W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Mentalność mężczyzn  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
27 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4424
Strona:  «   1, 2, 3, 4 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3499
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwazam, ze faceci sa rozsadniejsi i wlasnie za to ich bardzo cenie. Dzieki temu faceci maja nade mna przewage, ja dlatego czuje sie komfortowo na tej naszej kochanej Ziemi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:09, 13 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Ja uwazam, ze faceci sa rozsadniejsi i wlasnie za to ich bardzo cenie. Dzieki temu faceci maja nade mna przewage, ja dlatego czuje sie komfortowo na tej naszej kochanej Ziemi.


W ciemno stwierdzę, że jesteś najładniejszą dziewczyną na forum:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:14, 13 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I najinteligentniejszą Wink
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:21, 13 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska prosimy o zdjęcie twoje podziel się swoją urodą z nami Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 13 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA JESTEM NAJŁADNIEJSZA NA FORUM Wink)))))))))))))))))))))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 16 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak trudno jest przyznać Mi racje ??
Faceci nie dorównują kobietom pod względem inteligencji w żadnym stopniu, co to za argument, że jacyś kolesie grają w szachy lepiej od kobiet?


Żaden kurde argument, ale to ty wyskoczyłaś/eś (bo już się pogubiłem w twojej płci) z jakąś cizią co to 300 facetów pokonała i taktowałaś to jako koronny dowód wyższości nad facetami

Cytat:
zwyczajny polski facet to totalny beton , w werbalnej konwersacji z piękną dziewczyną przegrałby na każdym froncie


tak, ale tylko dlatego że większość facetów w takich sytuacjach myśli dzyndzlem a nie głową Rolling Eyes

Cytat:
piękne kobiety lepiej operują słowami, mają wiekszy zasób słów i szybciej myślą( znam wiele pieknych, inteligentnych dziewczyn - mistrzynie perswazji, bawią sie facetami i robią to z uśmiechem na ustach). Musicie Mi przyznać racje, kazda piekna kobieta omota faceta jak chce i kiedy chce a facet bedzie myslał, że to miłośc itp. ouuuuuuuu...


znowu to samo, to że laska z cycem DD omota dziekana UW nie znaczy że jest od niego inteligentniejsza, a oznacza to tylko tyle że ów dziekan myśli kutasem a nie głową.

Kilka lat temu w większości krajów europy przeprowadzony był telewizyjny test IQ z którego wynika jasno że w Polsce kobiety miały średnio 4 pkt niższy wynik od mężczyzn. Wynik był podobny w innych krajach, po drugie kobiety jedyne czym dysponują to seksapil ale niestety macie go w porywach do 10 lat, potem przemija cała ta twoja oralna czy tam werbalna inteligencja bo jak tu sformułować szybko i adekwatnie inteligentną wypowiedź jak tu cycki extra DD toczą nierówną walkę z przyciąganiem ziemskim, a na tych jędrnych nogach które do tej pory były filarami inteligencji zaczynają pojawiać się rysy. Ale fakt faktem że są naprawdę inteligentne babeczki i nie dlatego że potrafią omotać jakiegoś podstarzałego zboka, ale dlatego że mają dużą wiedzę. Ale statystyka jest tu brutalna dla kobiet
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Mentalność mężczyzn
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile