W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sterylizacja Cyganek  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 15958
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 25 Lis '09   Temat postu: Sterylizacja Cyganek Odpowiedz z cytatem

Cytat:


Rząd w Pradze wyraził żal z powodu programu sterylizacji romskich kobiet, który prowadzony był na terenie Czechosłowacji do początku lat 90. Niestety według doniesień takie przypadki zdarzały się w Czechach jeszcze kilka lat temu, a nawet zdarzają się nadal.

Sterylizacja kobiet pochodzenia romskiego oficjalnie prowadzona była od 1973 do 1991 r. Komunistyczne władze Czechosłowacji tłumaczyły, że taka kontrola stopy urodzeń wśród Romów była elementem polityki asymilacji tej mniejszości.

W 2004 r. Europejskie Centrum Praw Romów wyraziło jednak podejrzenia, że przymusowe zabiegi sterylizacji romskich kobiet wciąż są prowadzone. Sprawą zajął się wówczas rzecznik praw obywatelskich Otakar Motejl, do którego zgłosiło się około 80 ofiar tych praktyk. Rzeczywista ich skala nie jest jednak znana, bowiem sterylizacji dokonywano często bez wiedzy kobiet.



Czeski minister ds. mniejszości i praw człowieka Michael Kocab zapewnił w rozmowie z agencją CzTK, że zostały podjęte odpowiednie działania, aby zapobiec w przyszłości podobnym praktykom. Jak podkreślił, szpitale nie mogą dokonywać zabiegów sterylizacji bez wyraźnej zgody kobiet.

Rządowy komisarz ds. praw człowieka Jan Litomisky zaznaczył jednak, że rząd nie zamierza przepraszać poszkodowanych kobiet. Odpowiedzialność spoczywa bowiem na lekarzach, którzy dokonywali zabiegów.

Natomiast według czeskiej Ligi Praw Człowieka, potrzebne są nie tyle wyrazy żalu, ile odszkodowania dla ofiar tego procederu.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,M.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem powinni rozszerzyc ten program na rodziny patologiczne, a nie sie z niego wycofywac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:40, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
moim zdaniem powinni rozszerzyc ten program na rodziny patologiczne, a nie sie z niego wycofywac.


Kto ma takie kryteria o patologii opracować? Według moich kryteriów i wiedzy na twój temat ty jesteś jako pierwszy na liście do sterylizacji. Ale to są tylko moje kryteria. Zgadzasz się?

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostrozny - kryteria sa banalne - wszyscy z odebranymi prawami rodzicielskimi oraz wszyscy na garnuszku pomocy spolecznej - ci ludzie sa tylko ciezarem dla spoleczenstwa i tworza kolejne pokolenia takich samych. jezeli nie wiesz co to jest patologia to przejdz sie do sądu rodzinnego, porozmawiaj z kuratorami, z sedziami i bedziesz mial pelny obrazek. mozesz tez sie wybrac do jakiegos bloku ktory sklada sie glownie z mieszkancow wyeksmitowanych z poprzednich lokali. jak w ryj tam zarobisz to mysle ze bedziesz wiedzial juz definitywnie co to jest patologia Smile no chyba ze sam mieszkasz w takim bloku, to wtedy rozumiem twoje wzburzenie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:12, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
porozmawiaj z kuratorami, z sedziami -
widzisz mamy różne kryteria, dla mnie oni są patologią stworzoną na potrzeby totalitarnego PRL, od lat toczącą to społeczeństwo, czy powinniśmy ich wysterylizować? Chyba tak przecież ich dzieci także zostaną kuratorami i sędziami ci ludzie są tylko ciężarem dla społeczeństwa i tworzą kolejne pokolenia takich samych.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sterylizacja patoligi..likwidacja skutku nie przyczyny.

Al na polityka powinieneś iść marnujesz sie chłopaku..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Opaq




Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
moim zdaniem powinni rozszerzyc ten program na rodziny patologiczne, a nie sie z niego wycofywac.


Cytat:
ostrozny - kryteria są banalne - wszyscy z odebranymi prawami rodzicielskimi oraz wszyscy na garnuszku pomocy spolecznej - ci ludzie sa tylko ciezarem dla spoleczenstwa i tworza kolejne pokolenia takich samych.


Jak taka sprawa prosta, to może jakiś przykład państwa, które skutecznie pozbyło się przez sterylizację patologicznej części społeczeństwa? Jest takie?
Poza tym, właśnie, to skutek nie przyczyna, więc sterylizacja, nic by tu nie dała. Ja rozumiem, podejście o wycinaniu guza, tylko jest to bez sensu, jeżeli najpierw się nie dowiesz, skąd ten guz u pacjenta. Wytniesz jeden, zaraz zrobi Ci się drugi, jak nie zlikwidujesz przyczyn jego powstania.

Tak, najpierw Cyganie, potem "patologiczni" Polacy, z tego co zostanie, też jakąś część ( tą najbardziej "patologiczną") wysterylizować, a potem z znów, z tych co zostaną, "przyciąć" troszkę, zostaniemy MY najlepsi. Fajny sposób na częściową likwidacją niepotrzebnego społeczeństwa.
Zostaną tylko silni, zdrowi, chętni do pracy i będziemy się taczać w dobrobycie. Banał. Smile

Tak mi się wydaje,że już ktoś to kiedyś chciał przerobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol pełne poparcie z mojej strony dla głoszonych przez Ciebie poglądów.

Cyganów tak samo jak rodziny patologiczne kochają dwa rodzaje ludzi:
- ci którzy z nich żyją np.: pracownicy społeczni, zawodowi obrońcy mniejszości etc.
- ci którzy NIGDY nie mieli z nimi do czynienia.

Tak się składa, że moja Rodzina od 3 pokoleń sąsiaduje przez płot z cyganami i powiem Wam tak: jak byście pomieszkali przez tydzień w sąsiedztwie cyganów to byście intuicyjnie zrozumieli mieszkańców Jedwabnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opaq Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Pr0meteusz

to że na tym forum są głupsi od Ciebie to nie znaczy, że od razy masz bić brawo głupocie.

Moja rada jest taka: jak jesteś taki prometejski to weź sobie te cygańskie bachory na utrzymanie żebym nie musiał płacić podatków na tą hołotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potem się dziwicie że NWO ma się dobrze. Nawet na tym forum część ludzi chce i namawia do ograniczania liczby ludnosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
Potem się dziwicie że NWO ma się dobrze. Nawet na tym forum część ludzi chce i namawia do ograniczania liczby ludnosci.


Dlatego, że trudno jest zrozumieć wolność, łatwiej pojąć ustalone a najlepiej narzucone zasady.Po co myśleć...?
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nawet na tym forum część ludzi chce i namawia do ograniczania liczby ludnosci.


Co Ty k…ur pier ….
Gdybyś Ty zdychał pod płotem to cygan nie dał by Ci nawet szklanki wody tylko Cię okradł.
Dla mnie osobiście cyganie mogą mieć tyle dzieci ile chcą NA SWÓJ WŁASNY KOSZT !!!!
ewentualnie na koszt takich miłośników poprawności politycznej jak TY.

Powtórzę to jeszcze raz: kochasz cyganów TO WEŚ ICH SOBIE DO DOMU I UTRZYMUJ.
Cyganie w praktyce nie płaca ŻADNYCH podatków a świadczenia socjalne GRABIĄ obiema rękami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dlatego, że trudno jest zrozumieć wolność


@zainteresowany

Dla mnie wolność to prawo do NIE finansowania socjalu dla cyganów.
Wolność to prawo do przerzucenia kosztów cygańskiego socjale na takich miłośników cyganów jak Ty.

Zanim zaczniesz coś bredzić o wolności napisz wprost: JAKIE MASZ DOŚWIADCZENIA Z CYGANAMI ?

Bo dla mnie synonimem niewoli są cygańscy sąsiedzi z którymi NIE DA SIĘ ŻYĆ.
A których egzystencja opiera się na złodziejstwie i wyłudzaniu kolejnych zasiłków z opieki społecznej na kolejnego brudnego bachora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Opaq




Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Storczyk napisał:
@Pr0meteusz

to że na tym forum są głupsi od Ciebie to nie znaczy, że od razy masz bić brawo głupocie.

Moja rada jest taka: jak jesteś taki prometejski to weź sobie te cygańskie bachory na utrzymanie żebym nie musiał płacić podatków na tą hołotę.


Rozumiem,że to ja jestem ten głupszy.

Storczyk, najpierw wskaż konkretnie, co z mojego posta uważasz za głupotę, potem, możemy sobie polemizować.
Czy jak nie chcę Cyganów w Polsce, to znaczy,że muszę popierać ich sterylizację?

Cytat:

Cyganów tak samo jak rodziny patologiczne kochają dwa rodzaje ludzi:
- ci którzy z nich żyją np.: pracownicy społeczni, zawodowi obrońcy mniejszości etc.
- ci którzy NIGDY nie mieli z nimi do czynienia.


Nie kocham Cyganów, wręcz odwrotnie, nie jestem pracownikiem społecznym, nie jestem zawodowym obrońcą mniejszości, ( możesz sobie sprawdzić, w moich postach ) tak, miałem do czynienia z Cyganami, wiem, że w stosunku do ludzi, u których de facto żyją, zachowują się brutalnie, i jak każda mniejszość, bardzo dosłownie i widocznie zaznacza swoje terytorium, co mi jako Polakowi nie odpowiada.
Tym bardziej, jak słyszę o sterylizacji, która jest niestety gówno warta jako metoda i nie przyniesie żadnego efektu, a jest tylko jakimś wymyślonym politycznym hasłem, to sobie myślę, na ile trzeba być naiwnym sądząc, że to się sprawdzi. Jak dodatkowo słyszę, że wszystkich Polaków żyjących w rodzinach patologicznych trzeba wysterylizować, to mi się Bernard Shaw przypomina, a to już trochę niedobrze.


Cytat:
Często zdarza mi się też być zaczepianym przez AUTENTYCZNIE zrozpaczonych starszych ludzi którzy proszą o drobne na lekki. Kiedyś miałem taką sytuację, że chodził starszy Pan i prosił o pieniądze na leki dal chorej żony. Ochroniarz wyprosił go z ogródka piwnego gdzie zbierał drobniaki. Jako, że miałem do czynienia z chorobą nowotworową podszedłem do tego Pana i dałem mu 100 zł. Pan wrócił po jakiś 20 min i oddał mi … 70 zł reszty


Ty dobry chłop jesteś. Smile . Spoko.

Cytat:
Moja rada jest taka: jak jesteś taki prometejski to weź sobie te cygańskie bachory na utrzymanie żebym nie musiał płacić podatków na tą hołotę.

Jeżeli faktycznie dostrzegasz problem ( i bardzo dobrze ),swoje uwagi skieruj raczej do polityków, a nie do jakiegoś anonimowego użytkownika forum. Dokładnie jestem świadomy, że podzielone czy "zmieszane" społeczeństwo jest łatwiejsze do "prowadzenia", ale tak samo jestem świadomy, że posunięcia, które proponujecie nic nie zmienią.

Widzę, że chcemy tego samego, tylko innymi metodami, ja po prostu winy szukałbym odgórnie na wyższych szczeblach, a nie się złościł i rzucał desperacko poronione pomysły.

Dlatego ponowię pytanie, podajcie przykład kraju, w którym sterylizacja mniejszości przyczyniła się do zmniejszenia patologii społecznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Storczyk napisał:
Cytat:
Dlatego, że trudno jest zrozumieć wolność


@zainteresowany

Dla mnie wolność to prawo do NIE finansowania socjalu dla cyganów.
Wolność to prawo do przerzucenia kosztów cygańskiego socjale na takich miłośników cyganów jak Ty.

Zanim zaczniesz coś bredzić o wolności napisz wprost: JAKIE MASZ DOŚWIADCZENIA Z CYGANAMI ?

Bo dla mnie synonimem niewoli są cygańscy sąsiedzi z którymi NIE DA SIĘ ŻYĆ.
A których egzystencja opiera się na złodziejstwie i wyłudzaniu kolejnych zasiłków z opieki społecznej na kolejnego brudnego bachora.


Proponowałbym Tobie : powstrzymać japę i zrzucenie fobii własnych gdzieś w kanalizę.
Lepiej będzie to dla wszystkich czytających, estetyczniej.
A teraz jebnij mi, że taki ze mnie esteta jak znawca Cyganów. No nie peniaj.

Pyszczyć w necie każdy potrafi.Niewiele potrzeba...


Z Cyganami a ten może być - Jacek Cygan ?
Słyszałem kilka piosenek które napisał...

A poważniej to są ludzie, tak samo jak inni, i niestety mnie to wali czy to Cygan , Rumun czy Eskimos, jak poznam , pogadam to wtedy oceniam człowieka. Staram się nie uogólniać narodowościami( w przypadku Żydów może trudno Smile )
Spotkałem Cyganów nie raz nie dwa. Są inni, ale to nie znaczy, że gorsi o Ciebie. Spotkałem takich co kradli, spotkałem takich co pożyczali nie Cyganom kasę bo robili "legalne biznesy". W twoim przypadku trafiłeś na sąsiadów tzw. aspołecznych, masz uprzedzenia w związku z tym , tylko że Tobie lepiej jest napierdalać o sterylizacji niż zagłębić się w przyczynach ich zachowania i oddziaływania systemu zarówno na Ciebie jak i na nich.

Pozdro.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Opaq

Na wstępie chciałem Cię przeprosić.
Moja wypowiedź była zbyt emocjonalna.
Co do interpretacji swojego postu to masz całkowitą rację.

Cytat:
swoje uwagi skieruj raczej do polityków


Politycy to już nawet nie mówią cygan tylko rom.
Poprawność polityczna to nowe wcielenia marksizmu

http://www.towyoming.com/pl.a1.htm

żądać czegoś od polityków w sprawie mniejszości to tak jak za komuny żądać aby Polska opuściła strefę wpływów ZSRR.

Na koniec jeszcze raz przepraszam za inwektywy.
Bardzo mądry i stonowany post walnęłoś. Dzięki za czas jaki mi poświęciłeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
Potem się dziwicie że NWO ma się dobrze. Nawet na tym forum część ludzi chce i namawia do ograniczania liczby ludnosci.


Jak by na to nie patrzeć to tzw. NWO ma w wielu punktach racje....świat cały musi w końcu zrozumieć że niekontrolowane rozmnażanie bardzo szybko doprowadzi do katastrofy całej planety,od skutków ekologicznych po skutki społeczne....natura ten problem zawsze regulowała przez choroby a ludzie dodatkowo wojnami...niestety najbardziej się mnożą te rasy i społeczności które nic nie dodają do wspólnego rozwoju...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@zainteresowany

Cytat:
W twoim przypadku trafiłeś na sąsiadów tzw. aspołecznych, masz uprzedzenia w związku z tym


Za komuny chyba w czasach Gierka weszła w życie ustawa która nakazywała cyganom stałe osadnictwo.
Aby wędrowni cyganie nie mogli się wymigać, że nie mają gdzie mieszkać władza ludowa dała im domy / mieszkania.
Tak sytuacja zaistniała w mojej miejscowości tj. była w niej stara przed wojenna cegielnia przy której zostały wybudowane czworaki dla robotników i właśnie w nich osiedlono cyganów około 20 rodzin. Społeczność miejscowa ma więc w mojej miejscowości bezpośredni, codzienny kontakt z cyganami od bodajże 30 lat. A więc nie pier … że ch… wiem o cyganach bo jeśli chodzi o tą hołotę to mógł bym robić na tym forum za eksperta.

Oczywiście nie musisz niczego brać na wiarę ale pojedź sobie do jakiegokolwiek miasteczek czy wsi gdzie jest większe skupisko cyganów i pogadaj z miejscowymi Polakami. Gwarantuje Ci że powiedzą Ci dokładnie to co ja.\

Jeszcze raz napisze: cyganów kochają najbardziej Ci którzy nigdy nie mieli z nimi styczności

Pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
...niestety najbardziej się mnożą te rasy i społeczności które nic nie dodają do wspólnego rozwoju...


Jeśli chodzi o cyganów to nic dodać nic ująć.

Z tą sterylizacją to może rzeczywiście przegniecie ale dla czego nie wprowadzić degresywnego systemu zasiłków na dzieci tj. masz 1 dziecko dostajesz 100 %, jeśli żyjesz na koszt opieki społecznej i przydarza Ci się drugie suma zasiłku wynosi już tylko 80 % tego co dostawałeś na pierwsze, przy 3 dziecku to już jest 60 % kwoty wyjściowej a przy 4 dostajesz 40 % tego co dostawałeś na 1 dziecko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Storczyk
Masz rację co do dawania domów , mieszkań, ale jak już napisałem to są ludzie , aż ludzie lub tylko ludzie jak wolisz.
Mają swoje uprzedzenia tak jak Ty, mają swoje widzenie świata , tak jak Ty. Gwarantuję , że wiem o czym mówię a jak chcesz wiedzieć na 100% to sprawdź co jest w Iławie na skrzyżowaniu ulic Andersa i 1 Maja naprzeciwko więzienia. Dom w którym mieszkają Cyganie, od poczatku jak pamiętam oni zawsze tam byli i nie raz nie dwa były tam różnego rodzaju zadymy, były też i śpiewy i radości.
I miałem okazje z nimi rozmawiać nie dlatego że siedziałem w więzieniu i widziałem Razz , nie dlatego , że jestem mendą i do nich przyjeżdżałem Razz tylko dlatego że jestem zainteresowany Razz

Ciekawe czy Ty z tymi swoimi sąsiadami pogadałeś kiedyś szczerze. Wiem , że potrafią być "złośliwi" i to przez kilka pokoleń nawet Wink być może właśnie zatarczki sprzed lat są kontynuowane.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al kohol... co jak co, ale takie czegoś się po Tobie nie spodziewałem (chyba, że to prowokacja).

Z rodzin patoligicznych czesto wyrastaja bardziej porzadni ludzie, bo maja motywacje i chęc oderwania sie od tego w przeciwienstwie do rozpieszczonych bachorow, których czasem mam wrażenie, że tutaj nie brakuje.

Taki 2pac pochodził z takiego "patologicznego" społeczeństwa. Jakby takie prawo istniało wszędzie i cały czas to by się gościu nie narodził... A no, żeby tylko on pochodził z rodzin patologicznych.

Wprowadzenie takiego prawa nie skończyło by się źle tylko dla romów, bo patologii wśród polaków nie brakuje, a to nie ich wina tylko systemu. Romów znam dobrze, bo mieszkam w takim mieście i zdarzyło się dostać kiedyś w pier..., ale życzyłbym Wam takiej solidarności jak jest wśród nich i kibiców. Jakby wszyscy byli tacy solidarni jak oni to by NWO nie było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyczepiliście się cyganów, a jak weszłaby taka ustawa to wcześniej czy później dotyczyć będzie was.
Żeby stwierdzić, że ktoś jest patologiczny to musi być jakiś punkt odniesienia, czyli grupa osób niepatologiczna. Gdy zabraknie już cyganów to znowu w tej grupie będzie ktoś patologiczny i będzie tą ustawę można zastosować. Tylko osoba na bezludnej wyspie nigdy nie będzie patologiczna.

To jest tak gra w karty w tzw. wojnę. Są słabsze karty i mocniejsze. Na końcu pozostaje w walce tylko kilka tych najmocniejszych. Wszyscy się w tej grupie nie zmieścimy.

Punkt odniesienia i jeszcze raz punkt odniesienia.

Mam inną propozycję. Wysterylizujmy wszystkich brzydkich.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk kiedyś napisał w wątku na temat żydów:

"Co to jest "prawda info", czy jakaś rasistowska Polonica ? BZDURY i to do tego rasistowskie !"

viewtopic.php?t=9761

W tym temacie jego narodowy kolega -Al Kohol- popełnił tekst który w zasadzie wyklucza go z cywilizowanego kręgu homo sapiens .I co? Żadnej reakcji usera Teodoryk. Tak jak przewidziałem nasz rolnik z pod Mławy staje tylko w obronie" biednych", "uciśnionych" żydów.
Jak mówi przysłowie "żyd ukradł, Cygana powiesili"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ansu




Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 124
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zróbmy tak: Chcesz mieć dziecko- piszesz podanie- spełniasz wymogi -możesz brać się do roboty. Wszystkie inne przypadki poczęcia będą karane przymusową aborcja, sterylizacją, a najlepiej karą śmierci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sterylizacja Cyganek
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile