W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ile mogą media?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 992
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 16 Lis '09   Temat postu: Ile mogą media? Odpowiedz z cytatem

Pisałem już o tym na forum, ale ciągle mi wraca do głowy ta sprawa, szczególnie jak oglądam w TV echa tego zdarzenia.
Pijany gość, który dopiero co wyszedł z pierdla wjechał w grupę dzieci wracających z kościoła.
Przejeb - wiadomo, jakich niestety w Polsce wiele każdego dnia.
Tymczasem media zrobiły sobie z tego sensację tygodnia a z gościa sprawcę nieszczęścia wszystkich Polaków.
Powiesił się po 5 dniach w celi, na własnych sznurowadłach.

Niech mi ktoś znajdzie jeden artykuł w prasie w jakikolwiek sposób chociaż zmierzający do sugestii, że to głupota dziennikarzy doprowadziła do śmierci tego gościa. Zero - oczywiście dziennikarze są niewinni jak zła.
Za to znaleźli kozła ofiarnego - strażnika.
Zarzucają strażnikowi, że można się było domyśleć iz pod taką presją "społeczną" gość będzie próbował popełnić samobójstwo..
No fajnie, ale przecież winię za doprowadzenie do takie sytuacji nie ponosi strażnik tylko media - jebane dziennikarskie hieny. Skoro można się było domyśleć, to jak można było pozwolić tym hienom się nad nim pastwić?
To może kurwa następnym razem trzeba będzie trzymać podejrzanego w kaftanie, bo media postanowiły sobie z niego zrobuć tvn uwagę miesiąca, a nie chcemy im w tym przeszkadzać, bo to wiadomo - forsa.

Jaką szują trzeba być, żeby nie zdobyć się choćby na odrobinę samokrytyki po tym co się zrobiło? Tylko dalej na zimno relacjonować że "strażnik został zdyscyplinowany"...
Nosz japierdole. A kto zdyscyplinuje prawdziwych winnych całej tej sprawy? Dziennikarzy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElMagiko




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 16 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno powiedzieć o czym myślał ten człowiek. Udowodniono mu, że będąc pod wpływem wjechał w grupę młodzieży (pisanie "dzieci" o 15-latkach to grube przegięcie już mocno działające na niekorzyść kolesia, również stan ciężki ofiar podawałbym w wątpliwość, ale nie wiem, nie widziałem, choć ponoć jedna z ofiar ma 9 lat).
Zdarzyło mi się siedzieć na dołku w życiu i tam zawsze zabierali pasek, sznurowadła i cokolwiek co mogło by powieszeniu się posłużyć, jakim chujem gość miał sznurówki (nie lada wyczyn moim zdaniem, jebnąć się na sznurówkach).
Racja Bimi, że media pojechały z nim po bandzie, ale czy on siedząc w celi oglądał wiadomości, słuchał radia (radio-możliwe)? Czy sam może przemyślał te rzeczy i z przekonaniem że zrobił źle nie zdzierżył i się zważył...
_________________
Red pill hurts, but it is the truth. I´ll never regreat that decision
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 16 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy miał tv? myślę, że nie musiał - nawet w celi przeprowadzali z nim wywiady. na pewno w ciągu tych 5 dni miał więcej do czynienia z tv niż ja czy ty.
na pewno miał też okazję skontaktować się ze swoimi znajomymi i nie sądzę by ten kontakt podniósł go na duchu, zważywszy że ci znajomi też pewnie oglądali tv. oraz, co gorsze, mieli kontakt z mediami...
to chyba oczywiste, ze wiedział co się dzieje skoro z powodu wypadku drogowego powiesił się na sznorówkach?
jak często się zdarza żeby ktoś kto spowodował wypadek po pijaku, choćby nawet z kilkoma trupami, powiesił się czekając na wyrok?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 16 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętacie pożar domu socjalnego w Kamieniu Pomorskim?
Zginęły 23 osoby. Dziennikarze zwietrzyli padlinę i zaczęło pompowanie tematu.

Cytat:
W naszej ocenie konstrukcja oraz wyposażenie, wystrój, czyli przedmioty, które tarasowały drogi ewakuacyjne, stwarzały stan zagrożenia życia. W obiekcie w takim stanie ludzie nie mogą mieszkać - powiedział nadbrygadier Janusz Skulich, przewodniczący komisji, która na polecenie szefa MSWiA przygotowywała raport o tragedii w Kamieniu Pomorskim.


Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać:
Cytat:
Będą wyciągnięte konsekwencje wobec osób winnych zaniedbań - zapowiedział Grzegorz Schetyna. - Osoby odpowiedzialne za stan techniczny budynku będą pociągnięte do odpowiedzialności - zarządzający budynkiem, a więc samorząd i spółka zarządzająca - powiedział Schetyna.

Reakcja samorządów to masowe kontrole domów socjalnych. Nikt nie chciał zostać "bandytą z telewizji" więc kontrolerzy zaczęli wypierdalać ludzi na bruk z byle powodu. Dziennikarze robili swoje...
Cytat:
Chełmża. Po wypadku w Kamieniu Pomorskim. W czasie kontroli odkryli tykającą bombę
W piątek, 17 kwietnia, może okazać się, że blisko 50 mieszkańców z budynku po byłym hotelu sportowym w Chełmży będzie musiało się wyprowadzić. Powód? Duże zagrożenie dla zdrowia i życia osób tam przebywających.(...)
Są tam pojedyncze pokoje, obok których powstały mini kuchnie, a w nich nielegalnie kuchenki gazowe - mówi Tadeusz Julke, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego

Zaczęło się ogólnopolskie polowanie na czarownice

Cytat:
Aż 100 budynków socjalnych w całym kraju nadaje się do zamknięcia - podaje radio RMF FM, powołując się na nieoficjalny jeszcze raport Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

Zły stan instalacji kominowej oraz energetycznej, niedrożna wentylacja i brak piorunochronów - to najczęstsze usterki wymieniane przez nadzór budowlany.


Nie wiem ilu ludzi straciło dach nad głową z powodu pogoni za sensacją.
Żaden dziennikarz nie zapytał "Ludzie to wasz dom, dlaczego nie dbacie o porządek w nim?"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 16 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo z tymi chamami jest tak, że jadą kogo chcą i kiedy chcą. Media zawsze robią za ostateczny sąd społeczny, mogą zniszczyć i osądzić każdego, a ponieważ nie ma nikogo kto mógłby osądzić je stanowią władzę absolutną. Jak była sieka z lustracją, zawsze kiedy dziennikarze "lustrowali" kolejną osobę ja pytałem, kto w końcu do huja zlustruje dziennikarz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 16 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogoń za sensacją jest po to aby nakręcać sprzedaż prasy.Wszystko sprowadza się do pieniędzy bo to on rządzi tym światem.Smutna prawda
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 16 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakbyś po pijaku rozjechał grupę dzieci to media nie są do niczego potrzebne by popełnić samobójstwo

mój kolega przypadkiem potrącił człowieka na pasach, trafił do aresztu, po wyjściu rzucił się pod pociąg

żaden dziennikarz o tym nie pisał, a nawet jeśli to człowiek w takim stanie nie przejmuje się prasą - jeśli już to własnym sumieniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 16 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

różne sa przypadki.
w tym przypadku jednak z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić że media doprowadziły człowieka do samobójstwa.
tak czy nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 17 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dołku mogą trzymać cie 48 godzin, lub 3 doby za zgodą prokuratora, faktycznie zabierają sznurówki, paski i sznurki od bluzy. Koleś siedział już w Areszcie Śledczym albo w Zakładzie Karnym. Czyli sznurówki miał Wink jak wyobrażasz sobie chodzić np do końca życia w butach bez sznurówek? Very Happy
Zaraz to ten typek czekał na wyrok? Dziwne myślałem, że w Polsce jest coś takiego jak sąd 24-godzinny dla pijanych kierowców. Orientuje się ktoś czemu nie miał tego sądu?
edit
A tak w ogóle w AŚ raczej nie miał w celi radia i telewizora, jednak w przypadku sądu 24-godzinnego mógł trafić do ZK i tam na 90% miałby radio i może też telewizor. A czy robili z nim wywiady to nic mi o tym nie wiadomo, bo nie oglądam dużo telewizji.
sorry w AŚ mógł mieć radio a telewizor nie wiem, chyba nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 17 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sądy 24-godzinne mogą rozpatrywać tylko sprawy o małej karze
a tego prokurator, zapewne podjudzony mediami, postanowił oskarżyć o spowodowanie katastrofy drogowej - za to grozi do 15 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElMagiko




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 17 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
różne sa przypadki.
w tym przypadku jednak z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić że media doprowadziły człowieka do samobójstwa.
tak czy nie?

Bimi, to wysoce prawdopodobne, ale ja jednak wciąż skłaniam się ku temu, że przegrał z własnym sumieniem.
Jeżeli to prawda że dopiero wyszedł na wolność i w tak swoisty sposób wyraził radość z tego powodu, to był po prostu głupi.
Można też wysnuć kilka teorii spiskowych Smile
_________________
Red pill hurts, but it is the truth. I´ll never regreat that decision
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 17 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, media moga tyle samo co Twoje forum, ktore jest tez medialne.

Zastanow sie, czy czasem wiezniowie nie maja w celach internetu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 17 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Etam, media to - merdia tamto. Jeśli był w areszcie, to z definicji nie powinien mieć kontaktu ze światem zewnętrznym.
To, że merdia piszą nierzetelnie. Popatrzcie - w tym temacie padają słowa o ofiarach a to przecież poszkodowani. Jednak najważniejsze jest, że istnieje przyzwolenie a nawet oczekiwanie odbiorców współczesnych igrzysk merdialnych, aby piętnować a napiętnowanych rozwałkowywać. Obecnie pijani za kierownicą są dobrym chłopcem do piętnowania. Dlaczego?
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ile mogą media?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile