oczywiście nie mam na myśli wychowania w warunkach patologicznych.
Moja ucieczka jest jak najbardziej realna. Właśnie podziwiam właścicieli szkółek drzew i krzewów jak genialną mają robotę.
Jak było w Libii nie wiem. Nigdy tam nie byłem.

Masz rację, że to co jest jest potrzebne bo jakby tego nie było to nie było by potrzebne.
Ale zauważ, że akceptujemy przeciwieństwa. Ty akceptujesz emocje - ja NIE, Ty nie akceptujesz NWO a ja uznaję to za konsekwencję poczynań ludzi. Uważam, że to zwyczajna rzeczywistość ani lepsza ani gorsza. Taka na jaką zasługujemy.
Ja uważam, że zwycięstwo polega nie na likwidacji emocji ale na okiełznaniu ich. Ty chcesz okiełznać konsekwencje naszych poczynań bez okiełznania źródła, przyczyn powstania tych konsekwencji.
Chcesz budować dom od dachu a ja mówię, że tak się nie da. Spróbuj jeżeli chcesz ale nic nie zdziałasz. Zmęczysz się tylko i tyle.
Nigdzie nie twierdzę też, że w mój sposób uda mi się uciec od brutalnej rzeczywistości. Ale można ją znacznie ograniczyć i wyskoczyć z tego wiru konsumpcji, chciejstwa i naprawiania świata na siłę. Można zwyczajnie stanąć z boku tylko trzeba przebudować swój system wartości. Trzeba wrócić do źródła do tego jak żyli nasi przodkowie kiedy nie było jeszcze złota, pieniędzy kredytów więc nie było chciwości i próżności bo ziemi było w brud.
Ja wiem, że to jest koszt ale tylko pozornie. Kiedy zrozumie się i pojmie, że to nieuniknione to nie będzie żaden koszt i oderwanie od dobrobytu ale wybawienie od obłędu. Bo to co się dzieje w sklepach kiedy przed ludźmi zaledwie jeden dzień święta to jest jakiś obłęd.
Ja nie udaję, że nic się nie dzieje. Swoją postawą potwierdzam, że dzieje się coś złego i nie będę w tym brał udziału. I tyle takie to proste. Nie nakazuje innym żyć jak ja. Może są inne sposoby na wyjście z obłędu. Może wolontariat, może podróże, inne służby, może samotność - nie wiem. Ale tego że z obłędu trzeba wyjść wiem to na pewno. Tam wszyscy na siebie warczą i wzajemnie sobą potrząsają żeby siebie obudzić. Miliony ludzi i każdy z nich uważa że wie najlepiej. A tak naprawdę wszyscy śpią i tkwią w obłędzie. Potrząsanie kiedyś zamieni się w ciosy bo nikt nie jest cierpliwy bez końca. Ja chcę walczyć o inny, lepszy świat. Ale nie w ten sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


pokonać bestię
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile