W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sterylizacja Cyganek  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 15960
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:46, 19 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie dyskutuj, skoro wiesz to ja nie bede ciebie przekonywal, ze jest inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 20 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Enka, to Ty piedolisz. Nikt sie nie czepia nomadow. Ich prawa sa szanowane we Francji. Maja miejsca postojowe itd. Czepiaja sie pospolitych przestepcow, pasozytow spolecznych. Na dobra sprawe nie czepiaja sie francuskich cyganow, ktorzy tam mieszkaja od lat. Jestem tam czesto i oni raczej nie sprawiaja problemow, mieszkaja w luksusowych przyczepach, maja bardzo dobre auta, ciuchy. Od czasu do czasu ukradna auto, jakis handel itd. Sarkozy wyrzuca tych obszarpancow, najgorszy element, zlodziei, zebrakow, ktorzy tak naprawde tam zostali sprowadzeni przez cyganska mafie.

Generalnie Cyganie to najgorsze szumowiny wsrod narodow. Glownie sami na to zapracowali. Kazdy ma taka opinie jaka sobie wyrobil.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:44, 20 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlD nie potrafisz i/lub nie chcesz czytać. Cyganie w gettach to skutek przymusowego osadzania w nich. Żaden z nich tego nie chciał a w ten sposób większość z nich została wynarodowiona. Nie żyją swoim życiem i nie przestrzegają swoich praw. Taka jest qrwa prawda, ale co kogo prawda obchodzi skoro można się epatować obrzydzeniem wobec gorszych od siebie. Jak ego rośnie, jestem lepszy. Śpijcie dobrze, jutro może być klasówka z polskiego.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1458
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 20 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Czepiaja sie pospolitych przestepcow, pasozytow spolecznych. Na dobra sprawe nie czepiaja sie francuskich cyganow, ktorzy tam mieszkaja od lat. Jestem tam czesto i oni raczej nie sprawiaja problemow, mieszkaja w luksusowych przyczepach, maja bardzo dobre auta, ciuchy. Od czasu do czasu ukradna auto, jakis handel itd. Sarkozy wyrzuca tych obszarpancow, najgorszy element, zlodziei, zebrakow, ktorzy tak naprawde tam zostali sprowadzeni przez cyganska mafie.

Generalnie Cyganie to najgorsze szumowiny wsrod narodow. Glownie sami na to zapracowali. Kazdy ma taka opinie jaka sobie wyrobil.


Czyli wspomniana cygańska mafia która tak cię olśniła ze swoimi drogimi autami i szmatami jest ok ..Ale już ci żebracy co w spirali nędzy na nich zapierdalają od najmłodszych lat są do odstrzału bo brzydko pachną ?

Czasami kiedy spotykam takich idiotów naprawdę bardzo trudno jest mi pojąć , jak ludzkość mogła dojść aż tak daleko ???
..........żebyś to napisał w pierdolni to pewnie bym to olał bo pełno tam debili i schizofreników ale tu ? takie wartości ? brudny i głodny = gorszy ? a bogaty z dobrym autem = lepszy ?
Wiesz co , dla mnie po tym co napisałeś jesteś zwykła blachara ...
Ps...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 20 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym tam nie byl i nie widzial, nie rozmawial z ludzmi, ktorzy tam mieszkaja od kilkudziesieciu lat, to bym nie mowil. Cyganie nie zyja w zadnych gettach. Kazde merostwo musi im zapewnic zajebisty plac z infrastruktura, wywozem smieci itd. Teraz mam urlop, ale pojade niedlugo tam i zrobie zdjecia. Zobaczysz cymbale jeden z drugim jak to wyglada. Swoja prawde wyssana z chuja jakiegos dziennikarzyny wsadz sobie w dupe. Generalnie zyja lepiej niz niejeden Francuz. Od naszych cyganow roznia sie tym, ze nie osiedlaja sie nigdzie. Maja zajebiste przyczepy, vany, jeepy i pomykaja sobie po calej Francji mieszkajac w roznych miejscach. Prawdziwi nomadzi, ktorych nikt nie wyrzuca. Problem jest z tymi, ktorzy tam przyjechali z Rumunii i Bulgarii typowo na zebry, kradzieze, rozboje. Glownie sciaga ich mafia, lecz pewnie niektorzy przyjezdzaja na wlasna reke. Zyja z slumsach (jezdze kolo takiego kolo Stade de France-Saint Denis, fotki wkrotce), zebrza i kradna. Ponoc takze sprzedaja dzieci na wyruchanie. Takie chwasty, bo inaczej nie mozna powiedziec, sie wyrywa. Na razie Sarko robi to w bialych rekawiaczkach, delikatnie, ale przyjdzie czas, ze ludzie zaczna robic porzadek po swojemu. Panstwo moze dzialac do pewnego momentu, a potem moze tylko przymykac oczy.

privilege spierdalaj do szkoly na lekcje czytania. Zacznij od Ala ma kota, bo proste zdania w moim poscie sa ponad Twoje mozliwosci. Kurwa czlowieku skad, wziales takie wnioski z mojego tekstu?
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1458
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 20 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podkreśliłem ci ale skoro nie potrafisz rozczytać sam siebie nawet tłustym drukiem to chyba oddam ci miejsce w pierwszej ławce szkoły czytania ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 21 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Od naszych cyganow roznia sie tym, ze nie osiedlaja sie nigdzie. Maja zajebiste przyczepy, vany, jeepy i pomykaja sobie po calej Francji mieszkajac w roznych miejscach.


Irlandczycy tez maja taki element. Zwia ich Nackers'ami.
Tu nie chodzi o to, ze sa brudni ciemny itd.
Tu chodzi,ze sa to osobnicy, ktory pasozytuja na zwyklych uczciwych ludziach. Bez roznicy czy to jest obszarpany Cygan na dworcu, ktory wyciagnie ci portfel czy Nackers, ktory jezdzi nowym VW Tuaregiem.
Tu chodzi o to, jesli nie umiesz sie przystosowac do zycia w danym spoleczenstwie to wypad. Tymczasem oni korzystaja z praw, a nie dotycza ich obowiazki.
Maja mieszkanie za darmo, a to wydaje sie za darmo, bo to sa pieniadze skradzione zwyklym ludziom w postaci podatkow na pasozytow.
Po pewnym czasie ludzie sobie uswiadamiaja, ze nie oplaca sie byc uczciwym we wlasnym kraju, bo okradaja cie z dwoch stron.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 21 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wytluszczonym tekscie tez nie ma tego co mi przypisujesz.

Masa ludzi jest biedna nawet na zachodzie i jakos zyja, nikt ich nie gromi. Cyganie maja "specyficzny" sposob bycia. To nie ma nic wspolnego z bieda, bo bogaci cyganie tez to maja, tylko robia to w bardziej wyrafinowany sposob. Skoro maja taka zjebana kulture i nie chca sie asymilowac, to prawidlowo powinni ich wyjebac. Jestes gosciem, wiec szanuj gospodarza.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1458
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:14, 21 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
W wytluszczonym tekscie tez nie ma tego co mi przypisujesz.

Masa ludzi jest biedna nawet na zachodzie i jakos zyja, nikt ich nie gromi. Cyganie maja "specyficzny" sposob bycia. To nie ma nic wspolnego z bieda, bo bogaci cyganie tez to maja, tylko robia to w bardziej wyrafinowany sposob. Skoro maja taka zjebana kulture i nie chca sie asymilowac, to prawidlowo powinni ich wyjebac. Jestes gosciem, wiec szanuj gospodarza.


Nie masz nic przeciwko temu aby wyjebać brudnych cyganów i w tym wypadku klaszczesz Sarkoziemu ale cyganie w ładnych brykach są ok i ich zostawmy ...Naprawę nie rozumiesz że ci bogaci żyją z tych biednych ??? pracowałeś kiedyś z cyganem ? nie ? a wiesz czemu ? bo oni nie pracują oni pasożytują zazwyczaj na swoich ziomkach dlatego ta patologia trwa i trwać będzie zawsze a to o czym piszesz nie rozwiąże sytuacji bo ci bogaci szybko sobie sprowadzą nowych bo ktoś musi zapierdalać zwłaszcza w czasach kiedy socjal coraz skromniejszy z którego też ładnie doją z tym że to mi akurat nie przeszkadza ,chodzi mi tylko o to ze cygańska mafia upodla własnych ludzi już od najmłodszych lat skazując te dzieciaki na dożywotnia patologię ...Ty proponujesz przesiedlić patologię a nie ją zakończyć ...
U nas jest taki skwerek i tam czasami siedzą cyganki jedna kilka lat druga kilkanaście i jedna stara czasami wróża czasami żebrają przywozi je cygan nowym okularesem dopuki i to jest schemat i oblicze tego narodu ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 21 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cyganie to nieślubne dzieci Żydów Wink
Mają z nim dużo wspólnego.
Znaleźli sobię niszę, i z żebractw uczynili dochodowy interes, już niedługo będą pobierać opłaty od żebrzących nie cyganów , gdyż oni mają na to monopol. A w przyszłości wejdą na giełde - żebracze spółki .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 21 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem jak to wyglada i Ty widze, tez wiesz. Wiec czego sie czepiasz? Masz pomysl jak wyjebac ta cyganska mafie, to lec do Francji, a zaplaca Ci milion Euro. Wyrzucenie "brudnych" cyganow jest latwiejsze niz "bogatych". Jest za co ich przymknac, pozatym to jest poczatek. Trzeba zbadac teren, sprawdzic jak ludzie zareaguja. Francja to bastion komuszego skurwysynstwa i lewicujacej holoty. Trzeba tam bardzo ostroznie stawiac kroki. Nawet Cyganowi wine trzeba udowodnic, a w tej hermetycznej spolecznosci ciezko o swiadkow. Wiec zastanow sie nad tym jak, a nie czy ktos chce wyjebac Cyganow. Francuskiej policji tez bardziej zalezy za rozbiciu mafii niz pierdoleniu sie z jakimis biedakami. Chwaly, to nie przynosi, lecz cos musza robic.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1458
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 21 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cyganie są problemem a polityk żyje z rozwiązywania problemów a nie ich ostatecznego rozwiązania ...A to co się teraz dzieje w sprawie cyganów to tylko małe ćwiczenia przed wojną domową z arabami ... A za oceanem czeka ten który przyjdzie z pomocą ewentualnie sfinansuje oczyszczanie europy z beżowych twarzy za co jak zwykle wystawi słony rachunek...Jak to mówią
Problem-Reakcja-Rozwiązanie
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:26, 22 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzisz, tu sie zgodze i nie zgodze. Byc moze masz racje, ze to poligon przed rozprawa z Arabami, ale tylko pozornie. Tzn tylko z tymi zjebami chodzacymi w szmatach i brodach. Znaczna czesc muzelmanow sie troche tam zaklimatyzowala. Np. znam goscia co przestrzega Ramadanu, a chleje Whiskey i piwa. Tych nikt nie chce wyrzucac, bo pracuja i nie robia gnoju. Najgorsze chamy, to ponoc z Algierii. Kazdy Francuz mi to mowi, wiec cos w tym misi byc. Slyszalem jakies pogloski w mediach, ze juz maja niby opracowana ustawe, ale jeszcze nie dziala. Chodzi o eliminacje ciemnoty przejawiajacej sie w zaslanianiu twarzy itp. Jedno z zalozen ma byc takie, ze bada ich wyrzucac z kraju na zbita morde. Gdzie? Maja przeciez pol Afryki pod kontrola, wiec z dogadaniem nie ma problemu (patrz Wlochy i Libia). Kraj podupada i wszyscy o tym glosno mowia. Czasy rozdawnictwa i wyjebanego socjalu Mitteranda wlasnie teraz daja sie we znaki. Nie podnosza wieku emerytalnego bez powodu, po prostu kasy brak i to od lat!

Aha polityk tez oprocz dbania o wlasna kase, musi od czasu do czasu cos zrobic. Panstwo to jego dojna krowa, nie mozna pozwolic aby zachorowala i zdechla.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 22 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eNKa napisał:
Pierdolisz bo mówisz o skutkach a nie przyczynach. Dlatego nie będę z Tobą dyskutować. Za czas jakiś z Ciebie lub potomstwa Twojego zrobią takie same pośmiewisko i rozwałkują obrońcy ludzkości w walce o pokój. Tfu!

PS, bo nie trafiło do Ciebie. Oni się do SPOŁECZNOŚCI nie prosili. Zostali wciśnięci do gett.


eNKa o jakie niby przyczyny ci biega? kto broni cyganom podjąć uczciwą pracę? żeby nie żebrali,kradli i napadali? z cyganami trzeba zrobić porządek bo jedyny co oferują to chlew i przestępczość nauczyli się żyć na czyiś koszt pasożyty jedne robić im się nie chce tylko dreć ryja,że są dyskryminowani i społeczeństwo do którego przyjechali mają zapewnić im na swój koszt godziwe warunki takie nieroby dostają mieszkania nie płacą za czynsz,prąd dostają pieniądze na dzieci itp. wszystko opłaca się z budżetu państwa czyli kasy podatnika,który musi pracować i płaci podatki aby w miarę samemu godnie żyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 23 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 25 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja. Maja swoja kulture i tego nikt nie chce wykorzeniac. Na dobra sprawe, to jest unikat w Europie. Problem jest w zachowaniu, chamstwie oraz nieposzanowaniu zasad i praw spolecznosci, w ktorej zyja. Lewusy krzycza, ze wszyscy im automatycznie przylepiaja latke "zlodziej" itd, a tak naprawde to te same lewusy przyczepiaja kazdemu, kto zwraca uwage na problem latke "rasista". Nie nalezy sie tym przejmowac, tylko robic swoje. W Europie coraz czesciej w wyborach wygrywa prawica, a skrajna prawica osiaga wyniki jakich od dawna nie miala. To nie przypadek. Ludzie maja dosc, nie tylko Cyganow, ale calej tej choloty i nierobow masowo sciagajacej socjal.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 03 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzmin 100% racji. Też słabi mnie gdy różnego rodzaju wybryki w stylu "kradzieże", "maltretowanie kobiet" itp. Tłumaczy się "oni mają taką kulturę". Na dobrą sprawę ludzi tak gadający to "pożyteczni idioci"...taka prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 31 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 31 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie cyganie nie są problemem, ponieważ nie są obciążeniem dla naszego społeczeństwa.

Dla przeciwników tego co powyżej napisałam, chciałabym zadać pytanie. A co z Polakami, którzy wyjeżdżają do Ameryki i zamieszkują patologiczne dzielnice polskie? A co z Polakami, wyjeżdżającymi do Anglii, po to tylko aby załapać się na dodatek socjalny ?

Jak sobie odpowiecie na te pytania, to wtedy możecie mieć pretensje do
Romów. Znam niektórych. Mój tato był zegarmistrzem, jednym z najlepszych w Polsce. Przyjeżdżali mercedesami do Niego, ponieważ tylko on potrafił naprawiać ich zegarki.. Oryginalne Rolexy, albo ze złota, albo z prawdziwej platyny, warte kilkaset tysięcy zł, z brylancikami przy każdej godzinie. Chciałabym zobaczyć u Polaka, mieszkającego powiedzmy w mojej dzielnicy, taki zegarek..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 31 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pumcia napisał:
Dla mnie cyganie nie są problemem, ponieważ nie są obciążeniem dla naszego społeczeństwa.

Dla przeciwników tego co powyżej napisałam, chciałabym zadać pytanie. A co z Polakami, którzy wyjeżdżają do Ameryki i zamieszkują patologiczne dzielnice polskie? A co z Polakami, wyjeżdżającymi do Anglii, po to tylko aby załapać się na dodatek socjalny ?

Jak sobie odpowiecie na te pytania, to wtedy możecie mieć pretensje do
Romów. Znam niektórych. Mój tato był zegarmistrzem, jednym z najlepszych w Polsce. Przyjeżdżali mercedesami do Niego, ponieważ tylko on potrafił naprawiać ich zegarki.. Oryginalne Rolexy, albo ze złota, albo z prawdziwej platyny, warte kilkaset tysięcy zł, z brylancikami przy każdej godzinie. Chciałabym zobaczyć u Polaka, mieszkającego powiedzmy w mojej dzielnicy, taki zegarek..

pumcia, raczej ciężko będzie ci znaleźć w usa patologiczną polską dzielnice,
co do zasiłku w Angli to słusznie zauważyłaś jest to dodatek, najczęściej do niskiego wynagrodzenia, mieszkania lub dziecka, jednak jest to dodatek do pensji. Ok znam ludzi którzy pobierają takie dodatki nielegalnie, ale raczej na zasadzie, pracują na czarno i biorą dodatek, bądź też siedzą w Polsce i pobierają dodatek.
Co do problemu Romów, to nie masz racji istnieje on, ale jednak spora część po prostu wyjechała na zachód.

Co do sterylizacji, to tki sam bełkot mógłby się podnieść w Niemczech, sterylizować Polki bo Polacy kradną samochody. Oczywiście nikt na zachodzie nie kwapi się do zajęcia się Romską mafią, ale podnoszą histerie o dzieciaki przez nią i dla niej hodowane.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 31 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez żartów proszę. Osobiscie znam paru polaków z Bertlingami, Tag Hauer'ami i Rolexami. Różnica jest taka, że oni się tego dorobili uczciwą pracą. Znam tez cyganów, ponieważ mieszkali kiedyś w moim sąsiedztwie. Zasada jest taka, że parwdziwy cygan nie pracuje. Żebranie i oszustwa (których sam padłem ofiarą, z dobroci serca i naiwności Smile ) "wróżenie" i naciąganie to jest sposób na ich życie. Kiedy otworzono granice EU, wiekszość tych cyganów wypierdoliła do UK, po Child Benefits i Working Tax Credits. Mają to obcykane, więc taki książe cyganski może nosic złotego rolexa, jak angielski podatnik za niego zapłacił, żyją jak pączki w masle. Ogólnie, stwierdzam obiektywny fakt, są to ludzie niepracujący i żyjący z naciągania i oszukiwania. W najlepszym wypadku z socjalu i sprzedazy kontrabandy lub paserstwa. Tyle wiem z życia, doświadczenia. Jak ktoś ma inne doświadczenia... to niech mi pokaże pracującego cygana. Dobre sobie, nie są obciążeniem dla społeczenstwa... Prywatnie bywają sympatyczni, jednak są strasznie nietolerancyjni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 31 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The MIke napisał:
Ogólnie, stwierdzam obiektywny fakt, są to ludzie niepracujący i żyjący z naciągania i oszukiwania."

Jeśli nie widziałeś cyganów pracujących to proponuję przyjechać do Poznania, na nasz poznański bazar Bema. Są dwa stoiska, jedno jest polskie, a drugie cygańskie. U Cygan można kupić dosłownie wszystko, po niskiej cenie. Stoją codziennie od godziny 5 rano do godziny 16 - 17. I ty mi powiesz, że Ci ludzie nie pracują? To, że nie mają pokończonych szkół i nie są obstawieni na wysokich stanowiskach, to nie znaczy, że są ludźmi gorszej kategorii. Kim ty jesteś, że masz prawo oceniać jakiegokolwiek człowieka, i sugerować, że należy go wysterylizować. Poczytaj sobie o masowych sterylizacji "nieprzystosowanych, gorszej kategorii", co się odbywało w 19 wiecznej Ameryce, jak tworzono klasy, podklasy i podludzi. Gdzie okaleczono tysiące ludzi. Potem kontynuował to Hitler, tworząc obozy w Auschwitz.. To Ci się podoba?

Ty nie widziałeś chyba polskiej patologii, chlejącej, ćpającej, nie pracującej, korzystającej z socjali. Bo ja widzę codziennie, i powiem Ci, ze wolałabym, mieszkać koło cygana, niż koło takich ludzi, którzy mogą w każdej chwili mnie okraść, którzy obserwują sąsiadów, którzy się boją wyjechać na wakacje, bo mogą potracić całe dorobki. I powiem Ci jedno, nie masz zielonego pojęcia o patologii jaka występuje w Polsce. W dużych miastach, jakie przestępstwo jest i jakie zacofanie.

A teraz czym się różni cygan od polityka lub biznesmena, który dorobił się własnego majątku tylko i wyłącznie na przekrętach i matactwach? Ci ludzie są inteligentniejsi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 31 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He, nie chcę sterylizować cyganek. He, mam pojęcie o Polskiej patologii, w malych, dużych i średnich miastach. No i final he, jeden stragan w Poznani? Bardzo zabawne. Jedno stoisko versus cygańskie przekręty, te o których ja wiem: Wpadają do sklepu i sprzedają, piły Stihl, wiertarki Bosch po okazyjnych cenach, SZYBKO , bo się SPIESZĄ Smile tyle, ze to same obudowy Smile Albo stoją sobie na awaryjkach na poboczu i zatrzymują cię. Mówią, ze skonczyla się wacha czy jakoś tak i nie mają kasy. Ale chętnie sprzedadzą ci złoty pierścionek, sygnet etc. Oczywiśćie z tombaku Smile Albo wróżby Smile Koleżkę oszfindlowała na 150 pln Smile Cyganka Smile Uczciwa. A ci co tak tanio sprzedają, wiesz dlaczego tak tanio? Poproś ich o zeznanie podatkowe Smile U mnie w miescie też sprzedają, czym mocno wkurwiają płacących podatki Polakow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 31 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Jedno stoisko versus cygańskie

Źle się wyraziłam, nie stoisko, a część bazaru, na której znajduje się z 40 stoisk, z ludźmi, którzy stoją z towarem od rana do wieczora, obojętnie jaka jest pogoda.

The Mike napisał:
Wpadają do sklepu i sprzedają, piły Stihl, wiertarki Bosch po okazyjnych cenach, SZYBKO , bo się SPIESZĄ

A ktoś to kupuje bez sprawdzenia? Live is brutal.. Jak kupujący dają się oszukiwać to ich sprawa..

The Mike napisał:
Albo stoją sobie na awaryjkach na poboczu i zatrzymują cię. Mówią, ze skonczyla się wacha czy jakoś tak i nie mają kasy. Ale chętnie sprzedadzą ci złoty pierścionek, sygnet etc. Oczywiśćie z tombaku Smile

A ty się zatrzymujesz i pytasz się co się stało. Smile) hmm..

The Mike napisał:
Smile Albo wróżby Smile Koleżkę oszfindlowała na 150 pln Smile Cyganka Smile Uczciwa.

Uczciwa. Zarobiła uczciwie Smile) Zaproponowała swoją usługę, wywróżyła i skasowała. A twój kolega się na to zgodził. I do kogo masz pretensję ?

The Mike napisał:
Uczciwa. A ci co tak tanio sprzedają, wiesz dlaczego tak tanio? Poproś ich o zeznanie podatkowe Smile U mnie w miescie też sprzedają, czym mocno wkurwiają płacących podatki Polakow

A co Ciebie to obchodzi, co oni sprzedadzą i ile zarabiają. Czy ty patrzysz na kieszeń każdego polaka i pytasz się o jego zeznanie podatkowe? A nie boli cię to, że nasz rząd orze swoich rodaków, jak tylko może, a w kraju jest syf, brud i ubóstwo, aż żal się robi, jak się na to patrzy?

Jeżeli chodzi o bazary, to oni stoją, sprzedają towar, nie wiem jak się rozliczają, ale wiecie co? Policja jest tam codziennie i jakoś nikt nie robi akcji, gdzie zwijają całe stragany. A wiec muszą mieć wykupione miejsca i towar musi być legalny, A jeśli nie to pretensje do policji, bo to ich sprawa, czy zajmują się nielegalnym handlem czy też nie. Proste prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 31 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mikke napisał:
taki książe cyganski może nosic złotego rolexa, jak angielski podatnik za niego zapłacił, żyją jak pączki w masle. Ogólnie, stwierdzam obiektywny fakt, są to ludzie niepracujący i żyjący z naciągania i oszukiwania.

Ale jak angielski książe nosi tego Rolexa za którego zapłacił angielski podatnik to jest spoko.
Jak angielski prezio nosi tego Rolexa na którego zapracowali ludki niżej wciskając kit angielskiemu podatnikowi jest już OK?
Więc gdzie kończy się OK a zaczyna oburzające oszukaństwo?
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sterylizacja Cyganek
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile