W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Podania  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 5461
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 01 Gru '09   Temat postu: Podania Odpowiedz z cytatem

Jestem zalogowany, klikam w "podania", wyświetla mi się lista podań. Klikam w konkretne podanie i wyskakuje okno dialogowe "Musisz być zalogowany by widzieć tą stronę". Tak ma być? Do tej pory jakoś działało normalnie. Question
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:18, 02 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam takiego probelmu - sprobuj innej przegladarki.

zalogowalem sie natomiast chwilowo na swoje konto i widze, ze podania nie rozpatruja sie automatycznie po 3 dniach. niestety nie moge teraz tego naprawic.

wszystkich ktorzy zlozyli podania informuje, ze zostana one rozpatrzone zapewne dopiero po moim powrocie czyli w przyszlym tygodniu.

tymczasem pozdrowienia z goracego kraju przesyla bimi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 23 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Rozpatrzone: Negatywnie, wynikiem -1067, dnia 2015/02/22.
Na TAK: Adam Polo, armar, aximia, de93ial, jarondo, Mirkas, Pirelli, rabarbar, viki, wiadro
Na NIE: Bimi, h3xer, kyoumass, marcinm
Wysłane: 5 dni temu - 11:11, 18 Lut '15
Temat podania: jak to się dzieje, że szczepionki niektórym dzieciom szkodzą a niektórym - nie
Treść podania: Mam 2 wnucząt- 1,5 i 2,5, nie szczepione.
Ryję od 8 lat w sieci w temacie zdrowie. Od 4 intensywnie w temacie szczepień. Wszystkie zdobyte informacje na temat szczepień upewniły mnie, że są szkodliwe i bezsensowne. Nie mogłam tylko zrozumieć, dlaczego niektórym dzieciom tak bardzo zaszkodziły, a niektórym- NIE.
Jak np. wnuczkom mojej koleżanki, szczepionym na wszystkie możliwe i zalecane. Nic nie zaszkodziło.
Zrozumiałam mechanizm działania po wysłuchaniu na YT "Nowa Biologia" Brucea Liptona. Który to mówi o PERCEPCJI bodźców. Bodźce odbierane są nie tylko przez mózg ale CAŁYM CIAŁEM i obraz zewnętrzny świata jest SUBIEKTYWNYM odczuciem, niekoniecznie zgodnym z rzeczywistością. CAŁKOWITY RESET W POGLĄDACH NA TEMAT ZDROWIA przeszłam, gdy przeczytałam- po pół roku rozmyślania na ten temat ( a mam wykształcenie biologiczne) zrozumiałam. Że organizmy - w tym człowieka, podlegają 5 prawom NATURY. Sformułowanym przeszło 30 lat temu przez lekarza- Ryke Geerda Hamera.
Opiekowałam się 8 lat teściową - 6 lat w obrocie pampersami, 2 lata z afazją. Wiem o czym mówię.
Żeby zrozumieć uczucia, które przeżywa ktoś, kto nie może mówić ( bo nie umie albo jest sparaliżowany) trzeba znaleźć się na jego miejscu.
I teraz wyobraźcie sobie, że się urodziliście. Po ciężkim wysiłku i przerażeniu. Zanim się wydostaliście na świat, organizm matki przekazywał alarmujące, przerażające informacje - drogą chemiczną- hormonami stresu, waleniem serca matki, jej krzykiem. Do tego dokładane jest kłucie igłą a żaden ssak po urodzeniu nie jest traktowany jak poduszka do wbijania igieł.
Jeśli taka sytuacja - zadawania bólu powtarza się z towarzyszącymi dodatkowymi bodźcami- inne dzieci płaczące, matka przerażona (co małe dzieci wyczuwają) oraz moment unieruchamiania dziecka siłą przez matkę lub ojca aby mu zadać BÓL. To jest trauma, szok biologiczny. Który jest opisany jako konstelacja (zbiór)- uderzenie dwóch konfliktów jednocześnie strachu i złości. Reakcją jest wycofanie - autyzm. potrzeba ukrycia się, bycia niewidocznym dla otoczenia.
A teraz opowiadanie o księciu bez ziarnka grochu, czyli jak małe dzieci odbierają bodźce.
Miałam mojego wtedy 8 miesięcznego wnuka nakarmić i położyć spać. Mleko wypił, usnął na rękach. Włożyłam go delikatnie do łóżeczka. Po kilku sekundach się obudził i zaczął płakać.
Wzięłam go na ręce i znów zasnął. Bardzo delikatnie włożyłam go do łóżeczka. Po chwili znów płacz. Więc postanowiłam go ten 3 raz bardzo porządnie "uśpić". Gdy już "wisiał" pięknie uśpiony - wkładałam go jakby był z nitrogliceryny. Niestety, znów po chwili płacz.
Stwierdziłam, że się nie poddam. Wzięłam wielką poduszkę i na niej usypiałam go do uśpienia niemal samej siebie. Wkładałam go do łóżeczka 5 minut. Po 2 minutach zaczął się wiercić. Po następnej płakać, a na próby kołysania go na poduszce zareagował krzykiem i rzucaniem się niczym świąteczny nieuśpiony karp. Skakał, odbijając się głową i piętami od podłoża. Było po spaniu.
Posadziłam go na matę edukacyjną i znów stał się milusim, grzecznym bobaskiem.

Gdy wróciła synowa, powiedziała, że MAŁY W CIĄGU DNIA NIGDY NIE ŚPI W ŁÓŻECZKU TYLKO W WÓZKU ALBO NA ICH ŁÓŻKU.
Tak więc księżniczka na ziarnku grochu z bajki Andersena to pikuś. Miała powód, żeby nie zasnąć (może się najadła grochu na kolację i wielkie halo)
Ale mój wnusio spał. I jakieś receptory w dupce (?) poinformowały go, że absolutnie musi się obudzić i CAŁYM SOBĄ zaprotestować, bo nie leży na właściwym miejscu.

Od 2 lat potwierdzam wiarygodność praw Nowej Germańskiej Medycyny (Germanische Heilkunde)- sformułowanej przez lekarza Ryke Geerd Hamera.
Zweryfikowałam NGM na traumatycznych wydarzeniach w życiu mojej rodziny- rodziców mojej matki, mojego ojca,jego brata, mojego brata, jego sympatii, moich dzieci, wnuków, mojego męża, jego rodziców i krewnych, mojej przyjaciółki (schizofrenia), jej męża, jej dzieci, moich przyjaciół, znajomych, sąsiadów i wielu innych osób.

Nauka to jest coś takiego jak puzzle. Teoria musi się zgadzać z empirią i odwrotnie
( weryfikacja naukowych twierdzeń- cybernetyk Marian Mazur)

OD TEGO ZACZNIJ
http://germanska.pl/index.php/od-tego-zacznij

Podpis: gea
Twoja ocena:
TAK
Inne podania z tego adresu email: brak


10 inteligentnych głosowało na tak, 4 ćwierćinteligentów na NIE. WTF???
A podanie nie przeszło mimo stosunku 40/2 na rzecz podania. Jak widać nawet w wirtualu nas dymają. Pozdrowienia Bimi

_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:21, 23 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No popatrz. Ja głupi myślałem, że kapitalizm uczy oszczędzania, zaś postawa roszczeniowa przypisywana jest wyłącznie socjalistom.. Smile

Jakbyś nie zmarnował wszystkich swoich trzech zaproszeń, to mógłbyś teraz jedno wykorzystać na swojego nowego eksperta od germańskiej medycyny, zamiast nam tu lamentować. Ale że wszystkie przejebałeś, to standardowo pretensje masz do socjalistów, że znowu nie pomyśleli za ciebie..

Z każdym razie mam nadzieję, że poza tym to w rodzinie wszyscy zdrowi?
Choć wnioskując po tym u jakich desperatów szukasz porad medycznych, to mam z deka wątpliwości...

W sumie teraz dopiero zrozumiałem że to taka aluzja do mojego pytania "w którym kapitalistycznym kraju istnieją szpitale?"
Oczywiście w żadnym - i jest to w pełni zamierzone. Bo prawdziwym kapitalistycznym krajom w zupełności wystarcza Nowa Germańska Medycyna (Germanische Heilkunde)... W szpitalu tylko dziecko się niepotrzebnie traumy nabawia podczas porodu Laughing

Cytat:
A podanie nie przeszło mimo stosunku 40/2 na rzecz podania.

Że co??? Z tego co widzę 10 osób głosowało na TAK, a 4 na NIE - więc jakie 40/2? Shocked
Co więcej dwóch z tych 10 którzy głosowali na TAK ma ujemną wagę głosu, która przecież im się wyświetla w profilu. Więc skoro są "inteligentni" to powinni wiedzieć, że głosując na TAK, właściwie głosują na NIE. Więc w istocie było tylko 8/6.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 23 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ujemna waga glosu? Shocked

Toz to u nas powinna wprowadzic PKW!

Na przyklad ujemna wage glosu mieliby Ci, ktorzy glosowali na partie, ktore nie spelnily obietnic przedwyborczych. Laughing
_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 23 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Więc w istocie było tylko 8/6.

No ale było 8/6 na tak, a podanie zostało odrzucone?

Jestem w stanie zrozumieć, że ideologia "Hitlerowskiej Medycyny" (zwana dla niepoznaki "Germańską") mająca na celu kontynuację depopulacji Polaków (w czasie II W.Ś. udało się posłać z dymem jedynie 6 milionów Polaków) jest szkodliwa i nie powinna być rozpowszechniana, ale jeśli głosowanie nie ma wartości, to właściwie wiele tematów poruszanych na forum również nadawałoby się do usunięcia, prawda?

Przepraszam, że zostałem tu mylnie przedstawiony jako inteligent głosujący za akceptacją podania, gdyż moim celem było jedynie zorganizowanie zbiórki na opłacenie prostytutki chorującej na AIDS dla autora podania, który będąc pod wpływem hitlerowskiej medycyny najwyraźniej nie wierzy, że zarażenie wirusem doprowadzi do pogorszenia stanu jego zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 23 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Że co??? Z tego co widzę 10 osób głosowało na TAK, a 4 na NIE - więc jakie 40/2? Shocked


Może Adam miał na myśli obok ćwierćinteligentów również półinteligentów?

wtedy by się zgadzało,
4 głosujących na nie, waga głosu dla półinteligentnych - 0.5 (4 x 0.5 = 2).
10 głosujących na tak, waga głosu x4 = 40.

dlaczego x4?
bo osoba inteligentna = 1, ćwierćinteligent = 0.25.
biorąc pod uwagę powyższe, 40/2, ma sens Shocked Very Happy

A na poważnie to Adamowi trochę ostatnio odeybało, szkoda, bo to raczej ogarnięty człowiek. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 23 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

armar napisał:
No ale było 8/6 na tak, a podanie zostało odrzucone?

Oczywiście że zostało odrzucone - zgodnie z zasadami.
Wejdź do ustawień swego konta i zobacz jaką masz cyfrę przy "Liczba punktów przy głosowaniu podań"
A potem zapytaj h3xer i marcinm jaką oni mają, plus dodaj do tego moje 1313 Smile
I wtedy może w końcu zrozumiesz dlaczego twój głos na dzień dzisiejszy jest gówno wart.

Jeśli chcesz żeby twój głos miał znaczenie przy ocenianiu podań, to musisz częściej głosować starając się trafiać w wolę kolektywu.
Tymczasem ty w ciągu ostatnich 3 miesięcy zagłosowałeś 8 razy z czego 7 na TAK, z czego trafiłeś 62%, gdy statystyczna małpa trafia 50%... i chcesz żeby twój głos się liczył tak samo jak tych co faktycznie pomagają oceniać podania.
To nie ta ordynacja, mój drogi.

Cytat:
Jestem w stanie zrozumieć, że ideologia "Hitlerowskiej Medycyny" (zwana dla niepoznaki "Germańską") mająca na celu kontynuację depopulacji Polaków (w czasie II W.Ś. udało się posłać z dymem jedynie 6 milionów Polaków) jest szkodliwa i nie powinna być rozpowszechniana, ale jeśli głosowanie nie ma wartości, to właściwie wiele tematów poruszanych na forum również nadawałoby się do usunięcia, prawda?

Ale usuwanie teamów byłoby niezgodne z zasadami.
Rozumiesz w ogóle takie wyraz jak "zasady"?
Bo jeśli tak to polecał bym ci się najpierw nauczyć zasad, zanim zaczynasz grać w jakąś grę.

Każdy zagłosował tak jak uważał, a wynik głosowania jest zgodny z powszechnie znanymi zasadami zasadami - jak dla mnie wszystko tu jest jest w najlepszym porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 23 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h3xer napisał:
A na poważnie to Adamowi trochę ostatnio odeybało, szkoda, bo to raczej ogarnięty człowiek. Smile

Dziwisz się?
Nieustanne obracanie się wśród śmietanki polskiej prawicy musi mieć druzgocący wpływ na mózg - nie ma bata Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 23 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h3xer napisał:
Bimi napisał:

Że co??? Z tego co widzę 10 osób głosowało na TAK, a 4 na NIE - więc jakie 40/2? Shocked


Może Adam miał na myśli obok ćwierćinteligentów również półinteligentów?

wtedy by się zgadzało,
4 głosujących na nie, waga głosu dla półinteligentnych - 0.5 (4 x 0.5 = 2).
10 głosujących na tak, waga głosu x4 = 40.

dlaczego x4?
bo osoba inteligentna = 1, ćwierćinteligent = 0.25.
biorąc pod uwagę powyższe, 40/2, ma sens Shocked Very Happy

A na poważnie to Adamowi trochę ostatnio odeybało, szkoda, bo to raczej ogarnięty człowiek. Smile



Już poprawiam, rzeczywiście stosunek powinien być 40/1
Raczej mam kłopot ze zbyt dobrym sercem, niż matematyką. Stąd ćwierćinteligentów wziąłem za półinteligentów Smile

Czy mi odeybało? Niechby. Natomiast nie liczenie się z głosami tworzących to forum jak byś nazwał? Pokorą?

Zauważyłem, że Wszechbóg BIMI ujebał mi posty do 4. Twoje Ego kolego wyprzedza Cię na milę. Czy po każdej krytyce płaczesz w sieni?
Ale może to i racja. Za dużo tu czasu marnuję. Więc dzięki za oszczędności Smile
Chuj w dupę wszystkim socjalistom - Adam Polo - któremu "odeybało" Smile

_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 23 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Czy mi odeybało? Niechby. Natomiast nie liczenie się z głosami tworzących to forum jak byś nazwał? Pokorą?

To raczej ty nie liczysz się z głosami...
Wszystkie głosy zostały policzone poprawnie - podanie przegrało stosunkiem głosów 884 do 1689.

Kod:
Głosy na TAK : 884
  jarondo :  113
  Adam Polo :  152
  armar :  2
  aximia :  168
  viki :  8
  Mirkas :  178
  wiadro :  114
  Pirelli :  -7
  rabarbar :  165
  de93ial :  -9

Głosy na NIE : 1689
  Bimi :  1311
  h3xer :  152
  marcinm :  226
  kyoumass :  0


Wynik -1067 nie wyświetlał się poprawnie, ale werdykt był poprawny: NIE

Adam Polo napisał:
Zauważyłem, że Wszechbóg BIMI ujebał mi posty do 4. Twoje Ego kolego wyprzedza Cię na milę. Czy po każdej krytyce płaczesz w sieni?
Ale może to i racja. Za dużo tu czasu marnuję. Więc dzięki za oszczędności Smile
Chuj w dupę wszystkim socjalistom - Adam Polo - któremu "odeybało" Smile

Zasady synuś - nie miałem wyjścia Smile
W konstytucji forum wyraźnie jest napisane, że jeśli nie ma się nic znaczącego do powiedzenia to należy milczeć.
Tymczasem ty ostatnio totalnie oszalałeś - nie tylko że masz problem by sklecić jednego merytorycznego posta na dzień, ale do tego jeszcze ciągle trolujesz, pierdoląc bez składu i ładu.

I naprawdę polecam konsultacje z jakimś specjalistą, bo wyraźnie widać, że ci się pogarsza; skoro ja i h3xer zauważyliśmy to niezależnie od siebie, to przypuszczam że inni też.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 23 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Adam liczy po "kapitalistycznemu" i tylko liberalny kapitalista wie o co mu chodzi Laughing
A tak na marginesie to @Adam niewiele kiedykolwiek od siebie napisał , co najwyżej wrzucał filmiki z N.Faragem tudzież people are awsome ( no chyba że te posty z drugiej w nocy po rudej wódzie Laughing ) .
@Kaczafi i @goral_ zryli mu psychikę i żyłka mu pękła . Nie mając argumentów popłynął w siną dal .

Dla naszego @adasia Wink - 40 : 1



Ale tak naprawdę poznamy co naprawdę ma @adaś do powiedzenia jak będzie miał limit 1/24h . To już niedługo Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 26 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz... Aby mieć dodatnią liczbę, trzeba głosować. ALE głosując "niecelnie" czyli "inaczej niż jaśnie panujący sobie widzi - bo siła jego głosu najczęściej przeważa" tylko pogłębiasz różnicę na swoją i innych niekorzyść.

Czy tylko ja jeden widzę jak bardzo zjebany jest to mechanizm?
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 27 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Zaraz... Aby mieć dodatnią liczbę, trzeba głosować. ALE głosując "niecelnie" czyli "inaczej niż jaśnie panujący sobie widzi - bo siła jego głosu najczęściej przeważa" tylko pogłębiasz różnicę na swoją i innych niekorzyść.

Czy tylko ja jeden widzę jak bardzo zjebany jest to mechanizm?

To właśnie ty jesteś zjebany a nie mechanizm.
System podań służy filtrowaniu idiotów.
Jedyne zadanie jakie masz podczas oceniania podania to określić czy typ coś kmini, czy nie - nawet jak będziesz wybierał losowo tak/nie, to masz 50% szansy że trafisz... Tymczasem ty masz mniej niż 50 procent trafień... I o czym to twoim zdaniem świadczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 28 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyne o czym świadczy to to, że mamy inne definicje "idioty". Co więcej klikanie na "tak" jako danie możliwości wypowiedzenia się i ewentualnej obronny zaprezentowanego w podaniu stanowiska nie musi oznaczać zgodę z treścią podania. Oprócz tego system został tak zaprojektowany aby premiować twoje rozumienie "idioty".

Myślisz, że jest ono uniwersalne? Zmień wagę głosów na odwrotną i zobacz jacy użytkownicy przyjdą na forum czy może jednak "system" sam ureguluje "naturalną" i twoim zdaniem nie zjebaną sytuację. Eksperyment, na rok. Potem "wrócisz" do "oryginalnych" ustawień.

Bo mechanika obecna JEST zjebana i wspiera określoną perspektywę. I każdy matematyk ci to powie.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 28 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@de99ial
Nie czaisz, że nikt twoich poglądów tutaj w większości nie podziela, co ma wpływ na warunkowanie twojego głosu? Nikt nie chce - w większości - więcej prymitywów pieprzących o jakiejś duchowości. Jak się nie podoba - to spierdalaj. System nie jest idealny, i żaden idealny nie jest. Kiedyś Bimi rozporządzał autorytarnie, a teraz łaskawie z nami podzielił się tą władzą, choć trzeba przyznać, że dość przydepnął na swoją wagę głosu. Co jak co jednak, to jego szambo i to on jest tutejszym nurkiem który lubi się babrać z Wami.
Gdyby to ode mnie zależało, to większość tutejszych popaprańców duchowych, psychicznych (jak Gośka i nasz schizofrenik) czy zjebanych umysłowo (drummer) poszłaby się pierdolić ze sowimi farmazonami, którymi codziennie się dzieli w pierdolni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 28 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pobaw się ze mną.

Przychodzę na forum, składam podanie i zostaje przyjęty. Potem uczestniczę w "zgadywance" i głosuję na kolejne podania. Głosuję trafnie, mam zaproszenie (które wykorzystałem, a o które prosił mnie ktoś inny, kto w tej chwili i tak się dostał na forum - ponownie, trzeba dodać, bo już raz został z niego wywalony, ale to inna bajka). Potem przychodzi moment zastanowienia i zaczynam dawać szansę ludziom, z którym chciałbym wdać się w dyskusję. Wszak to forum skupia osoby myślące nieco inaczej niż stado bydła hodowlanego, to forum skupia ludzi widzących więcej. Więc głosuję na tych, z którymi chciałbym pogadać, bo przecież o to chodzi w forum, tak? Bo wzajemna masturbacja chyba nie jest celem tego miejsca. Jeśli jest to Bimi napisz do mnie, polecę Ci inne, lepiej nadające się do tego celu strony czy środowiska.

Głosuje więc na te podania, z których autorami chętnie bym pogadał, zapytał o to i owo, itd. Przykład - osoba, która zaprosiłem. Niestety ze względu na naturę podania ta osoba została wykpiona zanim miała szansę powiedzieć cokolwiek więcej. Po zaproszeniu podziękowała i nie napisała nawet jednego posta - bo jaki sens? Doskonale ją rozumiem. Ale kolejne głosowania leciały. A z nimi - ponieważ nie pasowały do schematu "jaśnie panującego dyktatora" - nie mam żalu do niego, w końcu to jego podwórko, ale zamiast bawić się w iluzje wolności powinien napisać wprost, że chodzi o jego wersję "prawdy" - i siła poszła w dół.

Teraz mam do wyboru. Albo będę nadal głosował na te podania, z których autorami chcę pogadać, albo będę głosował według widzimisie "szefa". Pierwsza opcja jest skazana niejako na porażkę, bo głosując wcale nie pomagam takiej osobie. Ale aby zmienić siłę głosu, głosować muszę. Mogę przestać głosować, ale wtedy nie zmieni się nic - ani siła głosu, ani powiedzmy profil użytkowników. Więc aby głosować na korzyść systemu - czyli poprawy siły głosu, muszę głosować wbrew sobie. Jeśli będę głosował zgodnie z sobą, to wtedy system zadziała na moją niekorzyść.

Innymi słowy - albo głosuję tak jak Bimi chce i jak mu pasuje, albo głosuje tak jak Bimi chce i mu pasuje. To jest filtr, ale on filtruje wersję Bmiego, nie "idiotów" jak sam twierdzi.

Dlatego system jest wypaczony i skorumpowany. A jeśli Bimi jest przekonany, że jednak jego wersja "idioty" jest wersją uniwersalną, wtedy system, niezależnie od zmian, powinien się sam ustabilizować i powrócić do obecnej sytuacji.

I jeszcze w ramach podsumowania. To nie jest kwestia "podzielania poglądów". W grupie, w której wszyscy podzielają swoje poglądy panuje stagnacja i zwapnienie. Nie ma rozwoju, nie ma dynamiki. Nie ma różnych perspektyw - jest totalitaryzm, w którym wszyscy są jak z foremki. Jeśli to miejsce faktycznie ma być miejscem rozmów i wymiany poglądów, obserwacji, wniosków i całej reszty procesu docierania do Prawdy, to powinno przyciągać jak największą różnorodność ludzi i powinno pełnić co najwyżej role platformy porozumienia. Oferować możliwość wspólnego docierania do Prawdy. Nie bezmyślnie forsować określoną jej wizję, niepasująca do mainstreamu. Jeśli jesteś tutaj po to aby szukać zwolenników czy innych podzielających twoje poglądy i to miejsce takim ma być - to spoko. Teraz takim jest. Ale jeśli ma być czymś więcej, to potrzebne są zmiany.

Jeden czy drugi wariant pociąga swoje konsekwencje.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:12, 01 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sory dejlal666 ale jak na mój gust to swój limit pierdolenia kocopolów już wykorzystałeś więc wybacz że pomine treść Very Happy
Co do zagadnienie podań, to system jest nie szczelny skoro mam mozliwość wypowiedzi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 01 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Teraz mam do wyboru. Albo będę nadal głosował na te podania, z których autorami chcę pogadać, albo będę głosował według widzimisie "szefa".

Albo nie będziesz głosował w ogóle, czym wyświadczysz temu forum przysługę, a sobie oszczędzisz wysiłku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 01 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@de99ial
Nikt jednak nie podziela tutaj twojego "new age". Równie dobrze mógłbyś biadolić, że chcąc pogadać o duchowości na forum Racjonalisty dostałeś bana za swoje farmazony. Musisz sobie zadać pytanie: Kto się bardziej katuje - ja czy oni? Mnie to wygląda na kopanie się z koniem. Ot jakimś cudem łaski dostałeś od Bimiego możliwość pisania na forum, ktoś to zatwierdził i zacząłeś z limitem 8/dobę. Z czasem jednak okazało się, że twoje posty nie trafiają tutaj do nikogo poza tobą, więc administrator strony "sugestywnie" ujebał ci limit do 1/dobę, dając do zrozumienia, że nie znajdziesz tutaj miejsca.

A ty co robisz? Kopiesz się z koniem, że "jak to tak", że przecież "zostałem przyjęty" itd. Zrozum, że swego czasu była tutaj masa równie tobie potłuczonych i "ktoś" zagłosował za Tobą, lecz tych osób już nie ma. Nie wiem jak bardziej obrazowo ci to wytłumaczyć prócz tego, ze próbujesz przedstawiać swoje tezy w miejscu do tego niespecjalnie przeznaczonym. Mało to forów jest z tematyką duchowieństwa słowiańskiego? Nie ma? To załóż, zostań adminem jak Bimi i będziesz mógł sam decydować jaką treść chcesz mieć na stronie, a za jaką nie przepadasz. Prosta zasada rynku, ze targetuje się w widownie, czego ty widocznie nie rozumiesz. Gdyby Bimi akceptował z całą powagą wszystkie podania to poziom absurdalności dyskusji już dawno przekroczył by poziom zjadliwości tego forum. Już w tym momencie masz dość silne stronnictwo prorosyjskie na forum, które obraca na swoją modłę faktami, byle wykazać, że to NATO jest złe, a Układ Wa-wski był jak najbardziej pokojowo nastawiony.

Cytat:
Głosuje więc na te podania, z których autorami chętnie bym pogadał, zapytał o to i owo, itd. Przykład - osoba, która zaprosiłem. Niestety ze względu na naturę podania ta osoba została wykpiona zanim miała szansę powiedzieć cokolwiek więcej.

O czym ty chcesz rozmawiać? O duchowieństwie słowiańskim? O New Age? Uważasz, że to forum jak najbardziej odpowiada przedstawionej przez ciebie tematyce? W logo strony masz taki ładny piktogram z ludzikiem wyrzucającym do kosza symbole religijne. Nie przemawia to do Ciebie, że to co w większości przedstawiasz to po prostu inna forma religijności? o religii to możemy porozmawiać jakim to jest "opium dla mas", lecz nie o tym, co się wydaje jakiemuś Hndusowi czy innemu kacapowi zza Uralu.

Cytat:
Innymi słowy - albo głosuję tak jak Bimi chce i jak mu pasuje, albo głosuje tak jak Bimi chce i mu pasuje. To jest filtr, ale on filtruje wersję Bmiego, nie "idiotów" jak sam twierdzi.

Czyli jednak rozumiesz, że to forum niespecjalnie jest przeznaczone dla ciebie i tobie podobnym? Pytanie pozostaje zatem takie: Co ty tu w takim razie robisz?

Cytat:
I jeszcze w ramach podsumowania. To nie jest kwestia "podzielania poglądów". W grupie, w której wszyscy podzielają swoje poglądy panuje stagnacja i zwapnienie. Nie ma rozwoju, nie ma dynamiki. Nie ma różnych perspektyw - jest totalitaryzm, w którym wszyscy są jak z foremki. Jeśli to miejsce faktycznie ma być miejscem rozmów i wymiany poglądów, obserwacji, wniosków i całej reszty procesu docierania do Prawdy, to powinno przyciągać jak największą różnorodność ludzi i powinno pełnić co najwyżej role platformy porozumienia. Oferować możliwość wspólnego docierania do Prawdy. Nie bezmyślnie forsować określoną jej wizję, niepasująca do mainstreamu. Jeśli jesteś tutaj po to aby szukać zwolenników czy innych podzielających twoje poglądy i to miejsce takim ma być - to spoko. Teraz takim jest. Ale jeśli ma być czymś więcej, to potrzebne są zmiany

Nie chce mi się powtarzać, więc może cito wytłumaczę inaczej. Jaką ty chcesz mieć dyskusje o religijności na forum ateistów i agnostyków? Myślisz, że ktokolwiek tutaj chce klaskać "sromem" z wrażenia jakie to kocopoły wklejasz o religijności, której tutaj w zdecydowanej większości nikt nie przejawia? Jaki ma to sens dyskutowanie z ludźmi o kompletnie innej orientacji światopoglądowej? Rejestrujesz się na forach PO i piszesz jakie ono jest bezideowe? Bo tak to wygląda, jakbyś szukał "guza", ale nie specjalnie wiesz gdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 01 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, nie ma sensu kopać się z koniem, zwłaszcza w sytuacji w której koń sam przyznaje do tego, że nim jest.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 02 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli po co się z nim kopiesz?
zębów masz za dużo? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Podania
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile