W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku  
Podobne tematy
Smoleńsk, amerykańskie Know How, kooperacja 11
Smoleńsk jako czysta propaganda (niczego nie było) 13
Czyje to służby specjalne szczują 8
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
101 gł.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 439783
Strona:  «   1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 132, 133, 134   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turecki napisał:
Zauważcie że Polska to jedyny kraj w UE który odmówił szczepień na swine flu. Skrzypek nie chciał umocnienia złotego do euro bo słabszy złoty jest lepszy dla eksportu i gospodarki, nie chciał też pożyczki od IMF . Polska jest jedynym państwem w europie która nie jest w recesji gospodarczej. Po śmierci Skrzypka polska przyjmie Euro a dług kraju wzrośnie. Sugeruje że dlatego ich zabito .
hehe - polska nie jest w recesji gospodarczej, ja pierdole Laughing
nie doczekałem do tego momentu, ale teza wyjebana z butów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wszyscy zastosujmy tą zasadę do siebie wtedy będziemy mieli w temacie zero postów co najwyżej przeklejki z onetu czy wp. A jak już premieru Tusku a dokładniej niezależna od polityków prokuratura wyjaśni nam całą prawdę to będziemy nad tym dyskutować, bo teraz to rzeczywiście z jednym postem nawet nie możemy nawet pokiwać palcem w bucie.
_________________
Limit postów na żądanie - 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWOPL napisał:


Czyli wg Batera katastrofa miała miejsce o 8:36 a nie o 8:56....

Ciekawe czy ten filmik wzbudzi czyjeś zainteresowanie, wątpię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

voltar, może zgłoś to na policję Smile
albo lepiej - od razu do prokuratury

bater na pewno jest z nimi w spisku Laughing
bo jak to inaczej wyjaśnisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - nie wiem z czego wynika twoja postawa w tym temacie.
Jako inicjator strony z treściami teorii spiskowych ,zdajesz się wybrzydzać po swojemu.
A może jesteś na czyimś "garnuszku" i stąd twoje jakże widoczne subiektywne zdanie ?.

Dlaczego nikt nie wytłumaczy strzałów z miejsca upadku ?
Dlaczego nie działało oświetlenie pasów ?.
Dlaczego przed czasem niektórzy wiedzieli że nikt nie przeżył ?.
Skąd odgłos przeładowywania kałacha i rozkaz wsiech ubijut ?.

Poza tym motywy ...

może pojawić się parę pytań.
Dlaczego tak pseudo-autorytatywnie wypowiadasz się?.
Spokojnie.
Na jad i wyśmiewanie się jest mnóstwo okazji na co dzień...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joordano, już to wyjaśmiałem.
ty uważasz, że to strona z teoriami spiskowymi - a to tylko strona z prawdą.
tak że zonk kolego.


ok - przejdźmy do twoich pytań.

Dlaczego nikt nie wytłumaczy strzałów z miejsca upadku ?
a jaki masz dowód że były tam jakiekolwiek strzały?
filmik z youtube niewiadomego autorstwa zinterpretowany przez kaczofanatyków?
faktycznie - zajebisty dowód.

Dlaczego nie działało oświetlenie pasów ?.
a co tu ma do rzeczy oświetlenie pasów?
pomijam już to jaki masz dowód na to że nie działało.

Dlaczego przed czasem niektórzy wiedzieli że nikt nie przeżył ?.
jak to przed czasem? ktoś ogłosił że nikt nie przeżył jeszcze przed wypadkiem?
ciekawe... Smile

Skąd odgłos przeładowywania kałacha i rozkaz wsiech ubijut ?.
Laughing jesteś pewien że to był kałach?
to może znasz od razu numer seryjny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joordano napisał:
Dlaczego nikt nie wytłumaczy strzałów z miejsca upadku ?
Dlaczego nie działało oświetlenie pasów ?.
Dlaczego przed czasem niektórzy wiedzieli że nikt nie przeżył ?.
Skąd odgłos przeładowywania kałacha i rozkaz wsiech ubijut ?.

Oświetlenie pasów, nawet jeśli była taka wieeeelka mgła, nic by nie dało. Przeładowanie kałacha, rozkaz i strzały były "wytłumaczone". Sam robiłem analizę ścieżki dźwiękowej. Owszem - słyszę to. Inni też. Skąd jednak wiesz, że to nie jest montaż i dźwięki nie są "podstawione"? Nie wiesz. Może jest to oryginał, a może nie. Podejrzewam, że nawet dobrej klasy inżynier dźwięku miałby problem w ocenie (zważywszy na technikę i oprogramowanie jakim dysponujemy). Owszem "ni chuja siebia" brzmi dość autentycznie (głos nasycony emocjami), ale czy pochodzi z tej ścieżki dźwiękowej, czy z jakiejś innej? Jeśli to montaż, to w najbliższym czasie ktoś wpadnie na oryginał (znów pytanie o autentyczność) z którego to pochodzi (znów znajdą się osoby, które w tym zobaczą jakieś "niedociągnięcia").

Nie mniej, sprawa jest poważna. Taki wypadek nie zdarza się co dzień. Skoro w Pentagon nie uderzył samolot, to gdzieś się podział. Oznacza to, że jeśli jeden kraj jest w stanie "zataić" (zakładam, że tak jest) takie wydarzenie, to dlaczego inny kraj nie mógłby się posunąć do takiego "zamachu"? Trzeba mieć otwarty umysł, a fakty oceniać chłodno - bez emocji. W Internecie każdy może napisać co chce i niekoniecznie oznacza to, że to jest prawda. Warto jednak się czasem zastanowić, czy wszystko wokół nas jest ok oraz to, co nam się serwuje w ogłupiającej TV i prasie jest prawdą (i o zwykłe ludzkie błędy, a nie teorie spiskowe mi chodzi). Warto również zwrócić uwagę, że sensacyjne newsy przyciągają gości, którzy klikają po "Google adsense", co jest czasem dobrym biznesem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd odgłos przeładowywania kałacha i rozkaz wsiech ubijut ?.
Laughing jesteś pewien że to był kałach?



Widać że w wojsku nie byłeś ...
Pewne rzeczy rozpoznałbyś przez sen.

Trąbiąc w jedną trąbkę z tvn-em - strona tylko o prawdzie...
Koń by się uśmiał.

Twój cynizm już mnie nie bawi.

Tracisz ...
bimi
tracisz w oczach wielu ...


I nie przez ironię ale głupotę i brak pewnego wyczucia i smaku.
Widać ci słomę z butów...





beezle - zwróć uwagę ile jest motywów.
Kto na tym traci a kto zyskuje ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stary, cokolwiek pozwoli mi odróżnić mnie od ciebie to sobie bardzo chętnie w buty wsadzę - słoma wydaje się stosunkowo prostym rozwiązaniem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - jeżeli wiesz, że wiesz dlaczego to robisz, masz ostatnią szanse - zmień się - wiem, że zdajesz sobie sprawe co się dzieje, ale zdajesz sobie sprawę z ostatecznych wyników??? Przemyśl to...

Wszyscy inni - debatujecie tutaj o domniemanej prawdzie - debatując - pozostajecie przy tych samych sprawach i spranym mózgu, który zapodają Wam "dożylnie" - chcecie działać??? Przepadnijcie i działajcie - wiem, że niewielu będzie na to stać...

Koniec kropka, ale czy ta kropka może mięc koniec???

Pozdrawiam, jak zawsze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bimi - nie wiem z czego wynika twoja postawa w tym temacie.
Jako inicjator strony z treściami teorii spiskowych ,zdajesz się wybrzydzać po swojemu.



Wynikać może z tego, że teraz zrobiła się głupia sytuacja, już pojawiają się artykuły obnażające "spiskowców" i strony typu smolensk2010.yoyo i teraz media mogą wykorzystać to do programowania zombiaków. Odczekają swoje żeby jak najwięcej ludzi obejrzało ten rzekomy film z egzekucji po wypadku i zabiorą się za jego debunkowanie np w faktach, oczywiście wspomną o teorii z ufo, żeby dodatkowo ośmieszyć wszystkich spiskowców, plus końcowe podsumowanie np w stylu „oprócz tak śmiesznych teorii jak ta, w internecie można znaleźć inne np o 11 września czy o spisku elit przeciwko ludzkości. Mamy nadzieje że będą państwo z rozwagą podchodzić do tego typu teorii„ Zombiak po takim 5 min wykładzie za chuja juz nie uwierzy w żaden spisek z 11 września.
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytać się już tego nie da :bleh Jeżeli w katastrofie ginie prezydent państwa wraz z najwyższymi dowódcami wojska ( w komplecie) to jedną z rozważanych hipotez powinien być zamach. Przyjęcie takiej hipotezy powinno być jak oddychanie - odruchowe Exclamation Jeżeli Polskie służby to odrzucają na dzień dobry to znaczy że pracują tam idioci. Zreszta to bardzo prawdopodobne bo tylko idioci wyślą jednym samolotem taki zestaw osób. Exclamation Media prześcigają się w newsach i podają totalne kretynizmy byle mieć o czym klepać. Jeżeli to był zamach to na pewno nie wykryje tego paru oszołomów przed komputerami analiuzując filmik z youtuba. Jeżeli ktoś przy czymś majstrował to robili to specialiści którzy nie zostawili żadnego śladu. I analizę odgłosów z filmiku możecie sobie wsadzić wiecie gdzie. Jak na razie to wszyscy jestesmy karmieni papką a wniej giną ( o ile są ) istotne informacje na temat katastrofy. To co pokazała ta katastrofa ( zamach) to totalną manipulacje wizerunkiem L. Kaczyńskiego przez media i potęge kościoła w Polsce. I to bardziej mnie przeraża niż filmiki ze Smoleńska. Ryjecie nosami w błocie pod samolotem a nie widzicie co się wokół was dzieje. K........... mam dosyć tego tematu !!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joordano napisał:
beezle - zwróć uwagę ile jest motywów.
Kto na tym traci a kto zyskuje ...
Ja widzę to, o czym piszesz. Zauważam rację jednej (wypadek) i drugiej (zamach) strony. Znam też ludzką psychikę (moją w każdym razie) i nauczyłem się podchodzić z dystansem do wielu spraw (zwłaszcza takich).

Fakt jest, że niepokoi mnie ten filmik (nazwijmy go "ni chuja siebia"). Jednak pomyśl: zakładam, że to spisek, zamach. Wielu znajomych bierze mnie za psycho (począwszy od WTC). Co dalej? Każdy, komu o tym powiem, albo mnie wyśmieje, albo oleje. Jedynie ludzie mający dostęp do sieci coś zauważają i myślą. Reszta ludzi (śmiem twierdzić, że pewnie z 95% społeczeństwa*) ma to w dupie, albo twierdzi, że cyt: "nie przejmuje się sprawami, na które nie ma wpływu" lub "no i co z tego? co ja mogę zrobić?".

Nawet, jeśli wydedukujemy tutaj, że był to zamach, a nie nieszczęśliwy wypadek, to co dalej? Czy ktoś liczy się z Tobą, mną? Spróbujesz podskoczyć, to udupią - sposób zawsze się znajdzie. Można protestować, ale TV tak przedstawia fakty (czytaj: tylko jednej ze stron przykładowego sporu), że społeczeństwo nie ma "wyboru" i łyka to, co im podsuną, a następnie chodzi i powtarza dalej (nie, żeby zaczytanych na tym forum nie powtarzali Wink - znam z autopsji Razz).

Jeśli nawet i uwierzą to mamy poważny konflikt - jestem skłonny uwierzyć, że trwają na jakimś szczeblu dyskusje na temat potencjalnej wersji "zamachu" i co z tym dalej robić. Z drugiej strony, skoro ludzie pchają się wszyscy do jednego samolotu, a potem giną (szczyt głupoty), to nie zaskoczy mnie nawet to, że wszyscy to mają w dupie, lub umiarkowanie im to "powiewa".

Nie powiem, pierwsza moja myśl była, że to był zamach i przypomniałem sobie ostatnie miłe i przyjazne oblicze Rosji względem Polaków etc oraz incydent Gruziński (domniemany ponowny atak Rosji i śmierć obu Kaczyńskich). Daje to do myślenia, ale z drugiej strony nie można się dać ponieść emocjom. Powiedzieć, napisać, nagrać można wszystko. A czy to prawda, to inna sprawa.

Taki mały offtopic. Małe wiaderko wody na głowę przed snem Wink.

*wartość zmyślona z potrzeby chwili (na podstawie filmu "Network" czy innego - nie pamiętam Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no więc własnie.
zamknąć mordy i odzywać się tylko jeśli macie coś naprawdę istotnego do powiedzenia.
a nie pierdolić co wam tylko ślina na język przyniesie, byle robić szum i kwestionować chuj wie co.

jeśli był zamach to na pewno prędzej czy później to wyjdzie - nie takie rzeczy już wychodziły.
ale na razie każdy kto broni prawdy obiektywnej (nieprzepełnionej polityczna goryczą) puka się w czoło czytając wasze spiskowe treny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82 napisał:
Cytat:
Bimi - nie wiem z czego wynika twoja postawa w tym temacie.
Jako inicjator strony z treściami teorii spiskowych ,zdajesz się wybrzydzać po swojemu.



Wynikać może z tego, że teraz zrobiła się głupia sytuacja, już pojawiają się artykuły obnażające "spiskowców" i strony typu smolensk2010.yoyo i teraz media mogą wykorzystać to do programowania zombiaków. Odczekają swoje żeby jak najwięcej ludzi obejrzało ten rzekomy film z egzekucji po wypadku i zabiorą się za jego debunkowanie np w faktach, oczywiście wspomną o teorii z ufo, żeby dodatkowo ośmieszyć wszystkich spiskowców, plus końcowe podsumowanie np w stylu „oprócz tak śmiesznych teorii jak ta, w internecie można znaleźć inne np o 11 września czy o spisku elit przeciwko ludzkości. Mamy nadzieje że będą państwo z rozwagą podchodzić do tego typu teorii„ Zombiak po takim 5 min wykładzie za chuja juz nie uwierzy w żaden spisek z 11 września.


thumright Applause Applause Applause
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty Bimi naprawde wierzysz w jakąkolwiek polityke na tym świecie, czy dalej perfidnie palisz jana, zarabiając na tym na swoje uciechy??? Małe pytanie do użytkowniów prawda2.info - kto chciałby poznać autentyczne dane, pana zwanego BIMI??? - oczywiście to nie jest propozycja Wink Bez urazy Bimi - powiedz mi - tak szczerze - bez euro - po co założyłeś to forum - myślisz, że to Cie uchroni przed czymkolwiek - odpowiem Ci - NIE...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klania sie wszystkim Panom znajomośc historii....moze znajac troche ta nauczycielke zycia
bedzie bardziej biegli w stawianiu teorii spiskowych

Zamach....mało prawdopodobne...a jesli tak to bardzo niedobrze......
oznacza to że komus bardzo ale to bardzo sie spieszy......

1000 lat ma nasze Państwo i zawsze najskuteczniejsza metoda
sil zewnetrznych bylo przekupstwo.....

Działalo to Tak:
-francuzi ladowali srebrniki w swoich ludzi
-niemcy ladowali w swoich
-ruscy w swoich
-austriacy zawsze tak jakos z boku...wiadomo Krakusy sa po nich skape....

I tak to działało przez 1000 lat.......

dlatego mamy panstwo jakie mamy.....nigdy u nas nie bylo tradycji wieszania zdrajcow......
co najwyzej zdrajca dostawal czape ale w ramach prywatnej zemsty...jak pewnien znany biskup.....


Odwoluje sie to tez do ostatniej dyskusjii...o tym kto godzien jest gnic i rozkładac sie na Wawelu......

I tak pierwszy z brzegu Sobieski...cale zycie spedził z reką w kieszeni podatnika francuskiego...i interesy tegoz dworu panującego reprezentowal w polsce......Pozniej zeszlo mu sie na Austrie ale to wynik zmian w geopolityce Europy tych czasow....

Pozniej w ramach ugody z ruskim (personalnie z carem) schandlowal im swoje ziemie za ok. 40 000 zlociszow uwczesnych (okolice Kijowa)

Mielismy jeszcze zdrajcow korzystających z wewnetrznej kasy zapomogowo pozyczkowej....jak chocby Pewien kazimierz Ponoc wielki....ten z kolei całe zycie zyl z reka w kieszeni zydowskich bankierow.....

I na koniec powiem wam jedno....jedno jest pewne pod sloncem.....niezaleznie kto stanie do wyborow i je wygra
zawsze pamietajcie ze trzyma reke w jakiejs kieszeni i na bank nie w swojej........


To sie w Polsce nie zmienilo od 1000 lat.......


Samolot i spisek ew. zamach to kwestia rozliczen innych osob nam szaraczkom nic do tego....
tak mysle.......Pa Książęta Maine .......
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucid napisał:
Ty Bimi naprawde wierzysz w jakąkolwiek polityke na tym świecie, czy dalej perfidnie palisz jana, zarabiając na tym na swoje uciechy??? Małe pytanie do użytkowniów prawda2.info - kto chciałby poznać autentyczne dane, pana zwanego BIMI??? - oczywiście to nie jest propozycja Wink Bez urazy Bimi - powiedz mi - tak szczerze - bez euro - po co założyłeś to forum - myślisz, że to Cie uchroni przed czymkolwiek - odpowiem Ci - NIE...

tak szczerze - nie myślę, że to forum uchroni mnie przed czymkolwiek.
ale myślę, że zmniejszenie ci limitu choć trochę uchroni mnie przed czytaniem kolejnych żenujących komentarzy.

kim ty jesteś, żeby tak do mnie mówić?
myślisz, że stanowisz dla mnie jakiś autorytet, czy co?
moje dane? moje dane nic by ci nie powiedziały ponad to co już wiesz (biały mężyczyzna, 34 lata, mieszkający od 3,5 lat w holandii) - niepotrzebnie się nimi podniecasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po śmierci Skrzypka polska przyjmie Euro a dług kraju wzrośnie.


większej głupoty dawno nie czytałem

czy ty wiesz kolego jaki w tym roku mamy deficyt i dług publiczny ???

co ma skrzypek do deficytu ??? głównymi czynnikami deficytogennymi są OFE, unia europejska, i ministerialna głupota trwonienia publicznych środków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie podsumowanie admina może się bronić
Owszem, jeśli to był zamach, to w pewnym sensie nam nic do tego.
Poza tym o czym pisałem od poczatku tego wątku, że na 3 dni przed katastrofą Putin zapalił świeczke w Katyniu razem z Tuskiem nie dlatego, ze polubił polska martyrologię, tylko dla symbolu.
Dał nam znać ( razem z przypadkowo rezygnujacym z tarczy Obamą 17-ego września i znowu Obamą podpisujacym Start 2 z ruskimi 8 kwietnia b.r w Pradze ), że Rosja wraca do gry na tym terenie.
Kaczek to przewidywał krzycząć w Tbilisi : dzisiaj Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze Polska i kraje bałtyckie. Miał rację, już to się wypełniać zaczyna.
Czy to był zamach, nie wiadomo, nie sądzę, ze da się to ustalić analizując filmiki z internetu oraz czekając na wyniki śledztwa.
Niezaprzeczalnym jest jednak faktem, że nasza i Pribałtyki obecność w NATO przestaje mieć nawet już symboliczne znaczenie.
Jak powiedział Kwasniewski na Ukrainie : prijdziot takoj dzień, kagda Rasija, tak - Rasija budziet w NATO.
Nadchodzi ten dzień , przeszkody zostały uprzątnięte.
Dla przywódców Rosji priorytetem ( dla Putina na pewno - sam o tym mówił ) jest odbudowa potęgi mocarstwowej Rosji. Odreagowanie upokorzeń ostatniego dwudziestolecia jest tego etapem.

Poza tym nie takie numery robiła juz KGB/FSB - choćby tajemnicze wybuchy gazu przed wojna z Czeczenią czy ( zupełnie surrealistyczna historia) otrucie Litwinienki promieniotwórczym polonem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalfas napisał:

I na koniec powiem wam jedno....jedno jest pewne pod sloncem.....niezaleznie kto stanie do wyborow i je wygra
zawsze pamietajcie ze trzyma reke w jakiejs kieszeni i na bank nie w swojej........


w nawiazaniu: w Gdansku ostatnio przeczytalem na murze piękną sentencję:

Gdyby wybory mialy coś zmienic, to byłyby zakazane
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konkludując :

1.Bimi jest wściekły i sfrustrowany za ... zepsute wakacje i utrudnienia w lotach (znowu winni kaczyńscy)
2.Nic nie ma sensu.
3.Prawda zawsze wyjdzie (oprócz tej ściśle tajnej)
4.Jeżeli masz coś do zrobienia to pieprz wszystkich i to rób .

To ostatnie najbardziej jest autentyczne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glasnevin




Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwie sie rozmowcom Bimiego, ze w ogole zadaja sobie trud by z tym skonczonym chamem rozmawiac. dziwie sie rowniez jego postawie pod tytulem "sram we wlasne gniazdo" (ba, jestem z tego dumny). coz wlasciciel urzadza tu sobie smierdzace gnojowisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 21 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:


Fakt bezsporny, że zapierniczył Lech z tym, że zapakował razem taką ilość ważnych figur i złamał procedurę. Ale tak tylko gadają media, że to on prezydent decydował ostatecznie o składzie wycieczki. Cholera wie. Może to być nawet inaczej. Np BOR. A najdziwniejsze jest to, że dał się urobić przez kogoś (jeszcze nie znamy przez kogo) na zmianę planów i w ostatniej chwili zamienił pociąg na samolot.


Po pierwsze:
Nikt nie kazał Lechowi zapakować całą świtę dworską do jednego samolotu, lecieć z Lechem to przepustka polityczna, coś jak "ojciec chrzestny" w mafii.
Nie lecisz z cappo nie zasługujesz na zaszczyty.
Świadczy to o potwornie prywatnym traktowaniu Polski przez Kaczyńskich!
Mieli w dupie procedury, Prezydent nie może być nad Konstytucją czy nad procedurami!
Jeśli prezydent by nakazał pilotowi lądować tam gdzie nie można lub zabraniają procedury, a pilot odmówi i został by za to usunięty we Francji czy w Niemczech presja na prezydencie by podał się do dymisji była by potężna a partia jaką reprezentował poszła by w niepamięć.
Ale to była Polska czyli prywatny folwark Kaczyńskich. I tu wszystko było i jest możliwe.
Zamach?
Ludzie opamiętajcie się. Rządy (z miniaturowymi wyjątkami) od 1989 roku tańczą jak zachód zagra. Maja całą Polskę na widelcu, dla nich Kaczyński był tylko marionetką jak i Tusk. Rosja? A czym Polska zagradzała Rosji? Prędzej Juszczenko i Saakaszwili mieszali.
A Polska jest takim kundelkiem amerykańskim i Rosja doskonale wie, że władza w Polsce jest wyłącznie marionetkowa. I po nowych wyborach pewnie taka zostanie.
Polska nie ma najmniejszego głosu na arenie międzynarodowej - o Polsce pisze tylko przy okazji takich tragedii.
Jeśli to był zamach to samego Kaczyńskiego... Z jego totalnej ignorancji.
Takie przypadki, że w samolocie jest cała świta dworska, że prezydent a nie pilot i procedury decydują o ostatecznych posunięciach jest charakterystyczne dla krajów III świata... popatrzcie sami na takie "potęgi" jak Salwador, Honduras, Gabon, Mali... Dokładnie tak samo działa Polska władza.
Na tak zwanym zachodzie, złamanie procedur przez najwyższe władze doprowadziło by do dymisji. Bo władza nie jest sama dla siebie, władza ma służyć państwu a nie odwrotnie.

Cały ten bełkot o zamachu ma jedynie przykryć tą bolesna prawdę jak władza totalnie olewa naród i traktuje Polskę jak prywatny folwark. Tylko po to robi się taki sztuczny szum.
Zwłaszcza przed przyśpieszonymi wyborami, już Jarka Kaczora ustawiają na prezydenta... czyli saga rodzinna dalej trwa i ma się mocno. Czy wy tego nie dostrzegacie w Polsce?
Polską rządzą rodziny jak w mafii....

ps. Jak Kaczyńscy traktują Polskę?
Odpowiedź jest po wyborach w 1997 roku kiedy to wchodzili w skład AWS (czyli dziś PO PiS), otóż po ogłoszeniu wstępnych wyników jeden z nich wykrzykną (co zanotowano na wizji!!!) Teraz Kurwa My! (to słynne TKM)
Dokładnie tak traktują Polskę, Teraz Kurwa My rządzimy i chuj.
A wy wyborcy nadal się sprzeczacie nad PO i PiS a oni was mają za debili:) Bo to kurwa ich folwark prywatny a wy co najwyżej jak prosiaki na folwarku cieszyła się jak wam do błota dorzucą trochę gówna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 21 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Cytat:
Po śmierci Skrzypka polska przyjmie Euro a dług kraju wzrośnie.


większej głupoty dawno nie czytałem

czy ty wiesz kolego jaki w tym roku mamy deficyt i dług publiczny ???

co ma skrzypek do deficytu ??? głównymi czynnikami deficytogennymi są OFE, unia europejska, i ministerialna głupota trwonienia publicznych środków


Voltar tłumaczyłem tylko "The Best Of" z filmu przytoczonego post wyżej nad moim. Bez urazy to nie moje słowa lecz pani od spisków tam występującej. Masz minuty to sobie sprawdź.
Napiszę ci jeszcze po angielsku słowa tej kobiety.

After that death of The Central Bank Governor in the crash you can expect Poland absorbed to Euro zone increasing size of the public debt.

Może trochę niedokładnie przetłumaczyłem powinno być Polska zostanie wchłonięta przez strefe euro. Przepraszam za to.

Czytaj ze zrozumieniem proszę. Potem wyśmiewaj.

@ zsc

Cytat:
z poniszego arta widac, ze rozbic takiego tutka to nie byl wielki problem i nie trzeba zadnej broni magnetycznej i harpow

Zabawa z NDB przyczyną katastrofy?



Siedzisz trochę w temacie ? Czy tak wkleiłeś linka tylko. Temat NDB jest ciekawy. Chętnie bym pogadał tu z kimś kto ma trochę pojęcia podstawach lotnictwa. Odezwij się?
[/url]
_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 132, 133, 134   » 
Strona 47 z 134

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile