W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Raj na Ziemi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 751
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3499
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 11 Cze '09   Temat postu: Raj na Ziemi Odpowiedz z cytatem

We wszystkim jest mysl Boza. Jestem o tym przekonana. Dzieje sie tak, jak sie dzieje, bo ludziom jest dobrze. Raju na Ziemi doswiadczyly miliony. Kazdy ten Raj zatrzymuje tylko dla siebie. Cieszy sie, ze jest mu dobrze i nie szczepi Raju na Ziemi. Czlowiek szczesliwy sie nie zbroi i nosa poza Raj nie wytyka. Ostrzezenia nazywa spiskami. Taka reakcja powoduje, ze kazdemu pokoleniu bedzie sie zylo gorzej. Ci szczesliwi nie mysla nawet o wlasnych dzieciach, a o wnukach juz w ogole. Zabezpieczenie finansowe uwazaja za wystarczajace.
Zlo dziala z coraz wiekszym rozmachem. Niektorzy to dostrzegaja, ale czuja sie bezsilni, bo w dalszym ciagu zbyt wiele ludzi tkwi w Raju. Trzeba sie zastanowic, kto tak naprawde mysli dzisiaj o przyszlosci ? Mysle, ze ten, kto ma wladze, ktora jest zapewniona nastepstwem potomkow. Loze Angielska zawsze reprezentowal krol. Ludzie jeszcze dzisiaj nie wiedza i nie wierza w to, kto rzadzi Swiatem. O Lozy Angielskiej usunieto nawet z internetu wszelkie wzmianki. Jestem pewna, ze kiedys Raj bedzie istnial tylko dla jednej rodziny. Zobaczymy, czy ludzie do tego dopuszcza ? Czlowiekowi do szczescia jest potrzebna przespana noc bez bolu. Ilu ludzi na swiecie chce osiagnac szczescie rodziny krolewskiej Anglii ?

Zapoznaj sie :

http://www.zwiastun2009.republika.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

włóżmy garnki na głowę!!!

widzę że mit broni psychotronicznej będzie teraz ciągle na fali :/
telefony komórkowe też wytwarzają fale radiowe, mają mniejszą moc ale są blisko głowy może i one wpływają promieniowaniem magnetycznym na nasze myśli,
nie wspominając o telewizji, radiu, ogłupiających GPS-ach
mp3 odbiornikach radiowych z antenami w naszych uszach
pulsujących obrazach telewizji cyfrowej i ukrytych wiadomościach...

jezu kurwa rozejrzyjcie się większość ludzi jest tak tępa że bez tej
"broni" zrobi co im się każe, po kija mają wydawać miliony na takie technologie jak zasada tłumu działała i w średniowieczu jak i dziś
królewski namiestnik "Niech żyje król !"
motłoch - "Niech żyje!"
rewolucjonista "Ściąć króla!"
motłoch "Ściąć go!"

przemyśl to :/...
chyba że myślisz iż te technologie są tworzone jedynie po to aby Gośka z prawda2.info stała się bezmyślnym cywilem...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3499
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:38, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie, ze sprowokowalam Cie do odezwania sie na tym forum. Puknij w stol, a nozyce sie odezwa. Nie podoba Ci sie, ze informuje ludzi o broni psychotronicznej - falowej ? Ja wiem, ze to jest zakazane i niemile widziane, ale uwazam, ze ludzie o tym tez musza wiedziec.
Jestem bardzo ciekawa, kim Ty jestes - namiestnikiem, czy motlochem ? Rewolucjonisci systematycznie gina, wiec motlochem juz nie zawladna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:05, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Zlo dziala z coraz wiekszym rozmachem.

No proszę Cię, nie bądźmy infantylni... nie ma czegoś takiego jak "zło" i "dobro". Są tylko róźne cele i interesy. To są pojęcia względne ukute właśnie w celu kontroli umysłów. Coś dobrego dla jednego jest czymś złym dla drugiego... "To My jesteśmy Ci dobrzy i mamy obowiązek zarżnąć tych złych..." Mówi Ci to coś? Tak właśnie rodzą się wojny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3499
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwroc uwage, ze zniesiono nawet kare smieci dla mordercow i malwersantow. Zlo w tej chwili jest nietykalne. Uzbrojone odpowiednio dyktuje porzadek na swiecie. Ja wiem, ze ludzie mysla dla siebie zawsze dobrze, tylko co z tego ma ogol ? Nie bedzie wojny miedzy dobrem, a zlem, bo nie wierze w to, ze dobro stanie sie zlem. Chociaz za nikogo nie recze. Zlo zawsze moze stac sie dobrem. Nie musi o to walczyc.
Czy Ty uwazasz, ze Narod Iracki jest zly ?

Wykladnia zla :

Dwóch kumpli ginie w wypadku samochodowym, jeden z nich idzie do nieba drugi do piekła, spotykają się po paru miesiącach, rozmawiają:
Ten z nieba: No jak ci tam w piekle kochany kolego!
Ten z piekła: Słuchaj mam już dość! Codziennie balangi, kobiety, orgie, alkohol. Nie mam już sił!! A tobie jak tam kochany w niebie?
Ten z nieba: Praca, praca, praca i jeszcze raz praca.
Ten z piekła: ty, a co wy tak pracujecie?
Ten z nieba: Mało ludzi kochany, mało ludzi !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:20, 14 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czy Ty uwazasz, ze Narod Iracki jest zly ?

Oczywiście, że NIE jest. Nie wiem czy dobrze przeczytałaś moją poprzednią wypowiedź ale stwierdziłem w niej, że nie ma czegoś takiego jak "dobro" i "zło". Przeczytaj jeszcze raz.

Cytat:
Zwroc uwage, ze zniesiono nawet kare smieci dla mordercow i malwersantow. Zlo w tej chwili jest nietykalne.

Hmmm czyli co? Uważasz, że kara śmierci jest "dobra"? Zabijmy wszystkich "złych" albowiem jesteśmy "dobrzy"...
Dokładnie potwierdzasz to o czym napisałem wcześniej. Podchodząc do świata w kategoriach "zła" i "dobra" tworzysz sobie mały, czarno-biały, skontrastowany, pełen skrajności światek. Bez odcieni szarości, z których tak naprawdę większość tego świata się składa.

Cytat:
Nie bedzie wojny miedzy dobrem, a zlem, bo nie wierze w to, ze dobro stanie sie zlem. Chociaz za nikogo nie recze. Zlo zawsze moze stac sie dobrem.

Powtórzę jeszcze raz. Według mnie nie ma "zła" ani "dobra". Są tylko różne grupy interesów i celów... to wszystko. Hmmm czyli żeby doszło do wojny między dobrem, a złem, dobro musi stać się złem?! Nie kumam... Zło zawsze może stać się dobrem?! Każde "zło" jest "dobrem" dla kogo innego, a każde "dobro" złem dla kogoś innego.

Cytat:
Ja wiem, ze ludzie mysla dla siebie zawsze dobrze, tylko co z tego ma ogol ?

No właśnie ogół jest tym mega-mixem czerni i bieli w postaci gamy odcieni szarości. Jak wielu ludzi podejmując jakąkolwiek akcję, zastanawia się co z tego będzie miał ogół? Ludzie są przede wszystkim napędzani mechanizmem "służenia sobie", a dopiero potem "służenia innym" ale tylko pod warunkiem, że "służenie innym" będzie także "służeniem sobie".

Już nie wiem o czym jest ten temat. Chyba o płytkim postrzeganiu rzeczywistości... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Raj na Ziemi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile