W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czas się obudzić   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 7882
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 05 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
List otwarty do Prezydenta RP


A on na to:
[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 06 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo powie: no , wiecie co chcę powiedzieć Laughing Laughing Laughing


_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 06 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie życze wam źle , jesteście tylko ludźmi , poprostu raźi mnie ciemnota i upośledzenie umysłowa większości ludzi na tej planecie . raźi mnie ich wysoka inteligencja , której nie posiadają oraz ego przewyższające ich walory intelektualne. ale oczym chce napisać.
powiem wam tylko tak , liderzy ruchu oporu na świecie czyli jones, icke tsarion , maxuwell i inni działają na usługach rządu światowego, są inteligentnymi, pragmatycznymi manipulatorami którzy jak wcześniej napisałem ujawniają tylko cząstke prawdy a tą prawdziwą cząstke pprawdy znają tylko wybrani. Znam nicki agentów forum prawda2info, jeżeli któryś z was odważy się jeszcze raz zmanipulować niewinnych członków forum,przetłumaczy jakikolwiek film autorów agentów rządu światowego, którzy od 4-6 lat łykają te perwersyjne filmiki na youtube o Nowym porządku świata to ujawnie je , wiem jak działacie i wiem do czego dążycie. Moi kochani. już niedługo w internecie zawrzy. dojdzie do istnego armagedonu. okaże sie bowiem że ci wielkie autoretety jak icke czy tsarion okazali się sojusznikami elity. i co wtedy poczniecie ( ci co tak wielbią tych panów i tłumaczą ich filmy ). zostanicie wyklęci z tego forum i nie tylko. prawda boli. a zaboli was bardzo. ostrzegam raz jeszcze. jeszcze raz zobacze na forum jakikolwiek filmik przetlumaczony z youtuba alexa jonesa czy davidka icke i podam nicki agentów. ja nie zartuje..
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:37, 07 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja znam twój nr GG!
Czy jesteś internetowym trollem?
Czego się obawiasz, skoro znasz prawdę?
Czemu straszysz innych, choć sam jesteś przerażoną i zagubioną istotą?
Czemu masz sen we śnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 07 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbliższe 5 lat będzie decydujące. Po zamachach z 11 września doszło do ludzkiej tragedii. Ludzie dali się nabrać na sądy davida icke, michaela tsariona czy Alex Jonesa, którzy współpracują z rządem światowym i niedługo ujawnie dowód, który podważy wasze myślenie. Staliście sie jeszcze bardziej podatni na manipulacje , niż przed tym huraganem manipulacyjnych faktów o NWO i iluminatach. już niedługo podam na szerokim forum prawda2info nicki agentów. nie boje sie konsekwencji, podam ich zamiary i chęci współdziałania z wami w szerszym spectrum. przed 2 dniami dostalem groźnego meila od jednego z członków z forum z prosbą o "zamknięcie mordy" bo bede miał kłopoty.. nie zrobie tego, skoro to forum o prawdzie to ja wam ta prawde ujawnie. nie boje sie konsekwencji. powiem w skrócie tylko tak ze ci którzy tłumaczą te filmy zostaną niedługo upokorzeni, wasze zycie zmieni sie o 360 stopni jak na swiatlo dziennie wyypłynie prawda o waszych autorytetach moralnych panie icke, maxuwell i innych . zostaniecie wykurzeni z forum , ale to nie wszystko , mam niespodzianke dla agentow forum prawda2info, ostrzegam was , podyskutujcie jeszcze troche i zmanipulujcie pewne fakty to je ujawnie. mam kompromitujace maile z forum ktore wami wstrząsna, mam na forum 2 kretów, którzy wykonali swietna robote. pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orionska rebelia




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 07 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubie nowosci:) XTC88 moglbys zaspokoic moja ciekawosc powiedzialbys mi o co chodzi tym agentom?
No daj cos ukrysc z Twojej wiedzy Czekam z niecierpliwoscia A pewnie tez wiesz co nalezy zrobic z ta wiedza
Wiec nie kaz dlugo czekac Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:44, 08 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
autorytetach moralnych panie icke, maxuwell i innych . zostaniecie wykurzeni z forum , ale to nie wszystko , mam niespodzianke dla agentow forum prawda2info, ostrzegam was , podyskutujcie jeszcze troche i zmanipulujcie pewne fakty to je ujawnie. mam kompromitujace maile z forum ktore wami wstrząsna, mam na forum 2 kretów, którzy wykonali swietna robote. pozdrawiam.


Yep...szykuje się "climatgate"...człowieku cokolwiek palisz....przestań to robić Evil or Very Mad Laughing
Burza w szklance wody...
Weź głęboki oddech...odejdź od komputera, idź na spacer...bo dostaniesz udaru albo czegoś gorszego z tego wzburzenia. Jak się nie ma dystansu do życia i do tego co się pisze, jak się nie praktykuje ścieżki rozwoju duchowego to powstają takie zaburzenia w postrzeganiu rzeczywistości. Jak pojawi się kolejna wojna w stylu SD vens Predator Bein, to przestanę tutaj zupełnie zaglądać. Człowieku co Ty chcesz osiągnąć , skłócić wszystkich, do czego zmierzasz?
Z twojej postawy wyniknie coś niedobrego bo z twego postu wynika że chcesz działać na szkodę tego forum, co powinno być sygnałem alarmowym dla Bimiego.

Chciałem Cię powiadomić że już jestem na liście niejakiego Prawdziwego. Cool Sam się zgłosiłem..a co mi tam. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pahol




Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 08 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

etznab napisał:
Cytat:
Osho - Ezoteryczne wygłupy

tłumaczenie Norbert Kulesza
tekst ze strony www.Osho.prv.pl



Fajny text, można by go pokazać wielu przelożnym itp. ALE!!!
Nie podoba mi się to, że autor skory jest do oceniania - nazywa niektórych idiotami, według mnie mógłby powstrzymać się od tego, pozdrawiam.
_________________
http://davidicke.pl/forum/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ryslaw




Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:12, 10 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram zdanie XTC88.
Po pierwsze gdyby Wasi mentorzy (Icke, Maxwell, Tsarion, Jones) rzeczywiście stanowili wiarygodne źródło informacji, już dawno by ich nie było.
Po drugie spójrzmy na to wszystko co się wokół nas dzieje. To nie jakiś ogromny niewyobrażalny spisek, tylko pieniądz. Ci co za tym stoją nie muszą być członkami tajnych stowarzyszeń - wystarczy że jednoczy ich chęć bogacenia się.
Po trzecie sprawa chipów. Nie rozśmieszajcie mnie. Od urodzenia wszyscy mamy własny NIP i PESEL, używamy też od kilku lat kart płatniczych, o wydanie których sami się ubiegamy. Już teraz jesteśmy tylko numerami w tabelce. Co chcecie zmienić? Wrócić do złotych monet?
Po czwarte każdy mówi o samodzielnym myśleniu i świadomości, a nie idą za tym czyny. Przestaliście może przyswajać informacje nadawane w mediach mainstreamowych, ale za to łykacie jak ciepłe kluchy to co mówią ww. osoby. To tak jak zmiana religii. To nie krok do przodu.

----
Powyższy post wysłałem 4 dni temu zanim XTC88 zaczął się odgrażać. Jak widać jestem tu nowy.
WITAM WSZYSTKICH.
Tym razem dołączam się do słów Adwokata Diabła - XTC88 po prostu ujawnij te informacje i nie rób scen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo




Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:03, 10 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88, a już bywały okresy w których czułeś się lepiej. Przerażające są te nawroty choroby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:44, 10 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryslaw napisał:
Popieram zdanie XTC88.
Po pierwsze gdyby Wasi mentorzy (Icke, Maxwell, Tsarion, Jones) rzeczywiście stanowili wiarygodne źródło informacji, już dawno by ich nie było.


Jak bardzo trzeba być wiarygodnym i żyć ? Czy w waszym schizofrenicznym mniemaniu tylko MARTWY człowiek jest wiarygodny ? Martwy nie może już niczego powiedzieć , nie może niczego badać, czyli jak martwy człowiek może być bardziej WIARYGODNY od żyjącego? skoro nie może zweryfikować swoich poglądów i nie można zadać mu pytań. Nie widzicie tutaj pułapki logicznej? Czy w waszym dysonansie kognitywnym przewidujecie własne badania i poszukiwania? Raczej nie. Przestańcie pierdolić takie debilizmy dla totalnych niedorozwojów że tylko MARTWY CZŁOWIEK JEST WIARYGODNY. Znaleźli się cholerni Poszukiwacze Prawdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ryslaw




Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 10 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wytłumaczę bo się unosisz niepotrzebnie.
Nadchodzi czas kiedy wiarygodne źródło informacji staje się niewygodne i "odpowiedni ludzie" wymyślają sposób aby źródło zaprzestało emitowania informacji na lewo i prawo, organizowania odczytów, konferencji, wydawania płyt DVD i reklamowania się w YouTube. Przed faktem zaprzestania emisji informacji, źródło to jest jeszcze wiarygodne. Po tym fakcie źródło przestaje nadawać, albo dogaduje się z "odpowiednimi ludźmi" i staje się niewiarygodne. Pomyśl. Gdyby tych kilku źródeł informacji nagle zabrakło, kto mówiłby Wam co macie myśleć? Czyje filmy byście tłumaczyli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hunab-ku




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 142
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 10 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy Jesteśmy Wielkimi Istotami.
Naprawdę piękne jest to, że walczymy o prawdę, uczciwość, otwartość .... o DOBRO.
Każdy z nas ma jednak inną wizję DOBRA ... choć jasnym jest, że każde ono wiąże się nierozłącznie z tolerancją i równoprawiem dla wszystkich. Z szacunkiem i akceptacją ....
Czy to wszystko to coś, co kiedyś tam ma być .... czy może lepiej skoncentrować się na tym TERAZ ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 10 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze myślałem że ludzie są debilami bo kierują się autorytetami, ale byłem w błędzie. Tak to już jest z tym gatunkiem że jedni myślą a reszta ich słucha, to naturalne, nie macie się czym przejmować jeżeli jesteście w tej niemyślącej grupie, mimo że i tak na pewno uważacie że jesteście w tej drugiej HAHAHAHA
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 10 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


aby Emocje opadły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 10 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jones ma zasługi na froncie ujawniania prawdy o politykach np. Fall of the Republic, dla mnie to bardziej schozfrenic lub facet z adhd niz jakikolwiek agent, w końcu aresztowano go w kanadzie,

Jonesa i Icke nie trzeba "likwidować" - wtedy stali by się męczennikami, ich się po prostu ośmiesza

Na szczęście sa jeszcze na świecie politycy i ludzie zdrowo myślący, Ron Paul, Zapatero, Nigel Farage, prawie cała ameryka południowa (a raczej BRIC) tworząca kontrsystem dla amerykańsko-unijno-syjonistycznej propagandy

a jeśli ktoś wierzy w cokolwiek to co pisze xtc to za mało bywa na tym forum Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 11 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie życze wam źle , choć wasz los jest już przesądzony . W wypadku rewolucji, do której nastąpi zamiast pomóc swoim braciom i siostrom to zostaniecie w domu i będziecie dociekliwie oglądać tvn24 informujące o zamieszkach demonstrantów z policją. Jesteście zwykłym ludzkim plebsem, popatrzcie się w lusterku , widzicie inteligentnego, przystojnego faceta? nie macie ani jednego ani drugiego , przepraszam. jestescie inteligentni , przeciez konczycie /skonczyliście studia - to oznaka ogromnej inteligencji. Popatrzcie na swoich znajomych na ich zachowanie , czy to nie bydło? przedstawcie im prosze argumenty o NWO to was wyśmieją. dlaczego? bo to roboty programowane od dziecka żyjące w hologramie 3d . nawet michael tsarion ( działacz ruchu oporu, członek loży masońskiej w Londynie , oraz pracownik rządu światowego ) użył stwierdzenia w jednym z filmów, że ludzie zachowują się jak zwierzęta i większość z nich to tak naprawde niezdolne do egzystencji owieczki. podzielam pogląd iluminatów .depopulacja jest wskazana. jak juz wcześniej informowałem jesli zobacze na forum oznaki manipulacji agentów to ujawnie ich nicki i wtedy sie zabawimy . mam meile które skompromitują niektórych z was i nie zawacham się ich użyć do walki z agenturą . żygać mi sie chce jak czytam wasze riposty, wy myślicie według określonych schematów, nie potraficie przeinaczyć moich słów w cos innego co mialem na mysli, to oznaka waszej slabosci. zygac mi sie chce jak widze ludzi którzy nazywaja siebie inteligencją choć są zakompleksieni, niestety w waszej rzeczywistosci odbywa sie wyścig szczurów i kazdy jest inteligennty i przystojny. żałosne .czeka was kara. kiedys sie zdziwicie ze XTC mówił prawde.. było trzeba go słuchac na forum, ale przeciez wy wszystko odbieracie salwą smiechów. no dobrze. niedługo sie posmiejemy razem. czekam na rozwów wypadków.
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 11 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd ta pewność że to Ty nie jesteś manipulowany.
Gdybyś był naprawdę tak inteligentny jak piszesz, to wiedziałbyś że niczego nie można być pewnym.
Mi się wydaje, ze to po prostu za duża ilość informacji, i jest problem z ich przetworzeniem. Zauważyłem ze wielu ludzi tu na forum ma podobny problem.
Co do ludzi owieczek, też gdybyś był tak wszechwiedzący, to wiedziałbyś dlaczego tak jest. Gdybyś też pomyślał i popatrzył w przeszłość, to zauważyłbyś też, ze pewne zdarzenia doprowadziły do tego, ze wiesz to co wiesz, gdyby los się troszeczkę inaczej potoczył, sam byłbyś owieczka, a może nawet owieczką manipulującą inne owieczki.

Moim zdaniem zachowujesz się dokładnie tak jak Jones, a sam go krytykujesz.

Pewnie jestem agentem co?

PS. Nie wiem po co się dołączam do tej rozmowy Very Happy , wiadomo ze lepiej nie karmić takich ludzi. Nie lubię chyba takiej zagorzałej pewności i obrażania innych ludzi. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ckmmln




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 13 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
ryslaw napisał:
Popieram zdanie XTC88.
Po pierwsze gdyby Wasi mentorzy (Icke, Maxwell, Tsarion, Jones) rzeczywiście stanowili wiarygodne źródło informacji, już dawno by ich nie było.


Jak bardzo trzeba być wiarygodnym i żyć ? Czy w waszym schizofrenicznym mniemaniu tylko MARTWY człowiek jest wiarygodny ? Martwy nie może już niczego powiedzieć , nie może niczego badać, czyli jak martwy człowiek może być bardziej WIARYGODNY od żyjącego? skoro nie może zweryfikować swoich poglądów i nie można zadać mu pytań. Nie widzicie tutaj pułapki logicznej? Czy w waszym dysonansie kognitywnym przewidujecie własne badania i poszukiwania? Raczej nie. Przestańcie pierdolić takie debilizmy dla totalnych niedorozwojów że tylko MARTWY CZŁOWIEK JEST WIARYGODNY. Znaleźli się cholerni Poszukiwacze Prawdy.



MOw co chcesz ale wiarygodnych i zarazem niewygodnych ludzi niemal zawsze się "usuwa" - przyklad - prezydent Keenedy Smile A wiarygodnych w pewnych sprawach, ale pod nasza kontrola i przyzwoleniem zostawia sie w spokoju - przykład Icke, Tsarion
_________________
prawda2.info - kiedyś tu pisali prawde....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 13 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że nikomu się juz nawet nie chce tłumaczyć. Może ja się jakoś jasno postaram.
Trzeba się zastanowić, kto by na tym zyskał gdyby np. taki Icke został zabity. Napewno nie elity Very Happy . Gdyby tak się stało, wieść bardzo szybko by się rozeszła, ludzie zaczęli by o tym mówić, zainteresowali by się bardziej o czym on mówił. Zauwazyli by ze był przeciwko elitom, ze mówił takie rzeczy i teraz nie żyje, więc jaki by był wniosek dla prostych ludzi, i jak wielkie zainteresowanie by było jego osobą. To jest po prostu logiczne, jeśli ktos tego nie potrafi zrozumieć, to trudno.
Podobnie było w przypadku Johna Perkinsa, nawet żartowali, czy nie boi się ze jego wydawca moze zlecić jego zabójstwo, w celu zarobienia wiekszej kasy. Wtedy jego ksiązka rozeszła by sie jak swieze bułeczki. W zasadzie to było jego zabezpieczenie, wiedział że elity go nie zamorduja, bo tylko by sobie zaszkodziły, a kopie swoich informacji porozsyłał po znajomych, i w razie śmierci, kazał je rozpowszechnić. W przypadku Icke te informacje już sa, ale jedyne co można to je osmieszać. Nie twierdze tez że wierze we wszystko co mówi Icke, ale wiele w tym co mówi jest racji.
Co do Kennedy-ego, to był autorytet, głowa państwa, nie było możliwości by go ośmieszyć. Najwyraźniej tez odpowiednio się nie zabezpieczył.
Elity nie moga sobie pozwolic na błędy, to nie są tępi ludzie. Juz jeden powazny błąd popełnili(WTC), gdyby nie to większośc z nas dalej by spała. Gdyby zabili któregoś z tych ludzi którzy mówią niby "prawde", zrobili by wielki bład, ale nie twierdze też że nie jest mozliwe ze ci ludzie nie są po naszej stronie.
Niektóre informacje sa juz za bardzo rozprzestrzenione, by elity mogły je powstrzymać, jedyne co im pozostaje, to mieszać, i kłócić nas między sobą. czyli to co zawsze, podzielenie. Musimy po prostu w końcu wziąć i się zacząć łaczyć. Nie mówić ja wiem lepiej, ty tego nie rozumiesz, tylko sie połaczyć, i powiedzieć ze my razem dokładnie nie wiemy jak jest, i ze razem spróbujemy do tego dojść jak jest. Napewno w tym wszystkim przeszkadza nasze ego. Kazdy zawsze chce wiedziec najlepiej, i to jest niestety nasz największy problem. Musimy wzniesc sie ponad nasze poglądy i ponad nasze ego. Manipulacja polega na tym, że nie wie się ze jest się manipulowanym,a mogą nas manipulować z kazdej strony. Więc jaki jest sens mówienia ja wiem lepiej?. Zauwazyłem tez pewną zależność, przewaznie jest tak, że ten który pewnie twierdzi że wie najlepiej, prawdopodobnie się myli.
Myślę, że kolejny etap naszej walki, będzie polegał na łączeniu, wznoszeniu się ponad podziały, poglady i ego. Mam juz pewną wizję jak mogło by to wygladać. Za jakiś czas ją przedstawię, i mam nadzieję, ze razem spróbujemy ja dopracować, i wprowadzić w życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 13 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drumer

Jesteś kolejnym człowiekiem, którego ego przerasta poziom intelektualny . Twój los jest już przesądzony , nie trać czasu na takie długie posty . mało było w historii ludzi mądrych, więcej było inteligentnych. mądrośc >inteligencja . człowiek mądry myśli( rozum ) a człowiek inteligentny analizuje (logika ) . pozdrawiam z innej rzeczywistości . prosze was abyście się obudzili. jestescie tak naprawde chimeryczą strukturą ludzką pozbawioną wszelkiego rodzaju życiowej mądrości. nigdy nie staniecie się mądrzy, bo macie światopogląd który koduje wasz umysł w objęciu matrixa .

czas tyka.
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 13 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ego, to fakt jest jeszcze bardzo duże. Co do intelektu, to nigdy nie miałem go za duzego, choć ostatnio w dziedzinach które mnie interesują troszeczke się powiększył. Pierwsze zdanie może miec sens. Co do inteligencji, to nie miałem nigdy większego problemu z testami którymi się ją mierzy. Aż dziwne, ale zgadzam sie z Tobą Smile Mądrość nie ma żadnego zwiazku z tą całą resztą. Ja doszedłem do wniosku, ze mądrość=miłość. Ciekawi mnie czym dla Ciebie jest mądrość. Tak bardzo się wywyższasz, i tyle mówisz o tej mądrości, ale jakos nie widać jej w Twoich wypowiedziach. Może napisz w końcu coś mądrego.

Mądrość moim zdaniem można jedynie osiągnąć doświadczeniem, ale tak naprawdę to nie wiem w sumie czym jest. Na pewno nie ego, intelektem i inteligencją. Moze własnie być przeciwnością i wyrzeczeniem się tych trzech rzeczy.
Z tego co mówi wielu ludzi mądrość rodzi się w teraźniejszości, mam nadzieje że za jakiś czas się o tym przekonam.

PS. Powinienem nie odpisywać, było by to mądrzejsze rozwiązanie Very Happy, ale ciekawi mnie ta Twoja inna rzeczywistość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 13 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mądrość = miłość ?

dziękuje za dyskusje .
Rolling Eyes

p.s a co by było dziwnego , gdybyś nie odpisał na mój wcześniejszy post ? wy naprawde macie jakiś dziwny tok myślenia , nie zazdroszcze wam .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 13 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, więc ja tez dziękuje za dyskusje Very Happy. Widzę że w tej innej rzeczywistości masz niezłe jazdy Very Happy. Taka odpowiedz mi całkowicie wystarcza .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 13 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko że nie zostajesz w swojej cudownej rzeczywistości, i wchodzisz w naszą, ale rzeczywistość jest taka, że wielu jest takich jak Ty, i trzeba sobie jakoś z tym radzić. Może kiedyś zrozumiesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czas się obudzić
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile