W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tolerancja przede wszystkim  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3223
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:10, 11 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
I znowu zaczyna sie hodowla Szwedow, tylko juz od mniejszej ilosci !!!


To się nazywa Podbój . Element ewolucji człowieka . I nie jest w tym nic dziwnego czy tam zdrożnego .
Kiedyś biali podbijali Afrykę z takich samych powodów jak czarni dziś Szwecję ( Europe ) , z powodów ekonomicznych . Ale już o Arabach podbijających Afrykę niewielu pamięta . Można rzec że wszyscy to robią i robili . A nas w Europie to niby ma szokować . Murzyni to byli zszokowani ; jak ich murzyn wódz sprzedawał białym za lusterka . Słaby musi ulec silniejszemu . Ale to czas pokazuje kto zostaje i jakie to skutki wywarło na tych co pozostali .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 11 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Ale jak widać , dziś w Szwecji trzeba zdać jeszcze jeden egzamin . Tylko czemu wszyscy go nie zdają .


Kto go niby nie zdał?
Znając życie znowu pierdolisz od rzeczy, rozpowszechniając brednie za jakimś blogiem dla małej i jej kolegów ze wsi.
Pomijając już nawet kwestię tego, jakim trzeba być niedorozwojem aby w wieku dwudziestu-kilku lat nie potrafić napisać paru zdań na temat tego jak biali maja łatwiej w życiu. Wystarczy znaleźć stronę ze statystykami zastrzelonych przez policję w USA - też mi kurwa wyzwanie dla studenta informatyki.

Ja jak studiowałem inżynierię komputerową to miałem np. fizykę, prawo, albo w.f. - i po chuj niby informatykowi coś takiego? Na fizyce oblało w chuj chłopa, a w.f. znowu nieźle spierdolił mi średnią.

W technikum elektronicznym miałem więcej godzin polskiego niż jakiegokolwiek innego przedmiotu. I nie muszę chyba mówić, że język polski to w co najmniej 90% propaganda i pranie mózgów. Teraz to już pewnie mają nawet obowiązkowe lektury i o samym kurwa Janie Pawle II.
Albo taka historia - której nawet w technikum miałem tyle samo godzin co języka angielskiego; każdy rząd uczył innej historii, a każda nowa zawsze była jeszcze lepsza od poprzedniej... z tym że głównie w uświadamianiu uczniom tego, jak bardzo przesiąknięty propagandą jest nasz system edukacji.
Kurwa, przecież w polskich szkołach uczą nawet religii, z której ocenę wliczają do średniej, która z kolei otwiera drogę na studia. Zresztą, jeszcze niedawno pisałem o tym, że aby się dostać na państwowe studia ochrony środowiska trzeba przedstawić zaświadczenie od proboszcza - z tym nie masz żadnego problemu. Za to ogromy z tym, że w Szwecji próbują uświadamiać studentom społeczne skutki rasizmu i kulturalnego ciemnogrodu.

Popatrz się więc może na własną szkołę, zanim się czepisz cudzej. Zwłaszcza że ta twoja jak widać nieźle zryła ci beret, zaś cudzą "znasz" wyłącznie z portali dla debili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 11 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden debil z orłem na tatuażu się mnie pyta jak zamierzam uczyć imigrantów tolerancji... A drugi zaraz przybiega drzeć ryja, bo widzi że to robię Smile

Tak jak mówię: was debile wystarczy tylko napuścić jeden na drugiego i czekać.
Z czasem problem wyeliminuje się sam - tacy jesteście tępi, w tej swojej rywalizacji o to, kto jest lepszym judeochrześcijaninem i kto lepiej ochroni naszą kulturę przed lewacko-kosmopolitycznym szatanem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 11 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że Ty jesteś jeden inteligentny i ponad tym wszystkim.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 11 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś musi być Smile

I nie ma za co - nigdy nie oczekiwałem wdzięczności od roślin za to że je podlewam i przesadzam.
Ktoś musi, jak chce mieć w domu rośliny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 11 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraz popadać ze skrajności w skrajność, ponoć prawda leży po środku i każdy siedzi na własnej Wink po środku znaczy możliwe że ziemia jest kulka czy płaska, co za różnica ?, natomiast pewnym jest że sie nie obraca wobec własnej osi tylko nieboskłon orbituje wobec nas, a skoro tak oczywistej rzeczy nie da sie ukryć więc należy ja zdyskredytować.

ale przecież nie wypada nie wierzyć reklamom Smile



ten sci fun też pierdoli przyrównujac masonów do np. smerfów, bo skoro słońce wschodzi na wschodzie więc należy przyjać wedle jego interpretacji, sugestii, że wiewiórki nie lubia po drzewach hasać bo Jurek ma wasy na przedzie i autografy przez telefon
Smile

każdy kij ma dwa końce, dziel i rzadz, powód-rozwiazanie, tylko jak ten namiot z 1/3 gwiazd zostanie ściagnięty ? może jak ten fun sci boy prawi, w zależności od perspektywy Smile ?

Co ty Bimi tak nad aktywny jesteś w kwestii muslimów, masz jakiś problem z nimi, bo my nie mamy z tego względu że praktycznie ich nie ma Smile jak tak bardzo lubisz to zamieszkaj se w Somalii, pokaż wyższość tolerancji nad zdrowym rozsadkiem, chyba prosto powiedziene że dziękujemy za ubogacenie kulturowe ?[/quote]
_________________
praca czyni wolnym,powiedział pan do niewolnika ,minutę przed śmiercią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:55, 12 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lolo napisał:
Co ty Bimi tak nad aktywny jesteś w kwestii muslimów, masz jakiś problem z nimi, bo my nie mamy z tego względu że praktycznie ich nie ma Smile


Ktoś musi.
Jakbyś znał choć jednego muzułmanina, albo muzułmankę, to pewnie i sam byś się zreflektował, że pierdolić takich głupot co 90% polaków zwyczajnie nie wypada, po prostu z szacunku dla drugiego człowieka.
Ale w twojej wsi nie ma muzułmanów - co najwyżej polacy, psy i świnie.
Więc szacunek do drugiego człowieka jest ci obcy, co w zaistniałych okolicznościach jest zresztą zupełnie zrozumiale.

Więc mogę ci co najwyżej współczuć takiego ubogiego w kultury środowiska, które prowadzi do aż takich patologi jak twoja.

lolo napisał:

jak tak bardzo lubisz to zamieszkaj se w Somalii, pokaż wyższość tolerancji nad zdrowym rozsadkiem, chyba prosto powiedziene że dziękujemy za ubogacenie kulturowe ?


Ja akurat mieszkam gdzie lubię i gdzie chcę.
I uważam, że każdy powinien mieć taką możliwość.
Jeśli w Somalii jest hujowo, to każdy powinien mieć możliwość się z niej wyprowadzić.
A nie, że takie prymitywy jak ty o tym decydują, z jakiejś zabitej dechami polskiej wsi, tudzież innej kiepskiej miejskiej patologii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tolerancja przede wszystkim
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile