W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pytanie o naturę człowieka  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 4160
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 13 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Heh... natura człowieka? A co to jest?
Piszecie, że naturą człowieka jest gonienie za pieniędzmi, za zyskiem? To ja nie wiem jakim cudem ludzie żyli jeszcze we wspólnotach plemiennych, gdzie każdy dbał o innych i nie liczyło się to ile i jak pracujesz... Ja jakoś nie widzę, aby plemiona indiańskie goniły się, aby zdobyć władzę, pieniadze, czy więcej garnków... albo kto większego świniaka upoluje...
Naturą człowieka jest doświadczanie i rozwijanie się... Doświadczamy obecnie dupatego systemu i uczymy się, aby żyć bez niego, a niektórzy niestety wpadają w jego pułapkę.

No i masz racje, tak jest! Dlatego oni żyją w lepiankach i szałasach a my w blokach i mamy internet. Tak więc nasz system nawet jeśli Ci się nie podoba(bo jesteś romantykiem albo pokrzywdzonym przez los) jest lepszy od ich systemu.


Kalfas, Ci twoim zdaniem "Dobrzy" to po prostu ludzie którzy dalej ślepo wierzą w kit który wciskali im inni - rodzice, kościół itp. Nie umieją się przestawić, dostosować, zoptymalizować swoich poglądów itp. tak więc nie są lepsi tylko głupsi.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 14 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze chodzi o to polaczenie o ktorum mowi ten koles
http://www.youtube.com/watch?v=-O34yAOYs2s&feature=related
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
norwid




Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 15 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

placebo napisał:
Może to zabrzmi nieco sarkastycznie Prometeusz ale ja bym też tak chciał spotkać kilku wartościowych ludzi Wink


z nieukrywaną satysfakcją stwierdzam że takich spotkałem.
wydaje mi się że na niniejszym forum też kilku takich było, ale lewacki charakter prawda2.info to zmienił, zamienia świat w którym żyjecie w bagno.
Warto czasem poczytać co nowego w bagnie, w którym tak lubi się taplać M8.

a teraz zwięźle odnośnie tematu.

2 oblicza natury człowieka:

- "liczba szatana to liczba człowieka",więc człowiek jest zły bo zrodzony z zazdrości KAINA, który zabił kochanego przez rodziców ABLA.
a więc oddziela nas od Boga, czy jak kto woli społeczeństwa idealnego: pożądliwość oczu, pożądliwość ciała i pycha życia.
kto z tego się wyzwoli ten staje się zwycięzcą samego siebie, a tacy ludzie są jak perły.

- "na początku było słowo"... "a życie było światłością u ludzi" - i oto mamy przyczynę ludzkiej zawiści - jest nią ŻYCIE. Kto jest źródłem życia - Bóg miłosierny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pytanie o naturę człowieka
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile