W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ja mam atom a Ty nie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 1785
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 02 Gru '09   Temat postu: Ja mam atom a Ty nie Odpowiedz z cytatem

Wszystkim którzy się zastanawiali kiedykolwiek o co chodzi w zakazie(moratorium) prób jądrowych tzw. kontrolowanych
(samo słowo kontrolowane to w tym wypadku śmiech na sali) opowiem krótko co i jak.Otóż, państwa które promują to moratorium po prostu robią tak by odciąć inne kraje od technologii jądrowej. Jest tu typowa moralność Kalego.
Państwa te po prostu zgromadziły odpowiedni materiał statystyczny celem budowy modeli symulacyjnych reakcji termojądrowych- na podstawie przeprowadzonych testów empirycznych. Państwa te nie muszą już wykonywać próbnych wybuchów...mogą to robić w laboratorium (Francja, USA, GB). Aczkolwiek Francuzi przedobrzyli i w końcówce musieli naginać to moratorium. Państwa które będą chciały ujarzmić energie atomową z konieczności więć schodzą do podziemia...i to dosłownie...przeprowadzając eksplozje podziemne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ja mam atom a Ty nie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile