W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kto nie wyjebał Bożeny Rynskiej - Niemcow na linii  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2891
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:00, 21 Gru '11   Temat postu: Kto nie wyjebał Bożeny Rynskiej - Niemcow na linii Odpowiedz z cytatem

O tym kim w istocie jest były premier,aktualny lider Solidarności i opozycjonista Borys Niemcow,już coś nie coś wiemy.1
W ostatnich dniach Borys Niemcow stał się "bohaterem" nowego skandalu,choć z uwagi na to co o nim wiemy,nic nie powinno nas zdziwić.
Dwa dni temu jeden z portali internetowych opublikował sześciogodzinne nagranie prywatnych rozmów telefonicznych Borysa Niemcowa,jakie ten odbywał z koleżkami po fachu.(znaczy się opozycjonistami)
Rozmowy szczere,jak to wśród przyjaciół Laughing a że przy tym dotyczące ich samych a nawet pewnej części społeczeństwa,przeto zainteresowały szerszą publikę.
http://translate.google.pl/translate?hl=.....md%3Dimvns 2
Głos Izraela w twoim domu czyli radio Echo Moskwy,faktem opublikowania rozmów, oburzyło się wielce i stwierdziło że to narusza "etykę dziennikarską".
(radio Echo Moskwy stojące na straży etyki dziennikarskiej - to informacja która sama w sobie nadaje się do działy "polityka na wesoło")
Co weselsze fragmenty możemy wysłuchać tu
Borys Niemcow przeprosił kolegów a zwłaszcza koleżanki, za swą wylewność,zaś właścicielom portalu który opublikował jego wynurzenia grozi procesem.Tak więc nie wiadomo jaka długo pobędą w necie same nagrania,za to wiadomo że echa tego skandalu przejdą do historii.
Na razie słuchajmy tego co mamy.
tłumaczenie do załączonego niżej fragmentu: (w ros."chomik" to odpowiednik polskiego "leminga")
Rozmówca :Możesz odpowiedzieć na męczące mnie pytanie?
Borys Niemcow Tak
Rozmówca Ja czytam fesbook,internet,i tam są wezwania żeby zamiast mitingu organizować marsz
Borys Niemcow: Co, co?
Rozmówca:no mówię że ci ludzie piszący na fesbook mniej więcej normalni jeśli wzywają na marsz to znaczy że to prowokatorzy,tak?
Borys Niemcow : Tak ,no - może ja odpowiem ,uczestnicy mitingu bardzo różnią się od organizatorów ,to tchórzliwe pingwiny,takie chomiki z internetu którzy walą w klawiature w fesbook czy Wkontakcie
ja musiałem reprezentować ich interesy kiedy rozmawiałem z merem.Oni bezmyślnie boją się pałek OMONu

Rozmówca:te 10.1000 zebranych na Czystych Prudach też prowokowano iść na Łubiankę?
Borys Niemcow :Chodzie o to że z tych 10.000 na Łubianke poszło tylko 1000 osób,to byli aktywiści .Tam byliśmy my - Solidarność i Front Lewicowy,Nacjonal-Bolszewicy.Tam chomików nie było,chomiki się rozbiegły
Na Łubianke poszło 1000 osób,to jest 10% uczestników mitingu było politycznie zmotywowanych a 90% to warzywa, rozumiesz ?

Rozmówca :Rozumiem.Czyli w pewnym sensie dobrze że Jaszyn siedzi w więzieniu i nie przyszedł na (plac) Błotny
Borys Niemcow :Ja nie będę tak robił,jest inny problem,ten śmieć Limonow,prowokator skończony , rano razem z Zacharem ogłosił dzień rewolucji .Na placu będą bojaźliwe pingwiny dlatego uważam że trzeba wszystko zrobić żeby nas nie ruszyli,inaczej oni się odwrócą i oskarżą nas że traktujemy ich jak mięso armatnie

drugi fragment w którym dwaj panowie "opozycjoniści",rozmawiają o swojej opozycyjnej koleżance

Parchomienko:równo godzinę pierdoliła Bożena Rynska
Borys Niemcow: Na temat?
Parchonienko:Na temat tego że chce być w komitecie organizacyjnym
Borys Niemcow Niech ona wypierdala kurwa jej mać
Parchonienko:ja jej powiedziałem że to niemożliwe to ona na to że chce być włączona gdziekolwiek.Bo niby dogadała się z gen Wasylewem z Dumy że on załatwi z OMON-em że nie będą się czepiać.A jeśli jej do włączymy do komitetu to OMON będzie się czepiał bo generał to załatwi..
Borys Niemcow:to pełna chujnia,jestem przeciw Bożenie Rynskiej
Parchonienko:Borja komu ty to mówisz
Borys Niemcow:Bożena Rynska to suka skończona.Za to że ja jej swego czasu nie wyjebałem ona mnie cały rok obrabiała w swojej gazecie "Wiadomości" i przy tym nie na temat
Parchonienko:mówisz "ja jej nie wyjebałem".To zorganizujmy klub tych"Kto nie wyjebał Bożeny Rynskiej".Ja napiszę to związek tych którzy nie wyjebali Bożeny Rynskiej
śmiechy
Parchonienko:ja bym zadzwonił do twojej żony i powiedział,mam dwie złe wiadomości,pierwsza to taka że jebała mnie Bożena Rynska a druga że nie miałem erekcji
śmiechy

_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kto nie wyjebał Bożeny Rynskiej - Niemcow na linii
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile