W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sterylizacja Cyganek  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 15980
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 28 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale tu się kurwa onet zrobił...Storczyk, szkoda, że nie ma admina (urlop chyba ma) bo za swoje prymitywne teksty i dublowanie postów powinieneś już dawno mieć obcięty limit. Póki co doradzam mocne pieprznięcie się młotkiem w głowę.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 28 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
astrit - tak tylko sprostuje ze sterylizacja nie oznacza konca zycia seksualnego - to nie jest to samo co kastracja. na zachodzie dosc popularne jest podwiazywanie jajnikow jako forma permanentnej antykoncepcji. cos analogicznego mozna chyba zrobic tez u faceta. mozna sie bzykac ale nie bedzie zaplodnienia. mysle ze bydlo bylo by nawet zadowolone z takiego rozwiazania


Nie, nie oznacza końca życia seksualnego. Ale koniec przyjemności z seksu. Kobieta nie czerpie już przyjemności z seksu prawie żadnej po sterylizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 28 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@JA, a sterylizacja to nie jest czasem wycięcie jajników? To nie wpływa przecież na przyjemność z seksu (a może się mylę, w końcu nie jestem kobietą).
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 30 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, sterylizacja to wycięcie jajników. Wpływa i to bardzo. Zapytaj się wszystkich kobiet, które z jakiś przyczyn nie mają jajników. Teraz seks je wogóle nie cieszy. Z tego względu, że zmniejsza się ukrwienie pochwy i jest praktycznie niewrażliwa na stymulację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 30 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze bysmy tak nie bajdurzyli?

Cytat:
Sterylizacja jest uznaną w wielu krajach trwałą metodą antykoncepcyjną wybieraną przez osoby, które już nie chcą lub nie mogą mieć dzieci. Jest to jedna z nielicznych metod dostępnych także dla mężczyzn.

Istota chirurgicznego zabiegu sterylizacji polega na trwałym pozbawieniu kobiety lub mężczyzny zdolności do poczęcia lub płodzenia bez ograniczenia ich możliwości seksualnych.

* U kobiet sterylizacji dokonuje się przez podwiązanie jajowodów (metodą laparoskopii lub laparotomii). Sterylizacja praktycznie nie wpływa na czynności hormonalne jajników, nie przyspiesza menopauzy i, wedle obserwacji większości kobiet, nie powoduje zmian związanych z miesiączkowaniem
* U mężczyzn sterylizacja polega na przecięciu i podwiązaniu nasieniowodów (wazektomia). Zabieg sterylizacji nie wiąże się z usunięciem żadnych narządów płciowych, nie ogranicza wydzielania hormonów ani produkcji spermy.


wiecej tutaj:
http://www.federa.org.pl/publikacje/mat_info/steryliz.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 30 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całą dyskusje należało by poszerzyć, przestać rzucać mało konkretnymi nie życiowymi frazesami i zastanowić się nie tyle nad sterylizacją, co nad potrzebą zabawy w multinarodowe państwa (mówiąc multinarodowe, nie mam na myśli absolutnie państw w stylu I RP...gdzie żyły ludy co prawda różne ale generalnie wywodzące się z tego samego pnia kulturowego...z nielicznymi wyjątkami). Poszerzmy tą dyskusje o cały problem imigrancki bo tak naprawdę do tego się ona sprowadza. Czy przeszkadzają nam bardziej imgranci europejscy (Ukraińcy Rosjanie), czy Ci wyjęci z naszego pnia kulturowego (Islamiści, Romowie) ?

Powiedzmy sobie szczerze, sterylizacja to pójście na łatwiznę, wysterylizujecie jednych...zaraz pojawią się inni którzy także wpadną w patologie, nawet ta cała depopulacja popierana przez Al kohola nic nie zmieni, będzie mniej ludzi na świeci ale dalej było by 0,1% miliarderów i 80% biedaków, oraz z jakieś 60% głodujących. Nie rozumiecie podstawowej kwestii, to że ktoś wpada w patologie nie jest wynikiem jego sytuacji materialnej(znam paru kasiastych pijaków, nawet pijaczek), podobnie jak rozwarstwienie społeczne nie jest wynikiem patologii. To jest wynik wręcz chorawego systemu w którym całość dochodów kumuluje się w rękach nielicznych.

Mówmy o tym głośno, jeżeli ktoś nie chce pracować pomimo że ma na to szanse w godziwych warunkach to faktycznie jest z nim coś nie teges. Jeżeli zaś chodzi o darwinizm, to musimy się zdecydować albo bawimy się w Dżungle i przetrwanie najsilniejszych, albo stwierdzamy że jesteśmy ludźmi i że musimy sobie pomagać oraz pokonywać wspólnie problemy.

Sam problem z cyganami jest bardzo złożony, sam widziałem jak niektórzy z nich na miejsce żebrania przyjeżdżali drogimi samochodami. Zauważyłem też iż Polacy(nie wszyscy) wstydzą się żebrać i zazwyczaj klęczą z głową do dołu, tego nie zauważyłem u Romów. Nazwijmy rzeczy po imieniu jeżeli dla kogoś żebranie jest sposobem życia pomimo tego że ma dużo kasy to uważam to za zwyczajny żer na ludzkich uczuciach. Wiecie że w Polsce i w krajach bloku wschodniego jest największy współczynnik samobójstw ze względów finansowych, Polacy często wstydzą się żebrać, dla narodów takich jak nasz jest to całkowita ostateczność... Dlatego zawsze wspieram organizacje pomagającym biednym w Polsce szczególnie dzieciakom.

Nie wiem co o tym sądzić ale znam takie informacje:

Cytat:
Powrót z piekła, czyli problemy Polaków z Cyganami
Byli bici, zastraszani, zmuszani do popełniania przestępstw. Polacy mający w Wielkiej Brytanii traumatyczne przeżycia z Cyganami jednak milczą, o swoich historiach mówią między sobą. Dotarłem do kilku z nich, zgodzili się opowiedzieć o swoim piekle. Kiedy jednak przyszedłem na umówione spotkanie był tylko Krzysztof. – Gdzie reszta? – pytam. – Nie przyjdą. Boją się...

Krzysztof też się wahał. Jednak przełamał się, zgodził się nawet na zdjęcie. – Jak coś mi się stanie, przynajmniej będzie wiadomo kto za tym stoi – konstatuje smutno.
To wrak człowieka. Mówi wolno, beznamiętnie. Ma 40 lat, pochodzi z Zabrza. Do Anglii przyjechał pół roku temu, informacje o pracy znalazł w ogłoszeniach. – Przeczytałem w Gazecie Wyborczej, że poszukują ludzi do pakowania kaset i płyt CD w Londynie. Miało być 6,5 funta za godzinę, do tego mieszkanie za 200 funtów miesięcznie. Z reguły jestem ostrożny, dlatego sprawdziłem w Internecie czy adres nie figuruje na czarnej liście. Upewniwszy się, że wszystko jest OK, rozpocząłem przygotowania do wyjazdu.

Czym się pan zajmował w Polsce?

Robiłem na budowach, miesięcznie wyciągałem około tysiąc złotych. Zewsząd człowiek słyszał, jak to dobrze jest w tej Anglii, jak to praca, a co za tym idzie porządne pieniądze, czekają na każdym kroku. Postanowiłem spróbować.

Pracę miał pan już załatwioną...

Teoretycznie, bo w ostatniej chwili zadzwonili do mnie, że plany się zmieniły. Twierdzili, że, owszem, praca jest, ale nie w Londynie – jak wcześniej była mowa – tylko kilkanaście kilometrów za miastem. Podali mi nazwę jakiejś wsi i tam miałem się stawić.


http://forum.gazeta.pl/forum/w,72,832716.....anie_.html

To naprawdę bardzo ciężki temat (nie chodzi mi o sterylizacje, ale o samych Romów i ich podejście) z islamistami jest podobnie, to jest inna kultura od Europejskiej, inny stosunek do kobiet, do pracy i do życia. Trzeba sobie jasno powiedzieć "ONI WE SWOICH PAŃSTEWKACH MAJA W NOSIE NASZA KULTURĘ I JEJ NIE TOLERUJĄ". Semici (od Żydów po Arabów) NIGDY się nie zasymilują, z państwem w którym żyją, co potwierdza historia Żydów w Europie. Oczywiście problem jest taki że ich właśnie z domu wygoniono (zrobili to Rzymianie), ale narody Semickie się nie zleją np. ze słowiańskimi...może nieliczne ale większość NIE. Dlatego nie podoba mi się nadskakiwanie Islamczykom, którzy w swoich państwach pozwalają na przedmiotowe traktowanie chociażby kobiety, stoi to w sprzeczności z podejściem do tych spraw w kulturze Europejskiej.

Całego problemu nie było by gdyby ludzie we własnych krajach (to takie większe rodziny) zaczęli wreszcie wspierać swoich, tak robią Skandynawowie od lat i tam nie ma emigracji zarobkowej, w Irlandii też nie lubi się Polaków, to jest normalny instynkt zachowawczy narodów. U nas mamy chorawy systemik gdzie jeden człowiek ma za zadanie skurwić drugiego by więcej zarobić to ludzie stąd uciekają.

Jeszcze jedno czy wiedzieliście, że we Francji przeciwko imigrantom najbardziej protestują dzieci tzw. "kolorowych" z byłych koloni, którzy przybyli do Francji w XX wieku? Paradoks ? NIE ! Oni znają zazwyczaj tamte kraje i widzą zagrożenie w kolejnej fali imigrantów dajmy na to islamskich którzy dezintegrują Francję


Podsumowując : Jeżeli mam wybierać tradycja Europejska, tradycja Goethego Mozarta, Mickiewicza, Chopina i innych
czy tradycja islamu czy Romska której nie rozumiem i NIE CHCE DOŚWIADCZAĆ NA SWOJEJ SKÓRZE to wybieram moją, i życzę sobie by tamci także wybrali swoją, ALE U SIEBIE lub chociaż tolerowali w swoich państewkach moją kulturę...a nie taka zabawa, że ja jestem zmuszony przez grono marzycieli do tolerancji, która polega na wyrzekaniu się własnej tożsamości, a w kraju islamskim jestem za moją kulturę wręcz szykanowany (za wyjątkiem Iranu w którym jest w miarę ok, bo najgorsze są państwa satelickie USA) Jedynie kultura Chińsko-Japońska, kultura dalekiego wschodu jest przeze mnie uznawana za niegroźną, jest to kultura która stoi na co najmniej tak wysokim poziomie jak Europejska i nie jest brutalnie ekspansywna jak np. Islam.


Z paneuropejski okrzykiem Vive Empire Europa - Teodoryk Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 30 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz Teodoryk - jednak przyznajesz ze depopulacja jest niezbedna, przynajmniej o czesc arabska i romska (ja bym dorzucil jeszcze czarnych z afryki) Very Happy bialasy mnoza sie slabo i jezeli nie zrobia z konkurencja porzadku to ich po prostu nie bedzie. proza zycia - albo my ich albo oni nas Smile bolesna prawda jest taka ze kiedy juz sie pozna inne kultury to niestety niezaleznie od tego jak bardzo jest sie liberalnym automatycznie pojawia sie rasizm (no chyba ze jest sie glupim, to wtedy nie). dopoki czegos nie znasz to moze sie to nawet wydawac fascynujace, ale kiedy juz wiesz co i jak to np taka mysl: "och jak byloby super gdyby nie bylo tu tych cyganow/arabow/zydow/czarnuchow/meneli" przychodzi calkiem spontanicznie Very Happy niby tacy jestescie czujni na polityczna poprawnosc a ta kwestia jakos wam umyka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 30 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przyznaje... dlaczego odwracasz kota ogonem przecież napisałem że jeżeli by do niej doszło to i tak było by 0,1% miliarderów, i 80% biedoty. W obecnym systemie nawet jakby zostało 1 mln na świeci to by tak procentowo było

Nie o to chodzi, chodzi tylko o pewien pień kulturowy, ni życzę sobie po prostu by ci ludzie narzucali mi postrzeganie świata i w krajach Europejskich dopominali się o rzeczy których sami nie gwarantują w swoich ! Nie mam nic przeciwko niech sobie biją kobiety we własnych krajach jak ich to rajcuje...ale od Europy wara, myślę że i ich kultura kiedyś ulegnie socjalizacji jak i inne, ale skoro np. u nas chcą stawiać meczety, to niech przestaną torturować u siebie za nasze symbole bo to nie logiczne. Podobnie jak nie logiczna była ich uliczna ruchawka po opublikowaniu rysunku Mahometa w Duńskiej gazecie, a Europa pokornie milczała...tak to mnie denerwuje, ale nie mówię iż należy Semitów depopulować, nie przeszkadzają mi dopóki nie wpychają się butami na europejskie podwórko. Ludność Europy ma wiele własnych problemów, jak chociażby ten NWO który jest wytworem naszym i powinien być przez nas pokonany.

Ale jeżeli zapytasz czy w razie ataku Islamskiego bym staną w obronie Europy, to odpowiem Tak z przyjemnością zjednoczył bym się nawet Niemcem czy Rosjaninem w razie zagrożenia wspólnej kultury.

Sterylizować też nikogo nie chcę, tylko albo dostosować do naszej kultury, albo do widzenia do siebie. Dlaczego koleś co pasł kozy na bliskim wschodzie ma mi mówić w kraju moich przodków, że Europejczycy nie mają prawa malować Mahometa? To głupie nie sądzisz ? Jak im się nie podobają nasze zwyczaje to dlaczego tak tutaj ciągną ? Mnie nie podobają się ich zwyczaje więc do nich nie jeżdżę proste no nie ?

Co do liberalizmu i innych kultur to powiem tak : poznałem kulturę Duńską i absolutnie ich nie mam jej dość, podobnie z kulturą Serbską, i Chorwacką które też poznałem w jakimś stopniu. Ukraińską często widuje, podobna do naszej. Ten sam pień kulturowy więc nie ma problemów. Przyznaje Ci w jednym racje, w kulturach egzotycznych... ale nie w takim sensie jak o tym piszesz. Już mówiłem we Francji cała nacjonalistyczna prawica to kolorowi pragnący zablokować dostęp następnych, rodowity Francuz ma to gdzieś, ale jak mój wujek był we Francji i wrócił to powiedział, że jak rodowity francuz się upije to poglądy naszych Giertychów, Wszechpolaków, czy NOPu bledną przy poglądach pijanego Francuza... Wniosek, nie zaśmiecaj podwórka drugiemu, pracuj nad poprawą życia we własnej rodzinie, albo się DOSTOSUJ do gospodarza, Polacy tak się dostosowali w USA właściwie się zlali z amerykanami i jest OK, nikt nie mówi o "ekspansywnej Polskiej polityce rozdzierającej USA", nie palimy tam samochodów na ulicach itp, jeżeli Arabowie się u nas dostosują do naszych warunków to OK, ale jak na razie na to się nie zapowiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:23, 01 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Teodoryk, bardzo dobrze piszesz. Czekałem na to, aż ktoś w końcu przedstawi pogląd wyważony, bo widzę, że dominują w Polsce, jak i pewnie w Europie, dwie szkoły jeżeli chodzi o podejście do imigrantów:
1). wypierdolić wszystkich na zbity pysk, a tych co zostaną gnębić i sterylizować (skrajność nr 1)
2). potulnie zgadzać się na każdy postulat grupy osób, wystarczy, że wyznają kult półksiężyca i mają skórę koloru gówna (to tak odnośnie arabów ; skrajność nr 2)

Obie postawy są oczywiście skrajne i naganne. Z jednej strony Europa jest kontynentem otwartym - i bardzo dobrze. Z drugiej strony - nie będę wpuszczał do domu kogoś, kto nie poszanuje mojego porządku w moim domu. O ile przybysze z Europy Wschodniej i ew z dawnego Sojuzu nie stanowią zagrożenia, gdyż - no właśnie -wyrośli z tego samego pnia kulturowego, o tyle z arabami i Romami jest trochę inaczej. Murzynów tu pomijam, gdyż znam paru i są wyjątkowo spokojni, nie wiem jak jest na Zachodzie. Arabowie zaś są po prostu niebezpieczni.
Wszystko rozbija się o ów pień kulturowy.

Zaś co do Romów to trochę inna sprawa - wiele rodzin romskich mieszka na terenie danego kraju od dziesiątek lat, należy również pamiętać że w przeciwieństwie do np pakoli czy marokańców nie posiadają oni własnego państwa - właściwie to nie mają gdzie wracać. Tak więc wydaje mi się, że są oni na tyle małą mniejszością w naszym kraju, że jesteśmy w stanie ich zaakceptować, pomimo ich dziwnej kultury i systemu wartości.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 02 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta strona to żelazna pozycja dla wszystkich tych co bredzą o islamskiej tolerancji.
Popatrzcie na twarze tych kobiet i pomyślcie, że tak w przyszłości mogą wyglądać Wasze siostry czy córki jeśli wyjdą za islamistę.


http://blogs.tampabay.com/photo/2009/11/terrorism-thats-personal.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 02 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TYLKO DLA WIDZÓW O MOCNYCH NERWACH CZYLI DEMOKRACJA PO ARABSKU:


HAMAS KILL FATAH PEAPLE IN GAZA:

http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....qBQ&q#
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 02 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko fajnie, tyle, że chyba nie w tym wątku co trzeba

ludzie, kurwa, możemy się ze sobą nie zgadzać, ale nie róbmy tutaj takiego burdelu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 02 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@mamkalosze

Jak najbardziej w temacie.
Te oszpecone twarze to prawdziwa twarz islamu.
Można wiele zarzucić Polskim rasistom, ksenofobom, antysemitą czy zwolennikom depopulacji ale nie można okrasić swoich wywodów takimi fotkami.

Można oskarżać taki partie jak LPR czy ONR lub inny NOP o faszyzowanie co w Polskich realajach objawia się głównie zamawianiem 5 piw ale nie można przypisać Polskimi tzw. nacjonalistom / faszystom czy jak ich tam zwał scen jak na zalinkowanym przeze mnie filmiku.

Zrozumcie wreszcie, że pod względem kulturowym i religijnym bardzo wiele różni cyganów od islamistów ale mentalność pozostaje ta sama a kary za złamanie klanowej spójności, naruszenie tabu czy w ogóle wyjście po za własną plemienną wspólnotę są równie dotkliwe a to, że cyganie nie oblewają swoich kobiet kwasem nie wynika z ich humanitaryzmu tylko ze zwykłej kalkulacji prawnej a nie z jakiegoś humanitaryzmu.

Na zakończenie:

Muzułmanie chcą, by ONZ zakazała krytyki islamu

http://fronda.pl/news/czytaj/muzulmanie_chca_by_onz_zakazala_krytyki_islamu

Cytat:
krajach Europy, Ameryki Łacińskiej i Azji Wschodniej można publicznie krytykować religie. Kraje muzułmańskie lobbują, by państwo zakazywało krytyki religii, zwłaszcza dominującej.







Prawo do publicznego krytykowania religii, wynikające z wolności wypowiedzi, popiera 89 proc. mieszkańców USA. Podobnie sądzą obywatele Chile, Meksyku, Wielkiej Brytanii i Niemiec, Tajwanu i Korei Południowej.

W Polsce 68 proc. społeczeństwa popiera to prawo, natomiast 22 proc. uznaje, że państwo powinno mieć prawo do karania ludzi, którzy krytykują publicznie religię.

Tymczasem w siedmiu spośród 20 przebadanych krajów większość zgadza się, że rząd powinien móc karać za krytykę religii.

Są to kraje niemal w całości muzułmańskie, jak Egipt, gdzie opinię taką wyraża 71 proc., Pakistan, gdzie 62 proc. popiera karanie za krytykę religii, oraz Irak-57 proc. Albo takie, w których znaczna część populacji to muzułmanie i gdzie istnieją ostre konflikty religijne prowadzące do przemocy. Np. Indie, gdzie 59 proc. jest za karaniem i Nigeria-54 proc.

Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych ma przed końcem roku głosować nad projektem rezolucji wzywającej narody świata do "skutecznej walki ze zniesławianiem wszystkich religii i wzniecaniem nienawiści do religii w ogóle, a przeciw islamowi i muzułmanom w szczególności".

Za uchwaleniem rezolucji mocno lobbuje Organizacja Konferencji Islamskiej. Rezolucję taką uchwaliła już w marcu Rada Praw Człowieka ONZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 02 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamkalosze napisał:
wszystko fajnie, tyle, że chyba nie w tym wątku ...

Dlaczego nie? To tylko pytania "dokąd zmierza nasza cywilizacja?"
Jeśli zgodzimy się na ograniczanie i nadzór nad urodzeniami, czy nie czeka nas zalew nadzoru pozbawionych?
Kto miałby o takiej selekcji decydować? I wreszcie: czy nie jest to już eugenika?
Idą za tym kolejne warunki: wspólne reguły dla całego Świata , brak wpływów kulturowych oraz religijnych.
Jaki mamy wynik po spełnieniu takich waruków?
Rząd światowy i NWO!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 02 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 02 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Norbi

Cytat:
Kto miałby o takiej selekcji decydować?


Ja bym raczej zapytał kto o tym obecnie decyduje?

Cytat:
Decyzja o lokalizacji ośrodka dla cudzoziemców zapada centralnie w Urzędzie ds. Cudzoziemców. Gospodarze miasta są powiadamiani po fakcie, nikt ich nie pyta o zdanie. - Wtedy często mogliby się nie zgodzić - mówi Arkadiusz Szymański, dyrektor generalny urzędu.


http://www.refugee.pl/?mod=knowbase&path=2376


Cytat:
Urząd nie musi niczego konsultować. Gdybyśmy musieli uzyskiwać zgodę na otwarcie ośrodka, 99 proc. placówek by nie powstało – wyjaśnia Ewa Piechota, rzecznik Urzędu do spraw Cudzoziemców.


http://www.refugee.pl/?mod=knowbase&path=2543

No właśnie w ostatnim cytacie tkwi jadro problemu tj. gdy by to obywatele decydowali a nie poprawne politycznie elity 99 % ośrodków dla uchodźców by nie powstało.

NIC O NAS BEZ NAS – to najlepsza taktyka przeciw NWO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 02 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszytskim miłośnikom czeczeńców polecam lekturę tego bloga:

http://czeczenia.blog.onet.pl/Sztab-Sil-Zbrojnych-Emiratu-Ka,2,ID395428615,n

oraz ten film:

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/429508
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:58, 02 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie spokojnie. Temat imigrantów jest jak najbardziej związany z tym tematem, podobnie jak niektórzy tutaj podchodzę z rozwagą do tych tematów(staram się), już zresztą o tym pisałem. Temat ten należy rozszerzyć bo samo pieprzenie od rzeczy "to jest złe kochajmy się wszyscy", będzie bez sensu jeżeli druga strona tego nie będzie respektować! Jeżeli ktoś jest frajerem i odpowiada mu aby jakiś muzułmanin w przyszłości bił jego córki, to niech od razu się wyprowadzi do ich krajów a nie tutaj mąci.

My ludzie zachodu mamy dużą tendencję lżenia samych siebie... otóż ja już tłumacze kolonizacja była okropna, ale Europejczycy z niej nie korzystali, korzystała z niej gównie warstwa uprzywilejowana, chłop i robotnik zwykły człowiek polski, czy francuski nawet na niej tracił, bo burżuazja i feudałowie nie kupowali u nich tylko za darmo brali towar z kolonii. Powiedzmy to głośno, nasze społeczeństwa dążące przez cały wiek XIX do praw człowieka i pracowniczych, nie bardzo przejmowały się koloniami bo także byliśmy wykorzystywani przez ten sam system co doił kolonie, nie tylko w koloniach ale i u nas ginęli ludzie w fabrykach, pracowały dzieci itp...to było globalne (dopiero teraz się zmieniło) !

Kolejna sprwa jest taka że pień kulturowy się różnie, ale zauważcie że np. jak to napisał iaro czarnoskórzy ludzie są spokojni, ja to potwierdzam także znałem paru - bardzo pozytywni ludzie, a co najlepsze...oni nie chcą nam niczego narzucać, często uważają swój pobyt tutaj za tymczasowy, chcieliby mieć podobny poziom rozwoju w Afryce, niestety korporacje do spółki z lokalnymi kacykami ich wykorzystują.

Co do narodów tzw. bliskiego wschodu w szczególności muzułmańskich, to nazwijmy rzecz po imieniu - oni tkwią w swoistym średniowieczu mentalnym. Nie podoba się im warunki ONZ czy Europy więc nich tutaj nie migrują !

Indianie, Chińczycy, Polinezyjczycy... są nie groźni. Arabowie i ekspansywny islam już tak.

z Romami inna sprawa, bo mieszkają tutaj od dawna (chociaż należy się zastanowić czy słowo "mieszkają od dawna" ma sens, bo to społeczność raczej wędrowna w kontekście historycznym)...problem jest taki że Polacy się pogrążają przez system, w PRL prawie nie było bezdomnych, jak Polacy mieli prace i inaczej do siebie podchodzili to i tak do Romów podchodzili z rezerwą, sam pamiętam, że oni nawet wtedy nie zachowywali się w porządku czasami, pamiętam jak chodzili po wsi to każdy zamykał drzwi, bo zdarzało się że Romowie napadali na domy i je okradali po czym odjeżdżali, więc jeżeli w PRL mieli prace to dlaczego to robili ? Pamiętam z dzieciństwa jak ludzie nie otwierali im domów bo byli zastraszenie, to nie była żadna dzika kapitalistyczna III RP, tak się działo i wcześniej więc jak widzicie problem istnieje.. i jeszcze raz poczytajcie sobie nim zaczniecie pisać "kochajmy się wszyscy", bo ja mówie ok ja toleruje każdego dopóki on szanuje zwyczaje panujące w moim domu:

Cytat:
Powrót z piekła, czyli problemy Polaków z Cyganami
Byli bici, zastraszani, zmuszani do popełniania przestępstw. Polacy mający w Wielkiej Brytanii traumatyczne przeżycia z Cyganami jednak milczą, o swoich historiach mówią między sobą. Dotarłem do kilku z nich, zgodzili się opowiedzieć o swoim piekle. Kiedy jednak przyszedłem na umówione spotkanie był tylko Krzysztof. – Gdzie reszta? – pytam. – Nie przyjdą. Boją się...

Krzysztof też się wahał. Jednak przełamał się, zgodził się nawet na zdjęcie. – Jak coś mi się stanie, przynajmniej będzie wiadomo kto za tym stoi – konstatuje smutno.
To wrak człowieka. Mówi wolno, beznamiętnie. Ma 40 lat, pochodzi z Zabrza. Do Anglii przyjechał pół roku temu, informacje o pracy znalazł w ogłoszeniach. – Przeczytałem w Gazecie Wyborczej, że poszukują ludzi do pakowania kaset i płyt CD w Londynie. Miało być 6,5 funta za godzinę, do tego mieszkanie za 200 funtów miesięcznie. Z reguły jestem ostrożny, dlatego sprawdziłem w Internecie czy adres nie figuruje na czarnej liście. Upewniwszy się, że wszystko jest OK, rozpocząłem przygotowania do wyjazdu.

Czym się pan zajmował w Polsce?

Robiłem na budowach, miesięcznie wyciągałem około tysiąc złotych. Zewsząd człowiek słyszał, jak to dobrze jest w tej Anglii, jak to praca, a co za tym idzie porządne pieniądze, czekają na każdym kroku. Postanowiłem spróbować.

Pracę miał pan już załatwioną...

Teoretycznie, bo w ostatniej chwili zadzwonili do mnie, że plany się zmieniły. Twierdzili, że, owszem, praca jest, ale nie w Londynie – jak wcześniej była mowa – tylko kilkanaście kilometrów za miastem. Podali mi nazwę jakiejś wsi i tam miałem się stawić.



Powtarzam także żadnej sterylizacji nie popieram, to nie jest rozwiązanie problemu, ale to nie znaczy że jestem frajerem i podoba mi się jak w moim podwórku ktoś mi niszczy ogródek, tudzież bije moich współlokatorów. czy jakby do was wpadł sąsiad do ogródka i zaczął go niszczyć, oraz rzucać kamieniami w dom, to wyszlibyście mu pogratulować i zanieśli następną porcję kamieni? Zbudowali świątynie dla niego na terenie waszego ogródka ? Jeżeli kogoś goszczę to wymagam by szanował on moją własność i moich współlokatorów, to on jest gościem a nie ja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 02 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Storczyk napisał:
Wszytskim miłośnikom czeczeńców polecam lekturę tego bloga:

http://czeczenia.blog.onet.pl/Sztab-Sil-Zbrojnych-Emiratu-Ka,2,ID395428615,n

oraz ten film:

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/429508




ja osobiście jestem "miłośnikiem" dobrych ludzi a przeciwnikiem złych; narodowość czy wyznanie mało mnie obchodzą...

mówisz Storczyk o różnicach kulturowych i o tym, że polscy czy tam generalnie europejscy faszyści różnej maści nie robią tak jak Hamas, walący z kałachów w plecy przeciwnikom politycznym etc.

no to pozwól, że Ci przypomnę, że nazizm i cała z nim związana machina zabijania od strzału w potylicę po stosowanie najwymyślniejszych metod, zostały zmontowane przez Niemców, czyli ludzi wywodzących się z kraju będącego absolutnym wzorem kultury i mentalności europejskiej, o ile w ogóle można o czymś takim jak mentalność europejska mówić...

pomyśl tylko, Niemcy, które wydały na świat takich ludzi jak Hegel, Kant, Goethe, Mann czy Hesse, czyli absolutnych gigantów kultury europejskiej, tak popłynęły...

zapanował odpowiedni system i całą tę wielką kulturę chuj strzelił;

zło jest wszędzie, zwyrodnialców też nigdzie nie brakuje; i jak wytworzone zostają ku temu odpowiednie warunki takie jak bezkarność, zbyt duża władza jednej grupy nad drugą, to ciemna strona ludzkiej natury się ujawnia w pełnej krasie;

ludzie tej ogólnie pojętej "kultury zachodu" pokazali to już wielokrotnie;

a co do tego dręczenia kobiet; weźmy na przykład takie kraje jak Honduras i Salwador; obydwa katolickie (no dobra, chrześcijańskie, spory udział w "rynku" mają tam zielonoświątkowcy Very Happy), że aż boli, kultura o jak najbardziej europejskiej proweniencji; wiesz co się tam wyrabia z kobietami? tam zadręczyć czy zabić kobietę to jak splunąć; dzieje się tak, ponieważ panuje bezkarność...

zresztą, nawet w krajach, w których taka bezkarność nie występuje, dzieją się takie rzeczy na ogromną skalę; przemoc wobec kobiet jest na przykład bardzo powszechna w Hiszpanii; i nie chodzi o mieszkających tam Arabów, Afrykańczyków czy (wstawić bóstwo) wie kogo jeszcze; nie, to Hiszpanie leją swoje baby ile wlezie; przedstawiciele dwóch pierwszych wymienionych grup raczej tego nie robią, bo są w Hiszpanii zazwyczaj nielegalnie i wolą się nie wychylać Very Happy

także, Storczyk, gdy weźmiemy pod uwagę wycinek prawdy szerszy od tego, który Ty tu prezentujesz, to Twoja argumentacja traci solidne podstawy;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 02 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamkalosze ale rozmywasz dyskusję, lżysz sam Europę a nawet nie pomyślisz nad tym co piszesz. No Niemcy mieli Hitlera i co i w państwach arabskich jest on kochany (nie wierzysz ? to chyba słabo znasz geopolitykę), a w Europie jest potępiony. Kto pokonał Hitlera i jego chorą ideologie Arabowie ? Czy Europejczycy ? Komu się dostało najwięcej (prócz Żydów którzy są tutaj najbardziej poszkodowani) Polakom czy Arabom. bardzo nie dobrze że nie interesuje cię wyznanie czy narodowość, tym sposobem spłycasz temat i nie rozumiesz podstawowych kwestii.

Jeżeli komuś wpojono że kobieta ma zapieprzać z chustą na twarzy i że można jest gorsza od faceta, z winy religii, to ty tego nie widzisz ! Wydaje Ci się zapewne dobrodusznie, że twoje poglądy zostały by przyjęte z poklaskiem w innych krajach, pozwól że Cię oświecę :

Twoje myślenie jest wynikiem czysto Europejskiej szkoły mentalnej, ba nawet rzekłbym jej szkoły liberalno-lewicowej. W państwie Arabskim czy zostałbyś zapewne za swoje wolnomyślicielstwo szybko sprzątnięty.

Co ty próbujesz mi udowodnić tematem tych kobiet ? Że zachodnia kultura ma wpisane podobne podejście do tychże co islam ? bynajmniej ! Czy Hiszpanie niszczą samochody w Paryżu ? Ogólnie toś dojebał z tą Hiszpania(może znajdziesz zdjęcia hiszpanek? tak jak Storczyk podał linka do zdjęć?).. akurat tam byłem w ramach wymiany w LO i kobiety są wyzwolone jak w całej Europie, zresztą tutaj nie chodzi o pojedyncze przypadki, że np. jakiś alkoholik znęca się nad żoną i dziećmi tylko o cały pień kulturowy który jak sam powiedziałeś Cię nie interesuje więc nie masz pojęcia o czym jest mowa.


Zrozum to jest kultura ekspansywna jeżeli podoba Ci się niszczenie twojego domu przez twoich gości to gratuluje, ale nie każ mi się dostosowywać do ich kultury dobrze? Nie zakazuj mi w moim kraju malować Mahometa, Chrystusa, Buddy, czy innego. To bez sensu. co mi będą zakazywać ? Mówiłem już Duńska gazeta sobie namalowała a oni zrobili ruchawkę, grozili dziennikarzom itp...no ale ty nie dzielisz ludzi na kultury więc nie rozumiesz o czym rozmawiamy. Najłatwiej napisać w Europie "ja jestem zwolennikiem dobrych ludzi, przeciwnikiem złych" trochę trudniej nazwać rzeczy po imieniu, i dostrzec pewne zagrożenia, oraz pomyśleć nad ich rozwiązaniem w kategoriach ludzkich...(jakaś socjalizacja, albo coś).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 02 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
mamkalosze ale rozmywasz dyskusję, lżysz sam Europę a nawet nie pomyślisz nad tym co piszesz. No Niemcy mieli Hitlera i co i w państwach arabskich jest on kochany (nie wierzysz ? to chyba słabo znasz geopolitykę), a w Europie jest potępiony. Kto pokonał Hitlera i jego chorą ideologie Arabowie ? Czy Europejczycy ? Komu się dostało najwięcej (prócz Żydów którzy są tutaj najbardziej poszkodowani) Polakom czy Arabom. bardzo nie dobrze że nie interesuje cię wyznanie czy narodowość, tym sposobem spłycasz temat i nie rozumiesz podstawowych kwestii.



człowieku, co Ty w ogóle gadasz? gdzie ja lżę Europę?

po prostu na przykładzie pokazuję, że takie coś jak normy kulturowe czy prawne to, wobec natury ludzkiej, krucha konstrukcja; mówię właśnie o najbardziej podstawowych, w zasadzie fundamentalnych kwestiach;

Cytat:
Jeżeli komuś wpojono że kobieta ma zapieprzać z chustą na twarzy i że można jest gorsza od faceta, z winy religii, to ty tego nie widzisz !


widzę, ale mówię akurat o czymś zupełnie innym; a o czym, patrz kilka linijek oraz też parę postów wyżej

Cytat:
Wydaje Ci się zapewne dobrodusznie, że twoje poglądy zostały by przyjęte z poklaskiem w innych krajach, pozwól że Cię oświecę :

Twoje myślenie jest wynikiem czysto Europejskiej szkoły mentalnej, ba nawet rzekłbym jej szkoły liberalno-lewicowej. W państwie Arabskim czy zostałbyś zapewne za swoje wolnomyślicielstwo szybko sprzątnięty.


wcale nie twierdzę, że byłoby inaczej; a moje myślenie jest wynikiem sporej ilości przeczytanych książek, z "Pięć Lat Kacetu" Staszka Grzesiuka na czele, oraz kręcenia się po świecie i spotykania różnych ludzi funkcjonujących w obrębie różnych kultur;

Cytat:
Co ty próbujesz mi udowodnić tematem tych kobiet ?


odpowiadam Storczykowi, który opiera się w części postów właśnie na tym temacie

Cytat:
Że zachodnia kultura ma wpisane podobne podejście do tychże co islam ?


nie, że to nie islam, i w ogóle żadna religia ani kultura, jest winowajcą, tylko warunki, w których nie wyciąga się ze złych czynów konsekwencji;

ale jeżeli już mamy być tacy szczegółowi, to złe traktowanie kobiet nie jest wpisane w islam jako taki; jest to zazwyczaj wynik bardzo daleko idącej nadinterpretacji zapisów koranu oraz naleciałości kultur przed-islamskich, do tego patologicznie rozwiniętych, połączonych z bezkarnością;

poza tym, ja nikogo nie bronię, ale wyznawców islamu jest ponad 1,2 miliarda; gdyby wszyscy byli tacy jak ich ekstrema to już dawno mielibyśmy kompletnie przejebane;


Cytat:
Czy Hiszpanie niszczą samochody w Paryżu ? Ogólnie toś dojebał z tą Hiszpania(może znajdziesz zdjęcia hiszpanek? tak jak Storczyk podał linka do zdjęć?)..
akurat tam byłem w ramach wymiany w LO i kobiety są wyzwolone jak w całej Europie,


przemoc wobec kobiet w Hiszpanii jest nagminna; to że są tam też i wyzwolone kobiety tego w ogóle nie zmienia;

http://wyborcza.pl/1,91446,7295851,Hiszp.....obiet.html

nie kłóć się ze mną za bardzo jeśli chodzi o Hiszpanię, bo znam ten kraj i jego kulturę dosyć dobrze, zarówno od strony teoretycznej (jestem po iberystyce), jak i praktycznej (mieszkałem tam ponad rok)

i nie zamierzam generalizować; zwracam tylko uwagę, że istnieje tam taki problem i to na poważną skalę i tylko groźba więzienia powstrzymuje oprawców od posunięcia się dalej;
zapewniam Cię, że gdyby w Hiszpanii było takie bezhołowie jak w Pakistanie, to duża część kobiet miałaby tam tak samo przejebane; szczególnie w Andaluzji ogarniętej kultem męskości w dość specyficznej formie...

Cytat:
zresztą tutaj nie chodzi o pojedyncze przypadki, że np. jakiś alkoholik znęca się nad żoną i dziećmi tylko o cały pień kulturowy który jak sam powiedziałeś Cię nie interesuje więc nie masz pojęcia o czym jest mowa.


"pień kulturowy" nie ma aż takiego znaczenia jak to tutaj niektórzy, łącznie z Tobą, sugerują...
o to mi chodziło jak powołałem się na przykład nazistów


Cytat:
Zrozum to jest kultura ekspansywna jeżeli podoba Ci się niszczenie twojego domu przez twoich gości to gratuluje, ale nie każ mi się dostosowywać do ich kultury dobrze?


a gdzie ja Ci każę? pojebało Cię? Very Happy
a "kultur ekspansywnych" było w historii wiele; nasza kultura jest jedną z tych co momentami bywały ekspansywne i, o ironio, gdyby Anglicy czy Francuzi nie byli swego czasu tacy pazerni, to problemów z zalewającymi Europę imigrantami by nie było; a przynajmniej nie na taką skalę; ale to też temat na inną rozmowę...

w skrócie rzecz ujmując, ekspansywni byli zawsze zarówno muzułmanie jak i chrześcijanie; oba wyznania mają w założeniach ogólnie pojęte szerzenie wiary, to też i ich co bardziej zaangażowani wyznawcy je szerzą, w zależności od temperamentu, mniej lub bardziej agresywnie Very Happy

poza tym mówiliśmy tu o Cyganach a nie o Arabach i innych muzułmanach;

dla mnie to zupełnie inne bajki; owszem w obu przypadkach chodzi o interakcję z odmienną kulturą, ale skrajnie się te interakcje między sobą różnią;

za mało analogii żeby to łączyć

Cytat:
Nie zakazuj mi w moim kraju malować Mahometa, Chrystusa, Buddy, czy innego. To bez sensu. co mi będą zakazywać?


a gdzie ja Ci zakazuję? chuj mnie obchodzi mahomet i reszta; możesz sobie ich podobiznami podcierać tyłek jak dla mnie; przy czym, mógłbym to skrytykować jako niepotrzebne sprawianie komuś przykrości; nigdy jednak nie przyszłoby mi do głowy komukolwiek tego zabraniać;

Cytat:
Mówiłem już Duńska gazeta sobie namalowała a oni zrobili ruchawkę, grozili dziennikarzom itp...no ale ty nie dzielisz ludzi na kultury więc nie rozumiesz o czym rozmawiamy.


to raczej Ty nie bardzo skumałeś o co mi chodziło; przeczytaj mojego posta w całości, tylko uważnie; to wmawianie mi o dzieleniu ludzi na kultury świadczy o tym, że albo nie czytasz w ogóle tego co piszę w całym wątku, albo, że masz poważną dysleksję;

[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 03 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Teodoryk

Cytat:
My ludzie zachodu mamy dużą tendencję lżenia samych siebie...


to może zacznijmy się uczyć od "Naszych starszych braci":

Cytat:
Ale w "Gazecie Wyborczej" miałem zupełnie innego mistrza, płci żeńskiej, czyli Helenę Łuczywo. Dla mnie Helena jest postacią rangi historycznej, nie można jej porównywać ze współczesnymi postaciami. Ze znanych mi ludzi, którzy w XX wieku żyli w Polsce, mogę ją porównać tylko do Celiny Lubetkin, która była żoną Antka Zukiermana, dowódcy ŻOB. I faktyczną dowódczynią powstania w getcie. Misja Heleny, która jest stuprocentową Żydówką, polegała zawsze na chronieniu polskich Żydów przed jakimkolwiek złym losem. To zadanie wykonała w stu procentach. Była komendantką ŻOB w latach 90. Nie można się dziwić, że ona ze swoim zapleczem kulturowym i genetycznym nie była specjalnie wrażliwa na to, że mordowano księży po 1981, czy że generał Fieldorf był ofiarą mordu sądowego, w którym brała udział sędzia Wolińska. Misją Łuczywo było ratowanie sędzi Wolińskiej i wszystkich, obojętnie jak zapisanych w historii Polaków żydowskiego pochodzenia przed jakimkolwiek nieszczęściem.


http://www.dziennik.pl/dziennik/europa/a.....yngli.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 03 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

"pień kulturowy" nie ma aż takiego znaczenia jak to tutaj niektórzy, łącznie z Tobą, sugerują...
o to mi chodziło jak powołałem się na przykład nazistów


Oczywiście że ma ... najnowszy przykład Kosowo.

Fajnie że dałeś artykuł o Hiszpanach, przeczytałeś już mój o Romach znęcających się na Polakach ?

Co do ekspansywności europy to ekspansywna była nasza burżuazja próbująca podbić cały świat, w tym wyzyskująca własne narody. Prosty francuz czy anglik ekspansywny nie był. ZROZUMCIE TO WRESZCIE PROSTY CHŁOP EUROPEJSKI NA KOLONIZACJI TRACIŁ, zyskiwał 1% wąskiej elity, jak dzisiaj z neokolonializmem. Dam Ci prosty przykład, przedsiębiorca dajmy na to Angielski ma dużo kasy i zamiast ulokować fabrykę w Anglii i tutaj dać ludziom prace, to woli przenieść ją do koloni gdzie będzie wyzyskiwał ludzi za grosze, tracą na tym i Europejczycy(praca) i ludność koloni bo są wyzyskiwani. Widzisz ten paradoks?, który tam naprawdę osłabia rodzimą gospodarkę... to nie jest żadna ekspansja narodowo-kulturowa to czysty idiotyzm na którym oparty jest obecny system. Zresztą nie zmieniaj tematu na XIX wiek, bo rozmawiamy o imigrantach domagających się czegoś nienormalnego w państwach gospodarzy, o niebezpieczeństwie islamu oraz o Romach, angielska burżuazja nie ma nic do tematu.

powiedziałem nie życzę sobie islamistów i koniec kropka, albo zmienią swoje podejście do gospodarzy(Europy), albo uznaje ich za wrogów. Romów którzy biją Polaków także nie mam zamiaru tolerować, jeżeli są spokojni to ok, ale jak zaczynają robić coś takiego to do widzenia... tak myśli duża część społeczeństwa, więc daruj sobie swoje bajdurzenie i moralizatorstwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:35, 04 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Oczywiście że ma ... najnowszy przykład Kosowo.


co Ty mi tu wyjeżdżasz z Kosowem? ja mówię o tym, że kultura czy religia nie determinuje tego czy ktoś jest zły czy dobry; myślę, że bardzo solidnie i bez żadnych zawiłości to uzasadniłem;

Cytat:
Fajnie że dałeś artykuł o Hiszpanach, przeczytałeś już mój o Romach znęcających się na Polakach ?


przeczytałem jakiś wklejony przez Storczyka i tylko z litości nie wkleiłem tu kilku artykułów o Polakach sprzedających własne rodaczki do burdeli rozsianych po całej Europie; zresztą, zaczynam dochodzić do wniosku, że nie na wiele by się to zdało; porywasz się w różnych wątkach na skomplikowane mechanizmy, socjalizm, kapitalizm i inny sralizm a kompletnie nie czujesz tych najprostszych

Cytat:
Co do ekspansywności europy to ekspansywna była nasza burżuazja próbująca podbić cały świat, w tym wyzyskująca własne narody.


wszędzie musisz przemycić te swoje idee Very Happy

Cytat:
Prosty francuz czy anglik ekspansywny nie był.


bo nie miał takiej możliwości;

Cytat:
ZROZUMCIE TO WRESZCIE PROSTY CHŁOP EUROPEJSKI NA KOLONIZACJI TRACIŁ,


dobrze, rozumiemy, nie musisz się drzeć jak jakiś fanatyk...


Cytat:
zyskiwał 1% wąskiej elity, jak dzisiaj z neokolonializmem. Dam Ci prosty przykład, przedsiębiorca dajmy na to Angielski ma dużo kasy i zamiast ulokować fabrykę w Anglii i tutaj dać ludziom prace, to woli przenieść ją do koloni gdzie będzie wyzyskiwał ludzi za grosze, tracą na tym i Europejczycy(praca) i ludność koloni bo są wyzyskiwani.


no, wszystko się zgadza; i efekt jest taki, że ci wyzyskiwani tam w tym tzw. trzecim świecie przyjeżdżają do Europy w poszukiwaniu jakichś lepszych warunków bytowych; zrobiłbyś na ich miejscu dokładnie to samo, nie patrząc za specjalnie na to, czy się to gospodarzom podoba czy nie;


Cytat:
Widzisz ten paradoks?, który tam naprawdę osłabia rodzimą gospodarkę... to nie jest żadna ekspansja narodowo-kulturowa to czysty idiotyzm na którym oparty jest obecny system.


w przypadku większości imigrantów ekspansja też nie jest narodowo-kulturowa tylko czysto zarobkowa; a taką narodowo-kulturową, a w zasadzie to głównie religijną, robi, a właściwie usiłuje robić, bo raczej nie ma w tym powszechnego poparcia, grupka oszołomów i tych należałoby natychmiast wysłać na księżyc albo na marsa, bo mimo, że jest ich stosunkowo niewielu, to ich upór i ślepa wiara w to co robią dają im godną podziwu siłę przebicia...

Cytat:
Zresztą nie zmieniaj tematu na XIX wiek


a gdzie ja mówię o XIX wieku? a może mówię na przykład o XV? a poza tym dlaczego mam nie zmieniać? Ty przechodzisz z Cyganów na muzułmanów, których całokształt określasz mianem "islamistów", chociaż to wcale nie jest jedno i to samo; to ja sobie będę też latał po tematach jak mi się tylko będzie podobało a Ty się z tym wyrabiaj Smile

Cytat:
, bo rozmawiamy o imigrantach domagających się czegoś nienormalnego w państwach gospodarzy, o niebezpieczeństwie islamu oraz o Romach, angielska burżuazja nie ma nic do tematu.


może uporządkujmy to trochę; to Ty wraz ze Storczykiem, nie wiedzieć czemu, zaczęliście mielić o tej jebniętej części wyznawców islamu, chociaż problemy z nimi są zupełnie innego rodzaju niż z Romami; a ta angielska burżuazja to już Twój wymysł

Cytat:
powiedziałem nie życzę sobie islamistów i koniec kropka, albo zmienią swoje podejście do gospodarzy(Europy), albo uznaje ich za wrogów.


to im to powiedz a nie mi Very Happy
islamistów możesz odgórnie uznać za wrogów, islamiści = muzułmańscy fundamentaliści = oszołomy = ludzie, którzy nie zmieniają podejścia

ja islamistów też nie chcę i to bardzo ich nie chcę; reszta muzułmanów mi nie przeszkadza;


Cytat:
Romów którzy biją Polaków także nie mam zamiaru tolerować


Ty, no dobra, a co z Polakami którzy biją Polaków albo sprzedają swoje rodaczki do burdeli? ich już tolerujesz bo są Polakami? Smile tak mogłoby wynikać z tego co mówisz Very Happy

Cytat:
jeżeli są spokojni to ok, ale jak zaczynają robić coś takiego to do widzenia..


no, ja też bym był za tym, że "do widzenia", bo tak jak, prawdopodobnie większość zwykłych ludzi, nie chcę mieć takich typów w swojej okolicy; tylko kurde, gdzie "do widzenia"? do Radżastanu?
jaki masz pomysł?

Cytat:
tak myśli duża część społeczeństwa,


taki z Ciebie kozak, że musisz się wesprzeć tą bliżej nieokreśloną "dużą częścią społeczeństwa"? wybacz, ale to trochę śmieszne jest Very Happy

Cytat:
więc daruj sobie swoje bajdurzenie i moralizatorstwo.


daruję sobie jak mi się już zupełnie znudzi zabawa w odbijanie piłeczki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:21, 08 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jałmużna zabroniona?

Policja spisała emerytkę, bo dała 2 zł żebrzącej kobiecie

Pani Anna (imię zmienione) jest po siedemdziesiątce, mieszka w Lublinie. W ostatnią środę, gdy wyszła z banku w centrum miasta, zobaczyła żebrzącą Romkę. 30-latkę w zniszczonym ubraniu można tam spotkać niemal każdego dnia. Zwykle trzyma kartkę z napisem, że zbiera na utrzymanie trójki dzieci.

- Dużo czytam o losie Cyganów. Czasem ojciec potrafi zbić dziecko albo żonę, bo nie przynieśli pieniędzy - mówi pani Anna. - Zrobiło mi się żal tej kobiety, rzuciłam 2 zł.

Wtedy do kobiet podeszło dwóch policjantów. Romkę wzięli pod rękę.

- Jak to? Za co? - zapytałam. - A oni na to: "Za żebractwo" i że w komendzie to ona dostanie grzywnę. No to ja pytam: Ile? Pomyślałam, że jeśli 50 zł, to nawet jej pomogę to spłacić. Nie zdążyłam tego powiedzieć, a policjanci - Pani z nami. - Ja też? - spytałam. - Za wspieranie żebractwa - usłyszałam. Policjanci chwycili kobiety pod ręce i zaczęli je prowadzić do komisariatu.

- To chyba jakiś dowcip? - powiedział Adam Bodnar, sekretarz Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, gdy opowiedzieliśmy mu o tym zdarzeniu. - To znaczy, że komuś ta pani pomagała w żebraniu, czerpała z tego zyski? A może emerytka jest w mafii romskiej wykorzystującej ludzi? Policja chyba chce nam zabronić współczucia. Obywatel ma prawo podjąć interwencję w obronie słabszych. Człowiek nie musi się zastanawiać, czy żebrak jest oszustem. Wystarczy, że ma intencję komuś pomóc - mówi Bodnar.

W kodeksie wykroczeń nie ma przepisu, w myśl którego karze się za jałmużnę. Co więcej, prawo nie zabrania też samego żebrania, o ile ktoś, kto to robi, nie oszukuje - naprawdę nie ma na życie albo nie domaga się pieniędzy nachalnie.

Jest za to paragraf mówiący, że ukarany ma być ten, kto płaci lub daje pieniądze na grzywnę osobie, niebędącej jego bliskim. W przypadku pani Anny nic takiego nie miało miejsca.

- Tylko kajdanek mi nie założyli. Ludzie patrzyli na mnie jak na przestępcę. Zaczęłam pytać policjantów, dlaczego mnie nawet nie wylegitymowali - opowiada pani Anna.

Policjanci zatrzymali się i spisali dane pani Anny, cały czas przytrzymując ją za łokieć. Sprawdzili też, czy emerytka nie figuruje w rejestrze poszukiwanych. Dopiero po tym zdecydowali się puścić wolno panią Annę, a do komisariatu zabrali Romkę.

Emerytka poinformowała o sprawie przełożonych policjantów. Opowiedziała o zdarzeniu w Radiu Lublin. Według relacji pani Anny za swoje zachowanie przeprosił ją patrolowy i jego zwierzchnik z komisariatu.

O sprawę zapytaliśmy w Komendzie Wojewódzkiej w Lublinie. Jacek Deptuś z zespołu prasowego poinformował, że pani Anna nie złożyła oficjalnej skargi, a jej rozmowa z policjantami dotyczyła jedynie "kwestii interpretacji przepisów".


Źródło: Gazeta Wyborcza


http://wyborcza.pl/1,75248,7341149,Jalmuzna_zabroniona_.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sterylizacja Cyganek
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile