W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sterylizacja Cyganek  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 15976
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Storczyk napisał:
Powtórzę to jeszcze raz: kochasz cyganów TO WEŚ ICH SOBIE DO DOMU I UTRZYMUJ.
Cyganie w praktyce nie płaca ŻADNYCH podatków a świadczenia socjalne GRABIĄ obiema rękami.

Niesamowite opowieści nam tu snujesz. Gdy cygan pójdzie po fajki czy flaszkę do sklepu to nie płaci podatków a sprzedawca na jego widok odliczy mu od ceny vat, akcyzę, własną marże, koszty itd. Hmm, ciekawe. Jak chcesz zobaczyć ludzi nie płacących ŻADNYCH podatków to obejrzyj jakiś odcinek programu pana Cejrowskiego. On ma w zwyczaju odwiedzać ludzi nie płacących podatki gdzieś głęboko w Amazonii.
Storczyk napisał:
Moja rada jest taka: jak jesteś taki prometejski to weź sobie te cygańskie bachory na utrzymanie żebym nie musiał płacić podatków na tą hołotę.

Wezmę i zaadoptuję pod jednym jedynym warunkiem: Zobowiążesz się, że w momencie zakończenia lub niemożliwości wykonywania pracy nie przejdziesz na emeryturę czy rentę tylko grzecznie i potulnie przyjmiesz pawulonik. Chodzi mi oczywiście o to żebyś nie musiał się źle czuć z powodu wiszenia na socjale który wypłacany będzie przez moje dorosłe już adoptowane cygańskie dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ee tam, niepotrzebnie sie tak emocjonujecie. sprawa jest trywialna - jesli ktos zyje jak zwierze to sie go traktuje jak zwierze, a zwierzeta sie sterylizuje - wiadomo ze same z siebie beda sie rozmnazaly do granic absurdu. przeciez nikt nie mowi o zabijaniu tego bydla tylko o uniemozliwieniu prokreacji. humanitaryzm w najczystszej postaci. to ze czasami wyjdzie z tego szamba istota wartosciowa niczego nie zmienia - na jedna wartosciowa, wyjdzie dziewiec bezwartosciowych. a nawet ta jedna ma od poczatku spierniczone zycie. po co powiekszac pule cierpienia na ziemi skoro mozna ją tak prosto zniwelowac? po co dzieci rzucane o sciane, od malego uczestniczace w awanturach i burdach pijackich? jakie one maja wzorce, jakie wychowanie i jakie wsparcie w rodzicach? spod waszych palcow wysypuja sie tylko kupy bezwartosciowych frazesow. wielu z was jest takich religijnych a nie slyszeliscie nigdy o odsiewaniu ziarna od plew? ktos to musi zrobic. oczywiscie dla was jedynym slusznym rozwiazaniem jest zejscie na ziemie bozi i wkazanie paluszkiem kto jest cacy a kto be. wiec czekajcie sobie dalej - mam tylko jedno pytanie: braliscie kiedykolwiek pod uwage taka mozliwosc ze armageddon wypelni sie naszymi rekami? ze to my jestesmy stworca i stworzeniem? ze nie bedzie zadnych boskich rydwanow, traby nie zagraja, a umarli wcale nie wstana z martwych? kiedy wreszcie dorosniecie i zrozumiecie ze zycie niesie czasami drastyczne rozwiazania ktorych ktos sie musi podjac? nie dlatego ze chce ale dlatego ze nie ma po prostu innego wyjscia. oczywiscie najprosciej jest wsadzic glowe w piasek i sie puszyc swoim "humanitaryzmem", swoja "moralnoscia" i "etyka". ta gangrene niestety trzeba amputowac, a przynajmniej odizolowac i powstrzymac rozwoj, aby uschla i sama odpadla, bo nie ma nic bardziej nieuleczalnego od ludzkich osobowosci po przekroczeniu pewnego poziomu stwardnienia pancerza tejze. pancerza z wierzen, z autorytetow, z nalogow, ze swoich fobii i obsesji. tego po prostu nie ma sensu leczyc - to musi wyginac same z siebie, albo przy malej pomocy Smile

Opaq - sparta chyba sobie jakos z tymi problemami radzila Wink zartuje oczywiscie. pewnie nie ma takiego kraju, no i co z tego? ktos w koncu musi powiedziec ze cesarz jest nagi. a tak w ogole to ja do cyganow nic nie mam i jesli sa jacys ktorzy zyja sobie bezproblemowo i zgodnie z reszta spoleczenstwa na swoj wlasny koszt, to po co ich ruszac?

JA - nie przerazaj sie tak heheh jezeli masz lepsze rozwiazanie to wal smialo. mowimy oczywiscie o jakichs REALNYCH wyjsciach, a nie o poboznych zyczeniach. stwierdzanie ze "to nie rozwiaze problemu" jest zwyklym unikiem i popadaniem w dalsze samooszukiwanie sie jacy to jestesmy fajni a nwo zle.

ostrozny - jezeli nie odrozniasz patologii od brzydoty to jest cos z toba nie tak Smile wszyscy tutaj dokladnie wiemy czym jest patologia - takie rzeczy sie rozpoznaje od razu: np. siedmioro dzieci, ojciec chleje, matka chleje, zyja z zasilku. jezeli to nie jest patologia to ja nie wiem co to jest. przestancie udawac glupich bo to jest niepowazne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
przeciez nikt nie mowi o zabijaniu tego bydla tylko o uniemozliwieniu prokreacji. humanitaryzm w najczystszej postaci. to ze czasami wyjdzie z tego szamba istota wartosciowa niczego nie zmienia

Al Kohol napisał:
wielu z was jest takich religijnych a nie slyszeliscie nigdy o odsiewaniu ziarna od plew? ktos to musi zrobic.

Po co mieszasz religie czy wyznanie. Rozmiękczasz temat. Odnośnie plew. Czy uważasz, że niektórzy ludzie są genetycznie uwarunkowani do złych zachowań? Jeśli tak to muszę cię tu rozczarować bo gdyby ktoś na ziemi zarządził przytoczone przez ciebie odsiewanie, nikt by się nie ostał Smile Al Kohol ty plewo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al kohol. Ty chyba nie masz zielonego pojęcia ile osób w Polsce ma problem z alkoholem... Ile jest haj pijackich... Śmiem twierdzić, że lekko jest to 10%. Mówię lekko!, bo pewnie kolejne 40% się do tego nie przyznaje.
Oczywiście, że mam lepsze rozwiązanie. Zmieńmy system i będzie wszystko ok, ale no tak... lepiej leczyć objaw niż przyczynę...
W pewnych badaniach, w których robieniu uczestniczyłem wyszło, że problemu z alkoholem nie ma jakieś 30-40%.... reszta to same pijaki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:25, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i dlatego Al_kohol ma taka ksywe ...a wracając do tematu to gdyby wszystkie nacje siedziały na swoich tyłkach we własnym kraju czyli tam gdzie ich miejsce to nie byłoby tego problemu. każdy taki to "gość" i nie ma znaczenia że sie tu urodził , znaczenie ma to skąd jego korzenie, a wiecie jak to z gościem po kilku dniach nawet najlepszy zaczyna uwierać. to samo jest z polakami na dzikim zachodzie, kilku można strawić ale nie cała watache.
nie uważam że granice mają być zamknięte, bo co innego zwiedzanie czy pobyt na troche np rodzinnie czy chwilowo-zarobkowo, ale siedzieć komus przez całe życie za piecem to chyba troche irytujące,...?
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:05, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ogóle ja to mam rycie z samej nazwy tego wątku.. ,,STERYLIZACJA CYGANEK salut ''
Weście lepiej kupcie danonka zeby glodne Dzieci w Polsce ratowac.. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Ja

Cytat:
Taki 2pac pochodził z takiego "patologicznego" społeczeństwa. Jakby takie prawo istniało wszędzie i cały czas to by się gościu nie narodził...


To zapewne była by nie powetowana strata dla światowej kultury ;-DDDDDD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:29, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłaby; to był bardzo dobry raper; co prawda osobiście nie przepadam za nurtem w rapie, który on reprezentował (wolę De la Soul, A Tribe Called Quest i podobne, bardziej intelektualne i zaangażowane klimaty), ale jego talent jest nie do zakwestionowania;

równie dobrze można by zakwestionować sens istnienia Staszka Grzesiuka, który też wywodził się z tzw. "nizin społecznych" (biorę w cudzysłów bo to takie szufladkowanie);

był typem spod ciemnej gwiazdy, wychowanym na Czerniakowie cwaniakiem i zadymiarzem, ale też przy okazji, wesołym, niezłomnym, i tak naprawdę prawym i dobrym człowiekiem;

przy okazji zostawił po sobie parę doskonałych książek i zajebiste nagrania warszawskich "szemranych" piosenek;

i co? też byś był za wysterylizowaniem jego mamusi, tylko dlatego że była biedna?

nie wiem czy czujesz w jaki poszedłeś faszyzm...

cóż, widocznie brak Ci wrażliwości i wyobraźni i zrozumiesz makabryczność swojego rozumowania dopiero wtedy jak sam znajdziesz się w położeniu tych Cyganów (wyklętych, bez względu na to czy kradną czy nie; a są też tacy co nie kradną) czy tam innych "nizin społecznych"; domyślam się, że będziesz się zarzekał, że nigdy tak się nie stanie, ale uważaj kolego, życie kreśli różne, czasami bardzo karkołomne scenariusze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrit napisał:
a wracając do tematu to gdyby wszystkie nacje siedziały na swoich tyłkach we własnym kraju czyli tam gdzie ich miejsce to nie byłoby tego problemu. każdy taki to "gość" i nie ma znaczenia że sie tu urodził , znaczenie ma to skąd jego korzenie, a wiecie jak to z gościem po kilku dniach nawet najlepszy zaczyna uwierać. to samo jest z polakami na dzikim zachodzie, kilku można strawić ale nie cała watache.
nie uważam że granice mają być zamknięte, bo co innego zwiedzanie czy pobyt na troche np rodzinnie czy chwilowo-zarobkowo, ale siedzieć komus przez całe życie za piecem to chyba troche irytujące,...?


kurde, to co w takim razie z takimi krajami jak USA, Kanada, Australia, Brazylia, Argentyna etc.?

we wszystkich wymienionych, a i w wielu niewymienionych przypadkach z korzeniami jest, delikatnie mówiąc, dosyć skomplikowana sprawa...

w dzisiejszych realiach nie da się zazwyczaj jednoznacznie określić kto jest "gość" a kto "lokales" i kto komu "siedzi za piecem"

a nawet gdyby było to możliwe, to w ogóle nie w tym tkwi problem;

bo tak naprawdę, to paranoiczne systemy, politycy chcący sterować wszystkim ręcznie, decydować za wszystkich wokół, co jest dla nich najlepsze, kreują problemy i patologie, a nie zwykli, szarzy ludzie, którzy chcą po prostu żyć najlepiej i najwygodniej jak to tylko możliwe;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZielonyStreet




Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
ee tam, niepotrzebnie sie tak emocjonujecie. sprawa jest trywialna - jesli ktos zyje jak zwierze to sie go traktuje jak zwierze, a zwierzeta sie sterylizuje -


Jestes dobry, nie wiem kto Cie uwarnkowal do takich pogladaow jakie wypisujesz w tym temacie, ale pewnie otoczenie Cie uwarunkowalo, bo sam tego nie zrobiles, czytajac twoja oponie, moge sie mylic, ale wyraznie wskazuje twoja oponia na jednostronnosc, w takim razie, tez niczym nie roznisz sie od zwierzecia.

Po prostu masz problemy z ocenami, np. tak jak tenisista, wyobraz sobie ze grasz w tenisa i wlasnie wykonales bardzo kiepski serw(opinia na forum) Z twojej perspektywy to wspanialy serw, ale z perspektywy twojego przeciwnika to stracony serw - dla ciebie.
Z perspektywy sedziego serw nie byl ani dobry, ani zly, po prostu byl w polu, albo po za nim.
dla nas co czytaja twoja opinie, po prostu nie trafiles w pole, czyli w przyczyne problemy
krotkofalowe rozwiazanie, staje sie czesto dlugofalowym problemem.
wiekszosc ludzi w taki sposob postepuje, poprzestaje na ktorkofalowych rozwiazaniach, a potem sa dlugofalowe problemy.
W koncu ktotkofalowe rozwiazanie jest takie latwe, takie realne
_________________
Jestem jestem wciaz pod obserwacja,jestem bledem spolecznosci, a ich system jest racja.
Bo nie wychodze na tego ktory mysli, bo nie przelykam tego co nasz system sobie wysni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Flimon

Cytat:
Zobowiążesz się, że w momencie zakończenia lub niemożliwości wykonywania pracy nie przejdziesz na emeryturę czy rentę tylko grzecznie i potulnie przyjmiesz pawulonik. Chodzi mi oczywiście o to żebyś nie musiał się źle czuć z powodu wiszenia na socjale który wypłacany będzie przez moje dorosłe już adoptowane cygańskie dzieci.


To może zacznijmy od wstrzyknięcia pawulonu Twoim starym, bo pewnie pobierają emeryturę wypłacaną z moich składek a co do tych Twoich przybranych cygańskich dzieci to widziałeś kiedyś gdzieś zatrudnionego cygana?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a widziałeś kiedyś pracodawcę chcącego zatrudnić Roma? bo ja nie widziałem... i kółeczko się zamyka...

tu, na przykładzie Słowacji, problematyka ujęta nieco szerzej, w oparciu o suche fakty, bez emocji

http://www.psz.pl/tekst-7984/Dorota-Czepik-Problemy-Romow-na-Slowacji

wklejam tylko link, ponieważ treści jest sporo i zrobi się bałagan...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ mamkalosze

Co do sterylizacji to najlepszy argument przytacza zalinkowany przez Ciebie artykuł :

Cytat:
Charakterystyczna jest także duża dzietność rodzin romskich, będąca wynikiem nie tylko przywiązania do tradycji, w której rodzina odgrywa bardzo ważną rolę, ale również środkiem uzyskania pieniędzy z opieki społecznej, które nie zawsze są później przeznaczane na utrzymanie dzieci.


W mojej miejscowości jest dokładnie tak samo a więc jeśli nie sterylizacja to przynajmniej proponowany prze zemnie w tym wątek system zasiłków degresywnych,

A teraz link z tego portalu:

Cytat:
Około 70-80% procent Węgrów popiera działania skierowane przeciwko mniejszościom etnicznym i narodowym, w szczególności przeciwko Romom.


Skoro cyganie są tacy dobrzy i cudowni to skąd takie poparcie dla represji wobec nich?

O sytuacji na Węgrzech tu:

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obca.....lizmu.html

A teraz odpowiedź na Twoje pytanie:

Cytat:
a widziałeś kiedyś pracodawcę chcącego zatrudnić Roma?


Daj dobry przykład: zatrudnij cygankę jako opiekunkę do dziecka albo sprzątaczkę.
A potem zamieść na forum długą listę tego co zniknęło z Twojego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kolejny głos zabrał burmistrz miasta Limanowa Marek Czeczótka, który odniósł się do przedstawicielki wojewody. – Była pani na spotkaniu w Krakowie dotyczącym sprawy oświatowej Romów – mówił burmistrz. – Puenta była taka, że Romowie są tak rozpuszczeni w Limanowej jak nigdy. Odkąd ja pamiętam to Romom się wszystko należy i mają mieć wszystko. Przeszkadza im kurz na drodze przy ulicy Piłsudskiego, bo oni piją rano przed domem kawę, w czasie, gdy wszyscy inni jadą do pracy. Nie płacą w większości za mieszkania, bo rodzina D. zalega z czynszem już ponad 30 tysięcy, niczym się jednak nie przejmują, bo nie ma ich gdzie eksmitować. A spróbujmy ich ruszyć to od razu wywołuje się afera, że są prześladowani. Stworzył się niestety mit, że Rom żyje zbyt krótko żeby pracować. Tworzy się też mit, że Romowie nie mogą się teraz zaaklimatyzować w naszym społeczeństwie. A jak było dawniej? Ja dwa lata w jednej ławce siedziałem z Romem, który do szkoły chodził 6 kilometrów dzień w dzień. Na boisku grałem w piłkę z trzema Romami, którzy pięknie mówili po polsku, dzieci wówczas szły na świetlice i się bawiły, nie potrzeba było asystentów i douczenia. Teraz pozwolono ich skoszarować, by wrócili do swoich tradycji. Najstarsi Romowie są rodzinami zastępczymi dla najmłodszych, bo średnie pokolenie np. wyjeżdża, a co za tym idzie rodziny zastępcze dostają zasiłki, więc po co pójdą do pracy? Dodatkowo dostaną węgiel, jedzenie, ubranie. Według mnie Romowie w ten sposób znów zostali wyalienowali z naszego społeczeństwa. A Gdy Rom zostanie zatrzymany to ksiądz Opocki przychodzi i ręczy za niego, mówiąc, że ten jest dobry po papierki pozbierał. Natomiast co do pomysłu monitoringu jestem pesymistycznie nastawiony, bo za chwilę będziemy musieli zmonitorować całe miasto.

Do dyskusji włączył się także Józef Oleksy, przewodniczący Rady Gminy Limanowa. – Jak dalej tak pójdzie to będziemy się czuć obcy u siebie – mówił. – Mam prośbę do prasy by nie robić Romom krzywdy, bo pokazuje się im, że wiele mogą, a to jest dla nich krzywdzące. Trzeba ich zmobilizować do nauki, podejmowania codziennych obowiązków takich jak my. Nie może być tak, że my płacimy podatki a oni są z nich utrzymywani i dodatkowo nam przeszkadzają. Czujemy się niebezpiecznie posyłając dzieci do szkoły, bo gdy późno kończą to boją się iść na busa, bo Romowie okradają ich z telefonów i zastanawiają się przez to czy szkoły nie zmienić. To jest terror, musimy o tym mówić. My pracujemy na tej ziemi i musimy się bać grupki? Nie chcemy im nic złego zrobić, tylko to by dostosowali się do obowiązującego nas prawa. Naobiecywano im złotych gór i później się tak kończy. Nie rozumiem też napiętnowania wójta gminy Limanowa. Ksiądz Opocki dostaje 100 tys. zł. na świetlice nie mając żadnego projektu i terenu. Gdzie my żyjemy? Gdybyśmy my postawili jakąś nielegalną budowę, to zaraz jest Nadzór Budowlany i sypią się kary,

więcej>>> http://www.limanowa.in/wydarzenia,595.html

Cytat:
Najstarsi Romowie są rodzinami zastępczymi dla najmłodszych, bo średnie pokolenie np. wyjeżdża, a co za tym idzie rodziny zastępcze dostają zasiłki


wyjeżdżają i co robią:

Cytat:
Mafia cygańska ze Słupska od lat rządzi w Anglii. Policje brytyjska i słupska prowadzą śledztwa. Romowie nic sobie z tego nie robią. Teraz ich działalność stała się jeszcze bardziej niebezpieczna, bo ofiarami są chorzy i niepełnosprawni.

więcej>> http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080819/SLUPSK/941847724
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie jest dokładnie jak w opisanym artykule a w szczególności w komentarzach pod nim.

reasumując: sterylizacja i tak jest lepsza od eksterminacji.,
ale zacząć trzeba od odcięcia tej hołoty od socjalu.
ani złotówki więcej z naszych podatków na tych nierobów
albo się wezmą do pracy albo niech zdychają z głodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka jest granica pomiędzy wolnością a człowieczeństwem?

Cytat:
Kiedy Kubuś umierał, miał prawie dwa latka. Ważył 5,4 kilograma
W jego przewodzie pokarmowym nie znaleziono żadnych treści pokarmowych. Jedynie włosy i drzazgi z drewnianego łóżeczka, w którym Kubuś konał.


http://wiadomosci.onet.pl/1586641,2677,1,kioskart.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Storczyk napisał:
@ Flimon

To może zacznijmy od wstrzyknięcia pawulonu Twoim starym, bo pewnie pobierają emeryturę wypłacaną z moich składek a co do tych Twoich przybranych cygańskich dzieci to widziałeś kiedyś gdzieś zatrudnionego cygana?


Tak śmieciu, widziałem szmato, nawet zatrudniam jednego. Jak śmiesz śmieciu o czyichkolwiek rodzicach mówić. Jesteś niereformowalnym psychopatą. Posługujesz się czyimiś rodzicami bo twoi kreskę na ciebie już położyli. Żal mi ciebie jesteś sam ty i twój komp. Nikogo więcej nie masz. Moi rodzice mają emeryturę wypłacaną przeze mnie. Dodatkowo że jest skromna to odpalam im z pensji bo ich kocham. A ty jesteś zwykły śmieć i szmata. Czekam co odpowiesz na moją propozycję? Ja adoptuję a ty pawulon szmato.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Storczyk napisał:

reasumując: sterylizacja i tak jest lepsza od eksterminacji.,


Reasumując zacznijmy od sterylizacji szmaty Storczyka. Takich mordeców polska juz miała. Sterylizacja i odizolowanie od społeczeństwa. Storczyk objawia nam o tym, że ludzi jest za duzo. Skoro tak twierdzi to dlaczego sam nie popełni samobójstwa i w ten sposób nie pomoże ratoważ ziemie. To jest jego pogląd więc niech da przykład. Ja uważm, że dzieci nie przyczyniają się do zagrożenia tylko tacy psychopaci jak szmata Storczyk i Al procenty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:42, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej po co sie tak nakrecacie? po co te wyzwiska? w ten sposob tylko potwierdzacie ze ludzi jest za duzo Smile czlowiek sie zdewaluowal - traktujemy sie nawzajem jak smieci. PRZECZYTAJCIE, BO TO BARDZO WAZNE - nigdy nie chodzilo mi o jakas masowa sterylizacje "biedoty", tylko o odebrania moznosci rozmnazania tym ludziom ktorzy juz maja dzieci, nie potrafia im zapewnic zadnego utrzymania, zadnego wsparcia i traktuja je wlasnie jak smieci. tacy ludzie nie powinni sie dalej mnozyc bo i po co? ile jest takich ludzi ktorzy majac dzieci w domach dziecka dalej plodza kolejne w pijanym zwidzie? ludzie ogarnijcie sie - ja tu nie mowie o dobrych, ale biednych rodzicach tylko o PATOLOGII. o kanaliach ktore znecaja sie nad swoim potomstwem, ktore maja je za nic. ktore zamiast na nich lozyc same z nich zyja. tacy ludzie powinni konczyc z kula w glowie w jakiejs anonimowej, zbiorowej mogile. oczywiscie jestesmy humanitarni i dlatego wystarczy ze po prostu ich wysterylizujemy, nie przyczyniajac sie do czyjejs kolejnej wegetacji i powielania koszmarnych schematow. przeciez wiecie o kim mowie, sami macie pewnie takich sasiadow, badz znacie kogos kto ma. nie jestem psychopatycznym hitlerowcem tylko uwazam ze rodzicielstwo to jest powazne zadanie i ktos kto nie potrafil mu sprostac w jednym przypadku nie powinien dostawac drugiej szansy. to po prostu nieludzkie! cholera ogarnijcie sie - ile widuje sie codziennie artykolow o jakichs rzezniach domowych, o bestialskich rodzicach. pedofilow tez byscie nie chcieli farmakologicznie kastrowac?? co jest z wami?!

i jak niby chcecie zmienic system? kto to niby ma zrobic? i na jaki? twoj, moj, jego, jej? bo nie ma porozumienia miedzy nami - kazdy ma inna wizje organizacji zycia spolecznego. wiec nie oszukujmy sie ale nie zmienimy systemu - nawet o tym nie mamy co marzyc. zejdzcie na ziemie. z reszta tych potwornych matek i ojcow i tak nikt nie bedzie sterylizowal wiec nie ma sie co tak emocjonowac. fajnie by bylo ale jak widac po tym watku nie dojrzelismy jeszcze do tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flimon napisał:
Storczyk napisał:

reasumując: sterylizacja i tak jest lepsza od eksterminacji.,


Reasumując zacznijmy od sterylizacji szmaty Storczyka. Takich mordeców polska juz miała. Sterylizacja i odizolowanie od społeczeństwa. Storczyk objawia nam o tym, że ludzi jest za duzo. Skoro tak twierdzi to dlaczego sam nie popełni samobójstwa i w ten sposób nie pomoże ratoważ ziemie. To jest jego pogląd więc niech da przykład. Ja uważm, że dzieci nie przyczyniają się do zagrożenia tylko tacy psychopaci jak szmata Storczyk i Al procenty.


spokojnie, Flimon, nie rozmawiajmy w ten sposób, choćby nie wiadomo co nam powiedziano...

Storczyk, na Twojego niusa o Romach handlujących Polakami w UK, mógłbym Ci tu wkleić tony wiadomości o Polakach eksportujących swoje własne rodaczki (również nieletnie) do burdeli rozsianych po całej Europie...

a zatem to na co się powołujesz to nie jest argument;

oczywiście rozumiem, że masz trudnych sąsiadów, bo też znam Romów, którzy bywają nieznośni; nie wiem co oni Ci zrobili, że tak ich nienawidzisz, ale nadal sądzę, że momentami posuwasz się stanowczo za daleko...


nie zamierzam Cię tu nawet próbować przekonać do zmiany myślenia; życie i tak to zapewne zrobi bez niczyjej świadomej pomocy w tej kwestii;

pozwolę sobie jednak przypomnieć, że w ich europejskiej historii, albo się Romów przeganiało, zmuszając ich poniekąd do nomadycznego trybu życia, albo, tak jak za komuny, kiedy już jakoś sobie zorganizowali to wędrowne życie, zmuszano ich do osiedlania się (wbrew woli samych zainteresowanych oraz ludności obok której ich umieszczano, co przez te lata zbudowało nowe antagonizmy) i zaganiając do pracy w roli taniej siły roboczej; przed tym, przez kilkaset lat powtarzano o nich jakieś niestworzone historie, odsądzano od czci i wiary, jak każdego kto się jakoś różnił zwyczajami i stanowił część hermetycznej grupy;

no ale, wracając do okolic naszych czasów, komuna się skończyła a wraz z nią te nieliczne prace, a zostały tylko stare uprzedzenia, które przekreśliły jakikolwiek sensowny start Romów w nowej rzeczywistości; dziś jedzie się im od złodziei, nierobów, brudasów ale oczekuje się od nich, że się wreszcie zintegrują i zaczną żyć tak jak reszta społeczeństwa...

powiem Ci tak szczerze, Storczyk, że jakby mnie i moich przodków przez tyle lat kopano w dupę już za sam fakt takiej a nie innej przynależności etnicznej, to ja bym nie chciał słuchać o dostosowywaniu się tylko bym robił wszystkich, poza najbliższymi w chuja jak się tylko da; bity nie polubi bijącego i albo oddaje albo mści się w inny sposób, również na pobratymcach bijącego; i tak to się potem nakręca; Twoja postawa jest równoznaczna z pogłębianiem problemu;

ja nie mówię, że należy traktować Romów pobłażliwie, kiedy popełniają przestępstwa; ale żeby jakoś unormować ich sytuację oraz stosunki z resztą ludności, to trzeba bardzo wielu lat, bardzo żmudnej pracy, ponieważ przez wiele lat popełniano poważne błędy;

nie ma złotej, cudownej metody, potrzeba po prostu wielu lat ciężkiej roboty;

a pomysły, żeby sterylizować etc. wywodzą się z najgorszych tradycji cywilizacji i charakterystyczne są dla praktyk pokrewnych lub wprost będących ludobójstwem;

jak ktoś nie wierzy, to proszę sobie znaleźć i przejrzeć pełną definicję ludobójstwa;


Al Kohol napisał:
ej po co sie tak nakrecacie? po co te wyzwiska? w ten sposob tylko potwierdzacie ze ludzi jest za duzo Smile czlowiek sie zdewaluowal - traktujemy sie nawzajem jak smieci. PRZECZYTAJCIE, BO TO BARDZO WAZNE - nigdy nie chodzilo mi o jakas masowa sterylizacje "biedoty", tylko o odebrania moznosci rozmnazania tym ludziom ktorzy juz maja dzieci, nie potrafia im zapewnic zadnego utrzymania, zadnego wsparcia i traktuja je wlasnie jak smieci. tacy ludzie nie powinni sie dalej mnozyc bo i po co? ile jest takich ludzi ktorzy majac dzieci w domach dziecka dalej plodza kolejne w pijanym zwidzie? ludzie ogarnijcie sie - ja tu nie mowie o dobrych, ale biednych rodzicach tylko o PATOLOGII. o kanaliach ktore znecaja sie nad swoim potomstwem, ktore maja je za nic. ktore zamiast na nich lozyc same z nich zyja. tacy ludzie powinni konczyc z kula w glowie w jakiejs anonimowej, zbiorowej mogile. oczywiscie jestesmy humanitarni i dlatego wystarczy ze po prostu ich wysterylizujemy, nie przyczyniajac sie do czyjejs kolejnej wegetacji i powielania koszmarnych schematow. przeciez wiecie o kim mowie, sami macie pewnie takich sasiadow, badz znacie kogos kto ma. nie jestem psychopatycznym hitlerowcem tylko uwazam ze rodzicielstwo to jest powazne zadanie i ktos kto nie potrafil mu sprostac w jednym przypadku nie powinien dostawac drugiej szansy. to po prostu nieludzkie! cholera ogarnijcie sie - ile widuje sie codziennie artykolow o jakichs rzezniach domowych, o bestialskich rodzicach. pedofilow tez byscie nie chcieli farmakologicznie kastrowac?? co jest z wami?!

i jak niby chcecie zmienic system? kto to niby ma zrobic? i na jaki? twoj, moj, jego, jej? bo nie ma porozumienia miedzy nami - kazdy ma inna wizje organizacji zycia spolecznego. wiec nie oszukujmy sie ale nie zmienimy systemu - nawet o tym nie mamy co marzyc. zejdzcie na ziemie. z reszta tych potwornych matek i ojcow i tak nikt nie bedzie sterylizowal wiec nie ma sie co tak emocjonowac. fajnie by bylo ale jak widac po tym watku nie dojrzelismy jeszcze do tego.



w tym co mówisz jest coś z prawdy, ale wątek dotyczy sterylizowania Romów, którzy mimo różnej maści konfliktów z polskim prawem, traktują swoje dzieci akurat bardzo dobrze; te dzieci mogą latać brudne, żebrać czy tam wyczyniać inne brewerie, ale zapewniam Cię, że większości z nich nic złego się nie dzieje i, poza edukacją (która utrudniona jest przez uprzedzenia oraz przez bariery językowe), niczego im nie brakuje...

kiedy ostatnio słyszałeś o jakimś Romie krzywdzącym swoje małe dziecko?

owszem, jest tam u nich ten kontrowersyjny element ich kultury dotyczący małżeństw bardzo młodych dziewcząt, ale jednak małych dzieci się u Romów nie krzywdzi, nawet jak są to najbiedniejsi ze wszystkich Romów;

ich patologia, w przeciwieństwie do naszej, nie przejawia się raczej maltretowaniem dzieci; a jeżeli już (chociaż ja nigdy nie słyszałem o żadnym takim przypadku, a śledzę raczej takie wiadomości) to nigdy na taką skalę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
nigdy nie chodzilo mi o jakas masowa sterylizacje "biedoty", tylko o odebrania moznosci rozmnazania tym ludziom ktorzy juz maja dzieci, nie potrafia im zapewnic zadnego utrzymania,

tacy ludzie nie powinni sie dalej mnozyc bo i po co?



Ależ drogi Al Kohol ta biedota i jak sam wspomniłaeś niepotrzebny element społeczeństwa nic złego nie robi. Nie przyczynia się pogorszenia klimatu. Co więcej oni wspierają klimat bo śmietniki opróżniają i robią recliking kurde. Ty masz świetny pomysł: ograniczmy rozrodczość. Niech będzie nas mniej. Proponuję żebyście ty Al Kohol razem ze szmatą Storczykiem dali przykład i uwolniji planetę z niepotrzebnych jednostek. Czekam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi,,, a ty jak myślisz ,,Jaka jest granica pomiędzy wolnością a człowieczeństwem?,, ==== Tylko proszę ,nie cytuj onetu i ich zmanipulowanych tekstów .Potrafisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flimon - w dyskusji potrzebna jest dobra wola i chec porozumiena obu stron. jezeli polemika z toba ma sie sprowadzac do sprostowywania rzeczy ktore myslalem, ze wlasnie przed chwila sprostowalem to po co mamy do siebie pisac? tylko po to aby sie powyzywac? lubisz taki sport? aa i nie edytuj moich tekstow w taki sposob by udowodnic swoja racje. czemu nie zacytowales calego zdania:
Cytat:
nigdy nie chodzilo mi o jakas masowa sterylizacje "biedoty", tylko o odebrania moznosci rozmnazania tym ludziom ktorzy juz maja dzieci, nie potrafia im zapewnic zadnego utrzymania, zadnego wsparcia i traktuja je wlasnie jak smieci. tacy ludzie nie powinni sie dalej mnozyc bo i po co? ile jest takich ludzi ktorzy majac dzieci w domach dziecka dalej plodza kolejne w pijanym zwidzie? ludzie ogarnijcie sie - ja tu nie mowie o dobrych, ale biednych rodzicach tylko o PATOLOGII.
az tak ci zalezy zeby wylazlo na twoje?

mamkalosze - masz racje, z tymi cyganami to mnie ponioslo, ale oczywiscie od samego poczatku chodzilo mi tylko o tych patologicznych Smile tak jak pisalem wczesniej - ja do nich raczej nic nie mam, bo nie mam z nimi kontaktu, ale smutny fakt jest taki że ze wzgledu na te wszystkie lata wzajemnych wasni domyslną postawą jest wrogosc, tak z naszej jak i z ich strony. w jaki sposob to przerwac? umysl warunkowany od dziecka w pewien sposob (pozdro ZielonyStreet Wink) raczej ma male szanse by z wiekiem, kiedy ten tunel rzeczywistosci zeskorupieje, zmienic nagle postrzeganie swiata - czy stary cygan bedzie widzial dobrych bialasow (no bo dla nich chyba ganz pomada w jakim kraju zyja), a stary polak dobrych cyganow? ni pyty. wiec dopoki oni sie izoluja i dopoki my ich nie zaprosimy do spoleczenstwa dopoty to bedzie sie tak krecic - czyli wyglada na to ze chyba juz zawsze. i oczywiscie najwazniejsze, co najwyrazniej nie bylo jasne - styralizacja cyganow tylko dlatego, ze sa cyganami to po prostu zbrodnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek_69:
Cytat:
Teodoryk kiedyś napisał w wątku na temat żydów:

"Co to jest "prawda info", czy jakaś rasistowska Polonica ? BZDURY i to do tego rasistowskie !"

viewtopic.php?t=9761

W tym temacie jego narodowy kolega -Al Kohol- popełnił tekst który w zasadzie wyklucza go z cywilizowanego kręgu homo sapiens .I co? Żadnej reakcji usera Teodoryk. Tak jak przewidziałem nasz rolnik z pod Mławy staje tylko w obronie" biednych", "uciśnionych" żydów.
Jak mówi przysłowie "żyd ukradł, Cygana powiesili"


merdek_69
Tak chłopie, bo nie codziennie muszę być na forum podobnie jak nie czytam każdego tematu, udzielam się raczej w paru wybranych (widać trudno to tobie było zauważyć). O postawie Al kohola juz pisałem jak ja ją widze, nie rozumiem merdek dlaczego dla Ciebie mam swoją krytykę w jego kierunku pisać w każdym temacie? Bo co bo ty tak chcesz? merdek weź się ogarnij, mam krytykować gościa któremu raz wytknąłem że napisał przychylnie o depopulacji ? Wystarczy że raz coś napisałem

Nie popieram żadnych sterylizacji... trochę zgadzam się z argumentami gościa co koło cyganów mieszka. Generalnie jednak sterylizacja jest anty-ludzka i to nie jest metoda ich uspołecznienia. Ogólnie to przemawia przez was rasizm (za wyjątkiem Storczyka, który opowiada sytuacje życiowe jako argumenty) A ty Merdek, zanim coś wyklepiesz na klawiaturze, sprawdź kiedy ostatnio byłem na forum i co pisałem i w jakim temacie. Gdyby nie "ja" to w ogóle bym czopie tego tematu nawet nie zauważył, ja rozumiem że ty czytasz z wypiekami na policzkach każdy temat ale daruj sobie próby tworzenia swoich teorii w tematach do których nie dotarłem, bo "NASZ" zwiad na forum działa Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 26 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie doszliśmy do sedna sprawy tylko zaczęliśmy się obrażać i dąsać się i urągać. Ja nigdy nie poprę zabijania, jeśli ty popierasz to nigdy nie dojdziemy do porozumienia.

Proste pytanie: Kto prowadzi do sytuacji ekonomicznej Polski, że nie tylko cyganie ale i Polacy nie mają gdzie spać, nie mogą zdobyć pracy itd. Gdy wyjeżdżają za granicę to mają, w Polsce nie. Dlaczego? Cyganie to wspaniali ludzie i jednocześnie łotry. Jak każdy naród ma złych i dobrych. I co z tego. Eliminować ludzi czy przyczyny? Proste pytanie. Kto na nie odpowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sterylizacja Cyganek
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile