W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Gośka robi karierę  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2106
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 18 Gru '09   Temat postu: Gośka robi karierę Odpowiedz z cytatem

Niedoceniana na naszym forum Gośka znalazła posłuch u grypiarzy.
Jej brawurowy artykuł pt "HAARP – Anglosaska tajemnica" znalazł się we właściwym dla siebie środowisku czyli na blogu http://grypa666.wordpress.com/.
Gratulacje Gosiu!
Very Happy
Wreszcie Bein dowie się kto mu zmniejszył mózg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 19 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stąd tylko krok do onet.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:41, 19 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onet.pl - dwa kroki od prawda2.info ?
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 19 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eNKa

biorąc pod uwagę ostatnie nowe "newsy" na forum...
tak , jeśli napisali by cokolwiek na onecie o Gośce na 100% znalazło by się to tutaj.

Innymi słowy raczej się nie mylisz.
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 19 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chcesz sie przekonac, ze jestes lub mozesz byc manipulowany, to napisz do mnie po test, ktory Cie o tym przekona.

Moj adres : maryla@iinet.net.au
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 19 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co to za TEST? Maryla? Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 19 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Marysia mogła by dać test na forum. Tak żebyśmy wszyscy mogli się przekonać Wink
Swoją drogą to Gosia idealnie pasuje do Beina. Myślę że świetnie by siebie nawzajem uzupełniali Wink
_________________
Z Korwina wyrosłem jak z Teletubisiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
YELONKY




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 19 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpisałem ten adres w google, i powiem że jestem pod wrażeniem tego na ilu forach działa gośka i pisze o tym samym...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 19 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie... biedactwo. Może ona potrzebuje wsparcia jakiegoś specjalisty, który zapisze jej prozak? Wink
_________________
Z Korwina wyrosłem jak z Teletubisiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 20 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gośka, widzę, że ostro szydzą z ciebie i to nie tylko tutaj Laughing .
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:22, 21 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coz, prostaccy ludzie szydza z tego, czego nie sa w stanie objac swym rozumem. To tylko madrzy naukowcy badaja to, co jest dla nich niezrozumiale i stanowi zagadke.

Testu nie moge zamiescic na forum, bo jest on umieszczony na specjalnym liscie i moge go przeslac tylko droga listowa.

Pragne przedstawic Wam ten wiersz :

Artefakt




Mam narzędzie nie z tej ziemi,

Pochodzenie jest nieznane,

W blasku słońca złotem mieni,

Cennym kruszcem wysadzane.




Trzon, rękojeść, długie ostrza,

Dziwna obręcz na zwieńczeniu,

Kiedy dzierżę – budzi postrach,

– Czmycha czarci w okamgnieniu.




Dzierżę w dłoniach cud mechanizm,

Całkiem żywy, daję słowo!

Sploty ścięgien jak organizm,

Któż to wykuł? Nie wiadomo.




Nocą świeci na czerwono,

Wówczas buczy niskim basem,

Przeto rano głowa boli,

Dziwnych rzeczy widzę masę.




Mówi do mnie, w snach przyzywa,

Chce mieć kontakt ze mną chyba.

Właścicieli swych wybiera,

Innym spuszcza krew do zera.




Ma mechanizm bezpieczeństwa,

Nie dopuszcza obcych ludzi.

Kiedy pragniesz tylko złota,

Prędko w Tobie zło obudzi!




Gdzie znalazłem? Spytasz teraz,

– Prawdy orzec Ci nie mogę.

Żeby zdobyć takie cudo,

Trzeba przebyć długą drogę...



--
Piotr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prosument




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 21 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na forum "schizofrenia.pl" w odpowiedzi na zadane pytanie o problemy w małżeństwie spowodowane chorobą psychiczną (żona rzuca w niego różnymi sprzętami i rozmawia z radiem)znalazłem taki wpis Gośki:


"Pana historia nie jest odosobniona. Moj maz przezyl tez cos takiego. Moje zmienne nastroje doprowadzily do rozpadu naszego zwiazku. Nie mieszkalam z mezem pol roku. Pozniej zrozumialam, ze cos sie ze mna dzieje, ze jestem przez kogos sterowana. Zostalam uznana jako schizofreniczka, ale zaczelam szukac przyczyny mojego postepowania i ja znalazlam. Dowiedzialam sie, ze istnieje na swiecie bron psychotroniczna, ktora moze dzialac na czlowieka w bardzo rozny sposob. Dzialajace fale na nasz mozg moga nim sterowac i potegowac rozne wyobrazenia i odczucia. Ta bron moze tez przekazywac rozne sugestie, ktore czlowiek uzewnetrznia w swoim postepowaniu. Do tego czesto dochodza glosy, ktore czesto sugeruja rozne rzeczy.

Wasze malzenstwo bylo przykladne, tak jak nasze. Do tego zyjecie we wzglednym dobrobycie, ktory mozna zniszczyc. Dokladnie tak jak my. Dobrze, ze ja sie w pore otrzasnelam z tego wszystkiego, bo stracilibysmy dom i nasz dobrobyt. Potajemnie oddzialowywuje na takie malzenstwa, bo na rozwodach mozna dzisiaj dobrze zarobic. Celowo niszczy sie szczescie ludzi i rodziny. Ludzie nie zdaja sobie sprawy z istnienia takiego mechanizmu, ktory jest nastawiony na niszczenie szczescia. Pana zona tez sugeruje, ze jest manipulowana. Ona to czuje, tak jak i ja czulam.

Prosze to wytlumaczyc zonie. Niech sie zainteresuje bronia psychotroniczna. Ja mam kilka artykulow na ten temat po polsku i po angielsku. Wystarczy do mnie po nie napisac na adres : maryla@iinet.net.au

Chetnie skontaktuje sie z panska zona i moge jej pare spraw wyjasnic. Ratujcie Wasza szczesliwa rodzine i Wasz majatek !!!!"


Najgorsze jest to że człowiek chory kompletnie nie zdaje sobie z tego sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:32, 21 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosument napisał:
[...]
Najgorsze jest to że człowiek chory kompletnie nie zdaje sobie z tego sprawy.


Ot trafiłaś Gosiu w sedno Twojego problemu. Laughing
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FreeFighter




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 21 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosiu chyba czas podać haloperidol, najlepiej wlew prosto do mózgu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 21 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:

Testu nie moge zamiescic na forum, bo jest on umieszczony na specjalnym liscie i moge go przeslac tylko droga listowa.
Piotr


W takim razie umieść tą ankietę na http://www.rapidshare.com/ tak abyśmy wszyscy mogli się przetestować. Niewątpliwie przyczyni się to do naszego przebudzenia Wink Chyba że HAARP zablokował tobie dostęp do tego serwisu....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:45, 22 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie moge zamiescic testu w podanym wyzej linku. Tego testu nie mozna skopiowac. Istnieje on tylko na liscie i na liscie dziala. Mozecie po test napisac i przekonac sie, ze mowie prawde. Ten test mozna wyslac tylko listem.

Moj adres : maryla@iinet.net.au
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:08, 22 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zrób screena i wrzuc na jpg. Spakuj w rar i lecimy.Sam jestem ciekaw Wink
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 22 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiecie, że ten test jest magiczny i tylko w specjalnym liście z Hogwarth`u?! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 23 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gośka, mam pytanie. Czy jak np. w autobusie zachce mi się szczać, to znaczy, że HAARP robi mi na złość?
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hashin




Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 23 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gośka.. weź leki, bo chyba zapomniałaś..
_________________
"Computer games don't affect children; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, swallowing magical pills and listening to repetitive electronic music."-- Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:46, 23 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAARP istnieje od 1948 roku.

Cytat z książki HAARP BRON OSTATECZNA - "Doktor George H Eastbrooks [1895-1973], przemawiając jako kierownik wydziału psychologii na Colgate University, powiedział: "Mogę zahipnotyzować dowolnego człowieka bez jego wiedzy i świadomości tak, że popełni zbrodnię przeciwko Stanom Zjednoczonym". Doktor Eastbrooks, w chwili gdy wygłosił to oświadczenie, był jednym z największych autorytetów w dziedzinie hipnozy. Powiedział on też urzędnikom w Waszyngtonie, ze garstka 200 wyszkolonych hipnotyzerów może stworzyć armie podlegających kontroli umysłu członków piątej kolumny w ogarniętej wojną Ameryce." - Napisze teraz moje zdanie na ten temat osiągnięte przez moje doświadczenia i przypuszczenia. Uważam, że takich hipnotyzerów na całym świecie bardzo przybyło. Są to ludzie HAARP-a, którzy działają w celu odwrócenia uwagi od właściwego sprawcy usypiania i penetracji [badania] mózgów w tym czasie. Nic nie wiem na temat hipnozy. Wątpię żeby w ogóle istniała. Wychodzę z założenia, że każdy mi może wmówić co chce jak ja w tym czasie spałam. Jeżeli chodzi o usypianie, to HAARP ma opanowane to wszechstronnie. Może uśpić tak, ze wszystko słyszysz co dookoła się dzieje. W tym czasie możesz mieć nawet marzenia senne. Może cię uśpić natychmiast. Nawet nie zdążysz nic pomyśleć. Może cię uśpić tak twardo, że nawet jak będzie cię ktoś gwałcił, to nie będziesz o tym wiedział, chyba że rozbudzi cię w jakimś stopniu przed zakończeniem seansu, a po przebudzeniu będzie sperma a czasem krew na twoim łóżku. Mogą cię też wozić gdzieś na różne spotkania i w razie czego nie wyprzesz się niczego, bo wszystko jest dokładnie filmowane i nagrywane. Mogą to zrobić z każdym w zależności od potrzeb, nawet politycznych. Mnie też tak kiedyś wywieźli z jednego szpitala do drugiego na jakieś specjalistyczne badania. Tyle mi dali wtedy zapamiętać. Czułam się na drugi dzień bardzo poobijana. Dzięki tym sposobom mogą zarazić cię jakąś chorobą weneryczną i innymi liszajami. Pamiętaj zawsze o tym, że twoją rodzinę mogą uśpić tak, że nikt nic nie usłyszy i o niczym nie będzie wiedział, co dzieje się w Twoim domu. Szczególnie jak masz oddzielną sypialnię. Nie wierze w jakieś rozmowy przeprowadzane podczas snu. Hipnoza została szeroko wprowadzona na Ziemi na użytek HAARP-a. Kiedyś tego nie było. Nawet nagrania nic nie dają, bo oni umieją podkładać twój własny głos. Tego doświadczyłam słuchając głosów przekazywanych przez nich do mojej głowy. Słyszałam nawet głos mojego ojca i osób już nieżyjących, a także moich znajomych. Te sprawy są dosyć trudne do zrozumienia dla ludzi, którzy jeszcze tego nie przeżyli, ale ja o nich pisze po to żeby nie dać zrobić z siebie głupka w razie takiej zaszłości. Mogą też wprowadzić do ludzkiego mózgu komendę "idź" i wtedy taki człowiek idzie tam gdzie oni chcą. Prawdopodobnie dzięki temu ginie tyle ludzi. Nigdy nie wiadomo, co kogo spotka i kiedy jemu dobiorą się do skory. Przeżyłam też śmierć zaaranżowaną przez HAARP. Zostaje bardzo nikła świadomość i nic w Twoim organizmie już nie pracuje. Już się nie ruszysz. Jesteś nieboszczykiem. Czy jest ten stan w jakiś sposób wykorzystywany? Nie wiem. Nie jestem pewna, czy odpowiedni lekarz nie może wypisać aktu zgonu? Myślę, że musi jednak z czymś się wiązać wprowadzanie ludzi w taki stan. Nie jestem pewna, czy nie bawią się ludźmi pod ziemia. To są moje przypuszczenia, ale mowie o nich z przekonaniem i czekam na zmartwychwstanie. Mogą w ten sposób symulować też śmierć kliniczną.

Bardzo duzo ludzi wspolpracuje z HAARP-em. Najczesciej dzieje sie tak, ze oni mysla, ze maja jakies nadprzyrodzone wlasciwosci, bo ich kontakt z innymi ludzmi daje odpowiednie efekty. Ci ludzie sa wykorzystywani do zacierania poszlak, ktore moga prowadzic do HAARP-a. HAARP w rozny sposob bawi sie ludzmi badajac ich psychike, co jest dla wielu operatorow ciekawe.

Napisz po test, ktory Cie przekona, ze ktos jest podlaczony do Twojego mozgu i w kazdej chcwili moze nim manipulowac.

Moj adres : maryla@iinet.net.au

Kiedy sie ktos spotyka z takim spirytysta czy z magiem wybranym do tego, zeby siac dezinformacje o zdalnym manipulowaniu mozgu przez bron HAARP, to ten czlowiek ma na stale podlaczonego operatora, ktory wszystko widzi i slyszy. Kiedy ma sie odbyc jakis seans, to operator potrzebuje tylko troche czasu, zeby podlaczyc sie do mozgow uczestnikow czy jednego uczestnika i juz po chwili moze z nim robic wszystko co chce pod dyktando maga czy spirytysty czy jakiegos "uzdrowiciela".

Ten test, ktory wysylam, tez potrzebuje troche czasu, zeby podlaczyc sie do mozgu czlowieka, dlatego jest komenda, zeby przez chwile sie odprezyc i dopiero po odprezeniu sie rozwiazywac test dalej.

Przekonaj sie o tym sam. Napisz po test. maryla@iinet.net.au
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 23 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Gosia ja się boję, że jak już ten test zacznie mi się podłączać do mojego mózgu to tak mu się spodoba że się nie odłączy Wink A potem do tego dojedzie HAARP i wtedy będę w trójcy jedyny hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 25 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni szydercy
1.To ,ze Goska wierzy w cos co was nie przekonuje nie jest moim zdaniem powodem do kpin.
Miliony ludzie na swiecie wierza w to ,ze Jezus Chrystus chodzil po wodzie i nikt ich nie wysyla do psychiatry Smile
2. Boy Zelenski napisal juz dawno:"Zle sobie wystawia swiadectwo kto cudze wyszydza kalectwo".
Jesli uwazacie ,ze Gosce brak piatek klepki to wysmiewanie sie z tego nie przystoi prawdziwym gentelmenom.

Goska.
Pisz co chcesz.
Niech zyje wolnosc slowa!!!
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FreeFighter




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:49, 25 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaa wolność słowa, tyle że schizofrenik ma niewiele z nią wspólnego, piszę co mu podpowiadają urojenia. Wystarczy zrobić takiej osobie MRI i już wiadomo czy jej wypociny na forum mają podłoże z schizofrenii czy są wytworem logicznego rozumowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 25 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech sobie wierzy , ale niech nie nakłania kolejnych ludzi na te chore zabobony!

Wiadomo że jest masa ludzi o osłabionej psychice,
wlatuje ci taka Gośka i mówi że wszystkie twoje problemy to wina HAARPA
No kurwa , to już chyba przesada.
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Gośka robi karierę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile