W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tolerancja przede wszystkim  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3239
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:35, 08 Gru '09   Temat postu: Tolerancja przede wszystkim Odpowiedz z cytatem

Czy tak bedzie wygladala matka -Polka za lat kilka?

[img]
[/img]

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 08 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś kretynem, czy tylko udajesz?
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 08 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co chodzi z tym pytaniem i tematem ? Bo jak zauważył mój przedmówca na razie jest kretyński. Może rozwiń to o co Ci chodziło, nie wiem "problem imigrantów", a może "zbyt wielka tolerancja seksualna"... jak rozwiniesz i zdecydujesz się co chciałeś nam przekazać daj znać Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orionska rebelia




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 08 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam z czym mi kojarzy sie slowo tolerancja.Tolerancja to wyginanie kregoslupa.
Im bardziej jestesmy tolerancyjni tym wiecej mozemy zniesc.Do momentu kiedy nasza wlasna glowa laduje
w naszej wlasnej pupie Jak to kiedys,gdzies,ktos powiedzial wszystko jest dla ludzi.Zgadza sie ale umiar byc powinien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Herodot




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 206
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 08 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matki Polki czasem same z siebie tak wyglądają, bo za przeproszeniem zamarzy im się Czarny Duży Klejnot, potem Czarny zniknie a dziecko zostanie i trudno utrzymywać, że to sąsiada.
To byłoby dobrze jak na tym obrazku, gdyby efektem podobnych wyskoków była szczęśliwa rodzina.
Nie trzeba do tego żadnej polityki tolerancji, część Polskich kobiet po prostu lubi pobawić się z Murzynami w dyskotece i wskoczyć im do łóżka.
Chyba raczej kwestia rozumu lub wiedzy, że istnieje prezerwatywa, a w naszym zaściankowym kraju nakłada się na instrument skarpetę babci z włóczki.
A potem ktoś ideologizuje temat w iście kretyński sposób. Wieszając jeszcze Czarnym na szyi jakieś paciorki. Raz że to kompletna nieznajomość zasad ubioru które prezentuje murzyńska klasa robotnicza a dwa - analogicznie można przedstawić Polaka z białym niedźwiedziem pod rękę jak idą pić wódkę do wyszynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 08 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że chodziło mu o tą stronę.

http://translate.google.pl/translate?hl=.....ork.com%2F

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 08 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adres do tego zdjęcia wyżej

http://vnnforum.com/showthread.php?t=102005

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 08 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj ludzie nie czepiajcie się. Ten murzyn na plakacie jest falaszem czyli czarnym etiopskim żydem, nie widzicie że jest obrzezany? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:26, 09 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:
Oj ludzie nie czepiajcie się. Ten murzyn na plakacie jest falaszem czyli czarnym etiopskim żydem, nie widzicie że jest obrzezany? Very Happy


Ty to masz oko...

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:11, 09 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
O co chodzi z tym pytaniem i tematem ? Bo jak zauważył mój przedmówca na razie jest kretyński. Może rozwiń to o co Ci chodziło, nie wiem "problem imigrantów", a może "zbyt wielka tolerancja seksualna"... jak rozwiniesz i zdecydujesz się co chciałeś nam przekazać daj znać Razz


Sam sobie rozwin.Dlaczego mam ci sugerowac cokolwiek?

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
turbos11




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:55, 09 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ten murzynek jest rzeczywiście Żydem, to Żydzi zaczną protestować. Przecież w Izraelu są zakazane mieszane małżeństwa i kontakty seksualne. Chodzi o zachowanie czystości rasy żydowskiej. Pierwszy tego typu ustawowy zakaz wydał Adolf Hitler. Większości żydów to się spodobało.
Dziwi mnie tylko że kobieta jest nago, a murzynek w ubraniu. Myśle że to jakiś szowinizm seksualny.
__
DjVu Reader
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:19, 09 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apeluję do matek Polek by łupały się z murzynami jak najwięcej. Chcę by mój syn doświadczył mulatki Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 09 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może jeszcze jeden rysunek z tej samej strony

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:04, 11 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego nie widzialem bo dostalem tylko jedno zdjecie w poczcie bez ogladania calej strony.Ale to co podrzuciles nie miaja sie z prawda.
te kirty czytamy we wszystkich gazetach na zachopdzie.Gazety znajduja sie w rekach ..no ...przeciez nie Marsjan.
W zwiazku z tym rysunek mowi prawde:)
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:26, 13 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Współczesne media elektroniczne znajdujące się w rękach członków narodu wybranego "specializują sie" w tworzeniu nowych idoli dla młodziezy.. Tym idolem ma być silny i męski murzyn. Bialy mężczyzna to kompletna niedojda, słaby i nieudolny. Celem tej propagandy, ktora odnosi duże sukcesy, jest doprowadzenie do tego , żeby młode, białe dziewczyny wybierały za partnerow murzynów. Szczególnie MTV ma tu duże "zasługi", wprowadziła na rynek quasi-muzykę, inaczej rytmiczny bełkot bez melodii, "gangsta rap", która promuje przemoc przeciwko białym (kill whitey) i traktowanie białych dziewczyn jak dziwki i szmaty a murzynów jako wzór sily i meskości.

http://www.gralakhen.republika.pl/jew1.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:59, 13 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turbos11 napisał:
Jeżeli ten murzynek jest rzeczywiście Żydem, to Żydzi zaczną protestować. Przecież w Izraelu są zakazane mieszane małżeństwa i kontakty seksualne. Chodzi o zachowanie czystości rasy żydowskiej. Pierwszy tego typu ustawowy zakaz wydał Adolf Hitler. Większości żydów to się spodobało.
Dziwi mnie tylko że kobieta jest nago, a murzynek w ubraniu. Myśle że to jakiś szowinizm seksualny.
__
DjVu Reader


Powod dla ktorego RZAD a nie sam Hitler wydal zakaz malzenstw mieszanych byl prosty: Niemcy pokonane w I wojnie byluy biedne i glodne,Zydzi z Litwy ,Polski ,Rosjii kupowali Niemcy za pol darmo.Byc wlascicielem mlodej zony-Niemki bylo powodem do dumy.
Akt prawny mial na celu OCHRONE MLODYCH KOBIET niemeickich.
Podobnie(z tego samego powodu) jak ZAKAZ zatrudniana przez Zydow jako pomoce domowe Niemek mlodszych niz 45 lat.
Wtedy gdy znamy prawde i kulisy wydarzen cala sprawa wyglada nieco inaczej.
Podobnie bylo z noszeniem gwiazdy Dawida.
Zydowskie organizacje NAKAZYWALY Zydom noszenie gwiazdy jako swojego rodzaju odznaczenia co mialo podkreslac ich wyzszosc nad pogardzanymi tubylcami.

Gdyby ,nie daj Boze, plany zydowskie sie powiodly i Polska zamienila sie w Judeo-Polonie wszyscy Polacy beda musieli miec naszyte bialo czerwone flagi .
Podobnie jak owcom wiesza sie dzwonki...

"Współczesne media elektroniczne znajdujące się w rękach członków narodu wybranego "specializują sie" w tworzeniu nowych idoli dla młodziezy.. Tym idolem ma być silny i męski murzyn. Bialy mężczyzna to kompletna niedojda, słaby i nieudolny. Celem tej propagandy, ktora odnosi duże sukcesy, jest doprowadzenie do tego , żeby młode, białe dziewczyny wybierały za partnerow murzynów"

Nic dodac ,nic ujac.Murzyn to tylko nieswiadome narzedzie podobnie jak pedaly.Celem jest rozbicie BIALEJ rodziny i zniszczenie zasad jakie ja ksztaltowaly.



"Dziwi mnie tylko że kobieta jest nago, a murzynek w ubraniu"
Kobieta jest nago bo Zydzi maja szajbe na punkcie NAGICH gojek a murzyn jest w ubraniu bo przy okazji reklamuje produkcje afrykanskiego przemyslu dziewiarskiego.
Ten model pochodzi z kolekcji: "ZIMA"

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 15 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herodot, lubie czytać twoje posty ale tutaj przesadziłeś, ile znasz kobiet z dziećmi czarnymi, a ile z białymi...?? Polecam nei przesadzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Herodot




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 206
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 15 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Herodot, lubie czytać twoje posty ale tutaj przesadziłeś, ile znasz kobiet z dziećmi czarnymi, a ile z białymi...?? Polecam nei przesadzać.


Oczywiście masz rację. Akcentowałem tylko pewną obserwację, że Czarni niekiedy przyjeżdżają do krajów Europy, pobawią się, zrobią dziecko i tyle ich widziano. Chciałbym, żeby te związki były trwałe i nie przeszkadza mi model mieszanej rodziny. Wyszło trochę szowinistycznie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:07, 29 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bąk: Tolerancja? Równość? Nie żartujcie! [FELIETON] 28.01.2018, 08:20 :MAGAZYN DGP

Porsche Panamera Turbo Sport Turismo fot. materiały prasoweźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Odkąd mam dostęp do Netflixa, w zasadzie już w ogóle nie oglądam tradycyjnej telewizji. I wygląda na to, że prędko się to nie zmieni, bo na początku roku serwis udostępnił wszystkie 10 sezonów serialu „Przyjaciele” – 236 odcinków i 90 godzin czystej przyjemności.

Od trzech tygodni każdy mój wieczór wygląda tak samo: około 20.30 idę usypiać najmłodszego syna, co – ku zdumieniu mojej żony – nie zabiera mi 10 minut jak jeszcze niedawno, tylko jakieś półtorej godziny. A to dlatego, że oglądamy sobie z młodym „Frjendsuf”.

Uwielbiam ten sitcom i uważam, że od czasu rozpoczęcia jego produkcji (czyli od 23 lat) nikt nie zrobił lepszego scenariuszowo i zabawniejszego tasiemca. Sądząc jednak po komentarzach zamieszczonych na facebookowym profilu Netflixa, znajduję się w mniejszości. Widzowie, którzy w 1994 r. nie byli nawet jeszcze w planach swoich rodziców, dopiero teraz odkryli „Przyjaciół” i po obejrzeniu kilku pierwszych odcinków serialu nie mogą pozbierać się psychicznie. Twierdzą, że – uwaga, uwaga! – jest on ksenofobiczny i rasistowski. Bo wszyscy bohaterowie są biali, a Chandler Bing w jednym z odcinków nie chce być postrzegany przez znajomych jako gej (bo nim nie jest). Żartuje sobie przy okazji z homoseksualizmu oraz z wielu innych bardzo poważnych rzeczy. To podłe, wstrętne, niegodne i niehumanitarne. Producenci, reżyserzy i scenarzyści tego parszywego dzieła powinni zostać postawieni przed Międzynarodowym Trybunałem Praw Człowieka, następnie skazani za zbrodnię przeciwko ludzkości, a na końcu rozstrzelani. Zaś sam serial należy wpisać na tę samą listę, na której znajduje się „Mein Kampf”.

Nasza poprawność polityczna przekroczyła poziom absurdu. Przestaliśmy odróżniać niewinne dowcipkowanie od ośmieszania. Niedozwolone są już żarty na żaden temat. Śmiać możemy się co najwyżej z polityków, ale to też pod warunkiem, że akurat nie są grubi, rudzi, łysi, nie pochodzą z Konga, Sosnowca albo nie mają odmiennej orientacji. Jeszcze dalej poszli Brytyjczycy – tamtejsze ministerstwo za nietolerancję uznało... posiadanie przyjaciół. Nie żartuję. Nauczyciele na Wyspach mają zniechęcać swoich wychowanków do zawierania przyjaźni, bo – cytuję – „innym uczniom może być przykro, że ich nie mają”. A wszystko to w imię budowania społeczeństwa opartego na równości i tolerancji. W takim razie muszę spalić swój dom, dzieci oddać na eksperymenty medyczne, a żonie kazać zmniejszyć piersi i skrócić nogi – żeby ci, którzy nie mają domów, dzieci i atrakcyjnych żon mogli poczuć się lepiej.

Nie mam absolutnie nic przeciwko temu, gdy ktoś żartuje sobie z mojego heteroseksualizmu, z tego, że nie mam włosów oraz że podczas śpiewania wydaję z siebie dźwięki do złudzenia przypominające szorowanie kawałkiem styropianu po szkolnej tablicy. Tak samo nie widzę nic złego w żartowaniu z rudych, pulchnych, niskich czy włochatych. Dowodzi to wyłącznie tego, że traktuję ich na równi ze sobą i innymi ludźmi. Wydaje nam się, że wprowadzając przepis „nie żartuj z homoseksualistów”, walczymy o ich godność. Tak naprawdę jednak rzeczywisty sygnał wysłany do społeczeństwa brzmi odwrotnie: „Są inni niż my, w związku z tym są pod ochroną”. A przecież nie o to chodzi! Mamy traktować ich normalnie. A „normalnie” oznacza, że nie tylko pijemy razem to samo piwo, robimy zakupy w tych samych sklepach i leczy nas ten sam lekarz, ale również nawzajem z siebie żartujemy.

Ja np. bardzo lubię sobie żartować z ludzi, którzy jeżdżą porsche. Mój dobry znajomy, który ma posturę Danny’ego de Vito, sprawił sobie niedawno nowego caymana. Gdy prowadzi, z ust mijanych gimnazjalistek wydobywają się ochy i achy. Ale gdy tylko się zatrzymuje i wysiada, wszystkie niewiasty czmychają do autobusu linii 520, który właśnie podjechał na przystanek. Za to fryzjerzy gwiżdżą na niego zawsze, bez względu na to, czy akurat wsiada, wysiada, jedzie czy tankuje.

Znam też dobrze człowieka, który kupił sobie porsche panamerę. Od dziecka marzył o 911, ale żona nie pozwoliła mu go kupić z obawy o to, że całe dnie będzie spędzał przed gimnazjum albo u fryzjera. On chciał porsche, a ona coś rodzinnego, więc poszli na kompromis i kupili panamerę. Jeśli więc ktoś widzi go na ulicy i myśli: „Facet musi być zdecydowany, pewny siebie i mieć naprawdę twardy charakter”, to grubo się myli. W relacjach z żoną jest nie twardszy niż kacze pierze. Do jego usposobienia bardziej pasowałby jakiś citroën z hydropneumatycznym zawieszeniem niż sportowa 550-konna limuzyna. Czasami pytam go, jak to się stało, że w portfelu ma więcej niż w spodniach. Wtedy odpowiada, że i tak tu i tam ma więcej niż ja w głowie. Często z siebie żartujemy. I bardzo się lubimy.

Muszę jednak przyznać, że rozumiem jego zamiłowanie do porsche. Wsiadłem kilka dni temu do nowej panamery sport turismo, czyli pierwszego w historii kombi tej marki. Wiem, że „kombi porsche” brzmi równie niedorzecznie jak „stek z bakłażana”, ale wierzcie mi – jest to obecnie najlepsze auto marki z Zuffenhausen. Nie żartuję.

Załóżmy, że wasza firma świetnie prosperuje, macie naprawdę dużo pieniędzy, szczęśliwą rodzinę i uwielbiacie szybkie samochody. Problem w tym, że codzienne dojazdy do pracy w czymś pokroju 911 turbo, audi R8 albo lamborghini byłyby manifestacją bogactwa w stylu rosyjskiego oligarchy albo dealera kokainy. Gdybyście zaparkowali takie auto przed biurem, wszyscy pracownicy jeżdżący golfami IV przebiliby wam po zmroku opony. Z kolei kontrahenci doszliby do wniosku, że nie chcą robić interesów z gościem, któremu wydaje się, że jest Jamesem Deanem, Fernando Alonso i arabskim szejkiem jednocześnie.

W przypadku panamery sport turismo sprawy będą wyglądały zupełnie inaczej – wszyscy uznają was za gościa, który odniósł w życiu sukces, spędza dużo czasu z rodziną, ma poukładane w głowie i szanuje swoich pracowników. Chętnie wyskoczylibyście z nim na drinka albo wypisali szminką swój numer telefonu na figach i mu je wręczyli, ale wiecie, że nigdy nie zadzwoni, bo ma cudowną żonę, której jest wierny. Właśnie takie wrażenie zrobiło na mnie sport turismo – to porsche dla porządnych ludzi, którzy nie chcą ostentacyjnie się chwalić, że mają porsche. Za to czerpią przyjemność z każdej sekundy spędzonej za jego kierownicą.

Nie będę się już rozwodził. Powiem tylko, że panamera turbo ST mieści bardzo wygodnie cztery osoby (pięć awaryjnie), ma ponad 500-litrowy bagażnik, pięć metrów długości i waży ponad dwie tony, a mimo to jeździ jak rasowe auto sportowe. 550 koni rozpędza do setki ją w 3,8 sek., a wskazówka prędkościomierza zatrzymuje się dopiero za magiczną liczbą 300. Wielu z was być może zastanawia się, czy jest lepsza niż audi RS6. Odpowiadam: tak, znacznie! Sprawia wrażenie bardziej zwartej i zwinnej, ma dużo lepszą skrzynię biegów, piękniej brzmi i jest bardziej komfortowa. Możecie jeździć nią jak zwykłym, miękko resorującym, cichym, rodzinnym kombi, spalając przy tym zaledwie 9-10 litrów paliwa na autostradzie. Ale gdy tylko najdzie was ochota, możecie wyjeżdżając rano spod domu, obudzić całą dzielnicę rykiem ośmiocylindrowego potwora i aktywnego wydechu, a dodatkowo spowić ją w dymie z opon.

Porsche zbudowało fenomenalny i bardzo uniwersalny wóz. Obawiam się jednak, że szaleńcy od równości i tolerancji za chwilę postanowią wylać na niego wiadro pomyj i zapragną go uśmiercić. A wszystko przez to, że spadkobiercom Ferdinanda za dobrze ostatnio się wiedzie. Takiemu BMW, Audi albo Mercedesowi może przecież być przykro.
http://forsal.pl/motoforsal/motofelieton.....rismo.html
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 29 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakim sposobem istnieje teraz rownomierny rozwoj ?Nawet poszczegolni ludzie nie rowijaja sie rownomiernie miedzy soba, a co dopiero narody, miasta czy wsie.

Na swiecie wykombinowano rodzine krolowej skladajacej sie z wielu ras. To to ma przyniesc rownomierny rozwoj, kiedy juz zostana na Ziemi sami ?

Tolerancja dla Krolowej Brytyjskiej zapanowala taka, ze wszyscy dali sie unicestwic. Zaznaczam, ze ta korona, to miliony, miliony rodziny na podlozu azjatyckim !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:28, 29 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro napisał:
Jesteś kretynem, czy tylko udajesz?


On jest kretynem i wcale nie udaje. Do tego zakompleksionym na punkcie "dobrze zbudowanego murzyna z wielką pałą" czego on sam o sobie nie może powiedzieć.

Jerzyk, pała to kwestia genów (chociaż w sumie jak masz kase to możesz operacyjnie zwiekszyć), ale o ciało możesz zadbać chodząc na siłownie a nie plując się w internetach i robiąc z siebie wieczną ofiare. Polecam Wink Wyszło by ci to na dobre Jerzyk Wink

Azyren
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:56, 08 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
„Przywilej bycia białym mężczyzną” w Szwecji


Studenci inżynierii komputerowej Królewskiego Instytutu Technologicznego w Sztokholmie nie mogą ukończyć swojej edukacji bez przedstawienia swoich refleksji na temat korzyści płynących z bycia białym heteroseksualnym mężczyzną.


Poza programowaniem i matematyką studenci, którzy wybierają inżynierię komputerową jako główny kierunek w Królewskim Instytucie Technologicznym (KTH), muszą również liczyć na obowiązkowy kurs o nazwie „Spójność programowa”, który obejmuje seminarium i wypracowanie na temat mniejszości i równego traktowania, donosi gazeta Nyheter Idag.
Aby wziąć udział w seminariach, studenci są zobowiązani przeczytać artykuły „ukazujące normy hetero” w szwedzkich instytucjach i w kampanii #Metoo przeciwko molestowaniu seksualnemu, a także obejrzeć film o byciu czarnym w kraju skandynawskim.

Oprócz Testu Utajonych Skojarzeń w celu ujawnienia swoich podświadomych uprzedzeń, studenci pierwszego roku są zobowiązani napisać wypracowanie o długości 500-900 słów na temat korzyści wynikających z bycia (a przynajmniej bycia postrzeganym) jako heteroseksualny mężczyzna, dorastania w Szwecji i posiadania nordyckiego lub ogólnie zachodniego wyglądu, zgodnie z programem nauczania na stronie internetowej uczelni.

Zauważ „w oparciu o materiał edukacyjny" w instrukcji, że jest niepożądane, aby jakikolwiek naukowo myślący technik wykopał jedno z wielu badań empirycznych, które pokazują, że nie zawsze oczywistą korzyścią jest przynależność do tych grup.

Natomiast studenci drugiego i trzeciego roku są zobowiązani do napisania eseju od 600 do 1000 słów na temat bycia częścią populacji większościowej w porównaniu do różnych mniejszości, a także wartości i trudności w osiągnięciu równego traktowania.


Viggo Kann, profesor informatyki odpowiedzialny za bieżący kurs, powiedział Nyheter Idag, że temat mniejszości i równego traktowania rozpoczął się trzy lata temu.
„Przeczytałem eseje trzech grup, odbyłem trzy seminaria i nawiązałem kontakt z około 45 studentami. Większość z nich bardzo pozytywnie się do tego odnosi. Mówią, że nauczyli się czegoś nowego i docenili nowe rzeczy, o których wcześniej nie pomyśleli”. Kann przyznał, że tylko jeden student narzekał na „ukierunkowany wybór zadań”.

Jednak wśród szwedzkich internautów informacja spotkała się z mieszanymi reakcjami.

„Czy technologia naprawdę powinna obejmować politykę tożsamości i wszystko? Zapisałem się na kurs, aby dowiedzieć się więcej o komputerach, a nie o dzisiejszej politycznej modzie”, napisał użytkownik, który twierdził, że jest studentem KHL, na najpopularniejszym w Szwecji forum Flashback. „Czy to w porządku dla podatników, aby wydawać pieniądze na zatrudnianie działaczy politycznych, którzy otrzymują wygodne płace za opracowanie i poprawianie takich zadań?” — kontynuował.

Inny użytkownik Flashback twierdzi, że kurs jest całkowicie oderwany od edukacji, podczas gdy jeszcze iny nazywa nowość „teoretyczną trucizną”. Inni wyrazili zadowolenie z faktu, że otrzymali stopnie naukowe przed nadejściem elementów ideologicznych jako innowacji edukacyjnej.

Użytkownik Darko Crncevic twierdzi, że jest to „nic innego, jak indoktrynacja”, tweetując, że „postmodernizm rozprzestrzeniał się w środowisku akademickim jak złośliwy nowotwór”.
Jednak głosy poparcia politycznego podejścia również zostały usłyszane, ponieważ użytkownicy z zadowoleniem przyjęli okazję do zastanowienia się nad realnością wyboru kariery.

Mający swój początek w Laboratorium Mechanicum założony w 1967 roku Królewski Instytut Technologiczny w Sztokholmie jest pierwszym instytutem politechnicznym w Szwecji specjalizującym się w inżynierii i technologii i zajmuje najwyższe pozycje w północnej Europie w swoich dziedzinach akademickich.
https://pl.sputniknews.com/swiat/2018020.....privilege/

No powiem wam , to wcale nie jest takie niepewne z tą zmianą flagi Szwecji co kiedyś pisałem a okazało się fake newsem . Wtedy to był fake news , ale kierunek jaki został obrany .. , hehe Wink .
Flagi na sierp z gwiazdką ( bo to nie jest półksiężyc ) raczej nie zamienią , ale Krzyż musi zniknąć , bo to jest dyskryminujące dla innych nacji zamieszkujących Szwecję . Chcesz być patriotą , jesteś muzułmaninem i co flagę Szwecji sobie przed domem wywiesisz Laughing .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:23, 11 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie @Ordel, to też powinno cie oburzyć:
Cytat:
MIT Professor Shows Students "Black Mirror" So They Won't Create Dystopian Tech

http://themindunleashed.com/2018/02/mit-.....-tech.html

Z tą niewielką różnicą, że akurat tym, to sam nas tu katujesz.
No chyba że ty nie w celach edukacyjnych... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:45, 11 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znowu zaczyna sie hodowla Szwedow, tylko juz od mniejszej ilosci !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:56, 11 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
W takim razie @Ordel, to też powinno cie oburzyć:
Cytat:
MIT Professor Shows Students "Black Mirror" So They Won't Create Dystopian Tech

http://themindunleashed.com/2018/02/mit-.....-tech.html

Z tą niewielką różnicą, że akurat tym, to sam nas tu katujesz.
No chyba że ty nie w celach edukacyjnych... Smile

... Przypierdala się Pan do Chłopa .
Na to Chłop:
- Panie , nie zaczyna się od dupy strony .


"Refleksje" jak to ujęto w artykule , to moja sprawa i nie może mnie nikt zmuszać do ich przedstawianie forum badawczemu , które ma orzec czy jesteś dostosowany do nowych warunków społecznych . Tolerancji nie można od tak sobie wyegzekwować . To jest sprawa którą się nabywa od małego i nabiera się doświadczeń . Bez doświadczeń "eksperymenta" się nie udają .

Ale jak widać , dziś w Szwecji trzeba zdać jeszcze jeden egzamin . Tylko czemu wszyscy go nie zdają .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tolerancja przede wszystkim
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile