W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pan energoterapeuta i cenzura Beina  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3112
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Beinowa cenzura to ...
Słuszna obronna przed draniami pokroju Dratewki.
27%
 27%  [ 3 ]
Próba dbania estetyke kanału.
36%
 36%  [ 4 ]
Przykład na bezsilnośc głupoty w starciu z krytyką.
36%
 36%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 11

Autor Wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 22 Lis '09   Temat postu: Pan energoterapeuta i cenzura Beina Odpowiedz z cytatem

No cóż, długo czekać nie trzeba było aż Bein i spółka ponownie zaatakują mózgi społeczności YouTube. Po parkowych wywiadach z za krzaka i opowieściach do kamery TVN o rządzących nami lunatykach, przyszła pora na bioenergoterapeutów. Najnowsza produkcja PB pt. "Świńska grypa - Ignacy Zarski do Janusza Kochanowskiego" ukazuje nam Pana Ignacego, który łamanym językiem stwierdza że jest bioenergoterapeutą i że szczepionki są złe. Jeśli ktoś ma pytania to może zadzwonić i spytać, telefon jego jest nazbyt ostentacyjnie na jednym z ujęć, może jakieś nakładanie rączek gratis za taką reklamę?

Hura, a więc mamy po swojej stronie również i bioenergoterapeutów! Super, brakuje chyba tylko specjalistów od UFO i fanów Maryli Rodowicz i czy mam coś przeciwko tym dwóm grupom? Absolutnie nic, UFO jest zjawiskiem równie ciekawym co Maryla Rodowicz, ale co to ma wspólnego ze szczepionkami?

Poczyniłem więc krytyczny wpis na temat tego filmu, wpis chwilę później wyparował, poczyniłem więc kolejny i przezornie zrobiłem printscreena ...



ten wpis również wyparował, czyli to nie błędy skryptu tylko cenzorskie zapędy Beina a nie zły YouTube, na potwierdzenie tych przypuszczeń pojawiła się adnotacja że jestem draniem i nie będą mnie tolerować, nie pozostaje mi nic innego jak czuć się zdruzgotanym tak konstruktywną krytyką Wink



Zastanawiające, że Bein i pomocnicy tyle czasu wkładają w cenzurę? Są tacy co mówią, że prawda krytyki się nie boi, ciekawe zatem co reprezentuje Bein i spółka, skoro nie reprezentują prawdy, i muszą cenzurować wpisy. Niezbyt wiele pracy włożyłem w te wpisy więc ich nie żal, jednak co mnie zastanawia to postawa samego Beina który niby to walczy z cenzurą, niby odkrywa podwaliny Ameryki a nie potrafi sprostać najprostszym pytaniom i krytyce, zamiast tego w pospiechu kasuje nieprzychylne wpisy.

Pytanie pozostaje otwarte: Bein - poczciwy głupiec czy agent wpływu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, mi to wygląda na samoreklamę i Ty tą reklamę psułeś Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 22 Lis '09   Temat postu: Re: Pan energoterapeuta i cenzura Beina Odpowiedz z cytatem

SzewczykDratewka napisał:

Pytanie pozostaje otwarte: Bein - poczciwy głupiec czy agent wpływu?


Głupiec ale sterowany.
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:36, 23 Lis '09   Temat postu: Re: Pan energoterapeuta i cenzura Beina Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
Cóż, mi to wygląda na samoreklamę i Ty tą reklamę psułeś Smile.


Bein & spółka tak właśnie działają, przyklejają się albo do Jane Burgermaister i jada na jej grzbiecie, jak ona ma ich dosyć to wskakują na grzbiet energoterapeucie, czy jakiejś innej nieświadomej osobie i się reklamują poprzez to że niby promują czyjąś opinię a koniec końców ośmieszają kolejną osobę. Potem znajdą kogoś nowego, kto dobrze chce ale sobie sprawy nie zdaje w co wdepnął.

waha123 napisał:
SzewczykDratewka napisał:

Pytanie pozostaje otwarte: Bein - poczciwy głupiec czy agent wpływu?


Głupiec ale sterowany.


Mieliśmy Bolka to mamy i Lolka, Bein wzbudza żenadę i śmiech więc LOLek pasuje jak ulał. Jak już jesteśmy przy rzeczach wesołych to Beinowy pachołek opublikował unikatowy wpis, myślałem że padnę ze śmiechu. Zrobiłem już trochę filmów, reklamówek czy teledysków w życiu i stwierdzenie które tam padło rozłożyło mnie na łopatki - nie ma to jak być przekonanym o wielkości swego dzieła Wink



... i jak tu z nich nie drwić, oni sami przecież się o to proszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detro




Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 163
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:11, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dratewka robisz sensacje z niczego
nie dziwie sie Beinowi że usunął twój prymitywny komentarz i jeszcze jak dodałeś UFO-żeby nadać taki dramatyzm sytuacji że Bein to pajac i wogóle

Cytat:
teraz panem z wahadełkiem co mówić nie potrafi


Radziłbym Ci na przyszłość Szewczyk oceniać ludzi po tym CO mówią a nie JAK mówią.


Powołanie się na bioenergoterapeutę nie było złym przykładem ponieważ facet powiedział że większość osób trafia do niego właśnie po szczepieniach. Niby jest to kwestia wiary czy to prawda ale w każdym razie wg. mnie odpada opcja że Bein robi mu reklamę a tamten w zamian ściemnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dziwię się Dratewka, że Bein Cię cenzuruje. Jak widać nie stać Cię na nic poza prostacką ironią i cwaniactwem. Z takimi delikwentami faktycznie żal dyskutować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny temat o błaźnie Beinie... Z tym gościem nie ma co dyskutować, bo ma nierówno pod kopułą i tyle. A blog jest jego to sobie cenzuruje, w takim swoim świecie żyje gościu. Ja już nie zaglądam na tego bloga bo przestał mnie już nawet bawić, posuwają już takie pierdoły że ręce i nogi się załamują. A są ciekawsze rzeczy niż czytanie wypocin tego dziada leśnego. Natomiast zerknąłem sobie z ciekawości do odezwy tego bioenergoterapeuty i filmik utwierdził mnie o niskim poziomie intelektualnym targetu tego bloga. No ale może nie należy oceniać ludzi po zakresie słownictwa i składni zdań. Niemniej po przeczytaniu kilku artykułów i obejrzenie filmiku na youtubie mam nieodparte wrażenie, że jego rewelacje mogą trafić jedynie do osób będących na tym samym poziomie co Bejn i spółka. Dlatego niech się kiszą w swoim towarzystwie. Jak dobrze im duchami, objawieniami, czarownikami, ufo i innypi duperelami to ich problem.
_________________
Z Korwina wyrosłem jak z Teletubisiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dryp napisał:
Nie dziwię się Dratewka, że Bein Cię cenzuruje. Jak widać nie stać Cię na nic poza prostacką ironią i cwaniactwem. Z takimi delikwentami faktycznie żal dyskutować.


Pewnie że żal, szczególnie jak się im wytyka głupotę a im brak argumentów, to kasują wpisy, faktycznie prostackie cwaniactwo.

detro napisał:
dratewka robisz sensacje z niczego
nie dziwie sie Beinowi że usunął twój prymitywny komentarz i jeszcze jak dodałeś UFO-żeby nadać taki dramatyzm sytuacji że Bein to pajac i wogóle


Ależ ja tego wcale nie sugeruje, ja mówię o tym wprost i to wykazuje, czego jeszcze ode mnie wymagasz? Prymitywny jest ten filmik i o to o ten prymitywizm się rozchodzi, takie rzeczy nie przekonają nieprzekonanych, może jak dobrze pójdzie utwierdzą przekonanych w ich wierzeniach ale tu nie chodzi przecież o mówienie do nawróconych, tylko do nienawróconych a ten film wręcz zraża do myślenia w kategoriach innych niż szkiełko i oko.
detro napisał:

Cytat:
teraz panem z wahadełkiem co mówić nie potrafi


Radziłbym Ci na przyszłość Szewczyk oceniać ludzi po tym CO mówią a nie JAK mówią.


Swoją radą ameryki nie odkrywasz, widzę że nie rozumiesz zagadnienia, ja nie oczekuje, że każdy będzie mówić jak Profesor Miodek, natomiast gdy po raz kolejny dochodzi do ośmieszania ludzi (tym razem tego pana energoterapeuty) to milczeć nie mam zamiaru, taka moja rola w tym teatrze. Mam dosyć udawania że g* pachnie fiołkami, mam to na okrągło w mojej pracy gdzie za kasę ogłupiam robionymi przez siebie reklamami, teledyskami. Ekipa Beina, czego się nie tknie to ośmiesza, Ci ludzie bardziej szkodzą niz cała farmaceutyka razem wzięta!

detro napisał:

Powołanie się na bioenergoterapeutę nie było złym przykładem ponieważ facet powiedział że większość osób trafia do niego właśnie po szczepieniach. Niby jest to kwestia wiary czy to prawda ale w każdym razie wg. mnie odpada opcja że Bein robi mu reklamę a tamten w zamian ściemnia.


Oczywiście, ja nie przeczę w to co mówi bioenergoterapeuta, nie on jeden to mówi. Problem jest taki, że nie trzeba iść wcale do bioenergoterapeuty by się tego dowiedzieć, znacznie lepiej dotrzeć do lekarzy doktorów którzy mają naukową podstawę swoich twierdzeń że szczepionki szkodzą tak jak Profesor Maria Dorota Majewska, jej nikt nie zarzuci że wierzy w UFO! Natomiast jak się nie potrafi dotrzeć do ludzi mających autorytet to się podpiera bogu ducha winnym bioenergoterapeutą, który w 5 sekund zostanie zdyskredytowany - i tu jest pies pogrzebany. Beinowa spółka albo tego nie rozumie albo ośmieszają się celowo - poczciwi głupcy czy agenci wpływu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to mówią.."wszystko już było"....

Ten materiał o "człowieku z kanady" o jego "zasługach w walce"...oczywiście skierowany do młodych mówi o "dorobku naszego bohatera"....



Przypomnę innego "pana z kanady" tymińskiego....ta sama robota



A tu konferencja prasowa "politycznych przeciwników"..



Nie ważne kto wygra. Ważne jest kanalizowanie głosów ludu.




Czy tymiński czy pandemia to jest dokładnie to samo Laughing Laughing Laughing

Załóżmy, że Tymińskiego przywiozą jeszcze do Polski, postawią przed publiką a ten powie SZCZEPCIE SIĘ a Wałęsa powie NIE SZCZEPCIE SIĘ a Mazowiecki powie WSTRZYMUJĘ SIĘ O GŁOSU Laughing Laughing Laughing



Pandemia Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:
Jak to mówią.."wszystko już było"....


Owszem, zmieniają się tylko formy.

waha123 napisał:

Załóżmy, że Tymińskiego przywiozą jeszcze do Polski, postawią przed publiką a ten powie SZCZEPCIE SIĘ a Wałęsa powie NIE SZCZEPCIE SIĘ a Mazowiecki powie WSTRZYMUJĘ SIĘ O GŁOSU Laughing Laughing Laughing



Pandemia Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Dotykasz istotnego problemu - czy to co uważamy za demokracje nie jest w rzeczywistości sterowana opozycją? Pionki wystawiane do gry z różnych pozycji pozorujące bycie w konflikcie rzeczywiście reprezentują jedną gre. Masońska szachownica i plebs skaczący sobie do oczu. Wtedy był Wałęsa vs. Tymiński, Potem Wałęsa vs. Kwaśniewski teraz PiS vs. PO

To całe bagno to nie jest demokracja, to jest system masowego ogłupiania i dezinformacji, i co się dziwić że ludzie przestają głosować - o to przecież chodzi, mamy maksymalnie zniechęcić ludzi do polityki tak by politycy zaczęli rządzić w oderwaniu od wolu ludu i z przykrością stwierdzam że nawet PiS który popierałem w tym uczestniczy, nie wiem czy z głupoty czy świadomie - ale mają to na swoich rękach tak samo jak PO. PO w obecnej formie bez PiSu by nie istniało, tak samo jak wcześniej PiS by nie zaistniał dzięki szwindlom SLD. Obserwując to ma się wrażenie że Masońska przebiegłość musi czerpać swoją inspiracje z źródeł innych niż ludzkie, ludzki umysł nie jest w stanie tego zaplanować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na http://grypa666.wordpress.com/ napisano

OGLOSZENIE PORZADKOWE OD BEINA:
Przetlumaczylem z prasy kanadyjskiej tutaj:
http://grypa666.wordpress.com/2009/11/21/info-wojna-trwa/
a wy nie czytacie, snujecie nastepne teorie spiskowe — np. Maciej Pokora 24.11.2009 o 14:48. Porownajcie te doniesienia kanadyjskie z polska karykatura tu http://www.dziennik.pl/swiat/article4893.....grype.html

Kto sie tego dopuscil? Sam dr biomed. inż. Maciej Pokora cytowany w ponizszym artykule glownym przez pandemia666!
Dosc bylo ostatnio slusznych uwag co do alarmizmu, sekciarstwa i snucia bezpodstawnych teorii spiskowych na blogu — za wasze ‘pomylki’ w koncu dostaje sie Beinowi – zobaczcie np. prawda2.info. Toleruje osoby jak mizia, bo uczciwie pisza ze sa w dzungli, komunikuja sie tam-tamem. Ale jak pracownik naukowy przyczynia sie do burdelu pt. grypa666, to wybaczcie… to jest podwazanie reputacji bloga i mojej.
Do grypa666: Marku, zamykamy komentarze na dobre? Najlepsze info i tak przychodzi emailami. Ja naprawde nie mam czasu pilnowac tego przedszkola i wspolpracownikow, a jak wyjade, to kto choc posprzata smiecie?

A niżej taki oto smaczek...

26.11.2009 r. o godz. 17-tej w miejscowosci Witoszyn k. Kazimierza Dolnego dr inz. P. Bein spotka sie z Klubem Optymalnych. Organizator dr. Jan Giza. Klub interesuje sie dieta dra Kwasniewskiego. Na spotkaniu konsumpcja miesna w cenie 10 zl — chetni konsumpcji proszeni sa o zapowiedz na nr dra Gizy 691 024 500. Spotkanie bedzie nt. “pandemii”.
Witoszyn leży miedzy Kazimierzem Dolnym a Naleczowem. Na wschod od Celejowa skrecic i jechac 4 km do Witoszyna. Spotkanie w budynku starej szkoly, Witoszyn 87.
Laughing

Na takie "coś" mówiło się kiedyś "chałtura"....gramy "do kotleta"...
Czy ktoś kogoś zmusza do grania. Czy zaraz "wszyscy będą winni"? Laughing
Myślcie Ludzie!
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszedłem na blog Beina http://grypa666.wordpress.com/2009/11/21/info-wojna-trwa/ i czytam te jego wypociny i co...ano to że ma pełno komentarzy w tym stylu

Cytat:
John Leary z zawodu chemik, pracownik firmy Eastman Kodak Co. w Rochester w stanie Nowy Jork od czerwca 1993 roku, po Komunii Św. otrzymuje przekazy, z których najważniejsze opisał w książce „Przygotujcie się na Wielki ucisk i Erę Pokoju” http://www.petlaczasu.pl/przygotujcie-na-wielki/przygotujcie/p05001044.
Autentyczność wizji została potwierdzona przez spowiednika i duchowego kierownika Johna Leary – Ks. Leo J. Klem, CSB z Rochester, stan Nowy Jork.
Oto fragment wizji dotyczący umieszczenia chipa w ręce: „…I tak, krok po kroku, chip w ręce stanie się jedynym akceptowalnym środkiem kupna i sprzedaży w sklepach. […] Ci, którzy się na to nie zgodzą, będą wyjęci spod prawa i nie będą mogli nic kupić ani sprzedać.” Źródło http://home.ica.net/~domurad/Tekst.html
„Poniedziałek, 3 lutego 1997:
Później, podczas adoracji Najświętszego Sakramentu, w wizji ujrzałem stolicę (Washington D.C.) i kilka czarnych helikopterów lecących w moim kierunku. Zobaczyłem człowieka, któremu wszczepiono chip w prawą rękę. W czasie zabiegu upłynęło nieco krwi. Widziałem tych, którzy chcieli mieć wszczepiony chip i tłumy na ulicach kontrolowane przez helikoptery. Pan Jezus powiedział: „Mój ludu, czas próby niedługo się rozpocznie. Pokazałem wam na różne sposoby, że technika i technolodzy są w pozycji gotowości do znakowania ludzi znamieniem Bestii. Zobaczycie, jak to wszystko szybko się potoczy, ponieważ Szatanowi pozostało bardzo mało czasu. Mały chip, gotowy do użytku, jest już w posiadaniu rządu (USA). Ludzie działający na rzecz przyszłego rządu globalnego w pewnym momencie zaprezentują światu chip jako urządzenie niezbędne, przekonując wszystkich o korzyściach jego wszczepienia. Po pewnym czasie ludzie będą zmuszani do przyjęcie go. Wkrótce będziecie musieli się ukrywać, jak już wam mówiłem. Pamiętajcie, nie dajcie wszczepić sobie chipu w rękę ani w czoło, bo będziecie zgubieni. Ci, którzy myślą, że mogą później wyciągnąć chip, łudzą się tylko, ponieważ od momentu wszczepienia będą pod kontrolą Antychrysta. Jak widzicie, Moje dzieci, te wydarzenia są doniosłe, więc przygotowujcie się duchowo i fizycznie do walki ze złymi siłami. Ufajcie i miejcie nadzieję tylko we Mnie, a Ja was obronię. Skrócę tę próbę i wkrótce zatriumfuję po oczyszczeniu ziemi. Miejcie cierpliwość, a Ja was wprowadzę do chwały Mego Królestwa.””


Do kogo pretensje Panie BEIN?
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:


Dosc bylo ostatnio slusznych uwag co do alarmizmu, sekciarstwa i snucia bezpodstawnych teorii spiskowych na blogu — za wasze ‘pomylki’ w koncu dostaje sie Beinowi [/b]– zobaczcie np. prawda2.info.


I to niby napisał Bein? WOW, najwyraźniej mu sataniści coś wstrzyknęli i pomieszały mu się osobowości.

waha123 napisał:

jak pracownik naukowy przyczynia sie do burdelu pt. grypa666, to wybaczcie… to jest podwazanie reputacji bloga i mojej.


... ewidentnie sataniści coś mu wstrzyknęli, nie dość że pomieszało mu się prawo z lewo, to jeszcze stracił już doszczętnie logiczne rozumowanie, najpierw robił z siebie od pół roku pajaca a teraz twierdzi że to był ktoś inny? O ja - mocne schizo ;D

waha123 napisał:

Do grypa666: Marku, zamykamy komentarze na dobre?


Wo ho ho, toż to prawie rewolucja ;]

waha123 napisał:

Najlepsze info i tak przychodzi emailami.


A najlepsze jest w nich to, że nikt nic o tym się nigdy nie dowie, co tam przyszło a co zostało zmyślone. Cuda będzie można wymyślać ;D


waha123 napisał:

Ja naprawde nie mam czasu pilnowac tego przedszkola i wspolpracownikow


Jaki Pan taki kram ;]

waha123 napisał:

a jak wyjade, to kto choc posprzata smiecie?


Jak on wyjedzie, to śmieć sam jak by się wyniesie na śmietnik, nowy rozdział w recyklingu ;D

Beka z tego gościa i jego pomocników pod postacią jednego Pana Mareczka, czemu on mówi o nim w liczbie mnogiej, komuna się przecież podobno skończyła w 89 !?

WHO wycofało się rakiem, świat średnio kupił ten pic z grypą, to i Bein jedzie szukać wrażeń gdzie indziej, najlepiej pokazuje jak bardzo się przejmował Polską i Polakami. A co jak nam zrobią opryski i się zacznie, co my wtedy zrobimy jak nie będzie Beina ?

waha123 napisał:

A niżej taki oto smaczek...

26.11.2009 r. o godz. 17-tej w miejscowosci Witoszyn k. Kazimierza Dolnego dr inz. P. Bein spotka sie z Klubem Optymalnych. Organizator dr. Jan Giza. Klub interesuje sie dieta dra Kwasniewskiego.


No nie, to fascynujące, nie żebym miał coś przeciwko diecie Kwaśniewskiego, być może gdyby się nasz Kwaśniewski stosował do diety tego Kwaśniewskiego to by filipińskiej choroby się nie nabawił. Jak by A.Kwaśniewski był mądry to by w ogóle chodził na spotkania tandemu Bein i p.Marek a tak o nic świecie nie wie i tylko lata do USA, Brukseli i z powrotem do Warszawy. Świńska sprawa - nie ma co ;D

waha123 napisał:

Na spotkaniu konsumpcja miesna w cenie 10 zl


Boże, to brzmi prawie jak uczta kanibali, zwabią na kotleta a potem żywcem zjedzą a kotletem zagryzą ;D

waha123 napisał:

Spotkanie bedzie nt. [b]“pandemii”.


Pandemii czego - Beina ?


waha123 napisał:

Witoszyn leży miedzy Kazimierzem Dolnym a Naleczowem. Na wschod od Celejowa skrecic i jechac 4 km do Witoszyna. Spotkanie w budynku starej szkoly, Witoszyn 87.
:lol:

Na takie "coś" mówiło się kiedyś "chałtura"....gramy "do kotleta"...


świńskiego kotleta ;]

waha123 napisał:

Czy ktoś kogoś zmusza do grania. Czy zaraz "wszyscy będą winni"? :lol:
Myślcie Ludzie!


bez komentarza ;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:
Wszedłem na blog Beina http://grypa666.wordpress.com/2009/11/21/info-wojna-trwa/ i czytam te jego wypociny i co...ano to że ma pełno komentarzy w tym stylu

Cytat:
Ludzie działający na rzecz przyszłego rządu globalnego w pewnym momencie zaprezentują światu chip jako urządzenie niezbędne, przekonując wszystkich o korzyściach jego wszczepienia. Po pewnym czasie ludzie będą zmuszani do przyjęcie go


Do kogo pretensje Panie BEIN?


Akurat w tym temacie to nie ma się z czego śmiać, Bein może jest sfrustrowanym zazdrośnikiem ale ten akurat cytat może się sprawdzić wcześniej niż myślisz. Zobacz jak w biały dzień zrobili 9/11 teraz przekręt z globalnym ociepleniem, na prawdę nie ma się z czego śmiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 25 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SzewczykDratewka napisał:
waha123 napisał:
Wszedłem na blog Beina http://grypa666.wordpress.com/2009/11/21/info-wojna-trwa/ i czytam te jego wypociny i co...ano to że ma pełno komentarzy w tym stylu

Cytat:
Ludzie działający na rzecz przyszłego rządu globalnego w pewnym momencie zaprezentują światu chip jako urządzenie niezbędne, przekonując wszystkich o korzyściach jego wszczepienia. Po pewnym czasie ludzie będą zmuszani do przyjęcie go


Do kogo pretensje Panie BEIN?


Akurat w tym temacie to nie ma się z czego śmiać, Bein może jest sfrustrowanym zazdrośnikiem ale ten akurat cytat może się sprawdzić wcześniej niż myślisz. Zobacz jak w biały dzień zrobili 9/11 teraz przekręt z globalnym ociepleniem, na prawdę nie ma się z czego śmiać.


Ja się nie śmieje, mnie tylko smieszy ten fragment...uśmieszki moje
Cytat:
John Leary z zawodu chemik, pracownik firmy Eastman Kodak Co. w Rochester w stanie Nowy Jork od czerwca 1993 roku, po Komunii Św. Laughing otrzymuje przekazy, z których najważniejsze opisał w książce „Przygotujcie się na Wielki ucisk i Erę Pokoju” http://www.petlaczasu.pl/przygotujcie-na-wielki/przygotujcie/p05001044.
Autentyczność wizji została potwierdzona przez spowiednika i duchowego kierownika Johna Leary – Ks. Leo J. Klem, CSB z Rochester, stan Nowy Jork. Laughing Laughing Laughing


Osoba, która to dała w komentarzu to lepszy jajcarz i wie doskonale co dolega bejnowi Laughing Dlatego to dałem Laughing Panie strzeż mnie od takich podpowiedzi, czy to po komuni czy po wizycie w kibelku Laughing
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 02 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać, przypadek Beina jest rozwojowy, coraz więcej kłamstw, pomówień i krętactw Beina. Zatem naświetlam kolejne, a z tego co mi wiadomo to za chwile zacznie się prawdziwe trzęsienie ziemi w sprawie Beina i moje działania uświadamiające będą przygrywką do tego co zostanie podane do opinii publicznej na temat tego agenta..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pan energoterapeuta i cenzura Beina
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile