W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sterylizacja Cyganek  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 15979
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cały temat jest chamski i niemoralny...moje zdanie jest takie , że co do sterylizacji to nawet kota nie powinno się sterylizować, a co dopiero człowieka. ci co to wymyślili powinni zacząć od siebie dając przyklad jak to jest i poznać jak taka osoba się czuje nie będąc w pełni "wartościową"od środka. może dla mężczyzn to bez znaczenia bo mają trochę inny środek o czym świadczy wiele postów , które miałam okazje czytać choćby tu na forum. co do aspektów fałszywej troski o jakiekolwiek dzieci z rodzin ubogich czy patologicznych to nie ma co przesadzac, bo jest ich wszędzie pełno.
a tak wogóle, to jakie prawo ma człowiek żeby ingerować w prokreacje nie swoją tylko czyjąś?
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrit ,nie będę ci słodzić ,ale właśnie w umyśle /tak / zobaczcie w ten sposób ,jeśli potraficie / ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powinno sie sterylizować ludzi tylko dlatego , że rozmnażają się jak koty . Z Cyganami miałem do czynienia służąc w Strazy Granicznej - o czym juz pisałem . Nie przepadam za nimi , wręcz bardzo nie przepadam . Ale kobiety u Cyganów nic nie znaczą . Problem stanowią męzczyźni . Produkuja dzieci , które od najmłodszych lat są wykorzystywane , tak jak kobiety , przyuczane do żebrania i handlu . A meżczyźni dogladaja tylko interesu .
Jedyna rzecz która u nich mi sie podoba to fakt że trzymają się razem i zasadniczo są nie do ruszenia , nawet mafia z nimi nie chce mieć na pieńku .
Raz byłem bliski " wybuchu agresji " skierowanej w Cygana , ledwo sie powstrzymałem , ale o tym też juz gdzieś pisałem .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrit napisał:
taka osoba się czuje nie będąc w pełni "wartościową"od środka.


Pełnowartościwa czego? Twoich wartości? A może ktoś ma inne wartości.

Ordel napisał:
Nie powinno sie sterylizować ludzi tylko dlatego , że rozmnażają się jak koty


Kto się w dzisieszych czasach rozmnaża jak koty? Mam kotkę i ostatnio matka nie upilnowała i kotka się okociła na sześć kociąt. Trzy tygodnie miałem problem żeby je komuś obchnąć. Jedno kociątko wziął cygan. Mam jeszcze dwa. Matka zgodziła się żeby jedno zostawić. Drugim może ja się zajmę. Tylko czy czas pozwoli. Chyba kociątko będzie musiało zostać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słowa kluczowe w tym przykładzie to "matka nie upilnowała". Skoro więc zaniedbaniem namnożyliście bytów nad potrzebę to się nimi zajmujcie a nie narzekajcie.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eNKa napisał:
Słowa kluczowe w tym przykładzie to "matka nie upilnowała". Skoro więc zaniedbaniem namnożyliście bytów nad potrzebę to się nimi zajmujcie a nie narzekajcie.

Ależ moja słodka. Twoje słowa to miód dla mnie. Powtarzam obecnie wypłacam emerytury dla moich i waszych rodziców. Zaadoptuje biedne cygańskie dzieci jeśli zobowiążecie się, że na starość zażyjecie pawulonik. Ja te biedne dzieci przyjmę do domu. Postaram się wychować jak potrafię, a wy którzy nie macie dzieci grzecznie i bez szmerów przyjmiecie pawulonik, bo wy dzieci nie mieliście i mieć nie zamierzacie. Wolałbym na starość zobaczyć swoje dzieci przy łóżku, nawet adoptowane, niż takich zrzędzących starców jak wy na ławce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eNKa napisał:
"matka nie upilnowała"


Typowy kandydat na tetryka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flimon
jeśli już mnie cytujesz to bądź łaskaw nie wyrywać moich opinii w częsci ale w całości, bo stosując tego typu zabiegi sprawiasz że zmieniają one całkowicie kontekst, a tym samym stosujesz metody miernego dziennikarzyny z brukowca. jeśli nie zrozumiałeś co miałam zamiar przekazać w swoim poście to już nie mój problem tylko twój z wartosciami i nie tylko.
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrit napisał:
Flimonbądź łaskaw nie wyrywać moich opinii w częsci ale w całości,

W takim razie nie mów nic z czego musisz się później tłumaczyć.

astrit napisał:
problem tylko twój z wartosciami i nie tylko.


Ja nie mam żadny problemów tylko rozwiązania. A czy ty masz jakiś problem? Ze sobą z EGO?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrit napisał:
Flimonto już nie mój problem tylko twój z wartosciami i nie tylko.


Aż taki duży mam problem, że jestem przeciwo sterylizacji i przeciwko zabijaniu. Proponuję żebyś się sam dla przykładu się wysterelizował. Po co narzucasz to komuś? Daj przykład! Daj ludziom żyć! Wychowanie dzieci to cieżki kawał chleba. Dlaczego każesz innym sterylizację gdy jest wiele rodzin które mają w sercu wystarczająco miłości żeby zaadoptować dziecko? Dlaczego nie?!!! Obetnij swego małego! Daj przykład poglądom które sam prezentujesz. Jeśli tego nie masz zamiaru zrobić to dla mnie jesteś mordercą który każe niewinne dzieci na śmierć.
Nie dziwię się, że w Polsce coraz gorzej skoro tak łatwo sami wysyłamy innych na śmierć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flimon
nie ośmieszaj się, przeczytaj jeszcze raz mojego posta albo może kilka razy i udowodnij mi w którym momencie napisałam że sterylizacja jest dobra i wskazana, i postaraj się czytac ze zrozumieniem bo chyba tak się zacietrzewiłeś tym tematem że cos nie tak u ciebie z postrzeganiem niektórych wątków, jak nie dajesz rady to może ktoś ci z forum wyjaśni, bo ja nie jestem w nastroju na dłuższe pisanie z tobą. nie przeinaczaj moich postów bo nie wiem czy robisz to specjalnie żeby stosować manipulacje odpisując w ten sposób czy tylko masz problem z odbiorem co w nich jest napisane.
odn. "małego" to nie posiadam...dużego też nie Wink
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:24, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrit
Dobranoc miłej nocki. Pamiętaj nigdy nie tłumacz się słońce ze swoich poglądów. Sorki za pomylenie płci. Bardzo mi zależy na tym aby poglądy przeciw zabijaniu też były tu przedstawione. To tyle. Dobranoc astrit

I jesze jedno. Ktoś może mieć inne wartości: np życie. Każde życie jest ważne i moje i twoje i czyjeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:58, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flimon
po 1. nie nazywaj mnie słońcem - bo może cie oślepić sunny
2. ja nie tłumacze się nikomu ze swoich pogladów, bo dość wyraźnie je przedstawiam , to ty nie umiesz ich odebrać,
a teraz próbujesz sie wykręcić tylko nie bardzo ci to wychodzi Bad Grin
3. wartościa dla ciebie na teraz to: czy wszystko z tobą ok Anxious
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:38, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrit napisał:
Flimon
po 1. nie nazywaj mnie słońcem - bo może cie oślepić sunny


Ah oświeć mnie, oślep mnie swoją mądrością. Nic do tematu nie wnosisz co udowodniłem w poprzednich postach. Nawet nie wiesz po której stronie masz stanąć. Oślep mnie swoją mądrością słońce "wartościowymi" myślami i wartosciowymi "przemyśleniami" wypowiedzianymi przez "wartościową" astrid.

astrit napisał:
Flimon
3. wartościa dla ciebie na teraz to: czy wszystko z tobą ok Anxious


Bo ja typowy aryjczyk "wartościowy" już nie jestem

Kurde ciekawe. A ja myślałem, że nie wygląd tylko postawa stanowi człowieka. No cóż pomyliłem się. Mam nadzieję, że inni forumowicze się wypowiedzą oprucz takich psychopatów jak Al procenty i Storczyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:31, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filomon twoja stara to chyba w burdelu popierdala że ma tak pojebango synalka
a twój stary to się chyba do roboty śpieszył na 6 że cię tak spierdolił jak cię robił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:23, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Moi rodzice mają emeryturę wypłacaną przeze mnie.


Filemon zaciągnij się głęboko marihuana jak Twój idol z awatar a potem zacznij znaczyć banknoty aby twoi żałośni starzy dostali z ZUSu dokładnie te twoje a nie np. moje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ansu




Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 124
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak by wysterylizować pedałów, albo....... to by dopiero była afera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
...moje zdanie jest takie , że co do sterylizacji to nawet kota nie powinno się sterylizować, a co dopiero człowieka.


@astrit

Zakładasz, że ludzie kastrują koty z sadyzmu a nie dla ich dobra.
Ok. zakażmy kastracji kotów. Niech się mnożą na potęgę a potem zdychają z głodu.
Niech właściciele 6 małych kociąt nie mający co z nimi zrobić je topią to przecież o wiele bardziej humanitarne niż sterylizacja.

Ja popieram Twój postulat zakazu sterylizacji cyganów czy kotów tylko pod warunkiem, że damy działać naturze i pozwolimy działać darwinowskiej selekcji naturalnej.

No chyba że Astrid jesteś jakąś moherową kreacjonistką wtedy niczym Wioletta Wilasa weź do siebie do domu te wszystkie bezdomne koty i psy i znaczniej je utrzymywać ale sama bo hipokryzją jest przerzucanie swoich światłych humanitarnych idei na barki a raczej portfele tych którzy ich nie wyznają.

Parafrazując mój poprzedni wpis: najbardziej przeciwni sterylizacji kotów są Ci którzy nigdy nie widzieli zgrai zabiedzonych, wychudzonych chorych kociąt w blokowej piwnicy o które nikt nie dba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Teodoryk

"Gdyby nie "ja" to w ogóle bym czopie tego tematu nawet nie zauważył,... ."

Było do przewidzenia:

"Ciekawy jestem czy także byś bronił rolniku z pod Mławy tak gorliwie Chińczyków jeśli ktoś na "prawda" wysmarował by o nich temat ,szczerze wątpię czy nawet byś pstryknął żeby go przeczytać. "
viewtopic.php?t=9761&postdays=0&postorder=asc&start=25

"trochę zgadzam się z argumentami gościa co koło cyganów mieszka... ."
Ale z tymi którzy znają żydów się już nie zgadzasz?
Wybiórcza sprawiedliwość ,co?

Z userem -mamkalosze- który także gorliwie bronił syjonistów również się spierałem i może stwierdzenie ,że myliłem się co do niego będzie trochę na wyrost ale przynajmniej w przeciwieństwie do Ciebie jest konsekwentny a słowo rasizm jest mu obce.

A to ,że wasza Hasbara dobrze funkcjonuje jest oczywiste.Wiele można żydom zarzucić ale organizację macie wzorową Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ok. zakażmy kastracji kotów. Niech się mnożą na potęgę a potem zdychają z głodu.


Jeszcze nie widziałem kota mnożącego się na potęgę i zdychającego z głodu... Koty polują nawet jak nie są głodne, czy to domowe czy dzikie. Jedyne co by się stało to to, że mielibyśmy mnóstwo dzikich kotów.

Cytat:
Zakładasz, że ludzie kastrują koty z sadyzmu a nie dla ich dobra.


Jest to taki nieświadomy sadyzm. Ludzie to robią po prostu dla wygody. Dla tego, że to zwierze ma sie dostosować do człowieka. Tak samo jest z kastracją konii.

Cytat:
Ja popieram Twój postulat zakazu sterylizacji cyganów czy kotów tylko pod warunkiem, że damy działać naturze i pozwolimy działać darwinowskiej selekcji naturalnej.


Co do Darwina:
W przyrodzie mogą przetrwać jedynie osobniki najsprawniejsze. Lecz co to znaczy najsprawniejsze? Nie najsilniejszy i nie najbystrzejszy, gdyż wśród żywych powszechna jest wszędzie słabość i głuopta. Nie ma innego sposobu określenia sprawności niż kryterium przetrwania. Sprawność jest zatem inną nazwą przeżycia. I oto cały darwinizm - przeżywają żyjący. Tautologia, masło maślane.
P.S. Nie jestem kreacjonistą.

Cytat:
Parafrazując mój poprzedni wpis: najbardziej przeciwni sterylizacji kotów są Ci którzy nigdy nie widzieli zgrai zabiedzonych, wychudzonych chorych kociąt w blokowej piwnicy o które nikt nie dba.


Widziałem. I to nie była wina matki, bo dzikie koty sobie świetnie radzą, a skoro jednak niedawała sobie rady to powinieneś być za... w końcu powinna być selekcja naturalna no nie Smile?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeszcze nie widziałem kota mnożącego się na potęgę i zdychającego z głodu...


Chory, umierający kot chowa się dla własnego bezpieczeństwa w najciemniejszą dziurę czy inny zakamarek który zapewnia mu bezpieczeństwa.

Cytat:
Koty polują nawet jak nie są głodne, czy to domowe czy dzikie.


A na co mają polować w mieście a konkretnie w blokowej piwnicy o której pisałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Ci napisałem, że to nie wina kota tylko ludzi skoro był zamknięty w blokowej piwnicy. W moim mieście mają na co polować. Mamy problem z gołębiami, bo wybijają wróble. Praktycznie ich już tutaj nie ma. Jest to taki rzadki widok jak pustułki czy sowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek_69 napisał:


Z userem -mamkalosze- który także gorliwie bronił syjonistów również się spierałem i może stwierdzenie ,że myliłem się co do niego będzie trochę na wyrost ale przynajmniej w przeciwieństwie do Ciebie jest konsekwentny a słowo rasizm jest mu obce.





drogi, Merdku, nigdy nie broniłem syjonistów jako ruchu (choć ten też formalnie jest różnorodny), ponieważ nawet jeżeli żadne jego założenia nie są szowinistyczne i faszystowskie, to w praktyce często ten szowinizm, faszyzm i generalnie ekstremistyczne zaślepienie, się ujawniają;

broniłem tylko tej prostej prawdy, że nie wolno oceniać ludzi przez pryzmat narodowości i tego, że niedopuszczalne jest przyklejanie takiej a nie innej łatki całemu narodowi przez to, że jacyś jego przedstawiciele zachowują się źle; tyle, nic więcej;

zawsze będę tej prawdy bronił, ponieważ generalizowanie prowadzi do krzywdzenia niewinnych i do kłamstwa; to po prostu skrajna nieuczciwość i szczyt manipulatorskiej perfidii;

a na to, że Ty czytasz posty selektywnie i że w ich treści widzisz to co chcesz zobaczyć a nie to co tam tak naprawdę jest, to ja już nic nie poradzę...

dla Ciebie, już sam fakt przeciwstawienia się któremukolwiek z Twoich stwierdzeń, to już od razu syjonizm i w ogóle miłość do Żydów obejmująca nawet tych co bardziej zdegenerowanych żołnierzyków czy astronomicznie pierdolniętych ortodoksów, którzy w swoim obłędzie bywają gorsi od europejskich neo-nazi;

bardzo często zwyczajnie nie rozumiesz tego co się do Ciebie mówi i napierdalasz swoją melodyjkę niczym pijany kataryniarz...

a w ogóle to pozwolę sobie zauważyć, że ten wątek zamienia się w rewię wycieczek osobistych, w których nie byłoby nic złego gdyby nie fakt, że są coraz bardziej okrojone z wszelkich argumentów,mających choćby luźny związek z pierwotnym tematem;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Storczyk napisał:
Filomon twoja stara to chyba w burdelu popierdala że ma tak pojebango synalka
a twój stary to się chyba do roboty śpieszył na 6 że cię tak spierdolił jak cię robił.


Widocznie ktoś przez pomyłkę kupił ci komputer śmieciu i analfabeto. Nawet mojego nicka nie potrafisz napisać.

Gratulacje, brawo.

Taki śmieć jak ty Storczyk nie może mnie obrazić. Jak śmieć może kogokolwiek obrazić?

Storczyk pojeb. Proponuję sterylizację tego osobnika bo jest niebezpieczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 27 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrit - tak tylko sprostuje ze sterylizacja nie oznacza konca zycia seksualnego - to nie jest to samo co kastracja. na zachodzie dosc popularne jest podwiazywanie jajnikow jako forma permanentnej antykoncepcji. cos analogicznego mozna chyba zrobic tez u faceta. mozna sie bzykac ale nie bedzie zaplodnienia. mysle ze bydlo bylo by nawet zadowolone z takiego rozwiazania Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sterylizacja Cyganek
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile