W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czy warto wstąpić do partii  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 8049
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy warto wstąpić do partii?
Tak
18%
 18%  [ 2 ]
Tak, ale nie do PO
27%
 27%  [ 3 ]
Nie
54%
 54%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 11

Autor Wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:14, 13 Lis '09   Temat postu: Czy warto wstąpić do partii Odpowiedz z cytatem

Niedawno kolejny raz dostałem propozycję wstąpienia do PO Laughing

Pomimo, że wiem co to za banda (czołowe postacie) nie wyśmiałem proponującego (jest ciekawą, pozytywną osobą w lokalnej społeczności), ale podziękowałem za propozycję.

Zastanawiam się jednak nad tematem, bo o ile jeszcze kilka lat temu byłbym pewnie grzecznym "członkiem" starającym się jedynie jak najlepiej pomagać okolicznym mieszkańcom (a poprzez to także sobie) o tyle dzisiaj mając o wiele szerszą wiedzę (między innymi z Naszego forum) mógłbym być tam tzw. lisem (jak to pisał klasyk: Jeśli nie możesz być lwem, bądź lisem).

Jak to widzę - np. mógłbym metodą małych kroków uświadamiać innych (zwłaszcza osoby aktywne mające wpływ na innych) w wielu kwestiach poruszanych na forum dzięki czemu stopniowo zmieniałbym ich opinie, a może nawet wzbudziłbym zainteresowanie zdobywaniem wiadomości z różnych źródeł (a nie tylko gapienie się w TV).

Z drugiej strony wiem, że "z kim się zadajesz, takim się stajesz" - jednak w tej kwestii czuję się o tyle bezpiecznie, że więcej będę "zadawał się" z uczestnikami forum niż z nimi, a poza tym krytyczne myślenie weszło mi w krew i żaden autorytet nie przekona mnie do swojego zdania tym, że jest autorytetem, a jedynie argumentami, które i tak najpierw przedstawię i omówię w szerszym gronie (np. w odpowiednim wątku).

Zapraszam do dyskusji i głosowania w ankiecie Wink

PS a może warto być tzw. sympatykiem tzn. nie zapisywać się oficjalnie, ale chodzić na zebrania (tyle, że wtedy nie ma się prawa głosu w głosowaniach) ?
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:28, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz poglądy liberalne to wstępuj, i uświadamiaj innych Smile.

Jeżeli masz jakiekolwiek inne poglądy niż liberalne (konserwatyzm, socjalizm, itp) To nie rób tego bo będzie to wyglądało na karierowiczostwo (!), wiem że masa osób tak robi sam osobiście znam ludzi młodych z jednej z partii, którzy nie maja pojęcia na czym polegają poglądy ich partii, ale odradzam takie postępowanie ponieważ staniesz się w ten sposób osobą o odmiennych poglądach wewnętrznych a odmiennych głoszonych.

Więc jeśliś centro-liberał to wstępuj i badaj teren, jeśli nie jesteś jednak nim to moim zdaniem powinieneś odpuścić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Partii nie obchodzą czyny, nas interesują myśli. My nie niszczymy naszych wrogów, my ich zmieniamy."

"Zapamiętajcie, że za nieszczerość i tchórzostwo zawsze trzeba płacić. Nie wyobrażajcie sobie, że przez całe lata można uprawiać służalczą propagandę na rzecz radzieckiego lub też jakiegokolwiek innego reżimu, a potem powrócić nagle do intelektualnej przyzwoitości. Raz się skurwisz – kurwą zostaniesz."

Eric Arthur Blair czyli George Orwell
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak zainteresowany, wszystko osiągnie się oddolnie bez żadnej partii, normalnie ludzie nie angażujący się mają taki wpływ na losy świata, miasta, czy swojej wioski że ho ho Laughing. Nie mogłeś napisać chyba nic bardziej oderwanego od rzeczywistość niż to co napisałeś. Co ma jakiś tam reżim do sytuacji jaką przedstawił suspenser? Gość przedstawił konkretną propozycję życiową, a ty mu wyjeżdżasz z argumentami jakby co najmniej zaproponowano mu kierownictwo NKWD, albo doradztwo w System Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych. Rozumiem że każdy człowiek na najniższych szczeblach administracji też się "kurwi", nawet jakiś tam wójt dzięki któremu powstaje np. kanalizacja w danej wsi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak kurwi się , gdyż z racji pełnionej funkcji naciska na lud z miast i wsi przez ich opodatkowanie, wprowadzanie objazdów przez ich posesje lub w pobliżu, kontrolowanie emisji atmosferycznych z komina i wiele innych...
Współpraca z systemem , jedyną ważną rzeczą w Twoim życiu! Laughing

Przypatrz się na chłodno .
Jak chce iść niech idzie . Ale po co? A to co napisałem wiele od rzeczywistości oderwane nie jest.Gdybym kiedykolwiek zgłupiał i się zapisał do jakiegoś chłamu, to po takim wystepieniu jak Rychu , Grzecho i Miro , mając odrobinę , choć kurwa odrobinę honoru, wystąpiłbym tego same dnia z tego skurwiałego grona. Dzis PO nie powinno istnieć . Jak jest? Widać na załączonych obrazkach. Sondy w górę , poparcie lemingów sięga szczytów Tatr Wink
Lepperiady, sex afery(nie tylko u nas) , watergety i inne i co?
Partia nie niszczy wrogów , partia ich zmienia.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierwsze gdzie jest ankieta?

a po drugie w jakich konkretnie kwestiach chcialbys kogokolwiek "uswiadamiac"? czy jest w ogole cos pewnego? wiadomo kto stai za wtc? kto kreci swiatowa finansjera? dla kogo pracuje polski rzad?
jedyne co jest pewne to ze media kreuja rzeczywistosc - manipuluja masami poprzez odpowiednie "filtrowanie" informacji oraz promowanie takiej a nie innej rozrywki. z kolei tez nie wiadomo dla kogo to robia i w jakim celu - tego mozemy sie jedynie domyslac.

innymi slowy jak czlowiek taki jak ty czy ja moze "uswiadomic" kogokolwiek? przeciez my nic nie wiemy. wiemy tylko ze cos smierdzi, ale nie wiemy skad, ani nawet czy ten smrod jest niebezpieczny.

kolejna kwestia - naprawde wydaje ci sie ze moglbys swobodnie prowadzic swoja dzialalnosc "uswiadamiajaca" w szeregach czlonkow? jestem przekonany ze te rozmowy szybko by zainteresowaly odpowiednie osoby i albo by cie skompromitowali, albo wylali, ale najprawdopodobniej zrobiliby obie rzeczy naraz. ja bym tak zrobil Smile kazda partia jest czyjas i nie po to zostala zalozona aby byle kto mial siac w niej ferment. partie to twory kreowane przez elity, ktore maja za zadanie uwiarygodnic demokracje - takie wpuszczenie na scene rzeszy statystow. to o czym sie w partii mowi i co jest poddawane ewentualnemu glosowaniu splywa zawsze z gory. lokalne autorytety partyjne juz sie o to zatroszcza aby wynik glosowania nie byl niespodzianka. ludzie sa bezwolni i zawsze sie ogladaja jeden na drugiego. jezeli jest ktos kto ma choc minimum charyzmy, tudziez wiadomo ze stoja za nim wysoko postawione osoby, to nie ma najmniejszego problemu by wywrzec odpowiednia presje na otoczenie. w zasadzie wszystko sie sprowadza do wczesnego wykrywania charyzmatycznych jednostek i pacyfikowania ich jakims ukladem, a jak sie nie da to niszczenie bez pardonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany:
Cytat:
Tak kurwi się , gdyż z racji pełnionej funkcji naciska na lud z miast i wsi przez ich opodatkowanie, wprowadzanie objazdów przez ich posesje lub w pobliżu, kontrolowanie emisji atmosferycznych z komina i wiele innych...


A jak wójt w czynie społecznym stworzy wodociągi albo kanalizację to tez się kurwi ? Kłótnie o posesje i przejazdy ...hmm tutaj trzeba by zwołać prawników i zapytać ich jak sami sąsiedzi się o takie pierdoły kłócą. Nie raz bywa że osoba "A" zagradza sobie drogę i osoba "B" nie ma dostępu do świata, w tym np. Nie może tam dojechać karetka. Tutaj wchodzisz na pole ludzkiej zawiści której jest dużo, nie słyszałeś nigdy o kłótniach o miedze itp ? Od tego żyjesz w społeczeństwie by się do niektórych praw dostosowywać, ciekawe czy jakby sąsiad na posesji obok ciebie wywalił sobie 3 tony uranu, a nie miałbyś kasy na zmianę miejsca zamieszkania, ciekawe czy tez byś tak pił o szkodliwości organów administracyjnych, czy czasem byś nie zawołał ich by to usunęli a jego przywołali do porządku.

Objazdy przez posesje są problemem społecznym ? Kto Ci takich bzdur nagadał ? problemem SPOŁECZNYM JEST BRAK AUTOSTRAD W POLSCE i Właśnie objazdów w wielu dużych Miastach ! Ja słyszałem o trudności miast z wykupem pół od właścicieli np. pod autostrady... To w końcu chcice tych autostrad czy nie? Bo jednego z drugim nie da się pogodzić i niestety trzeba wykupować ziemie od właścicieli co się też dzieje. (Ziemia np w południowej Polsce jest niezwykle rozdrobniona i wykupuje się za odszkodowaniem ją od każdego właściciela każdego ugoru - bo dziś przeważnie są to ugory) Odszkodowania chyba ludzie dostają skoro jakoś nie jest głośno o "bezprawnym odbieraniu ziemi", co jak co ale o własny kawałek ziemi polski chłop walczyć potrafi i nie popuści jej bez wysokiego odszkodowania, a nawet będzie żądał i wyszukiwał nowej odziedziczonej (nawet paru arów), będzie się kłócił z sąsiadem o 1 ar ziemi itp. Wiem bo widziałem takie sytuacje nie raz nie dwa.

----

suspenser Jak masz szansę to wstępuj, byleś tylko pracował dla dobra lokalnej społeczności a nie na jego szkodę. Możesz też mówić prawdę o systemie kredytowo-finansowym ludziom z dołów partii. Partie zawsze istniał i będą istnieć, zależy tylko jaki mają cel. Ci tutaj co tak krytykują twój pomysł, chyba nie chcą zakładać żadnej organizacji dążącej do celu który sobie wyznaczyli...nie widzą że jest to cel polityczny i że taka organizacja prędzej czy później stała by się organizacją polityczną quasi partią. Ważne jest jakie masz poglądy, bo jak nie liberalno-centrowe to nie wstępuj. Mowie to na chłodno i racjonalnie. Im jest łatwo krytykowac i nic nie robić, jeżeli ty zdziałasz coś np. dla biednych dzieci w lokalnej społeczności, albo dla rozwoju twojej miejscowości to już zrobisz więcej... tylko pamiętaj - DZIAŁAĆ A NIE GRZAĆ DUPĘ I CZASAMI CHODZIĆ NA ZEBRANIA I BRAĆ KASĘ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he.
Teodoryk , z całym szacunkiem . Czy Ty aby nie wójt jaki?
Czepiasz się.
Nie słyszałem aby jakikolwiek pacan spełnił obietnice przedwyborcze.
To raz. Dwa, to każdy taki pacan idzie na stanowisko , bo wydaje sie jemu , że coś zmieni, lub ustawia go na tym stanowisku partia, a zmieniają jedynie jemu.Zmieniają mu pasze , która karmią wszystkich. System administracyjny ? Ponad pół miliona urzędników w Polsce i hołota biurokratów różnej maści w UE? To jest ten twój system administracyjny? Czy Ty sam nie wiesz co możesz zrobić , czy musisz o zezwolenie pytać urzędnika? Partyjnego lub popierajacego jakieś partie, no bo jak nie popierającego to kogo? Anarchistę? Jak anarchistę to pewnie łobuza? Jak łobuza to złodzieja itp. itd...

Tworzy sie specjalnie pojęcia typu , anarchizm, komunizm, socjalizm , kapitalizm, partia, władza. Przecież ludzie wolni sie rodzili kiedyś. Nie obciążeni systemowymi sieczkami, propagandą. Piszesz w jednym temacie o zabawach dzieci , mądrze , teraz system administracyjny budujesz. Partyjny.

Taa, dzieciom pomoże , z czego kurwa ? Z długów ?

Cytat:
Łączna kwota zadłużenia gmin w pierwszym kwartale tego roku w porównaniu z tym samym okresem roku ubiegłego była wyższa o 6,7 procent.

Według Gazety Prawnej, dochody gmin z podatku dochodowego od osób fizycznych spadły w pierwszym kwartale 2009 roku o 10 procent, a z podatku dochodowego od osób prawnych o 9 procent.

Wydaje się, że kryzys dotknął nie tylko finanse państwa, ale również finanse samorządów - komentuje dziennik. Gazeta Prawna zauważa również, że wiele gmin i miast już dwu-, trzykrotnie zmieniało swoje uchwały budżetowe na ten rok.
.


Gmina bedzie musiała wziąć kredyt żeby komuś pomóc. Jak weźmie kredyt to ściągnie go w podatkach.Jak kogoś nie stać na podatki to gmina mu pomoże Laughing

System administracyjny, kolego, przemyśl to..
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yhm no fajnie i co proponujesz w zamian za podział administracyjno-prawny w Polsce ? Zlikwidować gminy? Kto Ci będzie do domku wodę dostarczał ? Rozumiem że sprywatyzujesz wodociągi i każda rura będzie innego właściciela? Co jak jeden z nich okaże się czubem i nie pozwoli by woda przez jego rurę płynęła do Ciebie? ja bym machną ręką niech płynie ale ktoś może być złośliwy (Polacy tak lubią). Może jakaś dzika despotia ala car Ci się marzy(?), a może nie chcesz dzielić państwa administracyjnie...ale pociesze Cię - Tak się nie da jakiś podział i tak zaistnieje ? Chyba że anarchia? Trójpodział władzy jak i niezawisłość sadów są wynikiem rewolucji i nowoczesnego ustawodawstwa, jak na razie nic lepszego ludzie nie wymyślili. Zaproponuj coś skuteczniejszego tutaj proszę, tylko bez pieprzenia.

Nie nie jestem wójtem, ale oszołomem który żąda zniesienia wszystkiego co społeczne tez nie jestem.


Jeszcze raz "Co proponujesz w zamian za podział na gmina-powiat-województwo" ?? Bardzo mnie interesuje twoje podejście prawne do tego zagadnienia i pomysły na zbudowanie czegoś "w zamian". Szczególnie gdy w niektórych miejscowościach organizacje społeczne sięgają średniowiecza, a prawo do np. społecznego użytkowania wspólnego lasów(ściśle określona ilość wycinanego drzewa na opał) pod nadzorem gmiy jest prawem w niektórych miejscach jeszcze królewskim, jak wyobrażasz sobie je przebudować i na co?


Wiesz krytykować totalnie wszystko to ja tez potrafię. Teraz może skończysz wyszydzać moją propozycję próby zrobienia czegoś lokalnie i poczekasz na to co powie sam zainteresowany.

P.S. Dlaczego zignorowałeś część mojej wypowiedzi poświęconą autostradom ? Czyżbyś ich nie chciał w Polsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co zauważyłem na spotkania partyjne chodzą ludzie udający że chcą coś zrobić dla ogółu ale de facto chodzi im wyłącznie o własne stołki, głosowanie na przewodniczących powiatowych, układy z radnymi, pchanie się do miejskiego koryta etc

wątpię byś kogokolwiek uświadomił w czymkolwiek

chociaż wallenrodyzm to też pewna idea, zostać papieżem po to by ogłosić że bóg nie istnieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety tutaj Voltar masz rację...tez ubolewam nad brakiem "ideowości". Ale no przecież samym gadaniem nic nie zmienimy, zawsze to będzie jednego ideowego człowieka więcej, lepiej jeden więcej niż jeden mniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niczego nie wyszydzam, obudź sie Teodoryk. Obudź sie !
Jeżeli jest do krytykowania totalnie wszystko to mam zamknąć gębę?!
Co proponuję? Właśnie tak jak mówisz, działać lokalnie. Ale nie KURWA PARTYJNIE! Zacofane są całe regiony, bo "ciemny lud " ma byc zacofany, ciemny.
Żeby partyjny mógł błyszczeć, a jak nie błyśnie to koledzy go przesuną w prawą albo lewą stronę korytka. I o tym jest ten temat Wink
Interesuje Cię? Co bym zmienił?
Powiat jest tworem bezowocnym.Ewidentnie dla stanowisk.To już wiesz co bym zrobił.Ciach Wink
A tak właściwie to rozmawiamy o systemie , który kreowany jest za pomocą pieniądza, broni i kłamstwa. Czyli najpierw system - ciach. Ale czy ludzie wymyślili lepszy?
Może PV?
Tu mamy rozmawiać o partiach Wink

Niech suspenser zostanie radnym miasta , czy tam gminy , bezpartyjnym . Gryzącym władze po kostkach. Władzę , nie ludzi. I musi im coś obiecać , zeby go wybrali, potem musi to spełnić, inaczej będzie skurwiony Wink

PS
Nie zignorowałem. Nie zajmujemy sie w tym temacie autostradami, zydami, ufokami.
Partiami.W/g mnie partie to kurwy. Dziękuję . Przepraszam.
PS2
jak inaczej nazywałyby się partie też będą kurwami , gdy bedą działały w podobny sposób.
Potrzebny jest przewrót , cywilizacyjny, w przód , nie w tył Wink
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paranoik




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 109
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:47, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mym mieście zawiązały się dwa kluby PO , nazwijmy je klub przekrętów i wykrętów . Gdy przyjechał ktoś z centrali by oficjalnie przyłączyć jeden z tchy klubów , doszło do bitwy na jaja i pomidory , gość z centrali uciekł .
Jeśli chcesz spróbować uświadamiać takich ludzi to życzę powodzenia .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:03, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
z tego co zauważyłem na spotkania partyjne chodzą ludzie udający że chcą coś zrobić dla ogółu ale de facto chodzi im wyłącznie o własne stołki, głosowanie na przewodniczących powiatowych, układy z radnymi, pchanie się do miejskiego koryta etc

wątpię byś kogokolwiek uświadomił w czymkolwiek

chociaż wallenrodyzm to też pewna idea, zostać papieżem po to by ogłosić że bóg nie istnieje


Nic ująć plus kilku młodych ideowców co wkrótce zaczną krakać razem z wronami.
Wchodzac w politykę wchodzi się w gówno. Jak ktoś lubi, żeby mu śmierdziało spod buta w domu to jego wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
po pierwsze gdzie jest ankieta?


Qrna nie wiem dlaczego nie pojawiła się - zakładając temat dodałem ankietę - to moja pierwsza próba ankietowania - może coś spieprzyłem Confused
Czy da się jeszcze jakoś dodać ankietę ?

Al Kohol napisał:

a po drugie w jakich konkretnie kwestiach chcialbys kogokolwiek "uswiadamiac"? czy jest w ogole cos pewnego? wiadomo kto stai za wtc? kto kreci swiatowa finansjera? dla kogo pracuje polski rzad?
jedyne co jest pewne to ze media kreuja rzeczywistosc - manipuluja masami poprzez odpowiednie "filtrowanie" informacji oraz promowanie takiej a nie innej rozrywki. z kolei tez nie wiadomo dla kogo to robia i w jakim celu - tego mozemy sie jedynie domyslac.


Może warto przedstawić niektórym (tym jeszcze myślącym) inny punkt widzenia niż ten pokazywany przez TV ?

Al Kohol napisał:

kolejna kwestia - naprawde wydaje ci sie ze moglbys swobodnie prowadzic swoja dzialalnosc "uswiadamiajaca" w szeregach czlonkow? jestem przekonany ze te rozmowy szybko by zainteresowaly odpowiednie osoby i albo by cie skompromitowali, albo wylali, ale najprawdopodobniej zrobiliby obie rzeczy naraz. ja bym tak zrobil Smile


Może warto zaryzykować - jak się uda to ok, a jak nie i mnie wypieprzą to się przynajmniej odpieprzą z takimi propozycjami Wink

Zainteresowany - radni bezpartyjni co jakiś czas pojawiają się - tyle, że mi chodzi bardziej o działanie wewnątrz partii z celami: działać zgodnie z własnymi odczuciami chrzaniąc czy jest to zgodne z wytycznymi, informować innych (np. Was) jak wygląda taka organizacja od wewnątrz, zasiewać wątpliwości pokazując inny punkt widzenia od mainstreamu.

Dziękuję wszystkim za argumenty za i przeciw i czekam na więcej Wink
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20419
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suspenser napisał:
Qrna nie wiem dlaczego nie pojawiła się - zakładając temat dodałem ankietę - to moja pierwsza próba ankietowania - może coś spieprzyłem Confused
Czy da się jeszcze jakoś dodać ankietę ?

napisz na pw jaką chcesz mieć - pytanie i odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz wiecej.
Zamiast płacić jakąś składke kup tym dzieciom , z którymi bawia sie Twoje , lub jak ich nie masz to jakieś zawsze widzisz, książki, gazety, coś czym sie interesują.
Za jakąś składkę zrób ulotki z forum , nagraj płyty , rozdaj je.
Nie musisz udawać szpiega. Tym bardziej na dołach partyjnych. No chyba że na prezia Cię biorą , to sorry. KonDonek abdykował? Laughing
Jak chcesz , zeby sie odczepili to powiedz im, co o tym burdelu myślisz. Możesz też powiedzieć , że wiara ci nie pozwala kłamać Laughing
Nie idz z kurwami na układy. Jak chcesz trafic do IPN to podpisz. Twoje dzieci bedą potem dumne, lub nie... Wybór należy do Ciebie.Idz na całość "Madziu pokaż Panu bramkę " Laughing
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie są tylko 2 głosy i to pół na pół Confused
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 03 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha no teraz to już rewelacja - 6 głosów rozłożonych równo na 3 odpowiedzi Very Happy

Podsumowuję temat, bo dotarłem do głównego powodu z jakiego chcieli mnie w tej grupie.

Okazało się, że muszą wymienić pewne osoby na inne, bo przestały zgadzać się z "lokalnym przywódcą" - nowe osoby przez pewien czas mają w zamierzeniu nie zauważać pewnych rzeczy, a pewnie ci którzy zauważą i zaczną protestować zostaną ... wymienieni na kolejnych.

Podziękowałem za tego typu propozycje teraz i w przyszłości.

Pamiętajcie, że to oni Was potrzebują, a nie odwrotnie Exclamation
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
johnympl




Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 03 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odrabiałem lekcje z partią ok 9 lat temu, uswiadamianie nie ma tam sensu to są ludzie o jakimś poglądzie i wizji zysku - tego nie zmienisz. ja odszedlem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czy warto wstąpić do partii
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile